Skip to main content
Home
Log in
New account
New account
Username
The password must have at least 8 characters, at least 1 digit(s), at least 1 lower case letter(s), at least 1 upper case letter(s), at least 1 special character(s) such as *, -, or #
Password
Email address
Email (again)
First name
Last name
City/town
Country
Select a country
Afghanistan
Åland Islands
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antarctica
Antigua and Barbuda
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia (Plurinational State of)
Bonaire, Sint Eustatius and Saba
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Bouvet Island
Brazil
British Indian Ocean Territory
Brunei Darussalam
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cabo Verde
Cambodia
Cameroon
Canada
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Christmas Island
Cocos (Keeling) Islands
Colombia
Comoros
Congo
Congo (the Democratic Republic of the)
Cook Islands
Costa Rica
Côte d'Ivoire
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czechia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Eritrea
Estonia
Eswatini
Ethiopia
Falkland Islands (Malvinas)
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
French Southern Territories
Gabon
Gambia
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Heard Island and McDonald Islands
Holy See
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran (Islamic Republic of)
Iraq
Ireland
Isle of Man
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Korea (the Democratic People's Republic of)
Korea (the Republic of)
Kuwait
Kyrgyzstan
Lao People's Democratic Republic
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macao
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Micronesia (Federated States of)
Moldova (the Republic of)
Monaco
Mongolia
Montenegro
Montserrat
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
Norfolk Island
North Macedonia
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine, State of
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Pitcairn
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Réunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Barthélemy
Saint Helena, Ascension and Tristan da Cunha
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin (French part)
Saint Pierre and Miquelon
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sao Tome and Principe
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten (Dutch part)
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
South Africa
South Georgia and the South Sandwich Islands
South Sudan
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Svalbard and Jan Mayen
Sweden
Switzerland
Syrian Arab Republic
Taiwan
Tajikistan
Tanzania, the United Republic of
Thailand
Timor-Leste
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
United States Minor Outlying Islands
Uruguay
Uzbekistan
Vanuatu
Venezuela (Bolivarian Republic of)
Viet Nam
Virgin Islands (British)
Virgin Islands (U.S.)
Wallis and Futuna
Western Sahara
Yemen
Zambia
Zimbabwe
School Affiliation
School Affiliation
School Affiliation
Your School’s ZIP Code
Search
Affiliation
Your School’s County
Knox County
Delaware County
Franklin County
Union County
Licking County
Champaign County
Fairfield County
Madison County
Perry County
Pickaway County
Hocking County
Fayette County
Marion County
Logan County
Morrow County
Wyandot County
Hardin County
Wood County
Sandusky County
Ottawa County
Fulton County
Henry County
Williams County
Defiance County
Lucas County
Muskingum County
Belmont County
Monroe County
Guernsey County
Noble County
Morgan County
Coshocton County
Tuscarawas County
Harrison County
Jefferson County
Columbiana County
Lorain County
Ashtabula County
Cuyahoga County
Geauga County
Summit County
Lake County
Erie County
Portage County
Medina County
Wayne County
Holmes County
Mahoning County
Trumbull County
Stark County
Carroll County
Hancock County
Ashland County
Seneca County
Richland County
Crawford County
Huron County
Hamilton County
Preble County
Warren County
Butler County
Clermont County
Clinton County
Brown County
Highland County
Adams County
Shelby County
Darke County
Greene County
Miami County
Montgomery County
Clark County
Ross County
Pike County
Gallia County
Lawrence County
Scioto County
Vinton County
Jackson County
Athens County
Washington County
Meigs County
Allen County
Paulding County
Mercer County
Putnam County
Van Wert County
Auglaize County
Emanuel County
Buncombe County
Rowan County
Wythe County
Fairbanks North Star Borough
Matanuska-Susitna Borough
Dillingham Census Area
Kenai Peninsula Borough
Anchorage Municipality
Southeast Fairbanks Census Area
Bristol Bay Borough
Prince Of Wales-Hyder Census Area
Bethel Census Area
Wade Hampton Census Area
Sitka City And Borough
Aleutians East Borough
Aleutians West Census Area
Nome Census Area
Valdez-Cordova Census Area
Yukon-Koyukuk Census Area
Ketchikan Gateway Borough
Juneau City And Borough
Haines Borough
Hoonah-Angoon Census Area
Petersburg Census Area
Kodiak Island Borough
Lake And Peninsula Borough
North Slope Borough
Northwest Arctic Borough
Skagway Municipality
Denali Borough
Wrangell City And Borough
Yakutat City And Borough
Tuscaloosa County
Calhoun County
Marengo County
Lee County
Lauderdale County
Sumter County
Lowndes County
Escambia County
Etowah County
Mobile County
Limestone County
Houston County
Bibb County
Baldwin County
Chambers County
Dale County
Elmore County
Barbour County
Tallapoosa County
Dallas County
Pickens County
Hale County
Autauga County
Choctaw County
Wilcox County
Cullman County
St. Clair County
Coffee County
Talladega County
Blount County
Crenshaw County
Bullock County
Clay County
Marshall County
Dekalb County
Clarke County
Walker County
Chilton County
Covington County
Cherokee County
Cleburne County
Colbert County
Conecuh County
Coosa County
Geneva County
Winston County
Lamar County
Macon County
Russell County
Randolph County
Westmoreland County
Pulaski County
Conway County
St. Francis County
White County
Phillips County
Benton County
Arkansas County
Sebastian County
Craighead County
Garland County
Saline County
Faulkner County
Lafayette County
Crittenden County
Cross County
Lonoke County
Howard County
Boone County
Miller County
Baxter County
Ouachita County
Bradley County
Grant County
Independence County
Izard County
Lincoln County
Mississippi County
Nevada County
Sevier County
Yell County
Ashley County
Columbia County
Poinsett County
Hot Spring County
Prairie County
Cleveland County
Newton County
Polk County
Searcy County
Chicot County
Little River County
Pope County
Woodruff County
Hempstead County
Sharp County
Johnson County
Van Buren County
Drew County
Desha County
Scott County
Stone County
Santa Cruz County
Pima County
Maricopa County
Navajo County
Yavapai County
Apache County
Cochise County
Yuma County
Mohave County
Pinal County
Gila County
Coconino County
Graham County
Greenlee County
La Paz County
Los Angeles County
Santa Barbara County
Ventura County
San Mateo County
San Francisco County
Marin County
Fresno County
San Luis Obispo County
Monterey County
Alameda County
Contra Costa County
Orange County
Sacramento County
Tehama County
Solano County
San Bernardino County
San Diego County
Imperial County
Napa County
Humboldt County
Sonoma County
Stanislaus County
San Joaquin County
Kern County
Riverside County
Santa Clara County
Sutter County
Mendocino County
Shasta County
Modoc County
Merced County
Yolo County
Tuolumne County
Butte County
Placer County
Tulare County
Kings County
Del Norte County
Glenn County
San Benito County
Yuba County
El Dorado County
Plumas County
Calaveras County
Madera County
Mono County
Fairfax County
Mariposa County
Lassen County
Trinity County
Amador County
Sierra County
Siskiyou County
Inyo County
Alpine County
Colusa County
Lyon County
Denver County
Broomfield County
Douglas County
Boulder County
El Paso County
La Plata County
Garfield County
Arapahoe County
Routt County
Eagle County
Mesa County
Fremont County
Pueblo County
Weld County
Chaffee County
San Miguel County
Larimer County
Las Animas County
Grand County
Rio Blanco County
Montezuma County
Cheyenne County
Alamosa County
Conejos County
Archuleta County
Kit Carson County
Pitkin County
Park County
Baca County
Saguache County
Otero County
Clear Creek County
Mineral County
Teller County
Crowley County
Rio Grande County
Delta County
Dolores County
Kiowa County
Elbert County
Costilla County
Gilpin County
Prowers County
Gunnison County
Hinsdale County
Sedgwick County
Huerfano County
Bent County
Moffat County
Montrose County
Ouray County
San Juan County
Custer County
New Haven County
Hartford County
Middlesex County
New London County
Litchfield County
Windham County
Tolland County
District of Columbia County
New Castle County
Sussex County
Kent County
Miami-Dade County
Palm Beach County
Broward County
Volusia County
Brevard County
St. Johns County
Duval County
Hillsborough County
Sarasota County
Pinellas County
Seminole County
Manatee County
Martin County
St. Lucie County
Indian River County
Okaloosa County
Leon County
Okeechobee County
Gadsden County
Santa Rosa County
Highlands County
Charlotte County
Alachua County
Osceola County
Bay County
Collier County
Hernando County
Pasco County
Suwannee County
Hardee County
Desoto County
Citrus County
Wakulla County
Levy County
Bradford County
Dixie County
Walton County
Glades County
Flagler County
Taylor County
Gulf County
Hendry County
Gilchrist County
Baker County
Liberty County
Nassau County
Chatham County
Richmond County
Rabun County
Bulloch County
Dooly County
Habersham County
Troup County
Jasper County
Early County
Crisp County
Mitchell County
Gwinnett County
Coweta County
Floyd County
Cobb County
Muscogee County
Glynn County
Evans County
Laurens County
Twiggs County
Gordon County
Dougherty County
Upson County
Barrow County
Burke County
Clayton County
Colquitt County
Fannin County
Cook County
Forsyth County
Hart County
Murray County
Camden County
Dawson County
Spalding County
Bartow County
Jones County
Towns County
Grady County
Berrien County
Treutlen County
Butts County
Ware County
Oconee County
Rockdale County
Toombs County
Decatur County
Peach County
Harris County
Hall County
Dodge County
Whitfield County
Thomas County
Appling County
Atkinson County
Bacon County
Banks County
Ben Hill County
Bleckley County
Brantley County
Haralson County
Brooks County
Bryan County
Candler County
Catoosa County
Charlton County
Chattahoochee County
Chattooga County
Clinch County
Dade County
Echols County
Effingham County
Gilmer County
Glascock County
Heard County
Irwin County
Jeff Davis County
Jenkins County
Lanier County
Long County
Lumpkin County
Mcduffie County
Mcintosh County
Meriwether County
Oglethorpe County
Pierce County
Quitman County
Schley County
Screven County
Stephens County
Stewart County
Talbot County
Taliaferro County
Tattnall County
Telfair County
Terrell County
Tift County
Turner County
Webster County
Wheeler County
Wilkes County
Wilkinson County
Worth County
Maui County
Honolulu County
Hawaii County
Kauai County
Dubuque County
Black Hawk County
Cerro Gordo County
Pottawattamie County
Plymouth County
Cedar County
Buchanan County
Sioux County
Woodbury County
Linn County
Des Moines County
Wapello County
Buena Vista County
Winneshiek County
Dickinson County
Guthrie County
O'Brien County
Tama County
Kossuth County
Allamakee County
Story County
Emmet County
Cass County
Audubon County
Ida County
Grundy County
Wright County
Poweshiek County
Winnebago County
Appanoose County
Page County
Louisa County
Davis County
Bremer County
Ringgold County
Palo Alto County
Iowa County
Mills County
Adair County
Keokuk County
Pocahontas County
Monona County
Muscatine County
Chickasaw County
Mahaska County
Sac County
Ada County
Payette County
Canyon County
Kootenai County
Nez Perce County
Valley County
Boise County
Boundary County
Gem County
Blaine County
Shoshone County
Bonner County
Bonneville County
Twin Falls County
Owyhee County
Latah County
Bingham County
Power County
Idaho County
Gooding County
Lemhi County
Bear Lake County
Camas County
Cassia County
Benewah County
Oneida County
Caribou County
Lewis County
Jerome County
Bannock County
Minidoka County
Clearwater County
Teton County
Kankakee County
Dupage County
Will County
Mclean County
Rock Island County
Lasalle County
Peoria County
Mchenry County
Whiteside County
Stephenson County
Kane County
Sangamon County
Vermilion County
Christian County
Tazewell County
De Witt County
Woodford County
Alexander County
Livingston County
Iroquois County
Mcdonough County
Jo Daviess County
Kendall County
Jersey County
Massac County
Ford County
Gallatin County
Mason County
Edgar County
Bureau County
Macoupin County
Coles County
Williamson County
Ogle County
Menard County
Moultrie County
Henderson County
Schuyler County
Piatt County
Edwards County
Bond County
Cumberland County
Wabash County
Vanderburgh County
St. Joseph County
Laporte County
Tippecanoe County
Kosciusko County
Elkhart County
Hendricks County
Bartholomew County
Porter County
Blackford County
Jennings County
Wells County
Warrick County
Daviess County
Vigo County
Parke County
Ripley County
Sullivan County
Fountain County
Dearborn County
Whitley County
Gibson County
Steuben County
Dubois County
Huntington County
Jay County
Starke County
Lagrange County
Posey County
Spencer County
Tipton County
Vermillion County
Ohio County
Rush County
Owen County
Switzerland County
Shawnee County
Wyandotte County
Leavenworth County
Geary County
Ellis County
Reno County
Harvey County
Bourbon County
Atchison County
Seward County
Neosho County
Pottawatomie County
Mcpherson County
Smith County
Ness County
Labette County
Rawlins County
Cowley County
Jewell County
Republic County
Doniphan County
Ellsworth County
Barton County
Nemaha County
Pawnee County
Wabaunsee County
Norton County
Harper County
Sumner County
Wilson County
Osage County
Coffey County
Osborne County
Chautauqua County
Rice County
Gray County
Cloud County
Comanche County
Chase County
Morris County
Kingman County
Kearny County
Lane County
Elk County
Morton County
Greenwood County
Meade County
Finney County
Anderson County
Sherman County
Gove County
Greeley County
Sheridan County
Stevens County
Hodgeman County
Stanton County
Barber County
Wichita County
Stafford County
Riley County
Rooks County
Pratt County
Haskell County
Wallace County
Trego County
Woodson County
Campbell County
Kenton County
Boyd County
Mccracken County
Oldham County
Breathitt County
Laurel County
Simpson County
Bell County
Breckinridge County
Grayson County
Bullitt County
Nelson County
Muhlenberg County
Knott County
Casey County
Hopkins County
Graves County
Greenup County
Boyle County
Carter County
Bracken County
Ballard County
Barren County
Bath County
Caldwell County
Calloway County
Carlisle County
Edmonson County
Elliott County
Estill County
Fleming County
Garrard County
Green County
Harlan County
Hickman County
Letcher County
Jessamine County
Larue County
Leslie County
Magoffin County
Mccreary County
Menifee County
Metcalfe County
Nicholas County
Owsley County
Pendleton County
Powell County
Robertson County
Rockcastle County
Todd County
Trigg County
Trimble County
Wolfe County
Jefferson Parish
Orleans Parish
St. John the Baptist Parish
St. Tammany Parish
Caddo Parish
Rapides Parish
East Baton Rouge Parish
St. Landry Parish
Lafayette Parish
Iberia Parish
St. Mary Parish
Lincoln Parish
Webster Parish
Tangipahoa Parish
Morehouse Parish
Tensas Parish
Ouachita Parish
Franklin Parish
Ascension Parish
Pointe Coupee Parish
Acadia Parish
Livingston Parish
Madison Parish
Washington Parish
Terrebonne Parish
Natchitoches Parish
Vernon Parish
Bossier Parish
Evangeline Parish
Union Parish
Calcasieu Parish
Caldwell Parish
Allen Parish
St. Martin Parish
West Baton Rouge Parish
Jefferson Davis Parish
Iberville Parish
Claiborne Parish
Concordia Parish
Vermilion Parish
Avoyelles Parish
Richland Parish
Assumption Parish
Beauregard Parish
Bienville Parish
Cameron Parish
Catahoula Parish
De Soto Parish
East Carroll Parish
East Feliciana Parish
Grant Parish
Jackson Parish
Lafourche Parish
Lasalle Parish
Plaquemines Parish
Red River Parish
Sabine Parish
St. Bernard Parish
St. Charles Parish
St. Helena Parish
St. James Parish
West Carroll Parish
West Feliciana Parish
Winn Parish
Norfolk County
Suffolk County
Essex County
Bristol County
Berkshire County
Hampden County
Worcester County
Barnstable County
Hampshire County
Dukes County
Nantucket County
Baltimore City County
Baltimore County
Anne Arundel County
Allegany County
Harford County
Prince George'S County
Wicomico County
Cecil County
Frederick County
St. Mary'S County
Calvert County
Somerset County
Charles County
Queen Anne'S County
Caroline County
Dorchester County
Garrett County
Penobscot County
Kennebec County
Aroostook County
Sagadahoc County
York County
Oxford County
Androscoggin County
Waldo County
Piscataquis County
Macomb County
Oakland County
Otsego County
Muskegon County
Kalamazoo County
Genesee County
Washtenaw County
Gogebic County
Saginaw County
Isabella County
Shiawassee County
Barry County
Midland County
Leelanau County
Hillsdale County
Lenawee County
Tuscola County
Menominee County
Montcalm County
Ingham County
Alger County
Allegan County
Gratiot County
Mecosta County
Wexford County
Ionia County
Grand Traverse County
Iosco County
Chippewa County
Eaton County
Sanilac County
Missaukee County
Schoolcraft County
Mackinac County
Marquette County
Ontonagon County
Baraga County
Branch County
Charlevoix County
Manistee County
Presque Isle County
Antrim County
Roscommon County
Ogemaw County
Houghton County
Alcona County
Lapeer County
Alpena County
Arenac County
Montmorency County
Gladwin County
Benzie County
Keweenaw County
Cheboygan County
Clare County
Oscoda County
Iron County
Kalkaska County
Newaygo County
Oceana County
Luce County
Hennepin County
Ramsey County
Dakota County
Anoka County
Stearns County
Mower County
Winona County
Otter Tail County
Carver County
Blue Earth County
Cottonwood County
Pipestone County
Kandiyohi County
St. Louis County
Steele County
Olmsted County
Isanti County
Mcleod County
Nicollet County
Mille Lacs County
Crow Wing County
Pennington County
Sibley County
Kittson County
Rock County
Big Stone County
Freeborn County
Redwood County
Swift County
Pine County
Meeker County
Sherburne County
Faribault County
Fillmore County
Le Sueur County
Chisago County
Wadena County
Renville County
Beltrami County
Red Lake County
Wabasha County
Morrison County
Waseca County
Yellow Medicine County
Norman County
Roseau County
Lac Qui Parle County
Becker County
Koochiching County
Itasca County
Carlton County
Goodhue County
Aitkin County
Nobles County
Wilkin County
Watonwan County
Lake of the Woods County
Hubbard County
Mahnomen County
Kanabec County
Traverse County
St. Louis City County
St. Charles County
Pettis County
Cole County
Cape Girardeau County
Phelps County
Audrain County
Taney County
Platte County
Vernon County
Ralls County
Dunklin County
Maries County
New Madrid County
Callaway County
Bates County
Texas County
St. Francois County
Howell County
Stoddard County
Dent County
Gentry County
Oregon County
Ozark County
Cooper County
Pemiscot County
Chariton County
Reynolds County
Moniteau County
Laclede County
Holt County
Shannon County
Ray County
Gasconade County
Hickory County
Nodaway County
Bollinger County
Mcdonald County
Scotland County
Andrew County
Ste. Genevieve County
Noxubee County
Tunica County
Bolivar County
Tate County
Sunflower County
Rankin County
Sharkey County
Oktibbeha County
Tallahatchie County
Hinds County
Yazoo County
Amite County
Grenada County
Coahoma County
Leake County
Humphreys County
Panola County
Forrest County
Leflore County
Neshoba County
Tishomingo County
Alcorn County
Attala County
Prentiss County
Claiborne County
Yalobusha County
Copiah County
George County
Itawamba County
Jefferson Davis County
Kemper County
Pontotoc County
Tippah County
Pearl River County
Walthall County
Missoula County
Cascade County
Flathead County
Yellowstone County
Rosebud County
Lewis and Clark County
Sanders County
Silver Bow County
Ravalli County
Powder River County
Hill County
Pondera County
Stillwater County
Deer Lodge County
Roosevelt County
Fallon County
Beaverhead County
Carbon County
Chouteau County
Sweet Grass County
Broadwater County
Glacier County
Mccone County
Fergus County
Granite County
Judith Basin County
Big Horn County
Wheatland County
Treasure County
Golden Valley County
Musselshell County
Daniels County
Toole County
Wibaux County
Petroleum County
Meagher County
Wake County
Mecklenburg County
Robeson County
Gaston County
Guilford County
Sampson County
New Hanover County
Lenoir County
Vance County
Northampton County
Alamance County
Nash County
Bertie County
Person County
Davidson County
Iredell County
Durham County
Bladen County
Harnett County
Cabarrus County
Pasquotank County
Duplin County
Halifax County
Pitt County
Carteret County
Columbus County
Dare County
Hertford County
Stanly County
Chowan County
Onslow County
Rockingham County
Yancey County
Catawba County
Mcdowell County
Brunswick County
Craven County
Johnston County
Transylvania County
Rutherford County
Avery County
Pamlico County
Beaufort County
Moore County
Stokes County
Hyde County
Watauga County
Haywood County
Davie County
Swain County
Surry County
Alleghany County
Anson County
Ashe County
Edgecombe County
Granville County
Caswell County
Currituck County
Gates County
Hoke County
Pender County
Perquimans County
Tyrrell County
Yadkin County
Burleigh County
Ward County
Stutsman County
Grand Forks County
Mckenzie County
Emmons County
Pembina County
Bowman County
Hettinger County
Traill County
Foster County
Oliver County
Walsh County
Lamoure County
Eddy County
Barnes County
Ransom County
Kidder County
Towner County
Bottineau County
Rolette County
Griggs County
Divide County
Dickey County
Benson County
Dunn County
Cavalier County
Sargent County
Mountrail County
Cuming County
Antelope County
Buffalo County
Saunders County
Lancaster County
Richardson County
Sarpy County
Otoe County
Furnas County
Nuckolls County
Dawes County
Banner County
Burt County
Dundy County
Merrick County
Morrill County
Nance County
Scotts Bluff County
Deuel County
Frontier County
Gage County
Hitchcock County
Thayer County
Kearney County
Thurston County
Perkins County
Red Willow County
Colfax County
Dixon County
Box Butte County
Arthur County
Cherry County
Hayes County
Gosper County
Garden County
Keya Paha County
Kimball County
Loup County
Hooker County
Keith County
Merrimack County
Strafford County
Cheshire County
Belknap County
Grafton County
Coos County
Hudson County
Bergen County
Atlantic County
Passaic County
Monmouth County
Burlington County
Salem County
Ocean County
Hunterdon County
Cape May County
Gloucester County
Bernalillo County
Dona Ana County
Chaves County
Mckinley County
Rio Arriba County
Sandoval County
Valencia County
Santa Fe County
Cibola County
Lea County
Curry County
Guadalupe County
Hidalgo County
Taos County
Torrance County
Luna County
De Baca County
Quay County
Los Alamos County
Socorro County
Mora County
Harding County
Catron County
Washoe County
Nye County
Carson City County
Churchill County
Elko County
Eureka County
Lander County
Pershing County
Storey County
White Pine County
Bronx County
New York County
Westchester County
Ulster County
Rockland County
Albany County
Saratoga County
Rensselaer County
Queens County
Niagara County
Cattaraugus County
Chemung County
Broome County
Onondaga County
Dutchess County
Tompkins County
Schenectady County
Yates County
Cortland County
Chenango County
Herkimer County
St. Lawrence County
Wyoming County
Cayuga County
Schoharie County
Tioga County
Orleans County
Oswego County
Ontario County
Oklahoma County
Tulsa County
Creek County
Woodward County
Payne County
Wagoner County
Mayes County
Rogers County
Muskogee County
Pittsburg County
Canadian County
Alfalfa County
Washita County
Nowata County
Okfuskee County
Tillman County
Woods County
Caddo County
Pushmataha County
Le Flore County
Atoka County
Beaver County
Mccurtain County
Okmulgee County
Cotton County
Kay County
Mcclain County
Craig County
Cimarron County
Latimer County
Hughes County
Kingfisher County
Sequoyah County
Roger Mills County
Coal County
Beckham County
Garvin County
Major County
Greer County
Harmon County
Dewey County
Love County
Multnomah County
Clackamas County
Josephine County
Yamhill County
Hood River County
Tillamook County
Deschutes County
Klamath County
Malheur County
Wasco County
Clatsop County
Harney County
Gilliam County
Umatilla County
Crook County
Wallowa County
Bucks County
Chester County
Philadelphia County
Schuylkill County
Lehigh County
Cambria County
Blair County
Venango County
Clearfield County
Allegheny County
Lycoming County
Northumberland County
Lebanon County
Mifflin County
Lackawanna County
Dauphin County
Juniata County
Indiana County
Snyder County
Berks County
Forest County
Huntingdon County
Luzerne County
Armstrong County
Bedford County
Clarion County
Centre County
Mckean County
Susquehanna County
Montour County
Potter County
Cameron County
San Lorenzo Municipio County
Juana Diaz Municipio County
Morovis Municipio County
Ponce Municipio County
Guanica Municipio County
San Juan Municipio County
Arecibo Municipio County
Guaynabo Municipio County
Ciales Municipio County
Hatillo Municipio County
Naranjito Municipio County
Quebradillas Municipio County
Gurabo Municipio County
Comerio Municipio County
Mayaguez Municipio County
Cidra Municipio County
Aguas Buenas Municipio County
Aibonito Municipio County
Las Piedras Municipio County
Humacao Municipio County
Cayey Municipio County
Santa Isabel Municipio County
Camuy Municipio County
Caguas Municipio County
Coamo Municipio County
Vega Baja Municipio County
Barranquitas Municipio County
Manati Municipio County
Yabucoa Municipio County
Rio Grande Municipio County
Vieques Municipio County
Bayamon Municipio County
Toa Alta Municipio County
Naguabo Municipio County
Maricao Municipio County
Aguadilla Municipio County
Rincon Municipio County
Penuelas Municipio County
Vega Alta Municipio County
Luquillo Municipio County
Loiza Municipio County
Fajardo Municipio County
Juncos Municipio County
Patillas Municipio County
Anasco Municipio County
Moca Municipio County
San Sebastian Municipio County
Ceiba Municipio County
Canovanas Municipio County
San German Municipio County
Aguada Municipio County
Sabana Grande Municipio County
Lajas Municipio County
Las Marias Municipio County
Villalba Municipio County
Guayanilla Municipio County
Florida Municipio County
Maunabo Municipio County
Arroyo Municipio County
Yauco Municipio County
Isabela Municipio County
Utuado Municipio County
Salinas Municipio County
Culebra Municipio County
Hormigueros Municipio County
Cabo Rojo Municipio County
Guayama Municipio County
Lares Municipio County
Adjuntas Municipio County
Jayuya Municipio County
Toa Baja Municipio County
Dorado Municipio County
Catano Municipio County
Corozal Municipio County
Trujillo Alto Municipio County
Carolina Municipio County
Orocovis Municipio County
Barceloneta Municipio County
Providence County
Newport County
Aiken County
Charleston County
Colleton County
Horry County
Kershaw County
Clarendon County
Berkeley County
Greenville County
Barnwell County
Darlington County
Mccormick County
Newberry County
Hampton County
Saluda County
Orangeburg County
Marlboro County
Florence County
Abbeville County
Lexington County
Spartanburg County
Chesterfield County
Georgetown County
Dillon County
Edgefield County
Allendale County
Bamberg County
Williamsburg County
Minnehaha County
Hutchinson County
Codington County
Beadle County
Hand County
Roberts County
Miner County
Sully County
Spink County
Mccook County
Kingsbury County
Walworth County
Hanson County
Sanborn County
Bon Homme County
Bennett County
Gregory County
Edmunds County
Brookings County
Hamlin County
Brule County
Moody County
Tripp County
Ziebach County
Fall River County
Davison County
Faulk County
Stanley County
Yankton County
Haakon County
Charles MIX County
Lyman County
Corson County
Aurora County
Day County
Jerauld County
Mellette County
Maury County
Cheatham County
Roane County
Fentress County
Dyer County
Crockett County
Loudon County
Cocke County
Rhea County
Hardeman County
Hamblen County
Mcnairy County
Mcminn County
Dickson County
Denton County
Weakley County
Bledsoe County
Cannon County
Giles County
Grainger County
Hawkins County
Obion County
Overton County
Pickett County
Sequatchie County
Trousdale County
Unicoi County
Bexar County
Victoria County
Lavaca County
Mclennan County
Brazos County
Gregg County
Tarrant County
Travis County
Fort Bend County
Kleberg County
Galveston County
Hays County
Cooke County
Collin County
Brazoria County
Comal County
Gonzales County
Hunt County
Lubbock County
Palo Pinto County
Burnet County
Bandera County
Gillespie County
Somervell County
Webb County
Parker County
Kerr County
Tom Green County
Randall County
Rusk County
Rockwall County
Nueces County
Van Zandt County
Angelina County
Llano County
Milam County
Erath County
Navarro County
Brewster County
Nacogdoches County
Kaufman County
Austin County
Titus County
Camp County
Ector County
Frio County
Crosby County
Dickens County
Nolan County
Stonewall County
Coleman County
Hood County
Lampasas County
Coryell County
Val Verde County
San Patricio County
Real County
Upshur County
Shackelford County
Jim Wells County
Wise County
Lamb County
Hockley County
Grimes County
Andrews County
Aransas County
Archer County
Refugio County
Red River County
Callahan County
Runnels County
Reeves County
Bastrop County
Matagorda County
Bee County
Blanco County
Wharton County
Lipscomb County
Borden County
Parmer County
Montague County
Kinney County
Mcculloch County
San Augustine County
Coke County
Sabine County
Terry County
Jack County
Pecos County
Burleson County
Hemphill County
Dimmit County
Hartley County
Atascosa County
San Saba County
Tyler County
Childress County
Falls County
Eastland County
Donley County
Bosque County
San Jacinto County
Colorado County
La Salle County
Crane County
Foard County
Zavala County
Dewitt County
Culberson County
Dallam County
Bowie County
Hudspeth County
Yoakum County
Castro County
Maverick County
Concho County
Freestone County
Karnes County
Live Oak County
Glasscock County
Goliad County
Young County
Carson County
Hansford County
King County
Swisher County
Wilbarger County
Waller County
Deaf Smith County
Scurry County
Jim Hogg County
Kimble County
Winkler County
Uvalde County
Willacy County
Gaines County
Presidio County
Upton County
Mcmullen County
Irion County
Cochran County
Motley County
Bailey County
Lynn County
Cottle County
Ochiltree County
Garza County
Rains County
Reagan County
Starr County
Fisher County
Schleicher County
Baylor County
Briscoe County
Sutton County
Sterling County
Throckmorton County
Collingsworth County
Zapata County
Salt Lake County
Weber County
Sanpete County
Utah County
Uintah County
Tooele County
Box Elder County
Millard County
Duchesne County
Cache County
Wasatch County
Daggett County
Emery County
Juab County
Piute County
Rich County
Roanoke County
Goochland County
Virginia Beach County
Lynchburg County
Petersburg County
Loudoun County
Alexandria County
Newport News County
Portsmouth County
Isle of Wight County
Pittsylvania County
Hopewell County
Fluvanna County
Winchester County
Amelia County
Henrico County
Harrisonburg County
Fauquier County
Waynesboro County
Powhatan County
Nottoway County
Shenandoah County
Prince Edward County
Southampton County
Amherst County
Albemarle County
Danville County
Charlottesville County
Augusta County
Chesapeake County
Spotsylvania County
Staunton County
Fredericksburg County
Buckingham County
James City County
Prince William County
Rockbridge County
Patrick County
Appomattox County
Greensville County
New Kent County
Rappahannock County
Arlington County
Norfolk City County
Richmond City County
Dinwiddie County
Williamsburg City County
Smyth County
Staunton City County
Chesapeake City County
Accomack County
Charlottesville City County
Alexandria City County
Bland County
Botetourt County
Bristol City County
Buena Vista City County
Charles City County
Colonial Heights City County
Covington City County
Culpeper County
Danville City County
Dickenson County
Fairfax City County
Franklin City County
Fredericksburg City County
Galax City County
Emporia City County
Hampton City County
Hanover County
Harrisonburg City County
Hopewell City County
King and Queen County
King George County
King William County
Lunenburg County
Lynchburg City County
Manassas City County
Manassas Park City County
Martinsville City County
Mathews County
Newport News City County
Norton City County
Petersburg City County
Poquoson City County
Portsmouth City County
Prince George County
Radford City County
Roanoke City County
Salem City County
Suffolk City County
Virginia Beach City County
Waynesboro City County
Winchester City County
St. Croix Island County
St. Thomas Island County
Rutland County
Chittenden County
Caledonia County
Bennington County
Windsor County
Addison County
Lamoille County
Walla Walla County
Spokane County
Yakima County
Skagit County
Chelan County
Kitsap County
Snohomish County
Whitman County
Whatcom County
Island County
Klickitat County
Ferry County
Cowlitz County
Okanogan County
Pend Oreille County
Clallam County
Grays Harbor County
Asotin County
Kittitas County
Pacific County
Skamania County
Wahkiakum County
Racine County
Milwaukee County
Waukesha County
Kenosha County
Marinette County
Manitowoc County
Outagamie County
La Crosse County
Marathon County
Eau Claire County
Dane County
Fond Du Lac County
St. Croix County
Sheboygan County
Trempealeau County
Waupaca County
Shawano County
Sawyer County
Waushara County
Kewaunee County
Vilas County
Sauk County
Juneau County
Price County
Barron County
Langlade County
Calumet County
Bayfield County
Green Lake County
Washburn County
Ozaukee County
Pepin County
Door County
Oconto County
Burnett County
Cabell County
Kanawha County
Raleigh County
Greenbrier County
Monongalia County
Summers County
Mingo County
Pleasants County
Ritchie County
Braxton County
Brooke County
Doddridge County
Hardy County
Tucker County
Preston County
Wetzel County
Wirt County
Natrona County
Goshen County
Laramie County
Sublette County
Converse County
Uinta County
Hot Springs County
Niobrara County
Weston County
Sweetwater County
Washakie County
Choose Your School
Centerburg High School
Danville High School
Danville Middle School
Rutherford B Hayes High School
John C Dempsey Middle School
Buckeye Valley Local High School
Delaware Area Career Center South Campus
Delaware Area Career Center North Campus
Dublin Scioto High School
Dublin Jerome High School
Dublin Coffman High School
Fredericktown High School
Welsh Hills School
Granville Christian Academy
Granville High School
Granville Middle School
Lakewood Digital Academy
Lakewood High School
Hilliard Darby High School
Hilliard Davidson High School
Hilliard Memorial Middle School
Hilliard Bradley High School
Temple Christian Academy
East Knox Junior/Senior High School
Johnstown High School
Northridge High School
Olentangy High School
Orange High School
Marysville High School
Bunsold Middle School
Marysville Stem Early College High School
Mechanicsburg High School
Fairbanks High School
Millersport Jr/Sr High School
Knox County Career Center
Mount Vernon High School
New Albany High School
Newark Catholic High School
Newark Digital Academy
Newark High School
Licking Valley High School
Career and Technology Educational Centers
Heath High School
Triad High School
Sterling South Columbus Campus
Southwest Licking Digital Academy
Licking Heights High School
Watkins Memorial High School
Shekinah Christian School
Jonathan Alder Junior High School
Jonathan Alder High School
Tolles Career & Technical Center
Village Academy Schools
Olentangy Liberty High School
Virtual Community School of Ohio
Everest High School
Reynoldsburg High School Estem
Reynoldsburg Hs Business Education Leadership & Law Academy
Reynoldsburg Hs Health Sciences & Human Services Academy
Reynoldsburg Hs Encore: Arts Communication & Design Academy
Operation Rebirth Christian Academy
Graham High School
Big Walnut High School
Big Walnut Middle School
Sheridan High School
Victory Christian School
Urbana Community School
Urbana High School
Utica High School
Utica Junior High School
Westerville-North High School
Westerville-South High School
Genoa Christian Academy
Westerville Central High School
Kilbourne Middle School
Thomas Worthington High School
Worthingway Middle School
Phoenix Middle School
Amanda-Clearcreek High School
Teays Valley High School
Liberty Union High School
Canal Winchester High School
Bloom-Carroll High School
Fairfield Career Center
New Hope Christian Academy
Ralph C Starkey (cjcf)
Circleville High School
Logan Elm High School
Westland High School
Grove City Christian School
Brookpark Middle School
Grove City High School
Pleasant View Middle School
Jackson Middle School
Central Crossing High School
Madison Christian School
Groveport Madison High School
Eastland Career Center
William V Fisher Catholic High School
Fairfield Christian Academy
Christ'S Church Christian Academy
Lancaster High School
Fairfield Union High School
Logan High School
London Academy
London High School
Madison-Plains High School
Madison-Plains Junior High School
Pickerington Community School
Pickerington High School Central
Pickerington Lakeview Junior High School
Pickerington High School North
Berne Union High School
Fayette Christian School
Miami Trace High School
Washington High School
West Jefferson High School
Westfall High School
Youthbuild Columbus Community
Early College Academy
Special Education Center
Columbus North International School (7-12)
The Academy for Urban Scholars
Columbus Preparatory Academy
West High School
Franklin Heights High School
Road to Success Academy
East High School
South High School
Electronic Classroom of Tomorrow
Hamilton Alternative Academy
Focus Learning Academy of Southwest Columbus
Summit Academy Transition High School-Columbus
Marion-Franklin High School
Columbus Scioto 6-12
Hamilton Township High School
Hamilton Middle School
Columbus School for Girls
Brookwood Academy
Bexley High School
Bexley Middle School
Metro Early College High School
Linden-Mckinley Stem Academy
Columbus Alternative High School
Grandview Heights High School
Columbus Torah Academy
A+ Arts Academy
Eastmoor Academy
Whitehall Yearling High School
Bishop Watterson High School
Ohio School for the Deaf
State School for the Blind
Graham School the
Whetstone High School
Cristo Rey Columbus High School
Provost Academy Ohio
Metro Institute of Technology
Flex High School
Fort Hayes Career Center
Fort Hayes Arts and Academic High School
Columbus Downtown High School
Columbus Africentric Early College
Charles School at Ohio Dominican University
Ohio Construction Academy
Insight School of Ohio
Mifflin High School
Centennial High School
Upper Arlington High School
Central High School
Franklinton Preparatory Academy
Capital High School
Briggs High School
Finland Middle School
St Francis De Sales High School
Tree of Life Christian Schools
Bishop Hartley High School
Mason Run High School
Patriot Preparatory Academy
Walnut Ridge High School
Norton Middle School
Marburn Academy
Horizon Science Academy Columbus
Zenith Academy
Life Skills Center of Columbus North
Focus North High School
Beechcroft High School
Northland High School
Gahanna Christian Academy
Lincoln High School
Oakstone Community School
Focus Learning Academy of Southeastern Columbus
Arts & College Preparatory Academy
Columbus Arts & Technology Academy
Life Skills Center of Columbus Southeast
Gateway Academy of Ohio
Cruiser Academy
Nexus Academy of Columbus
City Prep Academy
Independence High School
Mccord Middle School
Worthington Kilbourne High School
Treca Digital Academy
Marion City Digital Academy
Rushmore Academy
Pleasant Education Academy
Harding High School
Elgin High School
Pleasant High School
Tri-Rivers Career Center
Calvary Christian School
Bellefontaine High School
Benjamin Logan High School
Ohio High-Point
River Valley High School
Cardington-Lincoln Middle School
Cardington-Lincoln High School
Carey High School
Riverside High School
Tomorrow Center
Hardin Community School
Kenton High School
Kenton Middle School
Indian Lake High School
Highland High School
Ridgedale Community School
Ridgedale Jr/Sr High School
Gilead Christian School
Mt Gilead High School
North Union High School
Ridgemont High School
Upper Sandusky High School
West Liberty-Salem Middle/High School
Bowling Green Christian Academy
Bowling Green High School
Harvest Temple Christian Academy
Clyde High School
Woodmore High School
Bishop Hoffman Catholic School
Fremont Ross High School
Technology Center
Vanguard Tech Center
Community Christian Academy
Genoa Area High School
Gibsonburg High School
Danbury High School
Lake High School
Ottawa County Christian Academy
Oak Harbor High School
Eastwood I High School
Port Clinton High School
Put-In-Bay High School
Rossford High School
Archbold High School
Four County Career Center
Fountain City Christian School
Bryan High School
Defiance Middle School
Defiance High School
Ayersville High School
Tinora High School
Tinora Junior High School
Pike-Delta-York High School
Edgerton High School
Edon High School
Fayette Jr/Sr High School
Patrick Henry High School
Hicksville High School
Holgate High School
Springfield High School
Springfield Middle School
Liberty Center High School
Wildwood Environmental Academy
Ohio Virtual Academy
Maumee High School
Evergreen High School
Monclova Christian Academy
Montpelier Elementary School
Montpelier High School
Napoleon High School
Perrysburg High School
Penta Career Center - on Campus
Penta Satellite
Pettisville High School
North Central Junior/High School
Fairview High School
Stryker High School
Swanton Middle School
Swanton High School
Toledo Islamic Academy
Sylvania Northview High School
Sylvania Southview High School
Otsego High School
New Horizons Academy
Wauseon High School
Hilltop High School
Anthony Wayne Junior High School
Anthony Wayne High School
Toledo School for the Arts
Polly Fox Academy Community School
Phoenix Academy Community School
Glass City Academy
Maritime Academy of Toledo the
Achieve Career Preparatory Academy
Nexus Academy of Toledo
Jones Leadership Academy
Eagle Academy
Garfield Elementary School
Navarre Elementary School
Raymer Elementary School
Waite High School
St Ursula Academy
Old Orchard Elementary School
Fulton/Kobacker/Westfield at Robinson
Ottawa Hills High School
St Francis De Sales School
The Autism Academy of Learning
Pickett Elementary School
Toledo Early College High School
Central Catholic High School
Rosa Parks Elementary School
Woodward High School
Spring Elementary School
Autism Model School
Horizon Science Academy Toledo
Start High School
Toledo Technology Academy High School
Jefferson Junior High School
Whitmer High School
Washington Junior High School
Maumee Valley Country Day School
Toledo Christian Schools
Summit Academy Toledo Learning Center
Bowsher High School
St Johns Jesuit High School & Academy
Hawkins Elementary School
Mctigue Elementary School
Reynolds Elementary School
Rogers High School
St Kateri Catholic Schools
Eagle Learning Center
Clay High School
Northwood High School
Jesup W. Scott High School
Emmanuel Christian School
Apostolic Christian Academy
Alternative Education Academy
Life Skills Center of Toledo
Foxfire High School
Zanesville Community School
Zanesville Middle School
Zanesville High School
Maysville High School
West Muskingum High School
Zanesville Campus
Olney Friends School
Utica Shale Academy-Belmont
Barnesville High School
Beallsville High School
Union Local High School
Meadowbrook High School
Caldwell High School
Foxfire East Academy
Cambridge High School
Miller High School
Crooksville High School
Philo High School
Buckeye Trail High School
Morgan High School
Morgan Junior High School
John Glenn High School
New Lexington High School
Franklin Local Community School
Shenandoah High School
Buffalo Campus
Swiss Hills Career Center
Monroe Central High School
Coshocton Christian School
Coshocton Opportunity School
Coshocton High School
Coshocton County Career Center
Tri-Valley High School
Tri Valley Middle School
Newcomerstown High School
River View High School
River View Middle School
Ridgewood High School
St John Central High School
Bellaire High School
Harrison Central Junior/Senior High School
Harrison Career Center
Jefferson County
The Bridgeport School District - High School
American Spirit Academy
Buckeye On-Line School for Success
East Liverpool High School
East Liverpool Junior High School
Beaver Local High School
River High School
Speiro Academy
Martins Ferry High School
Indian Creek Middle School Grades 7 & 8
Ohio Valley Energy Technology Academy
Buckeye Local Junior High School
Buckeye Local High School
Edison High School
Edison Junior High School
Utica Shale Academy of Ohio
Southern Local Jr/Sr High School
Shadyside High School
East Richland Christian Schools
St Clairsville High School
Belmont Career Center
Catholic Central High School
Bishop John King Mussio Central Junior High School
Steubenville High School
Indian Creek High School
Toronto Junior / Senior High School
Wellsville Junior Senior High School
Antrim Mennonite School
Lakeland Academy Community School
Marion L Steele High School
Pymatuning Valley High School
St John School
Lakeside High School
Lakeside Junior High School
Edgewood High School
Grand River Academy
Avon High School
Avon Lake High School
Learwood Middle School
Sterling Education
Berea-Midpark High School
Berkshire High School
University School
Chagrin Falls High School
Chagrin Falls Middle School
Kenston High School
Notre Dame-Cathedral Latin School
Chardon High School
Hawken School
West Geauga High School
Columbia High School
Conneaut High School
Elyria Catholic High School
First Baptist Christian School
Open Door Christian Schools-Add S
Life Skills Center of Elyria
Elyria High School
Lake Ridge Academy
Christian Life Academy
North Ridgeville High School
Gilmour Academy
Geneva High School
Christian Community School
Midview High School
Jefferson Area Sr High School
Jefferson Area Junior High School
Ashtabula County Technical and Career Campus
Keystone High School
Summit Academy Secondary - Lorain
Horizon Science Academy Lorain
General Johnnie Wilson Middle School
Clearview High School
Lorain K-12 Digital Academy
Brookside High School
Brookside Middle School
Lorain High School
Credit Recovery Academy
New Beginnings
Nordonia High School
Madison High School
Lake Catholic High School
Mentor Christian School
Mentor High School
Cardinal High School
Newbury High School
Nordonia Middle School
North Olmsted High School
North Olmsted Middle School
Oberlin High School
Firelands High School
William R Burton
Grand Valley High School
Hershey Montessori School
Istem Geauga Early College High School
Fairport Harding High School
Auburn Vocational
Riverside Jr/Sr High School
Harvey High School
Perry High School
Solon Middle School
Twinsburg High School
R B Chamberlin Middle School
Vermilion High School
Wellington High School
Telshe High School
Wickliffe High School
Wickliffe Middle School
Andrews Osborne Academy
W-E Career Academy
Kirtland High School
North High School
Lake Erie International High School
Constellation Schools: Stockyard Community Middle School
Max S Hayes High School
Thomas Jefferson School
St Martin De Porres High School
Horizon Science Academy Cleveland
Life Skills High School of Cleveland
Health Careers Center High School
Benedictine High School
East Technical High School
New Technology Hs@east Tech
Cleveland Central Catholic High School
John Adams High School
Washington Park
E3agle Academy
Pact @ Jfk
Montessori High School at University Circle
Cleveland Early College High School
Cleveland School of the Arts High School
Cleveland School of Architecture & Design
Cleveland School of Science & Medicine
St Edward High School
Lakewood City Academy
Virtual Schoolhouse Inc.
Glenville High School
Old Brook High School
Frederick Douglass Reclamation Academy
Lincoln-West High School
Facing History High School@charles Mooney
Collinwood High School
Ginn Academy
St Joseph Academy
Constellation Schools: Outreach Academy for Students with DI
The School of One
New Technology West
John Marshall School of Information Technology
John Marshall School of Business and Civic Leadership
John Marshall School of Engineering
MC^2 Stem High School
Shaw High School
Heritage Middle School
Northeast Ohio College Preparatory School
Garrett Morgan Schl of Science School
Promise Academy
Nexus Academy of Cleveland
Successtech Academy School
Design Lab @ Health Careers
Cleveland High School for the Digital Arts
Invictus High School
Ohio Connections Academy Inc
Cleveland Academy for Scholarship Technology and Leadership
Jane Addams Business Careers High School
Magnificat High School
Lutheran High West
Rocky River High School
Lutheran High School East
Beaumont School
Mosdos Ohr Hatorah Girls' Division
Cleveland Heights High School
Villa Angela-St Joseph High School
Life Skills of Northeast Ohio
George V. Voinovich Reclamation Academy
Shaker Hts High School
Lyceum- the
Hathaway Brown School
Beatrice Stone Yavne High School
Beachwood High School
Shaker Hts Middle School
New Day Academy Boarding & Day School
Euclid High School
Brush High School
Memorial Junior High School
Trinity High School
Garfield Heights High School
Cuyahoga Hts High School
Regent High School
Luther E Ball (chjcf)
T2 Honors Academy
John F Kennedy High School
Whitney Young School
Warrensville Heights High School
Constellation Schools: Parma Community
Parma High School
Holy Name High School
Summit Academy Community School-Parma
Quest Community School
Middleburg Heights Junior High School
Valley Forge High School
Polaris Career Center
North Royalton High School
Padua Franciscan High School
Normandy High School
John Marshall High School
Bard Early College Cleveland
Albion Middle School
Center Middle School
The Capella Institute
Milkovich Middle School
Maple Heights High School
Olmsted Falls High School
Solon High School
Bay High School
Cuyahoga Valley Career Center
Rising Star Academy
Mayfield High School
Richmond Heights Secondary School
Heritage Christian School
Brooklyn High School
James Ford Rhodes High School
Westside Christian Academy
Albert Einstein Academy for Letters Arts and Sciences-Ohio
Lee Burneson Middle School
Westlake High School
Bedford High School
Heskett Middle School
Brecksville-Broadview Heights High School
Strongsville High School
Waterloo High School
Aurora High School
Barberton High School
Norton High School
Brunswick High School
Norwayne High School
Schnee Learning Center
Cuyahoga Falls High School
Walsh Jesuit High School
Stow-Munroe Falls High School
Chippewa High School
James a Garfield High School
James a Garfield Middle School
Western Reserve Academy
Hudson High School
Theodore Roosevelt High School
Stanton Middle School
Streetsboro High School
Streetsboro Middle School
Super Learning Center S Faith Christian Academy
Cloverleaf High School
Crestwood High School
Crestwood/Larlham
Medina High School
Evolve Academy
Buckeye High School
Buckeye Junior High School
Medina County Career Center
Field High School
Mogadore Junior High School
Mogadore High School
Kimpton Middle School
Woodridge High School
Ravenna High School
Southeast High School
Maplewood Career Center
Rittman Academy
Rittman High School
Bio-Med Science Academy Stem School
Rootstown/Ward Davis Bldg High School
Heritage Private School Inc.
Tallmadge High School
Wadsworth High School
St Peregrine Academy
Revere High School
Northwestern High School
Windham High School
Garfield High School
St Vincent-St Mary High School
Towpath Trail High School
Akron Digital Academy
East Community Learning Center
Archbishop Hoban High School
Phoenix School
Akron Early College High School
Akron Stem High School
Life Skills Center of North Akron
Steel Academy
Hiland High School
Akron Alternative Academy
Mogadore Christian Academy
Ellet High School
Springfield Junior/Senior High School
Our Lady of the Elms High School
Firestone High School
Kenmore High School
Coventry High School
Manchester High School
Summit Academy Akron Middle School
Summit Academy Secondary - Akron
Buchtel High School
Copley High School
Western Reserve High School
Bristol High School
Brookfield High School
Memorial High School
Canfield High School
South Range High School
Mahoning Career & Technical
Heartland Christian School & Preschool
Columbiana High School
Crestview High School
Lakeview High School
Maplewood High School
East Palestine High School
Girard Sr High School
Girard Junior High School
United High School
Hubbard High School
Badger High School
Labrae High School
Leetonia High School
David Anderson Jr/Sr High School
Columbiana County
Lowellville High School
Mcdonald High School
Mineral Ridge High School
Newton Falls High School
Newton Falls Junior High School
Mckinley High School
Bloomfield High School
Jackson-Milton High School
Jackson-Milton Middle School
Salem Wesleyan Academy
Salem Junior High School
Salem High School
Chalker High School
Struthers High School
Mathews High School
Mathews Junior High School
Lordstown High School
John F Kennedy Catholic School Lower Campus
River Gate High School
Warren G Harding High School
Champion High School
Trumbull Career & Tech Center
John F Kennedy Catholic School Upper Campus
Hope Academy for Autism
Howland High School
Summit Academy Alternative Learnerswarren Middle & Secondary
Potential Development Program School of Autism
Summit Academy Secondary - Youngstown
Mahoning Valley Opportunity Center
Choffin Career Cntr
Youngstown Virtual Academy
Academy for Urban Scholars Youngstown
Ursuline High School
Mahoning County High School
Liberty High School
Cardinal Mooney High School
Life Skills Center of Youngstown
Chaney Campus Vpa & Stem
Mahoning Unlimited Classroom
Boardman High School
Gospel Baptist School
Poland Middle School
Poland Seminary High School
Fitch High School
Youngstown Early College
Alliance High School
Marlington High School
Sunny View
John R Lea Middle School
Waynedale High School
West Branch High School
Northwest High School
Carroll County Christian Academy
Carrollton High School
Dalton High School
Dover High School
Beacon Hill Academy
Indian Valley High School
Lake Center Christian School
St Thomas Aquinas High School
Louisville High School
Sandy Valley High School
Malvern High School
Massillon Digital Academy Inc
Jackson High School
Edison Middle School
R G Drage Career Technical Center
Massillon Christian School
Indian River (irjcf)
Massillon Junior High School
Tuslaw High School
Gospel Haven Academy
West Holmes High School
Tuscarawas Valley High School
New Franklin Christian Academy
Minerva Middle School
Minerva High School
Fairless High School
Quaker Digital Academy
New Philadelphia High School
Buckeye Career Center
Kingsway Christian School
Orrville High School
Liberty Preparatory School
Smithville High School
Wayne County Schools Career Center
Strasburg-Franklin High School
Garaway High School
Claymont High School
Green High School
Portage Lakes Career Center
Faith Christian Academy
Triway High School
Triway Junior High School
Wooster High School
Conotton Valley High School
Life Skills Center of Canton
Canton Harbor High School
Choices Alternative School
Canton City Digital Academy
Canton South High School
Summit Academy Secondary - Canton
Hoover High School
Glenoak High School
Oakwood Middle School
East Canton High School
Arcadia High School
Arcadia Middle School
Ashland County Community Academy
Ashland High School
Mapleton High School
Ashland-W Holmes Career Center
Seneca East High School
Hopewell-Loudon Local High School
Bellevue High School
Clear Fork High School
Elmwood High School
Wayside Christian School
Bucyrus Secondary School
Wynford High School
Wynford Junior High School
Townsend North Community School
Margaretta High School
Western Reserve Middle School
Crestline High School
Fostoria Junior/Senior High School
Galion High School
Northmor High School
South Central High School
Huron High School
Mccormick Junior High School
Hillsdale High School
Lakota High School
Loudonville High School
Loudonville Junior High School
Lucas High School
Ehove Career Center
Monroeville High School
New London High School
New Riegel High School
Buckeye Central High School
Col Crawford High School
Norwalk Catholic School / St Paul High School
Valor Academy
Norwalk Middle School
Norwalk High School
Plymouth High School
Sandusky Middle School
Sandusky High School
Perkins High School
Pioneer Career & Technology
Shelby High School
Black River High School
Mohawk High School
Bridges Community Academy
North Central Academy
Columbian High School
Sentinel Career & Technology Center
Old Fort High School
Willard Middle/High School
St Peters School
Hedges/Mansfield City Alternative School
Interactive Media & Construction (imac)
Mansfield Enhancement Academy
Mansfield Elective Academy
Eastern Elementary School
Lexington High School
Lexington Junior High School
Temple-Christian School
Goal Digital Academy
Mansfield Middle School
Mansfield Senior High School
Ontario High School
Mansfield Christian School
Taylor High School
College Corner Union Elementary School
Bishop Fenwick High School
Middletown Christian School
Franklin High School
Franklin Junior High School
Carlisle High School
Cincinnati Christian Schools
Fairfield Christian School
Garfield Middle School
Lakota Plains Junior School
New Miami High School
D Russel Lee Career-Technology Center
Butler Tech School of the Arts
Stephen T Badin High School
Main Street Schoolhouse- Inc
Hamilton High School
Wilson Middle School
Hamilton Freshman School
Ross High School
Fairfield High School
Fairfield Freshman High School
Fairfield Middle School
Mt. Hope Christian Academy
William Henry Harrison High School
Kings Junior High School
Kings High School
Greater Ohio Virtual School
Lebanon High School
Lebanon Junior High School
Warren County Career Center
Royalmont Academy
Liberty Bible Academy
Mars Hill Academy
Mason Middle School
William Mason High School
Middletown High School
Madison Junior High School
Marshall High School
Summit Academy Secondary School - Middletown
Life Skills High School of Middletown
Middletown Middle School
Lakota East High School
Liberty Junior School
Monroe Junior/Senior High School
Butler Tech Natural Science Center
Talawanda High School
Springboro High School
Waynesville High School
Holy Family Catholic Education Assoc.
Lakota Ridge Junior School
Hopewell Junior School
Lakota West High School
Butler Tech Bioscience Center
Batavia High School
Clermont Northeastern High School
Amelia High School
Bethel Tate High School
U S Grant
Blanchester High School
Clinton-Massie High School
Fayetteville-Perry High School
Felicity-Franklin Local High School
Georgetown Jr/Sr High School
Southern Hills Career Technical Center
Goshen High School
Mcclain High School
Hillsboro Christian Academy
Stonewall Academy
Hillsboro High School
Hillsboro Middle School
Fairfield Local High School
East Clinton High School
Ohio Valley Voices
Loveland High School
Loveland Middle School
Lynchburg-Clay High School
Milford Sr High School
Milford Junior High School
Live Oaks Cdc
Little Miami High School
Little Miami Junior High School
Western Brown High School
Whiteoak High School
Whiteoak Junior High School
New Richmond High School
Village Christian School
Ripley-Union-Lewis-Huntington High School
Williamsburg High School
Wilmington High School
Laurel Oaks Cdc
Aldersgate Christian Academy
School for Creat & Perf Arts High School
Accelerated Achievement Academy of Cincinnati
Virtual High School
Oyler School
Elder High School
Cincinnati Technology Academy
Purcell Marian High School
Life Skills Center of Cincinnati
Dohn Community
Walnut Hills High School
The Summit Country Day School
Withrow University High School
Clark Montessori High School
James N. Gamble Montessori High School
Cornerstone Christian Academy
Norwood Conversion Community School
Norwood High School
Norwood Middle School
Cincinnati College Preparatory Academy
Robert A. Taft Information Technology High School
Mount Notre Dame High School
St Rita School for the Deaf
Lockland High School
Lockland Middle School
Reading Community High School
Wyoming High School
Hartwell Elementary School
Roger Bacon High School
St Bernard-Elmwood Place High School
Winton Woods Middle School
Mount Auburn International Academy
Hughes Stem High School
Cincinnati Junior Academy
Cincinnati State Stem Academy
St Xavier High School
Mcauley High School
Summit Academy Transition High School-Cincinnati
Cincinnati Learning Schools
Aiken High School
Riverview East Academy
The Childrens Home of Cincinnati Upper School
Lighthouse Community School Inc
Shroder Paideia High School
Mariemont Junior High School
Mariemont High School
Archbishop Mcnicholas High School
Mt Healthy High School
Mt Healthy Junior High School
Finneytown Secondary Campus
Winton Place Baptist Academy
Deer Park Jr/Sr High School
Cincinnati Hebrew Day School
St Aloysius Education Center
Woodward Career Technical High School
Hillside Christian Academy
Gilbert A. Dater High School
Western Hills University High School
North College Hill High School
Calvary Academy- the
Winton Woods High School
Scarlet Oaks Cdc
Instructional Resource Center
Ursuline Academy
Arch Bishop Moeller High School
Sycamore High School
Sycamore Junior High School
Madeira High School
Indian Hill High School
Turpin High School
Glen Este High School
Princeton High School
Diamond Oaks Cdc
Oak Hills High School
Cincinnati Hills Christian Academy
Colerain High School
Nagel Middle School
Anderson High School
Anna High School
Ansonia High School
Ansonia Middle School
Arcanum High School
Franklin Monroe High School
Bellbrook High School
Botkins High School
Bradford High School
Brookville High School
Preble Shawnee High School/Junior High School
Miami East High School
Cedarville High School
Northmont Secondary Academy
Northmont High School
Northmont Middle School
Miami Valley Ctc
Covington High School
Eaton High School
Fairborn Digital Academy
Fairborn High School
Valley View Junior High School
Germantown Christian School
Valley View High School
De Colores Montessori School
Greenville Senior High School
Greenville Junior High School
Houston High School
Jackson Center High School
Greeneview High School
Tri-County North High School
Miamisburg Secondary Academy
Miamisburg High School
Guiding Shepherd Christian School
Tecumseh High School
Dixie High School
Tri-Village High School
National Trail High School
Piqua Christian School
Piqua High School
Upper Valley Career Center
Newton High School
Russia High School
Lehman Catholic High School
Fairlawn High School
Sidney High School
Southeastern Senior High School
Southeastern Junior High School
Tipp City Christian School
Tippecanoe High School
Bethel High School
Troy Christian High School
The Miami Montessori School
Troy High School
Butler High School
Versailles High School
Twin Valley South Middle School
Twin Valley South High School
Milton-Union High School
Summit Academy Community School Alternative Learners -Xenia
Xenia High School
Greene County Career Center
Yellow Springs/Mckinney High School
Mississinawa Valley Jr/Sr High School
Chaminade Julienne High School
Mound Street It Careers Academy
Dayton Business Technology High School
David H. Ponitz Career Technology Center
Stivers School for the Arts
Life Skills Center of Dayton
Richard Allen Academy
Longfellow Alternative School
Mound Street Military Careers Academy
Mound Street Health Careers Acadmy
Dunbar High School
Miami Valley Ctc Alternative
Temple Christian School
Northside Christian School
Summit Academy Transition High School Dayton
Horizon Science Academy Dayton High School
Meadowdale Prek-8 School
Meadowdale High School
Thurgood Marshall High School
Jefferson High School
Oakwood High School
Oakwood Junior High School
Dayton Regional Stem School
Belmont High School
Mad River Middle School
Stebbins High School
Wayne High School
Weisenborn Junior High School
Trotwood-Madison High School
Archbishop Alternative High School
The Miami Valley School
Kettering Fairmont High School
East Dayton Christian School
Carroll High School
Beavercreek High School
Bethel Baptist School
Miami Valley Academies
West Carrollton Secondary Academy
West Carrollton High School
Spring Valley Academy
Centerville High School
Dayton Early College Academy Inc
Emmanuel Christian Academy
Greenon High School
Greenon Junior High School
Northeastern High School
Northwestern Junior/Senior High School
Shawnee High School
Cliff Park High School
Roosevelt Middle School
Kenton Ridge High School
Nightingale Montessori
Global Impact Stem Academy
Keifer Academy
Hayward Middle School
Schaefer Middle School
Springfield-Clark County
Ross County Christian Academy
Ora Et Labora Academy
Chillicothe High School
Chillicothe Middle School
Huntington High School
Southeastern High School
Unioto High School
Zane Trace High School
Pickaway-Ross Career & Technology Center
Paint Creek Academy
Paint Valley High School
Eastern High School
Lawrence County Academy
Chesapeake High School
Lawrence County
South Gallia High School
Adena High School
Franklin Furnace Christian Academy
Ohio Valley Christian School
Gallia Academy High School
Truth Christian School
Ironton High School
Dawson-Bryant High School
Rock Hill Sr High School
Center for Student Achievement
Western High School
Valley High School
Scioto County Career Technical Center
Vinton County High School
Minford High School
Oak Hill Middle/High School
Peebles High School
Piketon Jr/Sr High School
Vern Riffe Career Technology C
Notre Dame Jr/Sr High School
Sciotoville
Southern Ohio Academy
Glenwood High School
Portsmouth Junior High School/Portsmouth High School
Portsmouth West High School
Fairland High School
Buckeye Hills Career Center
North Adams High School
South Point High School
South Webster Jr/Sr High School
Pike Christian Academy
Waverly High School
Wellston High School
Adams County Christian School
West Union High School
Ohio Valley Career & Technical Center
Wheelersburg High School
Symmes Valley High School
Athens Middle School
Alexander Junior / Senior High School
Belpre High School
Fort Frye High School
Trimble High School
Marietta Christian School
Washington County CC Use 051706
Marietta High School
Mid Valley Christian School
Nelsonville-York High School
Nelsonville-York Junior High School
Tri-County Career Center
Frontier High School
Frontier Middle School
Meigs High School
Southern High School
Federal Hocking High School
Federal Hocking Middle School
Athens High School
Warren High School
Waterford High School
Lima Christian School
Liberty Christian School
West Central Learning Academy II
Lima Senior High School
Bath High School
Auglaize County Educational Academy
Lima Central Catholic High School
Lima West Middle School
Pilgrim Christian School
Apollo Career Center
Elida High School
Elida Middle School
Ada High School
Antwerp Local High School
Arlington Local High School
Bluffton High School
Celina Middle School
Celina High School
Coldwater High School
Columbus Grove High School
Continental Local High School
St John High School
Hardin Northern High School
The Center for Autism & Dyslexia
Findlay Digital Academy
Liberty-Benton High School
Findlay High School
Findlay Learning Center
Fort Jennings High School
Fort Loramie Junior-Senior High School
Fort Recovery High School
Allen East High School
Wayne Trace High School
Kalida High School
Leipsic High School
Mccomb Local Middle School
Mccomb Local High School
Upper Scioto Valley Middle School
Upper Scioto Valley High School
Marion Local High School
Miller City High School
Minster Jr/Sr High School
Riverdale High School
New Bremen High School
New Knoxville High School
North Baltimore High School
North Baltimore Middle School
Ottawa-Glandorf High School
Ottoville High School
Pandora-Gilboa High School
Paulding High School
Cory-Rawson High School
Parkway High School
St Henry High School
St Marys Memorial High School
Spencerville High School
Van Buren High School
Vanlue High School
Lifelinks Community School
Vantage Career Center
Lincolnview Jr/Sr High School
Van Wert High School
Wapakoneta Middle School
Wapakoneta High School
Wapakoneta Junior High School
Waynesfield-Goshen Local High School
Stuttgart High School
Ansbach High School
Vilseck High School
General Hh Arnold High School
Catholic Schools of Fairbanks
Amazing Grace Academy
Dillingham Adventist School
Cook Inlet Academy
Grace Christian School
Wings Christian Academy
North Pole Christian School
Living Word Academy
Bristol Bay Christian Learning Center
Birchwood Christian School
Wasilla Lake Christian School
World Harvest Christian School
Immaculate Conception School
Island Christian Academy
Eagle River Christian School
Fairhill Christian School
Holy Rosary Academy
Lumen Christi High School
Joann A. Alexie Memorial School
Bethel Regional High School
Chaputnguak School
Chief Paul Memorial School
Ayagina'Ar Elitnaurvik
Kwigillingok School
Nelson Island Area School
Anna Tobeluk Memorial School
Arviq School
Kuskokwim Learning Academy
Paul T. Albert Memorial School
Akula Elitnaurvik School
Eek School
Lewis Angapak Memorial School
Nuniwarmiut School
William Miller Memorial School
Ket'Acik/Aapalluk Memorial School
Z. John Williams Memorial School
Ayaprun School
Kuinerrarmiut Elitnaurviat
Negtemiut Elitnaurviat School
Qugcuun Memorial School
Rocky Mountain School
Akiuk Memorial School
Bethel Youth Facility
Alakanuk School
Emmonak School
Marshall School
Hooper Bay School
Mountain Village School
Russian Mission School
Pilot Station School
Kotlik School
Scammon Bay School
Sheldon Point School
Akiachak School
Tuluksak School
Akiak School
Chevak School
Mt. Edgecumbe High School
Akutan School
False Pass School
King Cove School
Sand Point School
Yakov E. Netsvetov School
Adak School
Gambell School
Koyuk-Malimiut School
Hogarth Kingeekuk Senior Memorial School
Shishmaref School
James C. Isabell School
Unalakleet School
Wales School
White Mountain School
Aniguiin School
Martin L. Olson School
Brevig Mission School
Shaktoolik School
Anthony A. Andrews School
Tukurngailnguq School
Diomede School
Bristol Bay Middle/High School
Bristol Bay Correspondence
Alaska Reach Academy
Dot Lake School
Eagle Community School
Mentasta Lake School
Walter Northway School
Tok School
Tetlin School
Cordova Jr/Sr High School
Cordova School District Innovative Learning
Kenny Lake School
Glennallen Jr/Sr High School
Upstream Learning Correspondence
Slana School
Craig High School
Pace Correspondence
New Horizons High School
Gerstle River School
Delta/Greely Homeschool
Delta Junior/Senior High School
Dillingham Middle/High School
Dillingham Correspondence School
Galena Interior Learning Academy (gila)
Interior Distance Education of Alaska (idea)
Sidney C. Huntington Jr/Sr High School
Ketchikan High School
Revilla Jr/Sr High School
Schoenbar Middle School
Fast Track
Ketchikan Regional Youth Facility
Bartlett High School
Central Middle School of Science
Chugiak High School
Dimond High School
Polaris K-12 School
Romig Middle School
S.a.V.e. High School
Benson Secondary/S.e.a.r.C.h.
Steller Secondary School
Wendler Middle School
Whaley School
Family Partnership Charter School
Alaska State School for the Deaf & Hard of Hearing
The New Path High School
King Career Center
Mclaughlin Secondary School
South Anchorage High School
Eagle River High School
Crossroads School
Frontier Charter School
Service High School
Hanshew Middle School
Highland Tech High Charter School
Mears Middle School
Avail School
Paideia Cooperative School
Goldenview Middle School
Homebridge
Juneau-Douglas High School
Johnson Youth Center
Thunder Mountain High School
Yaakoosge Daakahidi Alternative High School
Pacific High School
Sitka Reach
Sitka High School
Haines High School
Haines Home School
Hoonah Jr/Sr High School
Hydaburg School
Hydaburg Correspondence School
Kake Elementary & High School
Kenai Alternative High School
Homer Flex School
Tebughna School
Cooper Landing School
Nanwalek School
Homer High School
Hope School
Nikolaevsk School
Ninilchik School
Port Graham School
Susan B English School
Connections
Marathon School
Razdolna School
Kenai Central High School
Seward High School
Skyview Middle School
Soldotna High School
Homer Middle School
Voznesenka School
Nikiski Middle/Senior High School
Kachemak Selo School
River City Academy
Soldotna Prep School
Klawock City School
Akhiok School
Chiniak School
Kodiak High School
Larsen Bay School
Old Harbor School
Port Lions School
Ouzinkie School
Danger Bay School
Karluk School
Akteach
Chignik Bay School
Chignik Lagoon School
Chignik Lake School
Igiugig School
Kokhanok School
Newhalen School
Nondalton School
Perryville School
Pilot Point School
Tanalian School
Meshik School
Levelock School
Lakeview Home School
Mat-Su Central School
Glacier View School
Palmer High School
Susitna Valley High School
Wasilla High School
Mat-Su Youth Facility
Valley Pathways
American Charter Academy
Twindly Bridge Charter School
Colony High School
Burchell High School
Beryozova School
Mat-Su Career & Tech Ed High School
Mat-Su Day School
Alaska Middle College School
Joe Redington Senior Jr/Sr High School
Blackwell School
David Louis Memorial School
Holy Cross School
Mcgrath School
Top of the Kuskokwim School
Innoko River School
Takotna Community School
Distance Learning/Corresp. Center
Metlakatla High School
Nenana City School
Cyberlynx Correspondence Program
Nome Youth Facility
Extensions Correspondence
Nome-Beltz Jr/Sr High School
Golden Heart Academy
Ben Eielson Jr/Sr High School
Lathrop High School
North Pole High School
Ryan Middle School
Tanana Middle School
West Valley High School
Randy Smith Middle School
Alternative Learning Systems
Star of the North Secondary School
Effie Kokrine Charter School
Fairbanks B.e.s.t.
Hutchison High School
Nunamiut School
Meade River School
Barrow High School
Harold Kaveolook School
Nuiqsut Trapper School
Tikigaq School
Kali School
Alak School
Kiita Learning Community
Ambler School
Buckland School
Deering School
Kiana School
Kobuk School
Mcqueen School
Napaaqtugmiut School
Aqqaluk High/Noorvik Elementary
Shungnak School
Davis-Ramoth School
Kotzebue Middle/High School
Nwabsd Home School
Pelican School
Petersburg High School
St George School
St Paul School
Saint Mary'S School
Skagway School
Howard Valentine Coffman Cove School
Port Alexander School
Thorne Bay School
Hyder School
Hollis School
Se Island Correspondence
Whale Pass School
Naukati School
Port Protection School
Koliganek School
Manokotak School
Chief Ivan Blunka School
Togiak School
Maudrey J. Sommer School
Unalaska Jr/Sr High School
Angoon School
Gustavus School
Tenakee Springs School
Chatham Correspondence
Klukwan School
Crow Village Sam School
Johnnie John Senior School
Jack Egnaty Senior School
Gusty Michael School
Aniak Jr/Sr High School
George Morgan Senior High School
Anderson School
Cantwell School
Tri-Valley School
Denali Peak
Arctic Village School
Tsuk Taih School
Circle School
Fort Yukon School
John Fredson School
Yukon Flats Distance Education Program
Cruikshank School
Rampart School
Valdez High School
Valdez Home School
Tatitlek Community School
Whittier Community School
Focus Homeschool
Chenega Bay School
Wrangell High School
Yakutat School
Yakutat Home School
Allakaket School
Johnny Oldman School
Jimmy Huntington School
Kaltag School
Gladys Dart School
Minto School
Andrew K. Demoski School
Merreline a Kangas School
Raven Correspondence School
Holy Spirit Catholic School
John Carroll Catholic High School
Holy Family Cristo Rey Catholic High School
Sacred Heart Catholic School
Montgomery Catholic Preparatory School
Huntsville Achievement School
Marengo Academy High School
Glenwood School
Mars Hill Bible School
Sumter Academy
Lowndes Academy
Escambia Academy
Abbeville Christian Academy
Grace Lutheran School
Episcopal Day School
The Donoho School
Mobile Christian School
Indian Springs School
Westminster Christian Academy
Athens Bible School
Trinity Presbyterian School
Houston Academy
South Montgomery County Academy
Cahawba Christian Academy
Tuscaloosa Academy
Montgomery Academy
Randolph School
The Altamont School
Central Christian School
Chambers Academy
Coosa Valley Academy
Dale County Christian School
Edgewood Academy
Fort Dale Academy
Glen Iris Baptist School
Decatur Heritage Christian Academy
The Lakeside School
Lyman Ward Military Academy
Meadowview Christian School
Pickens Academy
Southern Academy
Springwood School
Trinity Christian Academy
Victory Baptist School
Autauga Academy
Alabama Christian Academy
Wesleyan Christian Academy
Macon East Academy
Lee-Scott Academy
Shades Mountain Christian School
Ephesus Academy
Big Cove Christian Academy
Floral Crest School
Kingwood Christian School
Atmore Christian School
Tuscaloosa Christian School
Mcgill-Toolen Catholic High School
Patrician Academy
Wilcox Academy
South Choctaw Academy
Briarwood Christian School
New Life Christian Academy
Mountain View Christian
Central Park Christian Schools
Lawrence County Christian School
American Christian Academy
St Bernard Preparatory School
Coosa Christian School
Al-Iman Academy of Mobile
Arlington School
Bible Methodist Christian School
Enterprise Preparatory Academy
Huntsville Christian Academy
Hope Academy Presbyterian Home
Mt Pleasant Christian School
Prattville Christian Academy
Shoals Christian School
Union Chapel Christian Academy
Crenshaw Christian Academy
Acts Academy
Bayside Academy
Churchill Academy
Conecuh Springs Christian School
Clay County Christian Academy
Winewood Christian School
Spring Valley School
Marshall Christian Academy
Mt Olive Academy
Oakwood Adventist Academy
Westbrook Christian School
Evangel Classical Christian School
Liberty Christian Academy
The Jackson Academy
Little Flock Ministries
Westminster School at Oak Mountain
Safe Haven Christian Academy
Allan Cott School
Cathedral Academy
Cullman Christian School
The Pinnacle School
Success Unlimited
Uab Engel Therapeutic School and Day Treatment
Lighthouse Baptist Academy
Excel Institute
The Riley Behavioral and Educational Center
Alabama Gulf Coast Christian Academy
The Day Program
Ellwood Christian Academy
Haven Christian Academy
The American Academy for Young Professionals
Tea Christian Academy
St Luke'S Episcopal School
Adullam House Christian Academy
Sequel Tsi of Alabama- Llc
Stonecreek Montessori Academy
The Chanticleer Learning Center
The Pinnacle Schools - Elk River Treatment Program
Faith Academy
Faith Christian School
Marion Academy
St Lukes Episcopal School
Sumiton Christian School
Cornerstone Schools of Alabama
The Capitol School
Evangel Christian Academy
Maranathan Academy
Pathway Inc
Beth Haven Christian Academy
Calvary Baptist Academy
Calvary Christian Academy
St John Paul II Catholic High School
Cornerstone Christian School
First Assembly Christian School
Harvest Christian School
Islamic Academy of Alabama
Restoration Academy
Rushton School
Hoover Christian School
Chilton Christian Academy
Lighthouse Christian Academy
Madison Baptist Academy
Open Door Christian School
Valley Fellowship Christian Academy
Sequoyah School - Chalkville Campus
Camps
Det Center
Wallace School - Mt Meigs Campus
Mcneel School - Vacca Campus
Ala Avenue Middle School
Albertville High School
Asbury School
Douglas High School
Kate D Smith Dar High School
Marshall Alternative School
Marshall Tech School
Brindlee Mt High School
Robert F Bumpus Middle School
Spain Park High School
Discovery Middle School
Bob Jones High School
Liberty Middle School
James Clemens High School
Alabama School for Deaf
Alabama School for Blind
Helen Keller School
E H Gentry Technical Facility
Leeds High School
Boaz High School
Hewitt-Trussville High School
Safety Net Crossings
Safety Net Villa
Alabama School of Fine Arts
Alexander City Middle School
Benjamin Russell High School
Developing Alabama Youth Prog
The Rushton School
Andalusia High School
Andalusia Middle School
Anniston High School
Anniston City Boot Camp School
Arab High School
Etowah High School
Saraland High School
Chickasaw City High School
Satsuma City High School
Thompson High School
Thompson Middle School
Pelham High School
Auburn High School
Auburn Jr High School
Billingsley High School
Marbury School
Prattville High School
Prattville Jr High School
Autauga County Alternative School
Autauga County Tech Center
Autaugaville School
Louise M Smith Dev Center
Marbury Middle School
Daphne Middle School
Gulf Shores Middle School
Robertsdale High School
Fairhope Middle School
Foley Middle School
Fairhope High School
Central Baldwin Middle School
Gulf Shores High School
North Baldwin Center for Tech
South Baldwin Center for Tech
Daphne High School
Foley High School
Baldwin County High School
Bay Minette Middle School
Spanish Fort High School
Barbour County High School
Jess Lanier High School
New Horizon Alternative School
Bessemer Center for Tech
Bibb County High School
West Blocton High School
Bibb County Career/Technical Center
Workshop Incorporate
Huffman High School-Magnet
Jackson-Olin High School
Parker High School
Ramsay High School
Wenonah High School
Woodlawn High School-Magnet
City Elementary
Kennedy Alternative
Adolescent Day Treatment
George Washington Carver High School
Gateway School
Family Court High School
Homebound High School
Appalachian School
Cleveland High School
Hayden High School
Jb Pennington High School
Locust Fork High School
Southeastern Elementary School
Susan Moore High School
Allgood Alternative School
Blount County Multi-Needs Center
Blount County Career Tech Center
Tr Miller High School
Bullock County High School
Bullock County Area Vocational Center
Greenville High School
Mckenzie High School
Butler County Area Vocational School
Georgiana School
Alexandria High School
Ohatchee High School
Saks High School
Weaver High School
White Plains High School
Calhoun County Alternative School
Calhoun County Career Tech Center
Pleasant Valley High School
Wellborn High School
Lafayette High School
Chambers County Career Tech Center
Cedar Bluff High School
Cherokee County High School
Gaylesville High School
Sand Rock High School
Spring Garden High School
Cherokee County Career & Tech Center
Isabella High School
Jemison High School
Maplesville High School
Thorsby High School
Verbena High School
W a Lecroy Career / Technical Center
Chilton County High School
Chilton County Alternative School
Choctaw County High School
Southern Choctaw High School
Clarke County High School
Central Clay County Jr High School
Future Clay County High School
Cleburne County High School
Ranburne High School
Cleburne County Career Tech School
Cleburne County Alternative School
Kinston School
Zion Chapel High School
New Brockton High School
Cherokee High School
Colbert County High School
Colbert Heights High School
Hillcrest High School
Compass Academy
Coosa County Science & Tech School
Florala High School
Pleasant Home School
Red Level High School
Straughn High School
Brantley High School
Highland Home High School
Luverne High School
Crenshaw County Area Vocational
Cullman Middle School
Cullman High School
Cullman City Career Tech
Cullman Comm Comprehensive Learning Center
Cold Springs High School
Good Hope High School
Hanceville High School
Holly Pond High School
Vinemont High School
West Point High School
Cullman County Area Career Center
Cullman Child Dev Center
Cullman Area Resource Ed
Ariton School
Dale County High School
George W Long High School
Daleville High School
Dallas County High School
Keith Middle-High School
Southside High School
William R Martin Middle School
Dallas County Career Tech Center
Collinsville High School
Fyffe High School
Geraldine School
Ider School
Plainview School
Sylvania School
Valley Head High School
Alternative School
Dekalb Annex School
Dekalb Vocational School
Crossville High School
Austin High School
Decatur High School
Long Term Case
Horizon High School
Decatur High Dev
Demopolis High School
Dothan High School
Dothan Tech Center
Northview High School
Child Count Only
Elba High School
Elba Area Vocational School
Elmore County High School
Holtville High School
Stanhope Elmore High School
Wetumpka High School
Elmore County Tech Center
Coppinville School
Dauphin Jr High School
Enterprise High School
Escambia County High School
Flomaton High School
W S Neal High School
Escambia County Alternative School
Escambia-Brewton Area Vocational School
Turtle Point Environmental Science Center
Gaston High School
Glencoe High School
Sardis High School
West End High School
Whitesboro Elementary School
Etowah County Spec Ed Learning Center
Etowah County Alternative School
Career Technical Center
Hokes Bluff High School
Sardis Middle School
Eufaula High School
Hope Academy
Fairfield High Preparatory School
Fairfield Alternative School
Fairfield Area Vocational School
Berry High School
Hubbertville School
Fayette County High School
Florence High School
Florence Freshman Center
Florence Middle School
Florence Learning Center
Fort Payne High School
Belgreen High School
East Franklin Jr High School
Phil Campbell High School
Red Bay High School
Vina High School
Franklin County Career Tech Center
Tharptown High School
C I T Y Prog
Gadsden City Alternative School
Gadsden City High School
Geneva County High School
Samson High School
Slocomb High School
Greene County High School
Peter J Kirksey Career Center
Guntersville High School
Hale County High School
Hale County Tech Center
Greensboro High School
Haleyville High School
Haleyville Center of Tech
Hartselle Jr High School
Hartselle High School
Abbeville High School
Headland High School
Headland Middle School
Abbeville Alternative School
Homewood High School
Ashford High School
Cottonwood High School
Houston County High School
Rehobeth High School
Wicksburg High School
Houston County Alternative School
Houston County Area Vocational Center
Hope High School
Virgil Grissom High School
Huntsville High School
Jo Johnson High School
Lee High School
New Century Tech Demo High School
Robert Neaves Center
Huntsville Center for Tech
Mental Health Center
Ronald Mcnair 7-8
North Sand Mt School
Paint Rock Valley High School
Section High School
Skyline High School
Woodville High School
Jackson County Alternative School
Epruett Center of Tech
Pisgah High School
North Jackson High School
Jacksonville High School
Walker High School
North Highland School
Jefferson County Counseling Learning Center
Clay-Chalkville High School
Corner High School
Erwin High School
Fultondale High School
Gardendale High School
Hueytown High School
Mcadory High School
Mortimer Jordan High School
Oak Grove High School
Pinson Valley High School
Pleasant Grove High School
Shades Valley High School
Spain Rehab
William E Burkett Multi-Handicapped Center
Minor High School
Jefferson County Couns and Learning Center-West
Sulligent School
Lamar County School of Tech
Lamar County High-Intermediate
South Lamar School
Lanett Senior High School
Lanett Jr High School
Allen Thornton Career Tech Center
Brooks High School
Lauderdale County High School
Lexington School
Wilson High School
R a Hubbard High School
The Judy Jester Learning Center
Hatton High School
Lawrence County High School
Lawrence County Center Tech
East Lawrence High School
Lawrence County Developmental
Beauregard High School
Beulah High School
Loachapoka High School
Smiths Station High School
Wacoochee Jr High School
Smith Station Freshman Center
Ardmore High School
Clements High School
East Limestone High School
Tanner High School
West Limestone High School
Limestone County Area Vocational Tech
Elkmont High School
Linden High School
Calhoun High School
Project Success Learning Center
Notasulga High School
Booker T Washington High School
Macon County Area Vocational School
Madison County High School
Hazel Green High School
New Hope High School
Sparkman High School
Madison County Alternative School
Madison County Career Tech Center
Meridianville Middle School
Buckhorn High School
Sparkman Ninth Grade School
Buckhorn Middle School
Amelia L. Johnson High School
Marengo High School
Sweet Water High School
Brilliant High School
Marion County High School
Hackleburg School
Phillips High School
Marion County Alternative School
Midfield High School
Midfield Area Vocational Department
Ben C Rain High School
Baker High School
Mattie T Blount High School
Citronelle High School
Wp Davidson High School
Mary G Montgomery High School
Murphy High School
John L Leflore Preparatory Academy
Cf Vigor High School
Lillie B Williamson High School
Alma Bryant High School
Mobile County Alternative School
Tl Faulkner School
George H Bryant Vocational-Agricultural
Mobile Mental Health Center
Augusta Evans School
Continuous Learning Center
Theodore High School
Evening Educational Options
Monroe County High School
Excel High School
J F Shields High School
J U Blacksher School
C P Carmichael Alternative School
Monroe County Career/Tech Center
Booker T Washington Magnet High School
Fews Secondary Acceleration Academy
Carver Senior High School
Jefferson Davis High School
Lanier Senior High School
Loveless Academic Magnet Prog High School
Brewbaker Tech Magnet High School
Childrens Center
Paterson Academy of Creative Ed
Park Crossing High School
Montgomery Preparatory Academy for Caree
Falkville High School
Priceville High School
West Morgan High School
Albert P Brewer Vocational School
Morgan County Learning Center
Albert P Brewer High School
Mt Brook High School
Mt Brook Jr High School
Muscle Shoals High School
Muscle Shoals Center for Tech
Oneonta High School
Opelika High School
Opelika Learning Center
Opp High School
Oxford High School
Oxford Middle School
Oxford Area Vocational School
Alternative Learning Center
Carroll High School Career Center
Duran South
Duran Jr High School
Pell City High School
Rise Academy
Robert C Hatch High School
Albert Turner Sr Elementary School
South Girard School
Central Freshman Academy
Success Academy
Aliceville High School
Pickens County High School
Gordo High School
Ladow Tech Center
Piedmont High School
Pike County High School
Troy-Pike Center for Tech
Pike County Alternative Learning Center
Randolph County High School
Wadley High School
Woodland High School
Randolph-Roanoke Career Tech Center
Handley High School
Russell County Middle School
Russell County High School
Russellville High School
Scottsboro High School
Scottsboro Jr High School
Selma High School
Selma Middle Chat Academy
Sheffield Jr High School
Sheffield High School
Calera High School
Chelsea High School
Shelby County High School
Montevallo High School
Vincent Middle High School
Oak Mt High School
School of Tech
Shelby County Inst Ser Ctralt School Progs
Linda Nolen Learning Center
Helena High School
Eden Area Tech Center
Ashville High School
Saint Clair County High School
Ragland High School
Springville High School
Moody Jr High School
Ruben Yancy Alternative School
Moody High School
Bell-Brown Career Tech Center
Sumter Central High School
Sylacauga High School
Talladega High School
Zora Ellis Jr High School
Talladega Career Tech Center
Talladega County Genesis School
Bb Comer Memorial High School
Childersburg High School
Talladega County Central High School
Fayetteville High School
Munford High School
Winterboro High School
Horseshoe Bend High School
Dadeville High School
Reeltown High School
Edward Bell Career Technical Center
Tallassee High School
Tarrant High School
Thomasville High School
Charles Henderson High School
Tuscaloosa Center Tech
Oak Hill School
Paul W Bryant High School
Tusc Regional Det Center
Brookwood High School
Holt High School
Northside High School
Tuscaloosa County High School
Sprayberry Regional Ed Center
Sipsey Valley High School
Deshler High School
Deshler Career Technical Center
Deshler Alternative School
Vestavia Hills High School
Carbon Hill High School
Walker County Alternative School
Walker County Center of Tech
Cordova High School
Curry High School
Dora High School
Oakman High School
Washington County Career Tech Center
Washington County High School
Fruitdale High School
Leroy High School
Mcintosh High School
Millry High School
Wilcox County Alternative School
Wilcox Central High School
Camden School of Arts & Tech
Winfield High School
Winston County Tech Center
Addison High School
Winston County High School
Lynn High School
Meek High School
Daegu High School
Zama American High School
Zama Middle School
Subiaco Academy
Catholic High School for Boys
Mt St Mary Academy
Riverview Baptist Christian School
Pulaski Academy
Crowley'S Ridge Academy
Harding Academy
Marvell Academy
The Childrens House Montessori School
Little Rock Adventist Academy
Ozark Adventist Academy
Little Rock Christian Academy
Grand Prairie Evangelical Methodist School
Central Arkansas Christian School
Jacksonville Christian Academy
Abundant Life School
Trinity Junior High School
Concordia Christian Academy
Friendship Christian Academy
Hot Springs Adventist School
Life Way Christian School
The Episcopal Collegiate School
Sunshine School
Arkansas Christian Ac
Cleburne County Christian School (sorry Missed Fir
Grace Lutheran Academy
New Beginning Christian Academy
Clearview Christian Academy
St Joseph Catholic School
Union Christian Academy Elementary Campus
The Baptist Preparatory School
Garrett Memorial Christian School
Providence Classical Christian Academy
South Arkansas Christian School
Access Schools
West Memphis Christian
Caldwell Christian Academy
New Horizon Academy
Umpire Christian School
Prism Education Center
Mount Pleasant Baptist Academy
Center Hill School
Clear Spring School
Union Christian Academy
Gravette Holiness Bible School
Southwest Christian Academy
West Side Christian School
Fayettville Christian School
Calvary Academy
Hillcrest Christian School
Ridgefield Christian School
Trinity Christian School
Franklin County Learning Center
Lighthouse Christian School
Mountain Home Christian Academy
Conway Christian School
Ridgway Christian School
Victory Baptist Academy
Capital City Christian Academy
The Pointe Day Treatment
Crosspointe Preparatory
Morrow Valley Christian Academy
Avilla Christian Academy
Dewitt High School
Sau Tech Career Center
Seacbec (warren)
Warren High School District Conversion Charter
Corning High School
Sheridan Middle School
Marmaduke High School
Paragould Junior High School
Paragould High School
Batesville Junior High School
Batesville High School
Midland High School
Izard County Cons. High School
Newport High School
Jefferson Area Vocational Center
Pine Bluff High School
Jack Robey Junior High School
Star City High School
Gosnell High School
Nevada High School
Bearden High School
Ark. School for the Blind High School
Ark. School for the Deaf High School
Dequeen/Mena Area Vocational Center
Western Yell County High School
Hamburg High School
Mtn Home High Career Academics
Mountain Home Junior High School
Magnolia Junior High School
Magnolia High School
Rivercrest High School
Manila High School
Trumann High School
Trumann Intermediate School7-8
East Poinsett County High School
Dequeen High School
Dequeen Junior High School
Palestine-Wheatley Senior High School
Southark Career Center
Westark Technical Center
Ouachita Vocational Center
Arkansas Arts Academy High School
Asu Area Career Center
National Park Technology Center
Saline County Career Center
Academics Plus High Charter School
North Ark College Secondary Center
Kipp Delta Collegiate High School
Kipp Blytheville Collegiate High School
Mid-South Comm College Tech Center
Lafayette County Elementary
Lafayette County High School
Phillips Community Career & Tech
Rison High School
Bradley High School
Emerson High School
Cedar Ridge High School
Deer High School
Mount Judea High School
Acorn High School
Oden High School
Lisa Academy High School
Lisa Academy North High Charter School
East Arkansas Career Center
Bruno-Pyatt High School
St. Joe High School
Western Grove High School
Haas Hall Academy
Two Rivers High School
Arkansas Northeastern College
Nwa Community College Regional Center
Ark Consolidated High School
Colt Jtc School
Harrisburg Jtc School
Mansfield Jtc School
Lewisville Jtc School
Dermott Jtc School
Arkansas Virtual Academy High School
Estem Public Charter High School
College Prep Academy
Umpire High School
Cossatot River High School
Pine Bluff Lighthouse College Prep Academy High School
Siatech High Charter
Premier High School of Little Rock
Northwest Arkansas Classical Academy High School
Quest Middle School of Pine Bluff
Quest Middle School of Little Rock
Haas Hall Academy Bentonville
Alma High School
Alpena High School
Arkadelphia High School
Armorel High School
Ashdown High School
Atkins High School
Augusta High School
Bald Knob High School
Barton High School
Bauxite High School
Miner Academy
Beebe Junior High School
Beebe High School
Badger Academy
Benton High School
Benton Junior High School
Pea Ridge High School
Pea Ridge Manufacturing & Business Academy
Bentonville High School
Lincoln Junior High School
J William Fulbright Junior High School
Bergman High School
Berryville High School
Bismarck High School
Blevins High School
Blytheville High School-A New Tech School
Lead Hill High School
Booneville High School
Booneville Jr High School
Brinkley High School
Brookland High School
Brookland Junior High School
Bryant High School
Buffalo Is. Central Jhs
Buffalo Is. Central High School
Cabot High School
Cabot Junior High North
Academic Center for Excellence
Cabot Freshman Academy
Caddo Hills High School
Calico Rock High School
Westside High School
Cave City High School
Genoa Central High School
White County Central High School
Charleston High School
Clarendon High School
Rector High School
Clarksville High School
Clarksville Junior High School
Clinton High School
Clinton Jr High School
Concord High School
Conway Junior High School
Conway High West
Conway Vocational Center
Conway Area Career Center
Conway Adult Education Center
Cotter High School
County Line High School
Crossett High School
Cutter-Morning Star High School
Dardanelle High School
Dermott High School
Des Arc High School
Dierks High School
Dollarway High School
Drew Central High School
Dumas Junior High School
Dumas High School
Earle High School
Bigelow High School
Barton Junior High School
El Dorado High School
Elkins High School
England High School
Eureka Springs High School
Camden Fairview High School
Farmington Career Academies
Farmington Freshman Academy
Fayetteville High School East
Ramay Junior High School
Woodland Junior High School
Flippin High School
Fordyce High School
Foreman High School
Forrest City High School
Belle Point Alternative Center
L. A. Chaffin Junior High School
William O. Darby Junior High School
Dora Kimmons Junior High School
Ramsey Junior High School
Fouke High School
Fountain Lake Charter High School
Gentry High School
Glen Rose High School
Centerpoint High School
Gravette High School
Green Forest High School
Greenbrier Junior High School
Greenbrier High School
Greenland High School
Greenwood High School
Greenwood Junior High School
Gurdon High School
Guy-Perkins High School
Hackett High School
Hartford High School
Hampton High School
Harmony Grove High School
Harmony Grove Junior High School
Harrisburg High School
Harrison Junior High School
Harrison High School
Hazen High School
Heber Springs High School
Hector High School
Hermitage High School
Cross Cnty High a New Tech School
Wm. Jefferson Clinton Primary
Yerger Junior High School
Horatio High School
Hot Springs High School
Summit School
Jessieville High School
Hoxie High School
East Junior High School
West Junior High School
Wonder Junior High School
The Academies of West Memphis Charter School
St. Paul High School
Jasper High School
Kingston High School
Oark High School
Annie Camp Junior High School
Douglas Macarthur Jhs
The Academies at Jonesboro High School
Jonesboro Vocational Center
Junction City High School
Riverview High School
Riverview Junior High School
Kirby High School
Lake Hamilton Junior High School
Lake Hamilton High School
Lamar High School
Lavaca High School
Lincoln New Tech High School
Metropolitan Vo-Tech School
Alternative Agencies
Hall High School
Parkview Magnet High School
J.a. Fair High School
Mcclellan Magnet High School
Lonoke High School
J.D. Leftwich High School
Magnet Cove High School
Malvern Junior High School
Mammoth Spring High School
Mansfield High School
Marion High School
Marion Junior High School
Marked Tree High School
North Central Vocational Center
Marvell High School
Mayflower High School
Maynard High School
Mccrory High School
Mcgehee High School
Melbourne High School
Mena High School
Mineral Springs High School
Monticello Vocational Center
Monticello High School
Mount Ida High School
Mt. Vernon/Enola High School
Mountain Pine High School
Mountain View High School
Rural Special High School
Timbo High School
Mountainburg High School
Mulberry High School
Pleasant View Junior High School
Murfreesboro High School
Nashville High School
Nashville Junior High School
Nemo Vista High School
Nettleton High School
Nettleton Junior High School
Norfork High School
North Little Rock High School
Omaha High School
Osceola High School
Ouachita High School
Ozark High School
Ozark Junior High School
Pangburn High School
Paris High School
Parkers Chapel High School
Perryville High School
Piggott High School
Pocahontas High School
Pocahontas Junior High School
Pottsville High School
Pottsville Junior High School
Poyen High School
Prairie Grove High School
Prescott High School
Joe T. Robinson High School
North Pulaski High School
Sylvan Hills High School
Wilbur D. Mills High School
Maumelle High School
Quitman High School
Rogers Heritage High School
Rogers New Technology High School
Rose Bud High School
Area Career and Technical Center
Russellville Junior High School
Scranton High School
Searcy High School
Ahlf Junior High School
Shirley High School
Siloam Springs High School Conversion Charter
Siloam Springs Middle School
Sloan-Hendrix High School
Smackover High School
Morrilton Junior High School
River Valley Vocational Center
Morrilton Senior High School
Southside Junior High School
South Side High School
Spring Hill High School
Central Junior High School
Southwest Junior High School
Springdale High School
George Junior High School
Har-Ber High School
Strong High School
Stuttgart Junior High School
Greene County Tech High School
Green County Tech Junior High School
Texarkana Area Vocational Center
Arkansas High School
North Heights Junior High School
Washington Academy Charter School
Tuckerman High School
Valley Springs High School
Vilonia Junior High School
Vilonia Middle School
Vilonia High School
Viola High School
Waldron High School
Watson Chapel High School
Watson Chapel Junior High School
West Fork High School
West Side High School
White Hall High School
Wonderview High School
Woodlawn High School
Wynne High School
Yellville-Summit High School
Lourdes Catholic School
Kino Learning Center
Xavier College Preparatory
St Marys High School
Brophy College Preparatory
Bourgade Catholic High School
Seton Catholic Preparatory High School
Paradise Valley Christian Preparatory
Phoenix Christian Preparatory School
East Fork Lutheran Grade School and High School
The Orme School
Green Fields School
Phoenix Country Day School
Verde Valley School
Gompers Private School
Oak Creek Ranch School
Scottsdale Christian Academy
Tri-City Christian Academy
Immanuel Mission School
St Michaels Assoc for Sp Ed
Holbrook Seventh-Day Adventist Indian School
Arizona Lutheran Academy
River of Life Christian School
Northwest Christian School
Valley Christian High School
The Gregory School
Sedona Sky Academy
Desert Garden Montessori
Desert Voices Oral Learning Center
Pusch Ridge Christian Academy
Veritas Christian Community School
Arizona Cultural Academy & College Prep
Arizona International Academy
Notre Dame Preparatory
Yuma Catholic High School
Arrowhead Christian Academy
Desert Christian School
Cenpatico Schools
Bella Vista College Prepratory School
The Aces-Tempe
Life Development Institute
Southwest Indian Schools/Living Word Academy
St Augustine Catholic High School
Centennial Academy
Florence Baptist Academy
Gateway Academy
Living Word Academy-Southwest Indian School
Spring Ridge Academy
Ville De Marie Academy
Vision Christian Academy
Logos Christian Academy
Holy Cross Lutheran School
Oasis Recovery
St Michael Indian School
Shearim Torah High School for Girls
San Pedro Valley Academy
Brightmont Academy
Chrysalis Academy Day School for Children with Aut
Aurora Day School
Brightmont Academy - Chandler
Gary K. Herberger Young Scholars Academy
Intermountain Academy
The New Foundation-Marion Burton School
Yeshiva High School of Arizona
Tucson Baptist Academy
Canyon State Academy
Accel
Valley Lutheran High School
Wickenburg Christian Academy
Payson Community Christian School
Redeemer Christian School
91st Psalm Christian School
Grace Christian Academy
Gilbert Christian Schools
Children'S Center for Neurodevelopmental Studies
High-Star Center for Children
Cactus Shadows High School
Sonoran Trails Middle School
Chino Valley High School
Center for Academic Success the #1
Center for Academic Success the #2
Flagstaff Arts and Leadership Academy
El Capitan Public School
Pinon High School
Mogollon Jr High School
Mogollon High School
Foothills Academy
Foothills Academy Connected
Gateway Early College High School
New School for the Arts
Salt River High School
Salt River Accelerated Learning Academy
Nfl Yet College Prep Academy
Heritage Academy
Heritage Academy Queen Creek
Arizona School for the Arts
Arizona Call-A-Teen Center for Excellence
Intelli-School - Paradise Valley
Benjamin Franklin High School
Victory High School - Campus
Tempe Preparatory Academy
Kingman Academy of Learning - High School
Northern Az Academy for Career Dev. - Winslow
Northern Az Academy for Career Dev. - Taylor
Edge High School - Himmel Park
Edge High School - Northwest
Alternative Computerized Education (ace) Charter High School
Youth Works Charter High School
Presidio School
Mohave High School
Colorado River Union High School District-Online
Ppep Tec - Celestino Fernandez Learning Center
Ppep Tec - Alice S. Paul Learning Center
Ppep Tec - Raul H. Castro Learning Center
Ppep Tec - Cesar Chavez Learning Center
Ppep Tec - Jose Yepez Learning Center
Ppep Tec - Colin L. Powell Learning Center
Ppep Tec - Victor Soltero Learning Center
Aztec High School
Educational Opportunity Center
Northland Preparatory Academy
Ombudsman - Charter West
Ombudsman - Charter Metro
Ombudsman - Charter Northeast
Ombudsman - Charter Northwest
Grand Canyon College Preparatory Charter School
Aaec - Paradise Valley
Humanities and Sciences High School - Phoenix
International Commerce High School - Phoenix
International Commerce High School - Tempe
Humanities and Science High School - Tempe
Humanities and Sciences Academy Arizona
American Leadership Academy - Queen Creek
American Leadership Academy - Ironwood
Aspc-Florence
Aspc-Tucson
Aspc-Perryville
Aspc-Phoenix/Globe
Aspc-Eyman
Aspc - Lewis
Aspc-Winslow
Accelerated Learning Center
Genesis Academy
Pepe Barron Academy
Accelerated Learning Laboratory
American Heritage Academy - Cottonwood
Amerischools Academy - Camelback
Amerischools Academy - Country Club
Desert Pointe Academy
Basis Tucson Primary
Girls Leadership Academy of Arizona
Ha:san Preparatory & Leadership School
Kaizen Education Foundation Dba El Dorado High School
Glenview College Preparatory High School
Learning Institute the
Shonto Preparatory Technology High School
Sequoia Choice School Arizona Distance Learning School
Sequoia Choice - Village
Edkey Inc. - Sequoia Choice Precision School
Tucson Preparatory School
Vision Charter School
Juvenile Detention Education Program
County Jail Education Program
Ponderosa High School
Tse'Yaato' High School
Keystone Montessori Charter School
Sonoran Desert School
Navit - Snowflake High School
Navit - Show Low High School
Navit - Blue Ridge High School
Navit - Round Valley High School
Navit - Mogollon High School (heber-Overgaard)
Navit - Navit Courses
Navit - St. Johns High School
Navit - Holbrook High School
Navit - Joseph City High School
Navit - Winslow High School
Navit - Alchesay High School
Navit - Payson High School
Pima Vocational High School
Academy of Tucson High School
Mountain Rose Academy
Canyon View Prep Academy
Tri-City College Prep High School
Benson High School
San Pedro Valley High School
San Pedro Valley Online Academy
The Shelby School
Career Success High School - Main Campus
Career Success Jr/Sr High School - North Phoenix
Career Success High School - Glendale
Sonoran Science Academy - Tucson
Horizon Community Learning Center
James Madison Preparatory School
Metropolitan Arts Institute
Paradise Honors High School
Skyline Prep High School
Sequoia Secondary School
Telesis Preparatory Academy
Southern Arizona Community High School
Southgate Academy
Eastpointe High School
Pace Preparatory Academy
Valley Preparatory Academy
Student Choice High School
Rcb Medical Arts Academy
Academy with Community Partners
Deer Valley Academy
Mohave Accelerated Learning Center
Masada Charter School
Harvest Preparatory Academy
Omega Alpha Academy School
Premier Charter High School
Pan-American Charter School
Kingman High School
Lee Williams High School
Legacy Elementary School
Arizona Preparatory Academy
Cyber High School
E-Institute at Union Hills
E-Institute at Metro
E-Institute at Grovers
E-Institute at Surprise
E-Institute at Buckeye
E-Institute at Taylion
E-Institute at Avondale
Yavapai County High School
Aspire Junior/Senior High School
Cvit - Miami High School
Cvit - Hayden High School
Cvit - Superior High School
Cvit - San Carlos High School
Cvit - Globe High School
Cobre Valley Central Programs
Southside Community School
Pinnacle Charter High School
Desert Rose Academy Charter School
Arizona Charter Academy
North Pointe Preparatory
Primavera - Online
Compass High School
Crown Point High School
Vacte - Mingus Union High School
Vacte - Camp Verde Unified School District
Vacte - Sedona-Oak Creek Joint Unified School District
Vacte - Valley Academy for Career and Technology Education
Vacte - Cottonwood-Oak Creek Unified School District
Vacte - Clarkdale Jerome School District
Ctd - Willcox High School
Ctd - Valley Union High School
Ctd - St. David High School
Ctd - San Simon High School
Ctd - Tombstone High School
Ctd - Benson High School
Ctd - Bowie High School
Ctd - Douglas High School
Ctd - Cochise Technology School
Ctd - Bisbee High School
Ctd - Buena High School
Caviat - Grand Canyon High School
Caviat - Page High School
Caviat - Fredonia High School
Caviat - Williams High School
Caviat - Coconino High School
Caviat - Flagstaff High School
Caviat - CCC Central Campus
Caviat - Page Central Campus
Caviat - Ecampus
Caviat-Williams Central Program
Caviat - Flagstaff Central Campus
Cavit - Central Arizona Valley Institute of Technology
Cavit - Santa Cruz Valley Union High School
Cavit - Maricopa Unified
Cavit - Florence Unified
Cavit - Coolidge High School
Cavit - Casa Grande Union High School
Cavit - San Tan Foothills High School
Cavit - Poston Butte High School
Cavit - Vista Grande
Gift - Gila Institute for Technology
Gift - Safford High School
Gift - Pima High School
Gift - Ft. Thomas High School
Gift - Thatcher High School
Gift - Duncan High School
Gift - Mt. Graham High School
Gift-Mt. Turnbull Academy
Gift-Morenci High School
Vista Grove Preparatory Academy Middle School
Estrella High School
Peoria Accelerated High School
Sun Valley High School
West Phoenix High School
Nosotros Academy
Apache Trail High School
Intelli-School
Intelli-School - Metro Center
Intelli-School Glendale
Desert Marigold School
Pima Partnership School the
Academy of Math and Science
Tucson International Academy
Tucson International Academy Midvale
Tia West
Tia East
Carpe Diem Collegiate High School Dba Carpe Diem E-Learning
Ischool2020
Toltecali High School
Life Skills Center of Arizona
Desert Hills High School
Crestview College Preparatory High School
Kaizen Education Foundation Dba Summit High School
Kaizen Education Foundation Dba Quest High School
Skyview High School
Kaizen Education Foundation Dba Maya High School
Midtown High School
Precision Academy
Leading Edge Academy Gilbert Early College
Leading Edge Online Academy
Learning Foundation
Jefferson Academy of Advanced Learning
New World Educational Center
Westland School
Westland School Brighton Campus
Cornerstone Charter School
City High School
Academy of Building Industries
Starshine Academy
Aaec - Smcc Campus
Mosaica Preparatory Academy of Chandler
Biyaagozhoo Center
Pillar Academy of Business & Finance
Pillar Academy Online
East Valley High School
Arizona Agribusiness & Equine Center Inc. - Red Mountain
Arizona Connections Academy
Country Gardens Charter School
Arizona Virtual Academy
Arizona Insight Academy
Great Hearts Academies - Chandler Prep
Imagine East Mesa Middle School
Prescott Valley School
South Ridge High School
Agua Fria High School
Millennium High School
Desert Edge High School
Verrado High School
Aoc-Pinal County Juvenile Detention Center
Nueva Vista School / Arizona State Hospital
Aoc-Cochise County Juvenile Dentention Centre
Aoc-Yuma County Juvenile Detention Center
Jail-Maricopa County Sheriffs Office
Aoc-Yavapai County Juvenile Detention Center
The Gloria Dusek Compass School
Aoc-Santa Cruz County Juvenile Detention Center
Asdb/Phoenix Day School
Eastern Highlands Region (ehr)
Southeast Region
Asdb/Tucson Blind School
Desert Valleys Region
Asdb/Tucson Deaf School
Southwest Region
North Central Region
Ajo High School
Basis Scottsdale
Desert Heights Preparatory Academy
Native - Tuba City High School
Native - Monument Valley High School
Native - Pinon High School
Native - Chinle High School
Native - Ganado High School
Native - Red Mesa High School
Native - Window Rock High School
Native - Sanders Valley High School
Native - Red Valley/Cove High School
Native Central Campus
Phoenix College Preparatory Academy
West-Mec - Ironwood High School
West-Mec - Cactus High School
West-Mec - Sunrise Mountain High School
West-Mec - Willow Canyon High School
West-Mec - Desert Edge High School
West-Mec - Estrella Foothills High School
West-Mec - Tonopah Valley High School
West-Mec - Raymond S. Kellis
West-Mec - Washington High School
West-Mec - Thunderbird High School
West-Mec - Sunnyslope High School
West-Mec - Moon Valley High School
West-Mec - Independence High School
West-Mec - Greenway High School
West-Mec - Glendale High School
West-Mec - Cortez High School
West-Mec - Apollo High School
West-Mec - Boulder Creek High School
West-Mec - Barry Goldwater High School
West-Mec - Deer Valley High School
West-Mec - Mountain Ridge High School
West-Mec - Sandra Day O'Connor High School
West-Mec - Wickenburg High School
West-Mec - Central Campus
West-Mec - Horizon High School
West-Mec - Shadow Mountain High School
West-Mec - Liberty High School
West-Mec - Paradise Valley High School
West-Mec - Pinnacle High School
West-Mec - Valley Vista High School
West-Mec - Verrado High School
West-Mec - North Canyon High School
West-Mec - Youngker High School
West-Mec - Shadow Ridge High School
West-Mec - Centennial High School
West-Mec - Peoria High School
West-Mec - Dysart High School
West-Mec - Millennium High School
West-Mec - Agua Fria High School
West-Mec - Buckeye Union High School
West-Mec - West View High School
West-Mec - La Joya High School
West-Mec - Sierra Linda High School
West-Mec - Tolleson Union High School
West-Mec - Copper Canyon High School
South Pointe High School
Alta Vista High School
Pinnacle High School - Tempe
Pinnacle Virtual High School
Pinnacle High School - Casa Grande
The Berean Schools
Canyon Rose Academy
Blueprint High School
Hope High School Online
Sequoia School for the Deaf and Hard of Hearing
Children First Academy - Phoenix
Integrity Education Centre
Arizona Conservatory for Arts and Academics
Great Hearts Academies - Veritas Prep
Rsd High School
Rillito Center
Amphitheater High School
Canyon Del Oro High School
Ironwood Ridge High School
Amphi Academy at El Hogar
Antelope Union High School
Auhs Online Acadamy
Legacy Traditional School - Maricopa
Eduprize School Gilbert
Great Hearts Academies - Scottsdale Prep
Pcjted - Baboquivari High School
Pcjted - Canyon Del Oro High School
Pcjted - Desert View High School
Pcjted - Cholla High School
Pcjted - Aztec Middle College
Pcjted - Tucson High School
Pcjted - Vail High School
Pcjted - Ajo High School
Pcjted - Amphitheater High School
Pcjted - University High School
Pcjted - Catalina Foothills High School
Pcjted - Sahuaro High School
Pcjted - Mountain View High School
Pcjted - Cienega High School
Pcjted - Palo Verde High School
Pcjted - Pueblo High School
Pcjted - Tanque Verde High School
Pcjted - Rincon High School
Pcjted - Flowing Wells High School
Pcjted - Central Campus
Pcjted - Sunnyside High School
Pcjted - Empire High School
Pcjted - Catalina High School
Pcjted - Santa Rita High School
Pcjted - Sahuarita High School
Pcjted - Ironwood Ridge High School
Pcjted - Marana High School
Pcjted - Howenstine High School
Pcjted - Sabino High School
Pcjted - Aztec Middle College East
Pcjted - Aztec Middle College North West
Pcjted - Aztec Middle College Desert Vista
Pcjted - Project More
Pima County Jted Annex
Pima County Jted Nw Campus
Pima County Jted Cosmetology
Pima County Jted at Indian Oasis
Pcjted - Rio Rico High School
Pima County Jted at Camino Seco
Pima County Jted at Empire
Pima County Jted at Santa Rita
Pima County Jted at Flowing Wells
Pcjted - Southwest Alternative High School
Pcjted - Walden Grove High School
Pcjted - San Manuel High School
Pcjted - Tapp High School
Pcjted - Andrada Polytechnic High School
Great Hearts Academies - Arete Prep
Great Hearts Academies - Glendale Prep
Jail-Graham County Sheriffs Office
Asu Preparatory Academy- Phoenix Elementary
Jail-Gila County Sheriffs Office
Aoc_gila County Juvenile Detention Center
Imagine Prep Coolidge
Imagine Prep Surprise
Sky Islands
Mijted - Chino Valley High School
Mijted - Ashfork High School
Mijted - Bagdad High School
Mijted - Bradshaw Mountain High School
Mijted - Seligman High School
Mijted - Mayer High School
Mijted - Prescott High School
Mijted - Mountain Institute Central Campus
San Tan Charter School
Sonoran Science Academy - Phoenix
Jail-Santa Cruz County Sheriffs Office
Paragon Science Academy
Jail-Greenlee County Sheriffs Office
Imagine Prep Superstition
Az Compass Prep School
Phoenix Collegiate Academy Charter School
Phoenix Collegiate Academy High School
Cactus Canyon Junior High School
Apache Junction High School
Superstition Mountain On-Line School
Great Hearts Academies - Teleos Prep
Wave - Kingman High School
Wave - Parker High School
Wave - Lake Havasu High School
Wave - Mohave High School
Wave - River Valley High School
Wave-Mohave Community College
Wave Central Campus
Wave- Lee Williams High School
Wave-Culinary Arts and Business
Odyssey Institute for Advanced and International Studies
Skyline D5
Learning Foundation and Performing Arts Gilbert
Jefferson Preparatory High School
Sonoran Science Academy - Davis Monthan
Ombudsman - Charter East
Ombudsman - Charter East II
Ombudsman - Charter Valencia
South Verde Technology Magnet
Hiaki High School
Edoptions Preparatory Academy
Edoptions Hs Learning Center
Basis Oro Valley
Great Hearts Academies - Anthem Prep
Northpoint Expeditionary Learning Academy
Arizona Collegiate High School
Sonoran Science Academy-Peoria
Mission Heights Preparatory High School
Mosaica Online High School of Arizona
Arizona Agribusiness & Equine Center - Estrella
Basis Peoria
Basis Chandler
Basis Flagstaff
Great Hearts Academies - Archway Trivium West
Great Hearts Academies - Archway Veritas
Great Hearts Academies - Archway Chandler
Arizona Agribusiness & Equine Center Inc. - Prescott Valley
Pima Rose Academy
Great Hearts Academies - Archway Scottsdale
Basis Phoenix
Leading Edge Academy Mountain View
Leading Edge Academy San Tan
Great Hearts Academies - Trivium Prep
Asu Preparatory Academy- Phoenix High School
Asu Preparatory Academy-Polytechnic High School
Great Hearts Academies - North Phoenix Prep
Arizona College Prep Academy
Changemaker High School
Basis Tucson North
Southwest Leadership Academy
Basis Phoenix Central Primary
The Rising School
Basis Ahwatukee
Basis Mesa
Great Hearts Academies - Cicero Prep
Basis Prescott
Sequoia Pathway Academy
Las Puertas Community School
Madison Highland Prep
Ash Fork High School
Copper Point High School
Great Hearts Academies - Lincoln Prep
Stedy- Vista Hs Satellite
Stedy- Cibola High School Satellite
Stedy- Antelope Hs Satellite
Stedy- Yuma Hs Satellite
Stedy- Kofa Hs Satellite
Stedy- San Luis Hs Satellite
Stedy- Gila Ridge Hs Satellite
System Phoenix
Western School of Science and Technology
Heritage Academy Laveen
Legacy Traditional School - Queen Creek
The Early Career Academy
Aim Higher College Prep Academy
Basis Goodyear
Bagdad Middle / Senior High School
Salome High School
Bisbee High School
Blue Elementary School
Bowie High School
Buckeye Union High School
Estrella Foothills High School
Youngker High School
Buhsd Institute of Online Learning
Joyce Clark Middle School
Buena High School
Camp Verde High School
Camp Verde Accommodation School
Casa Grande Union High School
Casa Verde High School
Vista Grande High School
Catalina Foothills High School
Jeddito School
White Cone High School
Chandler High School
Willis Junior High School
Bogle Junior High School
Basha High School
Santan Junior High School
Willie & Coy Payne Junior High School
Arizona College Prep Erie Campus
Ken 'Chief' Hill Learning Academy
Chandler Online Academy
Dr. Camille Casteel High School
Chinle High School
Chinle Junior High School
Coolidge High School
San Tan Foothills High School
Coolidge Alternative Program
Arizona Izone Institute Online Program
Dan Hinton Accommodation School
Duncan High School
Dysart High School
Valley Vista High School
Shadow Ridge High School
Willow Canyon High School
Dysart Ischool
Villa Oasis Interscholastic Center for Education (voice)
Coconino High School
Flagstaff High School
Summit High School
Anthem Elementary School
Poston Butte High School
Florence Virtual Academy
Leadership Academy of Excellence
Flowing Wells High School
Flowing Wells Junior High School
Sentinel Peak High School
Flowing Wells Digital Campus
Fountain Hills High School
Fountain Hills.online
Fredonia High School
Fort Thomas High School
Mt. Turnbull Academy
Ganado High School
Gila Bend High School
Gilbert High School
Gilbert Junior High School
Greenfield Junior High School
Mesquite Jr High School
Highland Jr High School
Mesquite High School
Desert Ridge Junior High School
Desert Ridge High School
South Valley Junior High School
Gilbert Classical Academy Junior
Gilbert Classical Academy High School
Campo Verde High School
Gilbert Global Academy High School
Gilbert Global Academy Junior High School
Apollo High School
Cortez High School
Glendale High School
Greenway High School
Moon Valley High School
Sunnyslope High School
Thunderbird High School
Metrocenter Academy
Globe High School
Grand Canyon High School
Higley High School
Williams Field High School
Cooley Middle School
Sossaman Middle School
Holbrook High School
Durango Transitional Learning Center
Mesa Transitional Learning Center
Tumbleweed Transitional Learning Center
Southwest Key Transitional Learning Center
Bradshaw Mountain High School
Bradshaw Mountain Middle School
Lake Valley Elementary School
Glassford Hill Middle School
Baboquivari High School
Alternative High School (indian Oasis High School)
J. O. Combs Middle School
Combs High School
Joseph City High School
Joseph City Junior High School
Monument Valley High School
Thunderbolt Middle School
Lake Havasu High School
Havasuonline
Beaver Dam High School
San Manual Junior High School
San Manuel High School
Marana Middle School
Marana High School
A. C. E.
Tortolita Middle School
Marana Distance Learning
Mcat High School
Maricopa High School
Mayer High School
Carson Junior High School
Fremont Junior High School
Kino Junior High School
Mesa High School
Poston Junior High School
Rhodes Junior High School
Westwood High School
Stapley Junior High School
Dobson High School
Eagleridge Enrichment Program
Taylor Junior High School
Shepherd Junior High School
Red Mountain High School
East Valley Academy
Mesa Distance Learning Program
Smith Junior High School
Mesa Academy for Advanced Studies
Miami Junior Senior High School
Mingus Union High School
Mingus Online Academy
Morenci High School
Cape School-Detention
Cape School-Jail
Navajo County Instruction for Success (ncis)
Nogales High School
Pierson Vocational High School
Pvhs Aoi Program
Osborn Middle School
Page High School
Manson Mesa High School
Greenway Middle School
Desert Shadows Middle School
North Canyon High School
Shadow Mountain High School
Shea Middle School
Prospect School
Sunrise Middle School
Vista Verde Middle School
Explorer Middle School
Roadrunner School
Polaris High School
Paradise Valley High School
Pinnacle High School
Mountain Trail Middle School
Pvonline
Sweetwater Community School
Parker Alternative School
Patagonia Union High School
Payson High School
Payson Center for Success High School
Payson Virtual Academy
Cactus High School
Peoria High School
Sunrise Mountain High School
Ironwood High School
Peoria Ecampus
Raymond S. Kellis
Peoria Flex Academy
Sunflower School
Alhambra High School
Metro Tech High School
Camelback High School
Carl Hayden High School
Maryvale High School
South Mountain High School
Trevor Browne High School
Bostrom Alternative Center
Cesar Chavez High School
Suns-Diamondbacks Education Academy
Phoenix Union Bioscience High School
Betty Fairfax High School
Franklin Police and Fire High School
Pima High School
Pima Junior High School
Gila Valley Learning Center
Blue Ridge High School
Blue Ridge Jr High School
Queen Creek High School
Queen Creek Virtual Academy
Ray Jr/Sr High School
Red Mesa High School
Red Valley/Cove High School
San Carlos Secondary
San Carlos Unified School District #20 Alternative Center
Round Valley High School
White Mountain Academy
Tonopah Valley High School
Mt Graham High School
Safford High School
Safford Middle School
Sahuarita High School
Walden Grove High School
San Simon School
Rio Rico High School
Santa Cruz Valley Union High School
Santa Cruz Center for Success
Desert Mountain High School
Chaparral High School
Coronado High School
Saguaro High School
Scottsdale Online Learning
Seligman High School
Show Low High School
White Mountain Institute
Wmi on Line
Mountain Ridge High School
Deer Valley Middle School
Deer Valley High School
Desert Sky Middle School
Barry Goldwater High School
Hillcrest Middle School
Sandra Day O'Connor High School
Boulder Creek High School
Eschool
Vista Peak
Snowflake High School
Snowflake Junior High School
St David High School
St Johns High School
St. Johns Learning Center
S.t.a.r. Academic Center
Sunnyside High School
Desert View High School
Challenger Middle School
Sunnyside Online Success Academy
Superior Junior High School
Superior Senior High School
Emily Gray Junior High School
Tanque Verde High School
Desert Vista High School
Corona Del Sol High School
Marcos De Niza High School
Mcclintock High School
Tempe High School
Mountain Pointe High School
Compadre High School
Tapbi
Thatcher Middle School
Thatcher High School
Tolleson Union High School
Westview High School
La Joya Community High School
Copper Canyon High School
Sierra Linda High School
Tolleson #206
University High School
Toltec Elementary School
Cambridge Preparatory Academy
Ecambridge
Tombstone High School
Tuba City High School
Tuba City Alternative School
Sabino High School
Catalina High Magnet School
Palo Verde High Magnet School
Tucson Magnet High School
Cholla High Magnet School
Pueblo High Magnet School
Rincon High School
Sahuaro High School
Santa Rita High School
Project More High School
Teenage Parent Program - Tapp
Mary Meredith K-12 School
Tusd - Distance Learning Program
Vail Academy & High School
Cienega High School
Empire High School
Pantano High School
Vail Digital Learning Program
Andrada Polytechnic High School
Valley Union High School
Desert Foothills Middle School
Palo Verde Middle School
Mountain Sky Middle School
Alchesay High School
Wickenburg High School
Wickenburg Virtual Academy
Willcox High School
Williams High School
Tsehootsooi Middle School
Window Rock High School
Winslow High School
Winslow Junior High School
Young High School
Vista Alternative School
Kofa High School
Yuma High School
Cibola High School
Gila Ridge High School
San Luis High School
Yuma Online Distance Academy
Evit - East Valley Institute of Technology
Evit - Chandler High School
Evit - Apache Junction High School
Evit - Gilbert High School
Evit - Fountain Hills Vocational Center
Evit - Higley High School
Evit - Queen Creek High School
Evit - Mesa High School
Evit - Westwood High School
Evit - Mountain View High School
Evit - Dobson High School
Evit - Red Mountain High School
Evit - Skyline High School
Evit - Tempe High School
Evit - Mcclintock High School
Evit - Marcos De Niza High School
Evit - Corona Del Sol High School
Evit - Mountain Pointe High School
Evit - Desert Vista High School
Evit - Arcadia High School
Evit - Coronado High School
Evit - Saguaro High School
Evit - Chaparral High School
Evit - Desert Mountain High School
Evit - Williams Field High School
Evit - Brimhall Junior High School
Evit - Carson Junior High School
Evit - Powell Junior High School
Evit - Perry High School
Evit - Compadre High School
Evit - Desert Ridge High School
Evit - Highland High School
Evit - Mesquite High School
Evit - Fremont Junior High School
Evit - Campo Verde High School
Evit - Rhodes Junior High School
Evit - Mesa Junior High School
Evit - Hendrix Junior High School
Evit - Combs High School
Evit - Kino Junior High School
Evit - Poston Junior High School
Evit - Stapley Junior High School
Evit - Taylor Junior High School
Evit - Shepherd Junior High School
Evit - Smith Junior High School
Evit - Basha High School
Evit - Hamilton High School
Evit - East Campus
Evit - Arizona College Prep Erie Campus
Evit - Casteel High School
Sedona Red Rock High School
Red Rock Academy
Adobe Mountain School
Hopi Junior-Senior High School
Leupp School Inc
Rock Point Community School
Greyhills Academy High School
Dishchii'Bikoh Community School
Many Farms High School
Tohono O'Odham High School
Rough Rock Community School
Alverno High School
St Monica Catholic High School
Pomona Catholic High School
St Genevieve High School
St Joseph High School
St Paul High School
Notre Dame Academy Girls High School
Sacred Heart High School
Crespi Carmelite High School
St Anthony High School
Holy Family High School College Preparatory
Bellarmine-Jefferson High School
St John Bosco High School
St Mary'S Academy
St Francis High School
St Lucys Priory High School
La Reina High School
Don Bosco Technical Institute
Mayfield Senior School
St Bonaventure High School
St Bernard High School
Bishop Amat High School
Chaminade College Preparatory High School
Notre Dame High School
La Salle High School
Cantwell Sacred Heart of Mary
Providence High School
Villanova Preparatory School
St Piusx-St.matthias Academy
Junipero Serra High School
Loyola High School
San Gabriel Mission High School
Flintridge Sacred Heart Academy
Marymount High School Los Angeles
Verbum Dei High School
Chaminade College Preparetory
Woodside Priory School
Immaculate Conception Academy
Archbishop Riordan High School
Sacred Heart Cathedral Preparatory
St Ignatius College Preparatory
Marin Catholic High School
Mercy High School
San Joaquin Memorial High School
Mission College Preparatory Catholic High School
Palma School
St Elizabeth High School
Salesian High School
Holy Names High School
Bishop O Dowd High School
Moreau Catholic High School
De La Salle High School
Carondelet High School
Rosary Academy
Cornelia Connelly School
Mater Dei High School
Jesuit High School
St Francis Catholic High School
Christian Brothers High School
St Patrick-St Vincent High School
Aquinas High School
St Augustine High School
Vincent Memorial Catholic High School
Academy of Our Lady of Peace
Justin-Siena
St Bernards Academy
Archbishop Hanna High School
Cardinal Newman High School
St Vincent De Paul High School
St Mary'S High School
Eldorado Emerson Private School
Hebrew Academy
Agbu Manoogian-Demirdjian School
Switzer Learning Center
Bethel Apostolic Academy
Mirman School
Patten Academy of Christian Education
Riverside Christian Schools
Westview School
Dubnoff Center for Child Development
Mardan School
Maywood Christian School
Southwestern Academy
Armenian Mesrobian School
Lutheran High School
Lutheran High School - Orange County
York School
The Thacher School
Besant Hill School of Happy Valley
Stevenson School - Pebble Beach Campus
Sacramento Country Day School
Concordia Jr/Sr High School
Cate School
Army & Navy Academy
Wildwood School K-12
Le Lycee Francais De Los Angeles
Berean Christian High School
Brentwood School
Victor Valley Christian Schools
Santa Cruz Montessori School
Viewpoint School
Valley Torah High School
Ojai Valley School
Palm Valley School
El Sobrante Christian School
Fremont Christian School
Sacramento Waldorf School
Calvin Christian School
Ripon Christian Schools
Redlands Christian School
Monte Vista Christian School
San Francisco Christian School
Pilgrim School
Immanuel Schools K12 Campus
Chadwick School
Marlborough School
Head Royce School
Crystal Springs Uplands School
La Jolla Country Day School
Marin Academy
San Francisco University High School
Westridge School
Lick-Wilmerding High School
The College Preparatory School
The Athenian School
Oak Grove School
Polytechnic School
North Valley School
Bentley School
Calvary Baptist Schools
Capistrano Valley Christian Schools
Esther B Clark School-Childrens Health Council
Vacaville Christian Schools
Concord Christian School
Escondido Christian School
Faith Christian Schools
Instilling Goodness / Developing Virtue Schools
Liberty Christian Schools
Hergl School
I'Sot School
Immanuel Christian School
Shiloh Christian Academy
Liberty Baptist School
Longview Mennonite School
Edgewood Center for Children & Families
Maybeck High School
Milhous School - Nevada City
Montessori House of Children
Morgan Autism Center
North Hills Christian School
The Nueva School
Play Mountain Place
Rincon Valley Christian School
Northpoint School & Intensive Outpatient Program
Sterne School
Summerfield Waldorf School
Tabernacle Christian Academy
Tri-City Christian Schools
The Urban School of San Francisco
Valley Christian Academy
Valley Christian School
Villa Esperanza Services
Windward School
Woodland Christian School
Alma Heights Christian Schools
Rose & Alex Pilibos Armenian School
Stockton Christian School
Brethren Christian Jr/Sr High School
Faith Baptist Schools
Highland Hall Waldorf School
Hesperia Christian School
Centers of Learning
Yeshiva Gedolah of Los Angeles
Glendale Adventist Academy
San Gabriel Academy
San Diego Academy
Loma Linda Academy
Pacific Union College Preparatory School
Calexico Mission School
Holden High School
Escondido Adventist Academy
Fresno Adventist Academy
Lodi Academy
Mesa Grande Academy
Mother Lode Adventist Jr Academy
Mountain View Academy
Newbury Park Adventist Academy
Paradise Adventist Academy
Pine Hills Adventist Academy
Pleasant Hill Adventist Academy
Redlands Adventist Academy
Redwood Adventist Academy
Rio Lindo Adventist Academy
Ukiah Junior Academy
Sierra View Jr Academy
Servite High School
Presentation High School
St Lawrence Academy
Arlington Christian School
Upland Christian Academy
Apple Valley Christian School
Kings Christian School
Prunedale Christian Academy
Squaw Valley Academy
Whittier Christian High School
Contra Costa Christian School
San Ramon Valley Christian Academy
Foursquare Christian School
Truth Tabernacle Christian School
River Valley Christian School
North Kern Christian School
Calvary Road Baptist Academy
Southlands Christian Schools
Gethsemane Baptist Christian School
Desert Christian Schools
North Hills Prep
Oakwood Secondary School
Sierra Canyon School
Yula Boys High School
Grace Mennonite School
Ocean View Christian Academy
San Diego Jewish Academy
Santa Fe Christian Schools
San Francisco Waldorf School
Santa Barbara Middle School
Mid-Peninsula High School
Pleasant Valley Baptist School
La Cheim School
Golden State Baptist Schools
Coutin School
Marin Montessori School
The Marin School
Christian Encounter High School
La Palma Christian
La Sierra Academy
Ironwood Christian Academy
West Coast Baptist School
North Valley Baptist School
Achieve Kids
Mount Madonna School
Pacific Harbor Christian School
Santa Clarita Christian School
Desert Christian Academy
New Life Christian School
Pacific Hills School
Western Christian School
New Life Academy
Heritage Baptist Academy
Fairmont Private Schools
Bethel Christian Schools
Packinghouse Christian Academy
Drew School
Waldorf School of the Peninsula
Santa Margarita Catholic High School
Pioneer Baptist School
Dunn School
Alternative Educational Services
American Christian Military Academy
Ananda Living Wisdom School
Calvary Baptist Christian Academy
Calvary Baptist Church School
Trinity Christian High School
Silicon Valley Academy
Elliott Institute
Family Life Center Christian Academy
Guiding Hands School, Inc.
Live Oak School
Los Angeles Computer Science Academy
International School of Los Angeles-Burbank
Oakwood
Ocean View School
Pentecostal Way of Truth School Academy
Phoenix School/Rebekah Children'S Services
St Francis Central Coast Catholic High School
Stone Ridge Christian High School
Stuart Hall High School
Torah High School of San Diego
Lighthouse Baptist School
Kolbe Academy & Trinity Prep
Truth Tabernacle Christian Academy
Foothills Christian High School
Western Education Center
Westmorland Basic Christian School
The Bay School
Bethany Christian School
Escuela De La Raza Unida
Hawthorne Academy
Hope Technology School
Grace Bishop School
Jesus is Alive Christian Academy
Judson International School
Jserra Catholic High School
La Cheim School, Inc.
Maranatha High School
New Life Christian School/Great Beginnings Prescho
Providence Christian School
Seneca Centers Olivera School
St Andrew'S Academy
Summitview
Teri Learning Academy
Oak Grove at the Ranch
German International School of Silicon Valley
Horizon Prep
Pegasus Montessori School
A Better Chance School/Cal Autism Foundation
Pacific Point Christian Schools
Berean Christian School
Escalade Academy
Jewish Community High School of the Bay
Kehillah Jewish High School
Merit Academy
Modesto Christian School
De Toledo High School
New Directions School
Oxford Prep
Paideia Educational Heritage
Upward International Schools, Pines Academy Campus
The Rock Academy
Woodcrest Christian School System
Stars High School
Saints of Glory School
School for Independent Learners
Sierra School of Sonoma County
Sonoma Academy
South San Joaquin Education Center
Spectrum Center - Solano
Springstone
Sunrise School
The Bay School of San Francisco
Tobinworld II
Valley Achievement Center
Wen Jian Ying
Wings Learning Center
Yeshiva Ohr Elchonon Chabad - West Coast
Star Prep Academy
Mcp Middle & High School
The Oxbow School
Almondale Academy
Calvary Chapel High/Maranatha Christian Academy
Calvary Christian
Casa Pacifica Nonpublic School
Charis Youth Center
Cristo Rey High School
Fred Finch-Oakland Hills Academy
Gospel Outreach School
Greenacre Homes
Hope Learning Academy
Independent Educational Programs
Indio Christian Center Academy
Junior Blind of America
Irine M Hunt School of Marin
Pacifica Christian High School
Pine Hill School/ Second Start Disabilities
Pinewood Private of Los Altos
Real School
San Luis Obispo Classical Academy
Seneca Centers Pathfinder Academy
Spring Academy
Childrens Creative/Performing Arts Academy San Die
Tilden Preparatory School
Anova Center for Education Sonoma County
The Avalon Academy
Bayhill High School
Berean Bible Baptist Academy
Bnos Devorah High School
Brookside Christian School
Calvary Chapel Christian School of Whittier
Calvary Chapel Christian Academy
The Cambridge School
Cathedral Catholic High School
Citizen Learning Academy
Faith Academy Lake Arrowhead
Mater Dei Catholic High School
New Harvest Christian School
Open Door Christian Academy
Pacific Ridge School
Paideia Academy
Providence
Sterling West Los Angeles
Regency Baptist Academy
The Arch Academy
Sierra School of Solano County
Spectrum Center - Ygnacio Campus
St Michael'S Academy
Stellar Learning Academy
Valley Star High School
The Williams Academy
Xavier College Preparatory High School
Muse School Ca
The Discovery Center School
Agbu Vatche and Tamar Manoukian High School
Arete Preparatory Academy
As-Safa Institute/As-Safa Academy
Beach Cities Learning Center
Beacon Day School
Cambrian International Academy
Christ the King Academy
Cypress School
Del Sol School
Journey High School
Kingsway Learning Center
Solimar Academy
Point Quest Education
Renaissance School for Arts and Sciences
Saniku Gakuin Santa Clara Japanese School
Spectrum Center-Peninsula
Starting Gate School
Valley International Academy
Joshua School
Anova Center for Education San Rafael
Fei Tian Academy of the Arts California
Spectrum Center
Academy for Advancement of Children with Autism
Alpha Omega Christian
Ambassador High School
American Advanced Academy
Averroes High School
Banyan Tree Foundations Academy
Beacon School
Brightworks
California University Fce
Country School- the
Del Mar Montessori
Dunamis
El Shaddai Academy
Eureka School of Santa Barbara
First Peters Career College
Fusion Academy Warner Center
Fusion Academy--Walnut Creek
Halstrom Academy-San Diego
Halstrom Adademy-Anaheim Hills Campus
High Bluff Academy
Hillside Baptist Academy
Hill Point Montessori Preparatory School
Kida
Lake Arrowhead Christian School
Land Park Campus
Pacific Academy
Pioneer Day School
Pioneer Point Christian Academy
Placer Learning Center
Precious Cargo Christian Academy
Renaissance Village Academy
Seaport Academy
Tahoe Expedition Academy
The Rock Christian School
Valley Christian Schools
Weil Tennis Academy and College Preparatory School
Excelsius Academy
Meira Academy
The University of America High School
Yeshivat Ohr Chanoch
Academia De Talar
Acts Advanced Christian Training Schools
Agape School of Christian Education
Alexandria Academy- the
Alpha and Omega Academy
Arcadia College Preparatory
Balboa City School
Beach High School
Beacon Hill Christian Academy
Big Bear Christian School
Bridgeport
Bright Futures Academy- Victorville
Interamerican Adult School
Campbell Hall (episcopal)
Canyon Ridge Christian Prep
California Crosspoint High School
Cornerstone Academy-Cambridge Campus
Creekside Christian
Cristo Rey San Jose High School
Dawn Christian Academy
Dayspring Christian School
Dikaios Christian Academy
Dove'S Landing School
East Beverly High School
Eastern Sierra Christian Academy
Excellence in Education Academy
Grace Preparatory School
Hills View Christian School
Horizon Christian Academy
Legacy Christian Academy
Mentoring Academy
Mvp Diamond Academy
Newport Academy Day School
Nigritian Academy
Pacific Independent Education
Providence Christian Academy
Revival Christian Academy
San Diego Liberal Arts Academy
Seine Academy
Seneca Family of Agencie- Catalyst Academy
St Abraham'S Classical Christian Academy
Starting Gate Educational Services
The American University for Science and Technology
Urban Skills Center
Valley Torah High School Girls' Division
Ventura Christian Academy
Veritas Classical Academy
Harkham-Gaon Acadamy
Zions Preparatory Academy / Nikola Tesla High Scho
Allied National High School
Childhelp School
Aldea School
Bishop Alemany High School
Big Valley Christian
Chartwell School
Childrens Home of Stockton
North Bay Christian Academy
Bakersfield Christian High School
Convent of the Sacred Heart High School
Joan Macy School
East Valley Christian School
Five Acres School
Fred Finch Youth Center
Free Will Christian Academy
Freedom Christian School
Fresno Christian Schools
Halstom Academy
Harvest Christian Academy-Pent
Holy Martyrs Cabayan Elementary/Ferrahian High Sch
Jesus Center Christian School
Odyssey Learning Center
New Vista School
Lancaster Baptist School
Westmark School
Orinda Academy
Oak Grove Institute
Ontario Christian Schools
Pacific Autism Center for Education
Pasadena Waldorf School
Plumfield Academy
The Prentice School
Sonoma Valley Academy
Rise Institute
San Antonio Christian School
Sierra Elementary & High School
St Helena Montessori School
St Michael'S Prep School
Star Academy
The Waldorf School of San Diego
Wherry Academy
Winston School
Milken Community Schools
Yula Girls High School
Almansor Academ
Bishop Conaty-Our Lady of Loretto High School
The King'S Academy
Champion Christian School
Horizon Christian Academy Pk-12
Granada Islamic School
Laguna Blanca School
Morning Star Christian School
The Cleta Harder Developmental School
Pacific Baptist School
Haynes Education Center
Kids World School & Cornerstone Academy of La
Mistwood Educational Center
Woodside International School
The Grauer School
Parkridge Private School
Somerset Educational Services
Spectrum Center - Tara Hills
Tarbut V'Torah Community Day School
Valley High School & Learn
Victory Baptist Christian School - Vbcs
River Valley School
Brighton Hall School
Seneca Center
The Waldorf School of Orange County
California Lutheran High School
California Ranch School
Calvary Chapel Christian School
Heritage Oak School
Excelsior Academy
Gates of Learning Center
Georgiana Bruce Kirby Preparatory School
Life Training Academy
Joshua Springs Christian School
Zinsmeyer Academy
Milhous School - Sacramento
Pacific Rim International School
The Quarry Lane School
Slauson Learning Center 1
Temple Philadelphia Christian Academy
True Faith Academy
St Augustine Academy
Ventura County Christian School
Ventura Montessori School
Aldar Academy
Archer School for Girls
Brawley Christian Academy
Calvary Murrieta Christian Schools
Lutheran High School of San Diego
Montecito Baptist School
Alturas Mennonite School
Diablo Valley School
Eastside College Preparatory School
Kings Academy
Faith Christian Academy of the Cma
Faithful Ambassadors Bible
Freeman Enrichment Center
Jim Elliot Christian High School
Lycee International De Los Angeles
Mesivta of Greater Los Angeles
New Testament Baptist School
Redwood Christian School
Saddleback Valley Christian School
Sequoia Christian Academy
St John of San Francisco Orthodox Academy
Valley View Adventist Academy
Vista School
Laguna Niguel Jr Academy
The Branson School
Lisa Kampner Hebrew Academy
Idyllwild Arts Academy
Orangewood Academy
Sacramento Adventist Academy
San Fernando Valley Academy
Apostles Lutheran School
Arroyo Pacific Academy
Oxford School
Tobinworld
Canyon Oaks School
Sage Hill School
Cal Coast Academy
Dunamis Academy & Dunamis Learning Center
San Diego Center for Children Academy
Delphi Academy of Los Angeles
Village Glen West
Family Gathering Basic Christian Educ Prep School
Dream Center Academy
Excelsior School
New Covenant Academy
Grace Baptist Academy
Saniku East West Language School
Middle School of Milken Community High School
Autism Academy
Los Angeles Hebrew High School
Wisdom Mission School
Crean Lutheran High School
Shalhevet High School
Mckinna Learning Center
Center for Learning Unlimited
Our Lady of Victory
Village Christian Schools
Advantage Preparatory Schools
Scholars Preparatory School
Halstrom Academy-Woodland Hills
Emerson Academy
United Chinese Learning Center
Integrity Christian School
Padre Pio Academy
Anova Center for Education, Concord
Korean School of Sacramento
The Creekside School
Angela'S Workshop
Agbu Vatche & Tamar Manoukian High School
San Fernando Valley Pro School
Bethel Baptist Church
San Francisco Waldorf High School
Fusion Academy San Francisco
Applied Scholastics Online Academy
Hikari Christian Academy
Ramona Convent Secondary School
Rolling Hills Prep School
Vermont Christian School
Stein Education Center
The Hillside School & Learning Center
The Neilson Academy
Slauson Learning Center
Ivy League School
Fairmont Preparatory Academy
Harvard-Westlake School
Leeway School
Bridges Academy
Canyon View School
First Presbyterian School
Acaciawood School
Heartland Christian
Crossroads School for Arts & Sciences
Immaculate Heart High School & Middle School
Grace Brethren Jr Sr High School
Coastal Christian School
Vasquez High School
Assurance Learning Academy
Inspire Charter School
Albert Einstein Academy for Ltrs Arts & Scis - Odyssey
Scale Leadership Academy
Academy of Arts and Sciences: Los Angeles (9-12)
Siatech Academy South
Mosaica Online Academy of Los Angeles
Method Schools High School
Ilead Hybrid
Community Collaborative Charter
California School for the Blind
California School for the Deaf-Fremont
California School for the Deaf-Riverside
Sierra Madre High (continuation)
Cuyama Valley High School
Herlong High School
Fort Sage Middle School
Mt. Lassen Charter
Rocklin High School
Victory High School
Granite Oaks Middle School
Spring View Middle School
Whitney High School
Western Sierra Collegiate Academy
Rocklin Independent Charter Academy
Sultana High School
Shadow Ridge
Hesperia Community Day
Hesperia High School
Mojave High School
Hesperia Junior High School
Ranchero Middle School
Summit Leadership Academy-High Desert
Mirus Secondary
Canyon Ridge High School
Cedar Middle School
Encore Junior/Senior High School for the Perf and Visual Arts
Lucerne Valley Community Day
Lucerne Valley Middle School
Lucerne Valley High School
Sky Mountain Charter
Hillside High School
Upland High School
Pioneer Junior High School
Upland Junior High School
Academy for Academic Excellence
Granite Hills High School
High Desert Premier Academy
Apple Valley High School
Mountain Valley Community Day
Hayfork High School
Dublin High School
Valley High (continuation)
Foothill High School
Village High School
Amador Valley High School
Mendota Continuation High School
Mendota High School
Mendota Community Day
Mendota Junior High School
Mira Costa High School
Frazier Mountain High School
Ortega High School
Elsinore High School
Temescal Canyon High School
Keith Mccarthy Academy
Temecula Preparatory
Temecula Valley High School
Rancho Vista High School
Susan H. Nelson
Great Oak High School
Creekside High School
Murrieta Valley High School
Tenaja Canyon Academy
Vista Murrieta High School
Murrieta Mesa High School
Pacific Valley (k-12)
Big Sur Charter
Redondo Shores High (continuation)
Redondo Union High School
Redondo Beach Learning Academy
Dos Palos High School
Westside Community Day Middle High School
Windsor High School
Windsor Oaks Academy
Bridges Community Based School North County Consortium
Farmersville Junior High School
Farmersville High School
Deep Creek Academy
Natomas High School
Discovery High School
Natomas Charter
Inderkum High School
Natomas Pacific Pathways Prep
Leroy Greene Academy
Ferndale High School
Mattole Triple Junction High School
Mattole Valley Charter (#159)
Delhi High School
Delhi Middle School
Shattuck Educational Park
Shattuck Independent Study
Warner Junior/Senior High School
San Jose Valley Continuation High School
All Tribes Charter
California Pacific Charter Schools - San Diego
Scotts Valley High School
Healdsburg High School
Marce Becerra Academy
North Valley High (continuation)
Orland High School
Orland Community Day
Gonzales High School
Somavia High School
Merrill F. West High School
Duncan-Russell Continuation
Tracy High School
Willow Community Day
Millennium Charter
George and Evelyn Stein Continuation
John C. Kimball High School
Paso Robles High School
Liberty High (continuation)
Leffingwell High (continuation)
Coast Union High School
Cambria Community Day
Esperanza High (continuation)
Gridley High School
Gridley Unified Community Day (7-12)
Eureka Senior High School
Zoe Barnum High School
Hughson High School
Dickens (billy Joe) High (continuation)
Valley Community Day
Riverbank High School
Adelante High School
Oakdale High School
Oakdale Junior High School
Oakdale Charter
Valley Oak Junior and Senior High School
East Stanislaus High School
Waterford Junior
Connecting Waters Charter
Sentinel High School
Bartlett Middle School
Citrus High School
Monache High School
Porterville High School
Vine Street Community Day
Prospect Education Center
Strathmore High School
Sequoia Middle School
Butterfield Charter High School
Harmony Magnet Academy
Washington Intermediate
Dinuba High School
Sierra Vista High (continuation)
Ronald Reagan Academy
Caruthers High School
Marc High School
Independence Continuation High School
Ranchos Middle School
Lincoln Community Day
Valley Teen Ranch Community Day
Centennial Independent Study
Children'S Hospital of Central California
Valley Center High School
Oak Glen High School
Valley Center Prep
West Side Rop
North Kern Vocational Training Center
Kern County Rop
Kern High Roc
Kings County Rop
Lake County Rop
Lassen Rop
Napa County Rop
Modoc County Rop
Forty-Niner Rop
Plumas County Rop
Tri-Valley Rop
Eden Area Rop
Mission Valley Rocp
East Bay Regional Occupation Center/Agency (roc/P)
Amador County Rop
Butte County Rop
Contra Costa County Rop
Del Norte County Rop
Riverside County Rop
Sacramento County Rop
Central Sierra Rop
Valley Rop
Fresno Rop
Glenn County Rop
Humboldt County Rop
Imperial Valley Rop
La Puente Valley Rop
Southeast Rop
East San Gabriel Valley Rop
Tri-Cities Rop
Southern California Roc
Long Beach Unified School District Rop
Los Angeles Unified School District Rocp
Los Angeles County Rop
Hart Rop
Antelope Valley Rop
Compton Unified Rop
San Antonio Rop
Manzanita Community Day
Chawanakee Academy Charter
Mountain Oaks High School
Minarets High School
Minarets Charter High School
Marin County Rop
Mendocino County Rop
Merced County Rop
Mission Trails Rop
North Orange County Rop
South Coast Regional Occupational Program
Coastline Rop
Central Orange County Cte Partnership (ctep)
Shasta-Trinity Rop
William R. Rouse Rop
Siskiyou County Rop
Solano County Rop
Sonoma County Rop
Colton-Redlands-Yucaipa Rop
Baldy View Rop
San Bernardino County Rop
Santa Barbara County Rop-South
Santa Barbara County Rop-North
New West Charter
Silicon Valley Career Technical Education Center
School of Arts and Enterprise
Santa Clara County Rop-South
San Diego County Rop
San Francisco County Rop
San Joaquin County Rocp
Santa Lucia Rop
San Mateo County Rop
Santa Cruz County Rop
Yosemite Rop
Tri-County Rop
Tehama County Rop
Tulare County Organization for Vocational Education Rop
Ventura County Rop
Yolo County Rop
Century High School
Mark Keppel High School
San Gabriel High School
Independence High (alternative)
Mono County Rop
John H. Pitman High School
Roselawn High School
Turlock High School
Turlock Junior High School
Marvin A. Dutcher Middle School
Ecademy Charter at Crane
Fusion Charter
Etna Union High School
Scott River High School
Scott Valley Community Day
Yosemite High School
Ahwahnee High School
Raymond Granite High School
Foothill High (alternative)
Glacier High School Charter
Yosemite Falls Education Center
Campbell High Community Day
High Tech High North County
High Tech High Chula Vista
Lifeline Education Charter
Alps View High (continuation)
Trinity River Community Day
Grant Union High School
Highlands High School
Rio Linda High School
Westside Preparatory Charter
Elwood J. Keema High School
Pacific Career and Technology High School
Miles P. Richmond
Martin Luther King Junior Technology Academy
Vista Nueva Career and Technology High School
Futures High School
Heritage Peak Charter
Creative Connections Arts Academy
Community Outreach Academy
Higher Learning Academy
Sava: Sacramento Academic and Vocational Academy
Nova Opportunity
Highlands Community Charter
Hamilton Community Day
Ella Barkley High School
North County Regional Occupational Program
Bishop Union High School
Keith B. Bright High (juvenile Hall)
Palisade Glacier High (continuation)
Bishop Independent Study
Community Day School III
Mountain House High School
San Francisco Flex Academy
Dos Pueblos Senior High School
Goleta Valley Junior High School
La Colina Junior High School
La Cuesta Continuation High School
La Cumbre Junior High School
San Marcos Senior High School
Santa Barbara Junior High School
Santa Barbara Senior High School
Alta Vista Alternative High School
Alta Vista Alternative Junior High School
Easton Continuation High School
W. E. B. Dubois Public Charter
Easton Community Day
Elm High School
Woodlake High School
Bravo Lake High School
Woodlake Community Day
Synergy Education Project
Renaissance High School
Santa Paula High School
Pine Grove Youth Conservation Camp
Johanna Boss High School
N.a. Chaderjian High School
Mary B. Perry High School
Exeter Union High School
Kaweah High School
Exeter Independent Study (alternative)
Exeter Community Day
Magnolia Science Academy Santa Ana
Bonsall High School
Vantage Point Charter
Da Vinci Science
Da Vinci Design
Malaga Cove School - Success Learning Center
Da Vinci Communications High School
Anahuacalmecac International Univ Prep of N. America
Paramount Collegiate Academy
Baypoint Preparatory Academy
Academia Avance Charter
Artesia High School
Carmenita Middle School
Cerritos High School
Ross (faye) Middle School
Gahr (richard) High School
Haskell (pliny Fisk) Middle School
Fedde (pharis F.) Middle School
Tetzlaff (martin B.) Middle School
Tracy (wilbur) High (continuation)
Whitney (gretchen) High School
Abc Secondary (alternative)
Acalanes High School
Campolindo High School
Las Lomas High School
Miramonte High School
Acalanes Center for Independent Study
Mesa Linda Middle School
Columbia International Science Math & Technology Magnet
Alta Vista Public
Taylion High Desert Academy/Adelanto
Alameda High School
Encinal Junior/Senior High School
Island High (continuation)
Alameda Community Learning Center
Alternatives in Action
Alameda Science and Technology Institute
Nea Community Learning Center
Albany High School
Macgregor High (continuation)
Alpaugh Junior-Senior High School
Tule Continuation High School
Central California Connections Academy
Alpine County Secondary Community Day
Alta Loma Junior High School
Vineyard Junior High School
Alvord Continuation High School
La Sierra High School
Norte Vista High School
Alvord Alternative Continuation High School
North Star Independent Study
Independence High (continuation)
Amador High School
Argonaut High School
Anaheim High School
Ball Junior High School
Brookhurst Junior High School
Cypress High School
Dale Junior High School
Gilbert High (continuation)
Hope
Katella High School
John F. Kennedy High School
Loara High School
Orangeview Junior High School
Savanna High School
South Junior High School
Walker Junior High School
Oxford Academy
Polaris High (alternative)
Analy High School
El Molino High School
Laguna High School
Wscuhsd Community Day
West Sonoma County Consortium
North Valley High School
Oakview High (alternative)
Anderson Community Day
Anderson New Technology High School
Anderson Valley Junior-Senior High School
Rancheria Continuation
Antelope Valley High School
Desert Winds Continuation High School
Palmdale High School
Quartz Hill High School
Phoenix High Community Day
Desert Sands Charter
Littlerock High School
R. Rex Parris High School
Eastside High School
William J. (pete) Knight High School
Soar High (students on Academic Rise)
Los Angeles County Online High School
Academies of the Antelope Valley
Antioch High School
Live Oak High (continuation)
Bridges
Prospects High (alternative)
Bidwell Continuation High School
Dozier-Libbey Medical High School
Rancho Learning Center (alternative)
Arcata High School
Mckinleyville High School
Pacific Coast High (continuation)
Tsurai High (continuation)
Six Rivers Charter High School
Laurel Tree Charter
Pacific Community Charter
Crossroads Charter
California Virtual Academy @ Kings
Haven Drive Middle School
Atascadero High School
Del Rio Continuation High School
West Mall Alternative
Mitchell Intermediate
Bellevue Senior Elementary
Azusa High School
Gladstone High School
Sierra High School
Chipman Junior High School
Compton Junior High School
Baldwin Park High School
Charles D. Jones Junior High School
North Park Continuation High School
Sierra Vista High School
Sierra Vista Junior High School
Opportunities for Learning - Baldwin Park
Opportunities for Learning - Baldwin Park II
Banning High School
New Horizon High School
Banning Independent Study
Barstow High School
Barstow Junior High School
Central High (continuation)
Busd School of Opportunity
Bassett Senior High School
Nueva Vista Continuation High School
Big Bear High School
Big Bear Middle School
Chautauqua High (continuation)
Beardsley Junior High School
Beaumont Senior High School
Glen View High School
21st Century Learning Institute
Stony Point Academy
Bellflower High School
Mayfair High School
Somerset Continuation High School
Bellflower Alternative Education Center
Las Flores Home Education Independent Study Academy
Benicia High School
Community Day
Berkeley High School
Berkeley Technology Academy
Realm Charter High School
Moreno High (continuation)
Beverly Hills High School
Big Pine High School
Big Valley Junior Senior High School
Biggs High School
Biggs Secondary Community Day
Golden Sierra Junior Senior High School
Divide High School
American River Charter
Family Partnership Home Study Charter
Trivium Charter
El Camino Junior High School
Fesler (isaac) Junior High School
Arellanes Junior High School
Kunst (tommie) Junior High School
Bonita High School
Chaparral High (continuation)
San Dimas High School
Vista (alternative)
Adult Transition Program
Borrego Springs High School
Juan Bautista De Anza
Oxford Preparatory Academy
Diego Springs Academy
Barbara Worth Junior High School
Brawley High School
Desert Valley High (continuation)
Renaissance
Brea Junior High School
Brea Canyon High (continuation)
Brea-Olinda High School
Bret Harte Union High School
Vallecito Continuation High School
John Vierra High School
Buena Park Junior High School
Earl Warren Junior High School
Fred L. Thompson Junior High School
O. J. Actis Junior High School
Tevis Junior High School
Stonecreek Junior High School
Burbank High School
Burroughs High School
Magnolia Park
Options for Youth-Burbank Charter
Burbank Usd Community Day
Monterey High (continuation)
Burbank Unified Independent Learning Academy (buila)
Burton Middle School
Summit Charter Academy
Burton Horizon Academy
Butte Valley High School
Cascade High School
Vista Oaks Charter
Half Moon Bay High School
Pilarcitos Alternative High (continuation)
Calaveras High School
Gold Strike High School
Toyon Middle School
Calaveras Unified Alternative-Sierra Hills Education Center
Aurora High (continuation)
Calexico High School
William Moreno Junior High School
Enrique Camarena Junior High School
Calipatria High School
Calistoga Junior-Senior High School
Palisades High (continuation)
Boynton High School
Del Mar High School
Prospect High School
Westmont High School
Leigh High School
Branham High School
Camden Community Day
Camptonville Academy
Capistrano Valley High School
Dana Hills High School
San Clemente High School
Aliso Niguel High School
Tesoro High School
Bridges Community Day
Capistrano Connections Academy
Opportunities for Learning - Capistrano
San Juan Hills High School
California Preparatory Academy
Carlsbad High School
Carlsbad Village Academy
Carlsbad Seaside Academy
Sage Creek High School
Carmel Valley High School
Carmel High School
Carpinteria Senior High School
Rincon High (continuation)
Foothill Alternative High School
South County Community Day
Castaic Middle School
Castro Valley High School
Redwood Continuation High School
Roy A. Johnson High School
Center High School
Mcclellan High (continuation)
Global Youth Charter
Wilson C. Riles Middle School
Hawthorne High School
Leuzinger High School
R. K. Lloyde High School
Lawndale High School
Centinela Valley Independent Study
South Bay Academy Community Day
Family First Charter
New Opportunities Charter
Central High East Campus
El Capitan Middle School
Pershing Continuation High School
Central Unified Alternative/Opportunity
Rio Vista Middle School
Pathway Community Day
Glacier Point Middle School
Central Union High School
Desert Oasis High (continuation)
Southwest High School
Phoenix Rising High School
Argus High (continuation)
Ceres High School
Mae Hensley Junior High School
Blaker-Kinser Junior High School
Endeavor Alternative
Whitmore Charter School of Personalized Learning
Whitmore Charter High School
Central Valley High School
Cesar Chavez Junior High School
Alta Loma High School
Chaffey High School
Montclair High School
Valley View High (continuation)
Rancho Cucamonga High School
Chaffey Community Day
Etiwanda High School
Los Osos High School
Chaffey District Online High School
Arrow High (continuation)
Charter Oak High School
Royal Oak Middle School
Oak Knoll Alternative
Bidwell Junior High School
Chico Junior High School
Chico High School
Fair View High (continuation)
Marsh (harry M.) Junior High School
Oakdale
Loma Vista
Academy for Change
Inspire School of Arts and Sciences
Center for Alternative Learning
Boys Republic High School
Buena Vista Continuation High School
Chino High School
Don Antonio Lugo High School
Ramona Junior High School
Woodcrest Junior High School
Robert O. Townsend Junior High School
Ruben S. Ayala High School
Canyon Hills Junior High School
Chino Hills High School
Chino Valley Learning Academy
Chowchilla Union High School
Gateway High (continuation)
Mueller Charter (robert L.)
Chula Vista Learning Community Charter
Claremont High School
El Roble Intermediate
San Antonio High (continuation)
Cloverdale High School
Johanna Echols-Hansen High (continuation)
Eagle Creek
Buchanan High School
Clark Intermediate
Clovis High School
Clovis West High School
Clovis East High School
Reyburn Intermediate
Kastner Intermediate
Enterprise Alternative
Alta Sierra Intermediate
Clovis Community Day Secondary
Clovis North High School
Granite Ridge Intermediate
Clovis Online Charter
Coachella Valley High School
La Familia Continuation High School
Cahuilla Desert Academy Junior High School
West Shores High School
Toro Canyon Middle School
Desert Mirage High School
Bobby Duke Middle School
Nova Academy - Coachella
Coalinga High School
Miles W. Culwell Community Day
Chesnut High (continuation)
Bloomington High School
Joe Baca
Colton High School
Colton Middle School
Slover Mountain High (continuation)
Terrace Hills Middle School
Ruth O. Harris Middle School
Grand Terrace High School at the Ray Abril Junior Edal Complex
Colusa High School
Colusa Alternative Home
Colusa Alternative High (continuation)
Compton High School
Dominguez High School
Cesar Chavez Continuation High School
Harriet Tubman High School
Compton Community Day High School
Thurgood Marshall
Conejo Valley High (continuation)
Newbury Park High School
Thousand Oaks High School
Century Academy
Leggett Valley High School
Whale Gulch High School
Corcoran High School
Kings Lake Education Center
Corcoran Academy
Mission Community Day
Centennial Continuation High School
Corning-Center Alternative Learning
Lee V. Pollard High School
Corona Vista High School
Auburndale Intermediate
Corona-Norco Alternative
Corona High School
Norco Intermediate
Norco High School
Victress Bower School for Exceptional Students
Santiago High School
Citrus Hills Intermediate
Orange Grove High School
Eleanor Roosevelt High School
River Heights Intermediate
Dr. Augustine Ramirez Intermediate
Palm Academy for Learning
El Camino High School
Rancho Cotate High School
Technology High School
Credo High School
Academy of Arts and Sciences: Sonoma
Fairvalley High (continuation)
Covina High School
South Hills High School
Culver City High School
Culver Park High School
Culver City Unified School District Iacademy
Lovell High School
Orosi High School
Cutler-Orosi Community Day
Esperanza High School
Davis Senior High School
Ralph Waldo Emerson Junior High School
Oliver Wendell Holmes Junior High School
King (martin Luther) High (continuation)
Davis School for Independent Study
Frances Ellen Watkins Harper Junior High School
Da Vinci Charter Academy
Death Valley High Academy
Shoshone High (continuation)
Dehesa Charter
Diego Hills Charter
Community Montessori Charter
Methodschools
Mosaica Online Academy of Southern California
Inspire Charter School - South
Del Norte High School
Sunset High School
Delano High School
Cesar E. Chavez High School
Robert F. Kennedy High School
Denair High School
Denair Charter Academy
Oasis Community Day
Indio High School
La Quinta High School
Amistad High (continuation)
Horizon
Palm Desert High School
Summit High (continuation)
Shadow Hills High School
C. A. Jacobs Intermediate
Dixon High School
Maine Prairie High (continuation)
Dixon Community Day
Columbus Continuation
Downey High School
Duarte High School
Mt. Olive Innovation and Technology High School
Northview Intermediate
Opportunities for Learning - Duarte
Dunsmuir High School
Dunsmuir Joint Union High Community Day
Durham High School
East Nicolaus High School
Andrew P. Hill High School
James Lick High School
Mt. Pleasant High School
William C. Overfelt High School
Piedmont Hills High School
Santa Teresa High School
Silver Creek High School
Yerba Buena High School
Phoenix High School
Pegasus High School
Latino College Preparatory Academy
San Jose Conservation Corps Charter
Evergreen Valley High School
Escuela Popular Accelerated Family Learning
Escuela Popular/Center for Training and Careers Family Lrng
Kipp San Jose Collegiate
Summit Public School: Rainier
Calero High School
Ace Charter High School
Luis Valdez Leadership Academy
Alpha Cindy Avitia High School
B. Roberto Cruz Leadership Academy
Coleville High School
Lee Vining High School
Gifford C. Cole Middle School
Kennedy Middle School
Wilson Junior High School
Independence Continuation
Oak Ridge High School
Union Mine High School
Edushd Community Day
Eduhsd Virtual Academy at Shenandoah
Vista High School
South El Monte High School
Arroyo High School
El Monte High School
Rosemead High School
Fernando R. Ledesma Continuation High School
El Monte Union High School Community Day
El Rancho High School
Ruben Salazar Continuation
El Segundo High School
Arena High (continuation)
Daylor (william) High (continuation)
Elk Grove High School
Joseph Kerr Middle School
James Rutter Middle School
Transition High (continuation)
Laguna Creek High School
Harriet G. Eddy Middle School
Sheldon High School
T. R. Smedberg Middle School
Jessie Baker
Las Flores High (alternative)
Calvine High School
Rio Cazadero High (continuation)
Elk Grove Charter
Florin High School
Samuel Jackman Middle School
Toby Johnson Middle School
Monterey Trail High School
Edward Harris Junior Middle School
Katherine L. Albiani Middle School
Cosumnes Oaks High School
Elizabeth Pinkerton Middle School
Alpha Charter
Emery Secondary
Norman N. Glick Middle School
Escalon High School
Vista High (continuation)
Escalon Charter Academy
Escondido High School
Orange Glen High School
San Pasqual High School
Escondido Charter High School
Classical Academy High School
Del Lago Academy - Campus of Applied Science
Esparto High School
Madison Community High School
Olympus Junior High School
Willma Cavitt Junior High School
George V. Leyva Intermediate
Quimby Oak Middle School
Chaboya Middle School
Evergreen Institute of Excellence
Armijo High School
Sem Yeto Continuation High School
Angelo Rodriguez High School
H. Glenn Richardson
Matt Garcia Career and College Academy
Public Safety Academy
Burney Junior-Senior High School
Fall River Junior-Senior High School
Mt. Burney Special Education Center
Soldier Mountain High (continuation)
Mountain View High (continuation)
Fall River Community Day
Burney Community Day
James E. Potter Intermediate
Fallbrook High School
Ivy High (continuation)
Oasis High (alternative)
Ipakanni Early College Charter
Fillmore Senior High School
Heritage Valley Independent Study
El Puente High School
Firebaugh High School
Firebaugh Community Day
Folsom High School
Kinney High (continuation)
Mather Youth Academy
Folsom Lake High School
Walnutwood High (independent Study)
Vista Del Lago High School
Birch High (continuation)
Fontana High School
Henry J. Kaiser High School
Citrus High (continuation)
Fontana A. B. Miller High School
Jurupa Hills High School
Noyo High (continuation)
Fort Bragg High School
Lighthouse Community Day
Three Rivers Charter
East High (continuation)
Fortuna Union High School
Academy of the Redwoods
Fowler Academy Continuation
Fowler High School
Fowler Academy Community Day (9-12)
Fowler Academy Independent Study
Sylvandale Middle School
College Connection Academy
American High School
Centerville Junior High School
William Hopkins Junior High School
John M. Horner Junior High School
Irvington High School
Mission San Jose High School
Robertson High (continuation)
Thornton Junior High School
G. M. Walters Junior High School
Circle of Independent Learning
Vista Alternative
Young Adult Program
Cupertino High School
Fremont High School
Homestead High School
Lynbrook High School
Monta Vista High School
Freshwater Charter Middle School
Ahwahnee Middle School
Bullard High School
Dewolf Continuation High School
Fresno High School
Fort Miller Middle School
Herbert Hoover High School
Kings Canyon Middle School
Mclane High School
Roosevelt High School
Scandinavian Middle School
Tenaya Middle School
Tioga Middle School
Yosemite Middle School
Cambridge Continuation High School
Fulton Special Education
J. E. Young Academic Center
School of Unlimited Learning
Florence E. Rata
Carter G. Woodson Public Charter
Erma Duncan Polytechnical High School
Edison Computech
Design Science Early College High School
Sierra Charter
Phoenix Secondary
Rutherford B. Gaston Senior Middle School
Phillip J Patino School of Entrepreneurship
Fruitvale Junior High School
Ladera Vista Junior High School
Nicolas Junior High School
D. Russell Parks Junior High School
Buena Park High School
Fullerton Union High School
La Habra High School
La Vista High (continuation)
Sonora High School
Sunny Hills High School
La Sierra High (alternative)
Robert L. Mccaffrey Middle School
Estrellita Continuation High School
Galt High School
Liberty Ranch High School
Izaak Walton Intermediate
Alamitos Intermediate
Hilton D. Bell Intermediate
Bolsa Grande High School
Leroy L. Doig Intermediate
Stephen R. Fitz Intermediate
Garden Grove High School
James Irvine Intermediate
Donald S. Jordan Intermediate
Dr. Walter C. Ralston Intermediate
Los Amigos High School
Sarah Mcgarvin Intermediate
Pacifica High School
Rancho Alamitos High School
Mark Twain Special Center
Jordan Secondary Learning Center
Marie L. Hare High School
Louis Lake Intermediate
Garvey (richard) Intermediate
Temple (roger W.) Intermediate
Mountain Lakes High School
Gateway Educational Options
Gateway Community Day
Academy of Personalized Learning
Buena Vista High School
Geyserville New Tech Academy
Gilroy High School
Mt. Madonna High School
Dr. Tj Owens Gilroy Early College Academy
Christopher High School
Verdugo Academy
Crescenta Valley High School
Daily (allan F.) High (continuation)
College View
Rosemont Middle School
Anderson W. Clark Magnet High School
Jewel City Community Day
Glendora High School
Whitcomb Continuation High School
Pivot Charter School North Valley
Gorman Learning Center
El Cajon Valley High School
El Capitan High School
Grossmont High School
Helix High School
Monte Vista High School
Mount Miguel High School
Santana High School
Valhalla High School
Steele Canyon High School
West Hills High School
Elite Academy
Grossmont Middle College High School
Reach Academy
Idea Center
Gustine High School
Pioneer High (continuation)
La Puente High School
Los Altos High School
Sparks Middle School
Valley Alternative High (continuation)
Glen A. Wilson High School
William Workman High School
Puente Hills High School
Palm Canyon
Woodrow Wilson Junior High School
John F. Kennedy Junior High School
Hanford High School
Earl F. Johnson High (continuation)
Hanford Community Day
Hanford West High School
Hanford Night (continuation)
Sierra Pacific High School
Pathways Charter
Hart-Ransom Academic Charter
Hawthorne Math and Science Academy
Bret Harte Middle School
Martin Luther King Junior Middle School
Hayward High School
Cesar Chavez Middle School
Brenkwitz High School
Mt. Eden High School
Tennyson High School
Winton Middle School
Anthony W. Ochoa Middle School
Leadership Public Schools - Hayward
Impact Academy of Arts & Technology
Silver Oak High Public Montessori Charter
Highland
Riverview Middle School
Academy of Careers and Exploration
Empire Springs Charter
Alta Vista South Public Charter
Independence Charter Academy
Alessandro High School
Hemet High School
Helen Hunt Jackson College Prep High School
Tahquitz High School
Western Center Academy
College Prep High School
Aspire Community Day
Hilmar High School
Colony Basic Skills Alternative High School
Irwin High (continuation)
Sam Webb Continuation
Freedom Academy of Imperial Valley
Fountain Valley High School
Huntington Beach High School
Marina High School
Ocean View High School
Westminster High School
Valley Vista High (continuation)
Coast High School
Imperial Ave. Holbrook High School
Imperial High School
Crozier (george W.) Middle School
Inglewood High School
Monroe (albert F.) Middle School
Morningside High School
Inglewood Continuation High School
City Honors College Preparatory Academy
Animo Inglewood Charter High School
California Virtual Academy @ Jamestown
Greater San Diego Academy
California Virtual Academy @ San Mateo
Thornton High School
Oceana High School
Terra Nova High School
Westmoor High School
Summit Public School: Shasta
John Swett High School
Willow High School
Julian High School
Redding (ray) High (continuation)
Julian Charter
Diego Valley Charter
Harbor Springs Charter
Jurupa Middle School
Mission Middle School
Rubidoux High School
Mira Loma Middle School
Steps Community Day
Jurupa Valley High School
Patriot High School
Rivercrest Preparatory
Ed Donaldson Education Center
Kelseyville High School
Kelseyville Community Day
Kerman High School
Kerman Middle School
Arvin High School
Bakersfield High School
Central Valley High (continuation)
East Bakersfield High School
Kern Valley High School
Nueva Continuation High School
Shafter High School
Vista Continuation High School
Ridgeview High School
Kern Workforce 2000 Academy
Vista West Continuation High School
Stockdale High School
Golden Valley High School
Mira Monte High School
Tierra Del Sol Continuation High School
Keyes to Learning Charter
King City High School
Portola-Butler Continuation High School
Greenfield High School
Kings Canyon Continuation
Reedley High School
Mountain View (alternative)
Orange Cove High School
Dunlap Leadership Academy
Reedley Middle College High School
Rafer Johnson Junior High School
Kingsburg High School
Oasis Continuation High School
Kingsburg Independent Study High School
Captain John Continuation High School
Hoopa Valley High School
Two Rivers Community Day
Carle (william C.) High (continuation)
Lower Lake High School
Richard H. Lewis Alternative
Blue Heron
Konocti Education Center
La Canada High School
Pescadero High School
Parkway Middle School
Spring Valley Middle School
Laguna Beach High School
Transitional Learning Center (continuation)
Mt. Tallac High School
South Tahoe High School
Clear Lake High School
Natural High (continuation)
Lakeport Alternative (home School)
Lakeport Community Day
River Valley Charter
National University Academy
Mountain View Middle School
Agoura High School
Calabasas High School
Indian Hills Continuation High School
Lassen High School
Lassen Community Day
Laton High School
Environmental Charter High School
Le Grand High School
Granada High School
Lemoore High School
Jamison (donald C.) High (continuation)
Lemoore Middle College High School
Animo Leadership High School
Lennox Mathematics Science and Technology Academy
Richland Junior High School
California Virtual Academy @ Sonoma
La Paloma High (continuation)
Freedom High School
Heritage High School
Sierra Middle School
Village Oaks High School
Pride Continuation
Lindsay Senior High School
John J. Cairns Continuation
Lindsay Community Day
Loma Vista Charter
Cypress Charter High School
Live Oak High School
Valley Oak Continuation High School
Live Oak Alternative
Del Valle Continuation High School
Livermore High School
Vineyard Alternative
Livermore Valley Charter Preparatory High School
Lodi High School
Morada Middle School
Lodi Middle School
Tokay High School
Plaza Robles Continuation High School
Independence
Middle College High School
Delta Sierra Middle School
Bear Creek High School
Aspire Benjamin Holt College Preparatory Academy
Millswood Middle School
Christa Mcauliffe Middle School
Ronald E. Mcnair High School
Rio Valley Charter
Walter J. Katnich Community Day
Pacific View Charter
Cabrillo High School
Lompoc Valley Middle School
Lompoc High School
Maple High School
Vandenberg Middle School
Dr Bob Forinash Community Day
Lone Pine High School
Sierra Alternative Learning Academy
Hill Classical Middle School
Jordan High School
Millikan High School
Polytechnic High School
Reid High School
Avalon K-12
Renaissance High School for the Arts
California Academy of Mathematics and Science
Educational Partnership High School
Select Community Day (secondary)
Beach High-Intensive Learning Program
Ernest S. Mcbride Senior High School
Clear Passage Educational Center
Eunice Sato Academy of Math & Science
John Adams Academy
Los Alamitos High School
Laurel High (continuation)
Georgina P. Blach Junior High School
Ardis G. Egan Junior High School
Frank Lanterman
Youth Opportunities Unlimited
Jane Addams Continuation
William Tell Aggeler Opportunity High School
John R. Wooden High School
Angel'S Gate (continuation)
Avalon High School
Phineas Banning Senior High School
Bell Senior High School
Birmingham Community Charter High School
Canoga Park Senior High School
Carson Senior High School
Chatsworth Charter High School
Cheviot Hills Continuation
Grover Cleveland Charter High School
Crenshaw Sci Tech Engr Math and Med Magnet
Susan Miller Dorsey Senior High School
Eagle Rock High School
Eagle Tree Continuation
Amelia Earhart Continuation
Albert Einstein Continuation
El Camino Real Charter High School
Elizabeth Learning Center
Ellington (duke) High (continuation)
Evergreen Continuation
Fairfax Senior High School
Foshay Learning Center
John H. Francis Polytechnic
Benjamin Franklin Senior High School
John C. Fremont Senior High School
Robert Fulton College Preparatory
Gardena Senior High School
James A. Garfield Senior High School
Granada Hills Charter High School
Ulysses S. Grant Senior High School
Zane Grey Continuation
Alexander Hamilton Senior High School
Harold Mcalister High (opportunity)
Highland Park Continuation
Hollywood Senior High School
John Hope Continuation
Huntington Park Senior High School
Thomas Jefferson Senior High School
Joaquin Miller Career and Transition Center
David Starr Jordan Senior High School
Joseph Pomeroy Widney High School
Robert H. Lewis Continuation
Abraham Lincoln Senior High School
Jack London Continuation
Los Angeles Senior High School
Manual Arts Senior High School
John Marshall Senior High School
Metropolitan Continuation
Mission Continuation
Moneta Continuation
James Monroe High School
Monterey Continuation
Mt. Lukens Continuation
Nathaniel Narbonne Senior High School
Harris Newmark Continuation
North Hollywood Senior High School
Odyssey Continuation
Owensmouth Continuation
George S. Patton Continuation
Phoenix Continuation
Pueblo De Los Angeles Continuation
Ramona Opportunity High School
Reseda Senior High School
Simon Rodia Continuation
Will Rogers Continuation
Theodore Roosevelt Senior High School
San Antonio Continuation
San Fernando Senior High School
San Pedro Senior High School
South Gate Senior High School
Stoney Point Continuation
Sun Valley Magnet
Sylmar Senior High School
Taft Charter High School
Thirty-Second Street Usc Performing Arts
Thomas Riley High School
Henry David Thoreau Continuation
University Senior High School
Valley Alternative Magnet
Van Nuys Senior High School
Vaughn Next Century Learning Center
Venice Senior High School
Verdugo Hills Senior High School
View Park Continuation
George Washington Preparatory High School
West Hollywood Opportunity
Wesm Health/Sports Medicine
Woodrow Wilson Senior High School
Whitney Young Continuation
Palisades Charter High School
Tri-C Community Day
City of Angels
Benjamin Banneker Special Education Center
Belmont Senior High School
Berenece Carlson Home Hospital
Sven Lokrantz Special Education Center
Downtown Business High School
Charles Leroy Lowman Special Education Center
Marlton
James J. Mcbride Special Education Center
Alfonso B. Perez Special Education Center
Boyle Heights Continuation
C. Morley Sellery Special Education Center
Ernest P. Willenberg Special Education Center
Whitman Continuation
Puc Comm Charter Mid and Puc Comm Charter Early College High School
Diane S. Leichman Special Education Center
Los Angeles Center for Enriched Studies
King/Drew Medical Magnet High School
Sherman Oaks Center for Enriched Studies
Los Angeles Unified Alternative Education
Francisco Bravo Medical Magnet High School
Los Angeles Leadership Academy
Cds Secondary
Magnolia Science Academy
High Tech La
Animo South Los Angeles Charter
New Designs Charter
Richard A. Alonzo Community Day
Harbor Teacher Preparation Academy
Ivy Academia
Camino Nuevo Charter High School
Animo Venice Charter High School
Animo Pat Brown
Alliance Gertz-Ressler Richard Merkin 6-12 Complex
Orthopaedic Hospital
Northridge Academy High School
International Studies Lrng Center at Legacy High School Complex
Port of Los Angeles High School
Champs - Charter Hs of Arts-Multimedia & Performing
Alliance Judy Ivie Burton Technology Academy High School
Larchmont Charter
Alliance Collins Family College-Ready High School
South East High School
Maywood Academy High School
William J. Johnston Community Day
Crenshaw Arts-Technology Charter High School
Oscar De La Hoya Animo Charter High School
Renaissance Arts Academy
Aggeler Community Day
Central City Value
North Valley Military Institute College Preparatory Academy
View Park Preparatory Accelerated High School
Wallis Annenberg High School
Santee Education Complex
Cal Burke High School
Los Angeles Academy of Arts & Enterprise Charter
Frida Kahlo High School
New Village Girls Academy
Alliance Patti and Peter Neuwirth Leadership Academy
Alliance Dr. Olga Mohan High School
Animo Ralph Bunche Charter High School
Animo Jackie Robinson High School
Animo Watts College Preparatory Academy
Alliance Ouchi-O'Donovan 6-12 Complex
Alliance Marc & Eva Stern Math and Science
School of Business and Tourism at Contreras Learning Complex
East Valley Senior High School
Arleta High School
Panorama High School
Bright Star Secondary Charter Academy
Magnolia Science Academy 2
Contreras Lrng Center-Los Angeles School of Global Studies
Discovery Charter Preparatory #2
Magnolia Science Academy 3
Student Empowerment Academy
West Adams Preparatory High School
Rop Center
Jack London Community Day
Helen Bernstein High School
Alain Leroy Locke College Preparatory Academy
New Millennium Secondary
Alliance Morgan Mckinzie High School
Rfk Community Schools-Los Angeles High School of the Arts
Edward R. Roybal Learning Center
Apex Academy
Contreras Learning Center-Academic Leadership Community
Los Angeles Teacher Preparatory Academy
Alliance Leichtman-Levine Family Foundation Env Sci High School
Magnolia Science Academy 5
Magnolia Science Academy 4
Rfk Community Schools-For the Visual Arts and Humanities
Alliance Health Services Academy High School
Felicitas and Gonzalo Mendez High School
Ramon C. Cortines School of Visual and Performing Arts
New Designs Charter School-Watts
Dorothy V. Johnson Community Day
Rfk Community Schools-New Open World Academy K-12
Rfk Community Schools-Ucla Community K-12
Daniel Pearl Journalism & Communications Magnet
Rfk Community Schools-Ambassador-Global Leadership
Alliance Cindy and Bill Simon Technology Academy High School
Alliance Tennenbaum Family Technology High School
Aspire Pacific Academy
E. Los Angeles Renaiss Academy at Esteban E. Torres High #2
University Preparatory Value High School
Humanitas Academy of Art and Tech at Esteban E. Torres High #4
Soc Just Leadership Academy at Esteban E. Torres High #5
Environmental and Social Policy Magnet
Alliance College-Ready Academy High 16
Esteban Torres East La Performing Arts Magnet
Math Science & Technology Magnet Academy at Roosevelt High School
Puc Lakeview Charter High School
Alliance Susan and Eric Smidt Technology High School
Engr and Tech Academy at Esteban E. Torres High #3
Alliance Renee and Meyer Luskin Academy High School
Cesar E. Chavez Lrng Acads-Academy of Scientific Explr (ase)
Puc Early College Academy for Leaders and Scholars (ecals)
Dr. Maya Angelou Community High School
Synergy Quantum Academy
Performing Arts Community at Diego Rivera Learning Complex
Cesar E. Chavez Lrng Acads-Soc Just Humanitas Academy
Rancho Dominguez Preparatory
Animo College Preparatory Academy
Los Angeles River at Sonia Sotomayor Learning Academies
Alliance Margaret M. Bloomfield Technology Academy High School
Cesar E. Chavez Lrng Academy - Arts/Theatre/Entertain Mag
Green Design at Diego Rivera Learning Complex
Valley Academy of Arts and Sciences
School of Hist and Dramatic Arts at Sonia Sotomayor Lrng Acads
Cesar E. Chavez Lrng Acads-Teacher Preparation Academy
Public Service Community at Diego Rivera Learning Complex
Communication and Tech at Diego Rivera Lrng Complex
Academies of Education and Empowerment at Carson High School
Academy of Science and Engineering
Augustus F. Hawkins High a Critical Design and Gaming
Academy for Multilingual Arts and Sci at Mervyn M. Dymally High School
Math and Science College Preparatory
Linda Esperanza Marquez High C School of Social Justice
Usc Hybrid High School
Augustus F. Hawkins High B Community Health Advocates
Alliance Alice M. Baxter College-Ready High School
Hilda L. Solis Lrng Academy School of Tech Business and Ed
Academy of Medical Arts at Carson High School
Leadership in Entertainment and Media Arts (lema)
Visual and Performing Arts at Legacy High School Complex
Stem Academy at Bernstein High School
Sci Tech Engr Arts and Math at Legacy High School Complex
Augustus F. Hawkins High C Rspnsbl Indigenous Soc Entrepr
Linda Esperanza Marquez High a Hntngtn Park Inst of Appl Med
Linda Esperanza Marquez High B Libra Academy
Contreras Learning Center-School of Social Justice
Pathways Community
Early College Academy-La Trade Tech College
Executive Preparatory Academy of Finance
Camino Nuevo High No. 2
Valor Academy High School
Humanities and Arts (harts) Academy of Los Angeles
The Incubator
Nava College Preparatory Academy
Teach Tech Charter High School
Banning Acads of Creative and Innovative Scis (bacis)
Boyle Heights Stem High School
Westside Innovative School House Charter Middle School
Sylmar Biotech Health Academy
Collegiate Charter High School of Los Angeles
Alliance 6-12 College-Ready Academy #21
Renaissance Arts Academy K-12
Ypi Valley Public Charter High School
Usc East College Prep
Los Banos High School
Los Banos Junior High School
San Luis High (continuation)
Crossroads Alternative Education Center
Pacheco High School
Los Gatos High School
Saratoga High School
Los Molinos High School
Los Molinos Community Day
Los Nietos Middle School
Rancho-Starbuck Intermediate
Arroyo Grande High School
Judkins Middle School
Lopez Continuation High School
Paulding Middle School
Mesa Middle School
Nipomo High School
Central Coast New Tech High School
Lynwood High School
Lynwood Middle School
Marco Antonio Firebaugh High School
Hosler Middle School
Pathway Independent Study
Lynwood Alternative
Madera High School
Thomas Jefferson Middle School
Furman (duane E.) High (independent Study Program)
Jack G. Desmond Middle School
Madera South High School
Sherman Thomas Charter High School
Mountain Vista Educational Center
Mountain Vista High School
Ripperdan Community Day
Mammoth High School
Sierra High (continuation)
East Union High School
Manteca High School
Manteca Community Day (7-12)
Calla High School
Weston Ranch High School
New Vision High School
Manteca Unified Vocational Academy
South Sutter Charter
California Virtual Academy High @ Maricopa
Mariposa County High School
Sierra Home
Spring Hill High (continuation)
Coulterville High School
Yosemite Park High School
Jessie Benton Fremont Community Day
Vicente Martinez High School
Alhambra Senior High School
Briones (alternative)
South Lindhurst Continuation High School
Foothill Intermediate
Lindhurst High School
Yuba Gardens Intermediate
Marysville Charter Academy for the Arts
Marysville Community Day
Maxwell Jr/Sr High School
Mcfarland High School
Mcfarland Independent
San Joaquin High (continuation)
Mendocino Sunrise High School
Mendocino High School
Mendocino Alternative
Calaveras Hills
Milpitas High School
Rancho Milpitas Middle School
Thomas Russell Middle School
Santa Rosa Academy
Herbert H. Cruickshank Middle School
Herbert Hoover Middle School
Rudolph Rivera Middle School
Atwater High School
Livingston High School
Merced High School
Yosemite High (continuation)
Buhach Colony High School
Sequoia High School
California Virtual Academy @ Sutter
California Prep Sutter 8-12
Golden Valley Charter
Loconoma Valley High School
Middletown Community Day
California Connections Academy @ North Bay
La Loma Junior High School
Mark Twain Junior High School
Roosevelt Junior High School
Evelyn Hanshaw Middle School
Peter Johansen High School
Fred C. Beyer High School
Robert Elliott Alternative Education Center
Grace M. Davis High School
Modesto High School
Thomas Downey High School
James C. Enochs High School
Aspire Vanguard College Preparatory Academy
Joseph A. Gregori High School
Modoc High School
Warner High School
High Desert Community Day
Mojave Junior/Senior High School
Douglas
California City High School
Canyon Oaks High School
Monrovia High School
Mountain Park
Bell Gardens High School
Montebello High School
Schurr High School
Vail High (continuation)
Montebello Community Day
Applied Technology Center
Central Coast High School
Monterey High School
Seaside High School
Learning for Life Charter
Monterey Peninsula Unified School District Community Day
Moorpark High School
Community High School
The High School at Moorpark College
Ivytech Charter
Moreno Valley Community Learning Center
March Mountain High School
Moreno Valley High School
Bayside Community Day
March Valley
Canyon Springs High School
Alessandro
Moreno Valley Online Academy
Lewis H. Britton Middle School
Martin Murphy Middle School
Ann Sobrato High School
Black Rock Alternative/Continuation
Twentynine Palms High School
Twentynine Palms Junior High School
Yucca Valley High School
La Contenta Middle School
Hope Academy Charter
Campo High (continuation)
Mountain Empire High School
Hillside Junior/Senior High School
Cottonwood Community Day
San Diego Neighborhood Homeschools
San Diego Virtual
Pivot Charter School - San Diego
Academy of Arts and Sciences: Del Mar Middle & High (6-12)
Academy of Arts and Scis: El Cajon Mid and High (6-12)
County Collaborative Charter
Charles T. Kranz Intermediate
Crossroads High (continuation)
College Park High School
Mt. Diablo High School
Northgate High School
Olympic Continuation High School
Ygnacio Valley High School
Diablo Community Day
Horizons Alternative
Prospect High (continuation)
Academy of Arts and Sciences: Thousand Oaks & Simi Valley
Academy of Arts and Sciences: Oxnard & Ventura
Boron Junior-Senior High School
Desert Junior-Senior High School
Napa High School
Vintage High School
New Technology High School
Valley Oak High School
Napa Valley Independent Studies
American Canyon High School
Legacy High School
Needles High School
Educational Training Center
Needles Community Day
Nevada Union High School
North Point Academy
Bear River High School
Silver Springs High (continuation)
Nu Tech High School
William & Marian Ghidotti High School
Sierra Academy of Expeditionary Learning
James Logan High School
Core Learning Academy at Conley-Caraballo High School
Alternative Learning Academy at Conley-Caraballo High School
Decoto School for Independent Study
Delta Charter
Humphreys College Academy of Business Law and Education
California Virtual Academy @ San Joaquin
Delta Home Charter
Valley View Charter Prep
Delta Keys Charter
Delta Charter Online
Delta Launch Charter
Crossroads High (alternative)
Bridgepoint High (continuation)
Newark Memorial High School
Newark Junior High School
Harvest Ridge Cooperative Charter/Placer Academy
Squaw Valley Preparatory
Orestimba High School
Newman-Crows Landing Independent Study
West Side Valley High (continuation)
Foothill Community Day
Corona Del Mar High School
Costa Mesa High School
Horace Ensign Intermediate
Estancia High School
Back Bay High School
Newport Harbor High School
Charles W. Tewinkle Middle School
Early College High School
Norris Middle School
Central Bay High (continuation)
North Monterey County Middle School
North Monterey County High School
North Monterey County Center for Independent Study
El Camino High (continuation)
John H. Glenn High School
La Mirada High School
Marin Oaks High School
Novato High School
San Marin High School
Nova Education Center
Nexus Academy
Mountain Shadows Middle School
Nuview Bridge Early College High School
Excel Prep Charter - Ie
Pivot Charter School Riverside County
Bernal Intermediate
Davis (caroline) Intermediate
Pivot Online Charter - North Bay
Oak Park High School
Oak View High School
Oak Park Independent
Dewey Academy
Madison Park Academy 6-12
Oakland High School
Oakland Technical High School
Independent Study Sojourner Truth
Rudsdale Continuation
Street Academy (alternative)
Life Academy
Aspire Lionel Wilson College Preparatory Academy
Oakland School for the Arts
Bay Area Technology
Lighthouse Community Charter High School
Oakland Military Institute College Preparatory Academy
Metwest High School
Oakland Unity High School
Mcclymonds High School
American Indian Public High School
Coliseum College Prep Academy
Arise High School
Oakland Charter High School
Oakland International High School
Civicorps Corpsmember Academy
Ralph J. Bunche High School
Aspire Golden State College Preparatory Academy
Gateway to College at Laney College
Home and Hospital Program
Castlemont High School
Lps Oakland R & D Campus
East Bay Innovation Academy
Conservatory of Vocal/Instrumental Arts High School
Ocean Shores High (continuation)
Oceanside High School
Matilija Junior High School
Nordhoff High School
Valley Oak Charter
De Anza Middle School
Serrano Middle School
Vernon Middle School
Vina Danks Middle School
Oaks Middle School
National University Academy - Orange Center
Academy of Arts and Sciences: Fresno
Canyon High School
Canyon Hills
Cerro Villa Middle School
El Modena High School
El Rancho Charter
Richland Continuation High School
Santiago Middle School
Villa Park High School
Ousd Community Day
Ousd Home School
Lakeview Junior High School
Orcutt Junior High School
Orcutt Academy Charter
Mojave River Academy
Riverside Preparatory
Las Plumas High School
Oroville High School
Oroville High Community Day
Owens Valley High School
Adolfo Camarillo High School
Channel Islands High School
Hueneme High School
Oxnard High School
Rio Mesa High School
Camarillo Academy of Progressive Education
Architecture Construction & Engineering Charter High (ace)
Condor High School
Rancho Campana High School
Pacific Grove High School
Community High (continuation)
Aptos High School
Aptos Junior High School
Renaissance High Continuation
Watsonville High School
New School Community Day
Pacific Coast Charter
Diamond Technology Institute
Pajaro Valley High School
Ceiba College Preparatory Academy
Palm Springs High School
Desert Hot Springs High School
Mt. San Jacinto High School
Cathedral City High School
Rancho Mirage High School
Shadow Hills Intermediate
Cactus Middle School
Guidance Charter
Desert Willow Intermediate
Antelope Valley Learning Academy
Palmdale Aerospace Academy
David G. Millen Intermediate
Henry M. Gunn High School
Palo Alto High School
Packard Children'S Hospital/Stanford
Blythe Middle School
Palo Verde High School
Twin Palms Continuation
Palo Verde Valley Community Day
Rancho Del Mar High (continuation)
Palos Verdes Peninsula High School
Palos Verdes High School
Hometech Charter
Paradise Senior High School
Ridgeview High (continuation)
Honey Run Academy Secondary
Paradise Elearning Academy
Paramount High School
Paramount Unified Community Day
Paramount Alternative Education Center
Parlier High School
Parlier Junior High School
San Joaquin Valley High School
Blair High School
Rose City High (continuation)
Marshall Fundamental
John Muir High School
Pasadena High School
Aveson Global Leadership Academy
Cis Academy
Learning Works
Pasadena Rosebud Academy Middle School
Patterson High School
Del Puerto High School
Rising Sun
Perris High School
Perris Lake High (continuation)
Paloma Valley High School
The Academy Community Day
Pinacate Middle School
California Military Institute
South County Consortium
Carpe Diem High (continuation)
Sonoma Mountain High (continuation)
Casa Grande High School
Kenilworth Junior High School
Petaluma High School
Petaluma Junior High School
Valley Oaks High (alternative)
Crossroads
Gateway to College Academy
Petaluma Accelerated Charter
Millennium High Alternative
Arbuckle Alternative High (continuation)
Pierce High School
Northwest Prep Charter
Pittsburg Senior High School
Black Diamond High (continuation)
El Camino Real Continuation High School
George Key
Kraemer Middle School
Col. J. K. Tuffree Middle School
Valencia High School
Bernardo Yorba Middle School
La Entrada High School
Parkview
Yorba Linda High School
Chana High (continuation)
Colfax High School
Del Oro High School
Placer High School
Maidu High Independent Study
Foresthill High School
Chester Junior/Senior High School
Greenville Junior/Senior High School
Portola Junior/Senior High School
Quincy Junior/Senior High School
Plumas Charter
Almanor High (continuation)
Beckwourth (jim) High (continuation)
Point Arena High School
South Coast Continuation
Fremont Academy of Engineering and Design
Ganesha High School
Garey High School
Lorbeer Middle School
Palomares Academy of Health Science
Park West High (continuation)
Pomona High School
Diamond Ranch High School
Village Academy High School at Indian Hill
Pomona Alternative
Pomona Community Day
School of Extended Educational Options
Potter Valley High School
Centerville High (continuation)
Potter Valley Junior High School
Abraxas Continuation High School
Mt. Carmel High School
Poway High School
Rancho Bernardo High School
Princeton Junior-Senior High School
Ambassador Phillip V. Sanchez Public Charter
Montecito High (continuation)
Ramona High School
Olive Peirce Middle School
Mountain Valley Academy
Future Bound Independent Study Secondary
Long Valley Charter
New Day Academy
Red Bluff High School
Salisbury High (continuation)
Stellar Secondary Charter High School
Orangewood High (continuation)
Redlands Senior High School
Redlands East Valley High School
Grove
Citrus Valley High School
Redlands Eacademy
Avenal High School
Sunrise High (continuation)
Reef-Sunset Secondary Community Day
Reef Sunset Middle School
Rialto High School
Eisenhower Senior High School
Milor Continuation High School
Zupanic High School
Wilmer Amina Carter High School
Crespi Junior High School
De Anza High School
El Cerrito High School
Greenwood Academy
Helms Middle School
Pinole Middle School
Pinole Valley High School
Fred T. Korematsu Middle School
Richmond High School
Hercules High School
Vista High (alternative)
Leadership Public Schools: Richmond
Lovonya Dejean Middle School
Aspire Richmond Ca. College Preparatory Academy
John Henry High School
Mountain High School
Rim of the World Senior High School
Ripon High School
California Connections Academy @ Ripon
Harvest High School
Mokelumne High (continuation)
Delta High School
Rio Vista High School
River Delta High/Elementary (alternative)
River Delta Community Day
Clarksburg Middle School
Raincross High (continuation)
Amelia Earhart Middle School
Arlington High School
Chemawa Middle School
Matthew Gage Middle School
Abraham Lincoln Continuation
John W. North High School
Sunshine Special Education
University Heights Middle School
Summit View Independent Study
Martin Luther King Junior High School
Opportunity Program
Riverside Virtual
Frank Augustus Miller Middle School
Riverside Stem Academy
Encore High School for the Arts - Riverside
Paseo Grande Charter
National University Academy Robla
Rosedale Middle School
Freedom Middle School
Roseland Charter
Muscatel Middle School
Woodcreek High School
Adelante High (continuation)
Oakmont High School
Roseville High School
Granite Bay High School
Antelope High School
Round Valley Continuation
Alvarado Intermediate
Giano Intermediate
John A. Rowland High School
Santana High (continuation)
Rowland Unified Community Day
Rowland Assistive Technology Academy
Iq Academy California-Los Angeles
Albert Einstein Middle School
American Legion High (continuation)
C. K. Mcclatchy High School
California Middle School
Fern Bacon Middle School
Hiram W. Johnson High School
Kit Carson Middle School
Luther Burbank High School
Sam Brannan Middle School
Sutter Middle School
Will C. Wood Middle School
Capital City Independent Study
West Campus
Arthur A. Benjamin Health Professions High School
Sacramento Charter High School
Rosemont High School
The Met
George Washington Carver School of Arts and Science
School of Engineering & Sciences
Oak Park Preparatory Academy
Rancho Santa Margarita Intermediate
El Toro High School
Esperanza
La Paz Intermediate
Laguna Hills High School
Los Alisos Intermediate
Mission Viejo High School
Serrano Intermediate
Silverado High School
Mira Monte High (alternative)
Trabuco Hills High School
Harden Middle School
Everett Alvarez High School
Alisal High School
El Sausal Middle School
Mount Toro High School
North Salinas High School
Salinas High School
Washington Middle School
La Paz Middle School
Carr Lake Community Day
El Puente
San Benito High School
San Andreas Continuation High School
Cajon High School
Curtis Middle School
San Bernardino High School
San Gorgonio High School
Anderson
San Andreas High School
Provisional Accelerated Learning Academy
Arroyo Valley High School
Asa Charter
Casa Ramona Academy for Technology Community and Education
Options for Youth-San Bernardino
Indian Springs High School
San Bernardino City Community Day
Center for Learning and Educational Success
Scripps Ranch High School
Charter School of San Diego
Clairemont High School
Correia Middle School
Henry High School
John Muir
La Jolla High School
Mira Mesa High School
Mission Bay High School
Morse High School
Point Loma High School
Riley/New Dawn
Serra High School
Twain High School
Alba
Whittier K-12
University City High School
Preuss School Ucsd
High Tech High School
San Diego Scpa
Mt. Everest Academy
The O'Farrell Charter
Audeo Charter
High Tech High International
Learning Choice Academy
San Diego International Studies
San Diego Business/Leadership
Kearny Digital Media & Design
Kearny Sct
Kearny International Business
Kearny Eng Innov & Design
Crawford High School
San Diego Science and Technology
San Diego Metro Career and Tech
Trace
High Tech High Media Arts
Arroyo Paseo Charter High School
Health Sciences High School
King-Chavez Community High School
San Diego Early/Middle College
Gompers Preparatory Academy
Ihigh Virtual Academy
Coleman Tech Charter High School
City Heights Preparatory Charter
Home & Hosp/Transition Support
E3 Civic High School
Laurel Preparatory Academy
Ingenuity Charter
Earl Warren Middle School
Oak Crest Middle School
San Dieguito High Academy
Sunset High (continuation)
Torrey Pines High School
La Costa Canyon High School
Diegueno Middle School
Carmel Valley Middle School
Canyon Crest Academy
Pacific Trails Middle School
Asawa (ruth) Sf School of the Arts a Public School
Marshall (thurgood) High School
Lincoln (abraham) High School
Balboa High School
Downtown High School
Galileo High School
Washington (george) High School
Lowell High School
Mission High School
Wells (ida B.) High School
O'Connell (john) High School
Leadership High School
Life Learning Academy Charter
Gateway High School
Wallenberg (raoul) Traditional High School
Burton (phillip and Sala) Academic High School
International Studies Academy
Jordan (june) School for Equity
Five Keys Charter (sf Sheriff'S)
City Arts and Tech High School
Five Keys Independence Hs (sf Sheriff'S)
Five Keys Adult School (sf Sheriff'S)
S.f. International High School
Academy of Arts and Sciences
Kipp San Francisco College Preparatory
Gateway to College
Gabrielino High School
Options for Youth San Gabriel
San Jacinto High School
San Jacinto Valley Academy
Mountain Heights Academy
Community Career Academy (continuation)
Gunderson Plus (continuation)
Willow Glen Plus (continuation)
Pioneer Plus (continuation)
Leland Plus (continuation)
San Jose High Academy Plus
Abraham Lincoln High School
Broadway High School
Gunderson High School
Leland High School
Pioneer High School
San Jose High School
Willow Glen High School
Liberty High (alternative)
Downtown College Preparatory
Lincoln Plus High School
Bella Vista High School
Casa Roble Fundamental High School
Del Campo High School
El Camino Fundamental High School
Encina Preparatory High School
La Entrada Continuation High School
Mesa Verde High School
Mira Loma High School
Rio Americano High School
San Juan High School
Ralph Richardson Center
Laurel Ruff Transition
El Sereno Alternative Education
La Vista Center
Valley Oaks
Visions in Education
San Juan Choices Charter
Options for Youth-San Juan
Aspire Alexander Twilight Secondary Academy
Lincoln High (continuation)
San Leandro High School
Royal Sunset (continuation)
San Lorenzo High School
East Bay Arts High School
Kipp King Collegiate High School
Slvusd Charter
San Lorenzo Valley High School
Ocean Grove Charter
Slvusd Home and Hospital
Laguna Middle School
Morro Bay High School
Pacific Beach High School
San Luis Obispo High School
Peep - De'Groot - Prepare
San Marino High School
Twin Oaks High School
San Marcos High School
Foothills High School
Mission Hills High School
Bayshore Preparatory Charter
Aragon High School
Burlingame High School
Capuchino High School
Mills High School
San Mateo High School
Peninsula High School
Design Tech High School
Bill M. Manes High School
San Pasqual Valley High School
San Pasqual Vocational Academy
Madrone High Continuation
San Rafael High School
Terra Linda High School
California High School
Del Amigo High (continuation)
San Ramon Valley High School
Venture (alternative)
Dougherty Valley High School
San Ysidro Middle School
Kings River High (continuation)
Sanger High School
Hallmark Charter
Taft High School
Lorin Griset Academy
Saddleback High School
Santa Ana High School
Community Day Intermediate and High School
Ocsa
Nova Academy
Segerstrom High School
Hector G. Godinez
New Valley Continuation High School
Adrian Wilcox High School
Santa Clara High School
Wilson Alternative
Santa Clara Community Day
Harbor High School
Costanoa Continuation High School
Santa Cruz High School
Soquel High School
Alternative Family Education
Ark Independent Studies
Sequoia Academy
Ernest Righetti High School
Santa Maria High School
Pioneer Valley High School
Malibu High School
Olympic High (continuation)
Santa Monica High School
Nueva Vista High School
Elsie Allen High School
Grace High School
Midrose High School
Herbert Slater Middle School
Hilliard Comstock Middle School
Lawrence Cook Middle School
Montgomery High School
Piner High School
Ridgway High (continuation)
Rincon Valley Middle School
Santa Rosa High School
Santa Rosa Middle School
Maria Carrillo High School
Abraxis Charter
Lewis Opportunity
Santa Ynez Valley Union High School
Refugio High School
Abraham Lincoln Middle School
Heartland High (continuation)
Selma Independent
Carlmont High School
Menlo-Atherton High School
Redwood High School
Woodside High School
East Palo Alto Academy
Summit Preparatory Charter High School
Everest Public High School
Shandon High School
Shandon Community Day
Shasta High School
Shasta Charter Academy
Pioneer Continuation High School
North State Independence High School
University Preparatory
Shasta Plus
Enterprise Plus
Foothill Plus
Tomales High School
Downieville Junior-Senior High School
Loyalton High School
Sierra Pass (continuation)
Mesquite Continuation High School
Sandy Bluffs Alternative Education Center
Sierra Junior High School
Calico Continuation High School
Silver Valley High School
Silver Valley Academy
Silver Valley Community Day
Royal High School
Simi Valley High School
Santa Susana High School
Monte Vista
Jefferson High (continuation)
Happy Camp High School
Mccloud High School
Mt. Shasta High School
Weed High School
Snowline Virtual
Serrano High School
Eagle Summit Community Day
Options for Youth-Victorville Charter
Excelsior Charter
Goodwill High School
Imogene Garner Hook Junior High School
Lakeview Leadership Academy
Victor Valley High School
Cobalt Institute of Math and Science Academy
Adelanto High School
Main Street Middle School
Soledad High School
Pinnacles High School
Soledad Transition Center
Sonoma Valley High School
Dario Cassina High School
Theodore Bird High School
Alder Grove Charter
South Pasadena Senior High School
Baden High (continuation)
South San Francisco High School
Richard L. Graves Middle School
Osprey Learning Center
South Fork Junior - Senior High School
Osprey Learning Center (alternative)
Miranda Junior High School
Abraham Lincoln Alternative
Rare Earth High (continuation)
Rosamond High School
Southern Trinity High School
Mt. Lassic High (continuation)
California Virtual Academy @ San Diego
Insight @ San Diego
Saint Helena High School
Prescott Junior High School
Stagg Senior High School
Walton Development Center
Weber Institute
District Special Education
Jane Frederick High School
Edward C. Merlo Institute of Environmental Studies
Aspire Langston Hughes Academy
Stockton High School
Stockton Unified Early College Academy
Stockton Collegiate International Secondary
Health Careers Academy
Pacific Law Academy
Crescent Valley Public Charter
Elk Creek Junior-Senior High School
Bidwell Point High (continuation)
Summerville High School
Long Barn High School
South Fork High School
Tuolumne High (continuation)
Connections Visual and Performing Arts Academy
Gold Rush Charter
Surprise Valley High School
Sutter High School
Butte View High School
Eastlake High School
Bonita Vista Middle School
Bonita Vista Senior High School
Castle Park Middle School
Castle Park Senior High School
Chula Vista Middle School
Chula Vista Senior High School
Granger Junior High School
Hilltop Middle School
Hilltop Senior High School
Mar Vista Academy
Mar Vista Senior High School
Montgomery Middle School
Montgomery Senior High School
National City Middle School
Palomar High School
Southwest Middle School
Southwest Senior High School
Sweetwater High School
Rancho Del Rey Middle School
Options Secondary
Sweetwater Community Day
Maac Community Charter
Alta Vista Academy
San Ysidro High School
Otay Ranch Senior High School
Eastlake Middle School
Olympian High School
East Hills Academy
Stephen W. Hawking Charter
Stephen W. Hawkings II Sci Tech Engr Art and Math Charter
Buena Vista High (continuation)
Taft Union High School
Cold Stream Alternative
North Tahoe High School
Tahoe Truckee High School
San Andreas High (continuation)
Sir Francis Drake High School
Tamalpais High School
Tamiscal High (alternative)
Tehachapi High School
Monroe High (continuation)
Dr. Doug Sears Learning Center
Oak Avenue Intermediate
Temple City High School
Temple City Alternative
Eagle Canyon High School
Templeton High School
Templeton Independent Study High School
Shery (kurt T.) High (continuation)
Torrance High School
Gene Drevno Community Day
Golden West Middle School
Travis Education Center
Vanden High School
Travis Community Day
Travis Independent Study
Trona High School
Trona Community Day
Live Oak Middle School
Tulare Technical Preparatory High School
Sierra Vista Charter High School
Tulare Union High School
Tulare Western High School
Countryside Community Day
Mission Oak High School
Tulelake Continuation High School
Tulelake High School
Hillview High (continuation)
Tustin High School
Sycamore High (alternative)
Arnold O. Beckman High School
Orchard View
South Valley High (continuation)
Ukiah High School
Redwood Academy of Ukiah
Accelerated Achievement Academy
Ukiah Independent Study Academy
Union Hill Middle School
Clover Valley High (continuation)
Upper Lake High School
Upper Lake Community Day
Elise P. Buckingham Charter Magnet High School
Country High School
Willis Jepson Middle School
Vacaville High School
Vaca Pena Middle School
Will C. Wood High School
Taylion San Diego Academy
John Finney High (continuation)
Vallejo High School
Jesse M. Bethel High School
Vallejo Adult Transition
Mit Academy
Vallejo Education Academy
Ventura High School
Foothill Technology High School
La Joya Middle School
Divisadero Middle School
Golden West High School
Green Acres Middle School
Mt. Whitney High School
Valley Oak Middle School
River Bend
Charter Alternatives Academy
El Diamante High School
Visalia Charter Independent Study
Visalia Technical Early College
Guajome Park Academy Charter
Alta Vista High (continuation)
Vista Adult Transition Center
Rancho Buena Vista High School
Siatech
North County Trade Tech High School
Major General Raymond Murray High School
Mission Vista High School
Guajome Learning Center
Vista Visions Academy
Ron Hockwalt Academies (continuation)
Walnut High School
Diamond Bar High School
Wasco High School
Wasco Independence High School
River City High School
Yolo High School
West Sacramento School for Independent Study
West Sacramento Early College Prep Charter
Evergreen Middle School
Coronado High (continuation)
West Covina High School
California Virtual Academy @ Los Angeles
Walnut Grove Intermediate
Insight @ Los Angeles
Rio Verde Academy
West Park Charter Academy
Horizon Charter
Phoenix High (continuation)
Partnerships for Student-Centered Learning
Crescent View South Charter
Opportunities for Learning - Fresno
Westwood Charter
Wheatland Union High School
Wheatland Community Day High School
Northern Summit Academy
Sierra Vista High (alternative)
La Serna High School
Santa Fe High School
Whittier High School
Frontier High (continuation)
La Mesa Junior High School
Arroyo Seco Junior High School
Bowman (jereann) High (continuation)
William S. Hart High School
Placerita Junior High School
Saugus High School
Learning Post High (alternative)
Opportunities for Learning - Santa Clarita
Academy of the Canyons
Rancho Pico Junior High School
West Ranch High School
Rio Norte Junior High School
Sequoia School
Mission View Public
Santa Clarita Valley International
Albert Einstein Academy for Letters Arts and Sciences
Mid Valley High (continuation)
Williams Junior/Senior High School
New Horizons
Sanhedrin High School
Willits High School
Willits Charter
La Vida Charter
Laytonville Continuation High School
Laytonville High School
Willows High School
Willows Community High School
Winters High School
Wolfskill High School
Lee Middle School
Cache Creek High (continuation)
Woodland Senior High School
Douglass Middle School
Yreka High School
Yreka Union High Community Day
Albert Powell Continuation
Yuba City High School
Yuba City Charter
Yuba City Independence Academy
Green Valley High School
Yucaipa High School
Green Valley Independent Study
Oak View High School & Education Center
South Lake Middle School
Irvine High School
Lakeside Middle School
Rancho San Joaquin Middle School
Venado Middle School
Sierra Vista Middle School
Woodbridge High School
Alternative Education-San Joaquin High School
Irvine Adult Transition Programs
Jeffrey Trail Middle School
Amador County Special Education
County Community
Learning Community Charter
Table Mountain
Butte County Special Education
Core Butte Charter
Rise
Butte County Community School - Lead
Mountain Oaks
Calaveras River Academy
Calaveras County Special Education (selpa)
Oakendell Community
S. William Abel Community
Colusa County Special Education
Clayton Valley Charter High School
Delta Vista High School
Floyd I. Marchus
Golden Gate Community
Far East County Programs
Central County Special Education Programs
East County Elementary Special Education
Making Waves Academy
Heritage Cccoe Special Education Programs
Mt. Mckinley
Summit Public School K2
Charter Community School Home Study Academy
Rite of Passage
Golden Ridge
Special Education
Blue Ridge
Fresno County Court
Fresno County Special Education Local Plan
Violet Heintz Education Academy
Kermit Koontz Education Complex
Crescent View West Charter
Hume Lake Charter
Big Picture High School - Fresno
Glenn County Juvenile Court
William Finch
Glenn County Special Education
Success One!
Conservation Corps of Long Beach Gateway Cities Charter
Glen Paul
Eel River Community
Eureka Community
Southern Humboldt Community
Humboldt County Office of Education Court
Humboldt County Office of Education Juvenile Hall Court
Northcoast Preparatory and Performing Arts Academy
Imperial County Special Education
Imperial County Juvenile Hall/Community
Valley Academy
Jill Kinmont Boothe
Youthbuild Charter School of California
The Education Corps
College Bridge Academy
Kern County Special Education
Kern County Community
Valley Oaks Charter
Kern County Juvenile Court
Wonderful College Prep Academy
J. C. Montgomery
Kings County Special Education
Kings County Community
Renaissance Court
Lloyd Hance Community
Clearlake Creativity
Lassen County Special Education
Lassen County Juvenile Court
Gould Educational Center
Juvenile Hall (endeavor/Voyager Secondary)
Enterprise Secondary
Pioneer Technical Center
Madera County Independent Academy
Phoenix Academy
Marin County Special Education
Marin'S Community
Marin County Juvenile Court
West Hills Juvenile Hall Court
Mendocino County Community
Orr Creek
Merced County Special Education
Valley Merced Community
Valley Los Banos Community
Merced County Juvenile Court School
Merced Scholars Charter
Valley Atwater Community
Floyd A. Schelby
Monterey County Special Education
Monterey County Home Charter
Wellington M. Smith Junior
Salinas Community
Millennium Charter High School
Napa County Community
Napa County Juvenile Hall/Court
Nevada County Special Education
Muir Charter
Forest Charter
Bitney College Preparatory High School
Sugarloaf Mountain Juvenile Hall Program
Launch
Edge Academy
Epic De Cesar Chavez
Occs:chep/Pchs
Orange County Special Education
Access Juvenile Hall
Access County Community
Samueli Academy
Placer County Special Education
Placer County Court Schools
Placer County Community Schools
Sierra Vista
Core Placer Charter
Placer County Pathways Charter
Riverside County Juvenile Court
Riverside County Special Education
Riverside County Community
River Springs Charter
Riverside County Education Academy
Come Back Kids
Gateway College and Career Academy
Palmiter Special Education
Elinor Lincoln Hickey Junior/Senior High School
North Area Community
El Centro Junior/Senior High School
Morgan Junior/Senior High School
Sacramento County Sh Special Education
Sacramento County Ed Special Education
Gerber Junior/Senior High School
San Benito County Opportunity
San Benito County Juvenile Hall Court
Pinnacles Community School
San Bernardino County Special Education
Desert Mountain Community
East Valley Community
West End Community
San Bernardino County Juve Detention and Assessment Center
Community School/Independent Alternative Education
Norton Space and Aeronautics Academy
High Desert Juvenile Detention and Assessment Center
Bob Murphy Community
San Diego County Special Education
Literacy First Charter
North Coastal Consortium Schools
San Pasqual Academy
Monarch
San Diego County Community
San Diego County Court
San Joaquin County Special Education
John F. Cruikshank Junior
San Joaquin County Community
Venture Academy
One.charter
San Joaquin Building Futures Academy
San Luis Obispo County Juvenile Court
San Luis County Special Education
San Luis Obispo County Community
Grizzly Challenge Charter
San Mateo County Special Education
Hillcrest at Youth Services Center
Gateway Center
Margaret J. Kemp
Camp Glenwood
Canyon Oaks Youth Center
Santa Barbara County Special Education
Santa Barbara County Juvenile Court
Santa Barbara County Community
Santa Clara County Community School
Santa Clara County Court
Santa Clara County Special Education
Leadership Public Schools - San Jose
University Preparatory Academy Charter
Magnolia Science Academy Santa Clara
Summit Public School: Tahoma
Silicon Valley Flex Academy
Downtown College Prep - Alum Rock
Summit Public School: Denali
Santa Cruz County Special Education
Pacific Collegiate Charter
Santa Cruz County Court
Santa Cruz County Community
Shasta County Juvenile Court
Shasta County Special Education
Career Pathways to Success Community School
Shasta County Independent Study Charter
Siskiyou County Special Education
J. Everett Barr Court
Golden Eagle Charter
Sonoma County Special Education
Sonoma County Court
Sonoma County Alternative Education Programs
Stanislaus County Special Education
Petersen Alternative Center for Education
Valley Charter High School
Stanislaus County West Campus
John B. Allard
Stanislaus Alternative Charter
Stanislaus County Institute of Learning
Sutter County Special Education
Feather River Academy
Tehama County Special Education
Tehama County Juvenile Justice Center
Tehama Elearning Academy
Trinity County Special Education
Trinity County Juvenile Hall
Trinity County Community
Tulare County Court
Eleanor Roosevelt Community Learning Center
Tulare County Community
University Preparatory High School
Valley Life Charter
Tuolumne County Community/Isp
Tuolumne County Special Education
Tuolumne County Cal-Safe Program
Ventura County Special Education
Gateway Community
Vista Real Charter High School
River Oaks Academy
Yuba County Career Preparatory Charter
Harry P B Carden
Yuba County Special Education
Thomas E. Mathews Community
Yolo County Special Education
Dan Jacobs
Cesar Chavez Community School
Alameda County Community
Alameda County Juvenile Hall/Court
Envision Academy for Arts & Technology
Jan Work Community
Urban Corps of San Diego County Charter
California Heritage Youthbuild Academy
Orange County Conservation Corps Charter
Sawtooth Ridge Community
Tioga Community
Alpine County Opportunity
Del Norte Community
Castle Rock
Elk Creek
Bar-O
International Polytechnic High School
Soledad Enrichment Action Charter High School
East Los Angeles County Community
Renaissance County Community
L.a. County High School for the Arts
Los Angeles County Special Education
Alternative Opportunity Programs
Los Angeles International Charter High School
Aspire Ollin University Preparatory Academy
Mcnair Camp
Rockey Glenn Camp
Pacific Lodge Residential Education Center
Munz John Camp
Nidorf Barry J.
Mendenhall William Camp
Scott Joseph Camp
Jarvis Camp
Central Juvenile Hall
Smith Camp
Afflerbaugh-Paige Camp
Resnik Camp
Miller Fred C. Camp
Phoenix Academy Residential Education Center
Scudder Kenyon Camp
Onizuka Camp
Los Padrinos Juvenile Hall
Scobee Camp
Kirby Dorothy Camp
Kilpatrick Vernon Camp
Gonzales David Camp
Westchester Secondary Charter
Optimist Charter
Monarch Academy
Modoc County Special Education
Modoc County Juvenile Court
Plumas County Community
Plumas County Opportunity
S.f. County Court Woodside Learning Center
S.f. County Opportunity (hilltop)
S.f. County Special Education
S.f. County Civic Center Secondary
Sierra County Special Education
Sierra County Opportunity
Solano County Special Education
Solano Juvenile Detention Facility
Solano County Community
Division of Unaccompanied Children'S Services (ducs)
Rio Del Rey High (continuation)
Tranquillity High School
Rancho Verde High School
Val Verde High School
Citrus Hill High School
Val Verde Student Success Academy
Val Verde Academy
Anzar High School
Moccasin Community Day
Tioga High School
Don Pedro High School
Sherman Indian High School
Noli School
Mullen High School
Holy Family High School
Havern School
Alexander Dawson School
Yeshiva Toras Chaim High School
Beth Jacob High School
Fountain Valley School of Colorado
Colorado Timberline Academy
September School
Colorado Rocky Mountain School
Kent Denver School
Steamboat Mtn School
Vail Mountain School
Mile High Baptist School
Faith Baptist School
Elmwood Baptist Academy
Mile High Academy
Brighton Adventist Academy
Pear Park Baptist School
Florence Christian School
Parkhill Christian Academy
Dayspring Christian Academy
Darren Patterson Christian Academy
Cedar Wood Christian Academy
Denver Waldorf School
Accelerated Schools
Rocky Mountain Montessori Academy
St Therese Catholic School
Telluride Mountain School
Grand Valley Mennonite School
Life Christian Academy
Tara Performing Arts High School
Denver Academy of Torah
Desiderata School
Hopewell Baptist Academy
Rocky Mountain Lutheran High School
Arrupe Jesuit High School
Colorado Springs Christian Schools
Holy Trinity Academy
Watershed School
Truth Christian Academy
Winter Park Christian School
Heritage Christian Academy
Landmark Baptist School
Mountain Valley Christian Academy
Valor Christian High School
Bansbach Academy at Denver Childrens Home
High Mountain Institute
Savio House
Tennyson Center for Children at Cch
The Link School
Hillside School
Denver Street School-East Campus
Evangelical Christian Academy
Jefferson Hills - Lakewood
Bolder Pathway School
Augustine Classical Academy
The Peak School
Ellicott Baptist School
Griffith Centers for Children
Rangely Christian Academy
The Liberty School
The University School
La Academia at the Denver Inner City Parish
Humanex Academy
Longmont Christian School
Pikes Peak Christian School
Regis Jesuit High School
Grace Christian Center
Community Christian
Eagle Rock School
Alpine Valley School
Resurrection Christian School
Liberty Classical Academy
Vail Christian School
Campion Academy
Front Range Baptist Academy
Denver Jewish Day School
Temple Grandin School
Forest Heights Lodge School
Cheyenne Wells Junior/High School
Rocky Mountain School of Expeditionary Learning
Wray High School
Idalia Junior-Senior High School
Liberty Junior-Senior High School
Academy of Charter Schools
Youth & Family Academy Charter
New America School - Lowry
The Pinnacle Charter School High School
Caprock Academy
Colorado Springs Early Colleges
Pikes Peak Prep
Early College of Arvada
Animas High School
Thomas Maclaren State Charter School
New America School - Thornton
Colorado Early College Fort Collins
Victory Preparatory Academy High State Charter School
Colorado Early Colleges Douglas County
New Legacy Charter High School
Colorado School for the Deaf and Blind
Colorado Prep Academy
Rocky Mountain Digital Academy
Mountain View Virtual
Pikes Peak Online School
Zebulon Pike
Lookout Mountain
Air Academy High School
Aspen Valley Campus
Rampart High School
Pine Creek High School
Discovery Canyon Campus High School
The Classical Academy Middle School
The Classical Academy High School
Academy Online
Tca College Pathways
Adams City High School
Lester R Arnold High School
Aguilar Junior-Senior High School
Akron High School
Alamosa High School
Alamosa Ombudsman School of Excellence
Antonito High School
Antonito Middle School
Pagosa Springs High School
Arickaree Undivided High School
Flagler Public School
Aspen High School
Aurora Central High School
Hinkley High School
Aurora West College Preparatory Academy
William Smith High School
Rangeview High School
Options School
Lotus School for Excellence
Vista Peak 9-12 Preparatory
Aps Online School
Vanguard Classical School - East
Platte Canyon High School
Bayfield High School
Bennett High School
Bethune Public Schools
Boulder High School
Broomfield High School
Centaurus High School
Nederland Middle-Senior High School
New Vista High School
Arapahoe Ridge High School
Halcyon School (special Education)
Boulder Prep Charter High School
Monarch High School
Peak to Peak Charter School
Justice High Charter School
Boulder Universal
Boulder Explore
Branson School
Branson School Online
Briggsdale Undivided High School
Brighton High School
Brighton Heritage Academy
Prairie View High School
Adams Youth Service Center
Eagle Ridge Academy
Bolt Academy
Brush Middle School
Chaffee County High School
Burlington High School
Byers Junior-Senior High School
Colorado Virtual Academy (cova)
Great Plains Academy
Elevate Academy
Colorado Digital Academy - Middle School
Calhan High School
Campo Undivided High School
Canon City High School
Canon Online Academy
The Academic Recovery Center of San Luis Valley
Center Virtual Academy
Cheraw School
Cherry Creek High School
Smoky Hill High School
Overland High School
Grandview High School
Cherokee Trail High School
Eaglecrest High School
Marvin W Foote Youth Services
Endeavor Academy
Cheyenne Mountain Junior High School
Cheyenne Mountain High School
The Vanguard School (high)
The Vanguard School (middle)
Clear Creek High School
Clear Creek Middle School
Plateau Valley High School
Grand Mesa High School
Nikola Tesla Education Opportunity Center
Mitchell High School
Doherty High School
Community Prep Charter School
Civa Charter Academy
Life Skills Center of Colorado Springs
The Bijou School
Achieve Online
Montezuma-Cortez High School
Southwest Open Charter School
Cotopaxi Junior-Senior High School
Creede School
Cripple Creek-Victor Junior-Senior High School
Crowley County Junior and Senior High School
De Beque Undivided High School
Deer Trail Junior-Senior High School
Hotchkiss High School
Paonia High School
Cedaredge High School
Delta County Opportunity School
Delta Vision School
Cec Middle College of Denver
Emily Griffith Technical College
George Washington High School
Contemporary Learning Academy
Thomas Jefferson High School
Martin Luther King Junior Early College
Denver School of the Arts
Florence Crittenton High School
Ridge View Academy Charter School
Ace Community Challenge School
P.r.e.p. (positive Refocus Education Program)
Dsst: Stapleton High School
Escuela Tlatelolco School
Southwest Early College
Colorado High School Charter
Bruce Randolph School
Academy of Urban Learning
Denver Center for International Studies
Denver Online High School
Manual High School
Gilliam School
Venture Prep High School
Kunsmiller Creative Arts Academy
Justice High School Denver
Kipp Denver Collegiate High School
Dsst: Green Valley Ranch High School
Summit Academy
Vista Academy
Collegiate Preparatory Academy
Denver Center for 21st Learning at Wyman
Noel Community Arts School
High Tech Early College
Dcis at Montbello
Strive Prep - Smart Academy
West Leadership Academy
West Generations Academy
Denver Public Montessori Junior/Senior High School
North High School Engagement Center
Strive Prep - Excel
Compassion Road Academy
Respect Academy at Lincoln
P.u.s.h. Academy
West Career Academy
Excel Academy
Girls Athletic Leadership School High School
Dsst: Cole High School
Denver School of Innovation and Sustainable Design
Riseup Community School
Dsst College View High School
Northfield High School
Legacy Options High School
Kipp Montbello Collegiate High School
Dolores Middle School
Dolores High School
Dove Creek High School
Castle Rock Middle School
Douglas County High School
Highlands Ranch High School
Ranch View Middle School
Thunderridge High School
Mountain Ridge Middle School
Castle View High School
Rock Canyon High School
Daniel C Oakes High School--Castle Rock
Cresthill Middle School
Edcsd: Colorado Cyber School
Hope Online Learning Academy High School
Legend High School
Skyview Academy
Stem Middle & High School
Cloverleaf Home Education
Durango High School
Robert Denier Youth Services Center
Durango Big Picture High School
District 9-R Shared School
Eads High School
Battle Mountain High School
Eagle Valley High School
Red Canyon High School
Vail Ski and Snowboard Academy (vssa)
World Academy
Edison Junior-Senior High School
Edison Academy
Edison Prep
Elbert Junior-Senior High School
Elizabeth High School
Ellicott Senior High School
Englewood High School
Colorado'S Finest High School of Choice
Englewood Leadership Academy
Englewood Middle School
Estes Park High School
Estes Park Options School
South Park High School
Falcon High School
Sand Creek High School
Goal Academy
Patriot Learning Center
Vista Ridge High School
Springs Studio for Academic Excellence
Fleming High School
Fort Collins High School
Poudre High School
Rocky Mountain High School
Liberty Common Charter School
Ridgeview Classical Charter Schools
Fossil Ridge High School
Poudre Community Academy
Polaris Expeditionary Learning School
Psd Global Academy
Psd Options School
Fort Lupton High School
Fort Morgan High School
Fort Morgan Middle School
Welte Education Center
Fountain-Fort Carson High School
Fowler Junior High School
Sierra Grande K-12 School
Gilpin County Undivided High School
Basalt High School
Glenwood Springs High School
Roaring Fork High School
Granada Undivided High School
Middle Park High School
Fruita Monument High School
Grand Junction High School
Palisade High School
R-5 High School
Fruita 8/9 School
Grand Mesa Youth Services Center
Mesa Valley Community School
Greeley West High School
Greeley Central High School
Frontier Charter Academy
Union Colony Preparatory School
University Schools
Platte Valley Youth Services Center
West Ridge Academy
Engage Online Academy
Pawnee School Pk-12
Crested Butte Secondary School
Gunnison High School
Marble Charter School
Hanover Junior-Senior High School
James Irwin Charter High School
Spring Creek Youth Services Center
Atlas Preparatory School
High School Preparatory Academy
Mountain Vista Homeschool Academy
Haxtun High School
Lake City Community School
Hoehne Schools
Holly High School
Holly Junior High School
Holyoke Senior High School
Holyoke Alternative School
Genoa-Hugo School
Ignacio High School
Alameda International Junior/Senior High School
Arvada High School
Arvada West High School
Carmody Middle School
Columbine High School
Creighton Middle School
Drake Junior High School
Dunstan Middle School
Everitt Middle School
Golden High School
Green Mountain High School
Jefferson Junior/Senior High School
Ken Caryl Middle School
Miller Special Education
North Arvada Middle School
Jefferson County Open Secondary
Warren Tech Central
Wheat Ridge High School
D'Evelyn Junior/Senior High School
Longview High School
Collegiate Academy of Colorado
Summit Ridge Middle School
Oberon Junior High School
Moore Middle School
MC Lain Community High School
Chatfield High School
Mandalay Middle School
Standley Lake High School
Excel Academy Charter School
Conifer Senior High School
Dakota Ridge Senior High School
Rocky Mountain Deaf School
Manning Options School
Compass Montessori - Golden Charter School
Ralston Valley Senior High School
Brady Exploration School
Jefferson Academy
Jefferson Academy High School
New America School
Wayne Carle Middle School
MC Lain High School
Connections Learning Center on the Earle Johnson C
Sobesky Academy
Mountview Youth Service Center
Warren Tech North
Jeffco'S 21st Century Virtual Academy
Two Roads Charter School
Addenbrooke Classical Academy
Golden View Classical Academy
Julesburg High School
Insight School of Colorado at Julesburg
Karval Junior-Senior High School
Weld Central Senior High School
Platte Valley High School
Kim Undivided High School
Kiowa High School
Kit Carson Junior-Senior High School
West Grand High School
Centauri High School
North Conejos Alternative Program
La Junta Jr/Sr High School
La Veta Junior-Senior High School
Lake County High School
Las Animas Junior High School
Las Animas High School
Limon Junior-Senior High School
Arapahoe High School
Littleton High School
Lone Star Undivided High School
Frederick Senior High School
Longmont High School
Lyons Middle/Senior High School
Niwot High School
Olde Columbine High School
Twin Peaks Charter Academy
Erie High School
Mead High School
St. Vrain Global Online Academy
Apex Home School Enrichment Program
Berthoud High School
Thompson Valley High School
Harold Ferguson High School
Loveland Classical School
Leap School
Mancos High School
Manitou Springs High School
Manzanola Junior-Senior High School
Mapleton Expeditionary School of the Arts
Mapleton Early College High School
Global Leadership Academy
Academy High School
York International
North Valley School for Young Adults
Colorado Connections Academy
MC Clave Undivided High School
Meeker High School
Merino Junior Senior High School
Miami-Yoder Middle/High School
Moffat Prek-12 School
Crestone Charter School
Moffat County High School
Byron Syring Delta Center
Monte Vista Senior High School
Monte Vista On-Line Academy
Montrose High School
Olathe High School
Passage Charter School
Vista Charter School
Peak Virtual Academy
Lewis-Palmer Middle School
Lewis-Palmer High School
Palmer Ridge High School
Nucla High School
Paradox Valley Charter School
Norwood Public Schools
Soroco High School
Otis Junior-Senior High School
Ouray Senior High School
Ouray Middle School
Revere Junior-Senior High School
Peetz Junior-Senior High School
Peyton Senior High School
Peyton Junior High School
Career Building Academy
Pritchett High School
Chavez/Huerta K-12 Preparatory Academy
Pueblo Youth Service Center
Pueblo County High School
Rye High School
Pueblo West High School
Swallows Charter Academy High School
70 Online
Rangely Junior/Senior High School
Ridgway High School
Rifle High School
Coal Ridge High School
Rocky Ford Junior/Senior High School
Mountain Valley Senior High School
Salida High School
Horizons Exploratory Academy
Centennial School
Sanford Junior/Senior High School
Sangre De Cristo Undivided High School
Sargent Senior High School
Sargent Junior High School
Widefield High School
Mesa Ridge High School
High-Plains School District R-23
Soar Academy
Silverton High School
Simla High School
Steamboat Springs High School
Yampa Valley High School
Caliche Junior-Senior High School
Sterling High School
Prairie Junior-Senior High School
Strasburg High School
Prairie Creeks Charter School
Stratton Senior High School
Snowy Peaks High School
Swink Junior-Senior High School
Telluride High School
Telluride Middle School
Stargate Charter School
Vantage Point
Northglenn High School
Mountain Range High School
Westgate Charter
Prospect Ridge Academy
Pathways Future Center
Plainview Junior-Senior High School
Trinidad High School
Vilas Undivided High School
North Park School
John Mall High School
Walsh High School
Weldon Valley High School
Weldon Valley Junior High School
Custer County High School
Hidden Lake High School
Primero Junior-Senior High School
Wiggins High School
Wiley Junior-Senior High School
Windsor Charter Academy Middle and Early College H
Woodland Park High School
Woodlin Undivided High School
Yampah Mountain School
Centennial Boces High School
Innovative Connections High School
Southwest Colorado E-School
Holy Cross High School
Northwest Catholic High School
Academy of Our Lady of Mercy - Lauralton Hall
Sacred Heart Academy
Notre Dame Catholic High School
Immaculate High School
Trinity Catholic High School
Kolbe Cathedral High School
Fairfield College Preparatory
Xavier High School
St Bernard School
Academy of the Holy Family
Wooster School
Kent School
Salisbury School
South Kent School
The Marvelwood School
The Grace S Webb School
Westover School
Pomfret School
Ethel Walker School
Pine Point School
The Taft School
Williams School
The Hotchkiss School
Mooreland Hill School
Brunswick School
The Gunnery
Greens Farms Academy
Miss Porter'S School
Choate Rosemary Hall
Chase Collegiate School
Fairfield Country Day School
St Luke'S School
St Thomas More School
Foote School
Whitney Hall School
Adelbrook
Hopkins School
Elizabeth Ives School for Special Children
Cedarhurst School
Avon Old Farms School
American School for the Deaf
The Foundation School Orange
The Glenholme School
Eagle Hill School
The Cornerstone Christian School
North Stonington Christian Academy
The Woodhall School
Raymond Hill School
Giant Steps Connecticut
Rumsey Hall School
The Arch Bridge School
The Cheshire Academy
Easton Country Day School
Clinical Day School - Manchester Memorial Hospital
St Catherine Academy
The Stanwich School
Touchstone School
Bridgeport International Academy
Cccd - Connecticut Center for Child Development
Mountain Laurel Sudbury School
Pierrepont School
Putnam Science Academy
Rushford Academy School
Stedfast Christian Academy
Natchaug Hospital School-Consolidated
Indian Mountain School
Charter Oak Education Dba Sterling East
Faith Prep School
Hamden Hall Country Day School
Jewish High School of Connecticut
Midstate Christian Academy
Alpha & Omega Christian Academy
The Light House Niantic
Meliora Academy
New Hope Academy
Susan Wayne Center of Excellence
Winston Preparatory School
Chapel Haven School
Futures School
Lighthouse Vocational-Ed Center (site 3)
The Academy of Wheeler Clinic
Options Educational Services
Bais Yaakov of Waterbury High School
Benhaven Academy Site 2
Enfield Cdt
Greenwich Academy
Joshua Center Thames Valley
Mercaz Community High School for Jewish Studies
Mesivta Ateres Shmuel of Waterbury
Shoreline Cdt
The Greenwich Country Day School
Windham Cdt
Ben Bronz Academy
Praise Power & Prayer Christian School
Christian Heritage School
New Testament Baptist Church School
Charles F Hayden School- Boys & Girls Village
Community Child Guidance Clinic
Eagle Hill - Southport
The Greenwich Japanese School
The Learning Clinic
St Vincent'S Special Needs Services
High Road Academy
Lorraine D Foster Day School
Milford Christian Academy
Gengras Center/Univ of St Joseph
Hebrew High School of New England
Hyde School
Intensive Education Academy in
The Rectory School
Central Christian Academy
The Master'S School
Yeshiva Beis Dovid Shlomo
Pathway School
Kingswood-Oxford School
A. I. Prince Technical High School
Bullard-Havens Technical High School
E. C. Goodwin Technical High School
Ella T. Grasso Southeastern Technical High School
Eli Whitney Technical High School
Emmett O'Brien Technical High School
H. C. Wilcox Technical High School
H. H. Ellis Technical High School
Henry Abbott Technical High School
Howell Cheney Technical High School
Norwich Technical High School
Oliver Wolcott Technical High School
Platt Technical High School
Vinal Technical High School
W. F. Kaynor Technical High School
Windham Technical High School
J. M. Wright Technical High School
Bridgeport Correctional Center
Brooklyn Correctional Institution
Cheshire Correctional Institution
Enfield Correctional Institution
Hartford Correctional Center
New Haven Correctional Center
Manson Youth Institution
Osborn Correctional Institution
Robinson Correctional Institution
Willard/Cybulski Correctional Institution
Garner Correctional Institution
Macdougall/Walker Correctional Institution
Corrigan/Radgowski Correctional Institution
York Correctional Institution
Northern Correctional Institution
Children'S Place School
Riverview School
Walter G. Cady School
E. O. Smith High School
E.o. Smith High School at the Depot Campus
Pm Panthers
Jumoke Academy
Common Ground High School
The Bridge Academy
Explorations
Amistad Academy
Connecticut Valley Hospital
Stamford Academy
P.a.C.e. (positive and Creative Education)
Whitney High School North
Village School
Whitney High School West
Whitney High School East
Center for Autism Spectrum and Development Disorders
Avon Middle School
Highville Charter School
Achievement First Bridgeport Academy
Berlin High School
Achievement First Hartford Academy Inc.
Elm City College Preparatory School
Path Academy
Capital Preparatory Harbor School Inc.
Carmen Arace Middle School
Global Experience Magnet School
Learning Academy at Bloomfield
Bolton High School
Branford High School
Branford High School Horizons Program
Bassick High School
Bridgeport Learning Center
Bridgeport Military Academy
Information Technology and Software Engineering High School
Biotechnology Research and Zoological Studies Hs at the Fa
Aerospace/Hydrospace Engineering and Physical Sciences High School
Opportunities for Self-Discovery Community Partnership
Career and Craftsmanship
Bristol Central High School
Bristol Eastern High School
Alternative Special Education Program (asep)
Community/Vocational Program
Greene-Hills Goal
Bristol Preparatory Academy
Canton High School
Canton Middle School
Canton Academy
Metropolitan Learning Center for Global and International S
John J. Allison Polaris Center
Farmington Valley Regional Diagnostic Center
River Street School
Greater Hartford Academy of the Arts High School - Full Ti
Integrated Program Models
River Street Early Learning Center (site 2)
Academy of Aerospace and Engineering
Lincoln Academy Regional Interdistrict Collaborative
Medical Professions and Teacher Preparation Academy
Two Rivers Magnet High School
Soundbridge @ Wethersfield High School
Strive (southern Transition Real-World and Independent Voca
Cheshire High School
Dodd Middle School
Humiston Alternative School
Cheshire Quinnipiac University Transition Collaborative
The Morgan School
Bacon Academy
Bacon Academy Alternative Education
Developmental Learning Center (dlc)
Rise Transitional Program
Therapeutic Day Program
Coventry Academy
Cromwell High School
Alternative Center for Excellence
Darien High School
Derby High School
Raise Academy
East Granby High School
Nathan Hale-Ray High School
East Hampton High School
The Learning Center at East Hampton
East Hartford High School
Woodland School
Stevens Alternate High School
Connecticut Ib Academy
East Haven High School
East Lyme High School
Post High School Transition Program
Coastal Connections
Medically Fragile Program (waves)
East Windsor High School
East Windsor Transition Program
Eastconn Special Education
Arts at the Capitol Theater Magnet School (act)
Quinebaug Middle College
Ellington High School
Ellington Middle School
Enfield High School
Enrico Fermi High School
Enfield Transitional Learning Academy
Fairfield Warde High School
Fairfield Ludlowe High School
Farmington High School
Irving A. Robbins Middle School
Farmington Alternative High School
Smith Middle School
Glastonbury High School
Links Transition
Links Academy
Granby Memorial High School
Granby Memorial Middle School
Greenwich High School
Community Connections
Greenwich Alternative High School
Griswold High School
Griswold Alternative School
Robert E. Fitch High School
New Beginnings Alternative Program
Virtual Learning Academy
E. C. Adams Middle School
Guilford High School
Hamden High School
Hamden Middle School
Hamden Collaborative Learning Center
Bulkeley High School Lower School
R.j. Kinsella Magnet School of Performing Arts
Hartford Magnet Trinity College Academy
Sports and Medical Sciences Academy
University High School of Science and Engineering
Great Path Academy High School at MCC
Capital Preparatory Magnet School
Classical Magnet School
Pathways Academy of Technology and Design
Culinary Arts Academy
Global Communications Academy
High School Inc.
Hphs Academy of Nursing and Health Science
Journalism and Media Academy Magnet School
Bulkeley High School
Hphs Academy of Engineering and Green Technology
Hphs Law and Government Academy
Capital Community College Magnet Academy
Mdp - Hphs Law and Government Academy
Mdp - Bulkeley High School
Edp - Hphs Academy of Engineering and Green Technology
Edp - Mcdonough Middle School
High Step Transition
Edp - Bulkeley High School
Killingly High School
Killingly Alternative Learning Program
Lyman Memorial High School
Ledyard High School
Ledyard Middle School
Litchfield High School
Litchfield Middle School
Daniel Hand High School
Walter C. Polson Upper Middle School
Manchester Regional Academy
Manchester Transition Center
Bentley Alternative Education Program
Francis T. Maloney High School
Orville H. Platt High School
Community Classroom Collaborative-Meriden School District
Venture Academy-Meriden School District
Woodrow Wilson Middle School
Transition to Life Center
Evening Program - Mhs
Mhs - Alternative Education Program 1
Virtual Learning Academy - Mhs
Mhs - Alternative Education Program 2
Icm- Woodrow Wilson Middle School
Mhs- Alternative Education Program 3
Jonathan Law High School
Joseph A. Foran High School
The Academy
Masuk High School
Masuk Alternative Program
Real
Montville High School
Palmer Academy
City Hill Middle School
Naugatuck High School
New Britain High School
Alternative Center School
New Britain Transition Center
Climb
New Canaan High School
New Fairfield High School
Cortlandt V.r. Creed Health and Sport Sciences High School
New Haven Academy
Hill Regional Career High School
High School in the Community
James Hillhouse High School
Wilbur Cross High School
Cooperative High School
Sound School
Metropolitan Business Academy
Engineering - Science University Magnet School
Riverside Education Academy
Polly T. Mccabe Center
Blake Street Leadership Academy (step)
New Light High School
Nhps Self Contained Multi-Handicapped
New Milford High School
Litchfield Hills Transition Center
Newington High School
Newtown High School
Newtown Middle School
Starr
North Branford High School
School to Work Program
North Haven High School
North Haven Transition Partnership
Wheeler High School
Brien Mcmahon High School
Norwalk Pathways Academy at Briggs
Kelly Middle School
Old Saybrook Senior High School
Alternative Education
Plainfield High School
Plainville High School
Terryville High School
Plymouth Alternative High School
Portland High School
Portland Middle School
Connecticut River Academy
Marine Science Magnet High School of Southeastern Connectic
Three Rivers Middle College Magnet School
Learn Ledyard Riches Program
Learn Sails Middle School Program
Learn Sts 18-21 Year Old Program
Learn Pathways Program
Learn Aba Program at Center School
Learn High School Aba at Ms
Putnam High School
Helping Hands
Pals - Putnam Alternative Learning System
Gflc/Access School
Wamogo Regional High School
Lewis S. Mills High School
Shepaug Valley School
Coginchaug Regional High School
Frank Ward Strong School
Middlesex Transition Academy
Nonnewaug High School
Nonnewaug Chiefs Alternative Program
Region 14 Transition Academy
Pomperaug Regional High School
Mij Program
Woodland Regional High School
Wrhs Alternative Education Program
Haddam-Killingworth High School
Lyme-Old Lyme High School
Alternative Program
Parish Hill High School
Housatonic Valley Regional High School
Selc
John Winthrop Middle School
Valley Regional High School
Region 4 Transition Academy
Amity Middle School: Orange
Amity Regional High School
Amity Middle School: Bethany
Northwestern Regional High School
Northwestern Regional Middle School
Flex
Aim
Links
Step
Rham High School
Rham Middle School
Joel Barlow High School
Ridgefield High School
Ridgefield Transition Program
Alternative High School
Rocky Hill High School
Seymour High School
Intermediate School
Shelton High School
Work Experience
Henry James Memorial School
Simsbury High School
Somers High School
Aspire
South Windsor High School
Project Worth Young Adult Academy
Southington High School
Therapeutic Educational Setting (tep)
Alta
Achieve
Stafford High School
Stafford Tutoring Program
Stamford High School
Westhill High School
The Academy of Information Technology
Alternate Routes to Success
Individuals Achieving Independence
Stonington High School
Bunnell High School
Harry B. Flood Middle School
Stratford High School
David Wooster Middle School
Strive-Stratford
High School Sails
Alpha
Middle School Steps 7-8
High School Steps 9-12
Middle School Sails
Suffield High School
Thomaston High School
Tourtellotte Memorial High School
District Autism Program
Tolland High School
Talc
Torrington High School
Migeon Academy
Trumbull High School
Rockville High School
Next Step Program (aacbp)
Lyman Hall High School
Mark T. Sheehan High School
A.r.t.s. Academy
Multi-Vocational Life Skills Program
Education Enhancement Program
State Street School
Crosby High School
Wilby High School
Waterbury Arts Magnet School (high)
Enlightenment School
Waterbury Career Academy
Michael F. Wallace Autism
Crosby Nvcc (waterbury Transition Learning Center)
North End Esc
Wilby Esc
Excel II
Excel III
Avery Point Transition Program
Waterford High School Tutor Center
Watertown High School
Conard High School
Waave (w Hartford Applied Academic/Vocational'L Experience)
Strive-West Hartford
Reach
Harry M. Bailey Middle School
West Haven High School
Pace
Blended
Blended (molloy)
Westbrook High School
Weston High School
Staples High School
Silas Deane Middle School
Wethersfield High School
Wilton High School
Wilton-Westport Evening School
Plato Credit Recovery
Expulsion
Spark
Community Based Transition Academy
Windsor Locks High School
Pine Meadow Academy
Rise Transition Academy
Wolcott High School
Phoenix Program
Norwich Free Academy
Alternative Pathways to Success
Night School
Lead (life Skills Education and Adult Development)
The Gilbert School
Woodstock Academy
Georgetown Visitation Preparatory School
Gonzaga College High School
Edmund Burke School
Maret School
Emerson Preparatory School
St Albans School
Sidwell Friends School
National Children'S Center
Academia De La Recta Porta Icds
Franklin Montessori School
British Int'L Schl Washington
The School for Ethics and Global Leadership
Kingsbury Day School
National Cathedral School
Kirov Academy of Ballet of Washington D.C.
Preparatory School of Daycare
Model Secondary School for the Deaf
The Monroe School
Academy for Ideal Education
Cornerstone Schools-Washington
Washington International School
Carlos Rosario International Pcs Harvard Street Campus
Cesar Chavez Pcs for Public Policy Capitol Hill
Cesar Chavez Pcs for Public Policy Chavez Prep
Cesar Chavez Pcs for Public Policy Parkside High School
Friendship Pcs Collegiate Academy
Friendship Pcs Technology Preparatory Academy
Idea Pcs
Maya Angelou Pcs Evans High School
Maya Angelou Young Adult Learning Center
The Next Step El Prximo Paso Pcs
Washington Latin Pcs Upper School
Seed Pcs of Washington DC
Washington Math Science Tech Pcs
Roosevelt Hs at Macfarland
Ellington School of the Arts
Woodson H D High School
Cardozo Ec
Ballou High School
Anacostia High School
School Without Walls High School
Benjamin Banneker High School
Luke Moore Alternative High School
Ballou Stay
Roosevelt Stay at Macfarland
Mckinley Technology High School
Youth Services Center
Incarcerated Youth Program Correctional Detention Facility
Columbia Heights Ec
Washington Metropolitan Hs Formerly Yea
Phelps Architecture Construction and Engineering High School
Choice Academy at Emery
River Terrace Ec
Kipp DC College Preparatory Academy Pcs
Thurgood Marshall Academy Pcs
Capital City Hs Pcs
Paul Pcs International High School
El Haynes High School
Youthbuild Pcs
St Coletta Special Education Pcs
National Collegiate Prep Pcs
Richard Wright Pcs for Journalism and Media Arts Pcs
Basis DC Pcs
Somerset Preparatory Academy Pcs
Latin America Youth Center Career Academy
Community College Preparatory Academy Pcs
Academy of Hope Adult Pcs
Kingsman Academy Pcs
Padua Academy
Salesianum School
Ursuline Academy (pk-12)
Wilmington Friends School
St Andrew'S School
Newark Center for Creative Learning
Tower Hill School
Centerville Layton School
Fairwinds Christian School
Greenwood Mennonite School
Milford Christian School
Red Lion Christian Academy
Caravel Academy
Delmarva Christian High School
Glasgow Christian Academy
High Road School of Delaware
Kenton Mennonite School
Towle Institute
Kids First Academy
Tall Oaks Classical School
The New School
Charter School of Wilmington
Positive Outcomes Charter School
Sussex Academy
Newark Charter School
Delaware Military Academy
Mot Charter School
Moyer (maurice J.) Academy
Delaware Academy of Public Safety and Security
Early College High School at Delaware State University
Delaware Design-Lab High School
First State Military Academy
Freire Charter School
Great Oaks Charter School
Appoquinimink High School
Cape Henlopen High School
Sussex Consortium
Caesar Rodney High School
John S. Charlton School
Central Middle School
Kent County Community School
Kent County Secondary Ilc
Douglass School
Delaware School for the Deaf
Pyle (sarah) Academy
Glasgow High School
Christiana High School
Brennen School (the)
Leach (john G.) School
Penn (william) High School
Delmar High School
Carver (g.w.) Educational Center
Ennis (howard T.) School
Indian River High School
Sussex Central High School
Polytech High School
Lake Forest High School
Western Sussex Academy
Laurel Senior High School
Milford Senior High School
Brandywine High School
Mount Pleasant High School
Delcastle Technical High School
St. Georges Technical High School
Hodgson (paul M.) Vocational Technical High School
Howard High School of Technology
Calloway (cab) School of the Arts
First State School
Conrad Schools of Science
Mckean (thomas) High School
Dickinson (john) High School
Dupont (alexis I.) High School
Seaford Senior High School
Sussex Orthopedic Program
Smyrna High School
Sussex Technical High School
Marian Center School & Services
St Brendan Catholic High School
Archbishop Curley Notre Dame High School
Chaminade Madonna College Preparatory
Cardinal Gibbons High School
Belen Jesuit Prep School
Monsignor Edward Pace High School
Father Lopez Catholic High School
Melbourne Central Catholic High School
Santa Fe Catholic High School
Pensacola Catholic High School
Bishop Kenny High School
Morning Star Catholic School Tampa
Cardinal Mooney Catholic High School
Morning Star School
Bishop Verot Catholic High School
Clearwater Central Catholic High School
Academy of the Holy Names
St Petersburg Catholic High School
Tampa Catholic High School
Holy Trinity Episcopal Academy
Trinity Preparatory School
Episcopal School of Jacksonville
St Stephen'S Episcopal School
The Pine School
Mechina of South Florida
Aucilla Christian Academy
Tampa Bay Christian Academy
Highlands Christian Academy
St Andrew'S Episcopal Academy
The Benjamin School
Northwest Christian Academy
Vanguard School of Coconut Grove Fl
Dba Mount Dora Christian Academy
Lakeland Christian School
St Edward'S School
Rocky Bayou Christian School
St Johns Country Day School
Maclay School
Westminster Christian Private School, Inc.
Lake Worth Christian School
Shorecrest Preparatory School
Sarasota Christian School
The Bolles School
Bayshore Christian School
Community Christian School
Coral Springs Christian Academy
Dibacco School
Eastland Christian School
Edgewood Children'S Ranch
Faith Baptist Academy
Winter Haven Christian School
Samaritan House for Boys
Florida Christian School
Calvary Christian Academy & Preschool
Okeechobee Christian Academy
David Posnack Jewish Day School
Heritage Preparatory School
Hobe Sound Christian Academy
Hollywood Christian School
Jupiter Christian School
Keswick Christian School
Brito Miami Private School
Montverde Academy
North Florida Christian School
Orlando Christian Prep
Palmer Trinity School
Robert F Munroe Day School
Santa Rosa Christian School
University Christian School
Nsu University School
Victory Christian Academy
Zion Lutheran School, Zion Lutheran Preschool
Orlando Baptist Temple
Azalea Park Baptist School
Atlantis Academy
Brevard Christian School
Sunnyside Mennonite School
Walker Memorial Academy
Port Charlotte Adventist School
Tallavana Christian School
Z L Sung Sda School
Greater Miami Adventist Academy
Tampa Adventist Academy
Sain John Paul II Academy
Carrollton School of the Sacred Heart
Souls Harbor Christian Academy
Redland Christian Academy
Port Charlotte Christian School
Woodland Hall Academy
Peniel Baptist Academy
Merritt Island Christian School
Coastal Middle & Sr High School
Harvest Christian Academy
Ruskin Christian School
Glendale Christian School
Brush Arbor Christian School
West Oaks Academy
Orangewood Christian School
Oasis Christian Academy
Excel Christian Academy
Landmark Christian School
Covenant Christian School
Space Coast Christian Academy
Wade Christian Academy
Community School of Naples
Joy Explosion Christian Academy
Lubavitch Educational Center
Ransom Everglades School
Scheck Hillel Community School
Walnut Hill Christian School Mennonite
Pensacola Private School of Liberal Arts
Pensocola Mennonite Christian School
Hernando Christian Academy
Avalon School
Forest Lake Academy
Donna Klein Jewish Academy
Grace Christian School of Pasco
Oldsmar Christian School
Boys Ranch Learning Center
John Carroll High School
Apopka Christian Academy
Archbishop Coleman Carroll High School
Bible Truth Ministries Academy
Brevard Private Academy
Broward Junior Academy
Center Academy
Christi Academy
Westside Christian School
Cornerstone Academy
Calvary Christian High School
Finr
Gunnery Road Christian Academy
Harvest Community School
Holy Trinity Episcopal School
Inverness Christian Academy
Aef Preparatory Schools
The Learning Experience School
New Leaf School for Change
Nicaea Academy
Phyl'S Academy
Questa Middle School
Rasg Hebrew Academy
South Lake Montessori School
The Conrad Academy
The Crenshaw School
North Broward Preparatory School
Img Academy
The Shepherd S School
Trilogy School
Trinitas Christian School
Windemere Preparatory School
Word of Life Christian School
Washington County Christian School
Agape Christian Academy
Atlantic Inclusive Academy
Bethel Community Christian School
Brickhouse Academy
The Broach School Orange Park
Bishop John J Snyder High School
Center Academy - St Johns Bluff
Christian Home Academy
Christian Victory Academy of Central Fl
Creative Learning
Creekside Christian School
Center Academy - Riverview
Edison Academics
Esprit De Corps Center for Learning
Gator Wilderness Camp School
Gospel Tabernacle Christian Academy
Gulliver Preparatory School
Hibernian Private School
Hollywood Education Literacy Project Miami
Hosanna Academy
Huntington Learning Center
Irene'S Christian Academy, Inc.
John Paul II Catholic High School
Lighthouse Christian Learning Center
Orange Avenue Baptist School
Peaceforce Christian Academy
Pinnacle Academy
Rfm Christian Academy
Sancta Familia Academy
East Hill Academy
Sonshine Christian Academy
Tabernacle Christian School
Broach School
The Broach School
The Broach School of Tampa
International Community School
The Study Center
The Out-Of-Door Academy
Woodlawn Community Academy
Windsor Christian Academy
Academic High School
Anderson Academy
Baldwin Prep School
Living Stone Academy
Bible Baptist Academy
Willow School of Winter Springs
Broach School of Jacksonville-West Campus
Bishop Mclaughlin Catholic High School
Candlelight Christian Academy
Center for Education School of the Arts and Scienc
Chatmans Early Christian Academy
Citrus Heights Academy
Cooper City Christian Academy
Broach West Elementary School
East Bay Christian School
Iec Christian Academy & Preschool
Faith Harvest Christian Academy
Family Life Academy
Gateway Christian Academy
Harvest Time Christian School
Hope Christian Academy
Juno Beach Preparatory School
Liberty Baptist Academy
Little Red School House, Inc.
Matlock Academy
Southeastern Christian Academyn
New Generation School
Bhaktivedanta Academy
Northside Christian Academy
Pace Private School System
Point of Grace Christian Academy
Millennium Academy
Riverland Christian Academy
Ridge Christian Academy
Solid Rock Christian Academy
Sumter Christian School
Treasure of Knowledge Christian Academy
Zephyrhills Christian Academy
Garden of the Sahaba Academy
American High School Academy
Dixie County Learning Academy
Able Academy
Academy for Autism
Adventure Christian Academy
Arlington Academy of Miami Llc
Broach School South
Carpe Diem Academia Palmetto Bay
Center Academy - Orange Park
Champion Preparatory Academy
Center of Life Academy
Christ Centered Academics
Christ Classical Academy
St James Christian Academy
Classical Christian School for the Arts
Community Christian School of Five Oaks
Conservatory Prep School
Covenant Community School
Crossroads School- Lakeland
Divine Academy
East Hill Christian School
Esther'S School
Edc Academy of Excellence
Forest Grove Christian Academy
Golden Rule Academy
Hampden Dubose Academy
Hillcrest Academy
Island Christian School
Kaleidoscope School of Discovery
Lighthouse Christian School Westside
A Lighthouse Christian Academy
Leaders Preparatory School
New Testament Christian School
Old Plank Christian Academy
Safe Harbor Academy
Sharon School of Excellence
South Walton Montessori Academy
The Life Academy of Excellence
The Paideia School of Tampa Bay
The Learning Foundation of Florida
Interactive Education Academy
Pleasant Hill Academy
Rising Stars Academy
Boca Raton Christian School
Aldersgate Academy
American Christian School & Art Center
American Preparatory Academy
Broward Academy
Calvary Baptist Church Academy
Chosen Generation Christian Academy
Church of Scientology Cadet School
Coates Learning Center
Community Christian Learning Center
Conductive Ed Center of Orlando
Crossroads Academy
Easter Seals Academy
Endtime Christian School of Excellence
Faith Fellowship School
Family Christian Academy Orlando
Fathers Harbor Academy
Grace and Faith International Academy
Grace Academy International
Heart to Heart Christian Academy & Childcare
Hillsdale Christian Academy
Victory Preparatory School
Hope Ranch Learning Academy
Jacksonville School for Autism
La Amistad Educational Center
Lakewood Christian School
Learning Links School House
Arbor School of Centa
Lighthouse Private Christian Academy
Millennial Christian School
Nationwide Academy
Bethel Christian Academy
New Horizons Christian Academy
North Florida Educational Institute
Odessa Christian School
Old Paths Christian Academy
Out of Door Academy-Upper School
Potter'S Wheel Academy
Score Academy
Score at the Top Palm Beach Llc
Betton Hills School
Shepherd of the Woods Lutheran School - II
Temple College Preparatory
The Beverly Institute
The Oaks Private School
The Paragon School
Touched by Grace Academy
Virtue Academy Christian School, Inc.
Washburn Academy
First Christian Academy
The Canterbury School of Florida
Little Star Center
A Plus Learning Academy
Agape Christian School of Sarasota
Belle Glade Christian Academy
Beyond the Spectrum Education Center
Deltona Christian Academy
Education Place
Educators Inc Private Christian Schools
Family Christian Center School
First Baptist Christian Academy
Fuvis Learning Center
Grace Christian Preparatory
Harvard International Academy
Highpoint Christian Academy
Infinite Grace Autism Academy
Alpine Academy
Iva Christian School
Jeremiah Academy
Kentwood Preparatory School
Lake Butler Christian Academy
Manatee Learning Academy
Light Christian Academy
Ambassador Christian Academy
Lighthouse Christian School Dinsmore
Lighthouse Christian School Middleburg
Mot Academy
Orange County Academy
Osceola Christian Preparatory School
Passage Christian Academy
Point of Grace Christian
Potentia Academy
Potter'S House Academy
Rfm Christian Academy Coco2
Ridge Manor Christian Academy
Rjb Christian School
Southeastern Military Academy
Believers Christian Academy
Alhambra Heights Challenger School
The Chase Academy, Inc.
The Learning Center
United Cerebral Palsy Transitional Learning
Unity for Kids School
Veritas Academy of Central Florida
Citizens' High School
Abundantcrescent City Christian Academy
Ace Academy South
Austin Christian Academy
Brevard Academy
Bright Learning - Cyber High School
Cambridge Prep Academy
Christ Children Academy
Chrysalis School at Read America
Connecting Generations and Nations Academy
Crossroads Christian School Arlington Campus
De Lasalle Academy of Fort Myers
Ebenezer Christian School
Edgehop Christian Academy
Educative Center El Redentor'
Eunice Christian School
First Assembly Christian Academydaycare
First Coast Academy
Gap Christian Academy
Genesis Christian Academy
Grace and Glory Christian School
Grace Community School of Cape Coral
Growing Minds Center
Huntington Learning Center- Tampa
Inspirations Academy
Kingdom Christian Academy Precious Childr
Kingdom Christian School
Kingdom Preparatory Academy
La Amistad Learning Center
Lifeskills Outreach Learning and Supports
Marketplace Mission Learning Center
New Life Preparatory Academy
Next Generation
North Dade Christian School
Ohana Institute
Revival Fire Christian Academy
Rhema Word Christian Academy
Score at the Top Coral Springs Llc
Stepping Stones School
Tdr Learning Academy
The Arc Jacksonville Academy 2 - Oct
The Movement School
The Preparatory School at National Deaf
The Science and Math Institute
The Word Center Christian Academy
The Word in Season Christian School for Exc
United Brethren in Christ Academy
Village View Christian Academy
Williston Central Christian Academy
World Mission of Jesus Christ Christian Academy
Lincoln Marti
Lion of Judah
Pha Preparatory School
Academy of Ability
Dr Dd Brown Christian Academy of Hope
The Broach School-Bradenton
Western General Education
Advance Christian Academy
Christian Academy of Hope
Edith Robinson Christian Academy
Aba Academy
Abis Place
American International School
Ark Christian Academy
Atlantic Christian Academy of the Palm Beac
Bear Lake Christian School
Bridge to Ability
Bridge to Independence Inc.
Heart Transformation
Central Pointe Christian Academy
Darby Christian Academy
Dunedin Academy
Elev/8 Prep Academy
Elevation Preparatory Academy
Elite Academy School of Excellence
Englewood Christian School
Es International School
Esther'S School New Port Richey
Etta Mae Anderson Private School
Franklin Academy Inc.
Freedom School
Generation Harvest Inc.
Gulf Coast School for Autism
Ibck Educational Center
Inspiration Academy
Integrity Christian Academy
Keystone Prep High School
King Queen Christian School for All Stude
L.I.f.t Academy
Lakeland Crossroads School
Lifeway Baptist Academy
Little Flowers of Hope Center for Children
Love to Learn Inc
Mesivta of Coral Springs
New Pact Christian Academy
Nicaea Academy of Cape Coral
Our Lady of Lourdes Academy
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
Pal Academy
Piney Grove Boys Academy
Putnam Banner Private School System- Inc
Rose Academy Llc
Saddlebrook Preparatory School
Seven Bridges School
Socrates Preparatory School
Sterling Academy
Dba a Blessed Academy
The Ampersand School
The G.I.f.t.ed Learning Center Inc.
The Gap School
The King'S Academy - Clewiston
The Seal Academy
Trinity Christian Private School
Vip Christian Academy
Wellington Institute of Learning Developm
West Gate Christian School
American Worldwide Academy
Blue Jay Academy
Dreamers Vision Academy, Inc.
Juanita G Hawkins Academy
M.o.t. Academy
Miami Country Day School
Peculiar Priesthood Academy
Atap Acadamy
American Academy of Pinecrest
Suwannee River Ridge Technical High School
Clearwater Academy International
Berean Christian Academy
Champagnat Catholic School
Palm Beach Day Academy
Corkscrew Christian School
Newgate School
Elfers Christian School
First Academy-Leesburg
The Foundation Academy
Fort Lauderdale Preparatory School
Gospel Assembly Christian School
Greenwood School
His Academy/Institute
Highlands University Preparatory School
The Glory of God Christian School
Jacksonville Assembly Christian Academy
Land O Lakes Christian School
The Little Country School
Rock Church Academy
Melody Christian Academy
Mulberry Christian Academy
Genesis Preparatory School
Our Lady of Charity Private School
Palm Grove Mennonite School
Seacrest Country Day School
Seffner Christian Academy
Whitestone Academy
Tabernacle Baptist School
The Harid Conservatory
Venice Christian School
One School of the Arts
West Meadows Baptist Academy
Westwood Christian School
Aletheia Christian Academy
First Assembly Christian School & Daycare
Hebrew Academy Community School
City of Life Christian Academy
Faith Outreach Academy
Academy at the Lakes
Achievement Center (the)
Cornerstone Church Academy
Atlantis Academy Palm Beaches
Delphi Academy of Florida
Wider Horizons School
Universal Academy of Florida
Aukela Christian Military Academy
The Cape Academy
Bethel Holiness Academy
Central Florida Christian Academy
Central Fellowship Christian Academy
Covenant Teaching Fellowship
Ebenezer Christian Academy
Grace Community School - Skyline Blvd Campus
His Royal Christian Academy
American Youth Academy
Lake City Christian Academy
Immaculata-La Salle High School
Lee Academy for Gifted Education
Community Montessori School Civic
Mt Sinai Jr Academy
North Florida School of Special Education
Seacoast Christian Academy
St John Neumann Catholic High School
Amikids Tallahassee
The Geneva School
The Rock School
Town 'N Country Christian Academy
Biscayne Fndtn Aca
Congregational Holiness Church School
Crestwell School (crestwell Higher Learning)
Diamond Community School
Eagle'S View Academy
El Bethel Christian Academy
Evangelical Christian School
New Beginnings Christian Academy
First Baptist Academy
Geneva Classical Academy
Hillsborough Baptist School
Jennings First Christian School
Lake Rose Christian Academy
Christ'S Church Academy
Providence School
North Kissimmee Christian School
Meadowbrook Academy
Panama City Advanced School
Southwest Florida Christian Academy
Spring Hill Christian Academy
The Sagemont School
West Hernando Christian School
Wise Independent Private School System
Lily Academy
Joshua Christian Academy
Parsons Christian Academy
Geraldine Ransome Field Christian Academy
Windsor Learning Academy
Archbishop Edward Mccarthy High School
Barnabas Christian Academy
Bethany School
Boca Prep International School
Halifax Academy
Center Academy - Mandarin
Circle Christian School
Colonial Christian School
Gulfcoast Christian Academy
Holy Temple Christian Academy
Hope Christian School
Masters Academy of Vero Beach
New Jerusalem Christian Academy
Sheridan Hills Christian School
South Florida Academy of Learning
Southland Christian School
St Gerard Campus, Inc.
Westcoast School for Human Development
West Melbourne Christian Academy
Westlake Preparatory School & Academy
East Pasco Adventist Academy
Faith Christian Academy & Preschool
Foundation Academy
Real Life Christian Academy
First Coast Christian School
Pine Castle Christian Academy
Yeshiva Toras Chaim
Calusa Preparatory School
Citrus Park Christian School
Paladin Academy
Gospel Baptist Christian School
Grace Community Daycare & School
Liberty Christian Prep School
Lighthouse Christian Prep. Acdy
Miami Union Academy Sda
Morningside Academy
West Coast Christian School
Seven Rivers Christian School
Riverside Christian School
Gulliver Preparatory School-Miller Drive Campus
Betesda Christian School
West Dade Academy
Princeton Christian School
Sha'Arei Bina Torah Academy for Girls
Divine Savior Academy
Keystone National High School
Schoolhouse Academy
United Cerebral Palsy-Diamond Minds
Us International Christian Academy
Klurman Mesivta High School
Gospel Assembly Learning Center
Worshiper'S House of Prayer Academy
Shelton Academy
Yeshivas Doresh
Ekklesia Christian Academy
Prestige Christian Academy
New Directions Community School of Orlando
Community Christian Learning Center , Corp - Winte
Continental Academy
Ebenezer Christian Academy II
Director Middle School
Marc Ariel School
Alpha Educational Center
Windsor Academy
Perfect Place for Kids
Carpe Diem Academy
The Tree of Knowledge Center
One Team Christian Academy
Holy Cross Lutheran Academy
North Hialeah Christian School
South Orlando Christian Academy
St John Lutheran School
Flvs Part Time 9-12
Flvs Full-Time 9-12
A.quinn Jones Center
Sidney Lanier Center
Gainesville High School
Hawthorne Middle/High School
Newberry High School
Professional Academy Magnet at Loften High School
F. W. Buchholz High School
Alachua Regional Juvenile Detention Center
Hospital Homebound
Alachua Academy
Amikids
Micanopy Middle School Inc.
Siatech Gainesville
Alachua County Jail
Adult Education Program
Alachua Virtual Instruction Program
Alachua Eschool (virtual Franchise)
Alachua Mycroschool of Integrated Academics and Technologies
Baker County Senior High School
Baker County Adult Center
Baker Virtual Instruction Program (district Provided)
Rutherford High School
A. Crawford Mosley High School
Exceptional Student Education
Margaret K. Lewis in Millville
Tom P. Haney Vocational Technical Center
New Horizons Learning Center
Bay Regional Juvenile Detention Center
Panama City Marine Institute
Deane Bozeman School
J.r. Arnold High School
Chautauqua Charter School
Palm Bay Preparatory Academy 6-12
Rosenwald High School
Bay Virtual Instruction Program
Bay Virtual Franchise
North Bay Haven Career Academy
Rising Leaders Academy
Bay Virtual Instruction (course Offerings)
Bradford-Union Technical Center
Bradford Virtual Franchise
Bradford Intervention Center
Brevard County Juvenile Detention Center
Frances Walker Halfway House
Titusville High School
James Madison Middle School
Andrew Jackson Middle School
Astronaut High School
Rockledge Senior High School
Ronald Mcnair Magnet Middle School
John F. Kennedy Middle School
Cocoa High School
Melbourne Senior High School
Palm Bay Magnet Senior High School
Stone Magnet Middle School
Eau Gallie High School
Lyndon B. Johnson Middle School
Merritt Island High School
Edgewood Jr/Sr High School
Cocoa Beach Junior/Senior High School
Satellite Senior High School
Delaura Middle School
Herbert C. Hoover Middle School
North/Central Area Alternative Learning Center
South Area Alternative Learning Center
Space Coast Junior/Senior High School
Brevard County Jail Complex
Melbourne Center for Personal Growth
Devereux Hospital
Brevard Group Treatment Home
Outward Bound
Bayside High School
Westshore Junior/Senior High School
Odyssey Charter School
Riverdale Country Day School
Fieldston Preparatory School
Viera High School
Brevard Achievement Center
Bridges Btc Inc
Easter Seals Florida Inc.
Brevard Virtual Franchise
Central Area Adult Education-Night Program
South Area Adult Education-Night Program
Central Area Adult Education Day-Program
North Area Adult Education-Day Program
North Area Adult Education-Night Program
Ged Testing
Palm Bay High Adult Education
South Area Adult Education-Day Program
Project Search
Brevard Virtual Instruction (course Offerings)
South Broward High School
Stranahan High School
Mcarthur High School
Blanche Ely High School
Dillard 6-12
Hallandale High School
Seagull School
Bright Horizons
Fort Lauderdale High School
Wingate Oaks Center
The Quest Center
Coral Springs High School
Northeast High School
Nova High School
Lauderhill 6-12
Plantation High School
Hollywood Hills High School
Coconut Creek High School
Deerfield Beach High School
Boyd H. Anderson High School
Miramar High School
Piper High School
Cooper City High School
Atlantic Technical College
South Plantation High School
Pine Ridge Alternative Center
Cross Creek School
Sheridan Technical College
J. P. Taravella High School
Lanier-James Education Center
Hallandale Adult/Community Center
William T. Mcfatter Technical College
Cypress Run Alternative/Ese
Marjory Stoneman Douglas High School
Whispering Pines School
Whiddon Rodgers Education Center
Charles W Flanagan High School
Pompano Beach High School
Arc Broward Inc.
Broward Children'S Center North
Broward Detention Center
Amikids of Greater Fort Lauderdale
Dave Thomas Education Center
City of Coral Springs Charter
Pace Center for Girls Inc.
College Academy at Broward College
Cypress Bay High School
Somerset Academy Charter High School
Coral Glades High School
Everglades High School
Broward Girls Academy
Broward Virtual Franchise
City/Pembroke Pines Charter High School
Somerset Arts Conservatory
Eagles Nest Charter Academy
Off Campus Learning
Community School South
Community School North
International School of Broward
North University High School
Lauderhill High School
Dolphin Park High School
West Broward High School
Pompano Substance Abuse Treatment
Ben Gamla Charter High School
Mavericks High of North Broward County
Somerset Preparatory Academy Charter High at North Lauderdal
Mavericks High of Central Broward County
Somerset Academy Charter High School Miramar Campus
Florida Virtual Academy at Broward County
Suned High School
Pivot Charter School
Dave Thomas East
Igeneration Empowerment Academy of Broward County
Melrose High School
Postsecondary Alternatives for Secondary Students-Pass
Academic Solutions High School
New Generation Preparatory High School of Performing Arts
Flagler High School
Arthur Robert Ashe Center
Lauderdale Manors Early Learning & Resource Center
Broward Youth Treatment Center
Avant Garde Academy of Broward
Broward Math and Science Schools
Suned High School of North Broward
Community School North (fort Lauderdale School)
Castle Annex
Franklin Academy 3
Ascend Career Academy
Ben Gamla Preparatory Charter High School
Hospital Homebound Services
Blountstown High School
Altha Public School
Calhoun County Adult Education Center
Calhoun Virtual Instruction Program
Calhoun Virtual Franchise
Calhoun Virtual Instruction (course Offerings)
Calhoun Virtual Instruction Program (district Provided)
Charlotte High School
Lemon Bay High School
Charlotte Harbor School
Charlotte Technical Center
Port Charlotte High School
Florida Southwestern Collegiate High School
Charlotte Virtual Instruction Program
Charlotte Virtual Franchise
Ami Kids Crossroads
Crystal River High School
Withlacoochee Technical College
Crest School
Lecanto High School
Cypress Creek Academy
Citrus County Renaissance Center
Academy of Environ. Sciences
Citrus Virtual Instruction (course Offerings)
Citrus Mycroschool of Integrated Academics and Technologies
Green Cove Springs Junior High School
Orange Park High School
Keystone Heights Junior/Senior High School
Orange Park Junior High School
Middleburg High School
R. C. Bannerman Learning Center
Florida Youth Challenge Academy
Fleming Island High School
Lake Asbury Junior High School
Clay County Center for Adult & Community Education
Oakleaf High School
Clay Virtual Instruction Program
Clay Virtual Franchise
Lighthouse Learning Center
Clay Virtual Academy
Pace Center for Girls Clay
Florida Virtual Academy at Clay
Amikids Clay County
Everglades City School
Naples High School
Lely High School
Immokalee High School
Barron Collier High School
Immokalee Teen Parenting Prog
Naples Area Teenage Parenting
Big Cypress Wilderness Institute
The Phoenix Program Naples
Gulf Coast High School
The Pace Program
Hospital/Homebound
Collier Juvenile Detention Center
The Phoenix Program-Immokalee
Beacon High School
Golden Gate High School
Palmetto Ridge High School
Lorenzo Walker Technical High School
Collier Adult & Community Education Center
Lorenzo Walker Technical College
Immokalee Technical College
Immokalee Technology Academy
Collier Virtual Instruction Program
Marco Island Academy
Collier Virtual Instruction Course Offerings
Mason Classical Academy
Richardson Middle School
Pathways Academy
Lake City Middle School
Fort White High School
Vocational/Adult/Community Education
Columbia Virtual Instruction Program
Columbia Virtual Franchise
Residential Services
Columbia Virtual Instruction Program (district Provided)
Belmont Academy
Tri County Aviation Maintenance Academy
Cutler Bay Senior High School
American Senior High School
Coral Gables Senior High School
Hialeah Senior High School
Hialeah-Miami Lakes Senior High School
Homestead Senior High School
Miami Beach Senior High School
Miami Carol City Senior High School
Miami Central Senior High School
Miami Coral Park Senior High School
Miami Edison Senior High School
Miami Jackson Senior High School
Miami Killian Senior High School
Miami Norland Senior High School
Miami Northwestern Senior High School
Miami Palmetto Senior High School
Miami Senior High School
Miami Springs Senior High School
Miami Sunset Senior High School
North Miami Beach Senior High School
North Miami Senior High School
Miami Macarthur South
South Dade Senior High School
South Miami Senior High School
Miami Southridge Senior High School
Southwest Miami Senior High School
Jan Mann Opportunity School
Cope Center North
School for Advanced Studies - South
William H. Turner Technical Arts High School
Title I Migrant Education Program
Alternative Outreach Program
Brucie Ball Educational Center
Instructional Center System Wide
Lindsey Hopkins Technical College
Miami Senior Adult Education Center
D.a. Dorsey Technical College
Miami Springs Senior High Adult
North Miami Senior Adult Education
Robert Morgan Educational Center and Technical College
South Dade Technical College
Neva King Cooper Educational Center
Juvenile Justice Center Alternative Ed
School for Advanced Studies North
G. Holmes Braddock Senior High School
Design & Architecture Senior High School
Mast Academy
New World School of the Arts
Academy for Community Education (ace)
Robert Renick Education Center
Ruth Owens Kruse Education Center
Barbara Goleman Senior High School
Coral Reef Senior High School
Doctors Charter School of Miami Shores
Dr. Michael M. Krop Senior High School
School for Advanced Studies-Wolfson
Booker T. Washington Senior High School
Amikids Miami-Dade South
Amikids Miami-Dade North
Dade Juvenile Residential Facility
Miami Youth Academy
Doral Academy Charter High School
Mater Academy Charter High School
Bridgeprep Academy of Arts & Minds
International Studies Charter High School
John A. Ferguson Senior High School
Robert Morgan Educational Center
Miami Lakes Educational Center
Felix Varela Senior High School
Ronald W. Reagan/Doral Senior High School
Doral Performing Arts & Entertainment Academy
Mater Performing Arts & Entertainment Academy
Stellar Leadership Academy
Westland Hialeah Senior High School
Hialeah Gardens Senior High School
Young Womens Preparatory Academy
Coral Gables Senior High Adult Education
Southwest Miami Adult & Community Education Center
District Summer Center C
District Summer Center H
District Summer Center D
District Summer Center L
American Senior High Adult Education
Mater Academy Lakes High School
Hialeah-Miami Lakes Senior Adult
District Summer Center G
Miami Beach Adult & Community Ed Center
Esy Summer Center
Miami Sunset Adult Education Center
The English Center
William H. Turner Technical Adult
District Summer Center F
Miami Coral Park High Adult Education
Miami Jackson Senior Adult Ed Center
Miami Palmetto Senior High Adult
Hialeah Senior High Adult Education Center
Miami Lakes Educational Center and Technical College
District Instructional Center (dic)
George T. Baker Aviation Technical College
District Summer Center E
Miami-Dade Virtual High School Franchise
Mater Academy East Charter High School
Turner/Guilford/Knight
Richmond Perrine Optimist
Boystown
Excelsior Charter Academy
Here'S Help
School for Advanced Studies Homestead
Young Men'S Preparatory Academy
Somerset Academy Charter High School (south Campus)
Jackson Sipp/Child Crisis
Miami Bridge North
Miami Bridge South
Mater Academy High School of International Studies
Pinecrest Preparatory Academy Charter High School
City of Hialeah Education Academy
Archimedean Upper Conservatory
Law Enforcement Officers Memorial High School
Citrus Health Sipp/Crisis
Lincoln-Marti Charter School Hialeah Campus
Keys Gate Charter High School
Mavericks High of North Miami Dade County
South Florida Autism Charter School Inc
Miami-Dade Online Academy- Virtual Instruction Program
Nicklaus Children'S Hospital
Miami Arts Charter
Miami Community Charter High School
Mavericks High of South Miami Dade County
Miami Arts Studio 6-12 at Zelda Glazer
Terra Environmental Research Institute
Alonzo and Tracy Mourning Senior High Biscayne Bay Campus
Secondary Student Success Center 803
International Studies Preparatory Academy
His House
Secondary Student Success Center 802
Sports Leadership of Miami Charter High School
I Preparatory Academy
Secondary Student Success Center 801
Mater Academy Miami Beach
Medical Academy for Science and Technology (M.a.s.t.) @ Home
Somerset Academy Charter High School (south Homestead)
Arthur and Polly Mays Conservatory of the Arts
Secondary Student Success Center-804
Green Springs High School
Jose Marti Mast 6-12 Academy
North Park High School
North Gardens High School
Youth County-Op Preparatory High School
Latin Builders Association Construction and Business Managem
Everglades Preparatory Academy High School
Imater Preparatory Academy High School
Palm Glades Preparatory Academy High School
Charter High School of the Americas
Mater Virtual Academy Charter Middle/High School
Mast@fiu
Pace Center for Girls
Biotech@richmond Heights 9-12 High School
The Seed School of Miami
Metro West Detention Facility
International Studies Virtual
Center for International Education a Cambridge Associate School
Somerset Virtual Academy
Itech@thomas a Edison Educational Center
Dorothy M. Wallace Cope Center
Desoto County High School
Spring Lake Youth Academy
Hospital and Homebound
Reduced Services
Desoto Alternative Program
Desoto County Adult Education Center
Desoto Virtual Instruction Program
Dixie County High School
Dixie County Adult Center
Dixie Virtual Franchise
Dixie Virtual Instruction Program
Amikids Jacksonville
Mattie V Rutherford Alternative Ed Center
Grand Park Career Center
Robert E. Lee High School
Andrew Jackson High School
Baldwin Middle-Senior High School
Paxon School/Advanced Studies
Terry Parker High School
Jean Ribault High School
Stanton College Preparatory
William M. Raines High School
Palm Avenue Excep. Student Center
Youth Development Center
Duncan U. Fletcher High School
Samuel W. Wolfson High School
Sandalwood High School
Edward H. White High School
Alden Road Excep. Student Center
Frank H. Peterson Academies
A. Philip Randolph Academies
Pretrial Detention Facility
Marine Science Education Center
Douglas Anderson School of the Arts
Mandarin High School
First Coast High School
Darnell Cookman Middle/High School
Mt. Herman Ese Center
Gateway Community Services
Pace Center for Girls-Jax
Duval Academy
Impact Halfway House
Duval Regional Juvenile Detention Center
School for Accelerated Learning and Technologies Inc
Catapult Academy
River City Science Academy
Atlantic Coast High School
Duval Virtual Instruction Program
Lone Star High School
Duval Virtual Academy Franchise
Duval Virtual Instruction Academy
Duval Virtual Instruction (course Offerings)
Duval Charter High School at Baymeadows
School for the Future
Duval Mycroschool of Integrated Academics and Technologies
Somerset Eagle High School
Florida Virtual Academy at Duval County
San Jose Preparatory High School
Biscayne High School
Valor Academy of Leadership-High School
Virtue Arts and Science High School
Escambia High School
Pensacola High School
J. M. Tate Senior High School
George Stone Area Vocational-Tech Center
Pine Forest High School
Washington Senior High School
Escambia Juvenile Detention
Hospital & Homebound
Lakeview Special Education
Escambia Westgate Center
Judy Andrews Second Chance Center
Escambia Boys' Base
County Administrative Annex
Pace Program
Lakeview Dropout Prevention
Escambia Charter School
West Florida High School/Technical
Escambia School Dist. Jail Prog.
Camelot Academy of Escambia County
Escambia Virtual Academy Franchise
Escambia Virtual Instruction (course Offerings)
Escambia Virtual Instructional Program (district Provided)
Flagler-Palm Coast High School
Matanzas High School
Flagler Technical Institute
Iflagler-Virtual Franchise
Flagler Virtual Instruction(course Offerings)
Franklin County Schools Pk-12
Franklin County Learning Center (adult Divison)
Franklin Virtual Instruction Program
West Gadsden High School
Carter Parramore Academy
Gadsden Technical Institute
Florida State Hospital
Crossroad Academy
Gadsden Central Academy
East Gadsden High School
Gadsden Adult & Community Education Center
Gadsden Virtual Instruction Program
Gadsden Virtual Franchise
Trenton High School
Bell High School
Gilchrist Virtual Instruction Program
Gilchrist Virtual Franchise
Moore Haven Middle High School.
Moore Haven Adult Education Center
Glades Virtual Instruction Program
Glades Virtual Franchise
Port St. Joe High School
Wewahitchka High School
Gulf County Adult School
Gulf Virtual Franchise
Hamilton County High School
Hamilton Vtae School
Hamilton Virtual Instruction Program
Hamilton Virtual Franchise
Hardee Senior High School
Hardee Junior High School
Pioneer Career Academy
Adult/Community Education
Hardee Virtual Franchise
Hardee Virtual Instruction Program (district Provided)
Labelle High School
County Wide Exceptional Student Education
Clewiston High School
Clewiston Youth Developmental Academy
Labelle Youth Developmental Academy
Clewiston Adult School
Labelle Adult School
Hendry Virtual Instruction Program
Mydistrict Virtual School
Hernando High School
Frank W. Springstead High School
Nature Coast Technical High School
Weeki Wachee High School
Nature Coast Technical High- Adult
Central High School-Adult Education
Frank W. Springstead High/Adul
Hernando County Adult Education
Hernando High School/Adult Education
Hernando Virtual Instruction Program
Hernando County Jail
Hernando Eschool Virtual Franchise
Contracted Services
Hernando Virtual Instruction (course Offerings)
Hernando Virtual Instruction
Woodlawn Elementary School
Sebring High School
Avon Park High School
Lake Placid High School
The Academy at Youth Care Lane
Highlands Virtual Instruction Program
Highlands Virtual Franchise
Highlands County Hospital/Homebound Program
Highlands County Schools Jail Program
Brandon High School
Chamberlain High School
East Bay High School
Eisenhower Middle School
Hillsborough High School
King High School
Leto High School
Plant High School
Plant City High School
Robinson High School
Lavoy Exceptional Center
Dorothy Thomas Center
Tampa Bay Tech High School
Gaither High School
Armwood High School
Simmons Exceptional Center
Caminiti Exceptional Center
Bloomingdale High School
Mendez Exceptional Center
Durant High School
Carver Exceptional Center
Blake High School
Sickles High School
Wharton High School
Hillsborough Girls Academy
Detention Center West
Les Peters Academy
Ami Kids Tampa
Ami Kids Yes
Waters Career Center
Tampa Residential Facility
Pepin Academies
Alonso High School
Simmons Career Center
Falkenburg Road Jail
Middleton High School
South County Career Center
Newsome High School
North Tampa Alternative School
Brandon Alternative School
Hospital/Homebound/Homebased Programs
Bowers-Whitley Career Center
Aparicio-Levy Technical College
Columbus Residential Juvenile Facility
Spoto High School
Lennard High School
Steinbrenner High School
Florida Autism Charter School of Excellence
Brooks Debartolo Collegiate High School
Strawberry Crest High School
Brandon Adult/Community Center
Erwin Technical College
Plant City Adult/Community Center
Jefferson Adult/Community Center
Gary Adult Center
Learey Technical College
Chamberlain Adult/Community Center
Hillsborough Virtual Franchise High School
Leto Adult/Community Center
Brewster Technical College
Hillsborough Virt Instr Prgs
Seminole Heights Charter High School
Hillsborough Ese Contracted Residential Placement
Bowers/Whitley Adult & Community Center
Hillsborough Virtual Instruction Course Offerings
Hillsborough Virtual School
Lennard Adult & Community Center
Acts
Willis Peters Exceptional Center
Lopez Exceptional Student Education Center
West University Charter High School
Bell Creek Academy High School
Focus Academy
Lake Academy
Florida Virtual Academy at Hillsborough County
Town & Country High School
Holmes County High School
Poplar Springs High School
Bethlehem High School
Ponce De Leon High School
Holmes Virtual Instruction Program
Graduation Assistance Program
Holmes Virtual Franchise
Holmes Edgenuity
Vero Beach High School
Wabasso School
Sebastian River High School
Technical Center for Careeer & Adult Education
Alternative Center for Education
Indian River Charter High School
Indian River Virtual Instruction Program
Marianna High School
Malone High School
Sneads High School
Cottondale High School
Graceville High School
Dist Wide Homebound Program
Jackson County School-Sunland
The Dove (developing Opportunities Thru Vocational Ed.)
Marianna Adult Center
Jackson Alternative School
Jackson Virtual Instruction Program
Dist Wide Gifted Program
Jackson Virtual Instruction Course Offerings
Jackson Virtual Franchise
Jefferson County Ese School
Jefferson County Middle/High School
Babies/Tap
Turning Point
Jefferson County Adult School
Jefferson Virtual Instruction Program
Adult Education
Lafayette Virtual Instruction Program
Lafayette Virtual Franchise
Lafayette Virtual Instruction Course Offerings
Eustis High School
Leesburg High School
Mt. Dora High School
Tavares High School
Umatilla High School
Lake Technical College
Lake Hills School
South Lake High School
Nonschool Exceptional Education
Lake Academy Eustis
Lake Academy Leesburg
Lake County Acer Program
Alee Academy Charter School
East Ridge High School
Alternative Educational Developmental Program
Nonschool Adult Education
Lake Virtual Instruction Program
Lake Minneola High School
Lake Virtual Franchise
Lake Virtual Instruction Course Offerings
Lake Virtual Instruction Program (district Provided)
Fort Myers High School
North Fort Myers High School
Cypress Lake High School
County Wide Exceptional Child Programs
Cape Coral Technical College
Cape Coral High School
Lee Adolescent Mothers Program
Fort Myers Technical College
Southwest Florida Juvenile Detention Center
Royal Palm Exceptional School Center
Lehigh Senior High School
Buckingham Exceptional Student Center
Mariner High School
Estero High School
Amikids Southwest Florida
Alternative Learning Center Central
Southwest Florida Public Service Academy
Lee County Jail
South Fort Myers High School
Gateway Charter High School
Ida S. Baker High School
East Lee County High School
City of Palms Charter High School
Alternative Learning Center West
Goodwill Life Academy
Pace School for Girls
Sw Fl Addiction Services-The Vince Smith Center
Dunbar Community School
Island Coast High School
Oasis Charter High School
North Nicholas High School
Lee Virtual Instruction Program
Lee County Virtual Franchise
Lee Virtual Instruction (course Offerings)
Djb Technical Academy
Price Halfway House
Palm Acres Charter High School
Island Park High School
Northern Palms Charter High School
Second Chance at Ghazvini Learning Center
Leon High School
James Rickards High School
Amos P. Godby High School
Sail
Lively Technical Center
Gretchen Everhart School
Leon Countywide Adult Education Prog
Pace Secondary School
Lawton Chiles High School
Leon County Juvenile Detention Center
Leon County Jail
Leon County Virtual School Franchise
Success Academy at Ghazvini Learning Center
Leon Virtual Academy
Leon Virtual Instruction (course Offerings)
Bronson Elementary School
Bronson Middle/High School
Cedar Key High School
Chiefland Middle High School
Williston High School
Levy Learning Academy
Whispering Winds Charter School
Levy Virtual Franchise
Liberty County High School
Liberty Wilderness Crossroads
Liberty Learning Center
Apalachicola Forest Youth Academy
Liberty County Adult School
Liberty Virtual Instruction Program
Liberty Virtual Franchise
Twin Oaks Academy
Joann Bridges Academy
Madison County Excel Alternative Education Center
Madison County Adult Center
Madison Virtual Instruction Program
Madison Virtual Franchise
James Madison Preparatory Charter High School
Bayshore High School
Manatee High School
Manatee Technical College
Palmetto High School
Hospital Homebound Instruction
Juvenile Detention Center
Palmshores Behavior Health Center
Easter Seals
Lakewood Ranch High School
Manatee School for the Arts
Horizons Academy
Pinnacle Academy Inc.
Access to Education
Braden River High School
Palmetto Youth Academy
The Port Academy
Manatee Virtual Instruction Program
State College of Florida Collegiate School
Manatee Virtual Franchise (etech School of Manatee)
North Marion High School
Forest High School
Vanguard High School
Hillcrest
Lake Weir High School
Silver River Mentoring and Instruction
Community Technical & Adult Education Center
Dunnellon High School
Belleview High School
Marion Regional Juvenile Detention Center
Marion Youth Academy
Mcso Juveniles
Arc Birth-22
Student Services/Ese
New Leaf Center
West Port High School
Marion Technical Institute
Marion Virtual Franchise
Francis Marion Military Academy
Marion Virtual Instruction Program
Mcso Adults
Francis Marion Charter School
Martin County High School
Ese Homebound
Spectrum Junior/Senior High School
Willoughby Learning Center
Teen Parent Indiantown
Riverbend Academy
Jensen Beach High School
Clark Advanced Learning Center
Martin County Jail
Family Learning Centers
Adult Education-Martin County High School
Adult Education - Indiantown
Stuart Learning Center
Martin County Girls Academy
Indiantown Adult High School
Coral Shores High School
Key West High School
Hurricane Island Outward Bound
Monroe Juvenile Detention Center
Adult/Vocational/Community Education
Keys Center
Monroe Virtual Instruction Program
Monroe Virtual Franchise
Academic Connections for Excellence
Key West Collegiate School
Monroe Virtual Academy (course Offerings)
Hilliard Middle-Senior High School
West Nassau County High School
Fernandina Beach High School
Nassau Community Academy
Yulee High School
Nassau County Adult School
Nassau Virtual Instruction Program
Nassau Virtual Franchise
Nassau Virtual Instruction (course Offerings)
Baker School
Laurel Hill School
Niceville Senior High School
Silver Sands-Excep. Children
Choctawhatchee Senior High School
Fort Walton Beach High School
Choice High School and Technical Center
Okaloosa Academy
Okaloosa Youth Development Center
Okaloosa Youth Academy
Okaloosa Regional Detention
Ami Kids Emerald Coast
Adjudicated Youth Facility
Collegiate High School at Northwest Florida State College
Emerald Coast Career Institute N
Okaloosa Virtual Franchise
Richbourg School
Southside Center
Okaloosa Virtual Instruction Program
Okaloosa Online Non Franchised
Okaloosa Virtual Instruction (course Offerings)
Okeechobee High School
Tantie Juvenile Residential Facility
Okeechobee Achievement Academy
Cypress Juvenile Residential Facility
Okeechobee Intensive Halfway House
Okeechobee Virtual Franchise
Cypress Creek High School
William R Boone High School
Edgewater High School
Gateway
Colonial High School
Maynard Evans High School
Winter Park High School
West Orange High School
Apopka High School
Magnolia
Jones High School
Devereux Treatment Program
Juvenile Detention
Mid Florida Tech
Orlando Tech
Winter Park Tech
Westside Tech
Dr. Phillips High School
Simon Youth Found Academy at Outlet Mktplce
Amikids Orlando
Silver Star Center
Princeton House Charter
Juvenile Addictions Receiving Facility
Timber Creek High School
Olympia High School
Orange Youth Academy
Sheeler High Charter
Chancery High Charter
Project Compass
Beta
University Behavioral Center
Village
Juvenile Offenders Program
Workforce Advantage Academy Charter
La Amistad
Wekiva High School
Legacy High Charter
Ocoee High School
Cte Virtual Center
Prosperitas Leadership Academy Charter
Aloma High Charter
Orlando Science Middle High Charter
Positive Pathways Transition Center
Universal Education Center
East River High School
Esteem Academy
Lake Nona High School
Orange County Virtual Instruction Program
Acceleration Academy
Innovations Middle Charter
Cornerstone Charter Academy High School
Orange County Virtual Franchise
Central Florida Leadership Academy Charter
Ucp Transitional Learning Academy High Charter
Orange Virtual Instruction (course Offerings)
Access Charter
Acceleration Academy West
Sunshine High Charter
Ocvs Digital Academy
Winter Park Education Center
Zenith
St. Cloud High School
Poinciana High School
New Beginnings Education Center
New Dimensions High School
Professional & Technical High School
Hospital/Homebound Program
Osceola Regional Juvenile Commitment Facility
Harmony High School
Celebration High School
Osceola County School for the Arts
Osceola Virtual Franchise (secondary)
Adult Learning Center Osceola
Technical Education Center Osceola
Osceola Virtual Instruction Program
Mavericks High School
Osceola Virtual Instruction (course Offerings)
Florida Virtual Academy at Osceola County
Avant Garde Academy
Oasis Residential Center
Technical Education Center Osceola St Cloud Campus
Technical Education Center Osceola-Poinciana Campus
Four Corners Charter High School
Jupiter High School
Suncoast Community High School
Forest Hill Community High School
Lake Worth High School
Atlantic High School
Boca Raton Community High School
Glades Central High School
John I. Leonard High School
Palm Beach Gardens High School
Inlet Grove Community High School
Gold Coast Community School
Santaluces Community High School
South Tech Academy
Spanish River Community High School
Pahokee Middle-Senior High School
Royal Palm School
Palm Beach Lakes High School
Alexander W Dreyfoos Junior School of the Arts
Olympic Heights Community High School
William T. Dwyer High School
Exceptional Student Prog Pre-K
Indian Ridge School
Royal Palm Beach High School
Palm Beach County Jail
Palm Beach Regional Detention Center
Alternative Program North
Highridge Family Center
Ed Venture Charter School
Alternative Program Central
Boynton Beach Community High School
South Area Secondary Intensive Transition Program
Toussaint L'Ouverture High School
Seagull Academy
Everglades Preparatory Academy
Seminole Ridge Community High School
Park Vista Community High School
West Boca Raton High School
West Boca Raton Community High School Adult Education Center
Palm Beach Central High School
Palm Beach School for Autism
G-Star School of the Arts
Adult Education Center of Palm Beach
Village Academy on the Art & Sara Jo Kobacker Campus
Secondary Adult and Community Ed
Gulfstream L.I.f.e. Academy
Palm Beach Juvenile Correctional Facility
Riviera Beach Maritime Academy
Believers Academy
Riviera Beach Preparatory & Achievement Academy
Boca Raton Middle Adult Education Center
Spanish River High Adult Education
Glades Central High School Adult Education
Palm Beach Lakes High Adult Education
South Technical Adult Education
Atlantic High Adult Education Center
Royal Palm Beach High Adult
Palm Beach Gardens High Adult Education Center
Boca Raton High Adult Education Center
Forest Hill High Adult Education
Boynton Beach Community Adult
Palm Springs Middle School Adult
Seminole Ridge Community High Adult
Inlet Grove High Adult
Delray Full Service Adult Education
Turning Points Academy
Lake Worth High Adult Education Center
Santaluces High Adult Education Center
Olympic Heights Adult Education Center
Wellington High Adult Education Center
Jupiter High Adult Education Center
Roosevelt Middle Adult Education Center
Lantana Middle Adult Education Center
Palm Beach Virtual Franchise
Palm Beach Virtual Instruction Program
Renaissance Learning Academy
K-8 Flva Virtual School Continuity Program
Palm Beach Central High Adult Education
Park Vista High Adult Education
Mavericks High School at Palm Springs
Palm Beach Virtual Instruction (course Offerings)
Educational Services Program-East
Educational Services Program-West
Renaissance Charter School at West Palm Beach
Worthington High School
Quantum High School
Somerset Academy Canyons High School
Florida Virtual Academy at Palm Beach County
North Technical Education Center
West Technical Education Center
John I Leonard Adult Education Center
Palm Beach Maritime Academy High School
Glades Construction Academy at West Tech
Inspired 2 Think Virtual Charter School
Suncoast High Adult Education Center
Adult Virtual Academy
Florida Futures Academy North Campus
Pasco High School
Moore-Mickens Education Center
Zephyrhills High School
Gulf High School
Land O' Lakes High School
Schwettman Education Center
Fred K. Marchman Technical College
River Ridge High School
James Irvin Education Center
Wesley Chapel High School
Sheriff'S Detention Center
James W. Mitchell High School
Central Pasco Girls Academy
Dayspring Academy
Wiregrass Ranch High School
Wiregrass Ranch High Adult Education
James W. Mitchell High Adult Education
Adult Satellite West
Zephyrhills High Adult Education
Marchman Technical College Adult
Ridgewood High Adult Education
Adult Satellite East
Gulf High Adult Education
Wesley Chapel High Adult Education
River Ridge High Adult Education
Adult Education/Moore Mickens
Pasco High Adult Education
Land O' Lakes High Adult Education
Hudson High Adult Education
Sunlake High School
Sunlake High Adult Education
Anclote High Adult Education
Anclote High School
Pasco Eschool-Virtual Franchise
Fivay High Adult Education
Fivay High School
Baycare Behavioral Health
Pasco Virtual Instruction (course Offerings)
Ami Kids Pasco
Florida Virtual Academy at Pasco
Pepin Academies of Pasco County
Classical Preparatory School
Boca Ciega High School
Clearwater High School
Dixie M. Hollins High School
Dunedin High School
Gibbs High School
Largo High School
Lealman Innovation Academy
Nina Harris Ese Center
Richard L. Sanders School
Clearwater Intermediate
Career Academies of Seminole
Pinellas Park High School
St. Petersburg High School
Seminole High School
Tarpon Springs High School
Pinellas Technical College - Clearwater
Countryside High School
Paul B. Stephens Ese Center
Clearwater Adult Education Center
Osceola Fundamental High School
Lakewood Community
Northeast Community
Hamilton Disston School
Calvin A. Hunsinger School
Ese Countywide
Dropout Prevention School
Palm Harbor University High School
Palm Harbor Community School
East Lake High School
Charles Britt Academy
Pinellas Juvenile Det Center
Ewes-Eckerd Youth Challenge
St. Petersburg Collegiate High School
Pinellas Secondary School
Tomlinson Adult Learning Center
Pinellas Technical College - St Petersburg
Dixie Hollins Adult Education Center
Enterprise Charter High School
Pinellas Virtual Instruction Program
Extended Transition Countywide
Pinellas Teleschool
Pinellas County Jail
Pinellas Virtual Instruction (course Offerings)
Newpoint Charter School
Pinellas Virtual K-12
Pinellas Mycroschool of Integrated Academics and Technologie
Eyes-E-Nini-Hassee Camp
Discovery Academy of Science Charter School
Florida Virtual Academy at Pinellas Charter School
Ami Kids Center for Personal Growth
Pinellas Gulf Coast Academy
Lakeland Senior High School
Winter Haven Senior High School
Karen M. Siegel Academy
Fort Meade Middle/Senior High School
Auburndale Senior High School
Bartow Senior High School
Jean O'Dell Learning Center
Mulberry Senior High School
Kathleen Senior High School
Roosevelt Academy
Gause Academy of Leadership
Maynard A. Traviss Career Center
Mckeel Academy of Technology
Ridge Career Center
Lake Wales Senior High School
Haines City Senior High School
Frostproof Middle/Senior High School
George W. Jenkins Senior High School
Bill Duncan Opportunity Center
Doris A. Sanders Learning Center
Lake Gibson Senior High School
Ridge Teen Parent Program
Polk Halfway House
Lake Region High School
Don E Woods Opportunity Center
Highlands Youth Academy
Polk County Sheriff'S Central Center
Ridge Community High School
Polk Virtual Franchise
Polk State College Collegiate High School
Chain of Lakes Collegiate High School
Our Children'S Academy
Sheriff'S Youth Villa
West Area Adult/Community School
East Area Adult School
Tenoroc High School
Polk Virtual Instruction Program
Winter Haven Pace
Transition School
New Beginnings High School
Polk Pre-Collegiate Academy
Davenport Community Campus
Polk Virtual Instruction (course Offerings)
Polk County Sheriffs Regional Detention Center
Davenport Adult and Career Education Center
Bartow Youth Academy
Polk State Lakeland Gateway to College Charter High School
Polk Full Time Eschool
Polk Acceleration Academy
Interlachen High School
Crescent City Junior/Senior High School
Palatka High School
Putnam County Exceptional Education
Eleanor H. Miller School
Q.I. Roberts Junior - Senior High School
Putnam Virtual Franchise
Putnam Edge High School
Central School
East Milton Elementary School
Gulf Breeze High School
Jay High School
Milton High School
Pace High School
Locklin Technical Center
Santa Rosa Adult School
Navarre High School
Learning Academy of Santa Rosa
Avalon Middle School
Berryhill Administrative Complex
Santa Rosa Virtual Franchise
Santa Rosa Online Virtual Instruction Program
Santa Rosa Virtual Instruction Course Offerings
Pine View School
Sarasota High School
Ese Special Programs
Oak Park School
Suncoast Technical College
Booker High School
Triad
Island Village Montessori School
North Port High School
Sarasota Military Academy
Suncoast Polytechnical High School
Imagine School at North Port
Sarasota Virtual Instruction Program
Sarasota Virtual Academy (virtual Franchise)
Boys Town
Endeavor School
Oviedo High School
Lyman High School
Lake Brantley High School
Lake Howell High School
Lake Mary High School
Crooms Academy of Information Technology
Hospital Homebound Program
Winter Springs High School
Scps Consequence Unit
John Polk Alternative School
Hagerty High School
Seminole Virtual Instruction Program (svip)
Seminole County Virtual Franchise (scvs)
Journeys Academy
Seminole Virtual Instruction (course Offerings)
Seminole Academy of Digital Learning
Seminole County Detention Center
St. Augustine High School
First Coast Technical College
Allen D Nease Senior High School
Gaines Alternative at Hamblen
Mky- Head Start /Dpp Pk School
Hastings Juvenile Correctional
St. Johns County Jail (djj)
St. Johns Technical High School
St Johns County Juvenile Residential
St Johns County Transition Program
Pedro Menendez High School
Bartram Trail High School
Ponte Vedra High School
St. Johns Virtual Franchise
St. Johns Community Campus
Performance Based Preparatory Academy
Lincoln Park Academy
Fort Pierce Central High School
Fort Pierce Westwood High School
Port St. Lucie High School
St. Lucie Detention Center
Homebound Program
St. Lucie West Centennial High School
Pace Center for Girls Treasure Coast
Data House
St. Lucie County School Board-Jail Program-Ese
Treasure Coast High School
Dale Cassens Education Complex
St. Lucie Virtual Instruction Program
Mosaic Digital Academy Pt St. Lucie Virtual Instruc (course
College Preparatory Academy of the Treasure Coast
Mosaic Digital Academy Upper School (st. Lucie Virtual Franc
Wildwood Middle/ High School
South Sumter High School
Villages Charter School
Sumter Alternatives
Sumter County Adult Center
Sumter County Virtual Instruction Program
Sumter Virtual Franchise
Contracted Residential Services
Riveroak Technical College
Suwannee High School
Florida Sheriff'S Boys Ranch
Suwannee Virtual Instruction Program
Community Base Service Students
Suwannee Virtual School
Suwannee Virtual Franchise
Taylor Technical Institute
Taylor County High School
Taylor Virtual Instruction Program
Detention Facility Services
Taylor Virtual Franchise
Union County High School
Union Juvenile Residential Facility-Three Springs
The Outpost
Union County Adult High School
Union Virtual Franchise
Union Virtual Instruction Program (district Provided)
Deland High School
Mainland High School
New Smyrna Beach High School
Spruce Creek High School
Seabreeze High School
T. Dewitt Taylor Middle-High School
Volusia Regional Juvenile Detention Center
Riverview Learning Center
Highbanks Learning Center
Deltona High School
Stewart Treatment Center
Pine Ridge High School
Halifax Behavioral Services
Elearning East
G4s Youth Services Inc.
The Chiles Academy
Dept. of Corrections Educational Program
Elearning West
Richard Milburn Academy
Amikids Volusia
Volusia County Virtual Instruction Program
Volusia Virtual Instruction (course Offerings)
Legacy Scholars Academy
Wakulla High School
Second Chance School-Sopchoppy Education Center
Alternative High School Program
Wakulla County Virtual Instruction Program
Wakulla Virtual Franchise
Paxton School
Freeport Senior High School
Walton High School
Emerald Coast Technical College
Seaside Neighborhood School
Walton Learning Center
South Walton High School
Walton Academy Inc.
Walton Virtual School Full Time
Walton Virtual Franchise
Walton County Jail Program
Chautauqua Learn and Serve at the Arc of Walton County
Chipley High School
Vernon High School
Florida Panhandle Technical College
Washington Institute for Specialized Education
Washington Virtual Instruction Program
Washington Virtual Franchise
Okeechobee Youth Development Center
A.D. Henderson University School & Fau High School
Florida State University School
Fsus Virtual School Franchise
Florida A&M University Developmental Research School
Famu Drs Virtual Franchise
P.k. Yonge Developmental Research School
P. K. Yonge Virtual Franchise
Deaf High School (fsdb)
Blind High School (fsdb)
Career Education and Transition High School
Miccosukee Indian School
Ahfachkee Day School
St Pius X Catholic High School
St Vincent'S Academy
Rabun-Gap Nacoochee School
Bulloch Academy
Pace Academy
Fullington Academy
Tattnall Square Academy
Tallulah Falls School
Lagrange Academy
Brandon Hall School
Piedmont Academy
Briarwood Academy
Southwest Georgia Academy
Atlanta Jewish Academy Upper School
Crisp Academy
John Milledge Academy
Stratford Academy
Savannah Christian Prep
Westwood Schools
Greater Atlanta Christian School
Nathanael Greene Academy
George Walton Academy
The Heritage School
Darlington School
The Walker School
Brookstone School
Savannah Country Day School
Frederica Academy
Augusta Preparatory Day School
Gatewood Schools
Holy Innocents Episcopal School, Nw
John Hancock Academy
Killian Hill Christian School
Pinewood Christian Academy
St Francis Day School
The Galloway School
The Howard School
Twiggs Academy
Open Bible Christian School
David Emanuel Academy
Colonial Hill Christian School
Creekside Christian Academy
Citizens Christian Academy
Calvary Day School
Bible Baptist School
Westminster Schools of Augusta
Augusta Christian Schools
Crestwood Christian Academy
Valwood School
Mt Vernon Presbyterian School
Brunswick Christian Academy
Dublin Mennonite School
Georgia-Cumberland Academy
Deerfield-Windsor School
The Lovett School
Westwood Christian Academy
Jersey Christian School
Shiloh Hills Christian School
Chatham Academy
Marist School
Mill Springs Academy
Barrow County Christian Academy
Waynesboro Mennonite School
Mableton Christian Academy
Greater Augusta Christian Academy
Horizons School
Mohammed Schools of Atlanta
Thomas Jefferson Academy
Welcome Christian School
Counterpane School
Alleluia Community School
Atlanta Girls School
Bethesda Academy
Blessed Trinity Catholic High School
Butler Christian Academy
Eaton Academy
Evangel Temple Christian Academy
First Presbyterian Day School
Greater Atlanta Adventist Academy
Heirway Christian Academy
King'S Way Christian School
Liberty Faith Christian Academy
Mountain Area Christian Academy
Sophia Academy
Highland Christian Academy
Unity Christian School
Whitefield Academy
Covenant Christian Academy
Furtah Preparatory School
His Academy Christian School
Lithia Christian Academy
Matthew Reardon Center Advance Academy
Southland Academy
Wesleyan School
Bethlehem Christian Academy
King'S Ridge Christian School
Lafayette Christian School
Monsignor Donovan Catholic High School
Weber School
Wynfield Christian Academy
Yeshiva Ohr Yisrael of Atlanta
Lyndon Academy
Riverstone Montessori Academy
The Community School
Abc Montessori Academy for the Brilliant Child
Academe of the Oaks
Barnes Academy
Gerard Prepatory School
City of Knowledge Islamic School
Grace Baptist Christian School
Living Word Christian Academy
Mt Vernon Christian Academy
Notre Dame Academy
Providence Classical Christian School
St Nicholas Orthodox Academy
Savannah Adventist Christian School
Social Circle Christian School at Fbc
Special Needs School of Gwinnett
The Lionheart School
Wildwood Christian Academy
The Hirsch Academy
Advance Learning Center
Atlanta Country Day School
Brookwood Christian Language School
Dawson Christian Academy
Devereux Ackerman Academy
Evans Christian Academy
Faith Christian Academy of Griffin
Heritage Baptist Christian School
Meadow View Mennonite School
Rock Springs Christian Academy
Sinclair Christian Academy
Strong Rock Christian School
Owens Christian Preparatory Academy
Trinity Classical School
Trinity School of Cartersville
Upper Room Ministries Christian Academy
Center Academy Smyrna
Clearwater Academy
Braddy Preparatory Academy
Cherokee Rose Elementary School
Eastgate Life Academy
Faith Christian School of Pelham
Flat Creek Christian Academy
Friendship Christian School
Fugees Academy
Montessori School of Dunwoody
Sound Doctrine Christian Academy
Cornerstone Preparatory Academy
Southwest Georgia Institute of Education
Al-Falah Academy
Braselton Christian Academy
Bright Futures Academy
Cedar Christian School
Coastal Harbor Treatment
Grace Academy
Griffin Christian High School
Gods Heritage Christian Academy
James Madison High School
Mount De Sales Academy
New Testament Christian Academy
Omega Learning Center
Omega Private Academy-Acworth
St Anne-Pacelli Catholic School
Peachtree Academy Private School
Philadelphia Christian School
Faith Tabernacle Christian Academy
Alexsander Academy
Advance Academy at Matthew Reardon Center for Auti
Al-Furquan Academy
Bradfield Center Ault Academy
Champions Academy
Cristo Rey Atlanta Jesuit High School
Faith Christian Academy of Griffin, Inc.
Fannin Christian Learning Center
Grace Academy of Griffin
Hallie Turner Private
Johnson Ferry Christian Academy
Kidspeace
Kingdom Christian Academy & Preparatory School
Lasseter Academy
Life Song Montessori
Rivers Academy
Safe Harbor Baptist Academy
Savannah Christian Preparatory School
Second Nature Blue Ridge Wilderness Program
Service Christian School
Sophia Academy (1)
Sterling Christian Academy
Tnt Academy
Torch and Sword Christian Academy
Williamson Learning Center
National High School
Pleasant Grove Christian School
War Hill Christian Academy
The Bedford School
The Cottage School
Cumberland Christian Academy Pk-12
First Presbyterian Christian Academy
Greenforest Mccalep Christian Academy
Lake Grace Christian School
Meigs Mennonite Christian School
Mount Paran Christian School
North Cobb Christian School
Southside Baptist Church & Christian School
Charles Henry Terrell Academy
Urban Christian Academy
White Creek Christian Academy
Praise Academy
Young Americans Christian School
Dar Un-Noor School
Southwest Atlanta Christian Academy
Atlanta International School
Ben Franklin Academy
Canaanland Christian School
Miller'S Military Academy
Paul Anderson High School
Montessori School of Covington
Heavenly Institute of Learning
Anointed Word Christian Schools International
Mount Pisgah Christian School
Pinecrest Academy
Byron Christian Academy
Georgia Christian School
Loganville Christian Academy
Temima High School
Dominion Christian High School
Crosspointe Christian Academy
Living Way Christian Academy
St George'S Episcopal School
Vidalia Heritage Academy
Waverly Hall Christian Academy
Woodfield Academy
Byne Christian School
Bible Baptist Christian School
Cherokee Christian Schools
Maranatha Christian Academy
Old Suwanee Christian School
Warner Robins Christian Academy
Colquitt Christian Academy
The Ellis School of Atlanta
Act
Abm Vietnamese School
Oakwood Christian Academy
Lagrange High School
Troup County High School
Callaway High School
Bradfield Center - Ault Academy
Ccat School
Department of Corrections
Crisp Rydc
Augusta Youth Development Campus
Macon Youth Development Campus
Eastman Youth Development Campus
Albany Regional Youth Detention Center
Augusta Regional Youth Detention Center
Martha K. Glaze Regional Youth Detention Center
Claxton Regional Youth Detention Center
Elbert Shaw Regional Youth Detention Center
Dekalb Regional Youth Detention Center
Eastman Regional Youth Detention Center
Gainesville Regional Youth Detention Center
Macon Regional Youth Detention Center
Marietta Regional Youth Detention Center
Bob Richards Regional Youth Detention Center
Sandersville Regional Youth Detention Center
Savannah Regional Youth Detention Center
T J Loftiss II Regional Youth Detention Center
Waycross Regional Youth Detention Center
Metro Regional Youth Detention Center
Sumter Youth Development Campus
Muscogee Youth Development Center
Aaron Cohn Regional Youth Detention Center
Atlanta Youth Detention Center
Rockdale Rydc
Millegeville Itu
Department of Human Resources
Appling County High School
Atkinson County High School
Grady High School
Douglass High School
Crim High School
Mays High School
Maynard H. Jackson- Junior High School
North Atlanta High School
Aps-Forrest Hills Academy
Early College High School at Carver
School of Technology at Carver
School of Health Sciences and Research at Carver
The School of the Arts at Carver
South Atlanta School of Computer Animation and Design
South Atlanta Law and Social Justice School
The B.e.s.t Academy
South Atlanta School of Health and Medical Science
Hillside Conant School
Corretta Scott King Womens' Leadership Academy
Kipp Atlanta Collegiate
Atlanta Classical Academy
Charles Drew Charter School Ja/Sa
Booker T. Washington High School
Therrell High School
Bacon County High School
Baker County K12 School
Baldwin High School
Mountain Education Charter High School
Ivy Preparatory Academy at Gwinnett- Inc.
Fulton Leadership Academy
Pataula Charter Academy
Georgia School for the Deaf
Georgia Academy for the Blind
Atlanta Area School for the Deaf
Ivy Preparatory Academy- Inc
Georgia Connections Academy
Ivy Preparatory Young Men'S Leadership Academy- Inc.
Graduation Achievement Center Charter High School
Georgia Cyber Academy
Foothills Charter High School (madison Campus)
Banks County High School
Winder-Barrow High School
Apalachee High School
Cass High School
Adairsville High School
Fitzgerald High School
Berrien High School
Berrien Academy Performance Learning Center
Rutland High School
Lakebridge Behavioral Health System
Howard High School
Academy for Classical Education
Bleckley County High School
Bleckley County Success Academy
Brantley County Middle School
Brantley County High School
Bremen High School
Brooks County High School
Richmond Hill High School
Bryan County High School
Buford High School
Portal Middle/High School
Statesboro High School
Southeast Bulloch High School
Burke County High School
Calhoun County High School
Camden County High School
Metter High School
Villa Rica High School
Bowdon High School
Temple High School
Mt. Zion High School
Carrollton Junior High School
Cartersville High School
Lakeview-Fort Oglethorpe High School
Ringgold High School
Charlton County High School
Johnson High School
Jenkins High School
Low Elementary School
Groves High School
Windsor Forest High School
Savannah Arts Academy
Uhs of Savannah Coastal Harbor Treatment Center
The School of Liberal Studies at Savannah High School
Islands High School
Woodville-Tompkins Technical and Career High School
New Hampstead High School
Savannah Early College High School
Chattahoochee County High School
Chattooga High School
Chattooga Academy
Woodstock High School
Rusk Middle School
Sequoyah High School
Creekview High School
Gordon Lee High School
Clarke Central High School
Cedar Shoals High School
Classic City High School
Clay County Academies
North Clayton High School
Jonesboro High School
Forest Park High School
Morrow High School
Lovejoy High School
Mount Zion High School
Mundy'S Mill High School
Charles R. Drew High School
Elite Scholars Academy School
Martha Ellen Stilwell School for the Performing Arts
Clinch County High School
Osborne High School
North Cobb High School
Mceachern High School
Campbell High School
Sprayberry High School
Pebblebrook High School
South Cobb High School
Lassiter High School
Pope High School
Kennesaw Mountain High School
Kell High School
Hillgrove High School
Allatoona High School
Coffee County High School
George Washington Carver Freshman Campus
Coffee County Career Academy
Ca Gray Junior High School
Colquitt County High School
Colquitt County Achievement Center
Evans High School
Harlem High School
Grovetown High School
Commerce High School
Cook High School
Newnan High School
East Coweta High School
Crawford County High School
Crisp County High School
Dade County High School
Morris Innovative High School
Dawson County High School
Bainbridge High School
Bainbridge Middle School
New Beginning Learning Center
Redan High School
Cedar Grove High School
Stone Mountain High School
Druid Hills High School
Tucker High School
Southwest Dekalb High School
Towers High School
Dunwoody High School
Chamblee Charter High School
Cross Keys High School
Clarkston High School
Mcnair High School
Stephenson High School
Dekalb Alternative School
Martin Luther King- Junior High School
Lithonia High School
East Dekalb Special Education Center
Miller Grove High School
International Student Center
Uhs of Laurel Heights
Dekalb Early College Academy
Margaret Harris Comprehensive School
Dekalb School of the Arts
Arabia Mountain High School - Academy of Engineering- Medic
Elizabeth Andrews High School
Destiny Achievers Academy of Excellence
Tapestry Public Charter School
Dodge County High School
Dac (dodge County Achievement Center)
Dooly County High School
Monroe High School
Dougherty Comprehensive High School
Westover High School
Lithia Springs Comprehensive High School
Alexander High School
Chapel Hill High School
Youth Villages at Inner Harbour
New Manchester High School
Community Hope Center
Moore Street School
East Laurens High School
West Laurens High School
Early County High School
Echols County High School
Effingham County High School
South Effingham High School
Elbert County High School
Elberton Education Center
Emanuel County Institute
Swainsboro High School
Claxton High School
Fannin County High School
Starrs Mill High School
Sandy Creek High School
Whitewater High School
Coosa High School
Model High School
Armuchee High School
Pepperell High School
North Forsyth High School
Forsyth Central High School
South Forsyth High School
West Forsyth High School
Lambert High School
I-Achieve Academy
Franklin County High School
Banneker High School
Riverwood International Charter School
North Springs High School
Mcclarin High School
Roswell High School
Tri-Cities High School
Chattahoochee High School
Alpharetta High School
Georgia Baptist Children'S Home and Family Ministries
Langston Hughes High School
Johns Creek High School
Hapeville Charter Career Academy
The Academy at Woods Mill
Gilmer High School
Glascock County Consolidated School
Glynn Academy
Morningstar Treatment Services- Inc. Youth Estate
Gordon Central High School
Sonoraville Middle School
Sonoraville High School
Cairo High School
Lake Oconee Charter
Griffin High School
Spalding High School
Az Kelsey Academy
Gwinnett Intervention Education (give) Center East
Collins Hill High School
Parkview High School
Duluth High School
North Gwinnett High School
Dacula High School
Central Gwinnett High School
Norcross High School
South Gwinnett High School
Berkmar High School
Shiloh High School
Meadowcreek High School
Grayson High School
Peachtree Ridge High School
Mill Creek High School
Gwinnett School of Mathematics- Science and Technology
Oakland Meadow School
Gwinnett Intervention Education Center (give) West
Archer High School
Lanier High School
Gwinnett Online Campus
Habersham Central High School
9th Grade Academy
Habersham Success Academy
North Hall High School
East Hall High School
West Hall High School
Chestatee High School
Flowery Branch High School
Lanier Career Academy
Hancock Central High School
Haralson County High School
Harris County High School
Harris County Carver Middle School
Hart County High School
Heard County High School
Stockbridge High School
Henry County High School
Eagle'S Landing High School
Union Grove High School
Luella High School
Dutchtown High School
Ola High School
Locust Grove High School
Warner Robins High School
Veterans High School
Houston County Crossroads Center
Irwin County High School
Jackson County High School
East Jackson Comprehensive High School
Jasper County High School
Jeff Davis High School
Jefferson County High School
Jenkins County High School
Johnson County High School
Jones County High School
Lamar County High School
Lanier County High School
Lee County High School
Lee High School 9th Grade Campus
Bradwell Institute
Lincoln County High School
Long County High School
Lowndes High School
Lumpkin County High School
Macon County High School
Marietta Middle School
George W. Hartmann Center
Marion County Middle/High School
Thomson High School
Mcintosh Academy
Greenville Middle - High School
Good Sheperd Therapeutic Center
Miller County High School
Mitchell County High School
Baconton Community Charter School
Mary Persons High School
Montgomery County High School
Morgan County High School
Murray County High School
Gladden Middle School
Bagley Middle School
Pleasant Valley Innovative School
North Murray High School
Hardaway High School
Columbus High School
Spencer High School
Kendrick High School
Jordan Vocational High School
Carver High School
Early College Academy of Columbus at Waverly Terrace
Alcovy High School
Oconee County High School
North Oconee High School
Oglethorpe County High School
Paulding County High School
East Paulding High School
Hiram High School
South Paulding High School
North Paulding High School
Peach County High School
Pierce County High School
Rockmart High School
Cedartown High School
Harpst Academy
Hawkinsville High School
Putnam County High School
Quitman County High School
Rabun County High School
Rabun County Middle School
Randolph Clay High School
Academy of Richmond County High School
Josey High School
Johnson Magnet
Glenn Hills High School
Hephzibah High School
Davidson Magnet School
Laney High School
Cross Creek High School
Lighthouse Care Center of Augusta
Richmond County Technical Career Magnet School
Alternative Education Center at Lamar
Performance Learning Center
Rockdale County High School
Rome High School
Rome Middle School
Schley Middle High School
Screven County High School
Seminole County Middle/High School
Social Circle High School
Stephens County High School
Stewart County High School
Americus Sumter High School (old Americus-Sumter Hs S)
Americus Sumter 9th Grade Academy
Sumter County Middle School
Central Elementary/High School
Taliaferro County School
Tattnall County High School
Taylor County Middle School
Georgia Center
Telfair County High School
Terrell High School
Thomas County Central High School
Bishop Hall Charter School
The Renaissance Center for Academic and Career Development
Northeast Campus- Tift County High School
Tift County High School
Eighth Street Middle School
Toombs County High School
Towns County High School
Treutlen Middle/High School
Trion High School
Turner County High School
Turner County Specialty School
Twiggs County High School
Woody Gap High/Elementary School
Upson-Lee High School
Valdosta High School
Vidalia Comprehensive High School
Vidalia Academy
Ridgeland High School
Monroe Area High School
Loganville High School
Walnut Grove High School
Ware County High School
Warren County High School
Wayne County High School
Webster County High School
Wheeler County High School
White County High School
White County 9th Grade Academy
Southeast Whitfield County High School
Northwest Whitfield County High School
Coahulla Creek High School
Wilcox County High School
Washington-Wilkes Comprehensive High School
Wilkinson County High School
Worth County High School
St Anthony Jr/Sr High School
St Francis School
St Louis School
St Joseph School
The St Andrews Schools
Seabury Hall
Variety School of Hawaii
Le Jardin Academy
Mid-Pacific Institute
Punahou School
La Pietra Hawaii School for Girls
Parker School
Honolulu Waldorf School
Maili Bible School
Koolau Baptist Academy
Kaimuki Christian School
Island School
Hale O Ulu School
Doris Todd Christian Academy
Assets School
Kauai Christian Academy
Haleakala Waldorf School
Christian Academy
Hawaii Baptist Academy
Kamehameha Schools Maui
Olelo Christian Academy
Pacific Buddhist Academy
Island Pacific Academy
Akaula School
Ho'Omana Hou School
Maui Preparatory Academy
American Renaissance Academy
Friendshp Christian Schools at Youth Center Campus
Makua Lani Christian Academy
Pu'Ukumu School
Ho'Ala School
Clearview Christian Girl School
Friendship Christian Schools
Kamehameha Schools Kapalama Campus
Loveland Academy
Hawaii Preparatory Academy
Hanalani Schools
Kahuku High & Intermediate School
Kailua High School
Kailua Intermediate School
Kalaheo High School
Governor Samuel Wilder King Intermediate School
Hilo High School
Hilo Intermediate School
Honokaa High & Intermediate School
Kau High & Pahala Elementary School
Kohala High School
Konawaena High School
Laupahoehoe Community - Pcs
Paauilo Elementary & Intermediate School
Pahoa High & Intermediate School
Waiakea High School
Henry Perrine Baldwin High School
Hana High & Elementary School
Lahainaluna High School
Lanai High & Elementary School
Maui High School
Molokai High School
Kapaa High School
Kauai High School
Niihau High & Elementary School
Waimea High School
Hawaii School for the Deaf and Blind
Olomana School
Castle High School
Mililani High School
Moanalua High School
Leilehua High School
Waianae High School
Pearl City High School
Nanakuli High & Intermediate School
Ilima Intermediate School
Highlands Intermediate School
James Campbell High School
Waialua High & Intermediate School
Admiral Arthur W Radford High School
Moanalua Middle School
Waipahu Intermediate School
Waipahu High School
Kalani High School
Aliamanu Middle School
Aiea Intermediate School
Aiea High School
President Theodore Roosevelt High School
President William Mckinley High School
Kaimuki High School
Governor Wallace Rider Farrington High School
Henry J Kaiser High School
Waianae Intermediate School
Kamaile Academy Pcs
Anuenue School
King Kekaulike High School
Kealakehe High School
Keaau High School
Kapolei High School
Connections - New Century Pcs
Kanu O Ka Aina - New Century Pcs
West Hawaii Explorations Academy
Kula Aupuni Niihau a Kahelelani Aloha - Ncpcs
Halau Ku Mana - a New Century Pcs
University Laboratory School
Myron B. Thompson Academy - a New Century Pcs
Hakipuu Learning Center
Ke Kula O Samuel M Kamakau - a Laboratory Pcs
Ke Ana Laahana - Pcs
Kihei Public Charter School
Ke Kula Niihau O Kekaha Learning Center - a Laboratory Pcs
Hawaii Academy of Arts & Science Pcs
Ka Umeke Kaeo - Pcs
Ke Kula O Ehunuikaimalino
Kua O Ka La - Ncpcs
Kanuikapono Learning Center
Molokai Middle School
Kawaikini Ncpcs
Hawaii Technology Academy - Pcs
Ewa Makai Middle School
Beckman Catholic Jr-Sr High School
Wahlert Catholic High School
Bosco Catholic School System
Newman Catholic School
Marquette Catholic Schools Pk-12
Regina Catholic Education Center
Holy Trinity Catholic Schools
Dowling Catholic High School
St Albert Catholic Schools
St Edmond Catholic School
St Mary S High School
Kuemper Catholic School System
Scattergood Friends School
Iowa Mennonite School
Cono Christian School
Western Christian High School
Unity Christian High School
Pella Christian High School
Siouxland Community Christian School
Cedar Valley Christian School
Burlington Notre Dame Catholic Elementary
Keokuk Christian Academy
Netherlands Reformed Christian School
Prince of Peace Catholic School
Boys & Girls Home Family Services
Heartland Christian School
Burlington Notre Dame Jr/Sr High School
Valley Lutheran School
Bridgewood Education
Woodward Academy
Bishop Heelan Catholic High School
Quakerdale Promise Academy
Iowa Christian Academy
North Iowa Christian School
Dallas Center Christian School
Independence Christian Academy
Ankeny Christian Academy
Morning Star Academy
Ottumwa Christian School
Great River Christian School
Harvest Baptist School
Pathway Christian School
St Mary'S School
Maharishi School of the Age of Enlightenment
Des Moines Christian School
North Fayette High School
Colfax-Mingo High School
Sibley-Ocheyedan High School
Okoboji High School
Union High School
Sioux Central Middle School
Sioux Central High School
South Central Calhoun High School
South O'Brien Secondary School
Riverside Community High School
Prairie Valley High School
East Marshall Senior High School
Gmg Secondary School
Agwsr High School
Adair-Casey Jr-Sr High School
Adm Senior High School
Akron Westfield Senior High School
Albia High School
Albia Middle School
Alburnett Senior High School
Algona High School
Waukon High School
North Butler Jr/Sr High School
Alta-Aurelia High School School
Ames High School
Anamosa High School
Ankeny High School
Northview Middle School
Southview Middle School
Ankeny Centennial High School
Aplington Parkersburg High School
Westside Junior-Senior High School
Audubon Middle-High School
Ahstw Secondary School
Ballard High School
Battle Creek-Ida Grove Senior High School
Baxter High School
Bcluw High School
Belle Plaine Jr/Sr High School
Belmond-Klemme Community Jr-Sr High School
Belmond-Klemme Alternative School
Benton Community Senior High School
Benton Community Middle School
Bettendorf High School
Eddyville-Blakesburg- Fremont Jr/Sr High School
Bondurant-Farrar High School
Boone High School
Futures
Boyden-Hull High School
West Hancock High School
Brooklyn-Guernsey-Malcom Jr-Sr High School
North Iowa High School
Burlington Community High School
Burlington Alternative School
Cam High School
Iowa Connections Academy High School
Cal Community High School
Calamus-Wheatland Sec Attendance Center
Camanche High School
Cardinal Middle-Senior High School
Cedar Falls High School
Holmes Junior High School
Peet Junior High School
Metro High School
Center Point-Urbana High School
Howar Junior High School
Central City High School
Central City Junior High School
Central Jr-Sr High School
Central Decatur Ms/Sr High School
Central Lee High School
Central Lyon Senior High School
Chariton High School
Charles City High School
Charter Oak-Ute High School
Clarinda High School
Clarinda Academy
Clarion-Goldfield-Dows High School
Clarke Community High School
Clarke Middle School School
Clay Central-Everly Junior Senior High School
Clear Creek Amana High School
Prairie Edge
Prairie High School
Prairie Point
Collins-Maxwell Middle/High School
Colo-Nesco Junior/Senior High School
Columbus Community High School
Columbus Community Junior High School
Coon Rapids-Bayard 5-12 Attendance Center
Creston High School
Dallas Center-Grimes High School
DC-G Meadows
Danville Junior-Senior High School
Mid City High School
Davenport Learning Center
Davis County Community High School
Flex Ed High School
Decorah High School
Denison High School
Denison Alternative High School
Denver Senior High School
Scavo Alternative High School
Orchard Place School
Ruby Van Meter School
Des Moines Central Campus High School
Diagonal Junior-Senior High School
Dike-New Hartford High School
Dubuque Senior High School
Hempstead High School
Dunkerton High School
Boyer Valley Middle/High School
Eagle Grove High School
Earlham Senior High School
Earlham Middle School
East Buchanan High School
Easton Valley High School
River Valley Junior- Senior High School
East Union Middle-High School
Kee High School
Edgewood-Colesburg High School
Eldora-New Providence High School
Emmetsburg High School
English Valleys Jr-Sr High School
Essex Junior-Senior High School
Estherville Lincoln Central High School
Exiraelk Horn-Kimballton High School
Nishnabotna High School
Forest City High School
Fort Dodge High School
Fort Madison High School
Fremont-Mills Middle and Senior High School
Ridge View High School
Garner-Hayfield-Ventura High School
Garner-Hayfield-Ventura Junior High School
George-Little Rock Senior High School
Gladbrook-Reinbeck High School
Glenwood Senior High School
Glidden-Ralston Jr-Sr High School
Graettinger-Terril High School
Nodaway Valley High School
Grinnell Community Senior High School
Griswold Middle/High School
Grundy Center High School
Guthrie Center High School
Guthrie Center Junior High School
Clayton Ridge High School
Iowa Virtual Academy
H-L-V Junior-Senior High School
Hampton-Dumont High School
Harlan High School
Harmony Junior Senior High School
Hartley-Melvin-Sanborn High School
Hinton High School
Humboldt High School
Independence Junior Senior High School
Indianola High School
Interstate 35 Secondary School
Iowa City High School
Northwest Junior High School
Southeast Junior High School
West Senior High School
Elizabeth Tate Alternative High School
North Central Junior High School
Iowa Falls - Alden High School
Riverbend Middle School
Iowa Valley Jr-Sr High School
Ikm-Manning High School
Janesville Junior-Senior High School
Greene County Middle School
Jesup High School
Johnston Middle School
Johnston Senior High School
Keokuk High School
Keota High School
Kingsley-Pierson High School
Knoxville High School
Lake Mills Senior High School
Harris-Lake Park High School
Lamoni High School
Laurens-Marathon High School
Lawton Junior-Senior High School
Le Mars High School
Individualized Learning Center
Lenox High School
Lewis Central Senior High School
North Cedar Jr/Sr High School
Linn-Mar High School
Lisbon High School
Lisbon Middle School
Logan-Magnolia Jr-Sr High School
Lone Tree Junior-Senior High School
Louisa-Muscatine High School
Louisa-Muscatine Jr High School
Lynnville-Sully High School
Mfl Marmac High School
Madrid High School
Madrid Junior High School
East Mills Jr/Sr High School
Manson Northwest Webster Junior High/High School
Maple Valley-Anthon Oto High School
Maquoketa Community High School
Maquoketa Valley Senior High School
Marcus-Meriden-Cleghorn Jr/Sr High School
Marion Home School
B R Miller Middle School
Marshalltown High School
Martensdale-St Marys Jr-Sr High School
John Adams Middle School
Mason City High School
Moc-Floyd Valley High School
Mediapolis High School
Melcher-Dallas High School
Mid-Prairie High School
Alterntive Learning Cent
Midland Middle/High School
Missouri Valley High School
Montezuma High School
Montezuma Junior High School
Moravia High School
Mormon Trail Jr-Sr High School
Moulton-Udell High School
Mount Ayr High School
Wisdomquest Education Center
Murray Jr/Sr High School
Muscatine High School
Nashua-Plainfield Junior-Seniorhigh School
Cedar Lake Alternative School
New Hampton High School
Education Options
New London Jr-Sr High School
Newell-Fonda High School
Berg Middle School
Newton Senior High School
Basics and Beyond Alternative School
Central Springs High School
North-Linn Senior High School
North Mahaska Jr-Sr High School
North Polk High School
North Scott Junior High School
North Scott Senior High School
North Tama High School
Northeast Middle-High School
Northwood-Kensett Jr-Sr High School
Norwalk Senior High School
Oelwein High School
Ogden High School
Orient-Macksburg Senior High School
Osage High School
Oskaloosa High School
Ottumwa High School
Paton-Churdan Jr-Sr High School
Pekin Community High School
Pella High School
Pella Middle School
Pleasant Valley Junior High School
Pleasantville High School
Pocahontas Area Regional Learning Center
Pocahontas Area Middle/ High School
John R Mott High School
Red Oak High School
Remsen-Union High School
Riceville High School
Rock Valley Jr-Sr High School
Roland-Story High School
Rockford Junior-Senior Rockford Senior High School
Ruthven-Ayrshire High School
St Ansgar High School
Saydel High School
Sergeant Bluff-Luton Senior High School
Sigourney Jr-Sr High School
Sioux Center High School
South Hamilton Middle and High School
South Page Senior High School
South Tama County High School
South Winneshiek High School
Southeast Polk High School
Southeast Polk Junior High School
Southeast Warren Jr-Sr High School
Spirit Lake High School
Springville Secondary School
Stanton High School
Starmont High School
St Lake/Ia Cntrl/Buena Vista Early College High School
Storm Lake High School
West Central Valley High School
Sumner-Fredericksburg High School
Tipton High School
Treynor High School
Tri-Center High School
Tri-County High School
Tri-County Junior High School
Tripoli Middle/Sr High School
Turkey Valley Jr-Sr High School
Twin Cedars Jr-Sr High School
Underwood High School
Urbandale High School
Van Meter Jr-Sr High School
Vinton-Shellsburg High School
Waco High School
East Sac County High School
Wapello Senior High School
Wapello Junior High School
Wapsie Valley High School
Expo Alternative Learning Center
Prairieview School
Waukee Senior High School
Timberline School
Greenview Alternative School
Waverly-Shell Rock Senior High School
Wayne Community Jr-Sr High School
Webster City High School
West Bend-Mallard High School
West Burlington High School
West Central Charter High School
West Delaware High School
Walnut Creek Campus
Valley Southwoods
Indian Hills Junior High School
Stilwell Junior High School
West Harrison High School
West Liberty High School
West Lyon High School
West Lyon Junior High School
West Marshall High School
West Monona High School
West Sioux High School
Cascade Junior-Senior High School
Western Dubuque High School
Whiting Senior High School
Williamsburg Jr-Sr High School
Wilton Jr-Sr High School
Winfield-Mt Union Jr-Sr High School
Winterset Junior High School
Winterset Bridges School
Winterset Senior High School
Woodbine High School
Woodbury Central High School
Woodward-Granger High School
Pcm High School
Meskwaki Settlement School
Bishop Kelly High School
Nampa Christian Schools
Gem State Adventist Academy
Lake City Jr Academy
North Idaho Christian School
Northwest Childrens Home Educ Center
Riverstone International School
The North Fork School
Classical Christian Academy
Project Patch School
Northwest Academy
Boulder Creek Academy
Centennial Baptist School
Cherry Gulch
Boise Girls Academy-Teen Challenge Pacific Northwe
Ekklesia Christian School
Innercept
Mary Immaculate Queen School
St Joseph'S Minor Seminary
The Sage School
Alzar School
Confluence Christian High School
Silver Valley Christian Academy
Christian Center School
Elk Mountain Academy
Genesis Preparatory Academy
Hall International Academy for Arts and Humanities
Watersprings School
Cole Valley Christian Schools
Foothills School of Arts & Sciences
The Ambrose School
Priest River Lamanna High School
Priest River Jr High School
Prep (alternative) High School
Clark Fork Jr-Sr High School
Sandpoint High School
Sandpoint Juvenile Detention
Lake Pend Oreille Alternative High School
Sandpoint Middle School
Victory Charter School
Idaho Virtual Academy
Idaho Virtual Academy Alternative High School
Richard Mckenna Charter High School
Richard Mckenna Alternative Charter High School
Compass Public Charter School Junior/Senior High School
Troy Jr-Sr High School
Deary School
Inspire Virtual Charter School
Liberty Charter School
Taylors Crossing Charter School
Juvenile Correction-St Anthony
Juvenile Corrections - Nampa
Juvenile Corrections - Lewiston
Robert Janss School
Aberdeen High School
American Falls High School
American Falls (alternative) Academy
Salmon River Jr-Sr High School
Clearwater Valley Jr-Sr
Grangeville High School
Xavier Charter School
North Valley Academy
Isucceed Virtual High School
Idaho Connects Online School
Idaho Connects Online Alternative School
Kootenai Bridge Academy School
Calder School
Cossa Academy
Cossa Regional Technology & Educational Center (crtect)
Another Choice Virtual Charter
Sage International School of Boise
North Idaho Stem Charter Academy
American Heritage Charter School
Forrest M. Bird Charter School
Ktec School
Bingham Academy
Upper Carmen Charter High School
Idaho College & Career Readiness Academy
Idaho Distance Education Academy
Coeur D'Alene Charter Academy School
North Star Charter School
Idaho City High School
Bear Lake High School
Clover Creek High School Alternative
Blackfoot High School
Independence Alternate High School
Summit Academy (alternative)
Carey Public School
Wood River High School
Bliss School
Boise Senior High School
Borah Senior High School
Capital Senior High School
Fairmont Junior High School
Hillside Junior High School
North Junior High School
Les Bois Junior High School
Riverglen Jr High School
Timberline High School
Ada County Juvenile Center
Marian Pritchett Memorial School
Dehryl a Dennis Prof-Tech Center
Treasure Valley Math/Science
Frank Church High (altern)
Bonners Ferry High School
Rimrock Jr-Sr High School
Buhl High School
Butte County High School
Canyon Springs Alternative High School
Southwest Idaho Juvenile Det
Caldwell Senior High School
Camas County High School
Cambridge Jr-Sr High School
Vallivue High School
Thomas Jefferson Charter
Vallivue Academy (alternative)
Vallivue Virtual Academy
Rivervue Academy Alternative
Cascade Jr-Sr High School
Burley Senior High School
Burley Junior High School
Declo Senior High School
Oakley Jr-Sr High School
Raft River Jr-Sr High School
Cassia High School (alternative)
Cassia Regionaltechnical Center
Castleford School
Challis Jr-Sr High School
Clark County Jr-Sr High School
Coeur D'Alene High School
Lake City High School
Venture Alternative High School
Cda Juvenile Detention Center
Prairie Jr-Sr High School
Region II Prof-Tech Academy
Lakeside Jr High School
Council Jr-Sr High School
Culdesac School
Dietrich School
Rocky Mountain Middle School
Bonneville High School
Lincoln High School (alternative)
Telford Academy (alternative)
Sandcreek Middle School
Special Services Center
Bonneville Online High School
Technical Careers High School
Preston High School
Franklin County (alternative) High School
Southeast Idaho Professional Technical School
Black Canyon High School
Emmett High School
Patriot Center (at Matr)
Payette River Technical Academy
Filer High School
Filer Middle School
Firth High School
North Fremont Jr-Sr High School
South Fremont High School
Five-County Detention Center
Fruitland High School
Fruitland Preparatory Academy Alternative
Garden Valley School
Genesee School
Glenns Ferry High School
Gooding High School
Grace Jr/Sr High School
Hagerman School
Hansen Jr/Sr High School
Highland School
Homedale High School
Cossa
Horseshoe Bend Middle-Sr High School
Eagle Rock Middle School
Idaho Falls Senior High School
Skyline Senior High School
3-B Detention Center
Emerson High School Altern
Taylorview Middle School
Eastern Id Prof-Tech High School
Rigby High School
Jefferson High School (alternative)
Northside Jr/Sr High School
Jerome High School
Day Treatment Program
Kamiah High School
Kellogg High School
Kendrick Jr-Sr High School
Kimberly High School
Kootenai Jr-Sr High School
Kuna High School
Initial Point High School
Kuna Professional Technical
Lakeland Junior High School
Mountainview Alternative High School
Timberlake Junior High School
Timberlake Senior High School
Lapwai High School
Region 2 Juvenile Det Center
Jenifer Junior High School
Lewiston High School
Sacajawea Junior High School
Tammany Alternative Learning Center
Mackay Jr-Sr High School
Central Alternative High School
Madison Senior High School
Marsh Valley High School
Marsh Valley Middle School
Marsing High School
Mccall-Donnelly High School
Valley County Juvenile Detention
Heartland High School (alternative)
Meadows Valley School
Melba High School
Eagle High School
Meridian High School
Crossroads Middle School
Meridian Academy
Meridian Technical Charter High School
Ada Professional-Technical Center
Meridian Medical Arts Charter
Central Academy (alternative)
Pathways Middle School
Rebound School of Opportunity Alternative
Idaho Fine Arts Academy
The Atlas School
Midvale School
Midvale Alternative School
Mt Harrison Jr/Sr High Alternative School
Mini-Cassia Juvenile Det Center
Minico Senior High School
Artec Charter School
Paradise Creek Regional Alternative
Moscow High School
Mountain Home Sr High School
Bennett Mountain High School
Mullan Jr-Sr High School
Murtaugh Schools
Nampa Senior High School
Union High School (alternative)
Idaho Center of Adv Technology
Idaho Arts Charter School
New Plymouth High School
Nezperce School
North Gem Senior High School
Notus Jr-Sr High School
Malad Senior High School
Oneida (alternative) High School
Orofino High School
Idaho Youth Challenge Academy Fall
Idaho Youth Challenge Academy Spring
Payette High School
Payette Alternative High School
Payette Alternative Center
Pocatello Juvenile Detention
New Horizons High School (alternative)
Pocatello High School
Kinport Academy
Gateway Prof-Tech School
Post Falls High School
New Vision Alternative
Potlatch Jr-Sr High School
Richfield School
Ririe Jr/Sr High School
Rockland Public School
Salmon Junior/Senior High School
Salmon Alternative School
Salmon Juvenile Detention Center
Shelley Senior High School
Donald J Hobbs Middle School
Shoshone High School
High Desert High School
Snake River Jr High School
Snake River High School
Soda Springs High School
Leadore School
St Maries Community Ed (alternative)
St Maries High School
Sugar-Salem High School
Sugar-Salem Junior High School
Valley View Alternative High School
Teton High School
Basin Alternative High School
Twin Falls Senior High School
Magic Valley Alternative High School
Snake River Juvenile Detention
Twin Falls Bridge Academy
Magic Valley Coop Svc Agency
Valley School
Wallace Jr/Sr High School
Weiser High School
Indianhead Academy
Wendell High School
Hub City Alternative High School
West Jefferson Junior High School
West Side Senior High School
Wilder Middle/High School
Idaho School for the Deaf and the Blind
Shoshone-Bannock School District No 512
Holy Trinity High School
Marian Catholic High School
Regina Dominican High School
Carmel Catholic High School
Notre Dame College Prep
Fenwick High School
Seton Academy
Woodlands Academy of the Sacred Heart
Nazareth Academy
Josephinum Academy
Leo Catholic High School
Queen of Peace High School
Resurrection College Prep High School
St Benedict Preparatory School
St Laurence High School
St Viator High School
Hales Franciscan High School
De La Salle Institute - Institute Campus
Br Rice High School
Gibault Catholic High School
Althoff Catholic High School
Bishop Mcnamara Catholic High School
Montini Catholic High School
Providence Catholic High School
Alleman High School
St Bede Academy
Peoria Notre Dame High School
Marquette Academy
Marian Central Catholic High School
Newman Central Catholic High School
Boylan Catholic High School
Aquin Catholic Jr Sr High School
Aurora Central Catholic High School
Marmion Academy
Rosary High School
St Edward Central Catholic High School
Routt Catholic High School
Marquette Catholic High School
Sacred Heart Griffin High School
Quincy Notre Dame High School
Lake County Baptist School
Christ the King Lutheran School
Wheaton Academy
Zion Lutheran Grade School
Lutheran School Association
Rockford Lutheran School - Jr/Sr High School
Luther North College Prep
Jeanine Schultz School
Sonia Shankman Orthogenic School
Arthur Christian School
Fasman Yeshiva High School
Keith Country Day School
Morgan Park Academy
Westlake Christian Academy
North Shore Country Day School
Illiana Christian High School
The Latin School of Chicago
Roycemore School
Ucp - Melvin J Larson Education Center
Chaddock
Esperanza Therapeutic School
Joliet Montessori School
Lake Forest Academy
North Love Christian
Prologue Early College
Walter Lawson Childrens Home
Westfair Christian Academy
Somonauk Christian School
Marquette Manor Baptist Academy
Romeoville Christian Academy
Mt Vernon Christian School
Ida Crown Jewish Academy
Alpine Christian School
Timothy Christian High School
St Ignatius College Prep
Ic Catholic Prep
Berean Baptist Christian School
Aurora Christian Schools
Hinsdale Adventist Academy
Judah Christian School
The Willows Academy
Chicago Lighthouse
South Side Baptist School
Ravenswood Baptist Christian School
Schaumburg Christian School
Univ of Chicago Lab School
Kankakee Trinity Academy
La Salle Peru Christian School
Mississippi Valley Christian School
Faith Baptist Christian School
Bible Baptist Christian Academy
Blue Cap School
Chicagoland Jewish High School
Coordinated Youth & Human Services
Ewing Mennonite School
Giant Steps Illinois
Innovations Academy
Rockford Iqra' School
Camelot-Nwca
The High School of St Thomas More
Beacon Therapeutic
Child S Voice School
Clinton Christian Academy
Il Central Christian School
New Horizon Center
Pavilion Foundation School
Prairie Flower Montessori School
Trinity Services -Trinity School
The Hope School Learning Center
Christ Our Rock Lutheran High School
Jordan Baptist School
Lt Joseph P Kennedy Jr School
Linn Mennonite Christian School
Lutherbrook Academy
Naperville Christian Academy
Olive Branch Christian Academy
Thompsonville Christian Junior Academy
Ucan Academy
Notre Dame De La Salette Boys Academy
Allendale-Stepping Stone West
Clare Woods Academy
College Preparatory School of America
Cornerstone Christian Academy of Mclean County
Faith Lutheran High School
Living Hope Fellowship Christian School
Quad Cities Christian School
Salem4youth
Trinity Oaks Christian Academy
Cathedral Baptist School
Countryside Private School
Daarul Uloom
Families of Faith Christian Academy
Gateway Legacy Christian Academy
Maryville Christian School
Misericordia School
Our Lady Sacred Heart Academy
Prairie Lake School
Word of God Christian Academy
Austin Career Education Center
Cs Academy
Dewitt Private Academy
Hamilton Academy
Furqaan Academy
Grand Prairie School
Griffin Christian School
Mid-America Preparatory School
Ombudsman Educational Services-Lyons Plus
Pnuema Institute
Safe Harbor School
School of Expressive Arts and Learning (seal)
Turning Pointe Cn Day School
American School
Banner Academy West
Glenoaks Therapeutic Day Schools
Montessori School of Lake Forest Adolescent Prgm
Mooseheart Child City and School Inc
Little City Foundation Childbridge Center for Educ
Vine Academy, Llc
Youthbuild Academy
Beacon Academy
Jtc Boys Academy
Fields Lab Academy
Grace Christian Online Academy
Jtc Academy
Lawrence Hall Therapeutic Day School
New Vision Christian Academy
One World School- Llc
Yeshiva Netzach Eliyahu
Stuart G Ferst School
Arlyn Day School
Carmel Montessori Academy & Children'S House
Lubavitch Girls High School
Governor French Academy
Hanna Sacks Bais Yaakov High School
Joliet Catholic Academy
Joseph Academy
Kemmerer Village School
Lahr-Well Academy
Montessori School of Lake Forest
Orchardville Mennonite School
Collinsville Christian Academy
The Bridge High School
Universal School
Westminster Christian School
Bais Yaakov High School
Northridge Preparatory School
Tri-State Christian School
Swann Special Care Center-Elementary/Secondary Sch
Centerview Therapeutic School
Creative Learning Montessori School
Danville Christian Academy
Keystone Montessori School
Kingswood School
Spectrum School
Christ Lutheran High School
Cristo Rey Jesuit High School
Lycee Francais De Chicago
Lubavitch Mesivta of Chicago
Christ Our Savior Lutheran High School
Parkview Christian Academy
Quincy Area Christian School Association
Allendale School
Kiefer School
Brehm Preparatory School
Christian Heritage Academy
Montessori Private Academy
Christian Fellowship School
Mother Mcauley Liberal Arts High School
Newhope Academy
Laureate Day School
South Campus
Westchester Christian School
Easter Seals Therapeutic Day School
Chicago Hope Academy
Yeshivas Meor Hatorah of Chicago
Bnos Rabbeinu High School
Guerin Prep High School
Chilren'S Habilitation Center
Banner Therapeutic Day School
Maryville Jen School
Henryk Sienkiewicz
Keshet
Parkland Preparatory Academy
The Bancroft School
St Coletta'S of Illinois
West Town Academy
St Fabian'S Educational Center
Chicago Waldorf School
Midwest Christian Academy
Montessori Children'S House
South Central Community Services - South Shore
Acacia Academy
Montessori Academy of North Hoffman
Thresholds High School
Ronald Knox Montessori School
Childrens House Montessori School
Illinois Lutheran High School
Vision Way Christian School
Casey-Westfield Jr/Sr High School
Norris City-Omaha-Enfield High School
Prairie Central High School
Prairie Central Jr High School
Iyc Chicago
Iyc Kewanee
Illinois Youth Center-Warrenville
Illinois Youth Center - St Charles
Il Youth Center - Pere Marquette
School District 428 Iyc-Hrb
Eastland Jr/Sr High School
Goreville High School
Joppa Jr & Sr High School
Gcms High School
Farmington Central High School
Gallatin High School
Georgetown-Ridge Farm High School
Il Center for Rehab & Educ-R
University of Illinois High School
Il Mathematics & Science Academy
Brussels High School
A-C Central High School
North Chicago Community High School
Illini Central High School
Henry-Senachwine High School
Bureau Valley High School
Lewistown High School
The Lafayette Academy
Arc
Adams County Rssp
Academic Behavior&community Academy
Pace Alternative School
New Approach Alternative High School
Focus Safe School Program
Chrismont Safe School
Tristar Academy Safe School Program
Aspire Alternative High School
Regional'L Learning Center Star Winn
Regional'L Learning Center Star Boone
Regional'L Learning Academy Star Winn
Regional Alternative School
Regl Learning Academy Star Boone
Regional'L Safe School Program Roe #28
Roe Adult Learning Center Macoupin
Roe Adult Learning Center Jersey
Roe Safe School Macoupin
Roe Safe School Greene
Rap Freeport
Rap Elizabeth
Freeport Alternative High School
R E a D Y Program
Assist Taoep 12
Assist Rssp 12
Centralia Alternative School
Safe School Program Centralia
Mt Vernon Alternative School
Safe School Program
Pathways Roe 11
Paris Bridges
Lerna Bridges
Shelbyville Bridges
Cowden-Herrick Jr/Sr High School
Regional Alop School
Kec Central Efe 170
Partners for Success-Old Mill School
Dupage Alop
Learning Alternative Branch Harrisburg
Learning Alternative Branch Mill Shoals
Starquest Academy Rssp South
Project Echo
Echo Juvenile Detention Center
Premier Academy Morris
Yea Program
Oswego Goal
Project Indian
Premier Academy Morris Taoep
Flex Program
Spoon River Academy
Fulton Regional Safe School
Hancock County Academy
Academy for Secondary Education
Mcdonough Cty Lrn Center
Hancock County Learning Center
Regl Inst Scholastic Excellence
I Kan Regional Alternatve Att Center
Salt School
Five County Regional Alternative
Cope Alternative School
Project Soar
Gifford St Regional Safe School Prog
Oak Ridge Rssp
Mades-Johnstone Rssp
East Aurora Hs Rssp
West Aurora Hs Rssp
New Directions Program
Raes West
Raes Rssp
Raes West Alternative Ed
Raes Night School
Raes East Alternative Ed
Roe Alternative Prog of Lake County
Lake County Collaborative Alop
Wauconda Cusd 118 Alop
Lmp Roe
Lasalle County Detention Home
Lmp Roe Taoep
Regional Center for Change
Rock River Challenge
Nachusa Campus School
Nachusa Campus Rssp
Morrison Alternative Learning Program
Futures Unlimited
Milligan Academy Rssp
St Marys Adolescent Ed Program
Center for Educ Opp
Evergreen Academy
Ccsi Alternative School
Monroe/Randolph Red Brick School
Greeley Alternative School
Coolidge Rssp
Salt Creek Academy
Sangamon County Learning Academy
Sangamon Safe School Program
St Clair County Roe Safe School
Roe 53 Safe School
Roe 53 Academy
Middlefork School Rssp
Lincoln School Rssp
Lincoln School Alop
North Cook Young Adult Academy
N Cook Young Adult Acdmy Palatine
Harbor Academy Regional Safe School Prg
Morton Alternative Schools
West 40 Alop Achievers
Alop Academic Learning Program
Proviso Thsd 209 Dream School
Tapestry Alop
Okaw Valley High School
West Carroll High School
West Prairie High School
West Central High School
Monmouth-Roseville High School
Monmouth-Roseville Jr High School
Sangamon Valley High School
El Paso-Gridley High School
Prairieview-Ogden Jr High School
Rushville-Industry High School
Thompsonville High School
Illini West High School
Flanagan-Cornell High School
Mercer County High School
Mercer County Jr High School
Paris Cooperative High School
Southland College Prep
North Mac High School
Odin Attendance Center 9-12
Horizon Science Academy-Mckinley Pk
Abingdon-Avon High School
Milford High School Campus
Webber High School
Salt Fork High School
Alden-Hebron High School
Prairie Jr High School
Altamont High School
Alton High School
Alwood Middle/High School
Amboy High School
Anna-Jonesboro High School
Annawan High School
Antioch Comm High School
Lakes Community High School
Aptakisic Junior High School
Arcola High School
Argenta-Oreana High School
Argo Community High School
Buffalo Grove High School
John Hersey High School
Rolling Meadows High School
The Academy at Forest View
Wheeling High School
Vanguard School
Newcomer Center
Sigwalt Cls Center
Armstrong High School
Arthur-Lovington-Atwood-Hammond
Ashton-Franklin Center High School
Astoria High School
Athens Sr High School
Athens Junior High School
Hope D Wall Tmh Child Dev Center
West Aurora High School
Central Comm High School
Glenwood Middle School
Barrington High School
Batavia Sr High School
Beardstown Jr/Sr High School
Beecher High School
Beecher City Jr-Sr High School
Central Jr High School
West Jr High School
Belleville High School-East
Belleville High School-West
Belleville Twp Hs-Night/Alternative School
Belvidere High School
Belvidere North High School
Bement High School
Benton Cons High School
Civic Memorial High School
CM West
Bismarck-Henning High School
Bloom High School
Bloom Trail High School
Dist 206 Alternative High School
A B Shepard High School (campus)
Dd Eisenhower High School (campus)
H L Richards High School(campus)
Delta Learning Center
Bluffs High School
Bluffs Junior High School
Bourbonnais Upper Grade Center
Bradley-Bourbonnais C High School
Oak Forest High School
Tinley Park High School
Geo T Wilkins Jr High School
Brimfield High School
Brownstown Jr High School
Brownstown High School
Paxton-Buckley-Loda High School
Bunker Hill High School
Bushnell-Prairie City High School
Byron High School 9-12
Cahokia High School
8th Grade Academy
7th Grade Academy
Cairo Jr/Sr High School
Cambridge Jr/Sr High School
Trico Senior High School
Carbondale Comm High School
Amos Alonzo Stagg High School
Carl Sandburg High School
Victor J Andrew High School
Carlinville High School
Carlyle High School
Carmi-White County High School
Brownsville Attendance Center
Carmi White Cnty Jr High School
Hampshire High School
Harry D Jacobs High School
Dundee-Crown High School
Oak Ridge School
Carpentersville Middle School
Carrier Mills-Stonefort High School
Carterville High School
Carterville Jr High School
Central a & M High School
Centralia High School
Cerro Gordo Jr and Sr High School
Milledgeville High School
Novak Academy
Actions Program
Channahon Junior High School
Charleston Middle School
Chester High School
Marshall Middle School
Amundsen High School
Dunbar Vocational Career Academy High School
Bogan High School
Carver Military Academy High School
Prosser Career Academy High School
York Alternative High School
Young Magnet High School
Richards Career Academy High School
Juarez Community Academy High School
Simeon Career Academy High School
Farragut Career Academy High School
Fenger Academy High School
Gage Park High School
Harlan Community Academy High School
Harper High School
Hirsch Metropolitan High School
Hyde Park Academy High School
Jefferson Alternative High School
Kelly High School
Kelvyn Park High School
Kennedy High School
Kenwood Academy High School
King College Prep High School
Lake View High School
Lane Technical High School
Chicago Vocational Career Academy High School
Robeson High School
Marshall Metropolitan High School
Mather High School
Jones College Prep High School
Northside Learning Center
Morgan Park High School
Vaughn Occupational High School
Phillips Academy High School
Corliss High School
Graham R Training Center
Clemente Community Academy High School
Schurz High School
Senn High School
Manley Career Academy High School
Steinmetz College Prep High School
Sullivan High School
Tilden Career Communty Academy High School
Von Steuben Metro Science High School
Lincoln Park High School
Washington G High School
Wells Community Academy High School
Curie Metropolitan High School
Hancock College Preparatory High School
Brooks College Prep Academy High School
Peace and Education Coalition High School
Marine Leadership Academy - Ames
Perspectives Charter High School
Youth Connections Charter High School
North Lawndale Charter High School
Noble Street Charter Schools
Northside College Preparatory High School
Chicago Military Academy High School
Chicago International Charter
Shabazz International Chrtr Schls
Univ of Chicago Charter Schools
Uno Academy Charter Schools
Young Womens Leadership Chartr High School
Payton College Preparatory High School
Hope College Prep High School
Simpson Academy Hs for Young Women
Phoenix Military Academy High School
Albany Park Multicultural Elementary
Ace Technical Charter High School
Chicago Academy High School
Bowen High School
North-Grand High School
Raby High School
Clark Academy Prep Magnet High Schl
Rickover Naval Academy High Schl
Chicago Math & Sci Elementary Charter
Chicago Hs for Agricult Sciences
Southside Occupational Academy High School
Aspira Charter Schools
Spry Community Links High School
Uplift Community High School
World Language High School
Douglass Academy High School
Devry Advantage Academy High Schl
Lindblom Math & Science Academy High School
Bronzeville Scholastic High School
School of Social Justice High School
Multicultural Academy Scholarshp High School
Infinity Math Science & Tech High School
Urban Prep Chtr Academy Englewood High School
Austin Bus & Entrepreneurship High School
Chicago Virtual Charter School
Team Englewood Comm Academy High School
Austin Polytechnical Academy High School
Marine Math and Science Academy High School
Prologue Early College High School
Collins Academy High School
Community Services West High School
Orr Academy High School
Voise Academy High School
Amandla Charter School
Air Force Academy High School
Chicago Hs for the Arts
Alcott Humanities High School
Chicago Technology Academy High School
Westinghouse High School
Epic Academy High School
Williams Medical Prep High School
Ogden Int High School
Urban Prep Chtr West Campus High School
Ihsca Charter High School
Prologue - Johnston Fine Arts High School
Urban Prep Chtr Bronzeville High School
Solorio Academy High School
South Shore Intl Col Prep High School
Banner West Academy High School
Pathways in Education High School
Chicago Excel Academy High School
Goode Stem Academy High School
Ijla Charter High School
Legal Prep Academy Charter High School
Catalyst Charter - Maria Elementary School
Excel Academy - Englewood High School
Disney II Magnet High School
Ombudsman Chicago High School
Little Black Pearl Arts Academy High School
Crane Medical Prep High School
Magic Johnson Academy High School
Back of the Yards Ib High School
Intrinsic Charter High School
Camelot Safe Academy School
Winnie Mandela High School
Horizon Sci Academy - Southwest Chtr
Excel Academy - Southwest High School
Excel Academy - Woodlawn High School
Camelot Safe Academy - Garfield Park
Unity Jr High School
Cisne High School
Cissna Park Sr High School
Clay City High School
Coal City High School
Cobden High School
Collinsville Middle School
Hollywood Heights
Hamilton County Jr/Sr High School
Westville High School
Westville Jr High School
Triopia Jr-Sr High School
Southwood Middle School
Crab Orchard High School
Crete-Monee High School
Crete-Monee Middle School
Monee Education Center
Cary-Grove Community High School
Crystal Lake Central High School
Crystal Lake South High School
Prairie Ridge High School
Cuba Sr High School
Dakota Jr Sr High School
Kenneth D Bailey Academy
Eisenhower High School
Macarthur High School
Stephen Decatur Middle School
Alternative Education Center
Southeast Learning Center
Dee-Mack High School
Dekalb High School
Deland-Weldon Middle School
Deland-Weldon High School
Delavan High School
Delavan Jr High School
Depue High School
Dieterich Jr/Sr High School
School of Fine Arts
Creative Communications Academy
S T E M Academy
Dongola High School
Dongola Jr High School
Donovan Jr High School
Donovan Sr High School
Herrick Middle School
O Neill Middle School
Comm High School Dist 99 - North High School
Comm High School Dist 99 - South High School
Dunlap High School
Dupo Jr High School
Dupo High School
Duquoin High School
Durand High School
Durand Jr High School
Dolan Center Maryville Farm Campus
Dwight High School
Earlville Jr/Sr High School
East Alton-Wood River High School
East Dubuque High School
East Dubuque Jr High School
Gemini Jr High School
East Peoria High School
Richland County High School
Siu Charter School of East St Louis
East St Louis Senior High School
Wyvetter Younge 9th Grade Center
St Clair County Juv Detention Center
James E Williams Learning Center
Chrisman High School
Edinburg High School
Edinburg Jr High School
Edwards County High School
Edwardsville High School
District 7 Alternative School
Effingham High School
Egyptian Sr High School
Eldorado High School
Central School Program
Eastview Middle School
Abbott Middle School
Gifford Street High School
Ellis Middle School
Kimball Middle School
Larsen Middle School
Larkin High School
Tefft Middle School
Streamwood High School
South Elgin High School
Kenyon Woods Middle School
Elverado High School
Addison Trail High School
Willowbrook High School
York Comm High School
Elmwood Junior High School
Elmwood Park High School
Elm Middle School
Emge Junior High School
Eureka High School
Evanston Twp High School
Evergreen Park High School
Fenton High School
Fieldcrest High School
Fisher Jr/Sr High School
Flora High School
Forreston Jr/Sr High School
Franklin Jr/Sr High School
Freeburg Community High School
Serena High School
Freeport High School
Galatia Jr High School
Galatia High School
Galena High School
Galesburg High School
Galva Jr-Sr High School
Gardner-South Wilmington Twp High School
Geneseo High School
Geneva Community High School
Genoa-Kingston High School
Gillespie High School
Glenbard East High School
Glenbard North High School
Glenbard South High School
Glenbard West High School
Brookwood Jr High School
Thomas Jefferson Jr High School
Coolidge Junior High School
Granite City High School
Grant Community High School
Grant Park High School
Grayslake Middle School
Grayslake Central High School
Grayslake North High School
Grayville Jr Sr High School
Greenview Jr/Sr High School
Bond Cty Comm Unit 2 High School
Griggsville-Perry High School
Hamilton Jr/Sr High School
Hardin County High School
Harlem Middle School
Hartsburg-Emden Jr-Sr High School
Harvard High School
Brooks Middle School
Field School
Havana High School
Herrin High School
Herscher High School
Heyworth Jr-Sr High School
Deerfield High School
Highland Park High School
Hinckley-Big Rock High School
Hinsdale Central High School
Hinsdale South High School
Hsd 86 Adult Opportunties Pgm
Homer Jr High School
James Hart School
Homewood-Flossmoor High School
Hononegah High School
Hoopeston Area Middle School
Hoopeston Area High School
Huntley High School
Hutsonville High School
Illini Bluffs High School
Il Valley Central High School
Watseka Comm High School
Iroquois West High School
Jonathan Turner Jr High School
Jasper County Jr High School
Newton Comm High School
Jersey Comm High School
Johnsburg High School
Johnston City High School
Joliet Central High School
Joliet West High School
Joliet Twp High School - Alternate
Kankakee High School
Impact Program
Kankakee Junior High School
Kansas High School
Kewanee High School
Hiawatha High School
Knoxville Sr High School
Park Junior High School
Wm F Gurrie Middle School
La Moille High School
Deer Path Middle School West
Lake Park High School
Peter J Palombi School
Lake Zurich High School
La Salle-Peru Twp High School
Red Hill Jr/Sr High School
Lawrenceville High School
Paw Paw Jr/Sr High School
Lemont Twp High School
Lena-Winslow High School
Leroy Junior High School
East Leyden High School
West Leyden High School
Libertyville High School
Vernon Hills High School
Limestone Community High School
Peoria Cty Jvnl Det Center 9-12
Lincoln Comm High School
Lincoln-Way Central High School
Lincoln-Way East High School
Lincoln-Way North High School
Lincoln Way West
Lisle High School
Litchfield Senior High School
Lockport Township High School East
Lovejoy Technology Academy
Lyons Twp High School
Macomb Junior High School
Macomb Senior High School
Madison Student Support Center
Mahomet-Seymour High School
Maine East High School
Maine South High School
Maine West High School
Ralph J Frost Academy
Manteno High School
Kaneland Senior High School
Marissa Jr & Sr High School
Maroa-Forsyth Senior High School
Marshall Jr High School
Martinsville Jr- Sr High School
Mascoutah High School
Massac Jr High School
Massac County High School
O W Huth Middle School
Mattoon High School
Neil Armstrong Program/Hawthorne
Mchenry East High School
Mchenry High School-West Campus
Unity High School
Mendota Twp High School
Meredosia-Chambersburg High School
Stillman Valley High School
Metamora High School
Fairfield Comm High School
Minooka Jr High School
Minooka Community High School
Moline Sr High School
Moline Hs at Coolidge Campus
Momence High School
Morris Community High School
Morrison High School
Morrisonville Jr High School
Morrisonville High School
Morton High School
Morton Jr High School
J Sterling Morton East High School
J Sterling Morton West High School
J Sterling Morton Alternative School
J Sterling Morton Freshman Cntr
Mt Olive High School
Mount Pulaski High School
Brown County High School
Mt Zion Jr High School
Mt Zion High School
Mulberry Grove Sr High School
Mundelein Cons High School
Murphysboro High School
Naperville Central High School
Naperville North High School
Nashville Comm High School
Neoga Jr/Sr High School
New Athens High School
New Berlin High School
Alex M Martino Jr High School
Liberty Junior High School
New Trier Township High School Winnetka
New Trier Township High School Northfield
Newark Comm High School
Niles North High School
Niles West High School
Niles Central
Nokomis Jr/Sr High School
Normal Community West High School
Normal Community High School
Ybmc Charter School
North Boone High School
North Boone Middle School
North Clay Community High School
Glenbrook North High School
Glenbrook South High School
Glenbrook Evening High School
Glenbrook Off-Campus Center
Oak Lawn Comm High School
Oak Park & River Forest High School
Oblong High School
Ohio Community High School
O Fallon High School
R O W V a Jr and Sr High School
Orangeville High School
Oregon High School
David L Rahn Jr High School
Orion High School
Oswego High School
Oswego East High School
Goal-Granting Opp for Alternative Lrng
Shepherd Middle School
Ottawa Township High School
Plum Grove Jr High School
Carl Sandburg Jr High School
Walter R Sundling Jr High School
Winston Campus Jr High School
Hoffman Estates High School
J B Conant High School
Palatine High School
Schaumburg High School
Wm Fremd High School
Higgins Education Center
District 211 Academy - North
Palestine High School
Northwestern Jr High School
Pana Sr High School
Lincolnwood High School
Paris Cooperative High School 95
Paris Cooperative High School 4
Patoka Sr High School
Patoka Jr High School
Pawnee Jr/Sr High School
Pearl City Jr High School
Pecatonica High School
Broadmoor Junior High School
Guardian Angel Home School
Manual Academy
Richwoods High School
Robert a Jamieson School
Rolling Acres Middle School
Day Treatment
Knoxville Cntr Student Success
Quest Charter School Academy
Woodruff Career & Tech Center
Peoria Heights High School
Peotone High School
Porta High School
Southwestern High School
Southwestern Middle School
Pinckneyville Comm High School
Pittsfield High School
Plainfield South High School
Plainfield Academy
Plainfield North High School
Plainfield East High School
Plano High School
Plano Middle School
Pleasant Hill High School
Pleasant Plains High School
Polo Comm High School
Pontiac High School
Pope County High School
Adlai E Stevenson High School
Behavior Disorder Program Coop
Princeville High School
Prophetstown High School
Proviso East High School
Proviso West High School
Proviso Math and Science Academy
Quincy Sr High School
Quincy Jr High School
Adams County Juvenile Detention Cntr
Ramsey High School
Rantoul Twp High School
Reavis High School
Red Bud High School
Reed-Custer High School
Rich Central Campus High School
Rich East Campus High School
Rich South Campus High School
Richmond-Burton High School
Ridgewood Comm High School
Riverdale Sr High School
Fulton High School
Riverside Brookfield Twp High School
Riverton High School
Roanoke-Benson High School
Rochelle Twp High School
Rochester High School
Rochester Jr High School
Rock Falls Township High School
Washington Jr High School
Edison Jr High School
Rock Island High School
Thurgood Marshall Learning Center
Rockridge High School
Wilson Aspire
Rockford East High School
Roosevelt Center
Legacy Academy of Excellence Charter
Helen Keller Jhs
Dwight D Eisenhower Jhs
Jane Addams Jhs
Robert Frost Jhs
Margaret Mead Jhs
Round Lake Senior High School
Round Lake Transition Center
Roxana Sr High School
Salem Community High School
Sandoval Jr High School
Sandoval Sr High School
Sandwich Community High School
Scales Mound High School
Seneca High School
Sesser-Valier High School
Shelbyville High School
Sherrard High School
Sherrard Jr High School
Somonauk High School
South Beloit Jr High School
South Beloit Sr High School
Southeastern Jr/Sr High School
South Fork Jr Sr High School
Sparta High School
Spoon River Valley Jr High School
Spoon River Valley Sr High School
Douglas School
Lawrence Education Center
Lanphier High School
Springfield Southeast High School
Edwin a Lee Elementary School
Springfield Learning Academy
St Anne Comm High School
St Charles East High School
St Charles North High School
St Elmo Jr High School
St Elmo Sr High School
St Joseph-Ogden High School
Stark County High School
Staunton High School
Steeleville High School
Stewardson-Strasburg High School
Stockton Sr High School
Streator Twp High School
Summit Hill Junior High School
V I T Sr High School
V I T Jr High School
Taylorville Sr High School
Teutopolis Junior High School
Teutopolis High School
Thornton Fractnl No High School
Thornton Fractnl So High School
Thornridge High School
Thornton Township High School
Thornwood High School
Cumberland High School
Tremont High School
Wesclin Sr High School
Tri-City High School
Tri-Point High School
Troy Middle School
Tuscola High School
Century Jr/Sr High School
United Twp High School
Bolingbrook High School
Romeoville High School
Valmeyer High School
Vandalia Community High School
Vienna High School
Villa Grove High School
Villa Grove Jr High School
Virginia Jr/ Sr High School
Mount Carmel High School
Waltonville High School
Warren Jr/Sr High School
Warren Township High School
Warrensburg-Latham High School
Warsaw Sr High School
Lowpoint-Washburn Jr Sr High School
Washington Comm High School
Wauconda High School
Waukegan High School
Wayne City High School
Frankfort Comm High School
Neuqua Valley High School
Indian Plains Alternative School
Waubonsie Valley High School
Metea Valley High School
Steps Program
Okawville Jr/Sr High School
Wethersfield Jr/Sr High School
Wheaton Warrenville South High School
Wheaton North High School
North Greene Jr/Sr High School
Williamsfield High School
Williamsville High School
Wilmette Junior High School
Winchester High School
Windsor Jr & Sr High School
Winnebago High School
Carleton W Washburne School
Clay Academy
Woodstock North High School
Zeigler-Royalton High School
Zion Central Middle School
Zion-Benton Twnshp High School
New Tech High - Zion-Benton East
Yorkville Middle School
Yorkville High School
Midwest Central High School
Protestant Reformed/Heritage Christian Schools
Scecina Memorial High School
Seton Catholic High School
Shawe Memorial Jr-Sr High School
Roncalli High School
Our Lady of Providence Jr-Sr High School
Cardinal Ritter High School
Oldenburg Academy
Bishop Chatard High School
Reitz Memorial High School
Bishop Dwenger High School
Bishop Luers High School
Marian High School
Bishop Noll Institute
Andrean High School
Central Catholic Jr Sr High School
Lutheran High School of Indianapolis
Lakeland Christian Academy
Clinton Christian School
Bethany Christian Schools
Evansville Day School
Bethesda Christian Schools
Columbus Christian School
Elkhart Christian Academy
South Haven Christian School
United Christian School
Granger Christian School
Heritage Hall Christian School
Indiana Academy
Rivet Jr Sr High School
Suburban Christian School
Anderson Christian School
Apostolic Christian School
Fellowship Haven Bible School
Christian Academy of Indiana
City Baptist Schools
Harlan Christian School
La Lumiere School
New Hope School
Springville Christian School
Cuba Mennonite School
New Creations Christian School
Concordia Lutheran High School
Blackford Baptist Academy
Covenant Christian High School
Emmanuel Baptist Academy
Bais Yaakov of Indiana
Central Indiana Teen Challenge
Cornerstone Private School
Gateway Woods School
Kingdom Academy of Bluffton
Midwest Academy
Newburgh Christian School
Old Brethren Christian School
Fortune Academy
Trinity Lutheran High School
University High School of Indiana
Cornerstone Baptist Academy
St Theodore Guerin High School
Calumet Christian School
Eman Schools
Park Tudor School
Providence Cristo Rey High School
Roanoke Baptist
Blackhawk Christian School
Christian Academy of Madison
Sterling South - Indianapolis Campus
Dupont Baptist Academy
New Heights Baptist Academy
Culver Academies
James E Davis School
Basic Prep Academy
Neighborhood Academy
T C Harris School at Idtc Laf
Fishers Christian Academy
Turning Point Education Centers
Horizon Christian School
Damar Freeway Academy
Pleasantview Christian Day School
Seymour Christian Academy
Traders Point Christian Academy
Trinity School at Greenlawn
Woodlawn Christian School
Worthmore Academy
Lakewood Park Christian School
Kessington Christian School
School of Knowledge
Bethany Fellowship School
Frankfort Covenant Academy
Shults-Lewis School
Indiana Christian Academy
Terre Haute Adventist School
Pinnacle School
Bashor Alternative School
Lakeview Jr-Sr Sw in Regional Youth Vlg/High Schoo
King'S Academy
Greenwood Christian Academy
International School of Indiana
Heritage Mission
Shiloh Holiness Christian School
Crossing School of Business and Entrepreneurship
The Crossing Educational Center
Hebron Christian Academy
Portage Christian School
Canterbury School
Pendleton Juv Correctional Fac
Madison Juvenile Corr Fac
Logansport Juvenile Cor Facility
Camp Summit Juv Facility
Dept of Correction Adult Schools
Greene-Sullivan Sp Ed School
White River Valley Jr/Sr High School
Blue River Career Center
Community Montessori
Irvington Community School
Options Charter School - Carmel
Christel House Academy South
Signature School Inc
Indiana School for the Blind
Indiana School for the Deaf
Thea Bowman Leadership Academy
Area 30 Career Center
Lost River Career Cooperative
Burris Laboratory School
In Aca for Sci Math & Humanities
Charles a Tindley Accelerated School
21st Century Charter School of Gary
Indpls Lighthouse Charter School
Gary Lighthouse Charter School
Options Charter School Noblesville
Herron High School
Adams Central High School
Indianapolis Metropolitan High School
Hoosier Academy - Indianapolis
Anderson Preparatory Academy
Hoosier Academy Virtual Charter School
Hammond Academy of Science & Tech
Excel Center for Adult Learners
In Math & Science Academy North
Indiana Connections Academy
Rock Creek Community Academy
Career Academy High School
Gary Middle College
Rise Learning Center
Indiana Virtual School
Lacrosse School
Damar Charter Academy
Emmerich Manual High School
Neighbors' New Vistas High School
Excel Center - Anderson
Rockville Jr-Sr High School
Turkey Run Jr/Sr High School
Theodore Roosevelt Car & Tech Academy
Alexandria-Monroe High School
Christel House Dors South
Carpe Diem - Meridian Campus
Thomas Carr Howe Comm High School
Emma Donnan Middle School
Smith Academy for Excellence
Ripley-Ohio-Dearborn Center
Excel Center - Richmond
Excel Center - Kokomo
Nexus Academy of Indianapolis
Excel Center - Lafayette Square
Excel Center - Lafayette
Early Career Academy
Excel Center - Univ Heights
Carpe Diem - Shadeland
Excel Center - Noblesville
Dugger Union Community School Corp
Christel House Dors West
Carpe Diem - Northwest
Excel Center - South Bend
Indianapolis Lighthouse East
Argos Comm Jr-Sr High School
Attica High School
South Dearborn High School
South Dearborn Middle School
Avon Middle School South
Avon Middle School North
Barr Reeve Middle/High School
Columbus East High School
Columbus North High School
Northside Middle School
Columbus Area Career Connection
Jimtown High School
Jimtown Junior High School
Beech Grove Middle School
Beech Grove Sr High School
Benton Central Jr-Sr High School
Blackford High School
Blackford Junior High School
Bloomfield Jr-Sr High School
Bloomington High School North
Bloomington High School South
Lora L Batchelor Middle School
Jackson Creek Middle School
Tri-North Middle School
Hoosier Hills Career Center
The Academy of Sci & Entrepreneurship
Bloomington Graduation School
Blue River Valley Jr-Sr High School
North Harrison High School
Hebron High School
Clay City Jr-Sr High School
Bremen Senior High School
Brown County Junior High School
Brownsburg High School
Brownstown Central High School
Jackson County Juvenile Detention Cntr
Knightstown High School
Cannelton Elementary & High School
Medora Jr & Sr High School
Carroll Senior High School
Carroll Junior High School
Caston Jr-Sr High School
Center Grove High School
Central Nine Career Center
Centerville-Abington Jr High School
Centerville Sr High School
Central Noble Junior Senior High School
Perry Central Jr-Sr High School
Winchester Community High School
Clark Pleasant Middle School
Whiteland Community High School
Clarksville Senior High School
Northwestern Sr High School
Northwestern Middle School
Clinton Central Junior-Senior High School
Clinton Prairie Jr-Sr High School
South Central Jr-Sr High School
Columbia City High School
Concord Community High School
Concord Junior High School
Covered Bridge Spec Ed Dist
Covington Community High School
Crawford County Jr-Sr High School
Crawfordsville Sr High School
Colonel John Wheeler Middle School
Culver Community High School
Culver Community Middle School
Danville Community High School
North Decatur Jr-Sr High School
South Decatur Jr-Sr High School
Decatur Central High School
Decatur Middle School
Decatur Twp School for Excellence
Delphi Community High School
Chesterton Senior High School
Chesterton Middle School
Zionsville Community High School
Heritage Jr/Sr High School
Leo Junior/Senior High School
New Haven High School
Woodlan Jr/Sr High School
Paul Harding Jr High School
East Allen University
Joseph Block Middle School
West Side Middle School
East Chicago Central High School
Thomas a Edison Jr-Sr High School
Waldo J Wood Memorial High School
Waldo J Wood Memorial Jhs
East Noble High School
East Noble Middle School
Eastbrook High School
Eastbrook Junior High School
Eastside Junior-Senior High School
Four County Area Vocational Coop
Northeast in Spec Ed Coop
Eastern Greene High School
Eastern Hancock High School
Union City Community Jr/Sr High School
Morristown Jr-Sr High School
Waldron Jr-Sr High School
Edinburgh Community High School
Elkhart Area Career Center
Elkhart Central High School
Elkhart Memorial High School
North Side Middle School
Pierre Moran Middle School
Elkhart Alternative Education
Elwood Jr-Sr High School
John H Hinds Career Center
Eminence Jr-Sr High School
Benjamin Bosse High School
Francis Joseph Reitz High School
Southern Ind Career and Tech Cent
Academy for Innovative Studies
New Tech Institute
Fairfield Jr-Sr High School
Whitewater Technical Career Center
Connersville Middle School
Connersville Sr High School
Hauser Jr-Sr High School
North Side High School
Northrop High School
R Nelson Snider High School
Allen County Juvenile Center
Frankfort Senior High School
Franklin Community Middle School
Franklin Community High School
Lanesville Jr-Sr High School
Franklin Central High School
Frontier Jr-Sr High School
Garrett High School
Dunbar-Pulaski Academic & Career
Gary Career Center
West Side Leadership Academy
Wm a Wirt/Emerson Vpa
New Tech Innovative Institute
Goshen Middle School
Charlestown Senior High School
Jeffersonville High School
New Washington Middle/High School
Old Corden Porter School
Clark County Middle/High School
Dubois-Spencer-Perry Exc Coop
Greencastle Senior High School
Greenfield-Central High School
Greenfield Central Junior High School
Greensburg Community High School
Greenwood Community High School
Griffith Middle School
Griffith Senior High School
Hamilton Community High School
Hamilton Heights High School
Donald E Gavit Middle/High School
George Rogers Clark MD/High School
Hammond High School
Area Career Center
Morton Senior High School
Hanover Central High School
Wes-Del Middle/Senior High School
Hobart High School
River Forest High School
Huntington North High School
Arlington Community High School
Arsenal Technical High School
Broad Ripple Mgnt Hs for Prfm Arts
Crispus Attucks Medical Magnet High School
H L Harshman Middle School
John Marshall Community High School
Northwest Community High School
Key Learning Community High School
George Washington Community High School
Shortridge High School
John Marshall Community Jr High School
George Washington Comm Jr High School
Northwest Community Jr High School
Arlington Community Middle School
Jac-Cen-Del Ms/High School
Jay County High School
Jennings County High School
Jennings County Middle School
Kankakee Valley High School
Knox Community High School
Kokomo High School
Kokomo Area Career Center
Lafayette Tecumseh Jr High School
Lake Central High School
West Lake Spec Ed Coop
Calumet New Tech High School
Lakeland High School
Wawasee High School
Laporte High School
Fall Creek Valley Middle School
Mckenzie Career Center
Belzer Middle School
Lawrence Central High School
Lawrence North High School
Lawrenceburg High School
Lebanon Senior High School
Wapahani High School
Linton-Stockton High School
Century Career Center
Logansport Area Jnt Spec Ed
Logansport Comm High School
Loogootee High School
Seeger Memorial Jr-Sr High School
Maconaquah High School
Madison Consolidated High School
Madison-Grant High School
Madison-Grant Jr High School
Manchester Jr-Sr High School
John L Mcculloch Junior High School
Tucker Area Vocational Tech Center
Martinsville High School
A K Smith Area Career Center
Barker Middle School
Martin T Krueger Middle School
Michigan City High School
Northridge Middle School
Milan High School
Cascade Senior High School
Joint Service Campus Program
John J Young Middle School
Mishawaka High School
Mississinewa High School
Grant County Special Ed Coop
Cowan High School
Monroe Central Jr-Sr High School
Winamac Community High School
Mooresville High School
Paul Hadley Middle School
Yorktown High School
Mt Vernon High School
Youth Opportunity Center
Muncie Area Career Center
Muncie Central High School
Munster High School
Hagerstown Jr-Sr High School
Charles Allen Prosser School of Tech
Floyd Central High School
New Albany Senior High School
New Castle Middle School
New Castle High School
New Prairie High School
Indian Creek Sr High School
Noblesville High School
Mosaics School
Bellmont Senior High School
North Daviess Jr-Sr High School
Princeton Comm High School
North Judson-San Pierre High School
North Knox Jr-Sr High School
Bedford-North Lawrence High School
North Lawrence Career Center
North Miami Middle/High School
North Montgomery High School
North Newton Jr-Sr High School
North Posey Jr High School
North Posey Sr High School
North Putnam Sr High School
Heritage Hills High School
Heritage Hills Middle School
Tri Central Middle-High School
North Vermillion High School
Tri-West Senior High School
Northeast Dubois High School
North White Jr/Sr High School
North Central High School
Norwell High School
Allen County Youth Services Center
Triton Central High School
Eagle Park Community School
Oak Hill High School
Oak Hill Junior High School
Oregon-Davis Jr-Sr High School
Orleans Jr-Sr High School
Paoli Jr & Sr High School
Penn High School
Southport Middle School
Perry Meridian Middle School
Perry Meridian High School
Southport High School
Peru High School
Peru Junior High School
Pike Central High School
Pike High School
Pioneer Jr-Sr High School
Morgan Township Middle/High School
Kouts Middle/High School
Washington Twp Middle/High School
Harold C Urey Middle School
Special Education Division
Portage High School
Boone Grove High School
Prairie Heights Sr High School
West Central Senior High School
Henryville Jr & Sr High School
William W Borden High School
Rensselaer Central High School
Forest Hills Spec Educ Coop
Community Youth Services
Rising Sun High School
Rochester Community High School
Merrillville High School
Pierce Middle School
Rossville Middle/Senior High School
Rushville Consolidated High School
Benjamin Rush Middle School
Daleville Jr-Sr High School
Scottsburg Senior High School
Seymour Senior High School
Shakamak Jr-Sr High School
Shelbyville Sr High School
Especially Kidz Health & Rehab Cnt
Shoals Comm Jr-Sr High School
Churubusco Jr-Sr High School
South Adams High School
Juvenile Justice Center
Riley High School
Adams High School
Rise Up Academy at Eggleston
Studebaker Center
South Central Area Special Ed
Gibson Southern High School
Harrison County Spec Ed Coop
Corydon Central High School
Corydon Central Jr High School
South Central Jr & Sr High School
Tri Junior-Senior High School
South Knox Middle-High School
Pendleton Heights High School
Pendleton Heights Middle School
Southmont Sr High School
Southmont Jr High School
South Newton Senior High School
South Putnam High School
South Ripley High School
South Ripley Junior High School
South Spencer High School
South Vermillion High School
Fountain Central High School
Forest Park Jr-Sr High School
Fishers Junior High School
Hamilton Southeastern High School
Riverside Junior High School
Fishers High School
Focus Program
Fall Creek Junior High School
Southeastern Career Center
Lewis Cass Jr-Sr High School
Doe Creek Middle School
New Palestine High School
Randolph Southern Jr-Sr High School
Southern Wells Jr-Sr High School
Southridge High School
Riverton Parke Jr-Sr High School
Speedway Junior High School
Speedway Senior High School
Owen Valley Middle School
Owen Valley Community High School
Springs Valley Comm High School
Angola High School
East Central High School
Switzerland County Middle School
Switzerland County Senior High School
Tell City Jr-Sr High School
Mccutcheon High School
Tippecanoe Valley High School
Tri-County Middle-Senior High School
Lowell Senior High School
Triton Jr-Sr High School
Twin Lakes Senior High School
Twin Rivers Career & Tech Ed Area
Union Junior & High School
Laville Jr-Sr High School
Heartland Career Center
Valparaiso High School
Porter County Career Center
Crothersville Jr-Sr High School
Mclean Education Center (alternative)
Terre Haute North Vigo High School
Terre Haute South Vigo High School
West Vigo High School
Booker T Washington Alternative School
Wabash High School
Northfield Jr-Sr High School
Southwood Jr-Sr High School
Wabash/Miami Area Prog Excpt
White'S Jr-Sr High School
North Wood High School
North Wood Middle School
Raymond Park Middle School
Creston Middle School
Stonybrook Middle School
Walker Career Center
Warren Central High School
Boonville High School
Tecumseh Jr-Sr High School
Warsaw Community High School
Edgewood Middle School
Lakeview Middle School
J Everett Light Career Center
Ben Davis High School
Chapel Hill 7th & 8th Grade Center
Lynhurst 7th & 8th Grade Center
Ben Davis Ninth Grade Center
Ben Davis University High School
Achieve Virtual Education Academy
Area 31 Career & Tech Center
West Lafayette Jr/Sr High School
Frankton Jr-Sr High School
Lapel Sr High School
West Noble High School
West Washington Jr-Sr High School
Western Boone Jr-Sr High School
Lincoln Sr High School
Westfield High School
Westview Jr-Sr High School
Whiting High School
Whitko High School
Bishop Ward High School
Immaculata High School
St Xavier Catholic School
Thomas More Prep Marian High School
Tipton Catholic High School
Sacred Heart Jr-Sr High School
St John'S Grade School
St John'S Catholic School
Kapaun Mt Carmel Catholic High School
Bishop Carroll Catholic High School
St Marys Colgan Jr/Sr High School
Trinity Catholic Jr/Sr High School
St John'S Military School
Heartspring School
Berean Academy
Wichita Collegiate School
Prairie View Special Purpose Day School
Lakemary Center
Hyman Brand Hebrew Academy
Central Christian Schools
Midland Adventist Academy
Wichita Adventist Christian Academy
Fort Scott Christian Heights
Veritas Christian School
Independent School
Annoor Islamic School
Bishop Seabury Academy
Horizon Academy
Salina Christian Academy
Shawnee Mission Christian School
Maur Hill - Mount Academy
St James Academy
Life Preparatory Academy
Christ Preparatory Academy
Genesis Christian School
Christian Learning Center
Classical School of Wichita
Faith Community School of Hutchinson
Fellowship Baptist School
Kansas City Christian School
Chanute Christian Academy
Flint Hills Christian School
Elyria Christian School
Tyro Community Christian School
Cair Paravel Latin School
Abilene Baptist Academy
Independence Bible School
Overland Christian Schools
Southeast Saline High School
Smoky Valley High School
Smoky Valley Virtual Charter School
Wamego High School
Rock Creek Jr/Sr High School
Hiawatha Sr High School
Smith Center Jr Sr High School
Lawrence Gardner High School
Hanover High School
Linn High School
Winona High School
Central Heights High School
Ottawa Sr High School
Marysville Jr/Sr High School
Scott City High School
School for Blind High School
School for Deaf High School
Western Plains High School
Hutchinson Correctional Facility
St. Hosp. Training Center Parsons
Rawlins County Jr/Sr High School
Lansing Correctional Facility
Winfield Correctional Institution
Rock Hills Jr/Sr High School
Republic County Junior/Senior High School
Topeka Correctional Facility
Thunder Ridge High School
Doniphan West Jr/Sr High School
Wilson Junior/Senior High School
Central Plains High School - Claflin
Wetmore High School
Sabetha High School
Axtell High School
Riverside Virtual High School
Westside School
Nemaha Central High School
Abilene High School
Washburn Rural High School
Washburn Rural Middle School
Northern Heights
Wabaunsee Sr High School
Mill Creek Valley Junior High School
Northern Valley High School
Labette County High School
Andover High School
Andover Central High School
Andover Ecademy
Chaparral High Anthony
Argonia High School
Arkansas City High School
North East High School
Ashland Junior High School
Atchison High School
Atchison Alternative School
Augusta Sr High School
Basehor-Linwood High School
Baxter Springs High School
Beloit Jr-Sr High School
Belle Plaine High School
Bennington High School
Tescott High School
Otis-Bison Junior/Senior High School
Southwinds Academy
Bonner Springs High School
Brewster High School
Bucklin High School
Altoona-Midway Middle/High School
Buhler High School
Burlingame Junior/Senior High School
Burrton Ms/High School
Caldwell Secondary School
Caney Valley High School
Caney Valley Charter Academy
Canton-Galva Junior/Senior High School
Lakeside Junior/Senior High School
Cedar Vale High School
Frankfort High School
Chanute High School
Chapman High School
Chase High School
Cheney High School
Cherryvale Sr / Middle School
Chetopa High School
Cheylin Jr/Sr High School
Cimarron High School
Jackson Heights High School and Middle School
Clay Center Community High School
Wakefield High School
Clearwater Middle School
Clifton-Clyde Sr High School
Field Kindley High School
Colby Senior High School
Concordia Jr-Sr High School
Conway Springs High School
Chase County Junior Senior High School
Council Grove Junior Senior High School
Pike Valley High School
Cunningham High School
De Soto High School
Mill Valley High School
Dexter High School
Dighton High School
Dodge City High School
Pleasant Ridge High School
Atchison County Community Jr/Sr High School
Elk Valley High School
Elkhart High School
Kansas Connections Academy
Point Rock Alternative
Ell-Saline Middle/High School
Ellinwood Middle School
Ellinwood High School
Ellis Jr/Sr High School
Ellsworth High School
Emporia High School
Mission Valley Junior and Senior High School
Eudora High School
Eureka Jr/Sr High School
Fort Scott Sr High School
Frederic Remington High School
Fredonia Sr High School
Frontenac Senior High School
Patton Jr High School
Horace J. Good Middle School
Garden City High School
Kenneth Henderson Middle School
Garden City Alternate Education Center
Gardner Edgerton High School
Anderson County Jr/Sr High School
Girard High School
Glasco High School
Miltonvale High School
Goddard High School
Goddard Middle School
Dwight D. Eisenhower Middle School
Goessel High School
Goodland Jr-Senior High School
Wheatland High School
Great Bend Middle School
Great Bend High School
Greeley County Junior/Senior High School
Kiowa County High School
21st Century Learning Academy/Kiowa County
Halstead High School
Hartford Junior/Senior High School
Olpe Junior/Senior High School
Haven High School
Haven Middle School
Hays High School
Campus High Haysville
Healy High School
Herington High School
Hesston High School
Hill City Junior-Senior High School
Hillsboro Middle/High School
Hoisington High School
Holcomb High School
Holton High School
White City High School
Horton High School
West Elk Schools
Hugoton Middle School
Hugoton High School
Hugoton Learning Academy
Hutchinson High School
Hutchinson Middle School
Independence Sr High School
Ingalls High School/Junior High School
Inman Jr/Sr High School
Iola Sr High School
Jayhawk-Linn High School
Hodgeman County High School
Stanton County Junior/Senior High School
Junction City Sr High School
Sumner Academy of Arts & Science
Wyandotte High School
J C Harmon High School
F L Schlagle High School
Rossville Junior-Senior High School
St. Marys Junior Senior High School
Crest High School
Norwich High School
Kinsley Jr/Sr High School
South Barber 7-12
Southwestern Heights Jr/Sr High School
La Crosse High School
La Crosse Middle School
Lakin High School
Fairfield Schools
Lansing High 9-12
Larned Sr High School
Lawrence Free State High School
Lawrence High School
Lawrence Virtual School
Leavenworth Sr High School
Bluestem Jr/Sr High School
Wichita County Junior-Senior High School
Southern Coffey County High School
Liberal South Middle School
Liberal West Middle School
Liberal Sr High School
Lincoln Jr/Sr High School
Little River High School
Centre
Louisburg High School
Lyndon High School
Lyons High School
Macksville High School
Maize Sr High School
Maize South High School
Manhattan High School West/East Campus
Susan B Anthony Middle School
Dwight D Eisenhower Middle School
Royal Valley High School
Mclouth High School
Mcpherson High School
Meade High School
Medicine Lodge Jr/Sr High School
Marais Des Cygnes Valley High School
Jefferson West High School
Minneapolis High School
Minneola High School
South Gray High School
Marmaton Valley High School
Moundridge High School
Mulvane High School
Natoma High (7-12)
Neodesha High School
Ness City High School
Newton Sr High School
Chisholm Middle School
Nickerson High School
Reno Valley Middle School
Norton Jr High School
Oakley Sr High School
Decatur Community Jr/Sr High School
Olathe East Sr High School
Olathe North Sr High School
Olathe South Sr High School
Olathe Northwest High School
Onaga Senior High School
Osage City High School
Osawatomie High School
Osborne Junior/Senior High School
Oskaloosa Jr-Sr High School
Oswego Junior-Senior High School
Santa Fe Trail High School
Oxford Jr/Sr High School
Palco High School
Paola High School
Parsons Sr High School
Peabody-Burns Jr/Sr High School
Perry Lecompton High School
Phillipsburg High School
Pittsburg High School
Pleasanton High School
West Franklin Learning Center High - Charter
West Franklin High School
Pratt Sr High School
Pretty Prairie High School
Quinter Jr-Sr High School
Blue Valley High School
Golden Plains High School
Andale High School
Garden Plain High School
Riley County High School
Rolla Jh/Hs (6-12)
Flinthills High School
Flinthills Middle School
Rose Hill High School
Pawnee Heights
Russell High School
Salina High Central
Salina High South
Satanta Jr-Sr High School
Seaman High School
Seaman Middle School
Sedan High School
Sedgwick High School
Wallace County High School
Westridge Middle School
Hocker Grove Middle School
Indian Hills Middle School
Indian Woods Middle School
Trailridge Middle School
Shawnee Mission East High School
Shawnee Mission North High School
Shawnee Mission Northwest High School
Shawnee Mission South High School
Shawnee Mission West High School
Silver Lake Jr-Sr High School
Solomon High School
South Haven High School
Spearville Jr/Sr High School
Insight School of Ks at Hilltop Ed Center
Stafford Middle School/High School
Blue Valley Northwest High School
Blue Valley West High School
Blue Valley North High School
Blue Valley Southwest High School
Sterling Junior High/Senior High School
Sublette High School
Sublette Middle School
Sylvan-Lucas Unified Junior Sr
Syracuse High School
Shawnee Heights High School
Shawnee Heights Middle School
Tonganoxie High School
Capital City
Topeka High School
Topeka West High School
Hope Street Charter Academy
Circle High School
Circle Middle School
Troy High and Middle School
Turner High School
Udall High School
Ulysses High School
Uniontown High School
Valley Center Middle School
Valley Falls High School
Victoria Junior-Senior High School
Trego Community High School
Valley Heights Jr/Sr High School
Lebo High School
Wellsville High School
Weskan High School
Levy Sp Ed Center
Sowers Alternative High School
Metro Blvd Alternative High School
Heights High School
Chisholm Life Skills Center
Northeast Magnet High School
Metro Meridian Alternative High School
Wichita Learning Center
Learning Eschool of Wichita
Jefferson County North High School
Yates Center High School
Kickapoo Nation School
Mercy Academy
Presentation Academy
De Sales High School
Assumption High School
Lexington Catholic High School
St Patrick School
Newport Central Catholic High School
St Henry District High School
Holy Cross District High School
Covington Catholic High School
Holy Family School
Bishop Brossart High School
Owensboro Catholic Middle School
Owensboro Catholic High School
St Mary School System
Oakdale Christian Academy
Walden School Corporation
Louisville Collegiate School
London Christian Academy
Oneida Baptist Institute
Riverside Christian Training School
Academy for Individual Excellence
Blue Grass Baptist School
Beth Haven Christian School
University Heights Academy
Saline Christian Academy
Franklin Mennonite School
Red Bird Christian School
Landmark Christian Academy
Clays Mill Road Christian Academy
The David School
Christian Academy of Louisville English Campus
The Frankfort Christian Academy
Pleasant View Baptist School
Nur Islamic School of Louisville
Jordan Christian Academy
Valiant Christian Academy
Valor Traditional Academy
Covenant Classical Academy
Lakeside Christian Academy
Corpus Christi Academy
Louisville Classical Academy
Montessori High School of Kentucky
Lebanon Junction Christian Academy
Lincoln County Mennonite School
Nelson County Baptist School
Crestview Mennonite School
Redemption Road Christian Academy
Highlands Latin School
Guardian Angel School
Immaculata Classical Academy
Kore Academy
The Christian Academy of Actschools
June Buchanan School
Galilean Christian Academy
Grace Baptist School
Louisville Adventist Academy
Manchester Christian Academy
Northside Baptist Christian School
The Piarist School
Rolling Hills Christian School
North Hardin Christian School
Hazard Christian Academy
Summit Academy of Greater Louisville
Community Christian Academy K-12
Lexington Christian Academy
Grace Academy of Creative Learning
Christian Academy of Lawrenceburg
Little Flock Christian Academy
Micah Christian School
Somerset Christian School
Carter Christian Academy
Wesley Christian School
Kentucky Country Day School
Mount Carmel School
Pitt Academy
Adair County High School
Adair Youth Development Center
James E Bazzell Middle School
Allen County-Scottsville High School
The Renaissance Center
Muhlenberg County High School
Kentucky School for the Blind
Kentucky School for the Deaf
Anderson County High School
Paul G Blazer High School
Augusta Independent School
Ballard Memorial High School
Barbourville City School
Bardstown High School
Bardstown Alternative School
Barren County High School
Barren County Middle School
College Street Campus
Bavel
Bath County High School
Second Chance Academy
Beechwood High School
Guardian Angel
Bell County Alternative School
Bell County High School
Berea Community High School
Larry a Ryle High School
Boone County High School
Conner High School
Randall K Cooper High School
Boone County Alternative Center
Bourbon County High School
The Academy at 11th Street
Childrens Crisis Stabilization Unit
Warren Regional Juvenile Detention Center
Boyd County High School
Ramey-Estep High School
Boyle County High School
Bracken County High School
Breathitt County High School
Sebastian Middle School
Breathitt Regional Juvenile Det Center
Breathitt Residential Treatment Center
Cadet Leadership Education Program
Breckinridge County High School
Bullitt Central High School
North Bullitt High School
Riverview Opportunity Center
Bullitt Alternative Center
Bullitt East High School
Spring Meadows
Burgin Independent School
Butler County High School
Green River Youth Development Center
Butler County Learning Center
Caldwell County High School
Calloway County High School
Calloway County Day Treatment
Calloway County Alternative Program
Campbell County High School
Campbell County Day Treatment
Campbellsville High School
Campbellsville Eagle Academy
Carlisle County High School
Carroll County High School
Carroll County Alternative Learning Center
Ilead Academy
East Carter County High School
West Carter County High School
Carter Virtual Academy
Casey County High School
Casey County Middle School
Caverna High School
Christian County High School
Christian County Middle School
Hopkinsville High School
Hopkinsville Middle School
Christian County Day Treatment
Christian County Alternative School
Cumberland Hall School
21st Century Academy
Christian County Home/Hospital
George Rogers Clark High School
Robert D Campbell Jr High School
Clay County High School
Clay County Middle School
Horse Creek Learning Center
Clinton County High School
Frederick Fraize High School
Corbin High School
Corbin Middle School
Corbin Educational Center
High School Homebound
Corbin School of Innovation
Covington Adult High School
Transformational Learning Center
Holmes High School
Crittenden County High School
Pathway Academy High School
Cumberland County High School
Sunrise Children'S Services - Woodlawn
Daviess County High School
Owensboro Treatment Center
Heritage Park High School
Dawson Springs Jr/Sr High School
Dayton High School
Edmonson County Middle School
Edmonson County High School
Elizabethtown High School
Glen Dale Center
Valley View Education Center
Elliott County High School
Eminence High School
Lloyd High School
Bartlett Educational Center
Estill County High School
Estill County Success Academy
Henry Clay High School
Tates Creek High School
Bryan Station High School
Ridge Hospital Alternative High School
Lexington Day Treatment
Paul Laurence Dunbar High School
Martin L King Academy for Excellence Alternative
Fayette Regional Juvenile Det Center
Opportunity Middle College
Fayette County Learning Center
Homebound Secondary
The Stables
Carter G Woodson Academy
Family Care Center
Steam Academy
Simons Middle School
Fleming County High School
Allen Central High School
Betsy Layne High School
Prestonsburg High School
South Floyd High/Middle School
Renaissance Learning Center
Home Instruction High School
Capital City Prep
Western Hills High School
Fulton Independent School
Fulton County High School
Gallatin County High School
Gallatin County Alternative School
Garrard County High School
Happy Valley Learning Center
Grant County High School
Graves County Middle School
Graves County High School
Mayfield Youth Development Center
Gateway Academy High School
Grayson County High School
Grayson County Middle School
Grayson County Alternative Education
Green County High School
Greenup County High School
Hancock County High School
North Hardin High School
Mulberry Helm Education Center
Central Hardin High School
Hardin County Day Treatment Center
Brown Street Education Center
John Hardin High School
Spectrum Care Academy
Lincoln Trail Behavioral Health Systems
Lincoln Village Regional Juvenile Det Center
Crossroads Treatment Center
Harlan County High School
Harrison County High School
Harrison County Learning Center
Hazard High School
Henderson County High School
Central Academy School
Hickman County High School
Madisonville North Hopkins High School
Hopkins County Central High School
Hopkins County Day Treatment
Hopkins County Schools Academy
Jackson City School
Barnabus Home Middle School
Barnabus Home High School
Fern Creek High School
Atherton High School
Butler Traditional High School
Waggener High School
Fairdale High School
Jeffersontown High School
Pleasure Ridge Park High School
Doss High School
Louisville Day Treatment
Myers Middle School
Binet School
Dupont Manual High School
Iroquois High School
The Academy @ Shawnee
Churchill Park Rehab
Louisville Metro Youth Center
Westport Tapp
Ahrens Educational Resource
The Brook-Kmi
Boys Haven
Mary Jo and William Macdonald Maryhurst
Waller Environmental
South Park Tapp
Peace Academy
Louisville Male High School
Ackerly
Mary Ryan Academy
U of L Pact Program
Home of the Innocents Discovery
Home of the Innocents School
Breckinridge Metropolitan High School
Audubon Youth Development Center
Moore Traditional School
Brown School
The Phoenix School of Discovery
Esl Newcomer Academy
Home/Hospital
Jcps Eschool
Brooklawn
Minor Daniels Academy
Jenkins Independent School
West Jessamine High School
East Jessamine High School
The Providence School
Johnson County Middle School
Johnson Central High School
Johnson County Alternative School
Dixie Heights High School
Northern Ky Youth Dev Center
Simon Kenton High School
Scott High School
Knott County Central High School
Cordia School
Knox County Learning Academy
Knox Central High School
Lynn Camp Schools
Knox Appalachian School
Knox County Middle School
Knox County Day Treatment
Larue County High School
The Life Connection
North Laurel High School
South Laurel High School
North Laurel Middle School
Laurel County Day Treatment
Mcdaniel Learning Center
Leslie County High School
Leslie County Learning Center
Letcher County Central High School
Letcher County Alternative Education Center
Lewis County High School
Lincoln County Middle School
Fort Logan School
Livingston Central High School
Livingston County Middle School
Logan County High School
Logan County Alternative School
Ludlow High School
Lyon County High School
Madison Central High School
Model Laboratory High School
Madison Southern High School
Madison County Day Treatment
Magoffin County High School
Hugh C Spalding Academy
Marshall County High School
Star Academy High School
Sheldon Clark High School
Mason County High School
Mccracken Open Campus School
Mccracken Regional School
Mccracken County High School
Mccreary Central High School
Mccreary Academy
Mccreary County Middle School
Mclean County High School
Stuart Pepper Middle School
Meade County High School
Brandenburg High School
James R Allen High School
Menifee County High School
Mercer County Day Treatment
Mercer County Senior High School
Mercer Central
Metcalfe County High School
Middlesboro High School
Middlesboro Alternative School
Falcon Academy
Mcnabb Middle School
Hope Hill Children'S Home
Hillcrest Hall Treatment Center
Gateway Children'S Services
The Sterling School
Woodsbend Youth Development Center
Murray High School
Nelson County High School
Thomas Nelson High School
Campbell Regional Juvenile Detention Center
Nicholas County High School
Ohio County Middle School
Ohio County High School
Ohio County Alternative Learning Program
Ohio County Day Treatment
Buckner Alternative High School
Oldham County High School
South Oldham High School
North Oldham High School
Owen County High School
Owensboro High School
Owsley County High School
Paducah Tilghman High School
Choices Educational Center
Paintsville High School
Pendleton County High School
Perry County Central High School
Buckhorn School
Learning Academy
Buckhorn Childrens Center
Pike County Central High School
Phelps Day Treatment
Belfry High School
Phelps High School
Shelby Valley High School
Shelby Valley Day Treatment
Northpoint Academy
Pikeville High School
Pineville Independent School
Powell County High School
Powell County Academy
Pulaski County High School
Pulaski Somerset Day Treatment
Raceland-Worthington High School
Ashland Day Treatment
Boyd Regional Juvenile Detention Center
Robertson County School
Rockcastle County High School
Rockcastle Academy for Academic Ach
Morehead Youth Development Center
Rowan County Senior High School
Sunrise Children'S Services - Morehead
Bluegrass Discovery Academy High School
Russellville Junior/Senior High School
Scott County High School
Scott County Ninth Grade School
Shelby County Education Center at Cropper
Martha Layne Collins High School
Silver Grove School
Franklin-Simpson High School
Franklin-Simpson High School West Campus
Somerset High School
Spencer County High School
Hillview Academy
Todd County Central High School
Horizons High School
Trigg County High School
Trimble County High School
Union County Learning Academy
Walton-Verona High School
Rivendell High School
Warren East High School
Warren County Day Treatment
Drakes Creek Middle School
Henry F Moss Middle School
Warren East Middle School
Jackson Academy Middle School
Lighthouse Academy
South Warren High School
South Warren Middle School
Jackson Academy High School
Commander Academy
Lake Cumberland Youth Development Center
Otter Creek Academy
Wayne County Learning Academy
Webster County Middle School
Whitley County Alternative School
Whitley County High School
Whitley County Middle School
Williamsburg City School
Williamstown Sr High School
Wolfe County High School
Wolfe County Middle School
Dessie Scott School
Woodford County High School
Fort Campbell High School
Fort Knox High School
Academy of Our Lady
St Marys Dominican High School
Archbishop Chapelle High School
St Charles Catholic High School
St Scholastica Academy
Loyola College Preparatory High School
Holy Savior Menard High School
St Josephs Academy
St Edmund Catholic School
Schools of the Sacred Heart
Teurlings Catholic High School
Catholic High School
Hanson Memorial High School
Opelousas Catholic School
Episcopal High School
Cedar Creek School
Lutheran High School of Greater New Orleans
Glenbrook School
Louise S Mcgehee School
Metairie Park Country Day School
Oak Forest Academy
Prairie View Academy
Ridgewood Preparatory School
Riverside Academy
Tensas Academy
Central Private School
River Oaks School
Bethel Christian School
Franklin Academy
John Curtis Christian School
Ascension Catholic Diocesan Regional School
Ascension Episcopal School
Bishop Mcmanus Academy
False River Academy
St Thomas More High School
Episcopal School of Acadiana
Ascension Christian Academy
Greater Baton Rouge Hope Academy
Northlake Christian School
Assembly Christian School
Tallulah Academy/Delta Christian School
Ouachita Christian School
Bens Ford Christian School
Life of Christ Christian Academy
Crescent City Christian School
Messiah Montessori
Parkview Baptist School
St Marys Catholic School
Conquering Word Christian Academy
Faith Training Christian Academy
Family Worship Christian Academy
Knights Academy & High School Llc
The Brighton School
St Martin'S Episcopal School
The Chartwell Center
Muslim Academy
Providence Classical Academy
Riverdale Christian Academy
A Different World Academy
Archbishop Hannan High School
University Academy
Old Bethel Christian Academy
John Paul the Great Academy
U. S. Youth Services
Indian Bible Academy
New Living Word School
Southland Christian Academy
Word of God Academy
Zachary Christian Academy
Family Community Christian School
Covenant Grace Academy
Kingston Christian Academy
Angles Academy
Kim Fluker Information Technology School
Odyssey House Academy
Raphael Academy
Runnels School
St Katharine Drexel Preparotory School
University Academy of Cenla
Upper Lafayette Academy
Louisiana Christian School
Houma Christian School
Oaks Montessori School
Faith Academy of Christian Education
Claiborne Christian School
Hamilton Christian Academy
Oasis of Love Christian Academy
St Louis Catholic High School
Highland Baptist Christian School
Holy Rosary Academy & High School
Northeast Baptist School
Brighter Horizon School
Good Shepherd Montessori School
Louisiana New School Academy
Christ Episcopal School
Mt Olive Christian School
Miss Lou Christian Academy
Cabrini High School
Archbishop Rummel High School
St Frederick High School
Vermilion Catholic High School
Vandebilt Catholic High School
Pope John Paul II Catholic High School
Archbishop Shaw High School
St Joseph Elementary High School
St Michael the Archangel High School
Louisiana School for Math Science & the Arts
Louisiana School for the Visually Impaired
Louisiana School for the Deaf
Louisiana Special Education Center
Lsu Laboratory School
Southern University Lab School
Southern University Laboratory Virtual School
Church Point High School
Crowley High School
Iota High School
Rayne High School
Amikids Acadiana
Avoyelles Public Charter School
New Orleans Center for Creative Arts
Delhi Charter School
Zachary High School
Riverside Alternative High School
Southside Alternative High School
Grambling State University Lab High School
Kinder High School
Reeves High School
Donaldsonville High School
East Ascension High School
St. Amant High School
D'Arbonne Woods Charter School
Madison Preparatory Academy
Bunkie New Tech High School
Marksville High School
Avoyelles High School
La School for Ag Science
Howard School
International High School of New Orleans
Louisiana Connections Academy
New Orleans Military/Maritime Academy
Deridder High School
East Beauregard High School
Merryville High School
Singer High School
South Beauregard High School
Sophie B. Wright Institute of Academic Excellence
The Net Charter High School
Kipp Renaissance High School
Lake Charles College Prep
Northshore Charter School
Lord Beaconsfield Landry-Oliver Perry Walker High School
Bienville High School
Castor High School
Gibsland-Coleman High School
Saline High School
Bienville Educational Center
Crescent Leadership Academy
Js Clark Leadership Academy
Dr. Martin Luther King Charter School for Sci/Tech
G. W. Carver Preparatory Academy
Renew Accelerated High School
Pierre A. Capdau Learning Academy
Joseph S. Clark Preparatory High School
Vision Academy
Louisiana Virtual Charter Academy
Sci Academy
Cohen College Prep
Bogalusa High School
Jcfa-East
Delta Charter School
Northeast Claiborne Charter
Capitol High School
Lake Area New Tech Early College High School
Algiers Technology Academy
G. W. Carver Collegiate Academy
Airline High School
Bossier High School
Haughton High School
Plain Dealing High School
Johnny Gray Jones Youth Shelter & Detention Center
Bossier Ps for Technology & Innovative Learning
C.e. Byrd High School
Captain Shreve High School
Fair Park High School
Green Oaks Performing Arts Academy
Caddo Middle Career and Technology School
North Caddo High School
Southwood High School
Booker T. Washington New Technology High School
Woodlawn Leadership Academy
Caddo Career & Technical Center
Shreveport Job Corps Opportunity Center
Caddo Parish Magnet High School
Alexander Learning Center
Community Ombudsman
Academic Recovery Ombudsman
Lakeshore Middle School
Pathways in Education-Louisiana Inc.
Pathways in Education - North Market
Alfred M. Barbe High School
Bell City High School
Jake Drost School for Exceptional Children
Dequincy High School
Sam Houston High School
Iowa High School
Starks High School
Sulphur High School
Vinton High School
Washington/Marion Magnet High School
Caldwell Parish High School
Grand Lake High School
Hackberry High School
Johnson Bayou High School
South Cameron High School
Block High School
Harrisonburg High School
Sicily Island High School
Haynesville Junior/Senior High School
Summerfield High School
Ferriday High School
Vidalia High School
Concordia Education Center
Logansport High School
Stanley High School
North Desoto High School
Ebr Readiness Superintendent Academy
Arlington Preparatory Academy
Baton Rouge Magnet High School
Belaire High School
Broadmoor Senior High School
Glen Oaks Senior High School
Mckinley Senior High School
Northdale Superintendent'S Academy
Scotlandville Magnet High School
Tara High School
Mentorship Steam Academy
Thrive Baton Rouge
Amikids Baton Rouge
General Trass High School
East Feliciana High School
East Feliciana Parish Enrichment Academy
Slaughter Community Charter School
Basile High School
Mamou High School
Pine Prairie High School
Ville Platte High School
Evangeline Central School
Franklin Parish High School
Grant Junior High School
Georgetown High School
Grant High School
Iberia Middle School
Anderson Middle School
Delcambre High School
Jeanerette Senior High School
Loreauville High School
Westgate High School
New Iberia Senior High School
Belle Place Middle School
East Iberville Elementary/High School
Plaquemine Senior High School
White Castle High School
Jonesboro-Hodge High School
Elton High School
Hathaway High School
Jennings High School
Lacassine High School
Lake Arthur High School
Welsh High School
Bonnabel Magnet Academy High School
Helen Cox High School
East Jefferson High School
John Ehret High School
Fisher Middle/High School
Grand Isle High School
Haynes Academy School for Advanced Studies
L.w. Higgins High School
Grace King High School
Joseph A. Cuillier Senior Career Center
Patrick F. Taylor Science & Technology Academy
Thomas Jefferson High School for Advanced Studies
Martyn Alternative School
Jcfa
W. D. & Mary Baker Smith Career Center
Acadiana High School
Carencro High School
O. Comeaux High School
N. P. Moss Preparatory Academy
David Thibodaux Stem Magnet Academy
Central Lafourche High School
South Lafourche High School
Thibodaux High School
Lafourche Parish Juvenile Justice Facility
Virtual Academy of Lafourche
Jena High School
Lasalle High School
Choudrant High School
Ruston High School
Simsboro High School
Ruston Junior High School
Denham Springs High School
Doyle High School
French Settlement High School
Maurepas School
Walker Freshman High School
Denham Springs Freshman High School
Livingston Parish Literacy & Technology Center
Madison Middle School
Christian Acres Alternative School
Robert E. Lee Junior High School
Neville High School
Wossman High School
Sherrouse School
Bastrop High School
Delta Magnet School of Fine Arts
Beekman Charter School
Lakeview Junior & Senior High School
Natchitoches Central High School
Frankie Ray Jackson Senior Technical Center
Natchitoches Junior High School
Lakeview Annex
New Orleans Charter Science and Mathematics High School
Warren Easton Senior High School
Edna Karr High School
Mcdonogh #35 Academy
Lusher Charter School
Mcdonogh #35 College Preparatory School
Eleanor Mcmain Secondary School
Youth Study Center
Ouachita Parish High School
Sterlington High School
West Monroe High School
Richwood High School
West Ouachita High School
Belle Chasse High School
South Plaquemines High School
Livonia High School
Rapides Training Academy
Alexandria Senior High School
Glenmora High School
Peabody Magnet High School
Pineville High School
Pineville Junior High School
Plainview High School
Rapides High School
Tioga Junior High School
Rapides Alternative Positive Program for Students
Amikids Alexandria
Ware Youth Center
Springville Educational Center
Red River High School
Mangham High School
Rayville High School
Richland Career Center at Archibald
Converse High School
Ebarb School
Florien High School
Many High School
Negreet High School
Zwolle High School
C.f. Rowley Alternative School
Chalmette High School
Destrehan High School
Hahnville High School
St. Helena College and Career Academy
Lutcher High School
St. James High School
East St. John High School
West St. John High School
Eunice High School
Eunice Junior High School
Opelousas Junior High School
Opelousas Senior High School
Port Barre High School
Eunice Career & Technical Education Center
Washington Career & Technical Education Center
Magnet Academy for Cultural Arts
Beau Chene High School
Breaux Bridge High School
Cecilia High School
St. Martinville Senior High School
Berwick High School
Franklin Senior High School
Morgan City High School
West St. Mary High School
Fontainebleau High School
Fontainebleau Junior High School
Boyet Junior High School
Mandeville High School
Pearl River High School
William Pitcher Junior High School
Salmen High School
Slidell High School
Slidell Junior High School
Mandeville Junior High School
Northshore High School
L.p. Monteleone Junior High School
Lakeshore High School
Amite High School
Hammond High Magnet School
Hammond Junior High Magnet School
Kentwood High Magnet School
Loranger High School
Ponchatoula Junior High School
Ponchatoula High School
Jewel M. Sumner High School
Tangipahoa Alternative Solutions Program
Florida Parishes Juvenile Detention Cntr.
Tensas High School
H. L. Bourgeois High School
Ellender Memorial High School
Evergreen Junior High School
Houma Junior High School
Oaklawn Junior High School
South Terrebonne High School
Terrebonne High School
School for Exceptional Children
Terrebonne Career and Technical High School
Downsville Charter School
Union Parish High School
Erath High School
Kaplan High School
North Vermilion High School
Gueydan High School
Anacoco High School
Hicks High School
Hornbeck High School
Leesville High School
Leesville Junior High School
Pitkin High School
Rosepine High School
Simpson High School
Pickering High School
Franklinton High School
Mt. Hermon School
Pine School
Varnado High School
Doyline High School
Minden High School
Lakeside Junior-Senior High School
North Webster High School
Webster Junior High School
Brusly High School
Port Allen High School
Epps High School
Forest School
Kilbourne High School
West Feliciana High School
Atlanta High School
Calvin High School
Dodson High School
Winnfield High School
David Wade Correctional Center
Elayn Hunt Correctional Center
Louisiana Correctional Institute for Women
Louisiana State Penitentiary
Dixon Correctional Institute
Rayburn Correctional Institute
Avoyelles Correctional Center
Eastern La Mental System
Pinecrest Supports & Services Center
Renaissance Home for Youth
Allen Correctional Center
Winn Correctional Center
Brentwood Hospital
Methodist Home for Children of Greater New Orleans
Pinehill Alternative High School
Northlake Behavioral Health System
River Oaks Hospital
Gateway Adolescent Treatment Center
Cardinal Cushing Centers
Archbishop Williams High School
St Joseph Preparatory High School
Sacred Heart School
Notre Dame Academy School
Mt Alvernia High School
Austin Preparatory School
Xaverian Brothers High School
Malden Catholic High School
Fontbonne Academy
Presentation of Mary Academy
Cristo Rey Boston High School
St Johns Preparatory School
Boston College High School
Pope John XXIII High School
St Sebastians School
Braintree St Coletta Day School
St Vincent School
Coyle & Cassidy High School
St Joseph Central High School
Cathedral High School
Holyoke Catholic High School
St Marys Parish School
St Bernards Central Catholic High School
Notre Dame Preparatory School
Willow Hill School
Phillips Academy
The Cambridge School of Weston
Thayer Academy
Eaglebrook School
The May Center Schl for Autism and Dvlpmntl Dis
The Bement School
Pioneer Valley Christian School
Stetson School
Valley View School
Maimonides School
Pine Cobble School
Shore Country Day School
Bancroft School
Worcester Academy
Berkshire School
Noble & Greenough School
Winsor School
Pingree School
Buxton School
Whitinsville Christian School
Tabor Academy
Buckingham Browne & Nichols School
The Macduffie School
The Newman School
Walnut Hill School for the Arts
Fay School
The Carroll School
The Park School
Brimmer & May School
The Rivers School
The Winchendon School
Miss Hall'S School
Stoneleigh Burnham School
Berkshire Country Day School
The Williston Northampton School
Learning Prep School
Old Colony Montessori School
Perkins School for the Blind
Rfk Lancaster School
The Fessenden School
The Pike School
Parkside Christian Academy
James F Farr Academy
International School of Boston
Cape Cod Academy
Greater Boston Academy
St Ann'S Home
St Marys Schools
Falmouth Academy
Fellowship Christian Academy
Devereux School
Eagleton School
Waring School
Willie Ross School for Deaf
Rfkcac Experiment with Travel School
Lighthouse Baptist Christian Academy
League School of Greater Boston
Clearway School
Montrose School
St Mark'S School
Belmont Hill School
Matignon High School
The Academy at Charlemont
The Governors Academy
Corwin-Russell School at Broccoli Hall
Housatonic Academy
Mill Pond School
Mesivta High School of Greater Boston
Southeast Alternative School-Middle School
Boston University Academy
Seven Hills at Groton
Cottage Hill Academy
Grace Baptist Christian Academy
May Center School for Brain Injury and Related Dis
Glenhaven Academy
Melmark New England
Springdale Education Center
The Victor School
Valley West School
Boston Trinity Academy
Bradford Christian Academy
British International School
Gann Academy-The New Jewish High School
German International School Boston
Nashoba Learning Group
Notre Dame Cristo Rey High School
Pepperell Christian Academy
Amego
Calvary Chapel Academy
Cns/Pathways Academy
May Center School for Autism and Developmental Dis
St John Paul
Rcs Learning Center
Center School
Swansea Wood School
Walden Street School
Crossroad School
Waldorf High School of Massachusetts Bay
Sterling East-Boston Campus
Professional Center for Child Development
Milestones Day School
The Durham Center for Education
Latham School
Darnell School for Educational & Behavioral Servic
New England Adolescent Research Institute
Riverside School-Needham
Southeast Alternative School-Cape Campus
Granite Academy
Berkshire Waldorf High School
Cats Academy Boston
Sterling Education-New England-Boston
Commonwealth Academy
Integrated Learning Academy Newton School
Archway
Berkshire Meadows
Chapel Hill Chauncy Hall School
Community Therapeutic Day School
Immaculate Heart of Mary School
Kennedy-Donovan Center School
Landmark School
Lighthouse School, Inc
The Gifford School
New Directions School at Nccf
South Lancaster Academy
Southbridge Christian Academy
Stevens Childrens Home
The Hartsbrook School
Wayside Academy
New England Center for Children
Fall River Deaconess Home School
Southeast Campus School
Tri-County Schools
Reed Academy
Clark School
Beverly School for the Deaf
Youth Opportunities Upheld School
White Oak School
Bais Yaakov of Boston High School
Bay Cove Academy
Beaver Country Day School
Berkshire Christian Schools
Compass
Meadowridge Pelham Academy
Cotting School
Curtis Blake Day School
East Gate Christian Academy
Ivy Street School
New Beginnings Academy
The Judge Rotenberg Center
Trivium School
Dearborn Academy
Manville School
Schwartz Center for Children
John Dewey Academy
The Guild for Human Services
Bethany Christian Academy
Quabbin Regional High School
Quabbin Regional Middle School
Ib School of Quabbin
David Prouty High School
Southwick Regional School
Academy of the Pacific Rim Charter Public School
Innovation Academy Charter School
City on a Hill Charter Public School Circuit Street
Sabis International Charter School
Lowell Middlesex Academy Charter School
Martha'S Vineyard Charter School
Ma Academy for Math and Science School
Francis W. Parker Charter Essential School
South Shore Charter Public School
Atlantis Charter School
Pioneer Valley Performing Arts Charter Public School
Prospect Hill Academy Charter School
Boston Day and Evening Academy Charter School
Abby Kelley Foster Charter Public School
Foxborough Regional Charter School
Boston Collegiate Charter School
Edward M. Kennedy Academy for Health Careers (horace Mann Ch
Mystic Valley Regional Charter School
Rising Tide Charter Public School
Sturgis Charter Public School
Roxbury Preparatory Charter School
Match Charter Public School
Manchester Essex Regional High School
Codman Academy Charter Public School
Sizer School: a North Central Charter Essential School
Four Rivers Charter Public School
Berkshire Arts and Technology Charter Public School
Boston Preparatory Charter Public School
Kipp Academy Lynn Charter School
Salem Academy Charter School
Advanced Math and Science Academy Charter School
Community Charter School of Cambridge
Phoenix Charter Academy
Pioneer Valley Chinese Immersion Charter School
Pioneer Charter School of Science
Global Learning Charter Public School
Hampden Charter School of Science
Boston Green Academy Horace Mann Charter School
New Liberty Charter School of Salem
Somerset Berkley Regional High School
Ayer Shirley Regional High School
Monomoy Regional High School
Pioneer Charter School of Science II (pcss-II)
Paulo Freire Social Justice Charter School
City on a Hill Charter Public School Dudley Square
Baystate Academy Charter Public School
Massachusetts Virtual Academy at Greenfield Commonwealth Vir
City on a Hill Charter Public School New Bedford
Essex Technical High School
Phoenix Academy Public Charter High School Springfield
Tec Connections Academy Commonwealth Virtual School
Abington High School
Frolio Middle School
Acton-Boxborough Regional High School
Raymond J Grey Junior High School
Hoosac Valley Middle & High School
Agawam High School
Agawam Junior High School
Amesbury High School
Amesbury Innovation High School
Amherst Regional High School
Amherst Regional Middle School
Oakmont Regional High School
Assabet Valley Vocational High School
Athol High School
Attleboro High School
Attleboro Community Academy
Auburn Senior High School
Avon Middle High School
Barnstable High School
Belchertown High School
Jabish Middle School
Bellingham High School
Paul J. Primavera Junior/Senior High School
Monument Mt Regional High School
Tahanto Regional High School
Beverly High School
Billerica Memorial High School
Blackstone Valley
Blackstone Millville Rhs
Blue Hills Regional Vocational Technical
Boston Latin
Boston Latin Academy
O'Bryant School Math/Science
Carter Developmental Center
Charlestown High School
Snowden International School at Copley
Dearborn
East Boston High School
Jeremiah E Burke High School
Madison Park High School
The English High School
William Mckinley
Fenway High School
Another Course to College
New Mission High School
Greater Egleston Community High School
Dr. William Henderson Upper
Boston Arts Academy
Quincy Upper School
Boston Adult Academy
Community Academy
Boston Community Leadership Academy
Urban Science Academy
Community Academy of Science and Health
Boston International High School
Horace Mann School for the Deaf
Lyon Upper 9-12
Dorchester Academy
Techboston Academy
West Roxbury Academy
Margarita Muniz Academy
Boston Collaborative High School
Bourne High School
Braintree High School
Bridgewater-Raynham Regional
Bridgewater Middle School
Bristol County Agricultural High School
Bristol-Plymouth Vocational Technical
Brockton High School
B B Russell Alternative School
Goddard Alternative School
Brockton Champion High School
Brookline High School
Cambridge Rindge and Latin
Cape Cod Region Vocational Technical
Carver Middle/High School
Wahconah Regional High School
Chelmsford High School
Chicopee Comprehensive High School
Chicopee High School
Chicopee Academy
Clinton Senior High School
Cohasset Middle/High School
Concord Carlisle High School
Danvers High School
Dartmouth High School
Dedham High School
Dennis-Yarmouth Regional High School
Dighton-Rehoboth Regional High School
Dover-Sherborn Regional High School
Dracut Senior High School
Shepherd Hill Regional High School
Duxbury High School
East Bridgewater Junior/Senior High School
East Longmeadow High School
Nauset Regional High School
Easthampton High School
Oliver Ames High School
Everett High School
Devens School
Fairhaven High School
B M C Durfee High School
Resiliency Preparatory School
Resiliency Middle School
Fall River Gateway to College @ Bcc
Falmouth High School
Lawrence
Fitchburg High School
Goodrich Academy
Foxborough High School
Framingham High School
Franklin County Technical
Apponequet Regional High School
Frontier Regional
Gardner High School
Gardner Academy for Learning and Technology
Gateway Regional High School
Gateway Regional Junior High School
Georgetown Middle School
Turners Fall High School
Gloucester High School
Grafton High School
Grafton Middle School
Granby Jr Sr High School
Gr Lawrence Regional Vocational Technical
Gr Lowell Regional Vocational Technical
Diman Regional Vocational Technical High School
Groton Dunstable Regional
Hopkins Academy
Hamilton-Wenham Regional High School
Minnechaug Regional High School
Hampshire Regional High School
Bromfield
Smith Academy
Haverhill High School
Haverhill Alternative School
Teach
Hingham High School
Holbrook Jr Sr High School
Holliston High School
Holyoke High School
Wm J Dean Vocational Technical High School
Hopedale Jr Sr High School
Hopkinton High School
Hull High School
Ipswich High School
King Philip Regional High School
King Philip Middle School
Performing & Fine Arts High School
Math Science & Technology High School
School for Exceptional Studies
Business Management & Finance High School
High School Learning Center
International High School
Humanities & Leadership Development High School
Health & Human Services High School
Phoenix Academy Lawrence
Lee Middle/High School
Leicester High School
Lenox Memorial High School
Leominster High School
Center for Technical Education Innovation
Leominster Center for Excellence
Lincoln-Sudbury Regional High School
Longmeadow High School
Leblanc Therapeutic Day School
Ludlow Senior High School
Lunenburg High School
Classical High School
Lynn English High School
Lynn Vocational Technical Institute
Fecteau-Leary Junior/Senior High School
Lynnfield High School
Malden High School
Marblehead High School
Marblehead Veterans Middle School
Marlborough High School
Marshfield High School
Martha'S Vineyard Regional High School
Masconomet Regional Middle School
Masconomet Regional High School
Mashpee High School
Mashpee Middle School
Medfield Senior High School
Medford Vocational Technical High School
Medford High School
Curtis-Tufts
Medway High School
Nipmuc Regional High School
Methuen High School
Middleborough High School
Milford High School
Milford Middle East
Millbury Junior/Senior High School
Millis High School
Minuteman Regional High School
Mohawk Trail Regional High School
Monson High School
Montachusett Regional Vocational Technical
Mt Greylock Regional High School
Nantucket High School
Narragansett Regional High School
Nashoba Regional
Nashoba Valley Technical High School
Natick High School
Pollard Middle School
Needham High School
New Bedford High School
Trinity Day Academy
Whaling City Junior/Senior High School
Gr New Bedford Vocational Technical
Newburyport High School
Newton North High School
Newton South High School
Norfolk County Agricultural
Drury High School
North Andover High School
North Attleboro High School
North Brookfield High School
North Middlesex Regional
Peter Fitzpatrick School
North Reading High School
Northampton High School
Smith Vocational and Agricultural High School
Algonquin Regional High School
Northbridge High School
Charles Mccann Vocational Technical
Northeast Metro Regional Vocational
Old Colony Regional Vocational Technical
Old Rochester Regional High School
Old Rochester Regional Jr High School
Project C.o.f.f.e.e.
Pathfinder Vocational Technical
Peabody Veterans Memorial High School
Pembroke Community Middle School
Pembroke High School
Pentucket Regional Middle School
Pentucket Regional Sr High School
Pioneer Valley Regional
Taconic High School
Plymouth North High School
Plymouth South High School
North Quincy High School
Quincy High School
Ralph C Mahar Regional
Pathways Early College Innovation School
The Gateway to College
Randolph High School
Reading Memorial High School
Seacoast School
Rockland Senior High School
Rockport High School
Salem Prep High School
Sandwich High School
Sandwich Stem Academy
Gates Intermediate School
Scituate High School
Seekonk High School
Shawsheen Valley Vocational Technical High School
Sharon High School
Shrewsbury Sr High School
Oak Middle School
Silver Lake Regional High School
Somerville High School
Full Circle High School
South Hadley High School
So Shore Vocational Technical High School
Southbridge Middle/High School
Southeastern Regional Vocational Technical
Mt Everett Regional
Bay Path Regional Vocational Technical High School
Joseph P Keefe Technical High School
Springfield High School of Science and Technology
High School of Commerce
The Springfield Renaissance School an Expeditionary Learning
Roger L. Putnam Vocational Technical Academy
Springfield Central High School
John J Duggan Middle School
Liberty Preparatory Academy
Springfield Public Day High School
Gateway to College at Holyoke Community College
Gateway to College at Springfield Technical Community Colleg
Conservatory of the Arts
Stoneham High School
Stoughton High School
Sutton High School
Swampscott High School
Joseph Case High School
Tantasqua Regional Jr High School
Tantasqua Regional Sr High School
Tantasqua Regional Vocational
Taunton High School
Taunton Alternative High School
John W. Wynn Middle School
Tewksbury Memorial High School
Tri County Regional Vocational Technical
Triton Regional Middle School
Triton Regional High School
Tyngsborough High School
Upper Cape Cod Vocational Technical
Uxbridge High School
Wachusett Regional High School
Wakefield Memorial High School
Walpole High School
Waltham Sr High School
Ware Junior/Senior High School
Wareham Senior High School
Wareham Cooperative Junior/Senior High School
Quaboag Regional High School
Quaboag Regional Middle Innovation School
Wayland High School
Wellesley Sr High School
West Boylston Junior/Senior High School
West Bridgewater Junior/Senior
West Springfield High School
21st Century Skills Academy
Westborough High School
Sarah W Gibbons Middle School
Westfield Technical Academy
Westford Academy
Westport Senior High School
Westport Junior High School
Weymouth High School
Whitman Hanson Regional
Whittier Regional Vocational
Murdock High School
Murdock Academy for Success
Winthrop Sr High School
Woburn High School
University Pk Campus School
Claremont Academy
Burncoat Senior High School
Burncoat Middle School
Doherty Memorial High School
Forest Grove Middle School
South High Community
Worcester Technical High School
The Nora School
St Elizabeth School
Calvert Hall College High School
St Maria Goretti High School
Archbishop Curley High School
Institute of Notre Dame
Our Lady of Mt Carmel School
Mount Saint Joseph High School
Bishop Walsh School
St Frances Academy
John Carroll School
The Seton Keough High School
Loyola Blakefield
Barrie School
Phillips School - Laurel
Ivymount School
Riverdale Baptist School
Linwood School
German School of Washington DC
The Bullis School
Indian Creek School
Oldfields School
St Pauls School
Open Bible Christian Academy
Grace Brethren Christian School
Sandy Spring Friends School
Beth Tfiloh Dahan Community School
Yeshiva of Greater Washington Girls Division
Israel Henry Beren High School
Bais Yaakov School for Girls
Talmudical Academy-Baltimore
Roland Park Country School
St James School
Worcester Preparatory School
Paradise Mennonite School
Salisbury Christian School
Annapolis Area Christian School
Washington Christian Academy
Gilman School
West Nottingham Academy
Mcdonogh School
The Tome School
Key School
Glenelg Country School
The Park School of Baltimore
Bryn Mawr School
Holton-Arms School
Landon School
Harford Christian School
Jemicy School
Perry Hall Christian School
The Frost School
Cedar Ridge School
Arlington Baptist School
Huyetts Mennonite School
Tri-State Christian Academy
Takoma Academy
Atholton Adventist Academy
Highland View Academy
Spencerville Adventist Academy
The Maryland School for the Blind
Ss Peter & Paul High School
Bishop Mcnamara High School
Connelly School of the Holy Child
Dematha Catholic High School
Elizabeth Seton High School
Georgetown Preparatory School
Our Lady of Good Counsel High School
Academy of the Holy Cross
Stone Ridge School of the Sacred Heart
Chestertown Christian Academy
Lanham Christian School
St Andrew'S Episcopal School
St John'S Catholic Prep
Leonard Hall Jr Naval Academy
Independent Baptist Academy
Granite Baptist School
Odenton Christian School
The Calverton School
Frederick Christian Academy
The Harbour School at Annapolis
Delrey School
Villa Maria School
Baltimore Actor'S Theatre - the Dumbarton House
The Katherine Thomas School
Chelsea School
Washington Waldorf School
Holly Grove Christian School
Salisbury Baptist Academy
The Heights School
Baltimore White Marsh Adventist School
Beddow Jr/Sr High School
Belair Baptist Christian Academy
Chesapeake Christian School
The Jefferson School at Finan Center
Mount Clare Christian School
Stepping Stones Learning Academy
Bais Hamedrash & Mesivta of Baltimore
Bnos Yisroel
New Covenant Christian School
New Directions Academy
The Arrow Center for Education-Fair Meadows
Washington United Christian Academy
Baltimore Lab School
Gerstell Academy
Harbour School at Baltimore
High Road School of Prince George'S County
High Road School of Southern Maryland
Kennedy Krieger at Southern High School
Wye River Upper School
Calvary Baptist School
The Siena School
Arts & Ideas Sudbury School
Brookewood School
Don Bosco Cristo Rey High School
Forbush School at Oakmont Upper School
Holiness Christian Academy
Laurel Hall School - Frederick
Lycee Rochambeau French Intl School
Marcia D Smith School
New Spiritual Foundation Christian Academy
Woodbourne School at Conrad
Yang Academy
Children'S Guild
Echelon Academy
Flintstone Mennonite School
Forbush School at Anne Arundel the
Forbush School at Hunt Valley
The Gunston School
Kennedy Krieger School
Kennedy Krieger School Greenspring Campus
Mesivta Neimus Hatorah
School for Tomorrow
Silver Oak Academy
Allegany Boys Camp
Arundel Christian School
Baltimore Torah School
Childrens Guild Inc
Christs Church Academy
High Road School of Harford County
Oak Grove Classical Christian School
Royal International Christian Academy
St Anns High School
Baltimore Youth Initiative High School
Children'S Home Diagnostic Center School
Conocoheague Mennonite School
Kings Landing Academy
Maven Academy the
Mountain Top Sda School
Village Academy of Maryland
Capitol Christian Academy
Al-Rahmah School
The Benedictine School
The Catholic High School of Baltimore
Bittinger Mennonite School
Mechanicsville Mennonite School
From the Heart Christian School
Grace Christian Academy of Maryland
Greater Grace Christian Academy
Hillside Mennonite School
Muslim Community School
National Christian Academy
Salisbury Mennonite School
Snow Hill Mennonite School
Washington New Church School
Hampshire View Christian School
Chapelgate Christian Academy
Community Initiatives Academy
Covenant Life School
Maryland Gospel Assembly School
The Baltimore Academy
Southern MD Christian Academy
Al-Huda School
Emmorton Baptist Academy
New Visions Academy of Baltimore
Laurel Hall School - Hagerstown
Oak Hill House School
Sterling East-Chesapeake Campus
Pioneer Baptist Church School
Shiningtree School
Youth in Transition School
Redwood Montessori Academy
Community School of Maryland
Fairhaven School
Friends Meeting School
High Road School of Baltimore County
The Highlands School
Jericho Christian Academy
Shorehaven School
Lake Shore Christian Academy
Maryvale Preparatory School
St Vincent Pallotti High School
Charles E Smith Jewish Day School
Maya Angelou Academy at New Beginnings Formerly Oak Hill
The Seed School of Maryland
Allegany High School
Fort Hill High School
Center for Career & Technical Education
Annapolis High School
Arundel High School
South River High School
Central Special School
Glen Burnie High School
Marley Glen School
Old Mill High School
Severna Park High School
Anne Arundel Evening High School
Chesapeake Science Point
Broadneck High School
Ruth Parker Eason School
Mary Moss at Adams Academy
North County High School
Baltimore City College
Baltimore Polytechnic Institute
Benjamin Franklin High School at Masonville Cove
Carver Vocational-Technical High School
Baltimore I.t. Academy
Claremont School
Edmondson-Westside High School
Frederick Douglass High School
George W. F. Mcmechen
Achievement Academy @ Harbor City High School
Mergenthaler Vocational-Technical High School
Rosemont Elementary
William S. Baer School
Eager Street Academy
Connexions: a Community Based Arts School
Digital Harbor High School
Reginald F. Lewis High School
National Academy Foundation
Excel Academy @ Francis M. Wood High School
Academy for College and Career Exploration
Vivien T. Thomas Medical Arts Academy
Augusta Fells Savage Institute of Visual Arts
Maritime Industries Academy
Baltimore School for the Arts
Coppin Academy
Renaissance Academy
MD Academy of Technology and Health Sciences
New Era Academy
Independence School Local I
Friendship Academy of Engineering and Technology
The Reach! Partnership School
K.a.s.a. (knowledge and Success Academy)
Bluford Drew Jemison Stem Academy West
N.a.C.a. Freedom and Democracy Academy II
Baltimore Community High School
Baltimore Leadership School for Young Women
City Neighbors High School
Green Street Academy
Vanguard Collegiate Middle School
Baltimore Design School
Bard High School Early College
George W. Carver Center for Arts & Technology
Western School of Technology & Env. Science
Battle Monument School
Catonsville High School
Dulaney High School
Dundalk High School
Eastern Technical High School
Kenwood High Ib and Sports Science
Lansdowne High & Academy of Finance
Loch Raven High School
Milford Mill Academy
Catonsville Center for Alternative Studies
Overlea High & Academy of Finance
Parkville High & Center for Math/Science
Patapsco High & Center for Arts
Perry Hall High School
Pikesville High School
Randallstown High School
Maiden Choice School
Sparrows Point High School
Ridge Ruxton
Towson High Law & Public Policy
Woodlawn High Center for Pre-Eng. Res.
Rosedale Center
Extended Day Learning Program
Home Assignments-Secondary
Owings Mills High School
Hereford High School
New Town High School
Crossroads Center
Bcdc Educational Center
Calvert High School
Calvert Country School
Northern High School
Patuxent High School
Huntingtown High School
Calvert County Alternative School
Colonel Richardson High School
North Caroline High School
Carroll Springs School
Francis Scott Key High School
North Carroll High School
South Carroll High School
Winters Mill High School
Post Secondary Program
Flexible Student Support
Manchester Valley High School
Bohemia Manor High School
Elkton High School
La Plata High School
Henry E. Lackey High School
Maurice J. Mcdonough High School
Thomas Stone High School
Robert D. Stethem Educational Center
North Point High School
St. Charles High School
Cambridge-South Dorchester High School
North Dorchester High School
Catoctin High School
Frederick High School
Gov. Thomas Johnson High School
Linganore High School
Rock Creek School
Walkersville High School
Tuscarora High School
Northern Garrett High School
Southern Garrett High School
Center for Educational Opportunity
Bel Air High School
Fallston High School
Harford Technical High School
Havre De Grace High School
John Archer School
Joppatowne High School
North Harford High School
C. Milton Wright High School
Patterson Mill High School
Atholton High School
Glenelg High School
Mount Hebron High School
Oakland Mills High School
Wilde Lake High School
River Hill High School
Long Reach High School
Homewood School
Reservoir High School
Cedar Lane Special Center
Marriotts Ridge High School
Kent County High School
Stephen Knolls School
Albert Einstein High School
Bethesda-Chevy Chase High School
Col. Zadok Magruder High School
Gaithersburg High School
Longview School
Montgomery Blair High School
Paint Branch High School
Poolesville High School
Richard Montgomery High School
Seneca Valley High School
Sherwood High School
Springbrook High School
Thomas S. Wootton High School
Walt Whitman High School
Walter Johnson High School
Wheaton High School
Winston Churchill High School
James Hubert Blake High School
Gateway to College Program
Mcps Transitions School
Regional Institute for Children & Adolescents
Alternative Programs
Damascus High School
Rock Terrace School
Quince Orchard High School
Watkins Mill High School
Clarksburg High School
Annapolis Road Academy
Bladensburg High School
Crossland High School
Duval High School
Fairmont Heights High School
Drew Freeman Middle School
Friendly High School
Green Valley Academy at Edgar Allan Poe
Gwynn Park High School
Northwestern Evening/Saturday High School
High Point High School
Crossland Evening/Saturday High School
Community Based Classrooms
Laurel High School
Oxon Hill High School
Parkdale High School
Potomac High School
Suitland High School
Surrattsville High School
G. James Gholson Middle School
James E. Duckworth Regional Center
C. Elizabeth Rieg Regional Center
Forestville High School
Margaret Brent Regional Center
Tall Oaks High School
Croom High School
Oxon Hill Middle School
Dr. Henry A. Wise Junior High School
Academy of Health Sciences at Pgcc
Chesapeake Math and It Public Charter
College Park Academy
International High School @ Largo
International High School @ Langley Park
Charles Herbert Flowers High School
Kent Island High School
Queen Anne'S County High School
Crisfield Academy and High School
Washington Academy and High School
Chopticon High School
Great Mills High School
Leonardtown High School
Easton High School
St. Michaels Middle/High School
Washington County Technical High School
Boonsboro High School
Clear Spring High School
Hancock Middle Senior High School
North Hagerstown High School
Smithsburg High School
South Hagerstown High School
Marshall Street School
Williamsport High School
Washington County Job Development Center
Barbara Ingram School for the Arts
Wicomico County Evening High School
James M. Bennett High School
Mardela Middle & High School
Parkside High School
Wicomico High School
Cedar Chapel Special School
Pocomoke High School
Snow Hill High School
Stephen Decatur High School
Cheverus High School
Lee Academy
Lincoln Academy
Kents Hill School
Opportunity Training Center
Washington Academy
Bucksport Christian School
Berwick Academy
North Yarmouth Academy
Hebron Academy
The School at Sweetser
Temple Academy
Waynflete School
Thornton Academy
Stillwater Academy
Lisbon Falls Christian Academy
George Stevens Academy
Erskine Academy
Bangor Christian Schools
Maine Central Institute
Pine Tree Academy
Riverview Memorial School
Penobscot Christian School
The Deck House School
Wiscasset Christian Academy
John Bapst Memorial High School
Carleton Project
Mse/Mhc-Collaborative School
Poland Spring Academy
Central Maine Learning Center
Nfi Buxton - Beacon House
Nfi Sidney River Bend School
Spurwink School--Casco
Spurwink School--Chelsea
Spurwink School-Cornville
Shepherds River Mennonite School
Compass Point Academy
Highview Christian Academy
Maplestone
The School at Sweetser - Belfast
Blue Hill Harbor School
Ironwood (ntlp)
Maine Coast Semester at Chewonki
Nfi-Stetson Ranch School
Glickman Academy
Coastal Studies for Girls
Glenn Stratton Learning Center
Kidspeace National Centers of New England
Wayfinder School at Opportunity Farm
Chop Point School
Greater Portland Christian School
Oxford Hills Christian Academy
Windham Christian Academy
Maine Coast Waldorf School
Graham Lake School
Wayfinder School
Greater Houlton Christian Academy
Reach School
Aucocisco School
Future Builders School on Thomas Pond
Carrabassett Valley Academy
Hartland Christian School
South Liberty Baptist Academy
Me School of Science & Mathematics
Arthur R. Gould School--Lcydc
Camden Hills Regional High School
Edward Little High School
Auburn Middle School
Cony
Woodland Jr-Sr High School
Bangor High School
Biddeford High School
Boothbay Region High School
Brewer High School
Calais Middle/High School
Cape Elizabeth High School
Deer Isle-Stonington High School
Schenck High School
Easton Junior-Senior High School
Shead High School
Gorham High School
Greenville Consolidated School
Hermon High School
Isle Au Haut Rural School
Islesboro Central School
Robert W Traip Academy
Lewiston Middle School
Machias Memorial High School
Madawaska Middle/High School
Stearns Jr-Sr High School
Jonesport-Beals High School
Mt Desert Island High School
Deering High School
Casco Bay High School
Sanford High School
Scarborough High School
Gardiner Area High School
Forest Hills Consolidated School
Upper Kennebec Valley Senior High School
East Grand School
Gray-New Gloucester High School
Oxford Hills Comprehensive High School
Oxford Hills Middle School
Presque Isle High School
Fort Fairfield Middle/High School
Van Buren District Secondary School
Fort Kent Community High School
Valley Rivers Middle School
Houlton High School
Penobscot Valley High School
Ashland District School
Wisdom Middle High School
Marshwood High School
Narraguagus Jr/Sr High School
Mt View High School
Medomak Valley High School
Medomak Middle School
Penquis Valley High School
Central Aroostook Jr-Sr High School
Telstar High School
Washburn District High School
Piscataquis Community Secondary School
Bonny Eagle High School
North Haven Community School
Vinalhaven School
South Portland High School
Waterville Senior High School
Wells High School
Winthrop High School
Wiscasset Middle High School
Yarmouth High School
York High School
Tripp Middle School
Leavitt Area High School
Sacopee Valley High School
Greely High School
Mt Abram Regional High School
Lawrence Jr High School
Dexter Regional High School
Madison Area Memorial High School
Skowhegan Area High School
Sad #53 Alternative Education
Massabesic High School
Noble High School
Sad 70 Hodgdon High School
Carrabec High School
Mt Ararat High School
Kennebunk High School
Poland Regional High School
Bruce M Whittier Middle School
Monmouth Academy
Hall-Dale High School
Mattanawcook Academy
Orono High School
Messalonskee High School
Old Town High School
Old Orchard Beach High School
Nokomis Regional High School
Oceanside High School West
Oceanside High School East
Maranacook Community High School
Sumner Memorial High School
Searsport District High School
Caribou High School
Limestone Community School
Mountain Valley High School
Dirigo High School
Buckfield Jr-Sr High School
Bucksport High School
Rangeley Lakes Regional School
Spruce Mountain High School
Katahdin Middle/High School
So Aroostook School
Maine Academy of Natural Sciences
Mt Blue High School
Baxter Academy for Tech & Sciences
Hampden Academy
Harpswell Coastal Academy
Maine Connections Academy
Maine Virtual Academy
Belfast Area High School
Regina High School
Bishop Foley Catholic High School
St Mary Catholic Central High School
Notre Dame Preparatory School & Marist Academy
Gabriel Richard Catholic High School
Shrine Catholic High School
Divine Child High School
De La Salle Collegiate High School
St Mary'S Preparatory School
St Mary Cathedral School
Muskegon Catholic Central
West Catholic High School
Hackett Catholic Prep
Luke M Powers Catholic High School
Lumen Christi Catholic School
Fr Gabriel Richard High School
All Saints Catholic Academy
Nouvel Catholic Central High School
All Saints Central High School
Laingsburg Christian School
Oakland Christian School
Inter-City Baptist School
Lutheran High School North
Upland Hills School
Detroit Country Day School
Barry County Christian School
Spring Vale Academy
Michigan Lutheran Seminary
Grand Rapids Christian High School
South Christian High School
Midland Christian School
Greenhills School
The Leelanau School
Factoryville Christian School
Huron Valley Lutheran High School
Nottawa Christian School
Plymouth Christian Academy
Sturgis Christian School
Lenawee Christian School
West Highland Christian Academy
Berean Baptist Academy
Baptist Park School
Juniata Christian School
Lutheran High School Northwest
Battle Creek Academy
Wilson Seventh-Day Adventist Junior Academy
Yeshiva Beth Yohudah
Clonlara School
Gobles Jr Academy
Andrews Academy
Calvin Center School
Great Lakes Adventist Academy
Kalamazoo Sda Junior Academy
Our Lady of the Lakes Catholic School
Capitol City Baptist School
Calvary Schools of Holland
Southfield Christian School
Munising Baptist School
Otsego Christian Academy
Howardsville Christian School
Calvary Bible Academy
Ithaca Sda School
Lansing Baptist School
Brockway Christian Academy
State Line Christian School
Cranbrook Schools
Wixom Christian School
Community Baptist Christian School
Washtenaw Christian Academy
Rudolf Steiner School of Ann Arbor
Yeshiva Gedolah Ateres Mordechai
Cadillac Heritage Christian School
Ann Arbor Academy
Brother Rice High School
Genesee Christian School
Sundai Michigan International Academy
Lutheran High School South
Gtb Life Long Learning-Kitchi Minogining Tribal Sc
Heartwood Renaissance Academy
Pinecrest School
Calhoun Christian School
Lake Orion Baptist School
Maplewood Baptist Academy
West Michigan Lutheran High School
Yeshivat Akiva/Akiva Hebrew Day School
Academy of the Sacred Heart
Roeper School
Sterling East Oakland Campus
Fish Creek School
St Philip Catholic Central High School
Detroit Cristo Rey High School
Veritas Christi Catholic High School
Griggs International Academy
Aim High School
Austin Catholic Academy High School
Grandville Calvin Christian School
Great Lakes Mennonite School
Mesivta of Toledo
St Catherine of Siena Academy
The New Millennium Academy
Brightmont Academy - Northville
Christian Fellowship Center
Detroit Christian Schools of Excellence
Greater Lansing Adventist School
International Islamic Academy
Lake Michigan Catholic School
Learning Disabilities Clinic- Inc.
Potters House High School
Shalom Baptist Church School
Shrine Academy
Bedford Bible Church School
Parkway Christian School
Cardinal Mooney Catholic
Cedar Creek Christian School
Faithway Christian School
Fellowship Baptist Academy
Harbor Light Christian School
Hillsdale Academy
Livingston Christian School
Lake Michigan Academy
Lutheran High School Westland
Macomb Christian Schools
Meadow Montessori School
Northern Michigan Christian School
Plymouth Christian High School
Springfield Christian Academy
The Valley School
Traverse Bay Mennonite School
Daystar Christian Academy
Holland Christian High School
Everest Academy
St Thomas More Academy
Havenwyck School
Reformed Heritage Christian School
Genesee Academy
North Pointe Christian Schools
Bethel Baptist Christian School
Cowden Lake Bible Academy
Eton Academy
The Potter'S House
Tri-Unity Christian School
St Joseph'S Catholic School
Michigan Reformatory
W.j. Maxey Training School
Shawono Center
Bay Pines Center
Battle Creek Alternative School
Battle Creek Central High School
A.D. Johnston Jr/Sr High School
Harbor Beach Community High School
St. Ignace Juvenile Detention Facility
Vandenboom Alternative High School
Marquette Senior High School
Bothwell Middle School
Ewen-Trout Creek Consolidated School
Tinkham Alternative Education
Benjamin Franklin Middle School
Wayne Memorial High School
Adlai Stevenson Middle School
Wayne-Westland Adult and Community Education
Riverside Middle School
Bad Axe High School
Ascent High School
L'Anse High School
Superior Central School
Windover High School
Bay-Arenac Community High School
Pansophia Academy
Concord Academy - Boyne
Charlevoix Montessori Academy for the Arts
Concord Academy - Petoskey
Renaissance Public School Academy
Da Vinci Institute (9-12)
Da Vinci Institute (k-8)
New Branches Charter Academy
West MI Academy of Environmental Science
Byron Center Charter School
Vista Charter Academy
Kensington Woods Schools
Charyl Stockwell Academy - High School
Macomb Academy
Nah Tah Wahsh Public School Academy
Agbu Alex-Marie Manoogian School
Walden Green Montessori
Black River Public School Middle/High School
Nataki Talibah Schoolhouse of Detroit
Michigan Technical Academy Middle School
Midland Academy of Advanced and Creative Studies
Countryside Academy - Middle/High School
Grattan Academy - Middle/High School
Cross Creek Charter Academy
Casman Alternative Academy
North Star Academy
Pontiac Academy for Excellence - High School
Pontiac Academy for Excellence - Middle School
Central Academy
Washtenaw Technical Middle College
Academy for Business and Technology High School
Chandler Park Academy - Middle School
Chandler Park Academy - High School
Detroit Community Schools - High School
Henry Ford Academy
Detroit Academy of Arts and Sciences Middle School
Will Carleton Charter School Academy
Crossroads Charter Academy (7-12)
International Academy of Flint (k-12)
Linden Charter Academy
Creative Technologies Academy
Conner Creek Academy East - MI Collegiate High School
Global Preparatory Academy
Timberland Academy
Oakland International Academy - Middle School
Oakland International Academy - High School
Francis Reh Psa
Landmark Academy
Summit Academy North High School
Summit Academy North Middle School
Voyageur Academy
Voyageur Consortium High School
Star International Academy
Detroit Edison Public School Academy
Detroit Edison Public School Academy - High School
David Ellis Academy
Universal Academy
Allen Academy
Old Redford Academy - Middle School
Old Redford Academy - High School
Hope of Detroit Academy
Marshall Academy
Burton Glen Charter Academy
Advanced Technology Academy
Grand Traverse Academy
Arts and Technology Academy of Pontiac
Presque Isle Academy II
Warrendale Charter Academy
Blanche Kelso Bruce Academy - Connor
Blanche Kelso Bruce Academy - Depaul
Blanche Kelso Bruce Academy - St. Antoine
Blanche Kelso Bruce Academy - West (selden Site)
Blanche Kelso Bruce Academy - Bowman Site
Arts Academy in the Woods
Outlook Academy
Outlook Academy - Youth Home Campus
Battle Creek Area Learning Center
Trillium Academy
Detroit Merit Charter Academy
Michigan School for the Deaf
Merritt Academy
Bradford Academy
Ojibwe Charter School
Riverside Academy - West Campus
Life Skills Center of Pontiac
Crescent Academy Middle School
Crescent Academy - High School
Universal Learning Academy
Frontier International Academy
Hanley International Academy
Academy of Warren
Prevail Academy
St. Clair County Intervention Academy
Madison Academy Elementary/Middle School
Madison Academy - High School
Saginaw Learn to Earn Academy
Covenant House Academy Detroit - Southwest Site
Covenant House Academy Detroit - East Site
Covenant House Academy Detroit - Central Site
Academic and Career Education Academy
David Ellis Academy West
Ace Academy (sda)
Flagship Charter Academy
Clara B. Ford Academy (sda)
Lighthouse Academy - North Campus
Lighthouse Academy - Waalkes
Lighthouse Academy - St. Johns
Lighthouse Academy - the Haven
Vista Meadows Academy
University Preparatory Science and Math (psad) Middle School
University Preparatory Science and Math (psad) High School
Dream Academy
Youth Advancement Academy
University Preparatory Academy (psad) - High School
Lincoln-King Academy
Henry Ford Academy: School for Creative Studies (psad)
Michigan Mathematics and Science Academy
Virtual Learning Academyof St. Clair County
Michigan Connections Academy
University Yes Academy
Michigan Virtual Charter Academy
Detroit Leadership Academy Middle/High School
West Michigan Aviation Academy
Legacy Charter Academy
Detour Arts and Technology Academy
Wellspring Preparatory High School
Relevant Academy of Eaton County
Flextech High School
Hope Academy of West Michigan
Arbor Preparatory High School
Blue Water Middle College Academy
Jalen Rose Leadership Academy
Gee White Academy
North Central Academy Campus
Brenda Scott Academy for Theatre Arts
Burns Elementary-Middle School
Central Collegiate Academy
Denby High School
Ford High School
Mumford High School
Pershing High School
Phoenix Elementary-Middle School
Academy of International Studies
Wsc Academy - Ypsilanti Campus
Michigan School for the Arts
Trix Performance Academy
Innocademy
Capstone Academy Charter School (sda) - South Campus
Caniff Liberty Academy
Nexus Academy of Grand Rapids
Nexus Academy of Lansing
W-A-Y Academy - Vernor Site
W-A-Y Academy - Chicago Site
Grand Rapids Ellington Academy-Middle School
Grand Rapids Ellington Academy - High School
Charlton Heston Academy
Muskegon Heights Academy
Cornerstone Health and Technology School
River City Scholars Charter Academy
Alternative Educational Academy of Iosco County
Genesee Stem Academy
Icademy Global
Oakland Flextech Academy
Jackson Preparatory & Early College
Momentum Academy
Southwest Detroit Lighthouse Charter Academy
Great Lakes Cyber Academy
Way Academy - Flint Flint Campus
Way Academy - Flint Washtenaw Campus
Mackinac Preparatory Academy
Lifetech Academy
Experiencia Preparatory Academy
Taylor Preparatory High School
Detroit Public Safety Academy
Lakeside Charter School
Nexus Academy of Royal Oak
Covenant House Academy Grand Rapids
Michigan Great Lakes Virtual Academy
Blended Learning Academies Credit Recovery High School
Way Michigan
New Paradigm College Prep
Insight School of Michigan
Canton Preparatory High School
Detroit Delta Preparatory Academy for Social Justice
Muskegon Covenant Academy
New School High School
Regents Academy
Alternative Educational Academy of Ogemaw County
Grand River Preparatory High School
Keys Grace Academy
Jeffers High School
Adrian Adult and Alternative Education
Adrian High School
Adrian Middle School 7/8 Building
Airport Senior High School
Wagar 7/8 Middle School
Henry Niedermeier Center for Education
Airport Virtual Academy
Airport Middle College
Akron-Fairgrove Elementary School
Akron-Fairgrove Jr/Sr High School
Alba School
Alcona Community High School
Algonac Junior/Senior High School
Algonac Alternative Education
Allegan Alternative High School
L.e. White Middle School
Allegan High School
Allen Park Community School
Allen Park High School
Allen Park Middle School
Allendale Middle School
New Options High School
Allendale High School
Alma Senior High School
Donald L. Pavlik Middle School
Almont High School
Oxbow Aces Academy/Alternative and Adult Ed
Thunder Bay Junior High School
Anchor Bay Middle School North
Compass Pointe
Anchor Bay High School
Pathways to Success Academic Campus
Clague Middle School
Arenac Eastern High School
Armada High School
Armada Middle School
Armada Continuing Education Center
Ashley High School
Athens Junior/Senor High School
Atherton Junior / Senior High School
Atherton Vern Van Y Educational Center
Atlanta Community Schools
Au Gres-Sims High School
Avondale Middle School
Avondale Academy
Avondale High School
Baldwin Senior High School
Baldwin Junior High School
Baldwin Alternative Education
Bangor Middle School
Bangor Career Academy
Bangor Township Virtual School
Baraga School
Bark River-Harris Jr/Sr High School
Wenona Center Home of Wenona High/Middle School
Bay City Adult Education/Ctp
Bay City Central High School
Western Middle School
Handy Middle School
Mcalear-Sawden Elementary School
Bay City Western High School
Beal City Alternative Education Program
Beal City High School
Beaver Island Community School
Beaverton Junior/Senior High School
Bedford Senior High School
Bedford Junior High School
Belding Adult and Community Education
Belding High School
Bellaire Middle/High School
Bellevue Jr/Sr High School
Bendle High School
Bendle Middle School
Bentley Senior High School
Bentley Junior High School
Bentley High School Fusion Academy
Benton Harbor High School
Montessori Academy at Henry C Morton
Steam Academy at Mlk
International Academy at Hull
Benzie Central Middle School
Benzie Central Senior High School
Benzie Academy
Berkley High School
Norup International School
Berrien Springs Discovery Academy
Berrien Springs Middle School
Berrien Springs High School
Berrien Springs Virtual Academy
Berrien County Truancy Academy
Sucess - Edmore/Montabella/Vestaburg
West Michigan Virtual - Battle Creek High School
Success - Stanton/Central Montcalm
Success - Escanaba
Success - Ionia
Success - Howard City/Tri County
Success - Three Rivers
Success - Lakeview
Success - Grand Rapids: Alger Heights
Success - Menominee
Success - Grand Rapids Fuller Ave
Success - Belding
Success - St Louis
Big Bay De Noc School
Big Rapids Virtual School
Big Rapids Middle School
Big Rapids High School
Birch Run High School
Birch Run Progressive High School
Berkshire Middle School
Birmingham Covington School
Derby Middle School
Ernest W. Seaholm High School
Wylie E. Groves High School
Blissfield High School
Blissfield Middle School
West Hills Middle School
East Hills Middle School
Wing Lake Developmental Center
Bloomfield Hills Middle School
Bloomfield Hills High School
Bloomingdale Middle and High School
Bloomingdale Elementary School
Morgan-Shaw School
Boyne City High School
Boyne Falls Public School
Brandon Middle School
Brandon Academy of Arts and Sciences
Brandywine Innovation Academy
Brandywine Middle School
Brandywine Senior High School
A.I.M.
Breckenridge High School
Kingsford High School
Kingsford Middle School
Bridgeport High School
Bridgeport-Spaulding Middle School-Schrah
Bridgman High School
F.C. Reed Middle School
Scranton Middle School
Bridge Alternative High School
Brimley Junior/Senior High School
Britton Deerfield Schools-Britton Building
Britton Deerfield School-Deerfield Building
Bronson Jr/Sr High School
Columbia Alternative Education
Columbia Upper Elementary School
Columbia Central High School
Brown City Alternative High School
Brown City High School
Flat Rock Community High School
Flat Rock Airport Virtual Academy
Buchanan Virtual Academy
Buchanan Step Up
Buckley Community Schools
Bullock Creek High School
Bullock Creek Middle School
Burr Oak High School
Burt Township School
Byron Area High School
Byron Area Middle School
Byron Center High School
Byron Center West Middle School
Cadillac Junior High School
Cadillac Senior High School
Cooley High School
Glenmor High School
Duncan Lake Middle School
Caledonia High School
Kraft Meadows Middle School
Duncan Lake Transitions Program
Chs-Horizons School
Calumet High School
Camden-Frontier High School
Capac High School
Capac Virtual Education Program
Mott Middle College High School
Bendle/Carman-Ainsworth Alternative Education
Carman-Ainsworth Middle School
Carman-Ainsworth High School
Genesee Early College
Carman Park-Baker Career Academy
Carney-Nadeau School
Phoenix Alternative High School
Caro Alternative High School
Caro High School
Carrollton Middle School
Omni Adult and Alternative Education
Carson City-Crystal Upper Elementary/Middle School
Carson City-Crystal High School
Carson City-Crystal Alternative Academy
Carsonville-Port Sanilac Learning Center
Carsonville-Port Sanilac High School
Caseville School K-12
Cass City Junior and Senior High School
Cassopolis Alternative Ed.
Ross Beatty High School
Sam Adams Elementary School
New Beginnings Alternative High School
Cedar Springs Middle School
Cedar Springs High School
R1ts
Center Line High School
Wolfe Middle School
Academy 21
Central Lake Public Schools
Central Montcalm High School
Central Montcalm Middle School
Covered Bridge School
Centreville Junior /Senior High School
Beaver Island Lighthouse Program
Charlevoix Middle/ High School
Charlotte Senior High School
Charlotte Middle School
Washington Elementary School
Charlotte Early Middle College
Chassell K-12 School
Inverness Academy
Cheboygan Area High School
Cheboygan Virtual Academy
Chesaning Union High School
Mosaic School
Chippewa Hills High School
Seneca Middle School
Dakota High School
Chippewa Valley Adult and Mohegan Alternative Educ.
Chippewa Valley High School
Clinton Valley Elementary School
Wyandot Middle School
Algonquin Middle School
International Academy of Macomb
Clare Pioneer High School
Clare High School
Clare Middle School
Clarenceville Middle School
Clarenceville High School
Clarkston Community Education
Clarkston Junior High School
Clawson High School
Clawson Middle School
Climax-Scotts High School
Climax-Scotts Virtual Academy
Clinton Middle School
Clinton Virtual Jr/Sr High School
Continuing Education Center
Clintondale High School
Clintondale Middle School
Creative Learning Center - Warren
Creative Learning Center - Madison Heights
Creative Learning Center - Dearborn
Creative Learning Center - Highland Park
Clintondale Virtual Academy
Clio Area High School
George R. Carter Middle School
Clio Community High School
Legg Middle School
Coleman Junior/Senior High School
Coloma High School
Coloma Junior High School
Colon High School
Fairview School
Comstock Compass High School
Comstock High School
Northeast Middle School
Mill Creek Middle School
Comstock Park High School
Constantine High School
Constantine Middle School
Constantine Alternative Education
Coopersville High School
Coopersville Middle School
Corunna High School
Covert High School
Grayling High School
Grayling Middle School
Great Lakes On-Line Education
Croswell-Lexington High School
Croswell-Lexington Middle School
Croswell-Lexington Alternative Secondary School
Forest Park School
Dansville High School
Dansville Middle School
Davison Alternative Education
Davison High School
Davison Middle School
Siple Elementary School
Gates Elementary School
Dewitt Junior High School
Woodworth Middle School
Lowrey Middle School
Unis Middle School
Bryant Middle School
Dearborn High School
Edsel Ford High School
Fordson High School
Salina Intermediate 4 - 8
Stout Middle School
Lowrey Elementary School
Howe Trainable Center and Montessori
Henry Ford Early College
Dearborn Magnet High School
Dearborn Academic Center of Excellence
Henry Ford Early College-Advanced Manufacturing
Oakley W. Best Middle School
Dearborn Heights Virtual Academy
Tomlinson Middle School
Robichaud Senior High School
Westwood Alternative Education
Westwood Cyber High School
Westwood Alternative Education High School North
Davis Elementary School
Deckerville Elementary School
Deckerville Community High School
Dk Academy
Delton-Kellogg High School
Delton-Kellogg Middle School
Detour High School
Academy of the Americas
Communication and Media Arts High School
Robeson Academy Malcolm X Academy
Detroit School of Arts
Davis Aerospace High School
Palmer Park Preparatory Academy
Blackwell Institute
Eastside Detroit Lions Academy
Detroit City West Side Academy for Leadership Development
Fisher Magnet Upper Academy
Diann Banks-Williamson Educational Center
Jerry L White Center High School
Keidan Special Education School
Holmes A.L. Elementary-Middle School
Ann Arbor Trail Magnet School
Bunche Elementary-Middle School
Burton International School
Carstens Elementary-Middle School
Carver Elementary-Middle School
Cass Technical High School
Marshall Thurgood Elementary School
Davison Elementary-Middle School
Dixon Elementary School
Dossin Elementary-Middle School
Durfee Elementary-Middle School
Emerson Elementary-Middle School
Gompers Elementary-Middle School
Greenfield Union Elementary-Middle School
Hutchinson Elementary-Middle School
King John R. Academic and Performing Arts Academy
Mark Twain Elementary-Middle School
Marquette Elementary-Middle School
Mason Elementary School
Detroit Collegiate Preparatory High School @ Northwestern
Priest Elementary-Middle School
Pulaski Elementary-Middle School
Ludington Magnet Middle School
Edward "duke" Ellington @ Beckham
Brown Ronald Academy
Bow Elementary-Middle School
Sampson Academy
Western International High School
Noble Elementary-Middle School
Douglass Academy for Young Men
Bates Academy
Clippert Academy
Foreign Language Immersion and Cultural Studies
Garvey Academy
Turning Point Academy
Detroit International Academy for Young Women
Medicine and Community Health Academy at Cody
Osborn Evergreen Academy of Design and Alternative Energy
Detroit Institute of Technology at Cody
Henderson Academy
Cody Academy of Public Leadership
Clark J.e. Preparatory Academy
Osborn College Preparatory Academy
Brewer Elementary-Middle School
Osborn Academy of Mathematics
Mackenzie Elementary-Middle School
Earhart Elementary-Middle School
Munger Elementary-Middle School
Benjamin Carson School for Science and Medicine
Charles R. Drew Transition Center
East English Village Preparatory Academy
A. Philip Randolph Technical High School
Dowagiac Middle School
Pathfinders Alternative Ed
Dryden High School
Dundee Elementary School
Dundee Community High School
Durand Area High School
Riverview East High School
Marine City High School
St. Clair High School
St. Clair Middle School
Kellwood School (alternative)
East Detroit High School
East Grand Rapids Middle School
East Grand Rapids High School
East Jackson Middle School
East Jackson High School
Way East Jackson
East Jordan High School
East Lansing High School
Macdonald Middle School
Greyhound Central Performance Academy
Eaton Rapids High School
Eaton Rapids Middle School
Eau Claire High School
Eau Claire Middle School
Ecorse Community High School
Grandport Elementary Academy
Downriver Virtual Academy
Montabella Junior/Senior High School
Edwardsburg Middle School
Edwardsburg High School
Elk Rapids High School
Cherryland Middle School
Sunrise Academy
Laker High School
Laker Junior High School
Ellsworth Community School
Escanaba Area Public High School
Escanaba Junior High School
Escanaba Student Success Center
Garber High School
Cramer Junior High School
Evart High School
East Middle School
Visions Unlimited
North Farmington High School
O.e. Dunckel Middle School
Farwell Timberland Alternative High School
Farwell High School
Pearl Alternative/Adult Education School
Fennville Public High School
Fennville Middle School
Fennville Elementary School
Andrew G. Schmidt Middle School
Fenton Senior High School
Ferndale Middle School
Ferndale Adult Education
Tri County Educational Center
Fitzgerald Senior High School
P.D. Chatterton Middle School
Fitzgerald Virtual Academy
Accelerated Learning Academy
Southwestern Classical Academy
Gateway to College-Mott Community College
Flushing High School
Flushing Middle School
Forest Area High School
Eastern Middle School
Northern Hills Middle School
Gwinn Middle/High School
Fowlerville Junior High School
Fowlerville High School
Fowlerville Online Learning Academy
Frankenmuth High School
E.f. Rittmueller Middle School
Fraser High School
Richards Middle School
Freeland Middle School/High School
Quest High School
Fremont Middle School
Fruitport Alternative High School
Fruitport High School
Fruitport Middle School
Fruitport Adult Education
Fulton Middle School
Fulton Alternative Education
Galesburg-Augusta High School
Galesburg-Augusta Alternative Education
Garden City Middle School
Burger Development Center
Engadine Schools
Gaylord Middle School
Gaylord High School/Vocational Bldg.
Gaylord Virtual Instruction Program
Genesee High School
Roscommon High School
Roscommon Middle School
Downriver High School
Oscar A. Carlson High School
Shumate Middle School
Gladstone Area Middle School
Gladstone Area High School
Gladwin Community Alternative High School
Gladwin Junior High School
Gladwin High School
Maple City-Glen Lake Jr/Sr High School
Gobles High School
Gobles Virtual Academy
East Lee Campus
Godwin Heights Learning Center
Godwin Heights Senior High School
Godwin Heights Middle School
Goodrich High School
Perry Kindergarten
Grand Blanc Middle School East
Grand Blanc Middle School West
Grand Blanc Community High School
Grand Haven High School
Career Development School
Grand Haven Cyber School
Grand Ledge High School
Leon W. Hayes Middle School
Eaton County Youth Facility
Kent Vocational Options
Bethany Based School
Grand Rapids Montessori Public School
Southeast Career Pathways
Kent Education Center--Beltline
Kent County Correction Facility
Newcomers Community School
Home Education Site
Ca Frost Environmental Science Academy
Southwest Community Campus School
Martin Luther King Leadership Academy
Lincoln Campus
Westwood Middle School
City Middle/High School
Grand Rapids University Preparatory Academy
Grand Rapids Learning Center
Community Transition Campus
Ken-O-Sha Ec & Se Center
Gerald R. Ford Academic Center
Sherwood Global Studies Academy
Innovation Central High School
Alger Middle School
Grandville Middle School
Grandville High School
Grant Learning Center
Grant Middle School
Grass Lake Middle School
Grass Lake High School
Greenville Middle School
Satterlee School
Grosse Ile High School
Gull Lake Middle School
Gull Lake High School
Gull Lake Gateway Academy
Gull Lake Virtual School
Hale High School
Hale Elementary/Middle School
Pioneer Tech High School
Dickinson West Elementary School
Hamtramck High School
Holbrook School
Kosciuszko School
Hancock Middle School
Hanover-Horton Middle School
Hanover-Horton High School
Hanover-Horton Virtual School
Harbor Springs High School
Harper Creek Middle School
Harper Creek High School
Harper Woods High School
Harper Woods Middle School
Harper Academy
Diploma Success Community School
Harper Woods Virtual Academy
Harrison Alternative Education
Harrison Community High School
Harrison Middle School
Hart High School
Hart Middle School
Hartford Middle School
Hartford Alternative Education
Hartland M.s. at Ore Creek
Hartland High School
Hartland Virtual Academy
Haslett Middle School
Haslett High School
Hastings High School
Hazel Park Alternative High School
Hazel Park Advantage Alternative School
Hazel Park Junior High School
Webb Elementary School
Hazel Park Adult Education
Hazel Park High School
Jardon Vocational School
Edison Max Day Treatment
Hazel Park Access Alternative School
Hazel Park Ser Metro Learning Academy
Invest Roosevelt Alternative High School
Michigan Cyber Academy
Hazel Park Training Facility II
Hazel Park Training Facility
Hemlock Alternative Education
Hemlock High School
Hemlock Middle School
Hemlock High School Early Middle College
Hesperia Community Education
Career Academy/Adult Education
Hillman Community Jr/Sr High School
Horizon Alternative School
Holland High School
Holland Virtual Tech High School
Karl Richter Campus
Holt Junior High School
North Campus
Holt Senior High School
Edtrek
Holton Middle School
Holton Virtual Academy
Homer Community High School
Hopkins Middle School
Hopkins High School
Houghton Lake Adult Education
Houghton Lake High School
Parker Middle School
Howell High School
Highlander Way Middle School
Hudson Middle School
Hudson Area High School
Hudson Alternative High School
Baldwin Street Middle School
Riley Street Middle School
Hudsonville Freshman Building
Hudsonville High School
Muir Middle School
White Lake Middle School
Ida High School
Venture High School
Imlay City High School
Borland Elementary School
Inland Lakes Secondary School
Douglas R. Welch High School
Ionia High School
Ionia Middle School
Im-K Community Education
Iron Mountain High School
Gogebic County Community Education
Luther L. Wright K-12 School
Ishpeming Middle School
Ishpeming High School
Ithaca High School
South Elementary School
Ithaca Ischool Alternative
Ta Wilson School
Middle School at Parkside
South Central Michigan Virtual
Jefferson Middle School
Jenison Junior High School
Sandy Hill School
Jenison High School
Jenison International Academy
Johannesburg-Lewiston High School
Johannesburg-Lewiston Elementary/Middle School
Jonesville High School
Jonesville Alternative High School
Transition Services
Hillside Middle School
Loy Norrix High School
Milwood Magnet School
Maple Street Magnet School for the Arts
Kalamazoo Central High School
Linden Grove Middle School
Brethren Middle School
Brethren High School
Northside Educational Center
Kalkaska High School
Kalkaska Middle School
Kearsley High School
Armstrong Middle School
Kelloggsville Middle School
Kelloggsville High School
54th Street Academy
Kenowa Hills High School
Kenowa Hills Middle School
Kent City Middle School
Kent City High School
Kent City Alternative High School
East Kentwood Freshman Campus
Crossroads Alternative High School
Crestwood Middle School
Valleywood Middle School
East Kentwood High School
Pinewood Middle School
Pine Rest - Kentwood Public Schools
Kingsley Area High School
Kingsley Area Middle School
Laingsburg High School
Lake Fenton Middle School
Lake Fenton High School
Lake Linden-Hubbell High School
Oakview Middle School
Community Ed. Resource Center
Scripps Middle School
Lake Orion Community High School
Waldon Middle School
Lakeville High School
Lakeville Middle School
Page Middle School
Lamphere High School
Lamphere Center
Beekman Center
J.w. Sexton High School
Pleasant View Magnet School
Ingham Academy/Family Center
Lansing K-8 Stem Magnet Academy
Gardner Academy
Woodcreek Achievement Center
Lapeer High School
Lapeer Community High School
Rolland Warner Campus 6/7
Zemmer Campus 8/9
Lawrence Jr/Sr High School
Lawton Accelerated Academic Center
Lawton High School
Leland Public School
Cedarville School
Leslie Middle School
Leslie High School
Ingham Virtual High School
Lincoln Senior High School
Lincoln Middle School
Lincoln Park Middle School
Linden Middle School
Alanson Public School
Stevenson High School
Emerson Middle School
Holmes Middle School
W. Wayne Skill Center
Frost Middle School
Churchill High School
Livonia Transition Program
Macomb County Juvenile Justice Center School
L'Anse Creuse-Mount Clemens Center for Lifelong Learning
L'Anse Creuse Middle School - North
L'Anse Creuse Middle School - South
L'Anse Creuse High School
L'Anse Creuse High School - North
Dianne M. Pellerin Center
Unity Alternative School
Lowell Middle School
Ludington High School
O.j. Dejonge Middle School
Mackinac Island School
Mackinaw City K-12 School
Madison Preparatory High School
Wilkinson Middle School
Madison Virtual Academy
Mancelona High School
Mancelona Middle School
Manchester Middle School
Manistee Middle High School
Manistique Alternative Ed Center
Manistique Middle and High School
Manton Consolidated Middle School
Manton Consolidated High School
Maple Valley Pathways High School
Maple Valley Jr/Sr High School
Volinia Outcome Base School
Marcellus High School
Marlette Junior/Senior High School
Eastern Calhoun Early College
Martin High School
Marysville Middle School
Mason High School
Mason Senior High School
Mason County Central High School
Academy of Science Math and Technology Early College High Sc
Mason County Eastern Junior High/High School
Mattawan High School
Mayville High School
Mayville Middle School
Mcbain Jr/Sr High School
Julian O. Strong Middle School
Melvindale High School
Memphis Junior/Senior High School
Mendon Middle/High School
Menominee Jr High School
Menominee High School
Meridian Junior High School
Meridian Early College High School
Merrill High School
Mesick Consolidated Jr/Sr High School
Michigan Center Jr/Sr High School
H.h. Dow High School
Mid Peninsula School
Milan Alternative Education
Millington High School
M.a.L.C.
Mio-Ausable High School
Mona Shores High School
Mona Shores Middle School
Orchard Center High School
Montague High School
Nellie B. Chisholm Middle School
Montrose Alternative Education Center
Hill-Mccloy High School
Kuehn-Haven Middle School
Morenci Middle and High School
Morenci Area Schools Alternative Education
Morley Stanwood High School
Morrice Area High School
Mount Clemens High School
Mount Clemens Middle School
Mt. Morris Education and Community Center
E.a. Johnson Memorial High School
Mt. Pleasant Adult and Community Education
West Intermediate School
Mt. Pleasant Senior High School
Way - Oasis
Isabella Day Treatment
Munising High and Middle School
Moon Elementary School
Muskegon High School
Muskegon Middle School
Muskegon Community Education Center
Ackerson Lake Community Education
Napoleon Middle School
Ishpeming-Negaunee-Nice Comm. Ed. Division
Negaunee Middle School
Negaunee High School
New Buffalo Senior High School
Endeavour Middle School
Lake Huron Virtual & Hybrid High School
New Lothrop High School
Newaygo High School
Aspen Ridge Elementary School
Cedar Lane School
Niles Comm. Schools Adult Education
Niles Senior High School
Ring Lardner Middle School
Southside Special Educ School
W-A-Y Niles
Niles Extended School Community
North Adams-Jerome Middle/High School
North Branch Middle School
North Branch High School
Brownell Middle School
Grosse Pointe South High School
Parcells Middle School
Grosse Pointe North High School
North Huron School
North Muskegon Middle School
North Muskegon High School
Northport Public School
Northview Alternative High School
Northville High School
Meads Mill Middle School
Cooke School
Northwest Alternative High School
Northwest Kidder Middle School
Norway High School
Novi Adult Education
Novi High School
Novi Middle School
Career Preparation
Oak Park Alternative Education Center
Nova Discipline Academy
Oak Park Virtual Academy
Great Oaks Day Treatment Program
Oakridge High School
Oakridge Middle School
Oakridge Fusion
Chippewa Middle School
Okemos High School
Olivet High School
Onaway Senior High School
Onekama Consolidated Schools
Onsted Community High School
Onsted Middle School
Ontonagon Area School
Orchard View Middle School
Orchard View High School
Dollar Bay High School
Oscoda Area High School
Otsego West Campus High School
Ovid-Elsie Comm. Ed./Alternative High School
Ovid-Elsie Middle School
Ovid-Elsie High School
Great Lakes Online School
Owendale-Gagetown Jr/Sr High School
Lincoln Alternative High School
Owosso Middle School
Owosso High School
Oxford Bridges High School
Oxford Virtual Academy
Oxford Schools Early College
Oxford Crossroads Alternative Secondary School
Barclay Hills Education Center
Parchment High School
Michigan Avenue Academy
Paw Paw Middle School
Paw Paw High School
Peck Junior/Senior High School
Pellston Middle/High School
Pennfield Middle School
Pennfield Senior High School
Pentwater Public School
Perry Middle School
Petoskey High School
Petoskey Middle School
Pewamo-Westphalia Middle/High School
Consolidated Community School Services
Pickford Public Schools
Pathfinder School
Pinckney Community High School
Pinconning High School
Pinconning Middle School
Pine River Area Middle/High School
Pittsford Area High School
Plainwell High School
Plainwell Middle School
Starkweather Academy @ Fiegel
West Middle School
Pioneer Middle School
Kennedy Center
Pontiac Middle School
Harrison Center
Fort Gratiot Middle School
Port Huron Northern High School
Port Huron High School
Holland Woods Middle School
Houghton Middle School
Houghton Central High School
Houghton Elementary School
Portage Community High School
Portage Central High School
Portage North Middle School
Portage Northern High School
Portage West Middle School
Posen Consolidated High School
Potterville High School
North Central Area Junior/Senior High School
Quincy Middle School
Tri-Township School
Ravenna Middle School
North East Education Center
Reading High School
Redford Union High School
Hilbert Middle School
Stuckey Center
Southeast Michigan Cyber Academy
Veritas
Unified Middle Cyber Academy
Reed City High School
Reed City Middle School
Reese High School
Reeths-Puffer Middle School
Reeths-Puffer High School
Republic-Michigamme School
Richmond Middle School
Richmond Community High School
River Rouge High School
Cb Sabbath 6-8 Preparatory Academy
River Valley Middle/High School
Riverview Community High School
Seitz Middle School
Stoney Creek High School
Rochester Adult Education
Rochester Adams High School
Reuther Middle School
Van Hoosen Middle School
River Valley Academy
East Rockford Middle School
Rockford High School
Rockford High School Freshman Center
Rogers City High School
Romeo High School
Romeo Middle School
Powell Middle School
Romulus Adult Education Alternative
Romulus Senior High School
Romulus Middle School
Romulus Airport Virtual Academy
Eastland Middle School
Roseville Middle School
Churchill Community Ed. Center
Royal Oak High School
Rudyard Area Schools
Career Opportunities Center
Saginaw Arts and Sciences Academy
Ruben Daniels Community School-Etc
Arthur Hill High School
Saginaw High School
The Success Academy
Mackinaw High School
North Dickinson School
Saline Middle School
Saline Alternative High School
Sandusky Junior/Senior High School
Saranac Jr/Sr High School
Saugatuck High School
Sault Area Middle School
Sault Area High School
Malcolm High School
Schoolcraft High School
Schoolcraft Middle School
Odyssey Middle/High School
Shepherd High School
Kent Lake Elementary School
Centennial Middle School
South Lyon East High School
South Lyon High School
John D. Pierce Middle School
Lee M. Thurston High School
Soar Academic Institute
Baseline Middle School
North Shore Elementary
Lincoln School
Career and Early College Academy
Southfield Regional Academic Campus
Glenn W. Levey Middle School
Brace-Lederle K-8 School
Macarthur K-8 University Academy
Southfield High School
Southfield-Lathrup High School
University High School Academy
Alice M. Birney K-8 School
Thompson K-8 International Academy
University High School Preparatory Academy
Aspire Leadership Academy
Kennedy Learning Center
Beacon Day Treatment Center
Sp Ed - Transitions
Asher School
Davidson Middle School
Southgate Anderson High School
Sparta Senior High School
Sparta Middle School
Spring Lake Middle School
Spring Lake Alternative Education
Spring Lake High School
Springport High School
St. Charles Community Middle/High School
St. Charles Virtual School
North Lake High School
Lake Shore High School
Wilson Center
St. Johns Middle School
St. Johns High School
St. Joseph High School
Upton Middle School
St. Louis High School
T.s. Nurnberger Middle School
West Iron County Middle School
West Iron County High School
Standish-Sterling Central High School
Stephenson Middle School
Stockbridge Alternative High School
Sturgis Schools Adult Education Center
Sturgis Middle School
Sturgis High School
Summerfield Junior/Senior High School
Suttons Bay Senior High School
Suttons Bay Virtual School
Swan Valley Adult and Alternative Education
Swan Valley High School
Swartz Creek Academy
Swartz Creek Middle School
Swartz Creek High School
Tawas Area High School
Titan Alternative High School
Robert J. West Middle School
Hoover Middle School
Truman High School
Taylor Virtual Learning Academy
Tecumseh Options Institute
Tecumseh Middle School
Tecumseh Virtual Academy
Tekonsha Schools
Thornapple Kellogg High School
Thornapple Kellogg Middle School
Barrows Adult Education
Three Rivers High School
Three Rivers Middle School
Traverse City High School
Boyd W. Arthurs Middle School
Tri County Senior High School
Niles Community High School
Troy Continuing Education
Baker Middle School
Larson Middle School
Ubly Community High School
Union City High School
Unionville-Sebewaing Middle School
Unionville-Sebewaing High School
Eppler Junior High School
Frank Jeannette Junior High School
Shelby Junior High School
Bemis Junior High School
Adlai Stevenson High School
Davis Junior High School
Malow Junior High School
Henry Ford II High School
Heritage Junior High School
Ucs Alternative Learning Center
Owen Intermediate School
Belleville High School
Mcbride Middle School
Vanderbilt Area School
Vandercook Lake High School
Pioneer Work and Learn Center
Vassar Senior High School
Vassar Middle School
Vestaburg Community High School
Vicksburg High School
W-A-Y Vicksburg Program
Wakefield-Marenisco School
Waldron Middle School
Walkerville Public School
Sarah G. Banks Middle School
Walled Lake Northern High School
Walled Lake Community Education Center
Walled Lake Central High School
Wixom Elementary School
Walled Lake Western High School
Hickory Woods Elementary School
Warren Consolidated Community High School
Warren Mott High School
Cousino Senior High School
Carter Middle School
Beer Middle School
Grissom Middle School
Sterling Heights Senior High School
Carleton Middle School
Macomb Math Science Technology Center
Warren Woods Enterprise High School
Warren Woods Adult Education
Warren Woods Middle School
Warren Woods Tower High School
Warren Woods Education Center
Waterford Durant High School
Children'S Village School
Kingsley Montgomery School
Waterford Kettering High School
Waterford Mott High School
Watersmeet Township School
Watervliet Senior High School
W-A-Y Watervliet High School
Waverly Senior High School
Waverly Middle School
Career Connections Academy
Webberville High School
Webberville Middle School
West Bloomfield High School
Oakland Early College
Ogemaw Heights High School
Harbor Lights Middle School
North Holland Elementary School
West Ottawa High School Campus
Dunes Alternative High School
Woodville Community Center
Hamady Middle School
Hamady Community High School
Academy West Alternative Education
White Cloud Junior High School
White Cloud High School
White Pigeon Jr/Sr High School
Whitefish Township School
Whiteford High School
White Lake Area Community Ed.
Whitehall Middle School
Whitehall Senior High School
Whitmore Lake High School
Whittemore-Prescott Jr/Sr High School
Williamston High School
Wolverine Middle/High School
Special Education Building
Patrick Henry Middle School
Woodhaven High School
Maple Grove Alternative High School
The Lincoln Center
Jo Brighton Skills Center
Woodrow Wilson School
Madison School
Wyoming Community Educ. Center
Wyoming Junior High School
Phoenix Alternative School
Yale Senior High School
Yale Junior High School
Ypsilanti New Tech High School
Actech High School
Stemm Academy
Cityside Middle School
Zeeland West High School
Creekside Middle School
Zeeland East High School
Zeeland Adult Education Center
Wexford-Missaukee Isd Special Education
Hillside Learning & Behavior Center
Star Family Literacy
Pied Piper School
Barry Isd Special Education
Berrien County Juvenile Center
Lighthouse Education Center
Blossomland Learning Center
Waldron Learning Center
Doris Klaussen Dev. Center
Starr Albion Prep
Calhoun County Juvenile Home
Brookside Learning Center
North Pointe Center
Char-Em Programs
Char-Em Alternative Programs
Cop Esd Programs
Rudyard Area Service Center
Clare-Gladwin Area School
Clinton County Education Center
Turning Point Youth Center
Learning Center
Dickinson-Iron Special Education
Eaton Resa - Meadowview Onsite
Eaton Resa - Meadowview Offsite
Marion D. Crouse Instr. Center
Elmer A. Knopf Learning Center
Special Services - North
Gogebic-Ontonagon Isd Special Education
New Campus Center
Adult Work Center
Tba Isd Traverse Heights
Tba Isd Oak Park Special Education
Giresd Center Programs
Greenfield School
Huron Learning Center
Detention Center
Llc---Bay Campus
Llc--Arenac Campus
Isd-Local Programs
Copper Country Learning Center
Heartwood School
Malcolm Williams School
Slc/Evergreen
St. Vincent Home
The Early College @ Lansing Community College
School to Work Transition Program
Freedom Acres School
Iosco Resa Special Education
Lyle A. Torrant Center
Youth Home- Jackson Isd
Jackson Isd Local Based Special Education Programs
Valley Center School
Youth Center School
Kalamazoo Resa West Campus-Young Adult Program
Woodsedge Learning Center
Lapeer County Education and Technology Center
Milton C. Porter Ed. Center
Maurice Spear Campus
Jcc/Lisd Academy: a Regional Middle College
Glen H. Peters School
Lutz School for Work Experience
Keith Bovenschen School
Neil E. Reid High School
Bozymowski Center
Manistee Isd Center Programs
Marquette-Alger Administrative Unit
Developmental Classrooms
Mecosta-Osceola Education Center
Muskegon River Youth Home
Pineview Homes
Ashmun School @ Eagle Village
Menominee Isd Special Education
Mcesa and Sugnet School Classroom Programs
Monroe County Education Center
Monroe County Youth Center
Monroe County Transition Center
Monroe County Middle College
Seiter Education Service Center
Isd/Local Center Programs
Early College at Montcalm Community College
Wesley School
Muskegon County Juvenile Transition Center
Fremont Education and Activity Center
International Academy
Oakland Opportunity Academy
Ottawa Area Center
Sheldon Pines School
Juvenile Services Center
C.o.o.r. Special Educational Center
M.g. Millet Learning Center
Saginaw County Juvenile Center
Michael J Mcgivney
Saginaw Isd Transitions Center
Great Lakes Bay Early College
Woodland Developmental Center
Pathfinder Educational Center
Sanilac Isd Special Education Services
Shiawassee Resd - Student Learning Center - West
Highland Pines School
Wolverine Secure Education Center
Bert Goens Learning Center
Community-Based Transition Center
Behavioral Education Center
High Point School
Washtenaw County Youth Center - Educational Programs
Early College Alliance
Washtenaw International High School
Washtenaw Alliance for Virtual Education
Washtenaw Alliance for Virtual Education (home)
Washtenaw Deaf and Hard of Hearing Program
Hannahville Indian School
Benilde-St Margaret'S School
Cretin Derham Hall
St Agnes School
St Thomas Academy
Bethlehem Academy
Totino-Grace High School
St Mary'S Catholic School K-12
St John'S Preparatory School
Pacelli Catholic Schools
Cotter High School & Junior High School
Hillcrest Lutheran Academy
Laura Baker School
Mayer Lutheran High School
Concordia Academy
Christ'S Household of Faith
Groves Academy
St Croix Lutheran High School
Immanuel Lutheran School
Mountain Lake Christian School
Metropolitan Open School
Southwest Mn Christian High School
Central Minnesota Christian School
The Marshall School
Owatonna Christian School
Woodcrest Baptist Academy
Maplewood Academy
Breck School
Convent of the Visitation School
Coon Rapids Christian
Minnesota Valley Lutheran High School
Park Christian School
Lakeview Christian Academy
New Ulm Area Catholic Schools
St Francis Christian School
Lake Region Christian School
West Lutheran High School
Martin Luther High School
Shattuck St Mary'S
Prior Lake Christian Academy
St Cloud Christian School
Loyola Catholic School
Holy Family Catholic High School
Southwest Christian High School
Abi Christian Academy
St Scholastica Hsc Academy
Altona Christian School
St Paul Preparatory School
Twin Oaks School
Academy of Whole Learning
Calvin Christian High School
Fourth Baptist Christian School
St Paul Academy - Summit School
Sterling North - Pembina Campus
Cristo Rey Jesuit High School Twin Cities
Southwestern Youth Services
Deephaven Academy
Rivertree School
Delasalle High School
Yeshiva of Minneapolis
Big Stone Colony School
Glory Academy
Holy Spirit Academy
Oakland Baptist School
Sterling Central
Lakeside Academy
Benson Christian School
The Blake School
Riverview Christian School
Rochester Pentecostal School
Destiny Academy
Trinity School at River Ridge
Al-Amal School
Holy Innocents School
Schaeffer Academy
Haven School
Southview Christian School
Mounds Park Academy
Holy Trinity School
Mountain Iron-Buhl Secondary
Mesabi Academy School
United South Central High School
Maple River Senior High School
Kingsland Junior/Senior High School
Northeast Range Secondary
Cherry Secondary
North Woods Secondary
South Ridge Secondary
Waterville-Elysian-Morristown Junior
Waterville-Elysian-Morristown Senior
Freshwater Ed. Dist. Alc
White Pine Academy
Leaf River Academy
Elm Tree Academy
Runestone Regional Learning Center
Middle Level Learning Center
Chisago Lakes Senior High School
Level 4 Program Pathways to Change
Fairview Day Treatment Center
Chisago Lakes Hs Alternative Learning Prog
Soar
Minnewaska Secondary
Minnewaska Secondary Alternative Pg
Minnewaska Day Treatment Program
Minnewaska Area Junior High School
Eveleth-Gilbert Senior High School
Eveleth-Gilbert Junior High School
Wadena-Deer Creek Senior High School
Buffalo Lake-Hector Secondary
Warren-Alvarado-Oslo Secondary
Warren-Alvarado-Olso Alp
276 Minnetonka Compass
District Service Center
Hennepin Technical Pathways
South Education Center Academy
270 Hopkins Alternative
276 Minnetonka Hs is
270 Hopkins is
Vector Basic
Vector Low Incidence
Options Mid/Elementary Ebd
Explore
Phase
Sun
Venture
Strive Secondary
Strive Transition
Cip
Attain
Alc Edina Hs Alternative - is
Alc Eden Prairie Hs-Is
Alc Richfield Hs-Is
Ehs Summer School
Seca - is
Alc Richfield - Success at 15
270 Hopkins West Jr High Alc
270 Hopkins North Jr High Alc
Safe
Epsilon
Omegon
277 Westonka Area Learning Academy
Alc Westonka - is
283-St. Louis Park Alc
283 St Louis Pk Independent Study
Alc - Eden Prairie Hs - is
Nso - Independent Study
Options
276 Minnetonka Compass Ext Yr
North Education Center Academy
Sun Transition
Vet
272 Central Middle School Alternative
Alc-Orono High School is
Intersect
Focus
Off Campus Cte
Northern Star Online
283-Ind Stdy 15 and Under - I.s.
Invest Transition
Invest High School
Neca Independent Study
New Connections Day Program
W-Alternative-Is
Prairie Care Edina - Php
West Academy
4126 - Prairie Seeds Academy - is
Prairie Care Resident Care-Ihp
Headway Academy
Prairie Care Hospital Day Program
Venture Transition
270 - Hap - is
West Education Center Alternative
Hennepin Gateway to College
4092 - Watershed High School Alc
4122 - Eagle Ridge Academy - is
Mn Online High School - I.s.
Prairie Care Day Program - Ihp
Alc - Gateway - Ey
Alc - W-Alternative - Ey
Alc - Neca - Ey
Headway Academy North
Alc - Seca - Ey
917 Transitional Education Serv Alternative
917 Intra-Dakota Educational Alternative
Deaf/Hard of Hearing
917 Paces
Dakota Cty. Alc
Riverside School
917 Dash
917 Sun
West Heights Alc
Edop Dcals Extended Day
West Heights Extended Day
Tea
Anthony Louis Center
New Chance
Youth Transition Program
Metro Deaf School
North Country Vocational Coop. Center
Oak Land Vocational Center
Cambridge Alc West
St. Francis Alc
Oak Land Learning Center Princeton
Cambridge Alc East
St. Francis Alc is
Oak Land Alc West
Princeton Seat Time Program
East Range Sec. Technical Center
Wright Technical Center
Wright Technical Center Alc
Pine to Prairie Coop. Center
Nw Region Interdistrict Council
Intensive Interagency Program
Fergus Falls Area Sp. Ed. Coop.
Westside Alternative Program
Cornerstones Program
Village Ranch Alternative Program
Wings Alternative Program
Step Td Program
Trek Program
Southern Plains Area Learning Cntr.
Winnebago
Positive Approach to Learning
Southern Plains Bridges
Pathways
Zumbro Area Learning Center
Zumbro Ed. Dist. Futures/Choice
Transition 2 Success
Valley View Alternative Program
River Valley Academy Alc
Sail Program
Mn River Valley Alc-Seatbased
Mn River Valley Alc - Ind. Study
Mn River Valley Alc-Summer
Mn River Valley Ed-Online Learning
Minnesota Valley School
Asd Program
Benton-Stearns Ed. District
Benton-Stearns Education Center
Mid Stat Ed Dist. Success Prog.
Mid State Ed Dist Steps Trans. Prog
Mid-State North
Msed Paes Lab
Lakes Country Youth Educ Svcs
Northeast Service Cooperative Oll
Red Rock Ridge Setting IV
Red Rock Ridge Area Learning Cntr
Foundations Alternative Program
Cosmos Learning Center-Transitions
Blue Mound Learning Center
Bbe Learning Center
Belview Learning Center Bridges
Pipestone Learning Center
Project Search-Avera Marshall
North Central Learning Center
Kms Learning Center
Red Rock Ridge Mid-Level Alc
Lakeview Secondary
Nrheg Secondary
Murray County Central Secondary
M.a.C.C.r.a.y. Senior High School
M.a.C.C.r.a.y. Area Learning Prog.
Minnesota New Country School
Pact Charter Secondary
Yellow Medicine East High School
Fillmore Central Senior High School
Root River Program
Norman County East Secondary
Sibley East-Arlington Senior High School
Sibley East-Gaylord Junior High School
Clearbrook-Gonvick Secondary
West Central Area Sec.
Belgrade-Brooten-Elrosa Sec.
A.C.g.C. Secondary
Greenbush-Middle River Senior High School
Pipestone Senior High School
Long Prairie-Grey Secondary School
Cedar Mountain Secondary
Eagle Valley Secondary
Community of Peace Academy Sec.
Mts High School
Mts Pease Academy
Mtcs Connections Academy
Howard Lake-Waverly-Winsted Sec.
Hlww Alternative Learning Program
Fairmont Junior/Senior High School
Lac Qui Parle Valley Secondary
Ada-Borup Secondary
Ada-Borup Area Learning Program
Stephen Senior High School
Glencoe-Silver Lake Senior High School
Mn Academy for the Deaf
Mn Academy for the Blind
Blue Earth Area Secondary
Red Rock Central Secondary
Cyber Village Academy
E.C.h.o. Charter School
Higher Ground Secondary Academy
Central Mn. Alc - Sauk Rapids
Central Mn Alc Holdingford
Central Mn Alc Kimball
Central Mn Alc Sartell
St Cloud Extended Day Program
Central Minnesota Jt. Powers Dist.
Glenville-Emmons Secondary
Clinton-Graceville-Beardsley Senior
Lismore Colony School
Lismore Colony Senior High School
Jennings Experiential High School
Face to Face Academy
High School for Recording Arts
Lake Park Audubon Secondary
Renville County West Senior High School
Math and Science Academy
Northwest Passage High School
North Lakes Academy 56
La Crescent Sec Montessori/Stem
Rochester Off-Campus Charter High School
El Colegio Charter School
Redwood Valley Senior High School
Redwood Valley Alternative
Westbrook-Walnut Grove Secondary
Afsa High School
Pillager Area Charter School
Discovery Public School Faribault
Bluesky Charter School
Harbor City International Charter
Sage Academy Charter School
Watershed High School
New Century Academy
Crosslake Community High School
Riverway Secondary
Northland Learning Center 020
Northland Learning Center 010
Northland Learning Center 040
Northland Learning Center 050
Northland Learning Center 060
Nsec Transition Program
Isd 361 - Alc Program
Nlc Day Treatment
Schoolcraft Learning Community Chtr
Kato Public Charter School
Jackson County Central Senior High School
Trio Wolf Creek Distance Learning
Socrates Online
Prairie Seeds High School Academy
Metro Schools Charter
Twin Cities Academy High School
Northern Lights Community School
Minnesota Online High School
Edvisions off Campus School
Mn Correctional Facility-Faribault
Mn Correctional Facility-Lino Lakes
Mcf - Oak Park Heights
Mn Correctional Facility-Rush City
Mn Correctional Facility-Stillwater
Mcf-Moose Lake/Willow River
Mn Correctional Facility-St. Cloud
Mcf-Redwing Maginnis High School
Mn Correctional Facility-Shakopee
Spectrum High School
Learning for Leadership Charter
Plainview-Elgin-Millville High School
Plainview-Elgin-Millville Junior
Hiawatha Collegiate High School
East Range Academy of Tech-Science
Rtr High School
Rtr Alp
Lincoln International School
Minisinaakwaang Leadership Academy
Infinity:minnesota Digital Academy
Rivers Edge Academy
Lionsgate Academy
Lionsgate Academy Aim
Lionsgate Academy - Lynx Program
Rum River North-South
Rum River South
Rum River East Education Program
Tracy Secondary
Ortonville Secondary
Minneapolis College Preparatory
Parnassus Prep School-Rhetoric
Nova Classical Academy Upper School
Downtown Campus
Sabathani Campus
Community Campus
Unity Campus
Hmong College Prep Academy High School
Paladin Career and Tech High School
Great River School
Treknorth High School
Voyageurs Expeditionary School
Main Street School Performing Arts
Augsburg Fairview Academy
St Paul Conservatory Performing Art
Arcadia Charter School
Kaleidoscope Charter Secondary
Academic Arts High School
St. Croix Preparatory Academy Upper
Ubah Medical Academy Charter School
Eagle Ridge Academy Charter School
Step Academy Charter School
Rochester Stem Academy
Vermilion Country School
Upper Mississippi High Academy
Tri-City United High School
Brandon-Evansville High School
Morris Area Secondary
Red Lake County Central High School
Swmetro - Chaska Special Ed Center
Sw Metro Alc
Sw Metro Ccj
Sw Metro Seat Based
Sw Metro Independent Study
Sw Metro Online Learning
Sw Metro Day Treatment
Sw Metro Jaf
Sw Metro Shakopee Spec Ed
Sw Metro River Valley Ed Center
Round Lake-Brewster Secondary
Dream Technical Academy
Choice Technical Academy
Mill City High School
Metro Education for Future Employ
Jane Goodall Environmental Science
Crosswinds Arts and Science High School
Rochester Beacon Academy
Monticello High School - Snw
Bellaire Education Center
Alp @ Capitol View Center
South Campus 916
East View Academy
Wels North
Career & Technical Center
Wels South
Aris
Project Return
Creative Alternatives Program
The Willows
916 Mahtomedi Academy
Metro Heights Academy
Assessment Center Sec
Lester Prairie Secondary
Southland Senior High School
Adrian Secondary
Aitkin Secondary School
Aitkin Alternative Learning Program
Walker-Hackensack-Akeley Sec.
W. H. a . Alternative Program
Albany Junior High School
Albany Senior High School
Albert Lea Senior High School
Albert Lea Area Learning Center
Fountain Center
Hayward Group Home
Alden-Conger Secondary
Alexandria Area High School
Annandale Senior High School
Anthony Louis House
River Trail Learning Center @ Lo Jacob
Anoka-Hennepin Regn Hs Summer Prog
Champlin Park High School
Anoka High School
Blaine High School
Coon Rapids High School
Anoka-Hennepin Regional High School
Anoka-Hennepin Specialty Program
Alexandra House
Anoka-Hennepin Tech High School
Compass-Bell Center
Anoka-Hennepin Regn Night School
Secondary Technical Ed Prog S.t.e.p
Compass On-Line
Step Ahead High School
Ashby Secondary
Austin Senior High School
Austin Area Learning Center
Horizon Program
Austin Area Learning Cntr. - Summer
New Dominion Academy
Austin Community Learning Center
Badger Secondary
Bagley Secondary
Bagley Alp
Barnesville Secondary
Barnum Secondary
Battle Lake Secondary
Becker Senior High School
Becker Alternative Learning Program
Belle Plaine Senior High School
Belle Plaine Junior High School
Belle Plaine Transitions/Work Exper
Bemidji Senior High School
First City School
Bemidji Area Learning Center
Bemidji Senior Lumberjack Alc
Bemidji Bylaw
Oshki Manidoo Center
Benson Secondary
Benson Area Learning Center
Benson Day Treatment
Heartland Girls Ranch
Bertha Secondary
Big Lake Senior High School
Bold Senior High School
Bold Alc
Blackduck Secondary
Blooming Prairie Secondary
Jefferson Senior High School
Kennedy Senior High School
Beacon
Bloomington Shared Time
Bloomington Transition Center
271 Metro South Abe is
Beacon Alp is
271 Metro South Abe
Bloomington Career and College Academy
Braham Area Secondary
Brainerd Senior High School
Lincoln Education Center
Isd 181 Learning Center
Breckenridge Senior High School
Breckenridge Middle School
Brooklyn Center Secondary
Insight School of Minnesota
Brooklyn Center Independent Study
Brooklyn Center Academy
Brooklyn Center Summer School
Browerville Secondary
Buffalo Senior High School
Phoenix Learning Center
Pride Transitions
Burnsville Senior High School
Metcalf Junior High School
Nicollet Junior High School
Burnsville Sr High Extended Day Pro
Burnsville Alternative High School
Learners Center
Eagle Ridge Junior High School
Burnsville Area Learning Center
Bes Transition Program
Butterfield Secondary
Byron Senior High School
Caledonia Senior High School
Cambridge-Isanti High School
Mn Specialty Health Sys-Cambridge
Moving Forward
Campbell-Tintah Secondary
Canby Secondary
Cannon Falls Secondary
Carlton Secondary
Mash-Ka-Wisen
Cass Lake-Bena Secondary
Cass Lake-Bena Area Lrng. Cntr.
Centennial Area Learning Center
Calc Transition
Pines School Day Program
Pines School - Rjc
Pines School - Acs
Pines School - Nsp
Chaska High School
Chanhassen High School
Integrated Arts Academy
Steps Toward Adult Responsibility
112 Alc After School & Summer School
Prairiecare Chaska
The Anicca Program
Chatfield Secondary
Chisholm Secondary
Chokio-Alberta Secondary
City Academy
Cleveland Secondary
Climax Secondary
Cloquet Senior
Cloquet Area Alternative Ed. Programs
Caaep Extended Day Program
Rocori Senior High School
Rocori Alc
Greenway Senior High School
Columbia Heights Senior High School
Comfrey Secondary
Cromwell-Wright Secondary
Crookston Secondary
New Paths Area Learning Center
Northern Lights Academy
Crosby-Ironton Secondary
Dassel-Cokato Senior High School
Dassel-Cokato Alternative Center
Dawson-Boyd Secondary
Deer River Secondary
Delano Senior High School
Detroit Lakes Alternative Prog.
Detroit Lakes Senior High School
Detroit Lakes Area Learning Center
Hs Culture Club
Afterschool Program
Hs Extended Year Program
Drake Residential Treatment Center
Walker-Hackensack-Akeley Alc
Voyageurs Exp Chtr-Extended Year
Voyageurs Exp Chtr-Credit Recovery
Dilworth-Glyndon-Felton Senior High School
Dover-Eyota High School
Denfeld High School
Merritt Creek Academy
Chester Creek Academy
Woodland Hills Academy
Arrowhead Juvenile Center
Bethany Crises Shelter
Superior Academy
Duluth Area Learning Center
Special Ed. N.p.
The Bridge
Academic Excellence Online
East Central Senior Secondary
Crossroads Area Learning Center
East Grand Forks Senior High School
Eden Valley Secondary
Eden Valley-Watkins Alp
Edgerton Secondary
Edina Senior High School
South View Middle School
Valley View Middle School
Special Ed-Non Public
Options at Edina High School
Elk River Senior High School
Ivan Sand Community High School
Zimmerman High School
Ivan Sand Community School- is
Ivan Sand After School Credit Recov
Ivan Sand Community School Summer
Fairview Program
Ivan Sand Transition Program
Isd 728 Focus/Journey
Rogers Senior High School
C.o.M.p.a.s.s.
Online 728
Ellsworth Secondary
Minnetonka Senior High School
Faribault Senior High School
Faribault Area Learning Center
Reflections
Secondary Area Learning Cntr Summer
Cannon River Education Center S.u.n
Cannon River Sec Transition Ed Prog
Dakota Prairie Area Learning Center
Fergus Falls Area Learning Center
Iq Academy Minnesota
Fertile-Beltrami Secondary
Fisher Secondary
Floodwood Secondary
Floodwood Alternative Learning Program
Foley Senior High School
Century Junior High School
Forest Lake Senior High School
Forest Lake Area Learning Center
Fosston Secondary
Frazee Secondary
Fridley Senior High School
Transitions School
Fridley Moore Lk Area Learning Center
Fulda Secondary
G.f.w. High School
Goodhue Secondary
Goodridge Secondary
Granada-Huntley East Chain Sec.
Cook County Senior High School
Cook County Alternative
Grand Marais Community
Grand Meadow Senior High School
Bigfork Secondary
Grand Rapids Senior High School
Grand Rapids Area Learning Center
Northland Educational Center
Itaskin Education Center
Hancock Sec.
Harbor Educational Program
Hastings Alternative Center
Staars
Hawley Secondary
Hayfield Sec.
Hendricks Senior High School
Hendricks Alc
Mnvss
Henning Secondary
Herman Secondary
Hermantown Senior High School
Hermantown Alternative Learning Prg
Heron Lake-Okabena Secondary
Hibbing High School
Mesabi Area Learning Center
Hill City Senior High School
Hills-Beaver Creek Secondary
Hinckley-Finlayson Secondary
Hinckley-Finlayson Alternative Prog
Holdingford Secondary
Eden Prairie Senior High School
Tassel Transition
Hopkins Senior High School
Hopkins North Junior High School
Hopkins West Junior High School
Transition Plus
Houston Secondary
Summit Learning Program
Minnesota Virtual Academy
Hutchinson Senior High School
Crow River Area Learning Center
Cornerstone
Hutchinson Transition Assistance Pg
Hutchinson Night Alternative Learning Center
Falls Secondary
Simley Alternative Program
Simley Senior High School
Isle Secondary
Isle Area Learning Center
Jordan Secondary
Kasson-Mantorville Senior High School
Kelliher Secondary
Kenyon-Wanamingo Senior High School
Kenyon-Wanamingo Expelled Students
Kenyon-Wanamingo Alternative
Kerkhoven Secondary
Kimball Secondary
La Crescent Senior High School
Lake Benton Secondary
Lincoln Secondary
Lake of the Woods Secondary
Lakeville North High School
Lakeville Area Learning Center
Lakeville South High School
Link12 Lakeville
Lancaster Secondary
Lanesboro Secondary
Lanesboro Online
Laporte Secondary
Leroy Secondary
Le Sueur-Henderson High School
Area Adult Learning Cooperative
Ziebarth Alternative Learning Center
Lewiston-Altura Secondary
Litchfield Area Learning Program
Little Falls Senior High School
Little Falls Continuing Education
Littlefork-Big Falls Secondary
Luverne Senior High School
Luverne Alternative Program
Lyle Secondary
Mabel-Canton Secondary
Madelia Secondary
Eminnesota Online Academy
Mahnomen Secondary
Mahnomen Area Learning Center
Mahtomedi Senior High School
Central High Area Learning Center
Life Lines Adult Connection
Mankato East Senior High School
Mankato West Senior High School
Mankato East Junior
Central Freedom School
Futures Program
Mankato Area Night School
Mankato Area Summer School
Maple Lake Secondary
Grygla Secondary
Ma-Tec
Marshall Learning Center
Martin County West Senior High School
Martin County West Junior High School
Mcgregor Secondary
Mcgregor Area Learning Program
Medford Secondary
Melrose Secondary
Menahga Secondary
Milaca Secondary High School
Milaca Area Learning Center
Milroy Junior High School
Edison Senior High School
Henry Senior High School
Roosevelt Senior High School
South Senior High School
Washburn Senior High School
Nonpublic Sp Ed Program
Basic Skills-4
Merc
Loring-Nicollet High School
Plymouth Youth Center
Menlo Park Academy
Transition Plus Services
Harrison Education Center
Extended Day Program
Mpls. High School Alternative Program
Stadium View
Mps Metro Ha
Mps Metro Sj
Mps Metro C
Ronald Mcdonald House
American Indian Oic
Challenge Academy
River Bend Educational Center
Broadway Arts & Technology
Wellstone International High School
Minneapolis on Line Learning
Voa High School
Heritage Science & Technology
North Academy Arts/Communication
Fair Senior High School
Wellstone High School - Sws
Plymouth Youth Center Extended
Heritage Academy Alc
Roosevelt High School - Sws
Heritage Academy Extended
Merc Extended
Henry High School - Sws
American Indian Oic Extended
Loring Nicollet Extended
Center School Extended
Edison High School - Sws
Volunteers of America Extended
Menlo Park Academy Extended
Washburn High School - Wsw
Minneota Secondary
Montevideo Senior High School
Monticello Senior High School
Monticello Alternative Program
Prairie House School
West Central Juvenile Center
Red River Area Learning Center
Clay County Outreach Center
Moorhead High School
Clay County Shelter Care
Red River Alc - Barnesville 146
Rralc: Dgf Secondary 2164
Moose Lake Secondary
Mora Secondary
Mora Alternative Learning Center
Mound-Westonka High School
Mounds View Adult Education
Mounds View Alc
Irondale Senior High School
Mounds View Senior High School
Shared Time Program
Career and Life Transition Program
High School Summer Program
Laurentian Environmental Center
Nets
Lifespan of Mn Youth Transition
Reach Transition
Mountain Lake Secondary
Nashwauk Secondary
Nashwauk-Keewatin Alp
Nevis Secondary
Nevis Area Learning Program
New Heights School Inc.
New London-Spicer Senior
New London Alternative School
New Prague Senior High School
New Prague Summer Credit Recovery
New Prague Alc
New Prague Credit Recovery
New Ulm High School
New York Mills Secondary
Marshall County Central High School
Nicollet Senior High School
North Branch Lab School Alc
North Branch Senior High School
Distance Learning Program
Brooker Learning Center
622 Alternative Middle/High School
North Senior High School
Tartan Senior High School
Fairview Adolescent Program
Harmony Learning Center
Transitions Program
Prairiecare Maplewood
Northfield Senior High School
Northfield Area Learning Center
Central Senior High School
Ogilvie Secondary
Mille Lacs Academy (nexus)
Kokesh Area Learning Center
Onamia Secondary
Orono Senior High School
Orono Discovery Center
Osakis Secondary
Osseo Senior High School
Park Center Ib World School
Maple Grove Senior High School
Osseo Secondary Transition Center
Osseo Area Learning Center
Alc Independent Study
Alc Middle Year
Alc Credit Recovery
Alc Sr High Summer School
Alc Senior High School
Owatonna Junior High School
Owatonna Senior High School
Owatonna Alc 9-12
Actions School
Owatonna Summer School 9-12
Owatonna Summer School 7-8
Alc Night School
Headwaters Educ Learning Program
Park Rapids Senior High School
Parkers Prairie Secondary
Paynesville Area High School
Pelican Rapids Secondary
Pelican Rapids Alternative Learning Center
Pelican Rapids Alternative Center Mid-Level
Pequot Lakes Senior High School
Perham Area Learning Center
Perham Senior High School
Rushford-Peterson Senior High School
Healy Secondary
Pierz Alternative Program
Pillager Senior High School
Pine City Area Learning Center
Pine City Secondary
Vision
Pine Island Secondary
Pine Island High School Alp
Pine River-Backus High School
Pine River-Backus Area Learning Center
Pine River-Backus Midlevel Alc
Princeton Senior High School
Princeton Educational Options
Princeton Online Academy
Princeton Alternative Services
Prior Lake High School
Prior Lake-Savage Area Alc
Passageways
Proctor Senior High School
N.e. Regional Correction Cntr.
Rails Academy
Randolph Secondary
Lafayette Secondary
Red Wing Senior High School
Red Lake Alternative Learning
Red Lake Secondary
Red Lake Juvenile Detention Faclty
Northland Secondary
Little Sand
Richfield Senior High School
Secondary Special Education
Richfield Career Education Program
Riverside
Robbinsdale Armstrong Senior High School
Robbinsdale Cooper Senior High School
Robbinsdale Shared Time Prog.
Robbinsdale Transition Center
Cooper Credit Recovery
Isd 281 I.s.
Adult Academics
Robbinsdale Academic Summer Program
Highview Alc
Highview Independent Study
Armstrong Credit Recovery
Robbinsdale Tasc Alc
Rochester Phoenix Academy
Care & Treatment Hospital/Homebound
Mayo Senior High School
Century Senior High School
Rochester Academy-Idp Living(rail)
Care & Treatment Jdc/Von Wald
Rochester Alternative Learning Center
Alc Summer Credit Recovery
Hawthorne Diploma Program
Credit Recovery
Prairiecare
John Marshall Area Learning Center
Mayo Area Learning Center
Century Area Learning Center
Project Search Mayo Clinic
Rockford Secondary
Roseau Secondary
Roseau Dist. Area Learning Program
Eagan Senior High School
Rosemount Area Learning Center
Cooperative Area Learning Prg.
Apple Valley Senior High School
Rosemount Senior High School
Abe Diploma Program
School of Environmental Studies
Dakota Ridge School
Eastview Senior High School
New Connections
Roseville Adult High School
Roseville Area Senior High School
Middle School Area Learning Center
Fairview Alternative High School
Lifespan
Rothsay Secondary
Royalton High School
Rush City Secondary
Indus Secondary
Northome Secondary
Sartell Senior High School
Sauk Centre Secondary
Sauk Rapids-Rice Senior High School
Sebeka Secondary
Shakopee Junior High West
Shakopee Senior High School
Central Family Center
Shakopee Junior High East
Shakopee Sr Alc
Shakopee Jr Alc
Sleepy Eye Sec.
South St. Paul Secondary
S St. Paul Community Lrng. Cntr.
Spring Grove Secondary
Spring Lake Park Senior High School
Distance Learning Indep Study
Adult Diploma
Secondary Lighthouse
Springfield Secondary
St. Anthony Village Senior High School
St. Anthony Village Alternative
St. Charles Secondary
St. Clair Secondary
Apollo Senior High School
Technical Senior High School
Special Education Facilities
Riverwoods School Non-Residential
St Cloud Area Learning Center
St. Cloud Group Home
St. Cloud Hospital Programs Non-Res
City Life
St Cloud Hospital Progs-Residential
Riverwoods School - Residential
St. Francis High School
Transition 15
Crossroads School & Vocational Center
Saints Online
St. James Secondary
St. Louis Park Senior High School
Special Ed.
Melrose
St. Michael-Albertville Senior High School
Knights Academy
Park Senior High School
Woodbury Senior High School
South Washington Alternative High School
Access
Transitions
Place
A. G. A. P. E. Teen Parent
Home/Hospital Instruction
Focus Beyond
United Hospital Adolescent Program
Juvenile Service Center
Gordon Parks High School
Alc Evening High School
Boys Totem Town
Guadalupe Alternative Programs
Harding Senior High School
Highland Park Senior High School
Humboldt Secondary School
Johnson Senior High School
Como Park Senior High School
Bridge View Special Education
Leap High School
Resident Student/Out of State
Transition for Success
Shared Time Nonpublic
Alc Secondary Extended Programs
Journeys Secondary School
Anna Westin House
Alc Connections
Washington Tech Secondary Magnet
Open World Learning Secondary
Alc Secondary Special Sites
Creative Arts Secondary School
Alc Online School
Alc Gateway to College
Brittany'S Place
Hoffman Learning Center
St. Peter Senior High School
St. Peter Middle School
St. Peter Alc
Mn Security Hospital Yaap
Rock Bend Hs Alc
Staples-Motley Senior High School
Stewartville Senior High School
Oak-Land Junior High School
Stillwater Junior High School
Stillwater Area High School
Stillwater Dist. Special Services
St Croix Valley Area Learning Cntr.
Phase 4
Wcjc
Bridge Transition Program
Swanville Secondary
Molly Creek Area Learning Center
Northwest Area Learning Center
Triton High School
Truman Secondary
Wm. M. Kelley Secondary
Two Harbors Secondary
Solo
Ulen-Hitterdal Secondary
Underwood Secondary
Underwood Alp
Upsala Secondary
Verndale Secondary
Virginia Secondary
Wabasha-Kellogg Secondary
Wabasso Secondary
Waconia Senior High School
Transitions 110
Waconia Area Learning Center Ss/As
Waconia Alternative Learning Center
Warroad High School
Border Area Learning Center
Waseca Area Learning Center
Waseca Senior High School
Waseca Junior High School
Wcoc - Day Treatment
Waseca Middle Level Alc
Watertown Mayer High School
Waubun Secondary
Waubun Area Learning Program
Waubun Alc
Wayzata High School
Is the Alternative Program (tap)
The Alternative Program (tap)
Special Education Program
Henry Sibley High School
W St. Paul Area Learning Cntr.
Branch out Transitional Services
Wheaton Secondary
White Bear Area Learning Center
White Bear North Campus Senior
White Bear South Campus Senior
White Bear Lake North Campus Alc
White Bear Transition Plus Program
Area Learning Center Summer
Aware
Lakeview School
Willmar Area Learning Center
Willmar Senior High School
Prairie Lakes Education Center
Lake Park School
Willow River Secondary
Windom Senior High School
Winona Senior High School
Winona Area Learning Center
Worthington Senior High School
Worthington Area Learning Center
Worthington Alc Night
Worthington 518 (virtual Instruct
Wrenshall Secondary
Zumbrota-Mazeppa Senior High School
Zumbrota-Mazeppa Middle School
River Bend Area Learning Center
Imprints Program
Reach Programs
Pathways Program
Cannon Falls Alc High School
Tower View Alternative High School
Red Wing High School Independent St
Zumbrota-Mazeppa Credit Recovery
Cannon Falls Summer Credit Recovery
Red Wing Summer Credit Recovery
Goodhue High School Credit Recovery
Lk Crystal-Wellcome Memorial Sec.
Tri-County Secondary
Kittson Central Secondary
Norman County West Secondary
Win-E-Mac Secondary
Mesabi East Secondary
Janesville-Waldorf-Pemberton Sec
Phoenix Recovery Programs
West Central Area Learning Center
Beacon Program W Central Ed. Dist.
Perpich Center for Arts Education
Contract - 02
Circle of Life Survival School
Nay-Ah-Shing School
Fond Du Lac Ojibwe School
Bug-O-Nay-Ge-Shig School
Visitation Academy of St Louis
Nerinx Hall High School
St Louis University High School
Christian Brothers College High School
Chaminade College Prep School
Cor Jesu Academy
De Smet Jesuit High School
Incarnate Word Academy
Rosati-Kain High School
St Vincent De Paul Catholic Schools
St John Vianney High School
St Dominic High School
St Pius X High School
Cardinal Ritter College Prep High School
St Francis Borgia Regional High School
Sacred Heart Elementary & High School
Helias Catholic High School
St Teresa'S Academy
Notre Dame De Sion School
Archbishop O' Hara High School
Bishop Leblond High School
Rockhurst High School
Springfield Catholic High School
Notre Dame Regional High School
Mcauley Catholic High School
Great Circle Edgewood Children'S Center
Great Circle of St. James
Missouri Military Academy
Wentworth Military Academy
Miriam School
John Burroughs School
The Barstow School
Mt Zion Bible School
St Paul Lutheran High School
The Principia School
Whitfield School
Logos School
Gillis Center School
North County Christian School
College Park Christian Academy
Springfield Seventh-Day Adventist Junior Academy
Training Center Christian School
Eagle Heights Christian School
Christian Schools of Springfield
Rainbow Center for Communicative Disorders
Twin City Christian Academy
Tower Grove Christian Academy
Christian Academy of Greater St Louis
Eagle Ridge Christian School
Riverview Bible Baptist Christian School
Columbia Independent School
Maranatha Baptist Academy
Neosho Christian Schools
Ozark Mennonite School
Plaza Heights Christian Academy
Shiloh Christian School
West Point Christian Academy
El Dorado Christian School
Northland Christian Education System
Niles Prep Behavior Management School
Saxony Lutheran High School
The Fulton School at St Albans
John F Kennedy Catholic School
Round Grove Christian Academy
Trinity Learning Center
Westwood Baptist Academy
Anchor Academy
Shelterwood School
Barat Academy
Calvary Lutheran High School
Cristo Rey Kansas City
Dept of Special Education
Park Avenue Christian School
The Summit
Villa Duchesne & Oak Hill School
Apprende Private School
Great Circle-Tom Butterfield Campus
Islamic School of Greater Kansas City
Missouri Torah Institute
Pike County Christian School
Promise Christian Academy
The Christian Academy
Whetstone Christian Academy
Heritage Classical Christian Academy
Abm Ministries-Lighthouse Christian Academy
Academy of Saint Louis
Electus Academy
Howard Park Center
Oltc Institute
Perry Christian Academy
The Plaza Academy
Fr Tolton Catholic High School
Highlands Academy
Mizzou K 12 Online/Mu High School
School of the Ozarks
Luc Boys School
Academy at St. Sabina
Artstech
Change Academy at Lake of the Ozarks
Living Word Christian School
Lakeland Regional School
Libby Lane Academy
Lutheran Assn for Spec Ed
Ozanam School
Wings of Faith Academy
Yeshivat Kadimah High School
Family Christian Academy
Aurora Christian Academy K-12
The Children'S School at Stephens C
Ecc-Childhaven
Kansas City Academy
Lutheran High School of St Charles County
Nova Center
Sunnydale Adventist Academy
Troy Holiness School
Block Yeshiva High School
Mountain Grove Christian Academy
Al-Salam Day School
St Joseph Christian School
Mary Institute & St Louis Country Day School
Crosspoint Christian School
Marygrove Services, Inc.
Ech School at Every Childs Hope
Kennett Christian Academy
Thomas Jefferson Independent Day School
Ava Victory Academy
Greenwood Laboratory School
Esther Miller Bais Yaakov
Cedar Falls School
Center Place Restoration School
Heartland Christian Academy
Show-Me Christian School
Churchill Center & School
Crossroads College Preparatory School
Foristell Baptist Academy
Lutheran High School of Kansas City
St Louis Christian Academy
Southside Christian Academy
Lighthouse Preparatory Academy
St Gemma Center
Liberty Faith Church
Jubilee Christian School
South Park Christian Academy
Blue Ridge Christian School
Belle High School
South Harrison High School
North Central Career Center
Portageville High School
New Madrid R-I Tech Skills Center
State Fair
Jefferson College
Crowder Avts
Graff Career Center
Montgomery City Treatment Center
W. E. Sears Youth Center
Sierra-Osage Treatment Center
Girardot Center for Youth
Echo Day Treatment Center
Hogan St Regional Youth Center
Bissell Hall
Twin Rivers
Fort Bellefontaine Campus
Spanish Lake Campus
Lewis and Clark Hall
New Day - Day Treatment
Reach St. Louis Day Treatment
Northwest Regional Youth Center
Babler Lodge
Camp Avery Park Camp
Delmina Woods Youth Facility
Waverly Regional Youth Center
Langsford House
Alternative Resource Center
Watkins Mill Park Camp
Green Gables Lodge
Community Learning Center
Wilson Creek Group Home
Excel School
N.e. Community Treatment Center
S.t.a.r. Day Treatment Center
Datema House
Fulton Treatment Center
Quest Day Treatment
New Madrid Bend Youth Center
Sikeston Hope Center
Riverbend Treatment Center
Hillsboro Treatment Center
Rich Hill Youth Dev. Center
Gentry Residential Treat. Fac.
Mt. Vernon Treatment Center
Rosa Parks Center
Discovery Hall
Met Day Treatment Center
Hogan Preparatory Academy
Mo School for the Blind - High School
Greene Valley School
Mapaville School
H Kenneth Kirchner School
Shady Grove School
Lakeview Woods School
Boonslick School
Delmar a Cobble School
Maple Valley School
Bootheel School
Parkview School
B W Sheperd School
Lillian Schaper School
Special Acres School
Ozark Horizon School
Verelle Peniston School
E W Thompson School
B W Robinson School
Citadel School
Crowley Ridge School
Skyview School
Helen M Davis School
Oakview School
Mississippi Valley School
Autumn Hill School
Briarwood School
College View School
New Dawn School
Dogwood Hills School
Prairie View School
Current River School
Ozark Hills School
Gateway/Hubert Wheeler School
Rolling Meadow School
Dale M Thompson/Trails West S
Allen Village High School
University Academy-Upper
Alta Vista Charter School
Lift for Life Academy High School
Confluence Preparatory Academy
Frontier Schl of Excellence-U
Frontier Stem High School
Gateway Science Academy High School
Delasalle Charter School
Grand Center Arts Academy High School
Ewing Marion Kauffman High School
St Louis College Prep High School
Movip High School
Columbia Area Career Center
Rock Bridge Senior High School
David H. Hickman High School
Muriel W. Battle High School
Adrian Senior High School
Advance High School
Affton High School
Appleton City High School
Arcadia Valley Career Tech Center
Arcadia Valley High School
Archie High School
Ash Grove High School
Aurora Junior High School
Ava High School
Bayless Senior High School
Belton High School
Belton Middle School/Fc
Thomas W. Kelly High School
Bernie High School
Bevier High School
Billings Senior High School
Bismarck R-V High School
Juvenile Center
Blue Eye High School
Tri-Lakes Specl. Educ. Coop.
Blue Springs High School
Blue Springs South High School
Liggett Trail Education Center
Freshman Center - G. Baker Bldg.
Bolivar High School
Unitec Career Center
North County Senior High School
North County Middle School
Boonslick Technical Educ. Center
Bosworth High School
Bourbon High School
Bradleyville High School
Delta C-7 High School
Branson High School
Branson Junior High School
Braymer High School
Brentwood High School
Bronaugh High School
Linn County Area Career Tech Center
Linn County High School
Dallas County Career Center
Buffalo High School
Bunceton High School
Bunker High School
Cabool High School
Cainsville High School
Camdenton Middle School
Camdenton High School
Lake Career Technical Center
Cameron High School
Cape Girardeau Car Tech Center
Carl Junction High School
Carl Junction Junior High School
Carl Junction Satellite School
Senior High School
Carrollton Area Career Center
Carthage Junior High School
Carthage High School
Carthage Technical Center
Caruthersville High School
Cassville High School
Center Senior High School
Center Alternative
Crest Ridge High School
Ft. Zumwalt North High School
Ft. Zumwalt South High School
Ft. Zumwalt West High School
Ft. Zumwalt Hope High School
Ft. Zumwalt East High School
Mike Clemens Center Adapt Lrng
Chadwick High School
Chaffee Junior-Senior High School
Chamois High School
Chilhowee High School
Grand River Technical School
Clarkton High School
Clayton High School
Clever High School
Climax Springs High School
Clinton Technical School
Cole Camp High School
Blair Oaks High School
Concordia High School
Conway High Schools
Cooter High School
Couch High School
Crane High School
Crocker High School
Crystal City High School
Cuba High School
Dadeville Senior High School
Desoto Junior High School
Desoto Senior High School
Dekalb Junior-Senior High School
Diamond High School
Current River Career Center
Doniphan High School
Drexel High School
East Carter County R-II High School
East Prairie High School
East Prairie Junior High School
Knox County High School
El Dorado Springs High School
Eldon Middle School
Eldon High School
Eldon Career Center
Elsberry High School
Eugene High School
Everton High School
Excelsior Springs Tech. High School
Excelsior Springs Career Center
Excelsior Springs High School
Exeter High School
Fair Grove High School
Fair Play High School
Exceptional Pupil Coop
Fairfax High School
Farmington Middle School
Farmington Senior High School
Midwest Learning Center
Mid-Buchanan Senior High School
Fayette High School
Cross Keys Middle School
Berkeley Middle School
Ferguson Middle School
Mccluer North High School
Mccluer High School
Mccluer South-Berkeley High School
Festus Senior High School
Festus Middle School
Fordland High School
Forsyth High School
Car. Tech. Center at Ft. Osage
Osage Trail Middle School
Fort Osage High School
Lewis and Clark Learning Center
Fox Middle School
Ridgewood Middle School
Seckman Middle School
Fox Senior High School
Seckman Senior High School
Fulton Senior High School
Grundy County High School
Gideon High School
Gilman City High School
Golden City High School
Grain Valley High School
Grandview Senior High School
Grandview Alternative School
Green City High School
Green Ridge High School
Halfway Secondary
Hallsville High School
Penney High School
Hancock Senior High School
Hannibal Career Tech. Center
Hannibal Senior High School
Hardin-Central High School
Cass Career Center
Harrisonville High School
Everett Wade Juvenile Center
Hartville High School
Hayti High School
Hazelwood Central High School
Hazelwood West High School
Hazelwood East High School
Herculaneum High School
Hermann High School
Crittenton Treatment Center
Ruskin High School
Smith-Hale Middle School
Hickman Mills Freshman Center
Higbee High School
Hillsboro Junior High School
Hollister High School
Exceptional Child Coop.
Humansville High School
Hume High School
Hurley High School
Iberia High School
William Chrisman High School
Independence Academy
Bingham Middle School
Pioneer Ridge Middle School
Van Horn High School
Viburnum High School
Russell Hawkins Junior High School
Jackson Senior High School
North Daviess High School
Jamestown C-I High School
Jefferson City High School
Nichols Career Center
Prenger Family Center
Franklin Technology Center
Joplin High School
Clark County High School
Central Academy of Excellence
Lincoln College Prep.
Paseo Academy of Performing Arts
Contract
Manual Career Tech. Center
Southwest Early College Campus
African Cent College Prep Academy
Kearney High School
Kearney Junior High School
Kennett High School
Kennett Career Tech. Center
Diagnostic Center
Keytesville High School
Kingsville High School
Kirksville Area Tech. Center
Kirksville Senior High School
Kirkwood Senior High School
Knob Noster High School
Koshkonong High School
La Monte High School
Ladue Horton Watkins High School
Lamar Careertechnical Center
Lockwood Specl. Educ. Coop.
Laquey R-V High School
Lawson High School
West County High School
Lebanon Tech. Career Center
Lebanon Alternative Educ. Center
Pleasant Lea Middle School
Lee'S Summit Senior High School
Lee'S Summit North High School
Hilltop School
Lee'S Summit West High School
Summit Lakes Middle School
Miller Park Center
Leeton High School
Leopold High School
Lesterville High School
Lesterville Ranch Campus
Highland Junior-Senior High School
Lex La-Ray Technical Center
Liberal High School
Liberty Academy
Liberty North High School
Licking High School
Lindbergh Senior High School
Lockwood High School
Logan-Rogersville High School
Logan-Rogersville Middle School
Lone Jack High School
Louisiana High School
Macks Creek High School
Family Literacy Center
Macon Area Vocational School
Macon Senior High School
Malta Bend High School
Maplewood-Richmond Hgts. High School
Mrh Middle School
Marceline High School
Marion C. Early High School
Marionville High School
Marquand-Zion High School
Marshall Senior High School
Northwest Technical School
Maryville High School
Nw Mo Specl. Ed. Coop.
Maysville Junior-Senior High School
Mcdonald County High School
Meadville High School
Mehlville High School
Oakville Senior High School
Scotland County High School
Mercer High School
Davis H. Hart Career Center
Mexico High School
Miami High School
Moberly Senior High School
Moberly Area Technical Center
North Central Regional
Monett Middle School
Scott Regional Tech Center
Monett High School
Monroe City R-I High School
Scott County Central High School
Mound City High School
Mountain Grove High School
Ozark Mountain Technical Center
Ozark Regional Juvenile Det Ct
Liberty Senior High School
Mt. Vernon High School
Northeast Nodaway High School
North Nodaway Junior-Senior High School
Naylor High School
Neelyville High School
Neosho Junior High School
Neosho High School
Neosho Center for Interventn/Supp
Nevada Regional Tech.-Center
Heartland R-V School
New Bloomfield High School
New Franklin Middle-High School
New Haven Middle School
Newburg High School
Newtown-Harris High School
Niangua High School
Nixa High School
Nixa Junior High School
Nodaway-Holt Junior-Senior High School
Norborne High School
Normandy Middle School
North Andrew High School
North Callaway High School
North Kansas City High School
Winnetonka High School
Center for Educ. Development
Staley High School
North Platte High School
North Platte Junior High School
Platte Valley Coop.
Odessa High School
Oran High School
Orchard Farm Senior High School
South Holt High School
Orrick High School
Osborn High School
Osceola Junior-Senior High School
Otterville High School
Owensville High School
Lutie High School
Riverbend School
Palmyra High School
Paris Junior High School
Park Hill High School
Park Hill South High School
Congress Middle School
Russell Jones Ed Center
Meadow Heights High School
Pattonsburg High School
Pattonville Senior High School
Raymore-Peculiar East Middle School
Raymore-Peculiar Senior High School
North Pemiscot Senior High School
Pemiscot County Career Tech Center
Oak View Learning Center
Perryville Area Car Tech Center
Perryville Senior High School
Pierce City High School
Pike/Lincoln Technical Center
Clopton High School
Pilot Grove High School
Plato High School
Platte County High School
Northland Career Center
Plattsburg High School
Pleasant Hill Middle School
Pleasant Hope High School
Pleasant Hope Ranch School
Polo High School
Poplar Bluff Tech. Career Center
Poplar Bluff Junior High School
Poplar Bluff High School
John A. Evans Middle School
Potosi High School
Prairie Home High School
Princeton R-V Junior-Senior High School
Purdy High School
Puxico High School
Mingo Puxico Technical High School
Mark Twain Senior High School
Herndon Career Center
Raytown Senior High School
Raytown South Senior High School
Raytown Education Center
Northwood School
Reeds Spring Middle School
Gibson Technical Center
Reeds Spring High School
New Horizons Alternative
Republic High School
Rich Hill High School
Richland High School
Ridgeway High School
Risco High School
Ritenour Senior High School
Riverview Gardens Senior High School
North Technical
South Technical
External Sites
Northview
Hiram Neuwoehner
Southview High School
Rock Port High School
Rockwood Summit Senior High School
Lafayette Senior High School
Rolla Technical Inst.
Rolla Junior High School
Rolla Senior High School
Rolla Technical Center
Bode Middle School
Buchanan County Academy
Hillyard Technical Center
Robidoux Middle School
Spring Garden Middle School
Truman Middle School
Colgan Alternative Resource Center
Salem Senior High School
Salisbury High School
Sarcoxie High School
Savannah High School
Northeast Vernon County R-I High School
Schuyler County High School
Smith-Cotton High School
Senath-Hornersville High School
Seneca Junior High School
South Shelby High School
Ne Mo Specl. Ed. Coop
North Shelby High School
Sikeston Career Tech. Center
7th and 8th Grade Center
Sikeston Senior High School
Silex High School
Slater High School
Smithton High School
South Callaway High School
South Iron High School
South Nodaway High School
South Pemiscot High School
Southern Boone High School
Southland High School
Southwest Livingston County R-1 High School
Spokane High School
Kickapoo High School
Study Alternative High School
Phelps Gifted Center
Lewis Clark Career Center
Hardin Middle School
St. Charles West High School
Francis Howell High School
Francis Howell Union High School
Francis Howell Central High School
Francis Howell North High School
Heritage Landing
Franklin County Specl. Ed. Coop.
St. Elizabeth High School
Soldan International Studies
External Location
Vo. Tech. Tuition
Beaumont Cte High School
Community Access Job Training
Cardinal Glennon Hospital
St. Louis Children'S Hospital
Sumner High School
Vashon High School
Central Visual/Perf. Arts High School
Cleveland Njrotc Academy
Miller Career Academy
Carnahan School of the Future
Transportation and Law
Mckinley Class. Leadership Ac.
Collegiate School of Med/Bio
Griscom Juvenile Detention Center
Stanberry High School
Ste. Genevieve Senior High School
Steelville High School
Stewartsville High School
Stoutland High School
Morgan County R-I High School
Strafford High School
Sturgeon High School
Sullivan Senior High School
Summersville High School
Sweet Springs High School
Tarkio High School
Thayer Senior High School
Tina-Avalon High School
Trenton Senior High School
East Newton High School
Troy Buchanan High School
Tuscumbia High School
Twin Rivers High School
Union Middle School
Union Star High School
University City Senior High School
Valley Park Senior High School
Van-Far Junior/Senior High School
Verona High School
West Nodaway High School
Gateway Educational Center
Warrensburg High School
Warrensburg Area Career Center
Warrenton High School
Warsaw High School
Four Rivers Career Center
Waynesville Senior High School
Waynesville Career Center
Waynesville Middle School
Weaubleau High School
Webb City High School
Webb City Junior High School
Hixson Middle School
Webster Groves High School
Wellington-Napoleon High School
Emil E. Holt Senior High School
Timberland High School
West Plains Senior High School
South Central Career Center
West Platte High School
Midway High School
Fatima High School
Westran High School
Willard Middle School
Willard High School
Willow Springs High School
Winston High School
Wright City High School
Zalma High School
St Joseph Catholic Sc
Cathedral School
Newton County Academy
Trinity Episcopal School
D.b.a. Tunica Academy
Bayou Academy
Magnolia Heights School
Winona Christian School
North Sunflower Academy
Oak Hill Academy
The Piney Woods School
Sharkey-Issaquena Academy
Starkville Academy
Strider Academy
Winston Academy
Jackson Preparatory School
Jackson Academy
Heidelberg Academy
Greenville Christian School
French Camp Academy
Delta Academy
Deer Creek School
Columbia Academy
Central Holmes Christian School
Central Hinds Academy
Benton Academy
Amite School Center
Kirk Academy
Leake Academy
Brookhaven Academy Educational Foundation
Centreville Academy
Bass Memorial Academy
Our Lady Academy
St Patrick Catholic High School
Resurrection Catholic School - High School Campus
Tricounty Academy
Hebron Christian School
Humphreys Academy
Lamar School
Lakeview Baptist Academy
North Delta School
Presbyterian Christian School
St Aloysius High School-Vicksburg Catholic School
Victory Chrisitian Academy
Regents School of Oxford
North New Summit School
Vicksburg Community School
Happiness Hill Christian Academy
Vardaman Street Christian Academy
Northstar Academy
The Pentecostal Christian Academy
Cares School
Millcreek School
Tupelo Christian Preparatory School
Northpoint Christian School
Christian Collegiate Academy
Calhoun Academy
Laurel Christian School
Cedar Lake Christian Academy
Gulf Oaks Therapeutic Day School
Columbus Christian Academy
Park Academy School
Cross Creek Christian Academy
Lamar Christian School
New Summit School
Starkville Christian School
Amory Christian Academy
Lakeside School
Magnolia Grove School
Ms School for the Arts
Roger Amos Mcmurtry School
West Bolivar Dist High School
Ray Brooks School
Joe Barnes Vocational Center
John F Kennedy Memorial High School
Broad Street High School
Indianola Academic Achievement
Robert L Merritt Junior High School
Ruleville Central High School
Indianola Career & Tech Center
Starkville High School
Millsaps Career & Tech Center
Overstreet School
Fifth Street School
West Point Vocational Comp
West Point Learning Center
Alcorn County Vocational Complex
Alcorn Central High School
Kossuth High School
Alcorn Alternative School
Biggersville High School
Amite County High School
Amite County Vocational Complex
Amory High School
Amory Career Technical Center
Ethel Attendance Center
Mcadams Attendance Center
Kosciusko Attala Career Technical C
Baldwyn High School
Hickory Flat Attendance Center
Benton County Regional Vocational Cen
Biloxi High School
R D Brown Vocational Center
Lopez School
Cleveland Vocational Tech Complex
East Side High School
Northeast Ms Regional Alternative
Alexander Junior High School
Brookhaven High School
Brookhaven Technical Center
Mullins School
Bruce High School
Calhoun City High School
Vardaman High School
Calhoun County Career & Tech Center
Canton Public High School
Canton Educational Services Center
Canton Career Center
Canton Public 9th Grade School
J Z George High School
Houlka Attendance Center
Choctaw County Vocational Complex
Claiborne County Vocational Complex
Port Gibson High School
Clarksdale High School
W.a. Higgins Middle School Academy
Jerome W. Stampley 9th Grade Academ
Carl Keen Vocational
Clinton Vocational Complex
Clinton Alternative School
Sumner Hill Jr High School
Coahoma Agricultural High School
Coahoma County Jr/Sr High School
Coffeeville High School
Ms School for the Blind High School
Ms School for the Deaf Secondary
Ellisville State School
Stovall Sped Complex
Ms School for Math and Science
C B Noblin School
Mckellar Vocational Center
Cmsd Alternative School
Crystal Springs High School
Wesson Attendance Center
Corinth High School
Collins High School
Covington County Vocational Technical
Mount Olive Attendance Center
Seminary High School
Covington County Alternative School
Desoto County Vocational Complex
Horn Lake High School
Olive Branch High School
Southaven High School
Desoto County Alternative Center
Lewisburg High School
Center Hill High School
Lake Cormorant High School
Desoto County Career Center East
Desoto Central High School
Durant Public School
Heidelberg High School
Heidelberg Junior High School
E Tallahatchie Vocational Center
North Forrest High School
Forrest County Agricultural High School
Franklin Career & Technical Center
Franklin County Middle School
George County High School
George County Middle School
Greene County Vocational Technical
Greenville Technical Center
Career and Technical Center
Greenwood Alternative School
Greenwood Middle School
Grenada High School
Grenada Vocational Complex
Grenada Enrichment & Transition Cen
Gulfport High School
Gulfport Vocational Annex
Hancock High School
Hancock County Career Technical Cen
Diberville Senior High School
Harrison Central High School
Harrison County Child Development Cen
Harrison County Vocational Complex
Harrison County Alternative School
North Gulfport 7th Grade
North Gulfport 8th Grade
Hattiesburg High School
N R Burger Middle School
Mary Bethune Alternative
Hazlehurst High School
Hinds County Career/Technical Center
Raymond High School
Terry High School
Main Street Alternative School
Simmons High School
Hollandale Alternative Program
Holly Springs High School
Holly Springs Career & Tech Center
Holly Springs Junior High School
Holmes County Career Technical Center
Holmes Learning Center
Holmes County Central High School
Houston Vocational Center
Humphreys County Vocational Center
Humphreys County High School
Itawamba Career & Technical Center
Mantachie Attendance Center
Tremont Attendance Center
Itawamba Agricultural High School
Itawamba Improvement Center
St Martin High School
Vancleave High School
Jackson County Vocational Center
Career Development Center
Forest Hill High School
Jim Hill High School
Murrah High School
Provine High School
Wingfield High School
Career Academic Placement Program
Capital City Alternative School
Youth Court School
Fayette Vocational Center
Jefferson County Alternative School
Jefferson County Jr High School
Bassfield High School
Jeff Davis County Vocational Tech Center
Prentiss Senior High School
Ap Fatheree Career & Tech Ed Center
Northeast Jones High School
South Jones High School
West Jones High School
Pine Belt Educational Center
Stennis Vocational Tech Complex
Kemper County High School
Kosciusko Alternative School
Kosciusko Senior High School
Oxf/Laf School of Applied Tech
Jefferson/Todd Alternative Program
Purvis High School
Sumrall High School
Lamar County Vocational Tech Center
Northeast Lauderdale High School
Southeast Lauderdale High School
West Lauderdale High School
Clarkdale High School
Lauderdale County Educational & Skills
Laurel Education Center
Laurel High School Vocational Complex
Lawrence County Tech & Career Center
Leake County Career & Technical Center
Leake Central High School
Leake County High School
Mooreville High School
Saltillo High School
Shannon High School
Lee County Schools Improvement Center
Leflore County High School
Amanda Elzy High School
Leflore County Vocational Center
Leflore County Alternative School
Leland Vocational Complex
Bogue Chitto School
Enterprise School
Loyd Star School
West Lincoln School
Long Beach Middle School
Long Beach Senior High School
Winston Louisville Vocational Center
Nanih Waiya Attendance Center
Noxapater Attendance Center
West Lowndes High School
Lowndes County Alternative School
Golden Triangle Early College
Lumberton High School
Velma Jackson High School
Madison County Vocational Complex
Rosa Scott School
Madison County Pre School
Germantown High School
East Marion High School
Marion County Vocational Complex
West Marion High School
Byhalia High School (9-12)
Potts Camp High School (9-12)
H. W. Byers High School (9-12)
Alternative Learning School
Mccomb High School
Business & Technology Complex
Denman Junior High School
Tac Alternative School
Marion Park Complex
Ross Collins Vocational Center
Hatley High School
Monroe County Vocational Tech
Monroe County Advanced Learning Center
Moss Point Alternative School
Moss Point High School
Moss Point Career & Technical Educa
Career and Technology Center
Natchez High School
Natchez Freshman Academy
Natchez Early College Academy
Neshoba Central High School
School of Career and Technical Ed
New Albany/S.tippah/Union County Alternative
Newton County Vocational Complex
Newton County High School
East Central Alternative School
Newton Municipal Career Center
North Panola High School
North Panola Vocational Comp
North Panola Achievement Academy
North Pike Senior High School
North Pike Career & Technical Cente
Falkner High School
Walnut Attendance Center
Noxubee County High School
B F Liddell Middle School
Noxubee County Vocational Tech
Ocean Springs High School
Ocean Springs Middle School
Keys Vocational Center
Okolona High School
Okolona Vocational Complex
Oxford Learning Center
Scott Child Development Center
Pascagoula Opportunity Center
William M Colmer Middle School
Gautier Middle School
Pascagoula High School
Gautier High School
College & Career Technical Inst.
Exceptional School
Pass Christian High School
Pearl High School
Petal Middle School
Petal High School
Pearl River Central High School
Center for Alternative Education
Perry County Alternative Center
Perry Central High School
Perry County Vocational Complex
Philadelphia High School
Philadelphia Middle School
Picayune Memorial High School
Pmhs Career & Technology Center
Picayune Junior High School
North Pontotoc High School
Pontotoc Ridge Career & Tech. Cnt.
South Pontotoc High School
Pontotoc County Alternative Program
Pontotoc High School
Pontotoc Junior High School
Poplarville Jr Sr High School
Poplarville Career Development Center
Jumpertown High School
New Site High School
Prentiss County Vocational Complex
Thrasher High School
Rentiss County Alternative School
Clarke County Career & Technology Center
Quitman Alternative School
M. S. Palmer High School
Quitman County Vocational Complex
Rankin County Learning Center
Mclaurin Attendance Center
Pelahatchie Attendance Center
Puckett Attendance Center
Northwest Rankin Middle School
Northwest Rankin High School
Richton High School
Forest Scott County Vocational Tech Center
Scott Central Attendance Center
Sebastopol Attendance Center
Senatobia Jr Sr High School
Sen./Tate County Optional Learning Cen
South Delta High School
South Delta Vocational Complex
Magee High School
Simpson County Achievement Center
Mendenhall High School
Simpson County Technical Center
Mize Attendance Center
Raleigh High School
Smith County Career Center
Taylorsville Attendance Center
South Panola High School
South Pike Career & Technical Cente
South Pike Senior High School
South Pike Alternative School
Blue Mountain High School
Pine Grove High School
Ripley High School
North South Tippah Vocational Tech Center
Stone High School
Senatobia Tate County Regional Vocational Center
Strayhorn High School
Coldwater Attendance Center
Belmont School
Tish. County Career and Technical Cent
Tishomingo County Alternative School
Tishomingo County High School
Rosa Fort High School
David Williams Jr Career &tech Cnt
Tcs Alternative School
Tupelo Middle School
Tupelo High School
Tupelo Lee County Vocational Tech School
Tupelo Alternative School
MC Dougal Center
East Union Attendance Center
Ingomar Attendance Center
Myrtle Attendance Center
West Union Attendance Center
Salem Attendance Center
Tylertown High School
Walthall County Career and Tech Center
Center for Alternative Programs
Vicksburg Junior High School
Warren Central Junior High School
Hinds Community Vicksburg Center
Grove Street Academies
Water Valley High School
Wayne County Alternative School
Wayne County Vocational Complex
East Webster High School
Webster County Career & Technol Center
Eupora High School
Bay Springs High School
Stringer Attendance Center
North Delta Alternative School
West Tallahatchie High School
O'Bannon High School
Martin L King Career Technology
Winona Secondary School
Winona Vocational Complex
Yazoo City High School
Yazoo City Vocational Complex
Yazoo County High School
Choctaw Central High School
Choctaw Central Middle School
Loyola Sacred Heart High School
Manhattan Christian School
Mount Ellis Academy
Treasure State Academy
Whitefish Christian Academy
Stillwater Christian School
Northwest Indian Bible School
Billings Christian Schools
St Labre Indian Catholic School
Great Falls Central Catholic High School
Mission Valley Christian Academy
New Day
Montana Academy
Helena Christian School
Turning Winds Academic Institute
Monarch School
Chrysalis School
Fairfield Mennonite School
Acadia Montana
Mission Valley Christianacademy
Farming for the Future Academy
Wood Creek Academy- Llc
Butte Central Catholic Schools
Lustre Christian High School
Petra Academy
St Andrew School
Yellowstone Academy
Broadus 7-8
Ashland 7-8
Noxon 7-8
Riverside Youth Corr Facil High School
Pine Hills Youth Corr Facil High School
Lame Deer High School
North Star 7-8
North Star High School
Chester-Joplin-Inverness 7-8
Heart Butte High School
Mt School for Deaf & Blnd High School
Chester-Joplin-Inverness High School
Dutton/Brady High School
Dutton/Brady Middle School
Lone Peak High School
Shields Valley 7-8
Shields Valley High Schl
Absarokee 7-8
Absarokee High School
Alberton High School
Alberton 7-8
Anaconda High School
Anderson 7-8
Arlee 7-8
Arlee High School
Arrowhead 7-8
Augusta 7-8
Bainville High School
Bainville 7-8
Baker 7-8
Smith Valley 7-8
Beaverhead County High School
Belfry 7-8
Belgrade High School
Belt 7-8
Belt High School
Big Sandy High School
Big Sandy 7-8
Big Timber 7-8
Bigfork 7-8
Bigfork High School
Castle Rock 7-8
Billings Sr High School
Billings West High School
Bonner 7-8
Boulder 7-8
Box Elder 7-8
Box Elder High School
Bozeman High School
Bridger High School
Bridger 7-8
Powder River County Dist High School
Broadview 7-8
Broadview High School
Broadwater High School
Townsend 7-8
Barbara Gilligan 7-8
Browning Middle School
Browning High School
Butte High School
Canyon Creek 7-8
Carter County High School
Vaughn 7-8
Cascade 7-8
Cayuse Prairie 7-8
St Ignatius High School
Charlo 7-8
Charlo High School
Chinook 7-8
Chinook High School
Choteau 7-8
Choteau High School
Redwater 7-8
Clancy 7-8
Clinton 7-8
Colstrip High School
Columbia Falls High Schl
Conrad High School
Utterback 7-8
Corvallis 7-8
Corvallis High School
Culbertson 7-8
Culbertson High School
Custer County District High School
Custer High School
Custer 7-8
Cut Bank High School
Darby High School
Darby 7-8
Dawson High School
E F Duvall 7-8
Deer Park 7-8
Denton High School
Denton 7-8
Desmet 7-8
Dixon 7-8
Dodson 7-8
Drummond 7-8
Drummond High School
Ekalaka 7-8
Elysian 7-8
Ennis High School
Ennis 7-8
Fairfield 7-8
Fairview 7-8
Fair-Mont-Egan 7-8
Fergus High School
Evergreen 7-8
Bissell 7-8
Florence-Carlton High School
Florence-Carlton 7-8
Forsyth 7-8
Fort Benton 7-8
Fort Benton High School
Fortine 7-8
Frazer High School
Frenchtown High School
Frenchtown 7-8
Froid 7-8
Froid High School
Fromberg High School
Frontier 7-8
Gallatin Gateway 7-8
Gardiner 7-8
Gardiner High School
Garfield County Dist High School
Geraldine High School
Geraldine 7-8
Geyser 7-8
Geyser High School
Granite High School
Philipsburg 7-8
Grass Range 7-8
Grass Range High School
North Middle School
C M Russell High School
Great Falls High School
Greenfield 7-8
Hardin High School
Plenty Coups High School
Harlem 7-8
Hillcrest 7-8
Harlowton High School
Harrison 7-8
Havre High School
Hays-Lodge Pole High School
Hays-Lodge Pole 7-8
Helena Flats 7-8
Highwood High School
Hinsdale 7-8
Hinsdale High School
Hobson High School
Hobson 7-8
Hot Springs 7-8
Huntley Project High Schl
Huntley Project 7-8
Hysham High School
Hysham 7-8
Joliet 7-8
Joliet High School
Jordan 7-8
Judith Gap 7-8
Judith Gap High School
Glacier High School
Flathead High School
Kila 7-8
Lambert 7-8
Lame Deer 7-8
Lamotte 7-8
Lavina High School
Lavina 7-8
Lewistown 7-8
Libby Middle School
Libby High School
Lima High School
Lima 7-8
Lincoln 7-8
Lodge Grass 7-8
Lodge Grass High School
Lone Rock 7-8
Malta High School
Manhattan 7-8
Manhattan High School
Marion 7-8
Medicine Lake High School
Medicine Lake 7-8
Melstone 7-8
Melstone High School
Washington 7-8
Hellgate High School
Seeley-Swan High School
Big Sky High School
Monforton 7-8
Moore 7-8
Moore High School
Nashua High School
Nashua 7-8
Noxon High School
Opheim High School
Opheim 7-8
Park City 7-8
Park City High School
Park High School
Pine Creek 7-8
Plains 7-8
Plains High School
Plentywood High School
Plentywood 7-8
Plevna High School
Plevna 7-8
Polson 7-8
Polson High School
Poplar 7-8
Poplar High School
Potomac 7-8
Power 7-8
Power High School
Pryor 7-8
Ramsay 7-8
Rapelje 7-8
Rapelje High School
Red Lodge High School
Reed Point 7-8
Reed Point High School
Richey 7-8
Richey High School
Roberts High School
Roberts 7-8
Rocky Boy 7-8
Ronan High School
Rosebud High School
Rosebud 7-8
Roundup 7-8
Roundup High School
Roy High School
Roy 7-8
Ryegate High School
Ryegate 7-8
Saco 7-8
Saco High School
Savage 7-8
Savage High School
Scobey High School
Scobey 7-8
Seeley Lake 7-8
Shelby 7-8
Shepherd 7-8
Sheridan 7-8
Simms High School
St Regis High School
St Regis 7-8
Stanford 7-8
Stanford High School
Stevensville 7-8
Stevensville High School
Centerville 7-8
Sunburst High School
Sunburst 7 - 8
Superior High School
Superior 7-8
Swan River 7-8
Swan Valley 7-8
Sweet Grass County High Schl
Thompson Falls 7-8
Thompson Falls High Schl
Three Forks High School
Trout Creek 7-8
Troy 7-8
Turner 7-8
Twin Bridges High School
Twin Bridges 7-8
Ulm 7-8
Valier 7-8
Valier High School
Victor High School
West Yellowstone High School
West Yellowstone 7-8
Westby High School
Westby 7-8
Whitefish High School
Whitehall 7-8
Whitehall High School
Wibaux High School
Wibaux 7-8
Willow Creek 7-8
Willow Creek High School
Winifred High School
Winnett High School
Winnett 7-8
Wolf Point 7-8
Wolf Point High School
Woodman 7-8
White Sulphur Springs High School
White Sulphur Springs 7-8
Yellowstone Academy 7-8
Rocky Boy High School
Northern Cheyenne Tribal School
Two Eagle River School
Bishop MC Guinness High School
Charlotte Catholic High School
St Marys School
Highlander Academy
Wayne Country Day School
Gaston Day School
Providence Day School
Charlotte Latin School
Woodland Baptist Christian School
Vandalia Christian School
Harrells Christian Academy
Cape Fear Academy
The Fayetteville Academy
Arendell Parrott Academy
Kerr-Vance Academy
Northeast Academy
Asheville Christian Academy
The Burlington School
Charlotte Christian School
Rocky Mount Academy
Greensboro Day School
Carolina Day School
Charlotte Country Day School
Forsyth Country Day School
Lawrence Academy
Oak Ridge Military Academy
Rockwell Christian School
Roxboro Christian Academy
Sheets Memorial Christian School
Wake Christian Academy
Westchester Country Day School
Cresset Christian Academy
Community Baptist Academy
Carolina Christian Academy
Cape Fear Christian Academy
Calvary Baptist Day School
Cannon School
Albemarle School
Alamance Christian School
Neuse Christian Academy
West Duplin Christian Academy
Hobgood Academy
Wilson Christian Academy
Mt Calvary Christian Academy
Wilmington Christian Academy
Murphy Adventist Christian School
Fletcher Academy
Silvercreek Adventist School
Bethel Assembly Christian Academy
Cramerton Christian Academy
Gethsemane Christian Academy
Salem Academy
Union Grove Christian School
Wescare Christian Academy
Burlington Christian Academy
Mount Pisqah Academy
Cfa Academy
Gramercy Christian School
Wanchese Christian Academy
Cedar Forest Christian School
Ahoskie Christian School
Ravenscroft School
New Garden Friends School
Emerson Waldorf School
St David'S School
Davidson Day School
Brittain Academy
Carolina Christian School
Chowan Multi-Purpose Juvenile
Christ Covenant School
Christ the King Christian Academy
Faith Assembly Christian Academy
Harvest Time Christian Academy
Millers Creek Christian School
North Asheville Christian School
Oak Level Baptist Academy
Carolina Baptist Academy
Rod of God Christian Academy
Scotland Christian Academy
The Trilogy School
Village Christian Academy
Arthur Morgan School
Asheville School
Auldern Academy
Community Baptist School
Faith Education Academy
Hertford County Multi-Purpose Juvenile Home
Hickory Christian Academy
New Manna Christian School
Village Academy
Brtish International School of Charlotte
Christ School
Flaming Sword Christian Academy
Northview Baptist Academy
Outreach Christian Academy
Raleigh Christian Academy
Spirit of Life Christian Academy
South Charlotte Baptist Academy
Woodlawn School
Arborbrook Christian Academy
Carolina Adventist Academy
Wolf Creek Academy
Mt Nebo Christian Academy
Winston-Salem Street School
Phoenix Montessori Academy
Charlotte Islamic Academy
Hopewell Academy
Academy of Coastal Carolina
Pathways Middle and High School
Academy of Excellence
Bal-Perazim Christian Academy
Calvary Education Center
Coastal Christian High School
Epiphany School
Lake Norman Christian School
Mell-Burton Structured Day School
Miracle Tabernacle Christian School
Odyssey Community School
Philips Academy
Southside Christian School
The Outdoor Academy of the Southern Appalachians
Stoney Creek Montessori
C3 Concord Christian School
Cedar Fork Mennonite School
Christ the Cornerstone Academy
Fayetteville Street Christian School
Franklin Heights Christian Academy
Freedom Academy
Glenwood Christian Academy
Greyfriars Classical Academy
Haw River Christian Academy
Little Ivy Baptist Academy
Mintz Christian Academy
Mountain Island Day School
Renaissance Classical Christian Academy
Strategic Academy
Summit School Inc
Triad Baptist Christian Academy
The Greenville Learning Center
Christ the King Catholic High School
Crossroads Christian School of Statesville
Daniel Academy
Just Right Academy
Lake House Academy
Liberty Preparatory Christian Academy
Mind and Soul School
Mount Zion Christian Academy
New Bern Christian Academy
One7 Academy
Pamlico Christian Academy
Unity Christian Academy
University Christian High School
Victory Baptist Christian Academy
Willow Tree Community School
The Talented Tenth Boys Academy
The Sweetwater Unit Schooling
Academy at Trails Carolina
Charlotte Leadership Academy
Coastline Christian Academy
Countryside Montessori School
Covenant Preparatory School
Galilee Christian Academy
Holden Beach Christian Academy
Iron Academy
King Family Ministries School
Learn with the Best
New Independence Academy
Oasis Day School
Salt and Light Academy
Thales Academy
Timbersong Academy
Triangle Collaborative School
The Fletcher Academy
Bible Wesleyan Christian School
Champion Educational Center
The John Crosland School
The Fletcher School
Noble Academy
Harris Chapel Christian Academy
The Hill Center
Hope Mennonite School
Level Cross Christian School
Mountain Pathways School
Omni Montessori School
The Piedmont School
Pine Ridge Mennonite School
Rainbow Christian Academy
Riverside Christian Academy & Daycare Center
Tri-County Christian School
United Faith Christian Academy
Victory Christian Center School
Wayne Christian School
Word of Faith Christian School
Youth Focus Mell-Burton School
Gaston Christian School
Metrolina Christian Academy
Heartwood Montessori School
Brisbane Academy Preparatory School
Durham Academy
Paw Creek Christian Academy
Solid Rock Christian School
Caldwell Academy
Cary Christian School
Evelyn Mack Academy
Hayworth Christian School
Hickory Grove Christian School
Lee Christian School
North Raleigh Christian Academy
Statesville Christian School
Trinity Baptist Academy
Trinity School of Durham & Chapel Hill
Academy of Hope
Altapass Christian School
Cary Academy
Manus Academy
Cornerston Christian School
Covenant Classical School
Long Shoals Wesleyan Academy
Rhema Christian Academy
Neighbors Grove Christian Academy
The Oakwood School
Severn Mennonite School
Shining Light Academy
Trinity Academy
Uwharrie Learning Center
West Christian Academy
Yancey County Christian School
Adventist Christian Academy
Hilltop Christian School
New School Montessori Center
The O'Neal School
High Point Christian Academy
Montessori School of Raleigh
Carmel Christian School
Douglas Byrd High School
Cape Fear High School
Massey Hill Classical High School
Seventy-First High School
South View High School
E E Smith High School
Reid Ross Classical High School
Terry Sanford High School
Ramsey Street High School
Jack Britt High School
Grays Creek High School
Cross Creek Early College
Howard Health & Life Sciences
Alger B. Wilkins High School Plc
Cumberland International Early Collegehs
Ayden-Grifton High School
D H Conley High School
Farmville Central High School
North Pitt High School
Junius H Rose High School
Vidant Health
Grandfather Academy
Chatham Charter
Quality Education Academy
Carter G Woodson School
Eastern Alamance High School
Western Alamance High School
Hugh M Cummings High School
Walter M Williams High School
Ray Street Academy
Alamance-Burlington Middle College
Career Technical Education Center
Rocky Mount Preparatory
Arapahoe Charter School
River Mill Academy
Woods Charter
Kestrel Heights School
Lincoln Charter School
Kennedy Charter
Lake Norman Charter
East Wake Academy
Williams Academy
Sugar Creek Charter
Alexander Central High School
Thomas Jefferson Class Academy
Raleigh Charter High School
Washington Montessori
Alpha Academy
Piedmont Community Charter School
Millennium Charter Academy
Union Academy
Southern Wake Academy
Haliwa-Saponi Tribal School
Clover Garden
Alleghany High School
Crossroads Charter High School
Gaston College Preparatory
Queen'S Grant Community School
Gray Stone Day
The Hawbridge School
Carolina International School
Community School of Davidson
Voyager Academy
Charlotte Secondary
Neuse Charter School
Pine Lake Preparatory
Roxboro Community School
Anson High School
Anson Middle School
Anson Academy
Anson County Early College High School
Anson New Tech High School
Ashe County High School
Ashe County Middle School
Asheboro High School
Asheville High School
School of Inquiry and Life Sciences
Avery County High School
Avery High Stem Academy
Avery High Viking Academy
Blue Ridge Academy
Triad Math and Science Academy
Mountain Island Charter School
Lake Lure Classical Academy
Henderson Collegiate
Nc School for the Deaf
Eastern Nc School for the Deaf
Gov. Morehead School for the Blind
Northeast Regional School - Biotech/Agri
Bear Grass
North East Carolina Prep
Triangle Math and Science Academy
Research Triangle High School
Cornerstone Charter Academy-Cfa
B C Ed Tech Center
Beaufort County Early College High School
Uwharrie Charter Academy
Falls Lake Academy
Longleaf School of the Arts
Oxford Preparatory
The North Carolina Leadership Academy
Flemington Academy
Paul R Brown Leadership Academy
Bradford Preparatory School
Charlotte Learning Academy
Bertie High School
Bertie Stem High School
Bertie Early College High School
The Franklin School of Innovation
Invest Collegiate - Imagine
Stewart Creek High School
Wilson Preparatory Academy
Commonwealth High School
Nc Connections Academy
Piedmont Classical High School
East Bladen High School
West Bladen High School
Northeast Academy of Aerospace & Advtech
Nc Virtual Academy
North Brunswick High School
South Brunswick High School
West Brunswick High School
Brunswick County Academy
Brunswick County Early College
Reynolds High School
Owen High School
Erwin Middle School
Enka High School
North Buncombe High School
Roberson High School
North Buncombe Middle School
Early College
Middle College
Nesbitt Discovery Academy
East Burke High School
Hallyburton Academy
North Liberty
Robert L. Patton High School
Jimmy C Draughn High School
Burke Middle College
Central Cabarrus High School
Northwest Cabarrus High School
Cabarrus County Opportunity School
Jay M Robinson High School
Hickory Ridge High School
Cox Mill High School
Cabarrus-Kannapolis Early Coll
Hibriten High School
South Caldwell High School
West Caldwell High School
Caldwell Career Cen Mid. Coll.
Caldwell Early College
Camden Middle School
Camtech High School
East Carteret High School
West Carteret High School
Croatan High School
Bridges School
Bartlett Yancey High School
Bandys High School
Fred T Foard High School
Harry M Arndt Middle School
Maiden High School
Saint Stephens High School
Jacobs Fork Middle School
River Bend Middle School
Challenger Early College High School
Maiden Middle School
Catawba Rosenwald Education Center
Unc Hospital School
East Chapel Hill High School
Carrboro High School
Phoenix Academy High School
Chatham Central High School
Jordan Matthews High School
Sage Academy
Andrews High School
Mountain Youth School
Hiwassee Dam High School
Tri-County Early College High School
John a Holmes High School
Hayesville High School
Burns High School
Kings Mountain High School
Kings Mountain Middle School
North Shelby
Shelby Middle School
Cleveland Echs
East Columbus High School
South Columbus High School
West Columbus High School
Ccca - Fair Bluff /Southeastern Campuses
Currituck County High School
The Jp Knapp Ech (I)school
Cape Hatteras Secondary School
Manteo High School
Dare County Alternative School
First Flight High School
Central Davidson High School
Stoner-Thomas School
Davidson County High School
East Davidson High School
Ledford Senior High School
North Davidson High School
West Davidson High School
South Davidson High School
Davidson Early College
Yadkin Valley Regional Career Academy
Davie County High School
Davie County Early College High School
Central Davie Academy
East Duplin High School
James Kenan High School
North Duplin Jr Sr High School
Wallace-Rose Hill High School
Duplin Early College High School
C E Jordan High School
The School for Creative Studies
Southern School of Energy and Sustainabi
Durham School of the Arts
Dps Hospital School
J D Clement Early College High School
Middle College Hs @ Dtcc
Hillside New Tech High School
Durham'S Performance Learning Center
City of Medicine Academy
North Edgecombe High School
Southwest Edgecombe High School
Tarboro High School
Edgecombe Early College High School
Elkin High School
Elkin Middle School
Career Center
East Forsyth High School
Robert B Glenn High School
Mount Tabor High School
Paisley Ib Magnet School
Parkland High School
R J Reynolds High School
Carter High School
J F Kennedy High School
Homebound/ Hospital Education
Middle College of Forsyth Cnty
Winston-Salem Preparatory Academy
Main Street Academy
Ronald W Reagan High School
Early College of Forsyth County
Atkins Academic & Tech High School
Walkertown High School
Bunn High School
Franklin County Early College
Ashbrook High School
Bessemer City High School
Cherryville High School
East Gaston High School
Webb Street School
Hunter Huss High School
North Gaston High School
Warlick Academy
Forestview High School
Highland School of Technology
Gaston Early College High School
Stuart W Cramer High School
Gates County Senior High School
Robbinsville Middle School
Robbinsville High School
J. F. Webb High School
Jf Webb Hs of Health and Life Sciences
S Granville Hs of Health Life Sciences
S Granville Hs of Integ Tech & Lead
Granville Central High School
Center for Innovative Learning
Granville Early College High School
Granville Magnet School
Greene Central High School
Greene Early College High School
Gateway Education Center
James B Dudley High School
Grimsley High School
Ben L. Smith High School
Philip J Weaver Ed Center
Eastern Guilford High School
Lucy Ragsdale High School
Northeast Guilford High School
Northwest Guilford High School
Southeast Guilford High School
Southern Guilford High School
Western Guilford High School
Penn-Griffin Schools
High Point Central High School
T Wingate Andrews High School
Scale School
Southwest Guilford High School
Gc Middle College High School
Gtcc Middle College High School
Early College at Guilford
Middle College High at Bennett
Middle College High @ Nc A&t
Middle College at Gtcc-Gso
Middle College Gtcc High Point
Pruette Scale Academy
The Academy at Smith
Doris Henderson Newcomers School
The Academy at Central
Northern Guilford High School
Haynes Inman Education Center
Uncg Early/Middle College
Stem Early College @ Nc A&t Su
C Joyner Greene Education Center
Northwest Halifax High School
Southeast Halifax High School
Harnett Central High School
Western Harnett High School
Overhills High School
Central Haywood High School
Haywood Early College
North Henderson High School
East Henderson High School
West Henderson High School
Hendersonville High School
Balfour Education Center
Henderson County Early College
Hertford County Middle School
Hertford County High School
Hertford County Early College
Cs Brown High School
Hickory High School
Hickory Career Arts Magnet High School
Hoke County High School
J W Turlington School
Sandhoke Early College High School
Ocracoke School
Mattamuskeet Early College High School
North Iredell High School
South Iredell High School
West Iredell High School
Monticello School
Pressly School
Statesville High School
Lake Norman High School
Collaborative College for Technology
Visual and Performing Arts Center
Career Academy and Technical School
Smoky Mountain High School
Jackson County School of Alternatives
Blue Ridge Early College
Jackson County Early College
North Johnston High School
Smithfield-Selma High School
South Johnston High School
South Campus Community High School
West Johnston High School
Johnston County Middle College
Johnston County Early College Academy
Corinth Holders High School
Jones Middle School
Jones Senior High School
A L Brown High School
Kannapolis Middle School
Floyd L Knight Children Center
Bragg Street Academy
Southern Lee High School
Lee Early College
Kinston High School
North Lenoir High School
South Lenoir High School
Lenoir County Learning Academy
Lenoir County Early College High School
Lexington Senior High School
South Lexington Development Center
East Lincoln High School
Lincolnton High School
West Lincoln High School
Asbury Academy
North Lincoln High School
Highlands School
Macon Middle School
Nantahala School
Macon Early College High School
Madison Early College High School
South Creek High School
Mcdowell High School
Mcdowell Early College
Mcdowell Aec
Cochrane Collegiate Academy
East Mecklenburg High School
Harding University High School
Metro School
Myers Park High School
North Mecklenburg High School
Northwest School of the Arts
South Mecklenburg High School
West Charlotte High School
West Mecklenburg High School
Lincoln Heights Academy
Vance High School
Hopewell High School
Phillip O Berry Academy of Technology
Mallard Creek High School
Olympic Team High School
Olympic High - Renaissance School
Olympic High-Math Eng Tech Science
Olympic High-Leadership and Development
Olympic High - Biotech Health Pub Admin
Ardrey Kell High School
Cato Middle College High School
Military and Global Leadership Academy
William Amos Hough High School
Garinger High School
Charlotte Engineering Early College-Uncc
Levine Middle College High School
Mayland Early College
East Montgomery High School
West Montgomery High School
Montgomery Learning Academy
North Moore High School
Pinecrest High School
Union Pines High School
The Community Learning Center @ Pinckney
Nf Woods Adv Tech and Arts Center
Mooresville Middle School
Mooresville Senior High School
Mount Airy High School
Rocky Mount High School
Tar River Academy
Northern Nash High School
Southern Nash High School
Nash Central High School
Nrm Early College High School
Havelock High School
New Bern High School
West Craven High School
Craven Early College High School
Early College East High School
Emsley a Laney High School
John T Hoggard High School
New Hanover High School
Lakeside
Eugene Ashley High School
Isaac M Bear Early College High School
Wilmington Early College High School
Career Readiness Academy at Mosley Plc
Conover Special Education
Newton-Conover High School
Northampton County High School
Richlands High School
Swansboro High School
White Oak High School
Partnership Academy
Pamlico County High School
H L Trigg Community
Pasquotank County High School
Pender High School
Topsail High School
Heide Trask High School
Pender Early College High School
Perquimans County High School
Person High School
Polk County High School
Polk County Early College
Archdale-Trinity Middle School
Eastern Randolph High School
Randleman High School
Southwestern Randolph High School
Randolph Early College High School
Providence Grove High School
Wheatmore High School
Ashley Chapel Educational Center
Cordova School
Richmond Senior High School
Richmond Early College High School
Richmond 9th Grade Academy
Roanoke Rapids High School
Purnell Swett High School
South Robeson High School
Fairmont High School
Lumberton Junior High School
Lumberton Senior High School
Red Springs High School
Saint Pauls High School
Psrc Early College at Rcc
John M Morehead High School
Reidsville High School
Rockingham County High School
Dalton Mcmichael High School
The Score Center
Rockingham County Early College High School
East Rowan High School
North Rowan High School
South Rowan High School
West Rowan High School
Henderson High School
Carson High School
Rowan County Early College
East Rutherford High School
R-S Central High School
Rutherford Opportunity Center
Rutherford Early College High School
Hobbton High School
Sampson Early College High School
Shaw Academy
Scotland Early College High School
Scotland High School
Albemarle High School
North Stanly High School
South Stanly High School
West Stanly High School
Stanly Early College High School
Stanly Academy Learning Center
North Stokes High School
South Stokes High School
West Stokes High School
Stokes Early College
East Surry High School
North Surry High School
Surry Central High School
Surry Early College
Swain County High School
Cherokee Extension School
Brevard High School
Rosman High School
Davidson River School
South Providence
Wolfe School
Forest Hills High School
Parkwood High School
Central Academy of Technology & Arts
Weddington High School
Porter Ridge High School
Marvin Ridge High School
Union County Early College
Cuthbertson High School
Northern Vance High School
Western Vance High School
Southern Vance High School
Vance County Early College
Leesville Road High School
Apex High School
Athens Drive High School
Needham Broughton High School
Cary High School
East Wake High School
Fuquay-Varina High School
Garner High School
Millbrook High School
Sanderson High School
Wake Forest High School
Enloe High School
Longview
Southeast Raleigh High School
Green Hope High School
Middle Creek High School
Knightdale High School
Panther Creek High School
Wake Early College of Health and Science
Wake Stem Early College High School
Wake Young Women'S Leadership Academy
Wake Young Men'S Leadership Academy
Rolesville High School
Vernon Malone College and Career Academy
Apex Friendship High School
Warren New Tech High School
Warren Early College High School
Creswell High School
Watauga High School
Watauga Innovation Academy
Edgewood Cmty Developmental
Goldsboro High School
Charles B Aycock High School
Eastern Wayne High School
Rosewood High School
Southern Wayne High School
Spring Creek High School
Wayne Early / Middle College High School
Wayne School of Engineering
Wayne Middle / High Academy
Roanoke Valley Early College
Weldon High School
Whiteville High School
North Whiteville Academy
East Wilkes High School
North Wilkes High School
West Wilkes High School
Wilkes Central High School
Wilkes Early College High School
Beddingfield High School
Fike High School
James Hunt High School
Milton M Daniels Learning Cntr
Wilson Early College Academy
Boonville Elementary
Courtney Elementary
Forbush High School
Starmount High School
Yadkin Success Academy
Yadkin Early College
Forbush Middle School
Starmount Middle School
Mountain Heritage High School
Lejeune High School
St Mary Central High School
Bishop Ryan High School
Anne Carlsen Center
Oak Grove Lutheran School
Dakota Adventist Academy
Dakota Memorial High School
Forest River School
Dakota Memorial School- Bismarck
Loccse Academy
Johnson Corners Christian Academy
Our Redeemers Christian School
New Testament Baptist Christian School
Prairie Learning Ed Center
Marmot School 9-12
South Central Alternative High School
Linton High School
Cavalier High School
Jamestown High School
Powers Lake High School
Kindred High School
New England High School
Drake High School
Richland Junior-Senior High School
A L Hagen Junior High School
Dickinson High School
Southwest Community High School
Dakota Prairie High School
May-Port Cg High School
Midkota High School
Gackle-Streeter High School
Northern Cass High School
Elgin-New Leipzig High School
Mott-Regent High School
Tgu-Granville High School
Tgu-Towner High School
Richardton-Taylor High School
Fessenden-Bowdon High School
Mls-Mohall High School
Center-Stanton High School
Carrington High School
North Border-Pembina Elementary School
North Border-Pembina High School
North Border-Walhalla High School
Fordville-Lankin High School
Litchville-Marion High School
Berthold High School
North Shore High School
New Rockford-Sheyenne High School
Barnes County North High School
Enderlin Area High School
Steele-Dawson High School
Tappen High School
New Salem-Almont High School
Valley-Edinburg High School
Park River High School
Newburg-United High School
Turtle Mt Community High School
Bottineau Junior-Senior High School
Bowbells High School
Bowman County High School
Burke Central High School
Central Cass High School
Griggs County Central High School
Devils Lake High School
Divide County High School
Drayton High School
Dunseith High School
Edgeley High School
Edmore High School
Eight Mile High School
Ellendale High School
Belfield High School
Fairmount High School
Woodrow Wilson Alternative High School
Fargo Davies High School
Finley-Sharon High School
Flasher High School
Four Winds Community High School
Garrison High School
Glen Ullin High School
Glenburn High School
Community Alternative High School
Grenora High School
Halliday High School
Hankinson High School
Hatton Eielson High School
Hazelton-Moffit-Braddock High School
Hettinger High School
Kenmare High School
Kensal High School
Killdeer High School
Kulm High School
Lamoure High School
Langdon Area High School
Larimore High School
Lidgerwood High School
Maddock High School
Mandan High School
Brave Center Academy
Mandaree High School
Maple Valley High School
Max High School
Mcclusky High School
Watford City High School
Milnor High School
Minnewaukan High School
Souris River Campus Alternative High School
Central Campus School
Magic City Campus High School
Minto High School
Mt Pleasant High School
Munich High School
Nedrose High School
Ray High School
North Sargent High School
Oakes High School
Parshall High School
Pingree-Buchanan High School
Rolette High School
Rugby High School
Sargent Central High School
Sawyer High School
Selfridge High School
Solen High School
Velva High School
South Heart High School
South Prairie High School
Saint John High School
Saint Thomas High School
Starkweather High School
Surrey High School
Turtle Lake-Mercer High School
Des Lacs-Burlington High School
Valley City High School
Valley City Junior High School
Wahpeton High School
Warwick High School
Washburn High School
West Fargo High School
West Fargo Sheyenne High School
Westhope High School
White Shield High School
Williston Middle School
Del Easton Alternative High School
Wing High School
Wishek High School
Wolford High School
Wyndmere High School
Zeeland High School
Standing Rock Community School
White Shield School
Turtle Mountain High School
Mandaree Day School
Madonna School
Norfolk Catholic High School
Duchesne Academy of the Sacred Heart
Roncalli Catholic High School
Ss Peter & Paul Elementary School
Guardian Angels Elementary School
Scotus Central Catholic Jr/Sr High School
St Francis Schools
Cedar Catholic High School
Archbishop Bergan Catholic School
Pope John XXIII Central Catholic High School
Mount Michael Benedictine High School
St Patrick Jr Sr High School
Kearney Catholic Schools
Central Catholic Middle & High School
Spalding Academy
Bishop Neumann High School
Pius X High School
Aquinas Middle High School
Lincoln Lutheran Middle/High School
Omaha Christian Academy
College View Academy
St Cecilia Middle School/High School
Villa Marie School
Nebraska Evangelical Lutheran High School
Parkview Christian School
Creighton Preparatory School
Brownell Talbot Schools
Heartland Lutheran High School
Heartland School
Sterling West Gothenburg Campus
Omaha Street School
First Baptist School
Ohama Montessori High School
Guardian Angels Cental Catholic School
Lourdes Central Catholic School
Phoenix Academy Day School
Vj & Angela Skutt Catholic High School
Lutheran High Northeast
Berniklau Education Solutions Team
Omaha Baptist Academy
David City Secondary School
High School at Brainard
Laurel-Concord-Coleridge High School
West Point-Beemer High School
Wisner-Pilger High School
Anselmo-Merna High School
Broken Bow High School
Broken Bow Junior High School
Grand Island Senior High School
Central Ne Support Service Program
Indra House
Wauneta-Palisade High School
Ewing High School
Adams Middle School
Maxwell High School
Sutherland High School
Elkhorn Valley High School
Superior Jr/Sr High School
Ashland-Greenwood High School
Kearney West High School
Pine Ridge Job Corps
Geneva North High School
Geneva North Elementary School
University of Nebraska High School
Franklin Secondary School
Silver Lake High School
Banner County High School
Amherst High School
High School at Tekamah
Leyton High School
Arnold High School
Scribner-Snyder Secondary School
Dundy County Stratton High School
Stuart High School
St Paul Junior High School
Norris High School
Palmer Junior-Senior High School
Bayard Secondary School
Fullerton High School
Crete High School
Friend High Schools
Morrill High School
Gering High School
Gering Junior High School
Centennial Jr-Sr High School
Southern Valley Jr/Sr High School
South Platte High School
Eustis-Farnam High School
Logan View Jr/Sr High School
North Bend Central High School
Freeman High School
Heartland Community High School
Fillmore Central High School
Verdigre High School
Clearwater/Orchard High School
Verdigre Middle School
Hitchcock County Jr/Sr High School
Doniphan-Trumbull Secondary
Lawrence/Nelson High School
High Plains Community High School
Bruning-Davenport High School
Diller-Odell Secondary School
Twin River Sr High School
Cross County High School
Thayer Central High School
Exeter-Milligan High School
Wilcox-Hildreth High School
Creek Valley High School
Emerson-Hubbard High School
Perkins County High School
Chase County High School
Douglas County West High School
Gordon-Rushville High School
West Holt High School
Johnson County Central High School
Ne Correctional Youth Facility
Southwest Jr/Sr High School
Htrs High School
West Boyd High School
Howells Senior High School
Elmwood-Murdock Jr/Sr High School
Adams Central Jr-Sr High School
Ainsworth High School
Boone Central High School
Allen High School
Ansley High School
Arthur County High School
Bancroft-Rosalie Jr/Sr High School
Battle Creek High School
Beatrice High School
Bellevue East Sr High School
Bellevue West Sr High School
Chap Center
Logan Fontenelle Middle School
Bellevue Mission Middle School
Lewis & Clark Middle School
Bennington Secondary School
Bertrand High School
Blue Hill High School
Brady High School
Burwell Jr-Sr High School
Cedar Bluffs High School
Secondary School at Raymond
Chadron Senior High School
Chambers High School
Clarkson Jr-Sr High School
Cody-Kilgore High School
Cozad High School
Creighton Community High School
Crofton High School
Tri County Jr-Sr High School
Hayes Center Secondary School
Umo N Ho N Nation High School
Umo N Ho N Nation Middle School
Centura Secondary School
Dorchester High School
Elba Secondary School
Elkhorn High School
Elkhorn South High School
Elm Creek High School
Elwood High School
Fairbury Jr-Sr High School
Falls City Senior High School
Fort Calhoun High School
Student Service Center
Fremont Senior High School
Garden County Junior/Senior High School
Gibbon High School
Giltner High School
Gothenburg Secondary School
Gretna High School
Hartington Newcastle High School
Hastings Senior High School
Hay Springs High School
Hemingford High School
Hershey High School
Holdrege High School
Humphrey Jr-Sr High School
Hyannis High School
High School at Johnson
Kearney Sr High School
Kenesaw Secondary School
Keya Paha County High School
Kimball Jr/Sr High School
Special Ed Yankee Hill Program
Lincoln East High School
Lincoln Northeast High School
Lincoln Southeast High School
Loomis Secondary School
Loup City High School
Loup County High School
Lynch Secondary School
Northeast Secondary School
Malcolm Jr/Sr High School
Maywood High School
MC Cook Senior High School
Mccool Junction Jr-Sr High School
MC Pherson County Secondary School
Medicine Valley Jr-Sr High School
Millard West High School
Millard South High School
Millard North High School
Minatare High School
Mitchell Secondary School
Nebraska City High School
Conestoga Jr/Sr High School
Neligh-Oakdale Jr/Sr High School
Newman Grove High School
Niobrara Secondary School
Norfolk Jr High School
Norfolk Senior High School
Oakland Craig Junior High School
Oakland Craig Senior High School
Ogallala High School
Transition Program at Pva
Benson Magnet High School
Beveridge Magnet Middle School
Bryan Middle School
Burke High School
Nathan Hale Magnet Middle School
J P Lord Program
MC Millan Magnet Middle School
Monroe Middle School
Morton Magnet Middle School
Omaha North Magnet High School
Omaha Northwest Magnet High School
Alice Buffett Magnet Ms
Omaha South Magnet High School
R M Marrs Magnet Middle School
Integrated Learning Program
King Science/Tech Magnet M S
Transition Program at Career Center
Transition Program at Embassy Suites Downtown/Old
Transition Program at Saratoga
O'Neill High School
Ord Jr-Sr High School
Osmond High School
Overton High School
Jr-Sr High School at Palmyra
Papillion-La Vista South High School
La Vista Junior High School
Papillion Junior High School
Papillion-La Vista Senior High School
Pawnee City Secondary School
Paxton High School
Pierce Jr/Sr High School
Plainview Secondary School
Platteview Senior High School
Platteview Central Jr High School
Plattsmouth High School
Ponca High School
Potter-DIX Jr/Sr High School
Ralston Middle School
Ralston High School
Ravenna Senior High School
Red Cloud High School
Rock County High School
High School at Dunning
Santee High School
Sargent High School
Schuyler Central High School
Scottsbluff Senior High School
Shelby - Rising City High School
Shickley High School
Sidney Middle School
Sioux County High School
South Sioux Senior High School
Stapleton High School
Junior-Senior High at Sumner
Sutton Secondary School
High School at Syracuse
Thedford High School
Valentine High School
Wahoo High School
Wallace High School
Walthill High School
Wausa High School
Wayne Junior High School
Weeping Water High School
Westside Middle School
Wheeler Central High School
Wilber-Clatonia High School
Winside High School
Wood River Rural High School
Wynot High School
Yutan High School
Esu 2 Independent School
Brook Valley School
Ne Center for Educ of Blind
Mentally Handicapped
Eastern Learning Center
Western Learning Center
Central Learning Center South
Meridian School
Lifelinks-Nebraska
Bishop Brady High School
St Joseph Regional Jr High School
Nashua Catholic Regional Jr High School
St Paul'S School
Proctor Academy
Spaulding Youth Center
Dublin School
Dublin Christian Academy
High Mowing School
Laconia Christian Academy
Tilton School
Phillips Exeter Academy
Brewster Academy
Cardigan Mountain School
The New Hampton School
The Derryfield School
Pine Haven Boys Center
Cedarcrest School
Claremont Christian Academy
Hampshire Country School
Crotched Mountain School
Concord Christian Academy
Estabrook Christian School
Bishop Guertin High School
Lakes Region Christian School
Monadnock Waldorf School
Robert B Jolicoer School
Bethlehem Christian School
Mount Royal Academy
Mount Prospect Academy
The Rsec Academy
Holy Family Academy
Hillsboro Christian School
Mount Zion Christian Schools
Shortridge Academy
The Contoocook School
Easter Seals Lancaster School
Granite Hill School
Oliverian School
Seacoast Learning Collaborative
The Birchtree Center
Waterville Valley Academy
Capital Christian School
Community Bible Academy
Woodland Community School
Hollis Montessori
Clearway High School
Enriched Learning Center
Nfi Midway Shelter
Second Start
The Cornerstone School
Universal School of Life
El Shaddai Christian Academy
Parker Academy
Learning Skills Academy
Jesse Remington High School
Wediko Children'S Services
Mountain Shadows School
Nashua Christian Academy
South Merrimack Christian Academy
Portsmouth Christian Academy
Monarch School of New England
John Stark Regional High School
North Country Charter Academy (h)
North Country Charter Academy (M)
Cocheco Arts and Technology Charter Academy
Academy for Science and Design Charter (h)
Csi Charter School
Ledyard Charter School
Great Bay Elearning Charter School (h)
Great Bay Elearning Charter School (M)
Prospect Mountain High School
Nute High School
Ross A. Lurgio Middle School
Berlin Senior High School
Bow High School
Stevens High School
Colebrook Academy
Conval Regional High School
A. Crosby Kennett Middle School
Dover Senior High School
Epping High School
Fall Mountain Regional High School
Gilford High School
Goffstown High School
Virtual Learning Academy (h)
Teams Charter School
Making Community Connections Charter School (h)
Making Community Connections Charter School - Monadnock
Next Charter School
Pace Career Academy Charter School
Granite State Arts Academy Charter School
The Founders Academy Charter School (h)
Kingswood Regional High School
Kingswood Regional Middle School
Woodsville High School
Hillsboro-Deering High School
Hollis-Brookline High School
Hollis-Brookline Middle School
Hopkinton Middle School
Alvirne High School
Inter-Lakes High School
Conant High School
Kearsarge Regional High School
Keene High School
Laconia High School
Lin-Wood Public School (high)
Lisbon Regional School (high)
Lisbon Regional School (middle)
Daisy Bronson Junior High School
Londonderry Senior High School
Manchester Central High School
Manchester Memorial High School
Manchester West High School
Manchester School of Technology (high School)
Mascenic Regional High School
Mascoma Valley Regional High School
Merrimack High School
Merrimack Middle School
Merrimack Valley High School
Monadnock Regional Middle School
Monadnock Regional High School
Moultonborough Academy (junior High)
Moultonborough Academy
Nashua High School South
Nashua High School North
Newfound Regional High School
Newmarket Junior-Senior High School
Newport Middle School
Newport Middle High School (high)
Groveton High School
Oyster River High School
Pembroke Academy
Pittsburg School (high)
Pittsfield Middle School
Portsmouth High School
Profile Junior High School
Profile Senior High School
Spaulding High School
Bud Carlson Academy
Sanborn Regional High School
Somersworth High School
Souhegan Coop High School
Sunapee Senior High School
Timberlane Regional High School
White Mountains Regional High School
Wilton-Lyndeboro Senior High School
Winnacunnet High School
Winnisquam Regional High School
Coe-Brown Northwood Academy
Pinkerton Academy
Plymouth Regional High School
Rivendell Academy
Mother Seton Regional High School
St Mary of the Assumption High School
Benedictine Academy
Marist High School
St Vincent Academy
St Mary High School
St Joseph Regional High School
St Peters Preparatory School
Hudson Catholic Regional High School
St Dominic Academy
Immaculate Conception High School
Mount Saint Dominic Academy
Roselle Catholic High School
Union Catholic Regional High School
Oratory Preparatory School
Lacordaire Academy
Immaculate Heart Academy
Seton Hall Preparatory School
Academy of the Holy Angels
Paul VI High School
St Augustine Preparatory School
Camden Catholic High School
Holy Spirit High School
Bishop Eustace Prep School
Gloucester Catholic High School
Morris Catholic High School
Mary Help of Christians Academy
De Paul Catholic High School
St John Vianney Regional High School
Christian Brothers Academy
Bishop George Ahr High School
St Rose High School
Red Bank Catholic High School
Trenton Catholic Academy, Upper School
Mater Dei Prep High School
Moorestown Friends School
Coastal Learning Center - Monmouth
Lord Stirling School
Collegiate School
Gottesman Rtw Academy
The Frisch School
Princeton Day School
Strang School/Ranch Hope
Matheny School
Doane Academy
Newark Academy
The Midland School
Rutgers Preparatory School
Peddie School
Saddle River Day School
Ranney School
Dwight-Englewood School
Gill St Bernard S School
Blair Academy
Kent Place School
The Lawrenceville School
The Pennington School
Parsippany Christian School
The Milton School
The Pilgrim Academy
Timothy Christian School
Bais Kaila Torah Preparatory High School for Girls
Montessori Academy - Delran
American Christian School
Legacy Treatment Services, Mary A. Dobbins School
Hunterdon Preparatory School
Princeton Child Development Institute
Villa Walsh Academy
Barnstable Academy
Palisades Regional Academy
Meadow View Junior Academy
Kingsway Learning Center Haddonfield Campus
Atlantic Christian School
The Children'S Institute
1st Cerebral Palsy of Nj
The Hudson School
Hillel Yeshiva School
Madison Avenue Baptist Academy
Eastern Christian High School
Mount Saint Joseph Childrens Center
Salem County Christian Academy
Rabbi Jacol Joseph School
Oak Knoll School of the Holy Child
Somerset Hills Learning Institute
Castle Academy
Horizon School
Alpha & Omega Christian School
New Road School
Jesus Harvest Time Academy
Mesivta Tiferes Rav Zvi Aryeh Zemel
Mesivta Keser Torah
Orchard Friends School
Pioneer Academy
Rock Brook School
High Point School of Bergen County
Urban Promise Academy
Daytop Preparatory School
Jardine Academy
Life Mission Training Center
An-Noor Academy & Darul Huda Institute
Miftaahul Uloom Academy
Montessori School of Jersey City
Sinai School at Ma'Ayanot
West Side Christian Academy
Yeshiva Birchas Chaim
Darul Arqam School
Al-Ghazaly Junior/Senior High School
Jersey Shore Baptist Academy
Kearny Christian Academy
New Jersey United Christian Academy
Sage Day at Boonton
Sinai High School at Tabc
Yeshivas Ohr Yissochor
Kingsway Learning Center-Secondary Program
Celebrate the Children
Alif Muhammad'S Nia School
Bancroft School at Voormees Pediatric Facility
Collier School
Cornerstone Day School
Families United Network Academy
Harbor Baptist Academy
Purnell School
Voyager'S Community School
Monmouth Christian Academy
Colonial Christian Academy
Bruriah High School for Girls
Mesivta of Clifton
Ocean County Christian Academy
Reenas Bais Yaakov
The Forum School
Veritas Christian Academy
Baytuliman Academy
Inclusive Learning Academy
Christ the King Prepatory School
Jersey Shore Free School
Maayanot Yeshiva High School for Girls
Mesivta Nachlas Yisroel
Noble Leadership Academy
Our Hope Christian Academy
Sinai School at Rynj
Wilberforce School
Windsor School
Yeshiva Chayei Olam
Yeshiva Gedolah Meor Hatorah
Yeshiva Shaarei Orah
Yeshivas Emek Hatorah
Glenview Academy
Abundant Life Christian School
Bet Yaakov of the Jersey Shore
Elyon Learning Center Academy
Sawtelle Learning Center
The Childrens Therapy Center
Trinity Hall
Yeshiva Gedola of Woodlake Village
Academy of Saint Elizabeth
Academy of Saut Ul Furqau
Bais Leah High School
Fusion Academy
Golda Och Academy
Heichal Hatorah
Mesivta of North Jersey
Princeton Intl School of Mathematics and Science
Sinai Girls' High School
St John of God Community Services/Archbishop Dam
The Hanal High School
Pillars Preparatory Academy
Allegro School
Archbishop Damiano School
Bais Rochel
Benway School
Chancellor Academy
Center for Educ Advancement-Spring Run School
Delaware Valley School for Exceptional Children
The Deron School of Nj
The Durand School
Essex Valley School
Good Shepherd Christian Academy
Koinonia Academy
Lakeland-Andover School
Mount Carmel Guild Academy
Abundant Life Academy
Oakwood School
Ocean Academy
Our Lady of Mercy Academy
The Titusville Academy
Stepping Stone School
The Hun School of Princeton
Willowglen Academy
Jdt Christian Academy
Villa Victoria Academy
The Center School
First Christian Pentecostal
Green Brook Academy
The Phoenix Center
The Archway School
Beacon Christian Academy
Coastal Learning Center Atlantic
Lakeview Learning Center
Delbarton School
Madrasatu Ahlis Sunnah
Alpine Learning Group
Bais Shaindel High School for Girls
Hollydell School
Hampton Academy
New Road School of Somerset
Jamas Children'S University
The New Jersey Japanese School
Noor-Ul-Iman School
Schroth School
David Gregory School
Bais Yaakov High School of Lakewood
Eclc of New Jersey
Holmstead School
Ilan High School
The Learning Center for Exceptional Children
Bethany Baptist Christian School
Institute for Educational Achievement
Jewish Educational Ce
Sage Day at Rochelle Park
The Gramon School
Yeshiva Ohr Hatalmud of Englewood
Cape Christian Academy
Torah Academy of Bergen County
Brookfield Academy High School
East Mountain School
Bergen Center for Child Development
Mesivta Nezer Hatorah
New Jersey Center for Judaic Stds
School for Children with Hidden Intelligence
Yeshiva Yesodei Hatorah
Monmouth Montesori Academy
The Montclair Kimberley Academy
Chatham High School
Developmental Learning Center Warren
Developmental Learning Center New Providence
Atlantic County High School
Lodi Ms High School
Bernards High School
Charter~tech High School for the Performing Arts
Marion P. Thomas Charter School
North Star Academy Charter School
Hoboken Charter School
Academy Charter High School
Hunterdon County Vocational School District Central Campus
Hunterdon Polytech Bartles Corner Campus
Hc Computer Science and Software Engineering Academy
Developmental Learning Center
Team Academy Charter School
Camden Academy Charter High School
University Academy Charter High School
Leap Academy University Charter School
Freedom Prep Charter School
Union County Teams Charter School
Ann Klein Forensic Center
Capital Academy
Bergen Regional School
Cape May Regional School
Cherry Hill Regional School
Cumberland Regional School
Greystone Park Psychiatric Hospital
Ocean Regional School
Trenton Psychiatric Hospital
Warren Regional School
Cape May Transitional Education Center
Project Teach - Burlington
Project Teach - Monmouth
Monmouth Transitional Education Center
Project Teach - Mercer
Atlantic Transitional Education Center
Morris Transitional Education Center
Project Teach - Warren
Project Teach - Atlantic
Project Teach - Cape May
Cherry Hill Tran-Education Center
Paterson Charter School for Science/Technology
Edna Mahan Correctional Facility for Women
Garden State Correctional Facility
Mountainview Correctional Facility
Doves
Essex Rgc
Green Rgc
Ocean Rgc
Pinelands
Voorhees Rgc
Juvenile Female Secure Unit
Juvenile Medium Secure Facility
New Jersey Training School
Atlantic County Juv Det Center
Bergen County Juvenile Detention Center
Burlington County Juven Det Center
Camden County Youth Center
Essex County Youth House
Middlesex County Youth Center
Morris County Youth Center
Ocean County Juv Det Center
George W Herlich Juv Det Center
Costello Prep
Youthbuild Camden
Vineland Preparatory Academy
Southern Rgc
Central Jersey College Prep Charter School
Bergen Arts and Sciences Charter School
Foundation Academy Charter School
The Barack Obama Green Charter High School
Academy for Urban Leadership Charter School
Passaic Arts and Science Charter School
M.e.t.s. Charter School
Peoples Preparatory Charter School
Paulo Freire Charter School
Newark Prep Charter School
Merit Preparatory Charter School of Newark
South Hunterdon High School
Trenton Stem-To-Civics Charter School
Great Futures Charter School
Marie H Katzenbach School for the Deaf
Asbury Park High School
Atlantic City High School
Atlantic County Institute of Technology
Atlantic County Alternative High School
Audubon Junior/Senior High School
Bayonne High School
Autistic
Hearing Impaired
Emotionally Disturbed
Life Skills
N. A. Bleshman Regional Day School
Multiply Handicaped
Millburn Regional Day School
Bergen County Academies
Bergen County Technical High School - Paramus
Bergen County Technical High School - Teterboro
Applied Technology High School
Bergenfield High School
Governor Livingston High School
Ridge High School
Timber Creek Regional High School
Highland Regional High School
Bloomfield Middle School
Bogota Junior/Senior High School
Boonton High School
Bordentown Regional High School
Community Middle School
Bound Brook High School
Brick Township High School
Brick Township Memorial High School
Bridgeton High School
Bridgewater-Raritan Regional High School
Bridgewater-Raritan Regional Middle School
Buena Regional High School
Bulington City High School
Lumberton Campus
Westampton Campus
Burlington County Alternative High School
Burlington Township High School
Burlington County Inst of Tech - Westhampton
Burlington County Inst of Tech - Medford
James Caldwell High School
Dr. Charles E. Brimm Medical Arts High School
Met East High School
Camden High School
Woodrow Wilson High School
Creative Arts Morgan Village Academy
Camden County Technical School-Pennsauken
Camden County Technical School-Gtc
Cape May County Technical High School
Cape May County High School
Henry P. Becton Regional High School
Carteret High School
Central Regional High School
Central Regional Middle School
Cherry Hill High School East
Cherry Hill High School West
Cinnaminson High School
Arthur L. Johnson High School
Clearview Regional High School
Clearview Regional Middle School
Cliffside Park High School
Clifton High School
Clinton Township Middle School
Collingswood High School
Cranford High School
Cresskill High School
Cumberland County Technical Education Center
Cumberland Regional High School
Delaware Valley Regional High School
Delran High School
Deptford Township High School
Monongahela Middle School
New Sharon School
Dover Middle School
Dumont High School
Dunellen High School
East Brunswick High School
Churchill Jr High School
East Orange Campus High School
East Orange Stem Academy High School
Cicely L. Tyson Community Middle/High School
Patrick F. Healy Middle School
Sojourner Truth Middle School
Hightstown High School
Eastern Regional High School
Memorial Middle School
John P. Stevens High School
Egg Harbor Township High School
Admiral William F. Halsey Junior Health & Public Safety Academy
Alexander Hamilton Preparatory Academy
Thomas A. Edison Career and Technical Academy
Thomas Jefferson Arts Academy
John E. Dwyer Technology Academy
Memorial Senior High School
Emerson Jr Sr High School
Dwight Morrow High School/Academies@englewood
Janis E. Dismus Middle School
Newark Tech
Bloomfield Tech
North 13th St Tech
West Caldwell Tech
Fair Lawn High School
J.p. Case Middle School
Florence Township Memorial High School
Fort Lee High School
Lewis F. Cole Middle School
Franklin Middle School
Colts Neck High School
Freehold Borough High School
Freehold Township High School
Manalapan High School
Marlboro High School
Galloway Township Middle School
Garfield Auxiliary Ms/High School
Glassboro High School
Glassboro Intermediate School
Glen Ridge High School
Glen Rock High School
Gloucester City Junior Senior High School
Gloucester County Institute of Technology
Absegami High School
Oakcrest High School
Cedar Creek High School
Hackensack High School
Hackettstown High School
Haddon Heights Jr-Sr High School
Haddon Township High School
Haddonfield Memorial High School
Hamilton East - Steinert
Hamilton West-Watson
Hamilton North-Nottingham
Hammonton High School
Hanover Park High School
Whippany Park High School
Hasbrouck Heights High School
Henry Hudson Regional School
High Point Regional High School
Hillsborough Township Middle School
Hoboken Junior Senior High School
Holmdel High School
William R. Satz School
Hopatcong High School
Hopewell Valley Central High School
Academy of Technology Design
Bayonne Academy
Knowledge Advanced Skills
County Prep High School
Hunterdon Central Regional High School District
Jackson Liberty High School
Jackson Memorial High School
Jefferson Township High School
Henry Snyder High School
James J Ferris High School
Dr Ronald Mcnair High School
William L Dickinson High School
Infinity Institute
Regional Day School
Keansburg High School
Kearny High School
David Brearley Middle/High School
Keyport High School
Kingsway Regional Middle School
Kingsway Regional High School
Kinnelon High School
Kittatinny Regional High School
Lacey Township Middle School
Lacey Township High School
Lakeland Regional High School
Lawrence Middle School
Lenape High School
Lenape Valley Regional High School
Leonia High School
Lindenwold High School
Long Branch High School
Lower Cape May Regional High School
Richard M. Teitelman Middle School
Pennsville Memorial High School
Lyndhurst High School
Old Bridge High School
Mahwah High School
Mainland Regional High School
Manalapan-Englishtown Middle School
Manasquan High School
Manchester Township High School
Manchester Regional Day School
North Warren Regional School
Manville High School
Maple Shade High School
Matawan Regional High School
Medford Memorial Middle School
Mcvs Assunpink Center Shared Time/Rubino
Mcvs Arthur R. Sypek Center
Mcvs Alternative School
Health Science Academy
Metuchen High School
Middle Township High School
Middlesex High School
Middlesex County Vocational Academy Math Science &engineering Techn
Middlesex County Vocational School East Bruns. School of Career Develop
Middlesex County Vocational School Piscataway School of Career Develop
Middlesex County Vocational School East Brunswick
Middlesex County Vocational School Perth Amboy
Middlesex County Vocational School Piscataway
Middlesex County Vocational Academy Allied Health & Biomedical Science
Middletown High School North
Middletown High School South
Midland Park Junior/Senior High School
Millburn High School
Millville Senior High School
Monmouth Regional High School
Williamstown High School
Monroe Township High School
Montgomery Upper Middle School
Montville Township High School
Moorestown High School
William Allen Middle School
Academy for Law and Public Safety
Academy for Mathematics Science and Engineering
Morris County School of Technology
Morris Hills High School
Morris Knolls High School
Morristown High School
T. E. Harrington Middle School
Mount Olive High School
Neptune High School
New Brunswick High School
New Providence High School
New Providence Middle School
American History High School
Arts High School
Barringer Arts High School
Newark Vocational High School
Malcolm X Shabazz High School
Science Park High School
Weequahic High School
John F Kennedy School
Louise a Spencer Elementary School
Fast Track Success Academy
Newark Innovation Academy
Newark Leadership Academy
Bard Early College High School
Newark Early College High School
Eagle Academy for Young Men of Newark
Girls Academy of Newark
Barringer Academy of S.t.e.a.M.
N J Regional Day School - Newark
North Arlington High School
North Bergen High School
North Brunswick Township High School
North Hunterdon High School
Voorhees High School
North Plainfield Middle School
North Plainfield High School
Northern Burlington County Regional High School
Northern Burlington County Regional Middle School
Northern Highlands Regional High School
Northern Valley Regional High School at Demarest
Northern Valley Regional High School at Old Tappan
Northern Valley Region III
Nutley High School
John H. Walker Middle School
Oaklyn Public School
Ocean City High School
Ocean County Vocational Technical School Lakehurst Center
Marine Academy of Technology and Environmental Science
Ocean County Vocational Technical School Culinary Center
Ocean County Vocational Technical School Brick Center
Ocean County Vocational Technical School Jackson Center
Ocean County Vocational Technical School Toms River Center
Ocean County Vocational Technical School Waretown Center
Performing Arts Academy of the Ocean County Vocational Tech
Ocean Township High School
River Dell Regional High School
River Dell Middle School
Orange Preparatory Academy
Career and Innovation Academy of Orange
Palisades Park Jr-Sr High School
Delaware Avenue School
Paramus High School
Park Ridge High School
Parsippany High School
Parsippany Hills High School
Pascack Hills High School
Pascack Valley High School
Passaic High School # 12
Lincoln Middle School # 4
Passaic Valley Regional High School
Passaic County-Manchester Regional High School
Passaic County Technical Institute
Stars Academy
School of Information Technology
School of Culinary Arts Hospitality & Tourism
School of Government & Public Administration
School of Health Science
School of Earth and Space Science
School of Education and Training
School of Science Technology Engineering & Maths
School of Buisiness Technology
School of Architecture and Construction Trades
Garrett Morgan Academy
Rosa L. Parks School of Fine and Performing Arts
Paulsboro High School
Paulsboro Junior High School
Pemberton Township High School
Penns Grove High School
Pennsauken High School
Howard M Phifer Middle School
Pequannock Township High School
Perth Amboy High School
Overbrook Senior High School
Pinelands Regional High School
Pinelands Regional Junior High School
Piscataway Township High School
Pitman High School
Arthur P Schalick High School
Barack Obama Academy for Academic & Civic Development
Plainfield Academy for the Arts & Advanced Studies
New Egypt High School
Point Pleasant Borough High School
Point Pleasant Beach High School
Pompton Lakes High School
Rahway High School
Rahway 7th & 8th Grade Academy
Indian Hills High School
Ramapo High School
Rancocas Valley Regional High School
Raritan High School
Hazlet Middle School
Red Bank Regional High School
Ridgefield Memorial High School
Slocum Skewes School
Ridgefield Park Jr Sr High School
Abraham Clark High School
Grace Wilday Junior High School
Roselle Park High School
Roxbury High School
Rumson-Fair Haven Regional High School
Saddle Brook Middle/High School
Salem County Career and Technical High School
Sayreville War Memorial High School
Scotch Plains-Fanwood High School
Secaucus High School
Secaucus Middle School
Shore Regional High School
Somerset County Vocational Technical High School
South Amboy Middle/High School
South Plainfield High School
South Plainfield Middle School
Delsea Regional High School
Delsea Regional Middle School
Southern Regional High School
Southern Regional Middle School
Spotswood High School
Jonathan Dayton High School
Sussex County Technical School
Teaneck High School
Tenafly High School
Toms River High School North
Toms River High School South
Toms River High School East
Daylight/Twilight High School
Trenton Central High School - West Campus
Trenton Central High School - Main Campus
Jose Marti Freshman Academy
Westlake
Lamberts Mill Academy
Hillcrest Academy-North
Hillcrest Academy-South
Barnegat High School
Union Senior High School
Allentown High School
Vernon Township High School
Glen Meadow Middle School
Vineland Senior High School
Waldwick High School
Wallkill Valley Regional High School
Wall High School
Wallington Junior Senior High School
Warren Hills Regional High School
Warren Hills Regional Middle School
Washington Township High School
Watchung Hills Regional High School
Wayne Valley High School
Wayne Hills High School
Weehawken High School
West Deptford High School
West Essex High School
West Essex Middle School
Class Academy
Academy of Allied Health and Science
Communications High School
Academy of Law & Public Safety
Monmouth County Vocational Technical High School
Marine Academy of Science and Technology
Monmouth County Career Center
High Technology High School
Biotechnology High School
West Milford High School
Macopin Middle School
West Morris Central High School
West Morris Mendham High School
West New York Middle School
West Windsor-Plainsboro High School North
West Windsor-Plainsboro High School South
Westfield Senior High School
Westwood Junionr/Senior High School
Warren County Vocational Technical School
Wildwood High School
Willingboro High School
Union County Magnet High School
Academy for Allied Health Sciences
Academy for Performing Arts
Union County Tech
Academy for Information Technology
Winslow Township High School
Winslow Township Middle School
Colonia High School
Woodbury Jr-Sr High School
Wood-Ridge Jr/Sr High School
Woodstown High School
Nuview Academy Annex
Middlesex County Academy
Bright Beginnings Learning Center
Nuview Academy
Center for Lifelong Learning
Academy Learning Center
Piscataway Regional Day School
Park Lake School
The Career Center of the Scesc
Somerset Secondary Academy
Essex High School
Essex Campus Academy
Essex Junior Academy
Northern Hills Academy
Esc School at West Amwell
Esc Academy
Cumberland Campus
Alternative Middle & High School
Salem Campus
Daretown School
Warren County Special Services School
Bankbridge Regional School
Skylands School Fot the Exceptional
Pcesc Academy at Preakness
Albuquerque Academy
Sandia Preparatory School
Mesilla Valley Christian Schools
Hope Christian Schools
La Vida Mission School
Paradise Christian School
Rio Grande Christian Academy
Design for Learning Differences School
Gateway Christian School
Rehoboth Christian School
Las Cruces Catholic School
Apostolic Praise Christian Academy
Sandia View Academy
Good News Christian Academy
Canon Christian Academy
Acts Christian Academy
Camino De Paz School
Del Rio Academy
Sierra Blanca Christian Academy
Calvary West Christian High School
New Sunrise Regional Treatment Center
Oak Grove Classical Academy
Valley Bible Baptist
Imago Dei Academy
Little Bear Child Development and
Adventist Academy of Santa Fe
Down to Earth School
Eunice Holiness Academy
Farmington Mennonite School
Gallup Christian School
Santa Fe Waldorf School
Wildcat Christian Academy
The Armand Hammer United World College
The Tutorial School
Bosque School
Clovis Christian Schools
Desert Academy
Hope Connection School
Secondary Learning Center
Calvary Indian Mission School
Rock Christian Academy
Menaul School
Vaughn High School
Rio Rancho High School
Rio Rancho Cyber Academy
V Sue Cleveland High School
Aztec Youth Academy
Lincoln Pines
Camino Nuevo Youth
Roswell Corrections
Lee Cty Corrections
Guadalupe County Correction
Pnm-Santa Fe
Nm Women'S Correction
Southern Nm Correction
Central Nm Correction
Western Nm Correction
Springer Correctional Facility
Northerestern Nm Correctional Facility
Nm School for the Blind and Visually Impaired
Nm School for the Deaf
Sequoyah
Childrens Psychiatry
Alamogordo High School
Academy Del Sol Alternative
Albuquerque High School
Manzano High School
Rio Grande High School
Sandia High School
School on Wheels
West Mesa High School
New Futures School
Career Enrichment
Sierra Alternative
La Cueva High School
Continuation School
South Valley Academy
Nuestros Valores Charter
Public Academy for Performing Arts
Robert F. Kennedy Charter
Los Puentes Charter
Digital Arts and Technology
El Camino Real Academy
La Academia De Esperanza
Abq Charter Academy
Native American Comm Academy
Volcano Vista High School
Bataan Charter School
The Alb Talent Development Charter
Corrales International
Atrisco Heritage Academy High School
Gordon Bernell Charter
Nex Gen Academy
Highland Autism Center
Ecademy Virtual High School
College and Career High School
Animas 7-12 School
Cottonwood Classical Prep
Media Arts Collaborative Charter
Gilbert L Sena Charter High School
School of Dreams Academy
International School at Mesa Del Sol
Creative Ed Prep #1
Alma D'Arte Charter
Taos Academy
Nm School for the Arts
Artesia Park Junior High School
Abq School of Excellence
Abq Sign Language Academy
Tierra Adentro
The Master Program
The Ask Academy
Ace Leadership High School
Academy of Trades and Tech
Albuquerque Institute of Math & Science
Amy Biehl Charter High School
Southwest Intermediate Learning Center
Southwest Secondary Learning Center
Aldo Leopold Charter
The Great Academy
Mission Achievement and Success
Vista Nueva High School
Sw Aeronautics Mathematics and Science Academy
Estancia Valley Classical Academy
Mccurdy Charter School
New America School - Las Cruces
Walatowa Charter High School
New Mexico Connections Academy
Anthony Charter School
Health Leadership High School
Explore Academy
Technology Leadership
Belen High School
Belen Middle School
Belen Infinity High School
Bernalillo High School
Mesa Alta Jr High School
Charlie Y. Brown Alternative
Capitan High School
Carlsbad Intermediate School
Jefferson Montessori
Carlsbad Early College High School
Carrizozo High School
Kirtland Middle School
Shiprock High School
Newcomb High School
Career Prep Alternative
Escalante Middle/High School
Clayton Junior High School
Cloudcroft High School
Clovis Hs Freshman Academy
Cobre High School
Snell Middle School
Deming High School
Deming Cesar Chavez
Red Mountain Middle School
Des Moines High School
Dulce Junior/Senior High School
Espanola Valley High School
Carlos F. Vigil Middle School
Estancia Middle School
Estancia Valley Learning
Rocinante High School
Piedra Vista High School
New Mexico Virtual Academy
Floyd High School
Fort Sumner High School
Chaparral Middle School
Gadsden Middle School
Gadsden High School
Santa Teresa Middle School
Alta Vista Early College High School
Crownpoint High School
Gallup High School
Navajo Pine High School
Thoreau High School
Tohatchi High School
Gallup Central Alternative
Ramah High School
Miyamura High School
Education Dev Centert
Tse'Yi'Gai High School
Grady Middle School
Grants High School
Laguna-Acoma High School
Los Alamitos Middle School
Laguna-Acoma Middle School
Hagerman High School
Hatch Valley High School
Hobbs Freshman High School
Hobbs High School
Hondo High School
House High School
House Junior High School
Jal Jr High School
Jal High School
Jemez Valley High School
Las Cruces High School
Onate High School
Rio Grande Preparatory Institute
Arrowhead Park Medical Academy
Robertson High School
W Las Vegas High School
Wlv Family Partnership
Dugan-Tarango Middle School
Lordsburg High School
Los Alamos Middle School
Los Alamos High School
Los Lunas High School
Los Lunas Middle School
Valencia Middle School
Century Alternative High School
Loving High School
Lovington High School
Taylor Middle School
New Hope Alternative High School
Lovington Freshman Academy
Magdalena High School
Maxwell Middle School
Melrose Junior
Mora High School
Moriarty High School
Mosquero High School
Mountainair High School
Mesa Vista High School
Mesa Vista Middle School
Pecos High School
Penasco High School
Penasco Middle School
Pojoaque High School
Pojoaque Middle School
Portales High School
Portales Jr High School
Quemado High School
Questa High School
Questa Jr High School
Raton High School
Reserve High School
Nm Military Institute
Ruidoso High School
San Jon High School
De Vargas Middle School
Calvin Capshaw Middle School
Academy at Larragoite
Academy for Tech & Class
Mandela International Magnet (mims)
Santa Fe Engage
Cliff High School
Silver High School
Opportunity High School
Socorro High School
Springer High School
Taos High School
Chrysalis Alternative
Taos Cyber Magnet
Tatum High School
Tatum Jr High School
Texico High School
Tucumcari High School
Tularosa High School
Tularosa Middle School
Wagon Mound High School
Zuni High School
Twin Buttes High School
Alamo Navajo School
Mescalero Apache School
Pine Hill Schools
Navajo Preparatory School
Wingate High School
Shiprock Northwest High School
Santa Fe Indian School
To'Hajiilee Day School
Bishop Manogue Catholic High School
Bishop Gorman High School
The Adelson Educational Campus-Las Vegas
Faith Lutheran Middle School & High School
New Horizons Center for Learning
Black Mountain Academy & Preschool
Montessori Visions Academy
Word of Life Christian Academy
Sierra Lutheran High School
American Heritage Academy
Excel Christian School
The Henderson International School
Calvary Chapel Green Valley Christian Academy
Trinity International School
Lone Mountain Academy
Newton Learning Center
Free World U
Lake Mead Christian Academy
Truckee Meadows Private School
Academy for Learning
Spring Valley Christian Academy
Mountain View Montessori School
Sage Ridge School
Green Valley Christian School
Nevada State High School
Silver State High School
Nevada Connections Academy
Nevada Virtual Academy
Coral Academy of Science Las Vegas
Beacon Academy of Nevada
Quest Academy
Oasis Academy
Somerset Academy of Las Vegas
Leadership Academy of Nevada
Founders Academy of Las Vegas
Equipo Academy School
The Davidson Academy of Nevada
Churchill County High School
Basic High School
Bonanza High School
Boulder City High School
Ed W Clark High School
Las Vegas High School
Moapa Valley High School
Jeffrey Behavior Jr/Sr High School
Rancho High School
Spring Mountain J/Shs
Morris Sunset East High School
Variety School
Virgin Valley High School
Walter V Long Elementary School
Las Vegas Academy of Int'L Studies Performing and Visual Ar
Clark County Detention Center
Sandy Valley Jr/Sr High School
Burk Horizon Southwest Sunset High School
Global Community Hs at Morris Hall
Cowan Sunset Southeast High School
Lilly & Wing Fong Elementary School
John F Miller School
Helen Jydstrup Elementary School
Cheyenne High School
Cimarron Memorial High School
Laughlin Jr/Sr High School
Advanced Technologies Academy
College of So. Nv Hs East
College of So. Nv Hs West
West Prepatory Academy at Charlles I West Hall Sec
College of So. Nv Hs South
Desert Pines High School
South Continuation J/Shs
Biltmore Continuation High School
Canyon Springs High School and the Leadership and Law Prepar
Del Sol Academy of the Performing Arts
Eileen Conners Elementary School
Judy & John L Goolsby Elementary School
Cowan Behavior J/Shs
Peterson Behavior Jr/Sr High School
Morris Behavior Jr/Sr High School
Odyssey Charter High School
Southwest Behavior J/Shs
Spring Valley High School
Arbor View High School
Andre Agassi College Preparatory Academy
Desert Willow Secondary
Miley Achievement Center Sec
Explore Knowledge Academy Charter Secondary
East Career Technical Academy
Innovations International Charter School of Nv
Desert Oasis High School
Northwest Career and Technical Academy
Desert Rose High School
Helen J Stewart School
Veterans Tribute Career Techincal Academy
Southwest Career and Technical Academy
Southern Desert Correctional Center
Henry & Evelyn Bozarth Elementary School
High Desert Correctional Center
Florence Mcclure Correctional Center
Southeast Career Technical Academy
West Career & Technical Academy
Nevada Learning Academy at Ccsd
Youthful Offender Program at High Desert State Prison
George Whittell High School
Jacobsen High (china Spring Yc)
Douglas Alternative School
Aspire Academy High School
Elko High School
West Wendover High School
Carlin High School
Jackpot High School
Owyhee High School (all Nv & Idaho Only)
Carlin Junior High School
Owyhee Junior High School (all Nv & Idaho Only)
Wells Junior High School
Jackpot Junior High School
West Wendover Junior High School
Northeastern Nevada Virtual Academy
Eureka County High School
Eureka County Online School
Albert M Lowry High School
MC Dermitt High School
Winnemucca Junior High School
Leighton Hall (dentention Center)
Austin School
C O Bastian (caliente Youth Center)
Pahranagat Valley High School
Meadow Valley Middle School
Lincoln County Alternative
Lincoln County Adult Correction
Fernley High School
Smith Valley Schools
Yerington High School
Dayton Intermediate School
Silver Stage High School
Eagle Ridge High School
Silverland Middle School
Mineral County High School
Hawthorne Junior High School
Mineral Alternative Education
Beatty High School
Gabbs High School
Pahrump Valley High School
Tonopah High School
Round Mountain High School
Pathways High (alternative)
Pioneer (alternative) High School
Pershing County High School (and Alternative Ed)
Virginia City High School
E Otis Vaughn Middle School
Earl Wooster High School
Edward C Reed High School
George L Dilworth Middle School
Gerlach K-12
Incline High School
Marvin Picollo School
William O'Brien Middle School
Procter R Hug High School
Reno High School
Sparks High School
Robert MC Queen High School
Tmcc Magnet High School
I Can Do Anything Charter High School
Coral Academy Charter School Secondary
Spanish Springs High School
North Valleys High School
High Desert Montessori Charter School
Academy of Career Education Charter School
Damonte Ranch High School
Rainshadow Community Charter High School
Yvonne Shaw Middle School
Academy of Art Careers and Technology
Washoe Inspire Academy
North Star Online School
Innovations High School
White Pine High School
Steptoe Valley High School
Lund High School
Pyramid Lake High School
St Catharine Academy
St Raymond High School for Boys
St Vincent Ferrer High School
St Gregory the Great School
St George Academy
Notre Dame Academy High School
St John Villa Academy - High School
St Peters Boys High School
Archbishop Stepinac High School
John F Kennedy Catholic High School
School of the Holy Child
Academy of Mt St Ursula
The Ursuline School
John S Burke Catholic High School
Maria Regina High School
John a Coleman Catholic High School
Iona Preparatory School
Cardinal Spellman High School
St Barnabas High School
All Hallows High School
Albertus Magnus High School
Cardinal Hayes High School
Moore Catholic High School
Msgr Scanlan High School
St Raymond Academy for Girls
Lasalle School
Saratoga Central Catholic High School
La Salle Institute
Bishop Maginn High School
St Kevin Catholic Academy
St Francis Preparatory School
The Mary Louis Academy
Christ the King High School
St Agnes Academic School
Xaverian High School
St Saviour High School
Archbishop Molloy High School
Fontbonne Hall Academy
Bishop Loughlin Memorial High School
Cathedral Preparatory School and Seminary
Mount Mercy Academy
Bishop Timon-St Jude High School
Canisius High School
Niagara Catholic High School
Southern Tier Catholic School
Cardinal O Hara High School
Mount St Mary Academy
Immaculata Academy
Archbishop Walsh High School
Seton Catholic Central
Immaculate Heart Central Jr/Sr High School
School of the Holy Childhood
Villa of Hope
Norte Dame High School
Aquinas Institute
Bishop Kearney High School
Mcquaid Jesuit
Our Lady of Mercy School for Young Women
Maryhaven Center of Hope
Holy Trinity Diocesan High School
St Anthonys High School
Bishop Mcgann-Mercy Diocesan High School
Kellenberg Memorial High School
St John the Baptist Diocesan High School
Madonna Height School
Seton Catholic Central Jr/Sr High School
Bishop Ludden Jr Sr High School
Bishop Grimes Jr-Sr High School
Brooklyn Friends School
Friends Seminary
Trinity-Pawling School
Hoosac School
Yeshiva Mesivta Arugath Habosem
Tiferes Bnos / Cong Ahavaz Shulem Nadverna
Yeshiva Darchei Torah
Talmudical Institute of Upstate Ny
Beth Rochel School
Yeshiva University High School
Mosdos Chasidei Square - Boro Park
Beth Rivka High School
Yeshiva of Staten Island
Friends Academy
Clear View School Day Treatment
Hawthorne Valley School
Henrietta G Lewis Campus School
The School at Springbrook
Adirondack Christian School
Albany Academies
Riverdale Country School
Schechter School of Long Island
Nichols School
The Waldorf School of Garden City
Poly Prep Country Day School
New York Military Academy
Lexington School for the Deaf
Shulamith School for Girls of Brooklyn
Prospect Park Yeshiva
The Allen-Stevenson School
Berkeley Carroll School
Faith Heritage School
The Churchill School & Center
Maplebrook School
Our Saviour Lutheran School
Yeshiva Karlin Stolin
Hanc - Middle & High School
Yeshiva University High School Girls
Crystal Light Mennonite School
Hebrew Day School of Sullivan
Martin Luther School
Manlius Pebble Hill School
The Stony Brook School
Darrow School
Portledge School
Buckley School
Grace Church School
Nightingale-Bamford School
Twin Tiers Christian Academy
Christian Central Academy
The Hewitt School
The Harley School
Buffalo Seminary
North Country School
Rockland Country Day School
Brearley School
Packer Collegiate Institute
Millbrook School
St Bernards School
The Storm King School
Emma Willard School
Rye Country Day School
The Masters School
Cascadilla School
Central Baptist Christian Academy
Northeast Parent & Child Society
Baldwinsville Christian Academy
Northstar Christian Academy
Green Meadow Waldorf School
Gustavus Adolphus Learning Center
Hillside Children'S Center -Andrews Trahey Campus
Houghton Academy
The Lorge School
Loudonville Christian School
Lycee Francais De New York
Marathon Christian Academy
Martin De Porres School
New York Institute for Special Education
The Orchard School
Neil Hellman School/Parsons Child & Family Center
Ross Corners Christian Academy
Mekeel Christian School
Anderson Center for Autism
Dalton School
The Gow School
The Hallen School
The Karafin School
The Beekman School
The Center for Discovery
Vincent Smith School
Phyllis L Susser School for Exceptional Children I
Trinity School
West Seneca Christian School
The Biondi School
Pathfinder Village School
Upton Lake Christian School
Greater New York Academy
Parkview Jr Academy
Yeshiva Farm Settlement School
St Jean Baptiste High School
Horace Mann School
Ezra Academy
Cantalician Center for Learning
Latham Christian Academy
Bethel Baptist Christian Academy
Lakeshore Christian School
The Kildonan School
Mountainside Christian Academy
Faith Bible Academy
Excelsior Elementary School
League School
Bais Rochel School
Yeshiva & Misivta Tiferes Elimelech
Harmony Christian School
Wildwood School
Long Island School for the Gifted
Upper Room Christian School
Doane Stuart School
Valley Heights Christian Academy
Mohawk Valley Christian Academy
Yeshivah of Flatbush Joel Braverman High School
Bnos Zion of Bobov
Yeshiva Derech Hatorah
River Valley Mennonite School
Harmony Heights School
Hebrew Academy Five Towns Rockaway High School
United Nations International School
Shevach High School
The Children'S Center at Ucp
Smithtown Christian School
Center for Spectrum Services
Truthville Christian Academy
Ohr Hameir Seminary - Tifereth Israel High School
German International School New York
Wawarsing Christian Academy
Cleary School for the Deaf
Community Academic Prep
Cooke Center for Learning & Development
Andalusia School
Followers of Jesus School
Hebrew Academy of Long Beach
Lev Bais Yaakov
Little River Community School
Miraj Islamic School
Old Time Baptist Academy
Ramaz Upper School
Sappo School
Midrash L'Man Achai
Smith School (the)
Talmud Torah Bais Yechiel-Nitra
Talmud Torah Tashbar
Torah Academy High School
Yeshiva Ohr Reuven
Yeshiva Ohavei Torah of Riverdale
Ateres Bais Yaakov Academy of Rockland
Al-Madinah School
Dwight School
B'Not Rachel High School for Girls
Bais Yaakov D'Rav Hirsch
Congregation Noam E Lizensk
Drs Yeshiva High School for Boys
Great Tomorrows Elementary Middle School
Lyceum Kennedy
Mesivta Ateres Yaakov
Shaarei Arazim of Monsey
Mountain Lake Academy
New Hope Manor
North Shore Hebrew Academy High School
Waldorf School of Saratoga Springs
The Westfield Day School
Aaron School
Ascent School for Individuals with Autism
Bnos Margulia Viznitz
Bnos Square of Williamsburg
Bnos Yisroel Girls' School of Viznitz
Center Road Christian Academy
Darchai Menachem Inc
Gateway-Longview Lynde School
Helderberg Christian School
Learningspring School
White Lotus School
MC Carton School
Machon Bais Yaakov Hilda Birn High School
Nassau Suffolk Services for Autism
Poughkeepsie Day School
Sar High School
Sheri Torah V'Yoel Moshe
St Joseph Hill Academy High School
The Solomon Schechter School of Westchester
Montfort Academy
Talmud Torah of Bobov
West End Day School
Yeshiva Birchas Shmuel
Martin De Porres High School
Nesivos Bais Yaakov
Heschel School/Lower & Middle School
Al-Mamoor School
Berkeley Carroll Elementary School
Genesee Christian Academy
Hillside Children'S Center
Kulanu Academy
Yeshivat Mekor Chaim
Mesivta Kesser Yisroel of Willowbrook
New Creation Fellowship Academy
Ohr Halimud - the Multi Sensory Learning Center
Ridge School
Soundview Preparatory School
The Ideal School of Manhattan
Yeshiva Yesode Hatorah
Robert Louis Stevenson School
Marymount School of New York
Ahrc Middle/High School
Bobover Yeshiva of Monsey
Brooklyn Autism Center Academy
Hillside Children'S Center-Snell Farm Campus Schoo
The Holy Name of Jesus Academy
Lincoln Hall Ives School
Joseph S Gruss Yeshiva High School
Mary Cariola Childrens Center
Mt Pleasant Christian Academy
Reach for the Stars Learning Center
Rebecca School
The Elija School
Westchester Muslim Center School
Wilton Baptist Academy
Bishop Patrick V Ahern High School
Blessed Virgin Mary-Mother of God Academy
Bnos Yaakov
Bnot Chaya Academy
Center for Disability Services
Duane Lake Academy
Hudson Valley Sudbury School
Islamic Leadership School
Cristo Rey Brooklyn High School
The Agile Learning Center
Mesivta Maamar Mordechai
Midreshet Shalhevet-Shalhevet High Schl for Girls
Monsey Beis Chaya Mushka-High School
Mother Franciska Elementary School
Pascack Valley Learing Center
Saints Tabernacle School of Excellence
Sgt Henry Johnson Youth Leadership Academy
Christ the King Preparatory Academy
Congregation Machon Tiferes Bachurim
Congregation Mesifta Ohr Hatalmud
Pascack Valley Learning Center
Dominican Academy
Ezra Hatzvy Academy
Gersh Academy- Inc
Harriet Tubman Democratic High School
J G B Education Services
John a Coleman School
Rochester School for the Deaf
Yeshivat Darche Eres Inc
Augustan Classical Academy
Aichhorn School (the)
Bais Yaakov High School of South Fallsburg
Congregation Machna Shalva (girls Dept.)
Cong Khal Yereim Yesh Bais Hillel
Bnos Esther Pupa
Creative Minds Montessori School
Daytop Prep School
Eisek Hatorah D'Rachmistrivka
Gustavus Adolphus Child & Family
Hebrew Academy-Lower School
Manhattan Children'S Center (the)
Mesilas Bais Yaakov
Mesivta Ahavas Hatorah
Mesivta Nesivos Hatalmud
Mesivta of Yeshiva D'Monsey
Mesivta Yam Hatorah
New York School for the Deaf
Ohel Chaya
Quad Preparatory School (the)
Sunshine Alternative Education Center
Talmud Torah Me'Or Hachaim Viznitz
The Birch Wathen Lenox School
Torah High School Long Beach
Upward Look Christian Academy
Woodward Mental Health Center
Yeshiva Derech Chaim
Yeshiva Ohr Moleh Koson
Yeshiva Ohr Torah
Yeshiva Ohr Yisrael
Cong. Darkei Tshivo of Dinov
Yeshiva Tiferes Shmiel D'Aleksander
Yeshiva Yesodei Hachaim
Yeshivah Prep High School
Bais Yaakov Dgur High School
Blossom Garden Friends School
Cardinal Hayes School for Special Children
Central Baptist Christian School
Children'S Home of Wyoming Conference
Corning Christian Academy
Cortland Christian Academy
Crystal Valley Christian School
The Hegitage Eduacation Program
Evangel Christian School
Faith Fellowship Christian School
Destiny Christian School & Preschool
Fellowship of Learning School
Finger Lakes Christian School
French American School of New York
Hasc - Hebrew Academy for Special Children
Keio Academy of New York
Ketchum Grande School of the Charton School
Leonard E Burket Christian School
Mesivta Yeshiva Rabbi Chaim Berlin
Mesivta Rabbi Samson Raphael Hirsch
No Spencer Christian Academy
Parkside School
Sister Clara Muhammad School
Talmud Torah Khal Adas Yereim
Tomer Dvora High School
The Children'S Learning Center
Yeshiva Congregation Toras Yuf
Yeshivat or Hatorah
Rambam Mesivta
St Ann'S School
Yeshivah Education for Special Students
Tiferes Miriam School for Girls
Maimonides Hebrew Day School
Oneonta Community Christian School
Al-Ihsan Academy
Bnos Yerushalayim School
Developmental Disabilities Institute
Hillside Childrens Center Halpern
La Scuola D Italia Guglielmo Marconi
Long Island Lutheran Middle & High School
Crescent School
Elmira Christian Academy
The Harvey School
Bais Yaakov of Ramapo
Bnai Yoel School
Darul Uloom Al Madania
Manhattan High School for Girls
Mesivta Yesodei Yeshurun
Mt Moriah Academy
Rockland Institute for Special Education
Christian Academy of Western New York
Stella K Abraham High School for Girls
Congregation Bais Malka
Bais Sarah-Educ School for Girls
Cardinal Mccloskey School
The Center for Developmental Disabilities
Devereux in Ny
Grapeville Christian School
Harriet Eisman Community School
Hillside Childrens Center - Finger Lakes Campus
Hope Hall School
Orleans County Christian School
Talmud Torah of Kasho
Tyburn Academy of Mary Immaculate
Annur Islamic School
Aka-East Flatbush Religious School for Girls
Long Island Baptist Academy
Valley Stream Christian Academy
Holy Cross Academy
Hudson View Christian Academy
Talmud Torah Imrei Chaim
Torah Academy High School for Girls
Yeshiva & Mesivta V'Yoel Moshe
Zvi Dov Roth Academy of Yeshiva Rambam
St Anne Institute
Bnos Bais Yaakov / Tichon Meir Moshe
Westchester Exceptional Childrens School
Yeshiva Ateret Torah
Shaarei Torah of Rockland
The Norman Howard School
Fordham Preparatory School
Mosdos Chasidei Square
Yeshiva Ahavas Israel Boys
Qsac School
Teci Prep
East Academy of Science & Technology
Talmud Torah Ohr Moshe
Mesivta Chofetz Chaim
Shield Institute of Flushing
Jewish Center for Special Educ
Hebrew Academy for Special
Educational Inst Oholei Torah
Bais Yaakov Oz Vehodor
Darchei Torah
Fusion
Yeshiva Beth Joseph Zvi
United Talmudical Academy
Beth Rachel School for Girls
Kpi
Bnos Yaakov Yi of Flatbush
Yeshiva Nesivos Chaim
United Talmudical Academy of Borough Park
Yeshiva Tiferes Elimelech
Yeshivas Novominsk
Montessori Day School-Brooklyn
St Catherine & George
St Christopher-Ottilie School
Lasalle Academy
Avenues the World School
Cooke Center Academy
Montessori School of Ny
School for Young Performers
Sinai Academy
Yeshiva Shaar Hatorah
Sinai Academic Center
Al-Noor School
Brooklyn Blue Feather School
Yeshiva Vyelipol
Mesivta High School
Our Savior New American School
Mount St Michael Academy
Calhoun School
Nardin Academy
James a Green High School
Sauquoit Valley High School
Edwards-Knox Junior-Senior High School
Mohonasen Senior High School
Broadalbin-Perth High School
Cherry Valley-Springfield Central School
Jasper-Troupsburg Junior-Senior High School
Bellport Senior High School
Saranac High School
Cobleskill-Richmondville High School
Wayland-Cohocton High School
Bolivar-Richburg Junior-Senior High School
Oneida Senior High School
Allegany-Limestone High School
Averill Park High School
Genesee Valley Central School
Allegany County Sheriff C/O Treasurer
Chautauqua Lake Secondary School
Chautauqua Lake Elementary School
Chautauqua County Jail
Unadilla Valley Secondary School
Campbell-Savona Junior/Senior High School
Mattituck Junior-Senior High School
Sullivan West High School at Lake Huntington
Cattaraugus-Little Valley High School
Charter School for Applied Technologies
Tapestry Charter School
Bronx Preparatory Charter School
John V Lindsay Wildcat Academy Charter School
Kipp Academy Charter School
Renaissance Charter School (the)
Global Concepts Charter School
Lower East Side Preparatory High School
East Side Community School
Marta Valle High School
Cascades High School
University Neighborhood High School
New Explorations into Sciencetech and Math High School
Henry Street School for International Studies
Forsythe Satellite Academy
High School for Environmental Studies
Landmark High School
Manhattan Village Academy
Manhattan International High School
Unity Center for Urban Technologies
Liberty High School Academy for Newcomers
Hs 560 City-As-School
Satellite Academy High School
High School for Health Professions & Human Services
Leadership & Public Service High School
High School of Economics & Finance
Talent Unlimited High School
Jacqueline Kennedy-Onassis High School
Repertory Company High School for Theatre Arts
Institute for Collaborative Education
Professional Performing Arts High School
Art and Design High School
Chelsea Career and Technical Education High School
High School of Fashion Industries (the)
Murry Bergtraum High School for Business Careers
Baruch College Campus High School
Nyc Lab High School for Collaborative Studies
School of the Future High School
Nyc Museum School
Stuyvesant High School
Humanities Preparatory Academy
Urban Academy Laboratory High School
Life Sciences Secondary School
Ms 260 Clinton School Writers & Artists
American Sign Language & English Secondary School
High School of Graphic Communication Arts
Richard R Green High School of Teaching
Manhattan Comprehensive Night and Day High School
New Design High School
Manhattan Bridges High School
Harvey Milk High School
High School for Dual Language and Asian Studies
Urban Assembly New York Harbor School
Food and Finance High School
Essex Street Academy
High School of Hospitality Management
Urban Assembly School of Design and Construction
Urban Assembly School of Business for Young Women
Facing History School (the)
Urban Assembly Academy of Government and Law
Lower Manhattan Arts Academy
James Baldwin School-A School for Expeditionary Lrning
Nyc Ischool
Gramercy Arts High School
High School for Language and Diplomacy (the)
Manhattan Business Academy
Quest to Learn
Business of Sports School
Emma Lazarus High School
Manhattan Academy for Arts and Languages
International High School at Union Square
Hudson High School of Learning Technologies
Murray Hill Academy
Urban Assembly Gateway School for Technology
Union Square Academy for Health Sciences
Harvest Collegiate High School
Academy for Software Engineering
Urban Assembly School for Emergency Management (the)
Stephen T Mather Building Arts and Craftmanship High School
Urban Assembly Maker Academy
Manhattan Early College School for Advertising
Edward a Reynolds West Side High School
Wadleigh Perf and Visual Arts
Fiorello H Laguardia High School
High School for Law Advocacy and Community Justice
High School of Arts and Technology
Manhattan/Hunter Science High School
Frederick Douglass Academy II Secondary School
Urban Assembly School for Media Studies
High School for Arts Imagination and Inquiry
Special Music School
Innovation Diploma Plus
Global Learning Collaborative (the)
Urban Assembly School for Green Careers (the)
Frank Mccourt High School
Coalition School for Social Change
Park East High School
Central Park East High School
Young Women'S Leadership School
Heritage School (the)
Manhattan Center for Science & Mathematics
Esperanza Prepatory Academy
Harlem Village Academy Charter School Ehvacs
Choir Academy of Harlem
Frederick Douglass Academy
Bread & Roses Integrated Arts High School
Thurgood Marshall Academy for Learning & Social Change
High School Math Science and Engineering at Ccny
Mott Hall High School
Harlem Renaissance High School
Urban Assembly for the Performing Arts
Columbia Secondary School
Academy for Social Action-A College Board School
Urban Assembly School for Global Commerce (the)
Kipp Star College Prep Charter
Gregorio Luperon High School for Science and Mathematics
College Academy (the)
High School for Media & Communications
High School for Law & Public Service
High School for Health Careers & Sciences
A Philip Randolph Campus High School
City College Academy of the Arts
Community Health Academy of the Heights
Washington Heights Expeditionary Learning School
High School for Excellence and Innovation
Inwood Early College for Health and Information Technologies
University Heights Secondary School-Bronx Community College
Hostos-Lincoln Academy of Science
Foreign Language Academy of Global Studies
Health Opportunities High School
Alfred E Smith Career and Technical High School
Community School for Social Justice
Mott Haven Village Prep High School
Bronx Leadership Academy II High School
Urban Assembly Bronx Academy of Letters (the)
Urban Assembly School for Careers in Sports
New Explorers High School
Ms 223 Laboratory School of Finance and Technology (the)
South Bronx Preparatory - a College Board School
Crotona Academy High School
International Community High School
Jill Chaifetz Transfer High School
Bronx Haven High School
Bronx Design and Construction Academy
Mott Haven Community High School
Hero High School
Herbert H Lehman High School
Banana Kelly High School
Bronx Guild High School
Bronx Studio School for Writers and Artists
Women'S Academy of Excellence
Millenium Art Academy
Renaissance High School for Musical Theater and Technology
Pablo Neruda Academy for Architecture and World Studies
Felisa Rincon De Gautier Institute for Law and Public Policy
Holcombe L Rucker School of Community Research
Bronx Community High School
Antonia Pantoja Preparatory Academy
Archimedes Academy-Math Sci Tech
Bronx Bridges High School
Bronx Arena High School
Westchester Square Academy
School for Tourism and Hospitality
Bronx Compass High School
Pelham Lab High School
Schuylerville Preparatory High School
Bronx River High School
Bronx Leadership Academy High School
Bronx School for Law Government and Justice
Bronx International High School
School for Excellence
Bronx High School of Business
Bronx High School for Medical Science
Jonathan Levin Hs of Media and Communications
High School for Violin and Dance
Comprehensive Model School Project Ms 327
Frederick Douglass Academy III Secondary School
Bronx Collelgiate Academy
Eagle Academy for Young Men
Urban Assembly School for Applied Math and Science
Morris Academy for Collaborative Studies
Eximius College Preparatory Academy
Mott Hall Bronx High School
Bronx Center for Science and Mathematics
Leadership Institute
Validus Preparatory Academy
Bronx Early College Academy for Teaching and Learning
Dreamyard Preparatory School
Academy for Language and Technology
Claremont International High School
Young Women'S Leadership School of the Bronx
New Directions Secondary School
Bronx High School of Science
Dewitt Clinton High School
Riverdale/Kingsbridge Academy (ms/Hs 141)
In-Tech Academy (ms/Hs 368)
High School for Teaching and the Professions
Belmont Preparatory High School
Fordham High School for the Arts
Fordham Leadership Academy for Business & Technology
Bronx High School-Law and Community Service
Marble Hill High School of International Studies
High School of American Studies at Lehman College
Bronx Theatre High School
Celia Cruz Bronx High School of Music (the)
West Bronx Academy for the Future
Bronx Engineering and Technology Academy
Marie Curie High School-Nursing Medicine & Applied Hlth Prof
Bronx School of Law and Finance
Providing Urban Learners Success in Education High School
Theatre Arts Production Company School
Kingsbridge International High School
International School for Liberal Arts
Knowledge and Power Prep Academy International High School
English Language Learners and International Support
Crotona International High School
High School for Energy and Technology
Bronx Academy for Software Engineering (base)
Bronx Collaborative High School
World View High School
Harry S Truman High School
Bronx High School for the Visual Arts
Pelham Preparatory Academy
High School of Contemporary Arts
Bronx Aerospace High School
Bronx Health Sciences High School
Bronx High School for Writing and Communication Arts
Bronx Lab School
High School of Computers and Technology
Collegiate Institute for Math and Science
Bronx Academy of Health Careers
Astor Collegiate Academy
New World High School
Bronxwood Preparatory Academy (the)
Academy for Scholarship and Entrepreneurship
High School for Language and Innovation
Bronxdale High School
Bronx Regional High School
Fannie Lou Hamer Freedom High School
Wings Academy
Monroe Academy for Visual Arts & Design
High School of World Cultures
Peace and Diversity Academy
East Bronx Academy for the Future
Bronx Latin School
Explorations Academy
Mott Hall V
Metropolitan High School (the)
Urban Assembly School for Wildlife Conservation
Pan American International High School at Monroe
Cinema School (the)
Bronx Career and College Preparatory High School
Arturo a Schomburg Satellite Academy Bronx
Bronx Envision Academy
Metropolitan Soundview High School (the)
Bedford Stuyvesant Preparatory High School
Science Skills Center High School
Brooklyn International High School at Waters Edge
Brooklyn Technical High School
George Westinghouse Career & Technical Ed High School
Benjamin Banneker Academy
Acorn Community High School
Dr Susan S Mckinney Secondary School of the Arts
Bedford Academy High School
Brooklyn Academy High School
Urban Assembly School for Law and Justice
Urban Assembly School of Music and Art at Waters Edge (the)
Urban Assembly Institute of Math and Science for Young Women
Brooklyn Community High School-Communication Arts & Media
Brooklyn High School for Leadership and Community
City Polytechnic High School
Brooklyn School for Global Studies
Cobble Hill School of American Studies
Brooklyn High School of the Arts
Secondary School for Law
School for International Studies
South Brooklyn Community High School
Brooklyn Secondary School for Collaborative Studies
Park Slope Collegiate
Secondary School for Journalism
West Brooklyn Community High School
Khalil Gibran International Academy
Sunset Park High School
Brooklyn Frontiers High School
Millennium Brooklyn High School
Boys and Girls High School
Brooklyn High School for Law and Technology
Frederick Douglass Academy IV Secondary School
Gotham Professional Arts Academy
Brooklyn Academy of Global Finance (the)
Research and Service High School
Nelson Mandela High School
Medgar Evers College Preparatory School
Clara Barton High School
W E B Dubois Academic High School
Hs for Public Service-Heroes of Tomorrow
Brooklyn School for Music & Theater
Science Tech & Research High School at Erasmus
Brooklyn Academy of Science and the Environment
School for Human Rights (the)
School for Democracy and Leadership
International High School at Prospect Heights
High School for Global Citizenship (the)
High School for Youth and Community Development
High School for Service and Learning at Erasmus
Brownsville Academy High School
Academy of Hospitality and Tourism
Academy for College Prep and Career Exp
Academy for Health Careers
Pathways in Technology Early College High School
Brooklyn Institute for Liberal Arts
Brooklyn Generation School
Kurt Hahn Expeditionary Learning School
Arts and Media Preparatory Academy
Brooklyn Bridge Academy
It Takes a Village Academy
Brooklyn Theatre Arts High School
Victory Collegiate High School
Olympus Academy
High School for Medical Professions
Cultural Academy for the Arts and Sciences
Urban Action Academy
Academy for Conservation and the Environment
High School for Innovation in Advertising and Media
East Brooklyn Community High School
Ebc High School for Public Service-Bushwick
All City Leadership Secondary School
Academy of Urban Planning
Bushwick School for Social Justice
Bushwick Leaders Hs for Academic Excellence
Bushwick Community High School
Academy for Environmental Leadership
Brooklyn School for Math and Research (the)
Robert F Wagner Jr Secondary School-Arts and Technology
Aviation Career and Technical High School
Grover Cleveland High School
Queens Vocational and Technical High School
High School for Arts and Business
Middle College High School at Laguardia Community College
International High School at Laguardia Community College
Academy of Finance and Enterprise
High School of Applied Communications
Bard High School Early College Queens
Civic Leadership Academy
Voyages Preparatory
Pan American International High School
Maspeth High School
International High School for Health Sciences
Rose M Singer Center
Benjamin N Cardozo High School
Francis Lewis High School
Martin Van Buren High School
Queens High School of Teaching Liberal Arts and Sciences
Business Technology Early College High School
Queens Gateway to Health Sciences Secondary School
Jhs 157 Stephen a Halsey
Thomas a Edison Career and Technical High School
Queens High School for the Sciences at York College
Hs for Law Enforcement and Public Safety
Young Women'S Leadership School of Queens
York Early College Academy
Queens Collegiate - a College Board School
Hillside Arts and Letters Academy
Queens Satellite High School for Opportunity
Metropolitan Expeditionary Learning School
Queens Metropolitan High School
High School for Community Leadership
Jamaica Gateway to the Sciences
Math/Science Research and Technology Magnet High School
Law Government and Community Service High School
Business/Comptr App & Entrepre
Humanities and Arts Magnet High School
Excelsior Preparatorty High School
George Washington Carver High School for the Sciences
Queens Preparatory Academy
Pathways College Preparatory School: a College Board School
Preparatory Academy for Writers: a College Board School
Eagle Academy for Young Men III
Cambria Heights Academy
Institute for Health Professionals at Cambria Heights
Benjamin Franklin Hs-Finance-Info
Newcomers High School
Long Island City High School
Academy of American Studies
William Cullen Bryant High School
Frank Sinatra School of the Arts High School
Information Technology High School
Baccalaureate School for Global Education
Young Womens Leadership School
Academy for Careers in Television and Film
Energy Tech High School
Michael J Petrides School (the)
Curtis High School
New Dorp High School
Port Richmond High School
Ralph R Mckee Career and Technical Education High School
Susan E Wagner High School
Tottenville High School
Staten Island Technical High School
Csi High School for International Studies
Gaynor Mccown Expeditionary Learning School
Syracuse Academy of Science Charter School
Buffalo Academy of Science Charter School
Western New York Maritime Charter School
Harlem Children'S Zone Promise Academy Charter School
Opportunity Charter School
Bronx Lighthouse Charter School
Excellence Boys Charter School of Bedford Stuyvesant
Williamsburg Charter High School
El Puente Academy for Peace and Justice
Automotive High School
Juan Morel Campos Secondary School
Progress High School for Professional Careers
School for Legal Studies
High School of Enterprise Business & Technology
Brooklyn Preparatory High School
Williamsburg High School for Architecture and Design
Williamsburg Preparatory School
Foundations Academy
Green School: an Academy for Environmental Careers
Brooklyn Latin School (the)
Lyons Community School
Young Women'S Leadership School of Brooklyn
Frances Perkins Academy
East New York Family Academy
Transit Tech Career and Technical Education High School
W H Maxwell Career and Technical Education High School
Fdny High School for Fire and Life Safety
High School for Civil Rights
Performing Arts and Technology High School
World Academy for Total Community Health
Academy for Young Writers
Multicultural High School
Cypress Hills Collegiate Preparatory School
Brooklyn Lab School
Academy of Innovative Technology
School for Classics: an Academy-Twp
Spring Creek Community School
Urban Assembly School for Collaborative Healthcare
Teachers Preparatory High School
Brooklyn Collegiate-A College Board School
Frederick Douglass Academy VII High School
Aspirations Diploma Plus High School
Brooklyn Democracy Academy
Metropolitan Diploma Plus High School
Eagle Academy for Young Men II
Robert F Kennedy Community High School
John Bowne High School
Townsend Harris High School
Queens Academy High School
Flushing International High School
Queens School of Inquiry (the)
World Journalism Preparatory: a College Board School
East-West School of International Studies
North Queens Community High School
Veritas Academy
Queens High School for Language Studies
August Martin High School
Frederick Douglass Academy VI High School
Channel View School for Research
Scholars' Academy
High School-Construction Trades Engineering & Architecture
Queens High School for Information Research and Technology
Robert H Goddard High School for Comm Arts 7 & Technology
Acadey of Medical Technology - a College Board School
Rockaway Park High School for Environmental Sustainability
Rockaway Collegiate High School
Voyages Prep-South Queens
Epic High School North
Epic High School-South
Canisteo-Greenwood High School
Eastport-South Manor Junior Senior High School
Nys Dept of Corrections Placement
Greater Binghamton Health Center
Sagamore Children'S Psychiatric Center
Mohawk Valley Psychiatric Center for Children & Youth
Rockland Children'S Psychiatric Center
Elmira Psychiatric Center
South Beach Psychiatric Center
Western Psychiatric Center
Saint Lawrence Children & Youth Services
Hutchings Child & Youth Services
New York City Children'S Center
Red Hook Residential Center
Highland Residential Center
Maccormick Secure Center
Goshen Secure Center
Columbia Secure Center for Girls
Industry Limited Secure School
Brentwood Residential Center
Youth Leadership Academy
Taberg Residential Center
Finger Lakes Residential Center
Brookwood Secure Center
Oracle Charter School
New York State School for the Blind
Ps 723
Ps 373 Brooklyn Transition Center
Ps 721 Steven Mcsweeney School
Ps 811 Connie Lekas School
Ps 721 Brooklyn Occupational Training Center
Ps 368
Ps 721 Manhattan Occupational Training Center
Ps 12 Lewis and Clark School
South Richmond High School Is/Ps 25
Ps 37
Ps 168
Ps 77
Ps 169 Robert F Kennedy
Ps 226
Ps 369 Coy L Cox School
Ps 370
Ps 371 Lillian L Rashkis
Ps 811
John F Kennedy Jr School
Richard H Hungerford School (the)
Manhattan School for Career Development
Ps 35
Ps 753 School for Career Development
Ps 186 Walter J Damrosch School
Ps 188
Ps 36
Ps 141
Ps 23 at Queens Children Center
Queens Transition Center
Jm Rapport School for Career Development
Ps 53
Ps 138
Ps 233
Ps 79 Horan School
Ps 771
Ps 256
Ps 993
Harlem Children'S Zone Promise Academy II Charter School
Harlem Village Academy Leadership Charter School
Kipp Infinity Charter School
Williamsburg Collegiate Charter School
Achievement First Crown Heights Charter School
Kipp Amp Charter School
Achievement First East New York Charter School
Uft Charter School (the)
High School of Telecommunications Arts and Technology
Franklin Delano Roosevelt High School
Fort Hamilton High School
New Utrecht High School
Urban Assembly School for Criminal Justice
Edward R Murrow High School
William E Grady Career and Technical Education High School
Brooklyn Studio Secondary School
John Dewey High School
International High School at Lafayette
Rachel Carson High School for Coastal Studies
High School of Sports Management
Kingsborough Early College School
Life Academy High School for Film and Music
Expeditionary Learning School for Community Leaders
Liberation Diploma Plus
Brooklyn College Academy
Leon M Goldstein High School for the Sciences
Midwood High School
Sheepshead Bay High School
Origins High School
Professional Pathways High School
New York State School for the Deaf
Democracy Preparatory Charter School
International Leadership Charter School
Hyde Leadership Charter School
Achievement First Bushwick Charter School
New Heights Academy Charter School
Success Academy Charter School-Harlem 1
Achievement First Endeavor Charter School
Leadership Preparatory Bedford Stuyvesant Charter School
True North Rochester Preparatory Charter School (the)
Kings Collegiate Charter School
Green Tech High Charter School
Sunmount Developmental Center
Broome Developmental Center
Northside Charter High School
Rochester Academy Charter School
Nyc Charter Hs - Aeci
University Prep Charter High School
Bedford Stuyvesant Collegiate Charter School
Brooklyn Ascend Charter School
Brownsville Collegiate Charter School
New Roots Charter School
Brooklyn Prospect Charter School
John W Lavelle Preparatory Charter School
Summit Academy Charter School
Coney Island Preparatory Public Charter School
Equality Charter School
Albany Leadership Charter High School for Girls
University Preparatory Charter School for Young Men
Democracy Prep Harlem Charter School
Health Sciences Charter School
Inwood Academy for Leadership Charter School
Dr Richard Izquierdo Health and Science Charter School
Ocean Hill Collegiate Charter School
Brooklyn East Collegiate Charter School
Rensaissance Charter High School for Innovation
New Visions Charter High School for Humanities (the)
Broome Street Academy Charter High School
New Visions Charter Hs-Adv Math/Scie
Roads Charter School 1
New Dawn Charter High School
Urban Dove Team Charter School
Roads Charter School II
New Visions Chtr Hs-Adv Ma/Sci II
New Visions Charter High School for Humanities II
Democracy Prep Endurance Charter School
Young Women'S College Prep Charter School of Rochester
Rochester Career Mentoring Charter School
Utica Academy of Science Charter School
Central Valley Academy
New Visions Chtr Hs-Adv Ma/Sci III
Math Engineering and Science Academy Charter High School
New Visions Charter High School for the Humanities III
Newburgh Preparatory Charter High School
Oppenheim-Ephratah-St Johnsville Junior/Senior High School
Vertus Charter School
New Ventures Charter School
Charter Shigh School for Law and Social Justice
New Visions Chtr Hs-Adv Ma/Sci IV
South Jefferson High School
Addison Middle/High School
Afton Junior/Senior High School
Cap Dist Juvenile Secure Detention
Charles D'Amico High School
Alden Senior High School
Alexander Middle School-High School
Alexandria Central High School
Alfred-Almond Junior-Senior High School
Windsor Central High School
Altmar-Parish-Williamstown Jr/Sr High School
Amagansett School
Amherst Central High School
Edmund W Miles Middle School
Amityville Memorial High School
Amsterdam High School
Andes Central School
Andover School
Schenevus Central School
Ardsley High School
Argyle Junior/Senior High School
Arkport Central School
Attica Senior High School
Auburn Junior High School
Avoca Central School
Babylon Junior-Senior High School
Bainbridge-Guilford High School
Charles W Baker High School
Theodore R Durgee Junior High School
Ballston Spa Senior High School
Barker Junior/Senior High School
Haverling Senior High School
Bay Shore Senior High School
Academy Street Elementary School
Bayport-Blue Point High School
Beaver River Senior High School
Beekmantown High School
Belfast School
Belleville Henderson Central School
Maple Grove Junior/Senior High School
Berkshire Junior-Senior High School
Warren Street Academy
Berne-Knox-Westerlo Junior-Senior High School
Bethlehem Central Senior High School
Bethpage Senior High School
Gilbertsville-Mount Upton Junior-Senior High School
Binghamton High School
Bolton Central School
Adirondack High School
Bradford Central School
Freshman Center
Briarcliff High School
Bridgehampton School
Tamarac Middle School High School
Brockport High School
Brocton Middle High School
Bronxville Elementary School
Bronxville High School
Bronxville Middle School
Brookfield Central School
Brushton Grade School
Brushton-Moira High School
Buffalo Academy for the Visual & Performing Arts
Burgard Vocational High School
Emerson School of Hospitality
City Honors School at Fosdick Masten Park
Hutchinson Central Technical High School
Mckinley Vocational High School
Ps 42 Occupational Training Center
Frederick Olmsted #156
Ps 84
Riverside Institute of Technology
Leonardo Da Vinci High School
Math Science Technology Preparatory School at Seneca (the)
International Preparatory School at Grover Cleveland at #187
Alternative High School at 44
Middle Early College High School
Erie County Holding Center
Burnt Hills-Ballston Lake Senior High School
Byram Hills High School
Byron-Bergen Junior/Senior High School
Cairo-Durham High School
Caledonia-Mumford High School
Cambridge Junior-Senior High School
Camden Senior High School
Canajoharie Senior High School
Canandaigua Academy
Canaseraga School
Canastota High School
Candor Junior-Senior High School
H C Williams Senior High School
Spackenkill High School
Carle Place Middle Senior High School
Carthage Senior High School
Cassadaga Valley Middle/High School
Cato-Meridian Senior High School
Catskill Senior High School
Cazenovia High School
Center Moriches High School
Central Islip Senior High School
Paul V Moore High School
Horace Greeley High School
Charlotte Valley School
Chateaugay High School
Chazy Central Rural Junior-Senior High School
Cheektowaga High School
Pine Hill Education Center
Chenango Forks High School
Chenango Valley High School
Chester Academy-Middle/High School
Randolph Academy
Randolph Academyhamburg Campus
Chittenango High School
Churchville-Chili Senior High School
Cincinnatus High School
Clarence Senior High School
Thousand Islands High School
Cleveland Hill High School
Clifton-Fine Junior-Senior High School
Clyde-Savannah High School
Clymer Central School
Cohoes High School
Cold Spring Harbor High School
Colton-Pierrepont Central School
Commack High School
Connetquot High School
Cooperstown Junior/Senior High School
Copenhagen Central School
Walter G O'Connell Copiague High School
Pembroke Junior-Senior High School
Corning-Painted Post High School
Corning Painted Post High School Learning Center
Cornwall Central High School
Cortland Junior-Senior High School
Mount Pleasant-Cottage School
Edenwald School
Coxsackie-Athens High School
Croton-Harmon High School
Crown Point Central School
Deruyter High School
Deer Park High School
Delaware Academy High School
Pioneer Senior High School
Depew High School
Deposit Middle-Senior High School
Jamesville-Dewitt High School
Dobbs Ferry High School
Downsville Central School
Duanesburg High School
Dundee Junior-Senior High School
Dunkirk Senior High School
East Aurora High School
Bell Top School
Eastridge Senior High School
East Islip High School
East Meadow High School
W Tresper Clarke High School
County of Nassau/Correctional Center
East Rochester Junior-Senior High School
East Rockaway Junior-Senior High School
East Syracuse Minoa Central High School
Wheatley School
Anne Hutchinson School
Eastchester Middle School
Eastchester Senior High School
Greenburgh Eleven High School
Greenburgh Eleven Middle School
Eden Junior-Senior High School
Edgemont Junior-Senior High School
Edinburg Common School
Edmeston Central School
Elba Junior-Senior High School
Eldred Junior-Senior High School
Elizabethtown-Lewis Central School
Ellenville High School
Ellicottville Middle School High School
Broadway Academy
Ernie Davis Academy
Elmira High School
Thomas a Edison High School
Alexander Hamilton High School
Elwood/John Glenn High School
Union-Endicott High School
Fabius-Pompey Middle School High School
Fairport Senior High School
Minerva Deland School
Falconer Middle/High School
Fallsburg Junior Senior High School
Farmingdale Senior High School
Fillmore Central School
Fishers Island School
Fonda-Fultonville Senior High School
Forestville Central High School
Fort Ann Middle/High School
Fort Edward School
Fort Plain Junior-Senior High School
Frankfort-Schuyler Central High School
Franklin Central School
Franklinville Junior-Senior High School
John W Dodd Middle School
Frewsburg Junior-Senior High School
Friendship Central School
Frontier Senior High School
Fulton Junior High School
G Ray Bodley High School
Galway Junior/Senior High School
Ruben a Cirillo High School
Gates-Chili High School
General Brown Junior-Senior High School
Geneseo Middle School High School
Livingston County Jail
Germantown Junior-Senior High School
Gilboa-Conesville Central School
Glen Cove High School
Glens Falls Senior High School
Gloversville Middle School
Gloversville High School
Marcus Whitman High School
Goshen Central High School
Gouverneur Junior-Senior High School
Gowanda High School
Ziccolella Elementary School
Martin Luther King Jr High School
Ziccolella Middle School
Granville Junior-Senior High School
Great Neck North High School
Great Neck South High School
Athena High School
Odyssey Academy
Heatly School
Woodlands Middle School
Woodlands Senior High School
Greene High School
Greenport High School
Scott M Ellis Elementary School
Greenwich Junior-Senior High School
Griffith Institute High School
Groton Junior/Senior High School
Guilderland High School
Hadley-Luzerne Junior-Senior High School
Haldane High School
Half Hollow Hills High School East
Half Hollow Hills High School West
Hamburg Middle School
Hamilton Junior-Senior High School
Hammond Central School
Hammondsport Junior-Senior High School
Hampton Bays High School
Hancock Junior-Senior High School
Hannibal High School
Harborfields High School
Harpursville Junior-Senior High School
Harrisville Junior-Senior High School
Hartford Middle/High School
Hauppauge High School
North Rockland High School
Fieldstone Middle School
Hawthorne Cedar Knolls Sr/Jr High School
Linden Hill School
Geller House School
Hendrick Hudson High School
Herkimer High School
Hermon-Dekalb Central School
Herricks High School
Heuvelton Central School
James I O'Neill High School
Hilton High School
Merton Williams Middle School
Hinsdale Central School
Holland Junior/Senior High School
Holland Patent Central High School
Holley Junior Senior High School
Homer Senior High School
Honeoye Middle/High School
Honeoye Falls-Lima Senior High School
Hoosic Valley Junior Senior High School
Hoosick Falls Junior/Senior High School
Hornell Senior High School
Hornell Junior High School
Horseheads Senior High School
Horseheads Middle School
Sackets Harbor Central School
Hudson Junior/Senior High School
Hudson Falls High School
George Junior Republic School
Hunter-Tannersville Middle School High School
J Taylor Finley Middle School
Franklin D Roosevelt Senior High School
Ichabod Crane Senior High School
Indian Lake Central School
Iroquois Senior High School
Dake Junior High School
Irondequoit High School
Island Trees High School
Islip High School
Lehman Alternative Community School
Ithaca Senior High School
Jefferson Central School
Comsewogue High School
Jericho Senior High School
Johnsburg Central School
Johnson City Senior High School
Johnstown Senior High School
Knox Junior High School
Jordan-Elbridge High School
John Jay High School
Keene Central School
Ausable Valley High School
Ausable Valley Middle School
Kendall Junior-Senior High School
Kenmore East Senior High School
Kenmore West Senior High School
Kenmore Middle School
Kings Park High School
La Fargeville Central School
La Fayette Junior-Senior High School
Lackawanna High School
Lake George Junior-Senior High School
Lake Placid Junior-Senior High School
Lake Pleasant School
Lake Shore Senior High School
Walter Panas High School
Lancaster Middle School
Lansing High School
Lansingburgh Senior High School
Laurens Central School
Lawrence Senior High School
Le Roy Junior-Senior High School
North Warren Central School
North Rose-Wolcott High School
Letchworth Senior High School
Division Avenue Senior High School
Gen Douglas Macarthur Senior High School
Lewiston Porter Senior High School
Liberty Middle/High School
Lindenhurst Senior High School
Little Flower School
Lisbon Central School
Little Falls High School
Chestnut Hill Middle School
Liverpool High School
Liverpool Middle School
Soule Road Middle School
Livingston Manor High School
Livonia Senior High School
Lockport High School
North Park Junior High School
Locust Valley High School
Locust Valley Middle School
Long Lake Central School
Lowville High School
Lyme Central School
Lynbrook Senior High School
L a Webber Middle-High School
Lyons Senior High School
Lyons Middle School
Madison Central School
Madrid-Waddington Junior-Senior High School
Mahopac High School
Maine-Endwell Senior High School
Franklin Academy High School
Malverne Senior High School
Mamaroneck High School
Manhasset Middle School
Manhasset Secondary School
Fayetteville-Manlius Senior High School
Marathon High School
Margaretville Central School
Marion Junior-Senior High School
Marlboro Central High School
Berner Middle School
Massapequa High School
Mhs Ames Campus
J William Leary Junior High School
Massena Senior High School
William Floyd High School
Mayfield Jr/Sr High School
Mcgraw Secondary School
Mechanicville Junior/Senior High School
Sanford H Calhoun High School
Grand Avenue Middle School
Wellington C Mepham High School
Merrick Avenue Middle School
Centereach High School
Dawnwood Middle School
Newfield High School
Selden Middle School
Longwood High School
Longwood Junior High School
Middleburgh Junior/Senior High School
Milford Central School
Miller Place High School
Mineola High School
Minerva Central School
Minisink Valley High School
Monroe-Woodbury High School
Valley Central High School
Moravia Junior-Senior High School
Moriah Junior-Senior High School
Morris Central School
Morristown Central School
Morrisville Middle School High School
Fox Lane High School
Mount Morris Middle/Senior High School
Mount Sinai High School
Nelson R Mandela/Dr Hosea Zollicoffer High School
Davis Middle School
Blythedale School
A Macarthur Barr Middle School
Nanuet Senior High School
Clarkstown North Senior High School
Clarkstown South Senior High School
Birchwood School
Felix Festa Character Middle School
Felix Festa Determination Middle School
Rockland County Sheriffs Department
New Hartford Senior High School
Perry Junior High School
New Lebanon Junior-Senior High School
New Paltz Senior High School
New Rochelle High School
New York Mills Junior-Senior High School
Newark Senior High School
Newark Valley Senior High School
Newburgh Free Academy
Newcomb Central School
Newfane Early Childhood Center
Newfane Senior High School
Newfield Senior High School
Niagara Falls High School
Gaskill Preparatory School
Lasalle Preparatory School
Niagara-Wheatfield Senior High School
Niskayuna High School
North Babylon High School
North Collins Junior-Senior High School
Shaker High School
Shaker Junior High School
North Salem Middle School/High School
Cicero-North Syracuse High School
North Syracuse Junior High School
North Tonawanda Middle School
North Tonawanda High School
Northeastern Clinton Senior High School
Northern Adirondack Middle/High School
Northern Adirondack Elementary School
Northport Senior High School
Norwood-Norfolk School
Dalton-Nunda Secondary School
Nyack Senior High School
Oakfield-Alabama Middle School High School
School 7-Oceanside Senior High School
School 9m-Oceanside Middle School
Castleton Academy High School of Oceanside
Odessa-Montour Junior/Senior High School
Ogdensburg Free Academy
Olean Senior High School
Oneonta Senior High School
Onondaga Senior High School
Onteora High School
Onteora Middle School
Orchard Park High School
Oriskany Junior-Senior High School
Ossining High School
Oswego Middle School
Otselic Valley Central School
South Seneca Middle/High School
Owego Free Academy
Owen D Young Central School
Oxford Academy High School
Oyster Bay High School
Palmyra-Macedon Senior High School
Panama High School
Parishville-Hopkinton Junior-Senior High School
Patchogue-Medford High School
Pavilion Junior-Senior High School
Pawling High School
Peekskill High School
Pelham Memorial High School
Penfield Senior High School
Penn Yan Academy
Perry Junior-Senior High School
Peru Jr/Sr High School
Midlakes High School
Midlakes Middle School
John C Birdlebough High School
Pine Bush Senior High School
Stissing Mountain High School
Pine Valley Central Junior-Senior High School
Pittsford-Mendon High School
Pittsford Sutherland High School
Plainedge Senior High School
Plainview-Old Bethpage/Jfk High School
Plattsburgh Senior High School
Poland Junior-Senior High School
Port Byron Senior High School
Port Chester Senior High School
Earl L Vandermeulen High School
Port Jervis Middle School
Port Jervis Senior High School
Paul D Schreiber Senior High School
Portville Junior-Senior High School
Potsdam Senior High School
Poughkeepsie High School
Prattsburgh Central School
Pulaski High School
Putnam Valley High School
Queensbury Senior High School
Randolph Senior High School
Ravena-Coeymans-Selkirk Senior High School
Red Creek High School
Red Hook Senior High School
Red Jacket High School
Remsen Junior-Senior High School
Rensselaer Junior/Senior High School
Rhinebeck Senior High School
Richfield Springs Junior/Senior High School
Blind Brook High School
Riverhead Middle School
Riverhead Senior High School
East Upper High School
School Without Walls
Joseph C Wilson Magnet High School
School 58-World of Inquiry School
School of the Arts
Northwest College Preparatory High School
Northeast College Preparatory High School
Rochester Early College International High School
Vanguard Collegiate High School
Integrated Arts and Technology High School
Edison Career and Technology High School
Leadership Academy for Young Men
Monroe Correctional Facility
Rocky Point High School
Lyndon H Strough Middle School
Rome Free Academy
Romulus Central School
Rondout Valley High School
Rondout Valley Junior High School
Roscoe Central School
Roslyn High School
Roxbury Central School
Royalton-Hartland High School
Rush-Henrietta Senior High School
Ninth Grade Academy
Rye Neck Senior High School
S S Seward Institute
Sachem High School North
Sachem High School East
Pierson Middle/High School
Salamanca Junior/Senior High School
Salmon River High School
Saranac Lake Senior High School
Saratoga Springs High School
Saugerties Junior High School
Saugerties Senior High School
Sayville High School
Scarsdale Senior High School
Schalmont High School
Schenectady High School
Mont Pleasant Middle School
Maple Hill High School
Schoharie High School
Schroon Lake Central School
Schuylerville High School
Scio Central School
Scotia-Glenville Senior High School
North Shore Senior High School
Mynderse Academy
Elmont Memorial High School
Floral Park Memorial High School
H Frank Carey High School
New Hyde Park Memorial High School
Sewanhaka High School
Sharon Springs Central School
Shelter Island School
Shenendehowa High School
Sherburne-Earlville Senior High School
Sherman High School
Vernon-Verona-Sherrill Senior High School
Vernon-Verona-Sherrill Middle School
Shoreham-Wading River High School
Skaneateles Senior High School
John F Kennedy Senior High School
Smithtown High School-West
Smithtown High School East
Sodus Jr/Sr High School
Solvay High School
Somers Senior High School
Colonie Central High School
South Glens Falls Senior High School
Henry L Stimson Middle School
South Kortright Central School
South Lewis High School
Tappan Zee High School
Southampton High School
Southern Cayuga 7-12 Secondary School
Southold Junior-Senior High School
Southwestern Senior High School
Spencer-Van Etten High School
Spencerport High School
Pomona Middle School
Chestnut Ridge Middle School
Saint Lawrence High School
Greenburgh Academy
Reach Academy (the)
Clark Academy
Kaplan Career Academy
Saint Regis Falls Central School
Stamford Central School
Starpoint High School
Stillwater Middle School High School
Stockbridge Valley Central School
Paul J Gelinas Junior High School
Robert Cushman Murphy Junior High School
Ward Melville Senior High School
Suffern Senior High School
Susquehanna Valley Senior High School
Sweet Home Senior High School
Syosset Senior High School
Danforth Middle School
Frazer K-8 School
Henninger High School
Huntington K-8 School
Nottingham High School
Institute of Technology at Syracuse Central
Westside Academy at Blodgett
Onondaga Cnty Sheriff'S Dept
Public Service Leadership Academy at Fowler
Taconic Hillsjunior/Senior High School
Sleepy Hollow High School
Ticonderoga Senior High School
Tioga Senior High School
Tonawanda Middle/High School
Town of Webb School
Tri-Valley Secondary School
Rensselaer County Jail
Charles O Dickerson High School
Tuckahoe High School
Tully Junior-Senior High School
Tupper Lake Middle-High School
George F Baker High School
Unatego Junior-Senior High School
Union Springs High School
Uniondale High School
John F Kennedy Middle School
Senator James H Donovan Middle School
Thomas R Proctor High School
Valley Stream Central High School
Valley Stream Memorial Junior High School
Valley Stream North High School
Valley Stream South High School
Vestal Senior High School
Victor Junior High School
Victor Senior High School
Clayton a Bouton High School
John G Borden Middle School
Wallkill Senior High School
Walton Middle School
Wantagh Senior High School
John Jay Senior High School
Roy C Ketcham Senior High School
Van Wyck Junior High School
Wappingers Junior High School
Orchard View Alternative High School
Warrensburg Junior-Senior High School
Warsaw Middle/Senior High School
Warwick Valley High School
Washingtonville Senior High School
Waterford-Halfmoon Junior-Senior High School
Case Middle School
Watertown Senior High School
Waterville Jr/Sr High School
Memorial Park Elementary School
Watervliet Junior-Senior High School
Watkins Glen Central High School
Wayne Senior High School
Webster-Schroeder High School
Thomas High School
Webutuck High School
Weedsport Junior-Senior High School
Wells School
Wellsville Senior High School
West Babylon Senior High School
West Canada Valley Junior-Senior High School
West Genesee Senior High School
West Hempstead High School
West Islip Senior High School
West Seneca East Senior High School
West Seneca West Senior High School
West Valley Central School
Mount Markham Senior High School
Westbury High School
Nassau County Juvenile Detention Center
Westhampton Beach Senior High School
Westmoreland High School
Westport Central School
Wheatland-Chili High School
White Plains Senior High School
Whitehall Junior-Senior High School
Whitesboro Middle School
Whitesboro High School
Whitesville Central School
Whitney Point Senior High School
Williamson Senior High School
Williamsville East High School
Williamsville North High School
Williamsville South High School
Willsboro Central School
Windham Ashland Central School
George W Hewlett High School
Worcester School
Wyandanch Memorial High School
Gorton High School
Yonkers Montessori Academy
Roosevelt High School - Early College Studies
Saunders Trades & Technical High School
Yonkers High School
Yonkers Middle School
Palisade Preparatory School
York Middle/High School
Cuba-Rushford High School
Albany-Schoharie-Schenectady-Saratoga Boces
Broome-Delaware-Tioga Boces
Cattaraugus-Allegany-Erie-Wyoming Boces
Cayuga-Onondaga Boces
Clinton-Essex-Warren-Washington Boces
Delaware-Chenango-Madison-Otsego Boces
Dutchess Boces
Erie 1 Boces
Erie 2-Chautauqua-Cattaraugus Boces
Franklin-Essex-Hamilton Boces
Otsego-Delaware-Schoharie-Greene Boces
Hamilton-Fulton-Montgomery Boces
Herkimer-Fulton-Hamilton-Otsego Boces
Jefferson-Lewis-Hamilton-Herkimer-Oneida Boces
Genesee Valley Boces
Madison-Oneida Boces
Monroe 1 Boces
Monroe 2-Orleans Boces
Nassau Boces
Oneida-Herkimer-Madison Boces
Onondaga-Cortland-Madison Boces
Ontario-Seneca-Yates-Cayuga-Wayne Boces
Orange-Ulster Boces
Orleans-Niagara Boces
Oswego Boces
Putnam-Westchester Boces
Rensselaer-Columbia-Greene Boces
Tech Valley High School
Rockland Boces
Saint Lawrence-Lewis Boces
Schuyler-Steuben-Chemung-Tioga-Allegany Boces
Eastern Suffolk Boces
Western Suffolk Boces
Sullivan Boces
Tompkins-Seneca-Tioga Boces
Ulster Boces
Washington-Saratoga-Warren-Hamilton-Essex Boces
Westchester Boces
Mount Saint Mary High School
Bishop Mcguinness Catholic High School
Cascia Hall Preparatory School
Heritage Hall
Bristow Adventist School
Tulsa Adventist Academy
Town & Country School
Parkview Adventist Academy
Oklahoma Bible Academy
Mingo Valley Christian School
Crossings Christian School
Woodward Christian Academy
Immanuel Christian Academy
Mercy School Institute
Covenant Community Christian School
The Cross Christian Academy
Goodland Academy
Lawton Academy of Arts & Sciences
Wagoner Christian School
Ketchum Adventist Academy
Mission Academy
Tulsa Hope Academy
Victory Life Child Development Center
Hope Harbor Children'S Home and Family Ministries
Muskogee Seventh-Day Adventist Christian Academy
Ombudsman Educational Services - Warr Acres
Rejoice Christian School
Northridge Christian School
Blvd Christian School
Claremore Christian School
Summit Christian Academy
Wesleyan Christian School
Honey Hill Christian Academy
Riverfield Country Day School
Wright Christian Academy
Talala Christian Academy
Harvest Hills Christian School
Lincoln Christian School
Oklahoma Christian School
William Bradford Christian School
Faith Central Christian Academy
Southwest Covenant Schools
Cookson Hills Christian School
Timberlake High School
Burns Flat-Dill City High School
Thomas-Fay-Custer Unified Jhs
Thomas-Fay-Custer Unified High School
Oklahoma Union High School
Hydro-Eakly High School
Keys High School
Oklahoma School for the Deaf
Oklahoma Schl for the Blind High School
Dove Science Academy (tulsa)
Justice A.w. Seeworth Academy
Dove Science Academy (okc)
Harding Fine Arts Academy
Tulsa Schl of Arts/Sciences
Santa Fe South High School
Epic One on One Charter High School
Okla. Virtual Charter Academy High School
Astec Charter High School
Harding Charter Preparatory High School
Insight School of Oklahoma High School
Insight School of Oklahoma Ms
Oklahoma Connections Academy High School
Oya Charter Manitou 9th-12th
Oya Charter Tecumseh 9th-12th
Able Charter School 9th-12th
Langston Hughes Academy Arts-Tech
Achille High School
Ada Jhs
Adair High School
Afton High School
Agra High School
Alex High School
Aline-Cleo High School
Altus High School
Altus Jhs
Alva High School
Amber-Pocasset Jhs
Amber-Pocasset High School
Anadarko High School
Antlers High School
Arapaho-Butler High School
Arkoma Jhs
Arkoma High School
Arnett High School
Asher High School
Atoka High School
Balko High School
Barnsdall Jhs
Barnsdall High School
Bartlesville High School
Battiest High School
Beaver High School
Beggs High School
Berryhill High School
Berryhill Ms
Bethany High School
Big Pasture High School
Billings High School
Bixby High School
Bixby Ms
Blackwell High School
Blanchard High School
Bluejacket High School
Boise City High School
Boise City Jhs
Bokoshe Jhs
Bokoshe High School
Apache High School
Boswell Ms
Boswell High School
Bowlegs High School
Braggs High School
Bray-Doyle High School
Bridge Creek High School
Bristow High School
Broken Arrow High School
Broken Arrow Freshman Academy
Buffalo Valley High School
Butner High School
Byng Jhs
Byng High School
Cache Ms
Cache High School
Caddo High School
Calumet Jhs
Canadian High School
Caney High School
Canute High School
Carnegie High School
Carney High School
Cashion High School
Okemah High School
Catoosa High School
Cave Springs High School
Cement High School
Central High High School
Central High Jhs
Chandler Jhs
Chattanooga High School
Checotah High School
Chickasha High School
Chickasha Ms
Choctaw High School
Chouteau-Mazie High School
Claremore High School
Clinton Ms
Wallace Byrd Ms
Coalgate High School
Colbert Ms
Colbert High School
Colcord High School
Coleman High School
Collinsville Ms
Comanche High School
Copan High School
Cordell High School
Cordell Jhs
Covington-Douglas High School
Coweta High School
Coweta Jhs
Coweta Intermediate High School
Coyle High School
Crescent High School
Crooked Oak High School
Crowder High School
Cushing High School
Cyril Jhs
Cyril High School
Dale High School
Davenport High School
Davidson High School
Davis High School
Deer Creek High School
Deer Creek Ms
Dewar High School
Dewey High School
Dibble High School
Dickson High School
Drumright High School
Duke High School
Durant Ms
Eagletown High School
Earlsboro High School
El Reno High School
Etta Dale Jhs
Elk City High School
8th and 9th Grade Center
Elmore City Jhs
Empire Jhs
Enid High School
Erick High School
Fargo High School
Felt High School
Fletcher Jhs
Fletcher High School
Forgan High School
Fort Gibson High School
Fort Supply High School
Fox High School
Foyil High School
Foyil Jhs
Fort Towson High School
Fort Towson Jhs
Gage High School
Gans High School
Geary High School
Geronimo High School
Geronimo Ms
Glenpool High School
Goodwell High School
Gore High School
Gracemont High School
Grandfield High School
Grove High School
Grove Ms
Guthrie High School
Guthrie Jhs
Central Jhs
Guymon High School
Haileyville High School
Hammon High School
Hanna High School
Hardesty High School
Harrah High School
Hartshorne High School
Haskell High School
Haworth High School
Healdton High School
Heavener High School
Hennessey High School
Henryetta High School
Hilldale High School
Holdenville High School
Hollis High School
Hominy High School
Hooker High School
Howe High School
Hugo High School
Hulbert Jr-Sr Hs (jr)
Hulbert Jr-Sr Hs (sr)
Idabel High School
Indiahoma High School
Inola High School
Jenks High School
Jenks Ms
Kellyville Ms
Kellyville High School
Ketchum High School
Keyes High School
Kiefer High School
Rongey Ms
Kingfisher High School
Kinta High School
Konawa High School
Kremlin-Hillsdale High School
Deer Creek-Lamont High School
Latta High School
Laverne High School
Leflore High School
Leedey High School
Lexington Ms
Lindsay High School
Little Axe High School
Lone Grove High School
Lone Wolf High School
Lookeba-Sickles High School
Luther High School
Macomb High School
Madill High School
Mangum High School
Mannford High School
Marlow High School
Maud High School
Mccurtain High School
Mcalester High School
Puterbaugh Ms
Mcloud High School
Mcloud Jhs
Merritt High School
Carl Albert High School
Del City High School
Midwest City High School
Milburn High School
Millwood High School
Minco High School
Highland East Jhs
West Jhs
Westmoore High School
Brink Jhs
Highland West Jhs
Southmoore High School
Southridge Jhs
Morris High School
Morrison Ms
Moss High School
Mounds High School
Moyers High School
Muldrow High School
Mulhall-Orlando High School
Alice Robertson Jhs
Muskogee High School
Mustang High School
Mustang Ms
Mustang North Ms
Sharon-Mutual High School
Navajo High School
Navajo Jhs
New Lima High School
Newcastle High School
Newkirk High School
Norman High School
Norman North High School
Dimensions Academy
Chisholm High School
Nowata High School
Oaks-Mission High School
Oilton High School
Okarche High School
Okarche Jhs
Okay High School
Okeene Jr-Sr Hs (jr)
Okeene Jr-Sr Hs (sr)
Capitol Hill High School
U. S. Grant High School
Jefferson Ms
Northwest Classen High School
Roosevelt Ms
Star Spencer High School
Taft Ms
Webster Ms
Classen Hs of Advanced Studies
Emerson Alternative Ed. (hs)
Douglass Ms
John Marshall Ms
Oklahoma Centennial High School
Oklahoma Centennial Ms
Okmulgee High School
Oktaha High School
Olive High School
Olustee High School
Lomega High School
Oologah-Talala High School
Owasso High School
Owasso 7th Grade Center
Owasso 8th Grade Center
Paden High School
Panama Ms
Panola High School
Paoli High School
Pauls Valley High School
Pauls Valley Jhs
Pawhuska High School
Pawnee High School
Perkins-Tryon High School
Perry Jhs
Piedmont Ms
Pioneer-Pleasant Vale High School
Pioneer-Pleasant Vale Jhs
Pocola High School
Ponca City High School
Ponca City East Ms
Pond Creek-Hunter High School
Porum High School
Poteau High School
Prague High School
Prue High School
Pryor High School
Pryor Jhs
Purcell High School
Putnam City High School
Putnam City West High School
Putnam City North High School
Quapaw High School
Quinton High School
Rattan High School
Rattan Jhs
Reydon High School
Ringling High School
Ringling Jhs
Ringwood High School
Roff High School
Roland High School
Roland Jhs
Rush Springs High School
Ryan High School
South Coffeyville High School
Salina High School
Sallisaw High School
Charles Page High School
Central 9th Grade Center
Sapulpa High School
Sapulpa Jhs
Sasakwa High School
Sayre High School
Schulter High School
Seiling Jr-Sr Hs (jr)
Seiling Jr-Sr Hs (sr)
Seminole Ms
Blanche Thomas High School
Shattuck High School
Shidler High School
Silo High School
Skiatook High School
Snyder High School
Soper High School
Sperry High School
Spiro High School
Stigler High School
Stillwater Jhs
Stillwater High School
Stilwell High School
Stonewall High School
Stringtown High School
Strother High School
Stroud High School
Tahlequah High School
Talihina High School
Talihina Jhs
Taloga High School
Texhoma High School
Thackerville High School
Mountain View-Gotebo High School
Tishomingo High School
Tonkawa High School
Porter Consolidated High School
Memorial Jhs
Thomas Edison Preparatory High School
East Central Jhs
Mclain Hs for Science and Tech
Nathan Hale High School
Daniel Webster High School
Hale Jhs
Will Rogers College High School
Traice
Tulsa Met High School
Will Rogers College Jhs
Mclain Jhs
Tulsa Met Jhs
Tushka High School
Tuttle High School
Tyrone High School
Union 8th Grade Center
Union Ninth Grade Center
Valliant High School
Vanoss High School
Varnum High School
Velma-Alma High School
Verden High School
Verdigris Jhs
Verdigris High School
Vian High School
Vici High School
Vinita High School
Wagoner High School
Walters High School
Wanette High School
Wapanucka High School
Watonga High School
Watts High School
Waukomis High School
Waurika High School
Waynoka High School
Weatherford High School
Webbers Falls High School
Welch High School
Weleetka Jhs
Weleetka High School
Western Heights Ms
Western Heights 9th Grade Center
Western Heights High School
Westville Jhs
Wetumka High School
Wewoka High School
Wewoka Ms
Wilburton High School
Wister High School
Wright City Jhs
Wynnewood High School
Wynona High School
Yale High School
Yarbrough High School
Yukon High School
Rock Creek High School
Fort Cobb-Broxton High School
Binger-Oney High School
Riverside Indian School
Marist Catholic High School
La Salle Catholic College Preparatory
St Mary'S of Medford
Regis High School
St Marys Academy
Columbia Christian Schools
Portland Christian Jr/Sr High School
New Hope Christian Schools
Western Mennonite School
Grace Christian Schools
Oregon Episcopal School
Elliott Prairie Christian School
Lake Creek Mennonite School
Delphian School
Lincoln City Seventh-Day Adventist School
Canyonville Christian Academy
Emerald Christian Academy
Grants Pass Seventh-Day Adventist School
Livingstone Adventist Academy
Portland Adventist Academy
Rogue Valley Adventist School
Mid-Columbia Adventist Christian School
Tillamook Adventist School
Country Christian School
Umpqua Valley Christian School
Trinity Lutheran School
Kingsview Christian School
Serendipity Center
North Clackamas Christian School
Santiam Christian School
Damascus Christian School
Vineyard Christian School
Klamath Basin Behavural Health
East Linn Christian Academy
Westside Christian High School
Palace of Praise Academy
Faith Bible Christian School
Catlin Gabel School
Oregon Coast Academy
Brookings Harbor Christian School
Veritas School
Yes House Alternative School
Alternative Youth Activities
Create Alternative School
Harris Private School
Inn Sight Alternative Education - East Campus
De La Salle North Catholic High School
Cs Lewis Academy
Cascades Academy
Looking Glass Center Point School
Looking Glass Stepping Stone Program School
Oregon Outreach
Serp Alternative School
J Bar J Learning Ctrs Sisters Academy Campus
Laurelwood Academy, Inc.
Mid-Coast Christian School
Mid-Valley Christian Academy
St Stephens Academy
Standard Christian School
The Portland Montessori School
Village Free School
Horizon Christian High School
Portland Chinese School
Williamette Valley Baptist School
Victory Academy
Drinking Gourd Elementary School
New Roads School
Benton County Learning Opportunity Center
Naya Early College Academy
Urban Ed Alternative School Outside in School
Maayan Torah Day School
Bridgeway House
Family Christian School
Looking Glass Riverfront School & Career Center
Northwest Youth Corps Outdoor School
Oregon Challenge High School
Spring Mountain Christian Academy
Sterling West - Portland Campus
Rosemary Anderson High School East
Willamette Valley Christian School
City Christian Schools
Treasure Valley Christian School
Crosshill Christian School
Abiqua School
J Bar J Learning Centers
Pacific Crest Community School
Rosemary Anderson High School/Portland Oic
Portland Waldorf School
Lifegate Christian School
The Phonics Phactory
Wellsprings Friends School
Park Academy
Yourth Progress Learning Center
Blanchet Catholic School
Faith Bible High School
Islamic School of Met
New Leaf Academy
The Triad School
Westgate Christian School
Advanced Christian Academy
Mt Scott Park Center for Learning
Oregon Outreach Inc. Rosi Hinton High School
Falls City High School
Oregon School for the Deaf
Vale High School
Vale Middle School
Gervais High School
Samuel Brown Academy
Yamhill Carlton High School
Stayton High School
South Wasco County High School
R a Brown Middle School
J W Poynter Middle School
South Meadows Middle School
Evergreen Jr High School
Hillsboro Online Academy
Knappa High School
Robert S Farrell High School
William P Lord High School
Monroe School
New Bridge High School
Ocean Dunes High School
South Jetty High School
Riverbend High School
Trask River High School
Three Lakes High School
Ione Community Charter School
The Dalles High School
Wahtonka Community School
Myrtle Point High School
West Albany High School
South Albany High School
Albany Options School
Alsea High School
Amity High School
Eola Hills Charter School
Arlington Community Charter School
Astoria Senior High School
Weston-Mcewen High School
Eagle Cap Innovative High School
Baker Web Academy
Baker Early College
Burnt River School
Bandon Senior High School
Banks High School
Arts and Communication Magnet Academy
Community School
School of Science & Technology
Aloha High School
Beaverton High School
International School of Beaverton
Health & Science School
Bend Senior High School
Mountain View Senior High School
Lapine Senior High School
Willamette High School
Kalapuya High School
Triangle Lake Charter School
Brookings-Harbor High School
Burns Alternative School
Butte Falls Charter School
Camas Valley School
Canby High School
Baker Prairie Middle School
Centennial Park School
Central Linn High School
Crater Academy of Health and Public Services
Crater School of Business Innovation and Science
Crater Renaissance Academy
Clatskanie Middle/High School
Rainier Jr/Sr High School
North Columbia Academy
Condon High School
Coquille Junior Senior High School
Winter Lakes School
Corbett School
Crescent Valley High School
Cove Charter School
Crane Union High School
Marshfield Senior High School
Destinations Academy
Resource Link Charter School
Crook County High School
Pioneer Secondary Alternative High School
Crow Middle/High School
Culver High School
Dallas High School
David Douglas High School
Days Creek Charter School
Dayville School
North Douglas High School
Dufur School
Eagle Point High School
Urceo-Upper Rogue Center for Educational Opportunities
Crater Lake Charter Academy
Echo School
Elkton Charter School
Estacada High School
Summit Learning Charter
Estacada Early College
Eugene Education Options
North Eugene High School
South Eugene High School
Network Charter School
West Lane Technology Learning Center
Siuslaw High School
Neil Armstrong Middle School
Forest Grove High School
Fossil Charter School
Silvies River Charter School
Gaston Jr/Sr High School
Oregon Virtual Education - West
Glendale Community Charter School
Glide Middle School
Glide High School
Gold Beach High School
Grants Pass High School
Gresham High School
Sam Barlow High School
Center for Advanced Learning
Metro East Web Academy
Springwater Trail High School
Harper Charter School
Helix School
Hermiston High School
Innovative Learning Center
Hood River Valley High School
Huntington School
Imbler Charter School
Madras High School
Jewell School
Grant Union Junior/Senior High School
Jordan Valley High School
Joseph Charter School
Hidden Valley High School
Illinois Valley High School
Brixner Junior High School
Henley Middle School
Chiloquin High School
Henley High School
Lost River High School
Mazama High School
Bonanza Junior/Senior High School
Gilchrist Junior/Senior High School
Falcon Heights Academy
Klamath Union High School
Eagleridge High School
La Grande High School
Lake Oswego Senior High School
Lakeridge High School
Lakeview Senior High School
Daly Middle School
Sand Ridge Charter School
Toledo Junior/Senior High School
Waldport High School
Lincoln City Career Technical High School
Eddyville Charter School
Siletz Valley Early College Academy
Long Creek School
Lowell Junior/Senior High School
Mapleton Jr/Sr High School
Mcminnville High School
South Medford High School
North Medford High School
Logos Public Charter School
Central Medford High School
Santiam Junior/Senior High School
Oregon Connections Academy
Mcloughlin High School
Mitchell School
Insight School of Oregon Painted Hills
Molalla High School
Renaissance Public Academy
Monument School
Heppner Junior/Senior High School
Riverside Junior/Senior High School
Irrigon Junior/Senior High School
Neah-Kah-Nie High School
Nestucca High School
Newberg Senior High School
North Bend Senior High School
Oregon Coast Technology School
Oregon Virtual Academy
Clackamas High School
Milwaukie High School
Clackamas Web Academy
Clackamas Middle College
New Urban High School
Milwaukie Academy of the Arts
North Powder Charter School
Nyssa High School
Oakridge Junior High School
Ontario Middle School
Oregon City Senior High School
Oregon City Service Learning Academy
Alliance Charter Academy
Clackamas Academy of Industrial Sciences
Paisley School
Parkrose High School
Pendleton High School
Nixyaawii Community School
Perrydale School
Kings Valley Charter School
Philomath High School
Armadillo Technical Institute
Pilot Rock High School
Pine Eagle Charter School
Benson Polytechnic High School
Metropolitan Learning Center
Trillium
Powers High School
Prairie City School
Prospect Charter School
Redmond High School
Redmond Proficiency Academy
Reedsport Community Charter School
Reynolds Learning Academy
Ace Academy
Riddle High School
Rogue River Junior/Senior High School
Rivers Edge Academy Charter School
Roseburg High School
Mcnary High School
North Salem High School
Sprague High School
South Salem High School
Mckay High School
West Salem High School
Sandy High School
Oregon Trail Academy
Scappoose Middle School
Scappoose High School
South Columbia Family School
Scio High School
Sheridan Spartan Academy
Sheridan Japanese School
Sheridan Allprep Academy
Sherman Junior/Senior High School
Oregon Virtual Education - East
North Lake School
Mark Twain Middle School
Sisters High School
Cottage Grove High School
Al Kennedy Alternative High School
Childs Way Charter School
Academy for Character Education
South Umpqua High School
Spray School
Thurston High School
Gateways High School
Willamette Leadership Academy
Academy of Arts and Academics
St Helens Middle School
St Helens High School
Columbia County Education Campus
Stanfield Secondary School
Sutherlin Middle School
Sutherlin High School
Sweet Home Junior High School
Sweet Home High School
Tualatin High School
Tigard High School
Durham Center
Tillamook Junior High School
Tillamook High School
Ukiah School
Vernonia High School
Wallowa High School
West Linn High School
Wilsonville High School
Arts and Technology High School
Willamina High School
Willamina Middle School
Winston Middle School
Dillard Alternative High School
Woodburn Academy of Art Science and Technology
Academy of International Studies (at Woodburn)
Woodburn Success
Woodburn Arts and Communications Academy
Wellness Business and Sports School
Yoncalla High School
Helensview High School
Arata Creek School
Chemawa Indian School
Our Lady of Confidence
Holy Ghost Prep
Devon Preparatory School
Conwell Egan Catholic High School
Mount St Joseph Academy
Gwynedd Mercy Academy High School
Villa Joseph Marie High School
St Joseph'S Preparatory School
Sts John Neumann & Maria Garetti Catholic High Sch
Lansdale Catholic High School
Malvern Preparatory School
Merion Mercy Academy
Archbishop Ryan High School
Father Judge High School
Jw Hallahan Catholic Girls' High School
La Salle College High School
Mercy Vocational High School
Nazareth Academy High School
Roman Catholic High School
Pope John Paul II High School
Academy-Notre Dame De Namur
Bishop Shanahan High School
Bishop Mcdevitt High School
St Joseph Center for Special Learning
Bethlehem Catholic High School
Allentow Central Catholic High School.
Bishop MC Cort High School
Bishop Guilfoyle Catholic High School
Cathedral Preparatory School
Venango Catholic High School
Elk County Catholic High School
Dubois Area Catholic School
Clelian Heights School for Exceptional Children
Greensburg Central Catholic High School
Geibel Catholic Junior-Senior High School
Delone Catholic High School
St Anthony School Programs
Seton-La Salle High School
Serra Catholic High School
Bishop Canevin High School
Eihab School
St John Neumann High School
Friends Central School
Friends Select School
Abington Friends School
George School
Talmudical Yeshiva of Philadelphia
Maranatha Mennonite Christian School
Mountain View Christian School
Myerstown Mennonite School
Dr Gertrude a Barber National Institute
Wesley Spectrum High School
Geoge Crothers Memorial School
Jack M Barrack Hebrew Academy
Penn View Christian School
Conestoga Christian School
Lancaster Mennonite School
Christian School of York
Johnstown Christian School
Little Britain Mennonite School
Portersville Christian School
Woods Services
Stratford Friends School
Ephrata Mennonite School
Valley Forge Military Academy
Carson Long Military Academy
The Concept School
West Shore Christian Academy
Belleville Mennonite School
The Pathway School
The Mill Creek School
Milton Eisner Yeshiva High School
Cumberland Valley Christian School
Lancaster Mennonite School-Lancaster Campus
The Shipley School
Solebury School
Winchester Thurston School
Beaver County Christian School
Christopher Dock Mennonite High School
Quakertown Christian School
Plumstead Christian School
Upland Country Day School
Springside Chestnut Hill Academy
The Haverford School
Germantown Academy
The Baldwin School
Perkiomen School
Lancaster Country Day School
Linden Hall
York Country Day School
Mercersburg Academy
Valley School of Ligonier
Ellis School
The Kiski School
Sewickley Academy
Harrisburg Christian School
Community Country Day School
Culbertson Mennonite School
Delaware County Christian School
Juniata Mennonite School
Delta School
Good Will Mennonite School
Hanover Mennonite School
Honeybrook Mennonite School
Indiana Wesleyan School
Stony Fork Mennonite School
Mount Calvary Christian School
Penn View Christian Academy
Reamstown Mennonite School
Shalom Christian Academy
Sporting Hill Mennonite School
Stoneboro Wesleyan School
The Phelps School
The Timothy School
Wyncote Academy
Blue Rock Mennonite School
Armbrust Wesleyan Christian Academy
Green Grove School
Bloomsburg Christian School
Crossroads Mennonite School
Red Lion Christian School
County Line School
Milton Hershey School
Locust Grove School
Valley View Amish School
Kimberton Waldorf School
Pennsylvania School for the Deaf
Sunbury Christian Academy
Sunnyside School
Indian Creek Mennonite School
Pine Forge Academy
Blue Mountain Academy
The City School
Reading Sda Jr Academy
Huntingdon Valley Christian Academy
Cardinal O'Hara High School
Fairview Christian School
Salem Christian School
Shady Side Academy
Walnut Street Christian School
Robinson Township Christian School
Pleasant Hill Wesleyan Academy
Berks Christian School
Lebanon Valley Christian School
Blair County Christian School
Union Valley Christian School
Faith Baptist Christian Academy
Du Bois Christian Schools
Clearfield Alliance Christian School
Melody Echoes School
Hill Top Preparatory School
The Agnes Irwin School
Mt Carmel Christian School
Abraxas I Arlene Lissner High School
Huntington Christian Academy
Scranton Preparatory School
Lititz Christian School
Lancaster County Christian School - Leola Campus
Blue Mt Christian School
Beth El Christian Day School
West-Mont Christian Academy
Meadowbrook Christian School
Germantown Friends School
The Bridge School
The Crefeld School
Jameson Christian Academy
Student Ed Center & Delaware Valley High School CC
Titusville Wesleyan Methodist Academy
Missionary Bible Baptist Academy
Yeshiva Schools of Pittsburgh
Devereux Day School-Cares
Anchor Christian School
Armstrong Valley Christian School
Brickerville Mennonite School
Faith Mennonite High School
Bethel Mennonite School
Hms School for Children with Cerebral Palsy
St Basil Academy
Butler Wesleyan Academy
Bais Yaakov of Scranton
Columbia County Christian School
East Salem School
First Century Gospel School
Freedom Christian Schools
Genesis School
Grace Non Traditional Christian Academy
Great Commission Schools
Snake Spring Valley Christian Academy Dba Foundati
International Christian High School
Kurtz Valley School
Logos Academy
New Story School
Punxsutawney Christian School
Upper Bucks Christian School
Nhs School-Woodhaven
Cocolamus Christian School
Comprehensive Learning Center
The Day School at Childrens Institute Pittsburgh
Meadow View Amish School
Path Valley Christian School
Red Rock School
Ridgeside School
Shady Nook Amish School
New Outlook Academy
Thorn Hill School
Tinicum Art & Science
Cornerstone Mennonite School
Westmoreland Christian Academy
White Clay Learning Center
Wordsworth Academy
Garbers Mennonite School
Grace Bible Academy
Green Lane School
Hahnstown Mennonite School
Holy Family Institute-East
Talk Institute & School
Oak Lane Mennonite School
Pequea Mennonite School
Pressley Ridge Day School - Pittsburgh
White Springs School
Keystone Smiles Alternative Learning Center
Blue Ridge Mennonite School
Endless Mountains Christian Academy
Harmony Ridge School
Harrisburg Adventist School
Hope Christian School of Hanover
Muddy Creek Christian School
Orchard Side School
Shady Lane Parochial School
South Hill Amish School
Lehigh Learning Academy
Atg Learning Academy
Breezeway Amish School
Calvary Mennonite School
Cherry Hill Amish School
Chor Day Academy
Christ Academy
Abraxas Academy
Cornell Abraxas Group
Abraxas Youth Center
Cornerstone Christian Preparatory Academy
De La Salle Vocational School
Family Life Ministries International Academy
Graham Academy
The Hill School
Jonestown Mennonite School
Mifflin County Christian Academy
Milagre Kids School
Nexus School
Nhs Human Services
Nhs Human Services York School
Old Paths Baptist Academy
Outside in School
Plea School
Portico River Brethren School
Pressley Ridge Day School - Greensburg
Pressley Ridge School for Autism
Rehrersburg Christian School
Seeds of Faith Christian Academy
Shade Mt Mennonite
St Gabriels Hall
St Katharine Drexel School
Transformation Learning
Visionquest-Big Lodge
Wesley Academy
West Branch Christian Academy
Woodlynde School
Packer Ridge Academy
63rd St Multicultural Academy of Academic Excellen
Beaver County Christian School -Upper
The Church Christian Academy
Emmanuel Baptist Christian School
Holy Redeemer High School
Independent Holiness Academy
Western Pennsylvania School for the Deaf
Breezy Hollow Amish School
Bridge Way School
Calvary Holiness Academy
Countryside School
Adelphoi Education at Altoona
Cristo Rey Philadelphia High School
Fairview Mennonite School
Freemont View School
Harborcreek Youth Services
Highlands Hospital Regional Center for Autism
Hill Top Special Ed School
Longmore Academy
Meadows School
New Directions
New Story
Nhs School
Nhs School Somerset
Pathways Education Center
Philadelphia Free School
Prospect Grove High School
River Rock Academy
Rock Solid Academy
Saddlers Run School
St Joseph'S Academy
Southwood School
Springtime School
Summitview Christian School
Trauger Mennonite Church School
Triumphant Life Christian Academy
Valley Day School
Vantage Academy
Vantage Academy at Upper Merion
Weber Road School
West Cocalico Mennonite School
Villa
Veritas Press Scholars Academy
Al Mosheh Postive Ed
Ashville Parochial School
Berks Catholic High School
Bnos Yisroel Girls High School
Cherri Knoll School
Community Council Learning Academy
Country Hillside School
Cussewago Mennonite School
Devereux Foundation - Pennsylvania
Erie Catholic Preparatory School
Evergreen View
Faith Christian School Site 2
Gregory the Great Academy
Hillcrest Christian Academy
Hilltop Christian Academy
Hogan Learning Academy Llc
Holy Family Institute Educational Program
Honey Brook Christian Academy
I S Kosloff Torah Academy High School for Girls
Individual Assessment Manager Resource Academy
Laurel Run Amish School
New Vista
Nhs School -- Warrington
Nhs School Latrobe
Pressley Ridge Career Development Center
River Rock Academy Inc
River Rock Academy- Inc.
Rose Valley School
Ross Road School
Hickory Grove School
Soaring Heights School
Three Rivers Village School
Virtuous Academy
Walnut Grove School
Westover Amish Parochial School
Academy of the New Church Boys School
Adams County Christian Academy
Ashville School
Atlantic Amish School
Aultman Baptist Church Academy
Carlisle Christian Academy
Bethel Dunkard Brethren Church School
Black Rock School
Hope Church School
Cedar Valley School
Custer City Private School
Christian Light School
The City School-Rittenhouse
Clarion Center School
Clarks Run School
Coventry Christian Schools
Cream School
Kanner Learning Center
Emmaus Baptist Academy
Faith Tabernacle School
Fulton View Amish School
Hollow View School
Lehigh Valley Christian High School
Maple Grove School
Meadow Brook School
Milford E Barnes Jr School
Millbach Mennonite School
Muhlenburg Christian Academy
New England Valley Mennonite
North Rome Christian School
Oakland Catholic High School
Philadelphia-Montgomery Christian Academy
Cambria County Christian School
Pleasant Hill Christian School
Pleasant Valley Mennonite School
The Village School
Abington Christian Academy
Shade Mountain Christian School
Springville Mennonite School
Terre Hill Mennonite High School
Union Amish School
Valley View Christian School
Waynesburg School
Western Pennsylvania School for Blind Children
Kids Peace Athlete Center School
Champion Christian School North Campus
Eden Christian Academy
Bethel Baptist Academy
Cross Road Special School
Farmersville Mennonite School
The Janus School
Otterbein Christian Academy
Shady Grove Christian School
Valley Forge Baptist Academy
Union Grove Mennonite School
Abraxas Leadership Development Program
Bald Eagle Wilderness Boys Camp School
Chestnut Street Christian School
Clear View School
Faith Builders Christian School
Erie First Christian Academy
Imani Christian Academy
St Stephens Lutheran Academy
Mowersville Christian Academy
New Bethlehem Mennonite School
Revival Baptist Christian School
Triboro Christian Academy
Belmont Special Education School C/O Hanna Fisher.
Clearfield Parochial School
Faith Mountain Christian Academy
Holy Family Learning-Pittsburgh
Northern Dauphin Christian School
The Episcopal Academy
Tidings of Peace Christian School
Chapel Mennonite School
Fulton County Community Christian School
Friends Cove Mennonite School
Shady Grove Mennonite School
The King S Academy
Chestnut Ridge Christian Academy
Melmark School
The Quaker School at Horsham
Delaware Valley Friends School
Foundation Christian School
Acld Tillotson School
MMI Preparatory School
New Bethlehem Wesleyan Methodist School
Aim Academy
Educational Services of America
Nhs School Philadelphia
Scranton School for Deaf & Hard of Hearing
Redeemer Lutheran School
Evangel Heights Christian Academy
Bedford County Technical Center
Susquehanna County Ctc
Fulton County Avts
Keystone Education Center Cs
Community Academy of Philadelphia Cs
World Communications Cs
Youth Build Phila Cs
Urban Pathways 6-12 Cs
Robert Benjamin Wiley Community Cs
Dr Robert Ketterer Cs Inc.
South Mountain Secure Trmnt Un
La Academia Partnership Charter School
Susq-Cyber Cs
School Lane Cs
Preparatory Cs of Mathematics Science
Imhotep Institute Chs
Multi-Cultural Academy Cs
Crispus Attucks Youthbuild Cs
Danville Center Adolescent Female
Collegium Cs
Mast Community Charter School
Charter High School for Architecture and
Universal Institute Cs
Math Civics and Sciences Cs
Freire Cs
Philadelphia Academy Cs
Mastery Cs - Hardy Williams
Sugar Valley Rural Cs
Spectrum Cs
Renaissance Academy Cs
Roberto Clemente Cs
Pennsylvania Cyber Cs
Philadelphia Performing Arts Cs
New Foundations Cs
Esperanza Academy Charter School
Franklin Towne Chs
Delaware Valley Chs
Mariana Bracetti Academy Cs
Mastery Chs - Lenfest Campus
People for People Cs
Richard Allen Preparatory Cs
Pennsylvania Virtual Cs
21st Century Cyber Cs
First Philadelphia Preparatory Charter S
City Chs
Central Pa Digital Lrng Foundation Cs
Fell Cs
Lehigh Valley Academy Regional Cs
Lehigh Valley Charter High School for Th
Center for Student Lrng Cs Pennsbury
Avon Grove Cs
Philadelphia Electrical & Tech Chs
Propel Cs-Homestead
New Day Charter School
Perseus House Cs of Excellence
Commonwealth Connections Academy Cs
Maritime Academy Cs
Pennsylvania Distance Learning Cs
Pennsylvania Leadership Cs
Achievement House Cs
New Media Technology Cs
Academy Cs
Tidioute Community Cs
Agora Cyber Cs
Lincoln Park Performing Arts Cs
Mastery Cs - Thomas Campus
Mastery Cs -Shoemaker Campus
Evergreen Community Cs
Boys Latin of Philadelphia Cs
Mastery Cs-Pickett Campus
Sankofa Freedom Academy Charter School
Lincoln Leadership Academy Charter School
Tacony Academy Charter School
Eastern University Academy Charter School
Helen Thackston Charter School
Propel Cs-Braddock Hills
Aspira Bilingual Cyber Charter School
Gettysburg Montessori Charter School
Gillingham Charter School
Olney Charter High School
I-Lead Charter School
Mastery Cs-Gratz Campus
Hope for Hyndman Cs
Universal Audenried Charter School
Chester Cs for the Arts
Esperanza Cyber Cs
Medical Academy Cs
Act Academy Cyber Cs
Capital Area School for the Arts Charter
Mifflin County Academy of Science and Te
Executive Education Academy Charter School
Hill House Passport Academy Charter School
Kipp Dubois Charter School
Abington Heights High School
Abington Shs
Abington Jhs
Albert Gallatin Area Shs
Aliquippa Jshs
Springdale Jshs
William Allen High School
Louis E Dieruff High School
Building 21 Allentown
Allegheny-Clarion Valley High School
Kimmel Alternative School
Altoona Area High School
Altoona Area Jr High School
Wissahickon Shs
Ambridge Area Jhs
Ambridge Area High School
Antietam Ms/High School
Annville Cleona High School
Annville-Cleona Ms
Apollo-Ridge High School
West Shamokin Jshs
Armstrong Jshs
Lenape Tech
Athens Area High School
Austin Area Jshs
Avella Area Jshs
Avon Grove High School
Fred S Engle Ms
Avonworth High School
Pine-Richland Ms
Pine-Richland High School
Chester Cty Tech Col Hs Brandywine Campus
Chester Cty Tech Col Hs Pickering Campus
Chester Cty Tech Col Hs Pennocks Campus
Bald Eagle Area Jshs
Baldwin Shs
Bangor Area High School
Bangor Area Ms
Beaver Area Ms
Beaver Area Shs
Bedford Shs
Belle Vernon Area High School
Belle Vernon Area Ms
Bellefonte Area High School
Bellwood-Antis High School
Bensalem Twp High School
Cecelia Snyder Ms
Robert K Shafer Ms
Bentworth Shs
Benton Area Mshs
Berlin Brothersvalley Shs
Bermudian Springs High School
Berwick Area High School
Independence Ms
Bethel Park High School
Bethlehem-Center Shs
Beaver Falls Area Shs
Big Spring High School
Blackhawk High School
Blacklick Valley Jshs
Saltsburg Ms/High School
Blairsville Shs
Bloomsburg Area High School
Boyertown Area Jhs-West
Boyertown Area Shs
Boyertown Area Jhs-East
Bradford Area High School
Brandywine Heights High School
Brownsville Area High School
Brentwood Shs
Truman Shs
Armstrong Ms
Brockway Area Jshs
Brookville Jshs
Burgettstown Ms/High School
Burrell High School
Butler Area Ihs
Butler Area Senior High School
California Area Shs
California Area Ms
Cambria Heights Shs
Cameron County Jshs
Camp Hill Shs
Canon-Mcmillan Shs
Canonsburg Ms
Canton Jshs
Carbondale Area Jshs
Carlisle Area High School
Carlynton Jshs
Carmichaels Area High School
Catasauqua Shs
William Tennent High School
Tohickon Ms
Central Bucks Hs-South
Lenape Ms
Tamanend Ms
Central Bucks Hs-West
Unami Ms
Central Bucks Hs-East
Holicong Ms
Central Cambria High School
Central Columbia Shs
Central Dauphin Shs
Central Dauphin East Shs
Waynesburg Central High School
Crestwood Ms
Central York Ms
Central York High School
Chambersburg Area Shs
Chambersburg Area Career Magnet School
Charleroi Area High School
Chartiers Valley High School
Chartiers-Houston Jshs
Cheltenham High School
Stem at Showalter
Chestnut Ridge Shs
Chichester Shs
Clairton Ms/High School
Clarion Area Jshs
Clarion-Limestone Area Jshs
Claysburg-Kimmel High School
Clearfield Area Jshs
Coatesville Area Shs
Cocalico Shs
Columbia-Montour Avts
Commodore Perry Jshs
Conemaugh Twp Area Ms/Shs
Conemaugh Valley Jshs
Conestoga Valley Ms
Conestoga Valley Shs
New Oxford Shs
New Oxford Ms
Conneaut Area Senior High School
Connellsville Area Jhs
Connellsville Area Shs
Conrad Weiser High School
Cornell High School
Cedar Crest High School
Corry Area High School
Coudersport Area Jshs
Council Rock Hs South
Council Rock Hs North
Newtown Ms
Richboro Ms
Holland Ms
Cranberry Area Jshs
Cochranton Jshs
Meadville Ms
Meadville Area Shs
Cumberland Valley High School
Curwensville Area Jshs
Dallas Shs
Dallastown Area Shs
Dallastown Area Ms
Daniel Boone Area High School
Danville Area Shs
Dauphin County Technical School
Delaware Valley High School
Deer Lakes High School
Derry Area Shs
Hershey Ms
Donegal High School
Donegal Jhs
Dover Area High School
Dover Area Intrmd School
Lionville Ms
Downingtown Ms
Downingtown Hs East Campus
Downingtown Hs West Campus
Downingtown Stem Academy
Dubois Area Shs
Dunmore Jshs
Duquesne Jhs
East Allegheny Jshs
East Forest Jshs
West Forest Jshs
Eastern Lebanon County Shs
Hughesville Jshs
Emmaus High School
East Pennsboro Area Shs
East Stroudsburg Shs North
East Stroudsburg Shs South
Eastern York High School
Garden Spot Shs
Garden Spot Ms
Easton Area High School
Elizabeth Forward Shs
Elizabethtown Area Shs
Elizabethtown Area Ms
Elk Lake Jshs
Lincoln Jshs
Ephrata Shs
Ephrata Ms
Central Career & Technical School
Northwest Pa Collegiate Academy
Strong Vincent High School
Everett Area High School
Exeter Twp Jhs
Exeter Twp Shs
Fairfield Area High School
Karns City High School
Fannett-Metal Shs
Farrell Area Hs/Ums
Ferndale Area Jshs
Fleetwood Shs
Forbes Road Jshs
Forest City Regional High School
Youth Forestry Camp #3
Loysville Youth Dev Center
North Central Secure Trmnt Unt
Youth Forestry Camp #2
Forest Hills Ms
Fort Cherry Jshs
Fort Leboeuf Shs
Fox Chapel Area High School
North Schuylkill Jshs
Franklin Area High School
Franklin Area Ms
Franklin Regional Shs
Frazier High School
Freedom Area Shs
Freeport Area Shs
Galeton Area School
Garnet Valley High School
Gateway Ms
Gateway Shs
General Mclane High School
Gettysburg Area High School
Glendale Jshs
Governor Mifflin Ms
Governor Mifflin Shs
Great Valley High School
Greensburg-Salem High School
Greater Johnstown Shs
Greater Johnstown School District'S Cybe
Greater Johnstown Ctc
Greater Latrobe Shs
Greater Latrobe Jhs
Greencastle-Antrim Shs
Greenville Jshs
Grove City Area High School
George Jr Republic High School
Halifax Area High School
Hamburg Area High School
Perry Elementary School
Hanover Area Jshs
Hanover Shs
Harbor Creek Junior High School
Harbor Creek Senior High School
Harmony Area Jshs
Harrisburg Hs - Scitech Cmp
Hatboro-Horsham Shs
Haverford Shs
Hazleton Area High School
Saucon Valley Shs
Hempfield Area Shs
Landisville Ms
Hempfield Shs
Centerville Ms
Highlands Shs
Hollidaysburg Area Jhs
Hollidaysburg Area Shs
Hopewell Shs
Huntingdon Area Shs
Indiana Area Shs
Interboro Shs
Iroquois Jshs
Jamestown Area Jshs
Jeannette Shs
Jefferson County-Dubois Avts
Jefferson-Morgan Ms/High School
Jenkintown Middle/High School
Jersey Shore Area Shs
Jim Thorpe Area High School
Johnsonburg Area High School
East Juniata Jshs
Juniata Shs
Juniata Valley Jshs
Kane Area High School
Keystone Jshs
Central Mountain High School
Mill Hall Elementary School
Bucktail High School
Keystone Oaks High School
Kiski Area High School
Kiski Area Ihs
Kutztown Area Shs
Lackawanna Trail Jshs
Lake-Lehman Jshs
Lakeland Jshs
Lampeter-Strasburg Shs
Reynolds Ms
Lincoln Ms
Mccaskey Campus
Homer-Center Jshs
Laurel Highlands Shs
Laurel Jshs
Lawrence County Ctc
Lebanon Shs
Leechburg Area High School
Lehighton Area High School
Ligonier Valley High School
Penn Cambria High School
Littlestown Shs
Price
Lower Dauphin High School
Lower Merion High School
Harriton Shs
Lower Moreland High School
Methacton High School
Arcola Intrmd School
Loyalsock Twp Shs
Mahanoy Area High School
Line Mountain High School
Manheim Central Shs
Manheim Twp High School
Manheim Twp Ms
Marion Center Area Jr/Sr High School
Marple Newtown Shs
Mars Area Shs
Mars Area Ms
Mcconnellsburg High School
Mcguffey High School
Mckeesport Area Shs
Mechanicsburg Area Shs
Mercer Area Ms
Mercer Area Shs
Meyersdale Area High School
Mid Valley Secondary Center
Midd-West High School
Middletown Area High School
Midland El/Ms
Mifflin County Jhs
Mifflin County High School
Millersburg Area Shs
Millville Area Jshs
Minersville Area Jshs
Mohawk Jshs
Monessen Shs
Montgomery Jshs
Montour High School
Montoursville Area Shs
Montrose Area Jshs
Moon Shs
Moon Area Upper Ms
Morrisville High School
Moshannon Valley Jshs
Mount Carmel Area High School
Mount Carmel Area Jh
Mount Union Area Jhs
Mount Union Area Shs
Mountain View Jshs
Mt Lebanon Shs
Mount Pleasant Area Jhs
Mount Pleasant Area High School
Muhlenberg Ms
Muhlenberg High School
Muncy Jshs
Greater Nanticoke Area Shs
Nazareth Area Ms
Nazareth Area High School
Neshaminy High School
Neshannock Jshs
Woodland Hills Jshs
New Brighton Area High School
New Castle Shs
New Castle Jhs
Valley Jshs
New Hope-Solebury High School
Norristown Area High School
Roosevelt Altern School
North Allegheny High School
Moniteau Jshs
North Clarion County Jshs
North East Ms
North Hills Ms
North Hills Shs
Pennbrook Ms
Pennfield Ms
Penndale Ms
North Penn Shs
North Pocono High School
Northampton Area High School
Northeast Bradford Jshs
Northeastern Shs
Northeastern Ms
Northern Bedford County Ms/Shs
Northern Cambria High School
Northern Lebanon Shs
Northern Lehigh Shs
Northern Lehigh Ms
Northern Potter Jshs
Cowanesque Valley Jshs
Williamson Shs
Northgate Mshs
Northwest Area High School
Northwestern Lehigh High School
Northwestern Shs
Norwin Ms
Norwin Shs
Octorara Area Jshs
Oil City Shs
Old Forge Jshs
Oley Valley Shs
Oswayo Valley High School
Otto-Eldred Jshs
Owen J Roberts High School
Owen J Roberts Ms
Penn'S Grove School
Oxford Area High School
Palisades High School
Palmerton Area High School
Palmerton Area Jhs
Palmyra Area Shs
Panther Valley Jshs
Pen Argyl Area High School
Penn Hills Shs
Manor Middle School
Penn Manor High School
Marticville Ms
Penn Trafford High School
Cambridge Springs Jshs
Saegertown Jshs
Maplewood Jshs
Pennridge High School
Penns Manor Area Jshs
Penns Valley Area Jshs
Pennsbury High School
Pequea Valley High School
Pequea Valley Intrmd School
Perkiomen Valley High School
Peters Twp Ms
Peters Twp High School
Gamp
Swenson Arts & Technology High School
Paul Robeson Hs for Human Services
Parkway-Center City
Parkway West
Lankenau High School
Randolph A. Philip Avt High School
Motivation High School
Philadelphia Military Academy at Elverson
Kensington Intern Business Finance & En
Kensington Creative & Performing Arts High School
Kensington Health Sciences
Science Leadership Academy
Academy at Palumbo
School of the Future
Constitution High School
Hill Freedman World Academy
Widener Memorial School
Masterman Julia R Sec School
Beeber Dimner Ms
Fels Samuel High School
Furness Horace High School
Sayre William L Ms
Strawberry Mansion High School
Dobbins Avt High School
Mastbaum Jules E Avts
Girls High School
Roxborough High School
Bartram John - Main
Edison Hs/Fareira Skills
Frankford High School
Franklin Benjamin High School
Overbrook High School
South Philadelphia High School
West Philadelphia High School
Saul W B Agricultural School
Washington George High School
Parkway Northwest
King Martin Luther High School
Meehan Austin Ms
Franklin Lc
Arts Academy at Benjamin Rush
Creative and Performing Arts
Bodine William W High School
Kensington Urban Education Academy
Penn Treaty School
The Sd of Philadelphia Virtual Academy
The Science Leadership Academy at Beeber
The Linc
Building 21
The U School: Innovative Lab
The Workshop School
Philipsburg-Osceola Area High School
Phoenixville Area High School
Pine Grove Area High School
Pittsburgh Allderdice High School
Pittsburgh Carrick High School
Pittsburgh Perry High School
Pittsburgh Oliver
Pittsburgh Pioneer
Pittsburgh Conroy
Pittsburgh Brashear High School
Pittsburgh Science and Technology Academ
Pittsburgh Obama 6-12
Pittsburgh Capa 6-12
Pittsburgh Milliones 6-12
Academy at Westinghouse
Pittsburgh Online Academy
Pittston Area Shs
Pleasant Valley Ms
Plum Shs
Oblock Jhs
Plymouth-Whitemarsh Shs
Pocono Mountain West High School
Pocono Mountain West Jhs
Pocono Mountain East High School
Pocono Mountain East Jhs
Port Allegany Jshs
Portage Area Jshs
Pottsgrove Shs
Pottstown Shs
Pottsville Area High School
Punxsutawney Area Ms
Punxsutawney Area High School
Purchase Line Jshs
Quaker Valley High School
Quakertown Community High School
Radnor Shs
Reading Shs
Reading Intermediate High School
Red Lion Area Jhs
Red Lion Area Shs
Redbank Valley High School
Reynolds Jshs
Ridgway Area High School
Ridley High School
Ringgold Shs
Rockwood Area Jshs
Penncrest High School
South Fayette Twp High School
St Marys Area Shs
Salisbury Shs
Salisbury-Elk Lick Jshs
Sayre Area High School
Schuylkill Haven Shs
Schuylkill Valley High School
West Scranton High School
Selinsgrove Area High School
Yough Shs
Shade Jshs
Shaler Area High School
Shaler Area Ms
Shamokin Area Ms
Shamokin Area High School
Shanksville-Stonycreek High School
Sharon Ms
Sharpsville Area Shs
Shenandoah Valley Jshs
Shenango High School
Shikellamy High School
Shippensburg Area Shs
Slippery Rock Area High School
Smethport Area Jshs
Solanco High School
Somerset Area Jr-Sr High School
Souderton Area Shs
South Allegheny Ms/High School
Knoch High School
Boiling Springs High School
South Park Shs
South Williamsport Area Jshs
South Eastern Ms
Kennard-Dale High School
Mapletown Jshs
Southern Columbia High School
Southern Fulton Jshs
Southern Huntingdon County Hs/Ms
Southern Lehigh Shs
Southern Lehigh Ms
North Penn-Liberty Jshs
North Penn-Mansfield Jshs
Susquehannock High School
Southern Ms
Academy Park High School
Southmoreland Shs
Seneca Valley Ms
South Western Shs
Spring-Ford Ms 7th Grade Center
Spring-Ford Ms 8th Grade Center
Spring-Ford Shs 9-12 Center
Spring Grove Area High School
Spring Grove Area Ms
Springfield Twp High School
Saint Clair Area El/Ms
James Buchanan High School
State College Area High School
Steel Valley Shs
Steelton-Highspire High School
Sto-Rox High School
Stroudsburg Jhs
Stroudsburg High School
Sullivan County Jshs
Susquehanna Community Jshs
Susquehanna Twp High School
Susquenita High School
Tamaqua Area Shs
Riverside Jshs
Riverside Elementary School East
Titusville Shs
Towanda Area Jshs
Conestoga Shs
Hegins-Hubley Elementary School
Tri-Valley Jshs
Trinity Shs
Troy Area Jshs
Tulpehocken Jshs
Tunkhannock High School
Turkeyfoot Valley Area Jshs
Tussey Mountain High School
Tussey Mountain Jh
Twin Valley High School
Tyrone Area High School
Union Area High School
Uniontown Area Shs
Unionville High School
United Jshs
Biglerville High School
Upper Adams Ms
Upper Darby Shs
Upper Dauphin Area High School
Upper Dublin High School
Upper Merion High School
Upper Moreland High School
Upper Perkiomen High School
Fort Couch Ms
Upper Saint Clair High School
Rocky Grove Jshs
Wallenpaupack Area High School
Strath Haven High School
Youngsville High School
Eisenhower M/High School
Sheffield M/High School
Warren Area High School
Warrior Run High School
Warwick Shs
Warwick Ms
Honesdale High School
Waynesboro Area Shs
Waynesboro Area Ms
Weatherly Area Shs
Wellsboro Area High School
West Allegheny Shs
West Branch Area Jshs
West Chester Bayard Rustin High School
West Chester Henderson High School
West Chester East High School
West Greene Ms
West Greene High School
West Middlesex Area Jshs
West Mifflin Area High School
West Perry Shs
Cedar Cliff High School
Red Land Shs
West Side Ctc
Wyoming Valley West Shs
West York Area High School
Mifflinburg Area Shs
Western Beaver County Jshs
Western Wayne High School
Westmont Hilltop High School
Solomon/Plains Jhs
James M Coughlin Jshs
G a R Memorial Jshs
Elmer L Meyers Jshs
Wilkinsburg Ms
Wilkinsburg Shs
Penn Wood Ms
Penn Wood High School
Williams Valley Jshs
Williamsburg Community Jshs
Williamsport Area Shs
Williamsport Area Ms
Wilmington Area High School
Wilson Area High School
Windber Area High School
Wyalusing Valley Jshs
Wyoming Area Sec Center
Wyomissing Area Jshs
York County School of Technology
William Penn Shs
York Suburban Shs
A W Beattie Career Center
Forbes Road Ctc
Mckeesport Area Tech Center
Parkway West Ctc
Steel Center for Career and Technical Ed
Berks Ctc-East Campus
Berks Ctc-West Campus
Reading Muhlenberg Ctc
Greater Altoona Ctc
Bucks County Technical High School
Middle Bucks Institute of Technology
Upper Bucks County Technical School
Admiral Peary Avts
Carbon Career & Technical Institute
Clarion County Career Center
Clearfield County Ctc
Crawford County Ctc
Cumberland Perry Avts
Delaware County Technical High School-As
Delaware County Technical High School-Fo
Delaware County Technical High School-Ma
Erie County Technical School
Connellsville Area Career & Technical Ce
Franklin County Ctc
Greene County Ctc
Huntingdon County Ctc
Ctc of Lackawanna County
Lancaster County Ctc-Brownstown Campus
Lancaster County Ctc-Mt Joy Campus
Lancaster County Ctc-Willow St Campus
Lebanon County Ctc
Lehigh Career & Technical Institute
Wilkes-Barre Area Ctc
Mercer County Career Center
Monroe Career & Tech Inst
Central Montco Technical High School
Eastern Center for Arts & Technology
Western Montgomery Ctc
Bethlehem Avts
Career Institute of Technology
Somerset County Technology Center
Sun Area Technical Institute
Venango Technology Center
Warren County Avts
Mon Valley Ctc
Western Area Ctc
Central Westmoreland Ctc
Eastern Westmoreland Ctc
Northern Westmoreland Ctc
Northumberland County Ctc
Beaver County Ctc
Northern Tier Career Center
Butler County Avts
Central Pa Institute of Science & Techno
Fayette County Career & Technical Instit
Hazleton Area Career Center
North Montco Tech Career Center
Schuylkill Technology Centers-North Camp
Schuylkill Technology Centers-South Camp
Seneca Highlands Career and Technical Ce
Indiana County Technology Center
Keystone Central Ctc
Lycoming Ctc
Antilles High School
Jose Campeche
Su Jagual Adentro
Felipe Colon Diaz
Su Quebrada Honda
Jaime A. Collazo Del Rio
Antonio Paoli
Aurea E. Quiles Claudio
Federico Asenjo (pre-Tecnica) (especializada)
Su Federico Degetau
Su Eugenio Maria De Hostos
Juan Ponce De Leon (especializada)
Su Francisco Serrano
Su Toribio Rivera
Lorenzo Coballes Gandia
Timoteo ( Tito ) Delgado
Francisco Morales
Dr. Pedro Albizu Campos
Matia G.garcia C.pre.vocational
Su Vidal Serrano
Jose Gualberto Padilla
Juana Colon
Esteban Rosado Baez
Su Ramon A. Ayala
Su Maria C. Santiago
Jesus T. Pinero
Educacion Bilingue Luis Muoz Iglesias
Clemencia Melendez
Bonifacio Sanchez (gandara)
Leoncio Melendez
Sup. Vocational Manuel Mediavilla
Rio Canas Abajo
Su Juan D. Stubbe
Su Pedro M. Dominicci
Su Pedro Diaz Fonseca
Benigno Fernandez Garcia
Int. Emerita Leon
Benjamin Harrison
Sup. Miguel Melendez Munoz
Elvira M. Colon Negron
Juan Antonio Corretjer
Santiago R. Palmer Superior
Su Gerardo Selles Sola
Superior Vocacional
Centro De Adiest. Vocational Gabriel Bibiloni
Su Bayamoncito
Su Sumidero (carmen D. Oritz Ortiz)
John F. Kennedy
Antonio S. Pedreira
H. W. Santaella
Instituto Loaiza Cordero
Jose Mercado (especializada)
Centro Adiestramiento Vocational
Su Mercedes Palma
Su Sandalio Marcano
Dr. Juan Jose Osuna
Jose Berrios Berdecia Int. Urbana
Pablo Colon Berdecia Sup. Vocational
Mariano Abril Intermedia
Antonio Vazquez (su La Loma)
Federico Degetau (su Palo Hincado)
Ramon T. Rivera (su Lajita)
Diego Vazquez
Jardines De Caguas
Luis Ramos Gonzalez
Gerardo Selles Sola
Jose Gautier Benitez
Republica De Costa Rica
Rafael Quinones Vidal
Nicolas Aguayo Aldea
Manuel a . Toro Morice
Petra Corretjer De Oneill
Teodoro Aguilar Mora
Casiano Cepeda Pre Vocacional
Andres Sandin Martinez
Su Marcos Sanchez
Su Andres Soto Quinones
Su Jesus Sanabria Cruz
Su Manuel Ortiz
Manuel Ramos Hernandez
German Rieckehoff
Luis F. Crespo (sup. Nueva)
Liberata Iraldo (nueva)
Pedro Falu Orellano
Dr. Maximo Donoso Sanchez
Int. Casiano Cepeda
Francisco Gaztambide
Adela Rolon Fuentes
Nueva Juan S Marchand
Florencia Garcia
Fidelina Melendez
Juan Jose Maunez
Escuela Superior Urbana
Juan Suares Pelegrina
Manuel Garcia Perez (sup. Nueva)
Josefa Velez Bauza
Antonio Rios (su Rio Blanco)
Lcdo. Guillermo A. Moreau
Ileana De Gracia (sup. Urbana)
Sup Vocational Nueva (antonio Luchetti)
Sup. Isidro A. Sanchez
Intermedia Avelino Pena Reyes
Rafael N. Coca
Su Alejandrina Rios (su Sabana)
Belen Blanco De Zequeira
Carlos Escobar Lopez
Ramon Power Y Giralt
Ana Delia Flores Santana Vocational
Su Pedro Rivera Molina
Carlos Rivera Ufret
Ana Roque De Duprey
Rafaelina E. Lebron Flores
Ramon Quinones Medina
Sergio Ramirez De Arellano (especializada)
Nueva Escuela Superior(carmina Morales)
Su Rosa M Rosario De Leon
Su Cruz Ortiz Stella
Su Jose Toro Rios
Su Luciano Rios
Sup. Vocational Manuel M. Liciaga
Intermedia Ramon Perez Purcel
Santiago Iglesias Pantin
Luis Hernaiz Veronne
Francisco Felicie Martinez (su Brenas)
Julio Victor Guzman
Lola Rodriguez De Tio
Escuela Intermedia Nueva
Rio Jueyes
Su Francisco M. Quinones
Laura Mercado
Su Galo Rosado
Pedro Colon Santiago
Francisco Vazquez Pueyo
Luis Munoz Rivera
Juan Cancio Ortiz De La Renta
Jorge Seda Crespo
Eugenio Maria De Hostos
Lysander Borrero Terry
Segunda Unidad Bo. Macana
Su Manuel G. Melo
Su Barrio Sabana Hoyos (nueva)
Leonardo Valentin Tirado
Tomas Masso Rivera Morales
Su Lauro Gonzalez
Fortunado Jorge Cardona
Sup. Alfonso Casta Martinez
Luis Llorens Torres
Padre Anibal Reyes Belen (sup Nueva)
Federico Degetau I
Su Cuchillas
Su Aristides Maisonave
Raul Ibarra
Francisco Zayas Santana
Su Francisco Vincenty
Manuel A. Barreto
Pedro Perea Fajardo
La Soledad
Papa Juan XXIII Intermedia
Esc. Especializada Bellas Artes De Humacao
Superior Urbana Nueva
Maria D. Faria
Centro Residencial De Oportunidades Educativas De Mayaguez
Felisa Rincon De Gautier (su Limon)
Loaiza Cordero Del Rosario
Ruben Rodriguez Figueroa
Francisco Mendoza
Nueva Superior Vocacional
Su Pozas
Superior Urbana
Intermedia Bo Palmer Carmen F. Carrera
Jose C. Rosario
Su Jose a Vargas
Inertermedia Jose De Diego
Salvador Fuentes
Ecologica De Culebra
Luis Negron Lopez
Esc Sup Dra. Maria Cadilla De Martinez
Int. Antonio Badillo
Su Adams
Superior Vocacional Nueva
Arsenio Martinez
Sup. Dr. Carlos Gonzalez
Segundo Ruiz Belvis
Su Martin Hernandez
Su Epifanio Estrada
Juan B. Soto
Centro Vocational Especial
Isabel Suarez
Alcides Figueroa
Pedro Nelson Colberg
Luis Munoz Marin
Sebastian Pabon Alves (corozo)
Su Carmen Vignals Rosario
Su Antonio Acarron Correa
Narciso Rabell Cabrero
Bernaldo Mendez Jimenez
Su Maximino A. Salas
Carmelo Serra Cubano
Elvira Vicente
Superior Ocupacional Y Tecnica De Yauco
Su Jaime Castaner
Ana M. Negron Intermedia
Benjamin Franklin
Florencio Santiago
Ramon Jose Davila
Su Eugenio Nazario Soto
Su Manuel Candanedo
Su Enrique Colon
Su Tomas Carrion Maduro
Su Zoilo Gracia
Intermedia Salvador Busquets
Rafael Irizarry
Su Jorge Lucas
Tallaboa Alta Intermedia
Coqui Intermedia
Manuel Martin Monserrate
Dr. Pila
Ismael Maldonado
Ponce High School
Ramon Marin
Thomas Armstrong Toro
Rafael Lopez Landron
Federico Degetau
Hemeterio Colon
Lila Maria Mercedes Mayoral
Bernardino Cordero Bernard
Dr. Rafael Pujals
Superior Juan Serrales
Jose Emilio Lugo
Su Hector I. Rivera
Agripina Seda
Teresita N. Siurano
Josefina Leon Zayas
Antonio Romero Muniz
Antonia Serrano Gonzalez
Nemesio R. Canales
Aristides Cales Quiros
Pedro Albizu Campos
Adolfina Irizarry De Puig
Nicolas Sevilla
Dr. Facundo Bueso
Albert Einstein
Manuel Elzaburu Vizcarrondo
Tomas Carrion Maduro
Republica Del Peru
Rafael Cordero
Padre Rufo (bilingue) (especializada)
Jose Julian Acosta (especializada)
Madame Luchetti
Central Artes Visuales (especializada)
Dr. Jose Celso Barbosa
Sotero Figueroa
Republica De Mejico
Amalia Marin
Ines M Mendoza Vda De Munoz Marin
Sabana Llana
Dr. Cesareo Rosa Nieves
Antonio Sarriera Egozcue
Superior Berwind
Republica De Colombia
Miguel Such
Ramon Vila Mayo
Juan Ponce De Leon
Nemesio R. Canales 2
Pedro C. Timothee Anexo
Gabriela Mistral
Juan Jose Osuna (espsecializada)
Ernesto Ramos Antonini (especializada)
Trina Padilla De Sanz
Rosalina C. Martinez
Margarita Janer Palacios
Su Rafael Hernandez
Ricardo Arroyo Laracuente
Jose Santos Alegria
Su Pedro Lopez Canino
Francisco Oller
Ramon B. Lopez
Manuel Bou Gali
Emilio R. Delgado
Carlos Conde Marin
Julia De Burgos
Int. Eduardo J. Saldana
Petra Roman Vigo
Dr. Jose M. Lazaro
Agustin Cabrera
Manuel Febres Gonzalez
Luz America Calderon
Su Jesus T. Pinero
Salvador Brau Intermedia
Dr. Jose A. Padin
Luis Pales Matos
Miguel De Cervantes Saavedra
Tomas C. Ongay
Dr. Jose A. Davila
Dr. Agustin Stahl
Miguel Melendez Munoz
Francisco Manrique Cabrera
Pablo Casals
Papa Juan XXIII Superior
Intermedia Cacique Agueybana
Ludovico Costoso
Dr. Jose N. Gandara
Su Jose C. Barbosa
Su Pasto
Andres Valcarcel
Medardo Carazo
Su Alejandro Tapia
Domingo Aponte Collazo
Su Josefina Linares
Fernando Callejo
Su Federico Freytes Rodz.
Superior Alberto Melendez Torres
Jose Rojas Cortes
Cotto Anexo
Centro Pre-Vocational Jose Limon Arce
Juan Alejo Arizmendi
Su Honorio Hernandez
Su Ramon E. Betances
Su Dr. Cayetano Coll Y Toste
Su Enrique De Jesus Borras
Su Rio Arriba
Nueva Intermedia
Fernando Suria Chaves
Dr Francisco Vazquez
Pablo Avila Gonzalez
Esc. Int. Baldorioty De Castro
Su Santiago R. Palmer
Su Antonio Reyes
Su Joaquin Vazquez Cruz
Juan Ponce De Leon II
Bernardo Gonzalez Colon
Francisco Ramos
Su Francisco Jordan
Su Marta Lafontaine
Antonio Tulla Torres
Inocencio A. Montero
Jose Vizcarrondo (su Angeles)
Ladislao Martinez
Su Adelaida Vega
Angel Sandin Martinez
Lino Padro Rivera
Intermedia Bo Piletas
Carmen Belen Veiga
Dra. Maria Socorro Lacot
Manuel Gonzalez Pato
Jose Santos Quinonez
Norma I. Torres Colon
Interm. Sor Isolina Ferre (villa Del Carmen)
Rene Marques
Pedro P. Casablanca
Jose Felipe Zayas
Josefa Del Rio Guerrero
Bethzaida Velazquez Superior
Lola Millan
Juan A. Miranda
Josefina Barcelo
Leonides Morales Rodriguez
Segunda Unidad Bo Puerto Real
Antonio Fernos Isern
Elpidio H. Rivera
Agapito Lopez Flores
Felipe Rivera Centeno
Maria Cruz Buitrago
Eladio Tirado Lopez
Eloiza Pascual
Sup. Casiano Cepeda
Dr. Heriberto Domenech
Maria Teresa Pineiro
Gilberto Concepcion De Gracia
Abelardo Martinez Otero
Adrian Torres Torres
Esc Sup Eugenio Maria De Hostos
Su Bo Pena Pobre
Elemental Bo Sabana Hoyos
Irma Deliz De Munoz
Ramon De Jesus Sierra
Ana J. Candelas
Sup. Dr. Santiago Veve Calzada
Nueva Escuela Urbana De Ciales
Josefina Ferrero
Isabel Flores
Especializada De Bellas Artes
Efrain Sanchez Hidalgo Intermedia
Emilio Scharon Rodriguez
Eva Y Patria Custodio
Marcelino Rodriguez Roman
Nueva Brigida Alvarez Rodriguez
Int. Jardines De Ponce
Sup. Jardines De Ponce
Centro Residencial De Oportunidades Educativas De Ceiba
Centro Eugenio Maria De Hostos
University Gardens (especializada)
Adela Brenes Texidor
Jose Collazo Colon
Benito Cerezo Marquez
Ester Feliciano Mendoza
Stella Marquez
Julian Blanco (esc. Ballet) (especializada)
Rev. Felix Castro Rodriguez
Jesus Rivera Bultron
Porfirio Cruz Garcia
Genaro Cautino
Antonio Dominguez Nieves
Petra Mercado
Ernesto Ramos Antonini
Jose O. Torres Fermoso
Venus Gardens Intermedia
Marcelino Canino Canino
Ernestina Mendez
Ines Maria Mendoza De Munoz Marin
La Esperanza (luis Pales Matos)
Rosario Belber
Eduardo Garcia Carrillo
Georgina Baquero
Victor Rojas 1
Su Josefina Sitiriche
Dra. Conchita Cuevas
Monserrate Leon De Irizarry
Patria Latorre Ramirez
Asuncion Rodriguez De Sala
Eugenio Guerra Cruz
Lorenzo Vizcarrondo
Petra Zenon De Fabery (sup. Vocational)
Intermedia Rafael Cordero
Angel P. Millan Rohena Superior
Intermedia Juan Serralles
Martin Gonzalez
Juan Quirindongo Morell(superior)
La Salle Academy
St Patrick Academy
Bishop Hendricken High School
St Andrews School
Providence Hebrew Day School
Harmony Hill School
Providence Country Day School
School One
Ocean Tides School
Apponaug Christian Academy
Portsmouth Abbey School
Mount St Charles Academy
Barrington Christian Academy
Pathways Strategic Teaching Center
Masters Regional Academy
Hillside Alternative Program
Viola M Berard School
East Bay Career Academy
Bradley School - Westerly Site
High Road School of Providence
The Bradley School
Meeting Street
Eleanor Briggs School
George N Hunt Campus School
The Spurwink School
Center for Individualized Training & Education
Overbrook Academy
Rocky Hill School
Tavares Pediatric & Education Center
The Groden Center
Aquidneck Island Christian Academy
R.I. School for the Deaf
Metropolitan Career Tech Center
Davies Career-Tech High School
Urban Collaborative Program
Beacon Charter School
Dcyf Alternative Ed. Program
Blackstone Valley Prep High School
The Greene School
Trinity Academy Performing Art
Rini Middle College
Sheila Skip Nowell Leadership
Village Green Virtual
Highlander Charter
Paul Cuffee Charter School
Blackstone Academy Charter
Mt. Hope High School
Burrillville High School
Central Falls Sr High School
Chariho High School
The R.y.s.e School
Cranston High School East
Cranston High School West
Hugh B. Bain Middle School
Park View Middle School
Western Hills Middle School
Nel/Cps Construction Career
East Greenwich High School
East Providence High School
Exeter-West Greenwich Regional Junior
Exeter-West Greenwich Regional
Ponaganset High School
Narragansett High School
Block Island School
North Kingstown Senior High School
North Providence High School
North Smitfield High School
Charles E. Shea High School
William E. Tolman High School
Jacqueline M. Walsh School
Academy for Career Exploration
Times2 Academy
W B Cooley and Academy Internationa
E-Cubed Academy
Dr. Jorge Alvarez High School
Providence Career Technical
360 High School
Evolutions High School
Smithfield High School
South Kingstown High School
Curtis Corner Middle School
Tiverton High School
Aldrich Junior High School
Gorton Junior High School
Pilgrim High School
Toll Gate High School
Warwick Veterans High School
Winman Junior High School
West Warwick High School
Westerly High School
Woonsocket High School
St Anne School
Cardinal Newman School
Mead Hall Episcopal School
Coastal Christian Preparatory School
Union Christian Day School
Trident Academy
Colleton Preparatory Academy
Risen Christ Lutheran School
Camden Military Academy
Beaufort Academy
Clarendon Hall School
Porter-Gaud School
St John'S Christian Academy
Hampton Park Christian School
Jefferson Davis Academy
Easley Christian School
Forest Hills Christian School
Laurence Manning Academy
Long Cane Academy
New Berry Academy
Patrick Henry Academy
Pee Dee Academy
Richard Winn Academy
South Aiken Baptist Christian School
Charleston Collegiate School
Thomas Heyward Academy
Thomas Sumter Academy
W Wyman King Academy
Orangeburg Preparatory School
Wilson Hall
Mad Hall Episcopal School
Calvary Fellowship Mennonite
Marlboro Academy
Maranatha Christian School
Robert E Lee Academy
Montessori School of Anderson
Cold Springs Mennonite School
Hilton Head Christian Academy
Beaufort Christian School
Hammond School
Shannon Forest Christian School
Spartanburg Day School
Jesus is Lord Christian School
South Pointe Christian School
New Prospect Fwb Church & Christian School
Tara Hall School
Mullins Marion Christian School
Covenant Classical Christian School
Sandhills School
Westminster Catawba Christian School
Hilton Head Preparatory School
New Covenant School
St Francis Xavier High School
Step of Faith Christian Academy
Walnut Grove Christian School
Capers Preparatory Christian Academy
Depicam Christian Schools
Hawthorne Christian Academy
Lakeview Christian School
North Walterboro Christian Academy
Oakbrook Preparatory School
Soaring Eagles Christian Academy
Greenville Classical Academy
Cherokee Creek Boys School
Islamic Academy of Columbia
Pine Grove
Conestee Baptist Day School
New Hope Carolinas
Palmetto Christian Academy of Greenwood
Trinity Christian Educational School
Daniel'S Christian School
Lake Pointe Academy
Montessori School of Mauldin
Comenius School for Creative Leadership
Harbor Christian Academy
Harvest Time International Academy
New Holland Mennonite School
School for Noah'S Ark
The Barclay School
University School of the Lowcountry
Foothills Christian School
John Paul II Catholic School
Pinewood Preparatory School
Youth Academy Parochial School
Barnwell Christian School
Ben Lippen School
Mission of Faith Community School
Victory Bible Christian School
Greenwood Christian School
Glenforest School
Dillon Christian School
Piedmont Christian Academy
Oconee Christian Academy
Christian Academy of Myrtle Beach
Palmetto Christian Academy
Trinity Collegiate School
Mountain View Christian Academy
North Myrtle Beach Christian School
Orangeburg Christian Academy
The Ridge Christian School
Charleston Sda School
Hidden Treasure Christian School
Riverpointe Christian Academy
Bob Jones Academy
Turbeville High School
Tyger River High School
Manning High School
Macdougall High School
Sara Babb High School
Wateree River High School
Sc School for the Blind High School
Sc School for the Deaf High School
Cedar Springs Academy
G. Frank Russell Technology Center
Cope Area Career Center
R. D. Anderson Applied Technology Center
H. B. Swofford Career Center
Abbeville County Career Center
North Augusta High School
Ridge Spring-Monetta Middle High School
Wagener-Salley High School
Aiken County Career Center
Aiken Performing Arts Academy Charter
Midland Valley High School
South Aiken High School
Silver Bluff High School
Allendale Fairfax High School
Allendale-Fairfax Middle School
Career and Technology Center of Anderson 1 & 2
Wren High School
Powdersville High School
Belton Honea Path High School
T. L. Hanna High an International Baccalaureate World School
Westside High an Early College Academy
Anderson Five Career Campus
Anderson Five Charter School
Bamberg-Ehrhardt High School
Bamberg-Ehrhardt Middle School
Denmark Olar High School
Barnwell County Career Center
Blackville-Hilda Junior High School
Blackville-Hilda High School
Williston-Elko High School
Guinyard-Butler Middle School
Barnwell High School
Beaufort-Jasper Academy for Career Excellence
Beaufort High School
Battery Creek High School
H. E. Mccracken Middle School
Hilton Head Island High School
Whale Branch Early College High School
Right Choice School
Cross High School
Goose Creek High School
Hanahan High School
Cane Bay High School
Berkeley County Middle College High School
Charleston School of the Arts
Academic Magnet High School
Baptist Hill High School
North Charleston High School
Garrett Academy of Technology
Wando High School
R. B. Stall High School
West Ashley High School
Greg Mathis Charter High School
James Island Charter High School
Military Magnet Academy
Charleston Charter School for Math and Science
Pattison'S Academy for Comprehensive Education
Allegro Charter School of Music
Blacksburg High School
Gaffney High School
Cherokee Technology Center
Chester Senior High School
Lewisville High School
Chester County Career Center
Cheraw High School
Chesterfield High School
Mcbee High School
F. E. Dubose Career Center
Scott'S Branch Middle School
Scott'S Branch High School
Manning Junior High School
Phoenix Charter High School
East Clarendon Middle-High School
Colleton County High School
Thunderbolt Career and Technology Center
Darlington High School
Mayo High for Math Science & Technology
Hartsville High School
Darlington County Institute of Technology
Dillon County Applied Technology Center
Dillon High School
Dorchester Career and Technology Center
Fort Dorchester High School
Ashley Ridge High School
Strom Thurmond High School
Strom Thurmond Career Center
Fairfield Career and Technology Center
Fairfield Central High School
Henry L. Sneed Middle School
South Florence High School
Williams Middle School
West Florence High School
Florence Career Center
Southside Middle School
Poynor Center
Hannah Pamplico High School
Ronald E. Mcnair Junior High School
Timmonsville High School
Johnsonville High School
Carvers Bay High School
Waccamaw Middle School
Waccamaw High School
Greenville Technical Charter High School
Berea High School
Carolina Academy (high)
Greenville Senior High Academy
Greer High School
Wade Hampton High School
J. L. Mann High Academy
Mauldin High School
Travelers Rest High School
Woodmont High School
Washington Center
Donaldson Career Center
J. Harley Bonds Career Center
Enoree Career Center
Legacy Charter
Brashier Middle College Charter
Golden Strip Career and Technology Center
Greer Middle College Charter
Emerald High School
Ware Shoals High School
Ninety-Six High School
North District Middle School
Estill High School
Carolina Forest High School
Socastee High School
Myrtle Beach High School
Green Sea Floyds High School
Conway High School
Loris High School
North Myrtle Beach High School
Aynor High School
Academy for Arts/Science/Technology
Academy for Technology and Academics
Hcs Early College High School
Palmetto Academy of Learning Motorsports (palm)
Ridgeland-Hardeeville High School
Lugoff-Elgin High School
Applied Technology Education Campus
Indian Land High School
Laurens District 55 High School
Lee Central High School
Lee County Career & Technology Center
White Knoll High School
Pelion High School
Lexington Technology Center
River Bluff High School
Airport High School
Brookland-Cayce Senior High School
Batesburg-Leesville High School
Sandhills Middle School
Swansea High School
Swansea High Freshman Academy
Dutch Fork High School
Dutch Fork Middle School
Irmo High School
Chapin High School
Center for Advanced Technical Studies
Chapin Middle School
Marlboro County High School
Mccormick High School
Mid-Carolina High School
Whitmire Community School (high)
Newberry County Career Center
Tamassee-Salem Middle/High School
Walhalla High School
Fred P. Hamilton Career Center
West-Oak High School
Lake Marion High School and Technology Center
Hunter-Kinard-Tyler High School
Edisto High School
Branchville High School
Bethune-Bowman Middle/High School
Orangeburg Wilkinson High School
North Middle/High School
Orangeburg Consolitated School District 5 Technology Center
Ocsd5 High School for Health Professions
D. W. Daniel High School
Easley High School
Pickens High School
Pickens County Career and Technology Center
Dreher High School
A. C. Flora High School
C. A. Johnson High School
W.j. Keenan High School
Lower Richland High School
Hall Institute
Pendergrass Fairwold School
Samuel A. Heyward Career and Technology Center
Richland One Charter Middle College
Blythewood High School
Richland Northeast High School
Richland Two Charter High School
Evaluation and Detention Center
Willow Lane School
Saluda High School
Daniel Morgan Technology Center
Landrum High School
T. E. Mabry Middle School
Boiling Springs High Ninth Grade Campus
Chesnee High School
Broome High School
Woodruff High School
Florence Chapel Middle School
James F. Byrnes High School
D. R. Hill Middle School
James Byrnes Freshman Academy
Dorman High Freshman Campus
Dorman High School
Spartanburg High School
Spartanburg Freshman Academy
Union County Career and Technology Center
Hemingway Career and Technology Center
Hemingway High School
Kingstree High School
C. E. Murray High School
C. E. Murray Middle School
York Comprehensive High School
Floyd D. Johnson Technology Center
York Middle School
Clover High School
Rock Hill High School
Nation Ford High School
Fort Mill High School
Fox Creek Charter High School
Calhoun Falls Charter School
Sc Virtual Charter School
Sc Connections Academy
Provost Academy South Carolina
Palmetto Scholars Academy
York Preparatory Academy
Sc Whitmore School
Royal Live Oak Academy for the Arts and Sciences Charter
Lowcountry Leadership Charter School
Midlands Middle College
Coastal Leadership Academy
Cyber Academy of South Carolina
South Carolina Science Academy
High Point Academy
Midland Stem Institute
Riverwalk Academy
Lowcountry Montessori School
Gray Collegiate Academy
Garden City Preparatory Academy for Boys
Next High School
Sumter High School
Sumter Career and Technology Center
John De La Howe School
Governor'S School for Arts and Humanities
Governor'S School for Science and Mathematics
Academy for Careers and Technology
Mullins High School
Creek Bridge High School
St Mary Catholic School
Freeman Academy
Dakota Christian School
Sioux Falls Christian Schools
Education & Integration Services
Roncalli Jr & Sr High School
Spearfish Classical Christian School
Black Hills Lutheran Schools
Lutheran High School of Sioux Falls
Windswept Academy
Hutterville Colony Elementary - 01
Presidents Academy
Great Plains Lutheran High School
James Valley Christian School
Red Cloud Indian School
Sunshine Bible Academy
Milbank High School - 01
Wilmot High School - 01
Howard High School - 01
Howard Junior High - 05
Teachwell Academy High School - 01
Transition Advantage - 03
Alcester-Hudson High School - 01
Alcester-Hudson Junior High - 03
Sdsbvi Hs-02
Star Evergreen High School
Star Evergreen Jr High School
Deuel High School - 01
Britton-Hecla High School - 01
Britton-Hecla Junior High - 03
Sunset Colony High School - 06
Sully Buttes High School - 07
Sully Buttes Junior High - 06
Groton Area High School - 01
Hitchcock-Tulare High School - 01
Hitchcock-Tulare Junior High School - 02
Tea Area High School - 03
Sisseton High School - 01
Mccook Central High School - 01
Oldham-Ramona High School - 01
Oldham-Ramona Junior High - 03
Spring Lake Colony High School - 05
Selby High School - 01
Selby Junior High - 03
Central High School - 01
Hanson High School - 01
Hanson Colony Alternative High School - 07
Arlington High School - 01
Arlington Junior High - 03
Armour High School - 01
Sanborn Central High School - 01
Avon High School - 01
Avon Junior High - 05
Baltic High School - 01
Belle Fourche High School - 01
Belle Fourche Education Connection - 09
Bennett County High School - 01
Bennett County Junior High - 06
Beresford High School - 01
Bison High School - 01
Bison Junior High - 04
Bon Homme High School - 01
Bh Colony Alternative High School - 19
South Central High School - 01
Bowdle High School - 01
Bowdle Junior High - 03
Brandon Valley High School - 01
Brandon Valley Middle School - 02
Brookings High School - 01
Harding County High School - 01
Burke High School - 01
Burke Junior High - 04
Canistota High School - 01
Canton High School - 01
Castlewood High School - 01
Castlewood Junior High - 03
Centerville High School - 01
Chamberlain High School - 01
Chamberlain Junior High - 02
Chester High School - 01
Chester Area Cyber School - 39
High Plains - 06
Clark High School - 01
Colman-Egan High School - 01
Colman-Egan Junior High - 02
Colome High School - 01
Colome Junior High - 03
Custer High School - 01
Custer Jh - 05
De Smet High School - 01
Dell Rapids High School - 01
Doland High School - 01
Doland Junior High - 02
Hillside Colony High School - 07
Douglas High School - 03
Dupree High School - 01
Dupree Junior High - 04
Jones County High School - 01
Eagle Butte Junior High - 06
Eagle Butte High School - 01
E. A. G. L. E. Center High School - 07
Edgemont High School - 01
Elk Mountain Virtual Hs - 03
Elk Point-Jefferson High School - 01
Elkton High School - 01
Elkton Junior High - 03
Frederick High School - 01
Frederick Junior High - 03
Bridgewater-Emery High School - 01
Estelline High School - 01
Estelline Junior High - 03
Ethan High School - 01
Ethan Jh - 03
Eureka High School - 01
Faith High School - 01
Faith Junior High - 06
Faulkton High School - 01
Faulkton Junior High - 08
Flandreau High School - 01
Florence High School - 01
Florence Junior High - 03
Stanley County High School - 01
Freeman High School - 01
Freeman Junior High - 05
Garretson High School - 01
Gayville-Volin High School - 01
Gayville-Volin Jh - 03
Gettysburg High School - 01
Gettysburg Junior High - 03
Grant-Deuel High School - 01
Grant-Deuel Junior High - 03
Gregory High School - 01
Gregory Junior High - 04
Philip Junior High - 03
Philip High School - 01
Hamlin High School - 01
Harrisburg High School - 01
West Central High School - 01
Sequel Transition Academy - 07
Henry High School - 01
Herreid High School - 01
Hill City High School - 01
Edmunds Central High School - 01
Hot Springs High School - 01
Hoven High School - 01
Hoven Junior High - 03
Huron High School - 01
Our Home Asap - 12
Our Home Rediscovery - 77
Ipswich High School - 01
Iroquois High School - 01
Dakota Valley High School - 01
Dakota Valley Junior High - 03
Kimball High School - 01
Grass Ranch Colony High School - 15
Andes Central High School - 01
Andes Central Junior High - 04
Madison High School - 01
Lake Preston High School - 01
Lake Preston Junior High - 03
Langford Area High School - 01
Lead-Deadwood High School - 01
Lead-Deadwood Career & Technical Education - 10
Lemmon High School - 01
Lemmon Junior High - 06
Lennox High School - 01
Lennox Junior High - 08
Leola High School - 01
Leola Middle School - 03
Lyman High School - 01
Tri-Valley High School - 01
Tri-Valley Junior High School - 03
Marion High School - 01
Mcintosh High School - 01
Mcintosh Junior High - 03
Mclaughlin High School - 01
Menno High School - 01
Miller High School - 01
Miller Junior High - 04
Mitchell High School - 01
Abbott House High School - 07
Montrose High School - 01
Mount Vernon High School- 01
New Underwood Junior High - 04
New Underwood High School - 01
Newell High School - 01
Northwestern High School - 01
Oelrichs High School - 01
Oelrichs Junior High - 03
Parker High School - 01
Parker Jh - 03
Parkston High School - 01
Parkston Junior High - 05
Our Home
T F Riggs High School - 01
Plankinton High School - 01
Plankinton Junior High - 03
Aurora Plains Academy High School - 05
Stevens High School - 42
Central High School - 41
Jefferson Building - 64
Rapid City High School - 45
Lincoln Building - 44
Redfield High School - 01
Redfield Junior High - 02
George S Mickelson Alternative High School - 04
Rosholt High School - 01
Rosholt Junior High - 04
Rutland High School - 01
Rutland Junior High - 03
Scotland High School - 01
Oglala Lakota County Virtual High School - 08
Lincoln High School - 02
Summit Oaks-Day
Washington High School - 01
Roosevelt High School - 03
Success Academy - 39
Community Campus - 41
Flex - 45
Summit Oaks-Residential
Voa - New Start - 72
Structured Teaching - 12
Voa - Shelter Care - 62
Voa - Adol Treat - 73
New Technology Hs - 30
Cte - 37
Sioux Valley High School - 01
Spearfish High School - 01
Black Hills Education Connections - 06
Black Hills Academy at Canyon Hills High School - 10
Sturgis Brown High School - 01
Summit High School - 01
Timber Lake High School - 01
Todd County High School - 01
Resource Center - 11
Tripp-Delmont High School - 01
Tripp-Delmont Junior High - 02
Vermillion High School - 01
Viborg-Hurley Hs - 01
Wagner High School - 01
Wakpala High School - 01
Wall High School - 01
Warner High School - 01
Watertown High School - 01
Watertown Middle School - 02
Waubay High School - 01
Waverly-South Shore Hs - 01
Webster Area High School - 01
Wessington Springs Junior High - 04
Wessington Springs High School - 01
Deubrook High School - 01
Deubrook Jh - 02
White Lake High School - 01
White Lake Junior High - 03
White River High School - 01
Willow Lake High School - 01
Shamrock Colony Alternative Hs - 08
Winner High School - 01
Wolsey Wessington High School - 01
Developmental Disabilities Program - 01
Black Hills Academy at Canyon Hills High School - 07
Black Hills Education Connection - 03
Black Hills Academy at Canyon Hills - 08
Northeast Technical High School - 01
Woonsocket High School - 01
Northwest Area Ed Cooperative - 01
Yankton High School - 01
Kadoka Area High School - 01
Platte - Geddes High School - 01
Platte - Geddes Junior High - 03
Irene - Wakonda Junior High - 04
Irene - Wakonda High School - 01
Highmore High School - 01
Highmore Junior High - 03
Mobridge High School - 01
Corsica-Stickney Junior High - 03
Corsica-Stickney High School - 01
Flandreau Indian Boarding School
Cheyenne-Eagle Butte School
Marty Indian School
Crow Creek Reservation High School
Pine Ridge School
Lower Brule Day School
St Francis Indian School
Crazy Horse School
Tiospa Zina Tribal School
Takini School
Little Wound School
Tiospaye Topa School
Father Ryan High School
St Andrew'S-Sewanee School
Donelson Christian Academy
Fayette Academy
Middle Tennessee Christian School
Baylor School
St Mary'S Episcopal School
The Ensworth School
Hutchison School
Boyd-Buchanan School
Nashville Christian School
Memphis University School
Girls Preparatory School
The Webb School
Webb School of Knoxville
Harpeth Hall School
The Kings Daughters School
Knoxville Baptist Christian
Shady Oaks School
Temple Baptist Academy
University School of Nashville
Currey Ingram Academy
Woodlawn Baptist Academy
Battle Ground Academy
Greeneville Adventist Academy
Memphis Junior Academy
Madison Academy
Collegedale Academy
Harbart Hills Academy
Highland Academy
Central Baptist School
Hendersonville Christian Academy
Pleasant View Christian School
Jackson Christian School
Benton Hall Academy
Fc Boyd Sr Christian School
Knoxville Christian School
St Cecilia Academy
Davidson Academy
Christian Academy of Knoxville
Mount Pisgah Christian Academy
Franklin Road Christian School
Seymour Community Christian School
Tri-Cities Christian Schools
Franklin Road Academy
Bachman Academy
Bible Church Academy
Scholze Center
River Road Academy
Creative Life Preparatory School
Daybreak Specialized School
New Pathways Academy
Faith Heritage Christian Academy
Hamilton Heights Christian Academy
Madonna Learning Center
Christian Academy of the Cumberlands
The Phoenix School for Creative Learning
Pleasant View School
Rutherford County Community Learning Center
Augustine School
Freedom Christian Academy
Mcdowell Center for Children
Natchez Trace Youth Academy
Riverside Christian Academy
Wayne Academy
George Thomas Jr Academy
Agathos Classical School
Crockett Christian School
Crossroads Christian Academy
Faith Missionary Academy
Macon Road Baptist School
Magnolia Academy
Open Door Outreach Christian Academy
Rhea County Academy
St George'S Independent School
Steppen Stone Academy
Bolivar Christian Academy
Chattanooga Christian School
Franklin Christian Academy
Monroe County Christian Academy
Covenant Academy
Clarksville Christian School
Alpha Educational Learning Center
East Tn Christian Home & Academy
Gallaway Christian Academy
Highland Rim Academy
Hohenwald Christian Academy
Varangon Academy
Youth Dimensions
Bowie Reading and Learning Center
Christ'S Legacy Academy
Collegiate School of Memphis
Cumberland Mountain School
Day Spring Academy
Redemption Baptist Academy
Antioch Baptist Christian Academy
Blue Springs Christian Academy
Christian Academy in the Smokies
Dayspring Baptist Christian Academy
Deo Christian
Freedom Hill Christian School
The Academy for G.o.D.
G4s Academy
Learning Lab of Green Hills
Ludic
Macon Christian Academy
Madison Oaks Academy
Memphis Catholic High School and Middle School
Self School
Shenandoah Ranch Academy
Spectrum Academy
Lebanon Academy
Cedarcreek Schoolhouse Academy
Christian Academy of Oak Ridge
Clayton-Bradley Academy
Greater Things Christian Academy
Heritage Christian Academy - Mt. Juliet
Jonathan Edwards Classical Academy
Lake Brook Academy
Lipscomb Academy
Mercy Ministries of America
Metro Christian Academy
Cleveland Academy
Redeemer Classical Academy
Souls Harbor Lighthouse Christian Academy
Lighthouse Christian School - Tx
Brookside Baptist Academy
Cedars of Lebanon Academy
Christ Presbyterian Academy
Cleveland Christian School
Concord Academy
Weems Academy
J Frank White Academy
Inez Wrenn Sda School
Jesus Only Academy
Knoxville Adventist School
Tipton-Rosemark Academy
West End Academy
Montgomery Bell Academy
The Village Academy
Ccs Adolscent Treatment Center
Mccallie School
Cedar Grove School
Stokes Academy
Hermitage Hall
Sailaway Learning & Academy
Franklin Classical School
Greene County Christian School
New Heights School Tn Childrens Home West
Tennessee Christian Preparatory School
Tennessee Avenue Christian Academy
Oak Plains Academy
Rivers Edge Christian Academy
Indian Mound School
Sterling East
Morristown Covenant Academy
Mt Juliet Christian Academy
Temple Baptist Christian School
Kingston Academy
United Christian Academy
University School of Jackson
Mcclain Christian Academy-Pixie Preschool
St Agnes Academy-St Dominic School
Hamblen County Alternative School
Morristown East High School
Morristown West High School
Alcoa High School
Anderson County Career Technical Center
Clinch River Community School
Alvin C. York Institute
Tenn School for Blind
Tennessee High School for Deaf
Fairley High School
Martin Luther King Preparatory High School
Pathways in Education - Tn
Grad Academy Memphis
Pathways in Education - Whitehaven
Neely'S Bend College Prep
Avon Lenox School
B T Washington High School
Craigmont High School
Kingsbury High School
Kingsbury Vocational School
Manassas High School
Oakhaven High School
Raleigh Egypt High School
Memphis Adult High School
Sheffield Career and Technical Center
Shrine School
Trezevant High School
White Station High School
Whitehaven High School
Wooddale High School
Hickory Ridge Middle School
Southwest Career and Technical School
Trezevant Career and Technical School
Memphis Academy of Science Engineering Middle/High School
Hollis F. Price Middle College High School
City University School of Liberal Arts
Soulsville Charter School
Memphis Health Careers Academy
Southwind High School
Memphis Business Academy High School
Memphis Academy of Health Sciences High School
Mcs Prep School - Northwest
Freedom Preparatory Academy
Treadwell Middle School
Martin Luther King Transition Center
Memphis School of Excellence
New Consortium of Law and Business
Power Center Academy High School
Memphis Virtual School
Kipp Memphis Collegiate High School
Dubois High of Leadership Public Policy
Dubois High School of Arts Technology
City University School of Independence
Memphis Rise Academy
Exceptional Children Special Placements
The Excel Center
Collierville High School
Bartlett 9th Grade Academy
Shelbyville Central High School
Big Sandy School
Camden Central High School
Holladay Elementary
Benton County Adult High School
Benton County Career / Technical Center
Bledsoe County High School
William Blount High School
Bradley Central High School
N. Cleveland Goal Academy
Walker Valley High School
Reach Adult High School
Bradley County Virtual School
Vance Middle School
Tennessee High School
Tennessee Online Public School
Campbell County Comprehensive High School
Jacksboro Middle School
Jellico High School
Lafollette Middle School
Campbell County Adult High School
Jellico Learning Academy
East Lafollette Learning Academy
Cannon County High School
Carroll County Special Learning Center
Carroll County Tech Center
Cloudland High School
Happy Valley High School
Unaka High School
Siam Learning Center
Cheatham County Central
Harpeth High School
Chester County High School
Claiborne Adult High School
Cumberland Gap High School
Claiborne High School
Clay County Adult High School
F. I. Denning Center of Technology and Careers
Cocke County High School
Cocke County Adult High School
Cosby High School
Coffee County Central High School
Coffee County Koss Center
Coffee County Raider Academy
Crockett County High School
Stone Memorial High School
The Phoenix School
De Kalb County High School
De Kalb County Adult High School
Dickson County High School
Creek Wood High School
Dickson County Adult High School
Special Services
Dyer County High School
Dyersburg High School
Elizabethton High School
Fayette Ware Comprehensive High School
Clarkrange High School
Fentress County Adult High School
Huntland School
Gibson County High School
South Gibson County High School
Giles County High School
Richland School
Grainger High School
Washburn School
Grainger County Adult High School
Rutledge Middle School
Grainger Academy
Chuckey Doak High School
North Greene High School
South Greene High School
Greeneville High School
Greeneville/Greene County Center for Technology
Grundy Academy
Ooltewah High School
Red Bank High School
Sale Creek Middle / High School
Signal Mountain Middle/High School
Soddy Daisy High School
Brainerd High School
Chatt High Center for Creative Arts
Chattanooga School for Arts and Sciences Csas Upper
Hixson High School
Lookout Valley Middle / High School
Tyner Academy
Hamilton County Collegiate High at Chattanooga State
Chattanooga Girls Leadership Academy
East Hamilton School
Ivy Academy Inc.
Hamilton County Virtual School
Stem School Chattanooga
Church Hill Middle School
Clinch School
Mooresburg Elementary
Volunteer High School
Haywood High School
Haywood Middle School
Scotts Hill High School
E. W. Grove School
Hickman County Sr High School
East Hickman High School
Houston County Adult High School
Humboldt Junior/Senior High School
MC Ewen High School
Waverly Central High School
Waverly Jr High School
Huntingdon High School
Jefferson County Adult High School
Science Hill High School
Liberty Bell Middle School
Dobyns - Bennett High School
Richard Yoakley School
Knox County Adult High School
Byington Solway Career and Technical Education Center
South Doyle High School
Farragut High School
Halls High School
Karns High School
Karns Middle School
Powell High School
Ft Sanders Education Development Center
Austin East High/Magnet
Gresham Middle School
Holston Middle School
Knox Adaptive Education Center
Northwest Middle School
Ridgedale Alternative School
Lincoln Park Technology and Trade Center
North Knox Career and Technical Education Center
Hardin Valley Academy
Dr. Paul L. Kelley Volunteer Academy
L N Stem Academy
Cte School
Halls Junior High School
South Lawrence Elementary
Loretto High School
Summertown High School
Lawrence Adult High School
Leoma Elementary
Lenoir City High School
Lincoln County Ninth Grade Academy
Greenback School
Loudon High School
Red Boiling Springs School
Jackson Central-Merry Academy of Medical Technology High School
Parkview Learning Center
Whitehall Pre-K Center
Liberty Technology Magnet High School
Madison Academic Magnet High School
South Pittsburg High School
Whitwell High School
Central Prep Academy
Lewisburg Middle School
Cornersville School
Forrest School
Maryville Junior High School
Culleoka Unit School
Hampshire Unit School
Santa Fe Unit School
Northfield Academy
Mcminn High School
Adamsville Junior / Senior High School
Mcnairy Central High School
Meigs County High School
Tellico Plains High School
Kenwood High School
Montgomery Central High School
Rossview High School
West Creek High School
The Middle College @ Austin Peay State University
Moore County High School
Coalfield School
Morgan County Vocational Center
Oakdale School
Sunbright School
W.a. Bass Alternative Learning Center
Cora Howe School
East Nashville School
Glencliff High School
Harris-Hillman Special Education
Hillwood High School
Hume - Fogg High School
John Overton High School
Mcgavock High School
Whites Creek High School
Nashville School of the Arts
Pearl-Cohn High School
Hunters Lane High School
Martin Luther King Jr School
Lead Academy
W. A. Bass Adult Program
Nashville Big Picture High School
Cane Ridge High School
The Academy at Old Cockrill
The Academy at Opry Mills
Metro Nashville Virtual School
Transitions at Bass
The Academy at Hickory Hollow
K I P P Nashville Collegiate High School
Johnson Alternative Learning Center
The Cohn Learning Center
Stem Prep High School
Knowledge Academies High School
Obion County Central High School
South Fulton Middle / High School
Oneida High School
R.e.a.C.h. Academy
Overton Adult High School
Livingston Academy
Perry County High School
Pickett County High School
Copper Basin High School
Putnam County Adult High School
Cookeville High School
Upperman High School
White Plains Academy
Vital: Upper Cumberland E-Learning Network
Rhea County High School
Richard Hardy Memorial School
Harriman High School
Oliver Springs High School
Roane County High School
Midtown Educational Center
Rockwood High School
East Robertson High School
Jo Byrns High School
White House Heritage High School
Robertson County Virtual School
Rutherford County Adult High School
Blackman High School
Daniel Mckee Alternative School
Eagleville School
Holloway High School
Smyrna West Alternative School
Lavergne High School
Siegel High School
Central Magnet School
Stewarts Creek High School
Sequatchie County High School
Parkway Academy
Pigeon Forge High School
Gatlinburg Pittman High School
Sevier County High School
Gary Hardin Academy
Northview Senior Academy
Northview Junior Academy
Greenbrier Alternative Learning Center
Whites Adult High School
Smith County High School
Gordonsville High School
Clarksburg School
Stewart County Adult High School
Sullivan Central High School
Sullivan East High School
Sullivan North High School
Sullivan South High School
E B Wilson
R T Fisher Alternative
Gallatin Senior High School
Merrol Hyde Magnet School
White House High School
Beech Sr High School
Station Camp High School
Sumner County Middle College High School
Sumner County Middle Technical College High School at Portla
Sweetwater Jr High School
Tipton County Alternative Learning Center
Peabody High School
Trousdale County High School
Tullahoma High School
Unicoi County High School
Union County Alternative Center
Maynardville Elementary
Van Buren County High School
Warren County Alternative Academy
Daniel Boone High School
David Crockett High School
Washington County Adult High School
Washington County Virtual School
Frank Hughes School
Wayne County Technology Center
Dresden High School
Gleason School
Weakley County Center for Adult Continuing Education
West Carroll Junior/Senior High School
Fred J Page High School
Ravenwood High School
Nolensville High School
Wilson Central High School
Mt. Juliet High School
Tennessee Virtual On-Line School
Wilson County Adult High School
Holy Cross of San Antonio
Providence Catholic School
Shiner Catholic School
Reicher Catholic High School
Monsignor Kelly Catholic School
St Mary S Catholic School
Jesuit College Prep School
Bishop Lynch High School
Bishop Dunne Catholic School
Cassata High School
Nolan Catholic High School
St Agnes Academy School
Strake Jesuit College Prep School
St Thomas High School
Cristo Rey Jesuit College Prep School of Houston
St Stephens Episcopal School
St Michaels Episcopal School
Selwyn College Preparatory School
St Vincent'S School
Alcuin School
Lydia Patterson Institute
Radford School
Dallas Lutheran School
Calvary Episcopal Preparatory
Tmi-The Episcopal School of Texas
Marine Military Academy
Robert M Beren Academy
Presbyterian Pan American School
Pantego Christian Academy - Arlington Campus
Garland Christian Academy
Healy Murphy Center
Memorial Hall School
Temple Christian Schools
The Tenney School
Chinquapin Preparatory School
Tyler Street Christian Academy
Vanguard College Preparatory School
Bay Area Christian School
Austin Montessori School
Dallas Christian Academy
San Marcos Adventist Junior Academy
Chisholm Trail Academy
Jefferson Christian Academy
Balch Springs Christian Academy
Cleburne Christian Academy
Dallas Academy
Kirby Hall School
El Paso Adventist Jr Academy
Ursuline Academy of Dallas
Burton Adventist Academy
Canyon Creek Christian Academy
Northeast Christian Academy
Shelton School
The Fairhill School
Emery/ Weiner School
Hill School of Fort Worth
Notre Dame School
First Baptist Academy of Universal City
Living Stones Christian School
Brazos Christian School
Bracken Christian School
The Alexander School
Grayson Christian School
Longview Christian Academy
St Thomas Episcopal School
Alexander-Smith Academy
Baytown Christian Academy
Central Baptist Academy
San Jacinto Christian Academy
Lake Country Christian School
St Michael'S Catholic Academy
Christ the King Cathedral School
Westbury Christian School
The Awty International School
All Saints Episcopal School
Al-Hadi School of Accelerative Learning
Arlington Faith Academy
Brighter Horizons Academy
Fort Worth Country Day School
Denton Calvary Academy
Central Texas Christian School
Christian Academy of San Antonio
Faith West Academy
First Baptist Academy Dallas
Faith Academy of Marble Falls
Grapevine Faith Christian School
Greenhill School
The Hockaday School
Houston Christian High School
Loretto Academy
Laguna Madre Christian Academy
Pipe Creek Christian School
River City Christian School
Regents School of Austin
St Mark'S School of Texas
The Brook Hill School
Tomorrow'S Promise
The Winston School
Ambleside School of Fredericksburg
Fellowship Academy
Grace Academy of Georgetown
Great Lakes Academy
North Central Texas Academy
North Texas Christian Academy
Holy Trinity Episcopal School of Greater Houston
Humble Christian School
Islamic School of Irving
San Juan Diego Catholic High School
Notre Dame Catholic School
Our Redeemer Lutheran North School
Power Christian Academy
Sunnybrook Christian Academy
Taylor Christian School
The Parish Episcopal School Pk-12
Vanguard Preparatory School
Wylie Preparatory Academy
Weatherford Christian School
The Woodlands Preparatory School
Esprit International School
Geneva School of Boerne
Green Oaks School
John Paul II High School
Life Center Christian Academy
Odyssey School
Our Lady of the Hills Regional Catholic High Schoo
St John XXIII College Prreparatory
Pueblos Royal Christian School
Sanctuary Academy of the Regional Bible Institute
San Angelo Christian Academy
Shady Acres Christian School
St Gerard Catholic High School
The Gospel Lighthouse Christian Academy
Ambleside School of San Angelo
Newfound Academy
Achievers Center for Education
Ascension Academy
Brazos Valley Cornerstone Christian Academy
Calvary Way Academy
Legacy Preparatory Christian Academy
Live Oak Classical School
Mesorah High School for Girls
Rawson-Saunders-Austin Area School for Dyslexics
The St Anthony School
St Timothy Christian Academy
Texas Christian Academy
Flint Academy
The Westwood School
Fort Bend Christian Academy
A Habitat for Learning
The Fulton School
Angleton Christian School
Bridge Builder Academy
Maran-Ata Christian Academy
Northstar School
Austin Village Academy
Christian Cottage Prep
St John Paul II High School
New Frontiers Christian Academy
New Beginnings Christian School
Stonegate Christian Academy
The Cambridge School of Dallas
Turning Point Christian Academy
Westside Baptist Academy
Willow Bend Academy
Cedar Hill Prepartory Academy
St Peter'S Classical School
Cornerstone Crossroads Academy
Athens Christian Preparatory Academy
Cunae International School
Edna Christian Academy
Mirus Academy
Health and Human Service Academy
Monarch Academy at Morgan'S Wonderland
Second Chance Technology Edge
St Dominic Savio Catholic High School
Aesa Prep Academy
Austin Tennis Academy College Prep
Century Christian Academy
Crimson Christian Academy
Founders Christian School
Grace Academy of North Texas
Houston Quran Academy
Juan Diego Academy
Llano Christian Academy
Logos Preparatory School
Mariposa Montessori School
Resolution Ranch Academy
Seguin Christian Academy
Southwest Christian School-Prep Campus
Xavier Educational Academy
Ea Young Academy
Fischer Schule Haus Christian Academy
Grace Covenant Academy-Frisco
Midland Classical Academy
Mosaic Academy
Silver Saddle Christian Academy
Springboard Academics
University Park Academy
Lakehill Preparatory School
Central Catholic High School -San Antonio
Cleveland Correctional Center
Collin County Cornerstone Christian Academy
Cristo Rey Dallas College Prep
Elim Christian School
Focus on the Future Training Center
Fusion Academy - Dallas
Grace Community School
Knowledge-First Empowerment Center
Marian High School (nti Career Institute)
Qalam Collegiate Academy
Riverside Mission Christian Academy
San Juan Diego Catholic Regional High Schl Mission
Sterling Classical School
Tec De Monterrey Prep School
High Frontier School
Sharp Academy
The Vine School
Torah Girls Academy of Texas
Torchlight Preparatory Academy
Uiw Prepartory High School
Upward Hope Academy
Advanced Preparatory International
Denton Classical Coop
Mpj Academy of Excellence
Seeds Deaf Academy
Holy Cross Catholic Academy
The Banff School
Bethesda Christian School
Bishop Tk Gorman Catholic School
St Paul'S Preparatory Academy
The Jane Justin School
Huntington-Surrey High School
Lutheran High North
Lutheran South Academy
The Pharr Oratory of St Philip Neri School System
The Canterbury Episcopal School
Summit Christian Academy - Cedar Park Campus
Oak Ridge Christian Academy
Carrolton Christian Academy
Kaufman Christian School
Living Water Christian School
Trinity School of Texas
Nazarene Christian Academy
Good Shepherd School
Arlington Heights Christian School
Round Rock Christian Academy
River City Believers Academy
Memorial Christian Academy
Texoma Christian School
Valley Christian Heritage School
South Texas Christian Academy
Brenham Christian Academy
Calvary Temple Christian Academy
The Clariden School
East Texas Christian School
Faith Academy of Bellville
Father Yermo High School
Grace Preparatory Academy
Hill Country Christian School of San Marcos
Montessori Children'S House & School
Ovilla Christian School
Southcrest Christian School
Wichita Christian School
Yavneh Academy of Dallas
Annapolis Christian Academy
Atonement Academy
Berne Private School
Alpha Omega Academy
Cornerstone Christian Schools
Grace Fellowship Christian School
Hill Country Christian School of Austin
Joyful Sound Christian Academy
Victory Life Academy
Lutheran High School of San Antonio
Messiah Lutheran Classical Academy
North Loop Christian Academy
Hillcrest School
Eagle Heights Christian Academy
Dallas Christian School
Holy Trinity Catholic High School
Austin Peace Academy
Prestonwood Christian Academy
The Monarch School
Trinity Baptist Temple Academy
New Heights Christian Academy
El Paso Bridges Academy
Adventist Christian Academy of Texas
East Texas Christian Academy
New Braunfels Christian Academy
Pine Drive Christian School
Prince of Peace Christian School
North Dallas Adventist Academy
Rosehill Christian School
Scenic Hills Christian Academy
Sherwood Christian Academy
Jesus Chapel School
The Winston School San Antonio
Texas Christian School
Iman Academy - Southwest
British School of Houston
Christian Life Center Academy
St Catherines Montessori
The Gateway Academy
Memorial Private High School
Japanese Educational Institute
Bew Beginners Preparatory
The Oaks Adventist Christian School
The Novus Academy
The Emery/Weiner Center for Jewish Education
R L Finney Christian Academy
Frassati Catholic High School
Wedgwood Academy
Christian Life Center School
Abba Independent Learning Center
Providence Hall
Countryside Montessori
Cleaview Sudsbury School
Clearview Sudbury School
Montessori School of the Epiphany
Progress School
The School for Young Children
Rainard School
The Briarwood School
The John Cooper School
Clear Lake Christian School
American Academy
Dar Ul Arqam School North
Woodlands Christian Academy
Lubbock Christian School
Brentwood Christian School
Castle Hills First Baptist School
St Mary'S Hall
Cistercian Preparatory School
Hyde Park School
Fort Worth Christian School
The Kinkaid School
Crosbyton Secondary
Spur School
Rocksprings High School
Por Vida Academy Charter High School
Corpus Christi College Prep High School
Cesar E Chavez Academy
Aspermont High School
Panther Creek School
Dripping Springs High School
Wimberley High School
Jack C Hays High School
Alternative Impact Center
Hays County Juvenile Justice Alternative Ed Prog
Live Oak Academy
Lehman High School
Alvarado High School
Alvarado J H
Juvenile Justice Alternative
Chisum High School
George Gervin Academy
Dallas Can Academy Charter
Dallas Can Academy Charter-Oak Cliff
Houston Can Academy - North
San Antonio Can Academy
Fort Worth Can Academy - Campus Drive
Fort Worth Can Academy Lancaster Avenue
Austin Can Academy
Dallas Can Academy at Carrollton-Farmers Branch
Houston Can Academy - Hobby
Dallas Can Academy at Pleasant Grove
Dallas Can Academy - Grant East
Aristoi Classical Upper School
George I Sanchez High School
Raul Yzaguirre School for Success
Dr M L Garza-Gonzalez Charter School
Gcclr Institute of Technology
Pegasus Charter High School
Uplift Williams Preparatory High School
Uplift Peak Preparatory High School
Uplift Summit International High School
Uplift Hampton Preparatory High School
Uplift Education-North Hills Prep High School
Uplift Mighty School
Uplift Education - Infinity Preparatory Middle School
Uplift Heights Preparatory High School
Uplift Luna Preparatory Secondary School
Davinci School for Science and the Arts
Advantage Academy
Paul and Jane Meyer Public High School
Sci-Tech Preparatory
Raven School
Harris County Juvenile Detention Center
Burnett-Bayland Rehabilitation Center
Harris County Youth Village
Leadership Academy
John H Wood Jr Charter School at Afton Oaks
John H Wood Jr Cs Hays County Juvenile Res Center
John H Wood Jr Cs Granbury
Rockdale
Anne Frank Inspire Academy
Meridell
Williams House
Legacy Ranch
Kipp Houston High School
Kipp Sunnyside High School
Kipp Generations Collegiate
Kipp Northeast College Preparatory
Life School Oak Cliff
Life High School Waxahachie
Life Middle Waxahachie
Nyos Charter School
Positive Solutions Charter
Frank L Madla Early College High School
Dr Paul S Saenz J H
Milton B Lee Academy of Science & Engineering
Southwest Preparatory Southeast Campus
Southwest Preparatory School-Northwest
Chaparral Star Academy
Texas Empowerment Academy
Treetops School International
Universal Academy - Coppell
Settlement Home
Pathfinder Camp
George M Kozmetsky School
Annunciation Maternity Home
Pathways 3h Campus
Tnc Campus (texas Neurorehabilitation Center)
Methodist Children'S Home
Laurel Ridge
Ut - University Charter School at Memorial Hermann
Ut - University Charter School at High Point
Rock Springs
Lifehouse
Houston Behavioral Healthcare
Unlimited Visions Aftercare
Austin Oaks
Shriners Hospitals for Children
Pineywoods Community Academy High School
Richard Milburn Alternative High School (killeen)
Richard Milburn Academy Lubbock
Richard Milburn Academy Midland
Richard Milburn Academy Corpus Christi
Richard Milburn Academy Amarillo
Richard Milburn Academy Fort Worth
Richard Milburn Academy Odessa
Richard Milburn Academy Houston (suburban)
Priority Charter Schools-Temple Charter Academy
Killeen Charter Academy
Georgetown Charter Academy
Cedar Park Charter Academy
Cove Charter Academy
Radiance Academy of Learning Westlakes
Radiance Academy of Learning (del Rio)
West Columbia Charter School
Washington Tyrannus School of the Arts
Dallas County Juvenile Justice
Sau Campus
Letot Campus
Medlock Youth Village
Drc Campus
Focus Learning Academy
Jean Massieu Academy
Waxahachie Faith Family Academy
Oak Cliff Faith Family Academy
Paso Del Norte Academy-Mesa Charter High School
Paseo Del Norte Academy-Vista Del Sol Charter High School
Odyssey Academy - Galveston
Odyssey Academy - Bay Area
Dan Chadwick Campus
Houston Heights Charter School
Houston Gateway Academy - Coral Campus
Calvin Nelms High School
Phoenix School at Southwest Schools
Comquest Academy
Katherine Anne Porter School
Midvalley Academy-Mercedes Charter High School
Midvalley Academy-Mcallen Charter High School
Midvalley Academy-San Benito Charter High School
Tekoa Academy of Accelerated Studies
South Plains Academy Charter High School
Huston Academy
Shoreline Academy
Vista Academy of Amarillo
Ischool High School
Founders Classical Academy
Ischool High of Hickory Creek
Ischool High at University Park
Ischool High at the Woodlands
Founders Classical Academy of Leander
Ranch Academy
Ranch Academy - Tyler Campus
Gateway Academy-Townlake Charter High School
Gateway Academy-Sierra Vista Charter High School
Athlos Leadership Academy
Living Way Leadership Academy
Wells Branch Leadership Academy
Gateway Charter Academy - Middle - High School
Alpha Charter School
Vanguard Rembrandt
Academy of Careers and Technologies Charter School
San Antonio School for Inquiry & Creativity
Winfree Academy Charter School (richardson)
Winfree Academy Charter School (irving)
Winfree Academy Charter School (lewisville)
Winfree Academy Charter School - Grand Prairie
Winfree Academy North Richland Hills
Winfree Academy Charter School Dallas
A+ Academy
Inspired Vision Academy Middle School
El Paso Academy
El Paso Academy West
Premier High School of San Antonio
Premier High School of Brownsville
Premier High School of Pharr
Premier High School American Youthworks
Premier High School of Lubbock
Premier High School of Waco
Premier High School of Midland
Premier High School of Tyler
Premier High School of Fort Worth
Premier High School of Abilene
Premier High School of Del Rio
Premier High School of Laredo
Premier High School of Dublin/Comanche/Early
Premier High School of Austin
Premier High School of Mission
Premier High School of Palmview
Premier High School of North Austin
Premier High School of El Paso
Premier High School of San Juan
Premier High School of New Braunfels
Premier High School of Richardson
Premier High School of Huntsville
Premier High School of Granbury
Premier High School of South Irving
Premier High School of Dayton
Premier High School of Amarillo
Premier High School of Lewisville
Premier High School of Pflugerville
Premier High Schools Career & Technical Ed Center
Premier High School of East El Paso
Texas Virtual Academy
Yes Prep - Southeast
Yes Prep - North Central
Yes Prep - Southwest
Yes Prep - East End
Yes Prep - Gulfton
Yes Prep - Brays Oaks
Yes Prep - West
Yes Prep - Northside
Yes Prep - 5th Ward
Yes Prep North Forest
Harmony Science Academy
Harmony School of Ingenuity
Idea College Prep
Idea Quest College Preparatory
Idea Frontier College Preparatory
Idea College Preparatory San Juan
Idea College Preparatory Mission
Idea College Preparatory San Benito
Idea College Preparatory Alamo
Idea College Preparatory Pharr
Idea College Prep Weslaco
Idea Edinburg College Preparatory
Idea Mcallen College Preparatory
Idea Brownsville College Preparatory
Idea Carver College Preparatory
Idea Allan College Preparatory
Panola Cs
Texas Early College High School
Panola Early College High School
Brazos River Charter School
Big Springs Charter School
Hill Country Youth Ranch
Fort Worth Academy of Fine Arts
Gateway Tech High School
Gateway College Preparatory School
Evolution Academy Charter School
Evolution Academy Houston
Evolution Academy Beaumont
Harmony Science Academy North Austin
Harmony School of Excellence
Harmony School of Political Science and Communicat
Texas School for the Blind
Texas School for the Deaf
Westlake Academy
Kipp University Prep High School
School of Science and Technology
Trinity Charter School
Pegasus School
Azleway - Chapel Hill
Bokenkamp
Azleway - Big Sandy
Azleway - Willow Bend
Kipp Austin Collegiate
Harmony Science Academy (san Antonio)
Harmony Science Academy - Laredo
Harmony Science Academy - Brownsville
Brooks Academy of Science and Engineering
Richland Collegiate High School of Math Science Engineerin
Harmony Science Academy (el Paso)
Harmony Science Academy - Lubbock
Harmony School of Innovation - El Paso
Harmony School of Discovery - Houston
Harmony School of Advancement - High School
Crosstimbers Academy
Harmony Science Academy (waco)
Harmony Science Academy - Euless
Harmony Science Academy - Dallas
Harmony School of Nature and Athletics - Dallas
Harmony School of Innovation - Fort Worth
Harmony School of Business - Dallas
Harmony School of Innovation - Garland
Harmony Science Academy - Carrollton
School of Science and Technology Corpus Christi
Meadowland Charter School
Harmony School of Science - Houston High School
Harmony Science Academy- Beaumont
Harmony Science Academy - West Houston
Tlc Academy
Bob Hope School
Henry Ford Academy Alameda School for Art + Design
The East Austin College Prep at Mlk
Manara Academy
Victory Prep
Victory Preparatory Academy
Newman International Academy of Arlington
Newman International at Cedar Hill
Meridian World School Llc
Premier Learning Academy
Global Learning Village
Ume Preparatory Academy
Fallbrook College Preparatory Academy
Ut Tyler Innovation Academy - Tyler
Ut Tyler Innovation Academy - Longview
Ut Tyler Innovation Academy - Palestine
Legacy Preparatory Charter Academy Plano
Legacy Preparatory Charter Academy Mesquite
Imagine International Academy of North Texas
Austin Achieve Public Schools
Lone Star High School West
Lone Star High School North
Lone Star High School South
Lone Star High School Southeast
Lone Star High School East Central
Lone Star High School Central
Pro-Vision High School
Village Tech Schools
C O R E Academy
Basis San Antonio Medical Center
Basis San Antonio North Central
International Leadership of Texas - Garland High School
International Leadership of Texas High School - Arlington
International Leadership of Texas - Keller High School
Great Hearts Monte Vista North
Carpe Diem Schools
Ki Charter Academy
The Excel Center (for Adults)
A & M Cons High School
College Station Middle School
A & M Consolidated Middle School
College Station High School
Abbott School
Abernathy High School
Abernathy Daep
Cooper High School
Sam Houston
Early Education Services
Woodson Center for Excellence
Jefferson Opportunity Center
Taylor County Learning Center
Adult Learning Center
Abilene Behavioral Health
Holland Medical High School
Academy for Technology Engineering Math & Science
Adrian School
Agua Dulce High School
Alamo Heights High School
Alba-Golden High School
Albany Jr-Sr High School
Carver High School for Applied Tech/Engineering/Arts
Aldine High School
Aldine Middle School
Nimitz High School
Hambrick Middle School
Lane School
Shotwell Middle School
Stovall Middle School
Teague Middle School
Grantham Academy
Aldine Ninth Grade School
Eisenhower Ninth Grade School
Macarthur Ninth Grade School
Nimitz Ninth Grade School
Plummer Middle School
Highpoint
Victory Early College High School
Davis High School Aldine
Lewis Middle School
Davis Ninth Grade
Hall Center for Education
Drew Academy
Aledo High School
Aledo Middle School
Don R Daniel Ninth Grade Campus
Alice High School
Elsik High School
Killough Middle School
Olle Middle School
O'Donnell Middle School
Holub Middle School
Albright Middle School
Admin Services
Alief Learning Center (6-12)
Alief Isd J J a E P
Alief Early College High School
Kerr High School
W E Pete Ford Middle School
Walter & Lois Curtis Middle School
Collin County J J a E P
Lowery Freshman Center
Pat Dillard Special Achievement Center
Ereckson Middle School
Alpine High School
Alto High School
Alvin High School
Brazoria County J J a E P
Manvel High School
Assets
Alvord High School
Amarillo High School
Caprock High School
Crockett Middle School
North Heights Alternative
Palo Duro High School
Tascosa High School
Amarillo Area Center for Advanced Lrn
Homebound
Amherst School
P E P
Anahuac High School
Disciplinary Alternative Education Program
Anderson-Shiro Jr/Sr High School
Andrews Education Center
Angleton High School
Student Alternative Center
Brazoria County Juvenile Detention
Angleton J H School
Brazoria County Alternative Ed Center
Special Program Center
Anthony High School
Anton School
Apple Springs High School
Aquilla School
Rockport-Fulton High School
Aransas Pass High School
Archer City High School
Argyle Middle School
Argyle High School
Bailey J H
Carter J H
Gunn J H
Nichols J H
Shackelford J H
Barnett J H
Young J H
Turning Point Alternative High School
Workman J H
Boles J H
Ousley J H
Tarrant County J J a E P
Seguin High School
Arlington Collegiate High School
Arp High School
Corrective Behavior Center
Aubrey High School
Denton County J J a E P
Crockett High School
Mccallum High School
Reagan High School
Travis High School
Rosedale
Austin St Hospital
Travis County J J a E P
Garza Independence High School
Akins High School
Travis County Juvenile Detention Center
Richards School for Young Women Leaders
Lbj High School
Lasa High School
Eastside Memorial at the Johnston Campus
Travis County Day School
Graduation Prep Academy Lanier
Graduation Prep Academy Travis
Dell Children'S Medical Center
Austwell-Tivoli High School
Avery High School
Avinger School
Waco Center for Youth
Axtell Bruceville-Eddy Learning Center
Azle High School
Azle J H South
Santo Forte J H
Azle Hornet Academy
Baird High School
Ballinger High School
Fairview Accelerated
Balmorhea School
Bandera High School
Bangs High School
Banquete High School
Barbers Hill High School
Bartlett Schools
Bastrop Middle School
Bastrop County Juvenile Boot Camp
Cedar Creek Middle School
Colorado River Collegiate Academy
Genesis High School
Bay City High School
West Brook Sr High School
Pathways Learning Center
Jefferson County Youth Academy
Ozen High School
Paul a Brown Alternative Center
O C Taylor Center
Beckville Jr-Sr High School
Moreno J H
A C Jones High School
Bellevue School
Bells High School
Bellville High School
Spicer Alternative Ed Center
Belton New Tech High School at Waskow
Bell County J J a E P
Ben Bolt-Pal Blanco High School
Benjamin School
Big Spring J H
Big Spring Aep
Haltom High School
Haltom Middle School
Richland Middle School
Watauga Middle School
Birdville High School
Bishop High School
Blanco High School
Bland High School
Blanket School
Bloomburg High School
Blooming Grove High School
Blum High School
Boerne High School
Boerne Alternative School
Boerne - Samuel V Champion High School
Boles High School
Boling High School
Bonham High School
Rather L H
Booker Jh/High School
Borden County School
Borger High School
Bosqueville High School
Bovina High School
Boyd High School
Boyd Middle School
Boys Ranch High School
Starr Academy
Brackett High School
Alternative Ed Prog
Brazosport High School
Brazoswood High School
Freeport Int
Lake Jackson Int
Lighthouse Learning Center - Daep
Lighthouse Learning Center - Aec
Breckenridge J H
Bremond High School
Brenham High School
Brenham J H
Pride Academy
Bridge City High School
Fort Elliott School
Broaddus High School
Brock High School
Bronte High School
Brookeland High School
Brookesmith School
Falfurrias High School
Brownfield High School
Brownfield Education Center
Brownsboro High School
Brownsboro J H
Hanna Early College High School
Porter Early College High School
Pace Early College High School
Lopez Early College High School
Lincoln Park School
Rivera Early College High School
Cameron County J J a E P
Brownsville Academic Center
Adult Ed
Brownsville Learning Academy
Veterans Memorial Early College High School
Brownsville Early College High School
Brownwood High School
Brownwood Middle School
Brownwood Accelerated High School
Bruceville-Eddy High School
Bruceville-Eddy J H
Axtell/Bruceville-Eddy Learning Center
Axtell/Be Daep
Travis B Bryan High School
Disciplinary Alternative Educational Progam (daep)
Brazos County Juvenile Detention Center
Brazos County Jjaep
James Earl Rudder High School
Bryan Collegiate High School
The Mary Catherine Harris School-School of Choice
Bryson School
Buckholts School
Buena Vista School
Bullard Ms
Buna High School
Burkburnett High School
Burkburnett Middle School
Gateway Student Support Center
Burkeville High School
Burkeville Middle School
Burleson High School
Hughes Middle School
Crossroads High School
Nick Kerr Middle School
Burleson Centennial High School
Burnet High School
Quest
Burton High School
Bynum School
Caddo Mills High School
Calallen High School
Calallen Charter High School
Caldwell Daep
Callisburg High School
Daep
Calvert School
Cameron Yoe High School
Canutillo High School
Northwest Early College High School (nwechs)
Canyon J H
Youth Center of High Plains
Randall High School
Westover Park Jr High School
Midway Alternative High School
Carlisle School
Carrizo Springs High School
Carrizo Springs J H
Carroll Middle School
George Dawson Middle School
Smith High School
Grimes Education Center
Huie Special Educ Center
Salazar District Alternative Education Program
Dallas County Jjaep Cfb Campus
Denton County Jjaep Cfb Campus
Ranchview High School
Carthage J H
Castleberry High School
Marsh Middle School
Reach High School
T R U C E Learning Center
Cayuga High School
Cedar Hill High School
Jjaep
Ninth Grade Center
Bessie Coleman Middle School
Cedar Hill Collegiate High School
Celeste High School
Celina J H
Center Point High School
Centerville Jr-Sr High School
Stubblefield Lrn Center
Lumberton Middle School
Hardin County Alternative Ed
Channelview High School
Endeavor Hs-Joe Frank Campbell Learning Center
Channing School
Cherokee School
Childress High School
Chilton School
China Spring High School
China Spring Middle School
Turn Around Graduate
Chireno High School
Christoval High School
Fairview Special Programs
Fairview Daep
Fairview Vt
Cisco High School
Cisco Learning Center
City View Junior/Senior High School
Clarksville Middle and High School
Claude High School
Clear Lake Int
Seabrook Int
Space Center Int
League City Int
Clear Brook High School
Clear View High School
Brookside Int
Galveston County Jjaep
Clear Path Alternative School
Westbrook Int
Clear Horizons Early College High School
Clear Springs High School
Clear Falls High School
Clear Creek Int
Cleburne High School
Lowell Smith Jr Middle School
Team School
Frederick a Douglass Learning Academy
Clint High School
Ricardo Estrada J H
Clint Isd Early College Academy
Coahoma High School
Coldspring-Oakhurst High School
Colmesneil Jh/High School
Colorado High School
Wallace Accelerated High School
West Brazos J H
Columbus Alternative School
Columbus Alternative School New Ulm Campus
Smithson Valley High School
Comal Academy
Canyon Lake High School
Comal Discipline Center
Memorial Early College High School with St Philip'S
Comfort High School
Summitt House
Como-Pickton School
Comstock School
Connally High School
Connally J H
Conroe High School
Hauke Alternative Ed
The Woodlands High School
Knox J H
Peet J H
York J H
Moorhead J H
Caney Creek High School
Washington J H
Mccullough J H
D a E P
Irons J H
Lubbock-Cooper High School
Coppell High School
Victory Place at Coppell
Dallas County Jjaep
New Tech High School at Coppell
Copperas Cove High School
Copperas Cove J H
Mary Grett School
Roy Miller High School and Metro School of Design
Student Support Center
Coles High School and Educational Center
Nueces County J J a E P
Collegiate High School
Harold T Branch Academy for Career & Technical Ed
Veterans Memorial High School
Corrigan-Camden High School
Collins Middle School
Corsicana H Igh School
Cotton Center School
Cotulla High School
Covington School
Crandall High School
Crandall Compass Academy
Cranfills Gap School
Ozona High School
Pineywoods Aec of Choice
Davy Crockett Regional Juvenile Center
Crosby Middle School
Crosby Crossroads Academy
Cross Plains High School
Cross Roads High School
Crowell School
H F Stevens Middle School
Crowley Middle School
North Crowley High School
Crowley Alternative School
Summer Creek Middle School
Sterling H Fly Jr High School
Cuero High School
Van Horn School
Cumby High School
Cushing School
Cypress Falls High School
Cy-Fair High School
Jersey Village High School
Langham Creek High School
Windfern High School
Cypress Springs High School
Cypress-Fairbanks J J a E P
Alternative Learning Center-East
Cypress Ridge High School
Cypress Woods High School
Cypress Ranch High School
Cypress Lakes High School
Alternative Learning Center - West
D'Hanis School
Daingerfield High School
Dalhart High School
X I T Secondary School
A Maceo Smith New Tech High School
Bryan Adams High School
W H Adamson High School
School of Business and Management
David W Carter High School
Booker T Washington Spva Magnet
School of Health Professions
Justin F Kimball High School
Lincoln Humanities/Communications Magnet High School
North Dallas High School
L G Pinkston High School
Franklin D Roosevelt High School
Seagoville High School
South Oak Cliff High School
H Grady Spruce High School
W W Samuell High School
W T White High School
School of Science and Engineering
Rosie Sorrells Education and Social Services High School
Judge Barefoot Sanders Law Magnet
School for the Talented and Gifted
Dr Wright L Lassiter Jr Early College High School
School Community Guidance Center
Maya Angelou High School
Moises E Molina High School
George Bannerman Dealey International Academy
Emmett J Conrad High School
Irma Lerma Rangel Young Women'S Leadership School
Juvenile Justice Aep
Trinidad Garza Early College at Mt View
Kathlyn Joy Gilliam Collegiate Academy
John Leslie Patton Jr Academic Center
Wilmer-Hutchins High School
Barack Obama Male Leadership Aca at Bf Darrell High School
Barbara M Manns Education Center
Innovation Design Entrepreneurship Academy
Damon Isd
Danbury Middle School
Darrouzett Schools
Dawson School
Aaep (academic Alternative Education Program)
De Leon High School
Mccarroll Middle School
High School Point
Del Valle High School
Del Valle Middle School
John P Ojeda J H
Dailey Middle School
Del Valle Opportunity Center
Dell City School
Henry Scott Middle School
Pathways High School
Joe Dale Sparks Campus
Lester Davis
Guyer High School
Fred Moore High School
Denver City High School
Desoto High School & Isteam3d
Dallas County Jjaep Desoto Campus
Wings (where I Now Gain Success)
Desoto Alternative Education Center (daep)
Detroit High School
Devine High School
Devine Daep School
Deweyville High School
Diboll High School
Diboll J H
R D Mcadams J H
Transforming Lives Cooperative (tlc)
Galveston County Detention Center
Galveston County J J a E P
Coastal Alternative Program (cap)
Dickinson Continuation Center
Dilley High School
Dime Box School
Dimmitt High School
Dodd City School
Donna High School
Hidalgo County J J a E P
Donna Alternative Education Program
3d Academy
Donna North High School
Dumas J H
North Plains Opportunity Center
Duncanville High School
J Herman Reed Middle School
William H Byrd Middle School
Mary E Smithey Pace High School
P a S S Learning Center
Summit Learning Center
G W Kennemer Middle School
Elmer C Watson High School
Alternative Discipline Campus
Chisholm Trail High School
Eagle Pass High School
Eagle Pass J H
Memorial J H
C C Winn High School
Adult Transition Services
Early High School
East Bernard High School
Bexar County Lrn Center
East Central Choice Progam
Wilson County Boot Camp
East Chambers High School
East Chambers J H
Eastland High School
Eastland Care Campus
Permian High School
Alternative Ed Center
George H W Bush New Tech Odessa
Odessa Career and Technical Early College High School
Ecisd Falcon Early College High School
Ector County Youth Center
Ector High School
Edcouch-Elsa High School
Carlos Truan J H
Edcouch-Elsa High School Academy
Eden Cisd
Edgewood-Grand Saline Ssa
Alternative Center
J J a E P
B L Garza Middle School
Edinburg Alternative Education Academy
Economedes High School
Francisco Barrientes Middle School
Robert R Vela High School
Betty Harwell Middle School
Vision Academy of Excellence
Edinburg North High School
Edna High School
Edna Alternative
El Campo High School
Andress High School
Burges High School
El Paso High School
Irvin High School
Silva Health Magnet
College Career Technology Academy (ccta)
Telles Academy
Telles Academy J J a E P
Career & Tech Ed Center
Transmountain Early College High School
Electra Junior/Senior High School
Elysian Fields High School
Ennis J H
Era School
Eula High School
Eula J H
Eustace High School
Evadale High School
Evant High School
Everman High School
Charles Baxter J H
Everman Academy High School
Fabens High School
Fannindel High School
Fayetteville Schools
Ferris High School
Flatonia Secondary
Whispering Hills Achievement Center
Williamson County Juvenile Detention Center
Floresville High School
Floresville Alternative Center
Wilson County J J a E P
Flour Bluff High School
Flour Bluff J H
Floydada High School
Floydada J H
P a C
Floydada Isd Daep
Follett School
Forestburg School
Forney High School
Warren Middle School
Forney Academic Center
North Forney High School
Brown Middle School
Forsan High School
Lawrence E Elkins High School
Dulles High School
Missouri City Middle School
Sugar Land Middle School
Willowridge High School
First Colony Middle School
Kempner High School
Stephen F Austin High School
Quail Valley Middle School
Hodges Bend Middle School
Macario Garcia Middle School
Fort Bend County Alternative
Hightower High School
George Bush High School
M R Wood Center for Learning
William B Travis High School
Ferndell Henry Center for Learning
Ridge Point High School
Arlington Heights High School
Boulevard Heights
Carter-Riverside High School
Diamond Hill-Jarvis High School
Eastern Hills High School
O D Wyatt High School
Paschal High School
Trimble Technical High School
Int'L Newcomer Academy
Detent Center
Metro Opportunity
Jo Kelly Sp Ed
Willoughby House
Success High School
Assessment Center
Tarrant Youth Recovery
Juvenile Justice Alternative Ed Program
Benbrook Middle/High School
Texas Academy of Biomedical
Young Women'S Leadership Academy
Young Men'S Leadership Academy
Marine Creek Collegiate High School
Tarrant County College South/Fort Worth Collegiate High School
Transition Center
Children'S Medical Center
Women'S Haven
Bridge Assoc
Frankston High School
Freer High School
Frenship High School
Terra Vista Middle School
Reese Educational Center
Fredericksburg High School
Friendswood High School
Friona High School
Frisco High School
Student Opportunity Center
Wakeland High School
Reedy High School
Frost High School
Navarro County Aep/Abc
Fruitvale High School
Ft Davis School
Fort Hancock High School
Robert G Cole Middle/High School
Fort Stockton High School
Gainesville J H
Galena Park High School
North Shore Middle School
Cunningham Middle School
Highpoint School East (daep)
School for Accelerated Lrn
Ball High School
Aim College & Career Prep
Coastal Village Middle School
Garland Aec
Pathfinder Achievement Center
Garland High School
Lakeview Centennial High School
N Garland High School
S Garland High School
Sellers Middle School
Memorial Pathway Academy High School
Naaman Forest High School
Rowlett High School
Vernon Schrade Middle School
Sachse High School
Gary School
Gatesville High School
Gatesville J H
George West High School
George West J H
Georgetown Alternative Prog
Williamson County J J a E P
East View High School
Chip Richarte High School
Gholson School
Giddings High School
Bruce J H
Gladewater High School
Truman Children'S Center
Godley High School
Godley Middle School
Jcssa
Gold Burg School
Goldthwaite High School
Goliad High School
Goliad Middle School
Goliad Daep
Gonzales J H
Peter E Hyland Center
Point Alternative Center
Excel Academy (murworth)
Goose Creek Memorial
Impact Early College High School
Gordon School
Gorman High School
Grady School
Graford High School
Graham J H
Graham Learning Center
Granbury High School
Stars Accelerated High School
Crossland Ninth Grade Center
Grand Prairie High School
South Grand Prairie High School
Harry S Truman Middle School
Lyndon B Johnson Daep
Ronald W Reagan Middle School
Crosswinds High School
John a Dubiski Career High School
Ywla at Bill Arnold
Ymla at John F Kennedy Middle School
Grand Prairie Fine Arts Academy
Grand Prairie Collegiate Institute
Hope (helpful Opportunities to Pursue Excellence)
Grand Saline High School
Van Zandt County Youth Multi-Service Center
Van Zandt Alternative Education Prog Coop
Grandfalls-Royalty School
Granger School
Grape Creek High School
Grapeland High School
Colleyville Middle School
Grapevine High School
The Bridges Academy Alternative
Colleyville Heritage High School
Cross Timbers Middle School
Iuniversity Prep
Grapevine-Colleyville Collegiate Academy at Tcc Ne
Greenville Alternative Educational Program
Hunt County Juvenile Detention Center
Glen Oaks
Gregory-Portland High School
Gregory-Portland J H
Groesbeck High School
Groesbeck Middle School
Limestone County Juvenile Detention Center
Groom School
Groveton J H-High School
Gruver High School
Gunter High School
Grayson County Special Education Ssa
Gustine School
Guthrie School
Hale Center High School
Hallettsville High School
Dewitt-Lavaca Special Ed County-Op
Hallsville Daep
Hallsville Virtual School
Hamlin High School
Hamshire-Fannett High School
Hamshire-Fannett Middle School
Jefferson County J J a E P
Happy High School
Hardin J H
Hardin/Chambers Center
Hardin-Jefferson High School
Harlandale High School
Mccollum High School
Jewel C Wietzel Center
Frank M Tejeda Academy
Hac Daep High School
Bexar County J J a E P
Harlandale Alternative Center Boot High School
Fenley Transitional High School
Tejeda Junior Academy
Harlandale Isd Stem Echs-Alamo Colleges at Pac
Harleton High School
Harlingen High School
Harlingen High School - South
Secondary Alternative Center
Edna Tamayo House
Southwest Key
Dr Abraham P Cano Freshman Academy
Harlingen School of Health Professions
Keys Academy
Harrold School
Hart Isd
Hartley School
Hawkins High School
Hawley High School
Hearne High School
Hearne J H
Hedley School
Hemphill High School
Henrietta High School
Hereford Preparatory Academy
Hereford Center for Accelerated Learning
Hermleigh School
Hico High School
Hidalgo Early College High School
Hidalgo Academy
Higgins School
High Island High School
Highland Park Middle School
Hillsboro J H
Hitchcock High School
Holliday High School
Honey Grove High School
Hooks High School
Furr High School
Debakey High School for Health Prof
Jones Futures Academy
Kashmere High School
Long Academy
Milby High School
Perfor & Vis Arts High School
Sharpstown High School
Sharpstown International School
Waltrip High School
Washington B T High School
Wheatley High School
Worthing High School
Yates High School
Harper Alternative School
Law Enfcmt-Crim Just High School
Community Services-Sec
T H Rogers School
Soar Center
Eastwood Academy
Beechnut Academy
Harris County J J a E P
Chavez High School
Carnegie Vanguard High School
Challenge Early College High School
East Early College High School
Houston Academy for International Studies
Reach Charter
Mount Carmel Academy
Houston Math Science and Technology Center
Energized for Stem Academy Central High School
North Houston Early College High School
Energized for Stem Academy West High School
Texas Connections Academy at Houston
Advanced Virtual Academy
Mickey Leland College Prep Academy for Young Men
Young Women'S College Prep Academy
North Forest High School
South Early College High School
Energy Institute High School
Middle College High School at Hcc Gulfton
Middle College High School at Hcc Fraga
Hcc Life Skills Program
Hill County J J a E P
Huckabay School
Hargrave High School
Hughes Springs High School
Hull-Daisetta High School
Hull-Daisetta J H
Humble High School
Kingwood High School
Atascocita High School
Kingwood Park High School
Summer Creek High School
Jjaep Campus
Humble Community Learning Center
Highpoint East
Quest Early College High School
Pride Alternative School
Mance Park Middle School
Texas Online Preparatory High School
Bedford J H
Central J H
Euless J H
Harwood J H
Hurst J H
Transition Program
Buinger Cte Academy
Hutto High School
Hutto Middle School
Williamson County Academy
Farley Middle School
Idalou High School
Lubbock County J J a E P
Industrial High School
Ingleside High School
Leon Taylor J H
Ingram Tom Moore High School
Iola High School
Iowa Park High School
W F George Middle School
Ira School
Iraan High School
Challenge High School Sheffield
Iredell School
Irving High School
Barbara Cardwell Career Preparatory Center
Secondary Reassign Center
Dallas County School for Accelerated Lrng
Jack E Singley Academy
Italy High School
Itasca High School
Jacksboro High School
Jacksonville Middle School
Compass Center
Jarrell High School
Jayton Schools
Hebbronville Early College High School
Jim Ned High School
Joaquin High School
Lyndon B Johnson High School
Jonesboro School
Joshua High School
R C Loflin Middle School
Johnson County J J a E P
Joshua High School Ninth Grade Campus
Jourdanton High School
Atascosa County Juvenile Justice Center
The Larry Brown School
Jourdanton Daep
Judson High School
Judson Learning Academy
Karen Wagner High School
Judson Early College Academy
Junction High School
Karnack High School
Karnes City High School
Karnes City J J a E P
Kcisd - Daep
Katy High School
Opport Awareness Center
Mayde Creek High School
Cinco Ranch High School
Arthur Miller Career Center
Harris County School for Accelerated Lrn
Raines High School
Morton Ranch High School
Seven Lakes High School
Tompkins High School
Kaufman High School
Norman J H
Gary W Campbell High School
Keller High School
Keller Middle School
Fossil Hill Middle School
New Direction Lrn Center
Hillwood Middle School
Indian Springs Middle School
Trinity Springs Middle School
Kelton School
Kemp High School
Kemp Alternative
Kenedy High School
Karnes County Academy
Kenedy Jjaep
Kennard High School
Kennedale High School
Kennedale J H
Kennedale Alternative Ed Prog
Kerens School
Kermit High School
Peterson Middle School
Tivy High School
Hill Country High School
Kerrville Disciplinary Alternative School
K C J D C
Kilgore High School
Elder Coop Alternative School
Metroplex School
C E Ellison High School
Killeen High School
Bell County Juv Det Center
Killeen Jjaep
Harker Heights High School
Robert M Shoemaker High School
Killeen Isd Career Center
Killeen Isd Early College High School
Pathways Academic Campus
H M King High School
Pogue Options Alternative Academy
Kirbyville High School
Kirbyville J H
Klein High School
Klein Forest High School
Klein Oak High School
Harris County Jjaep
Klein Collins High School
Klein Annex
Vistas High School
Klein Education Placement Program
Therapeutic Education Program
Klondike Isd
Knippa School
Knox City High School
Kopperl School
Kountze High School
Kountze Middle School
Kress High School
Krum High School
W B Green J H
La Feria High School
La Feria Academy
La Grange High School
La Grange Middle School
La Joya High School
Lorenzo De Zavala Middle School
Juarez-Lincoln High School
Ann Richards Middle School
La Joya Palmview High School
Irene M Garcia Middle School
Jimmy Carter Early College High School
Dr Javier Saenz Middle School
Juan De Dios Salinas Middle School
Domingo Trevino Middle School
Thelma Rosa Salinas Stem Early College High School
La Marque High School
La Marque J H School
Dewalt Alternative School
Lomax J H
La Porte J H
Jjaep Disciplinary School
Highpoint - Daep
La Porte High School
Lapoynor High School
La Pryor High School
La Vega High School
La Vega J H George Dixon Campus
La Vernia High School
Floresville Alternative
La Villa Early College High School
Virginia Allred Stacey Jr/Sr High School
Lago Vista High School
Travis County Jjaep
Lake Dallas High School
Lake Travis High School
Lucyle Collins Middle School
Lamar Cons High School
Lamar J H
George J H
B F Terry High School
Foster High School
Briscoe J H
George Ranch High School
Reading J H
Juvenile Detent Center
Lamesa High School
Lamesa Success Academy
Lampasas High School
L Isd J J a E P
Jd Hall Learning Center
Laneville School
Christen Middle School
Lamar Middle School
Nixon High School
Dr Leo Cigarroa High School
Joaquin Cigarroa Middle School
F S Lara Academy
Webb County J J a E P
Lasara High School
Latexo High School
Lazbuddie School
Leakey School
Leander High School
Cedar Park High School
Williamson County Detention Center
Rouse High School
Vandegrift High School
Lefors School
Leggett High School
Leonard High School
Levelland High School
Leveretts Chapel High School
Marcus High School
The Colony High School
Flower Mound High School
Dale Jackson Career Center
Hebron 9th Grade Center
Career Center East
Marcus 9th Grade Campus
Flower Mound 9th Grade Campus
Arbor Creek Middle School
Liberty-Eylau High School
Liberty-Eylau Middle School
Liberty-Eylau School of Success
Liberty Hill High School
Liberty Hill J H
Lindale High School
Lindale Junior High School
Linden-Kildare High School
Lingleville School
Lipan High School
Lit Cypr-Mrceville High School
Little Cypress-Mauriceville Alternative
Little Elm High School
Littlefield High School
Livingston High School Academy
Llano High School
Lockhart High School
Lockhart High School Freshman M L Cisneros Campus
Lockhart J H
Lockhart Pride High School
Lockney High School
Lohn School
Lometa School
Lone Oak High School
Forest Park Magnet School
Foster Middle School
Lead Academy High School
Loop School
Loraine School
Lorena High School
Lorenzo High School
Los Fresnos High School
Los Fresnos United
Ami Kids Rio Grande Valley (fka Rgmi)
Louise High School
Willow Springs Middle School
Lovejoy Daep
Lovelady J H High School
Priority Intervention Academy
Matthews Learning Center
Lubbock County Juvenile Justice Center
Estacado High School
Lubbock High School
Talkington School for Young Women Leaders
Lueders-Avoca High School
Lufkin High School
Lufkin Middle School
Luling High School
Lyford High School
Lytle High School
Lytle Daep
Mabank High School
Mabank J H
Madisonville High School
Alternative Education Program
Project Restore
Magnolia West High School
Malakoff High School
Malakoff Alternative Program (map)
Manor High School
Manor Excel Academy
Decker Middle School
Manor New Technology High School
Rogene Worley Middle School
The Phoenix Academy
T a Howard Middle School
Mansfield Summit High School
Brooks Wester Middle School
Mansfield Timberview High School
Danny Jones Middle School
Mansfield Legacy High School
James Coble Middle School
Mansfield Lake Ridge High School
Linda Jobe Middle School
Mansfield Frontier High School
Marathon Independent School Dist
Marble Falls High School
Marble Falls Middle School
Falls Career High School
Marfa Schools
Marlin High School
Marshall J H
Mart High School
Martins Mill High School
Martinsville School
Mathis High School
Maud School
May High School
Maypearl High School
Maypearl J H
Mcallen High School
Instr/Guid Center
Southwest Key Program
Achieve Early College High School
Rowe High School
Lamar Academy
Mccamey High School
Mcgregor High School
Mckinney High School
Serenity High School
County Residential Center
Mckinney North High School
Mckinney Boyd High School
Mclean School
Mcleod High School
Mcmullen County School
Meadow School
Medina School
Medina Valley High School
Medina Valley Middle School
Melissa High School
Memphis High School
Menard High School
Mercedes High School
Mercedes Academic Academy
Jjaep-Southwest Key Program
Mercedes Daep
Mercedes Early College Academy
Merkel High School
Merkel J H
Irion High School
Agnew Middle School
Mcdonald Middle School
North Mesquite High School
Vanston Middle School
West Mesquite High School
Kimbrough Middle School
Poteet High School
New Middle School
Horn High School
Mesquite Academy
Mexia High School
Developmental Center
Miami School
Alamo J H
Lee Freshman High School
Midland Freshman High School
Goddard J H
San Jacinto J H
Abell J H
Viola M Coleman High School
Early College High School at Midland College
Midland Alternative Program
Barbara Culver Juvenile Detention Center
Midlothian High School
Midlothian Heritage High School
Midway Middle School
Midway School
Milano High School
Mildred High School
Miles High School
Milford School
Miller Grove School
Millsap High School
Mineral Wells High School
Mineral Wells J H
Mineral Wells Academy
Roosevelt Alternative School
Mission Collegiate High School
Monahans High School
Walker J H
Monahans Ed Center
Monte Alto High School
Montgomery J H
Montgomery County J J a E P
Mclennan County Challenge Academy
Moran School
Morgan School
Morton School
Motley County School
Moulton High School
Mount Calm High School
Mt Enterprise High School
Mount Pleasant Daep
Mt Vernon J H
Muenster High School
Muleshoe High School
Mullin High School
Mullin Oaks
Pecan Ridge High School
Cedar Mountain High School
Parkview School - Levelland
Parkview School - Lubbock
Hope Academy - Lubbock
Munday Secondary
Nacogdoches High School
Nacogdoches County Alternative Ed Coop
Malcolm Rector Technical High School
Natalia High School
Navarro High School
Navarro J H
Navasota High School
Navasota J H
W B Bizzell Academy
Nazareth School
Neches High School
Neches Daep
Nederland High School
Alternative Education School
Needville High School
Needville J H
New Boston High School
New Braunfels High School
New Braunfels Middle School
The Nbisd Learning Center
Discipline Alternative Education Placement
New Braunfels High School Ninth Grade Center
New Caney High School
White Oak Middle School
Keefer Crossing Middle School
Porter High School
Woodridge Forest Middle School
New Caney Middle School
Infinity Early College High School
New Deal High School
New Diana High School
New Home School
New Summerfield School
New Waverly High School
Newcastle School
Nixon-Smiley High School
Floresville Alternative Ed Center
Nocona High School
Nordheim School
Normangee High School
North East J J a E P
International School of America
Homebased Comp Ed
Academy of Creative Ed
North Hopkins High School
North Lamar High School
Lamar Delta Alternative
North Zulch Elementary/Secondary
Northside School
Reddix Center
Holmgreen Center
Clark High School
Health Careers High School
Nisd Bexar County Jja
O'Connor High School
Daep at Holmgreen
Brandeis High School
Brennan High School
Chavez Excel Academy
Denton Creek
Byron Nelson High School
James M Steele Accelerated High School
V R Eaton High School
Nueces Canyon Jh/High School
Odem High School
O'Donnell School
Oglesby School
Olney High School
Olton High School
Onalaska Jr/Sr High School
Orangefield High School
Ore City High School
Paducah School
Paint Creek School
Paint Rock School
Fairview Accelerated Educational Coop
Fairview School (daep)
Palacios High School
Palacios J H
Palestine J H
Pampa High School
P L C-Pampa Learning Center
Panhandle High School
Paradise High School
Paris J H
Travis High School of Choice
Beverly Hills Int
Dobie High School
Jackson Int
Miller Int
Park View Int
Sam Rayburn High School
San Jacinto Int
South Houston High School
South Houston Int
Southmore Int
Thompson Int
Bondy Int
Guidance Center
Excel Academy (jjaep)
Pasadena Memorial High School
The Summit (high School)
Career & Technical High School
Tegeler Career Center
Patton Springs School
Pearland J H West
Pearland High School
Pearland J H East
Pace Center
Pearland J H South
Berry Miller J H
Glenda Dawson High School
Robert Turner College and Career High School
Pearsall High School
Atascosa Juvenile Detention Center
Peaster High School
Peaster Middle School
Penelope School
Perrin High School
Perryton High School
Top of Texas Accelerated Education Center
Petersburg School
Petersburg Daep
Petrolia Junior High/High School
Pettus Secondary
Pewitt High School
Pflugerville High School
John B Connally High School
Hendrickson High School
Psja Early College High School
Psja North Early College High School
Elvis J Ballew High School
Psja Memorial Early College High School
Student Alternative Prog
Psja Southwest Early College High School
College Career & Technology Academy
Psja Thomas Jefferson T-Stem Early College High School
Buell Central Daep
Psja Sonia M Sotomayor High School
Pilot Point High School
Pilot Point Selz Middle School
Pine Tree High School
Pine Tree J H
Pine Tree Daep
Excel High School of Choice
Pittsburg J H
Ash High School
Hale County Jjaep
Estacado Middle School
Plano Sr High School
Vines High School
Plano East Sr High School
Shepton High School
Plano West Senior High School
E-School
Itinerant Sp Ed
Larry D Guinn Special Programs Center
Plano Jjaep
C a Mcmillen High School
Plano Isd Academy High School
Pleasanton J H
Pleasanton Isd School of Choice
Port Isabel High School
Ponder High School
Poolville High School
Port Aransas High School
Port Arthur Alternative Center
Stilwell Tech Center/Cate
Memorial 9th Grade Academy at Austin
Port Neches-Groves High School
Post High School
Garza County Regional Juvenile Center
Poth High School
Bushland High School
Pottsboro High School
Prairie Lea School
Prairiland High School
Premont High School
Presidio High School
Priddy School
Clark Jr High School
Princeton Special Programs Center
Princeton/Farmersville Daep
Progreso High School
Dorothy Thompson Middle School
Prosper High School
Reynolds Middle School
Prosper Daep
Quanah High School
Queen City High School
Wh Ford High School
Rains High School
Ralls High School
Recovery Education Campus
Ranger High School
Rankin High School
Myra Green Middle School
Raymondville High School
Ccjjaep
Raymondville Options Academic Academy
Reagan County High School
Red Oak Middle School
Redwater High School
Redwater J H
New Boston Daep
Refugio J H
Rice High School
Rice Challenge Academy
Richards High School
Apollo J H
Berkner High School
Forest Meadow J H
Lake Highlands High School
Lake Highlands J H
Liberty J H
Pearce High School
Richardson High School
Richardson North J H
Richardson West J H
Westwood Math Science Leadership Magnet
Christa Mcauliffe Learning Center
Parkhill J H
Lake Highlands Freshman Center
Richardson Arts/Law/Science Magnet
Enterprise City
Richland Springs School
Riesel School
Marlin Alternative Education Program
Rio Grande City High School
Rio Grande City Cisd Grulla High School
The Science Academy of South Texas
South Texas Business Education & Technology Academ
South Texas Academy for Medical Professions
South Texas High School for Health Professions
South Texas Preparatory Academy
Rising Scholars Academy of South Texas
Rio Hondo High School
Rising Star High School
River Road High School
River Road Middle School
Kaufer High School
Robert Lee High School
Veribest Special Programs
Robinson Elementary
Robstown High School
Salazar Crossroads Academy
Roby High School
Rochelle School
Rockdale High School
Rockwall High School
Rockwall Quest Academy
J W Williams Middle School
Maurine Cain Middle School
Rockwall-Heath High School
Herman E Utley Middle School
Roma High School
Instr & Guide Center
Ropes School
Roscoe Collegiate High School
Rosebud-Lott High School
Rosebud-Lott Middle School
Rosebud-Lott Learning Center
Rosebud-Lott Daep
Rotan High School
Round Rock High School
Mcneil High School
Round Rock Opport Center Daep
Stony Point High School
Goals
Wm S Lott Juvenile Center
Round Top-Carmine High School
Roxton Isd
Royal J H
Royal Early College High School
Royse City High School
Royse City Middle School
Hh Browning Academy
Rule School
Runge High School
Floresville Alternative Center Choice Program
Rusk High School
S and S Cons High School
Sabinal High School
Cluster V Sp Ed
Sabine High School
Sabine Isd Daep
Sabine Pass School
Saint Jo High School
Salado High School
Bell County Daep
Salado J H
Saltillo School
Rayburn High School
Central Freshman Campus
Carver Alternative Lrn Center
Day Head Start
Christus Santa Rosa
Fox Technical High School
Brackenridge High School
Navarro Academy
Healy-Murphy
Seidel Learning Center
Estrada Achievement Center
Pickett Academy
Travis Early College High School
Cooper Academy
St Philip'S College Early College High School with Saisd
Roy Maas Youth Alternatives/The Bridge
San Augustine High School
Hester Juvenile Detent
Positive Redirection Center
Amador R Rodriguez Juvenile Boot Camp
San Benito Veterans Memorial Academy
Rgv Youth Recovery Home
Gateway to Graduation Academy
San Diego High School
San Elizario High School
Ann M Garcia-Enriquez Middle School
Del Rio High School
Del Rio Freshman School
Del Rio Middle School
Blended Academy
San Isidro High School
Hays County Juvenile Justice Alternative Center
San Perlita High School
San Saba High School
Sands Cisd
Sanford-Fritch High School
Sanger Middle School
Linda Tutt High School
Santa Anna Secondary
Santa Fe J H
Santa Gertrudis Academy High School
Santa Maria Jjaep
Santa Rosa Daep
Santa Rosa Jjaep
Santo High School
Savoy High School
Ray D Corbett J H
Samuel Clemens High School
Dobie J H
Byron P Steele II High School
Allison Steele Enhanced Learning Center
Schulenburg Secondary
Scurry-Rosser High School
Seagraves Schools
Sealy High School
Lizzie M Burges Alternative School
Mercer & Blumberg Lrn Center
Seminole Success Center
Shallowater High School
Shallowater Early College High School/ Woodward Academy
Shamrock High School
Sharyland High School
B L Gray J H
Sharyland North J H
Sharyland Pioneer High School
Sharyland Advanced Academic Academy
Shelbyville School
C E King High School
Kase Academy
High Point East
Piner Middle School
Perrin Learning Center
Tri County Juvenile Detent
Cooke/Fannin/Grayson County Juvenile Post Ajud Fac
Shiner High School
Sidney School
Sierra Blanca School
Silsbee High School
Edwards-Johnson Memorial Middle School
Silverton School
James Bowie High School
Sinton High School
Skidmore-Tynan High School
Slaton High School
Slaton Daep
Slidell Schools
Slocum High School
Slocum Daep Instructional
Smyer High School
Snook Secondary
Snyder J H
South San Antonio High School
Montwood High School
Americas High School
Mission Early College High School
Options High School
Pebble Hills High School
Somerset J H
Atascosa County Alternative
Early College Leadership Academy (ecla)
Somerset Academic Achievement Center
Southland School
Julius L Matthey Middle School
Southside Alternative Center
Southwest Academy
Spearman High School
Splendora High School
Landrum Middle School
Northbrook High School
Spring Forest Middle School
Spring Oaks Middle School
Spring Woods High School
Spring Woods Middle School
Harold D Guthrie Center for Excellence
Spring Branch Ed Center
Westchester Academy for International Studies
Discipline Alternative Education Program
Academy of Choice
Northbrook Middle School
Spring Creek School
Spring High School
Andy Dekaney High School
Carl Wunsche Sr High School
New High School
Early College Academy at Southridge
Richey Academy
Springlake-Earth High School
Springtown High School
Springtown Middle School
Spurger High School
Stafford Middle School
Stafford Adjustment Center
Stephenville High School
Henderson J H
Sterling City High School
Water Valley Vocational Train
Sterling City/Veribest Special Programs
West Texas High School
Strawn School
Mineral Wells/Palo Pinto County Daep
Sudan High School
P E P Alternative
Sulphur Bluff Isd
Sulphur Springs High School
Sundown High School
Pep Alternative School
Sunnyvale High School
Sunray High School
Sweeny High School
Sweetwater Middle School
Taft J H
Tahoka High School
Tarkington High School
Williamson County Jjaep
Lott Juvenile Detention Center
Teague High School
Teague Daep
Teague Lion Academy
Wheatley Alternative Education Center
Scott & White Hospital
Fred W Edwards Academy Aec
Tenaha Schools
Big Bend High School
Sanderson Schools
Herman Furlough Jr Middle School
Tisd Child & Adolescent School
Terrell Alternative Education Center/Phoenix School
Texas High School
Blocker Middle School
Texas City High School
Texas City J J a E P
Woodrow Wilson Daep
Texhoma Elementary
Texline School
Thorndale High School
Thrall High School
Three Rivers Jr/Sr High School
Throckmorton School
Tidehaven High School
Timpson High School
Tioga School
Tolar High School
Tom Bean High School
Tomball J H
Tomball High School
Tomball J J a E P Campus
Tomball Alternative Education Center
Willow Wood J H
Tomball Memorial High School
Tornillo High School
Tornillo Jh
Trent Independent School District
Trinidad School
Troup High School
Westwood J H
Tulia High School
Tuloso-Midway High School
Tuloso-Midway Academic Career Center
John Tyler High School
Robert E Lee High School
Union Grove J H
Union Hill High School
United South High School
John B Alexander High School
Juvenille Justice Alternative Program
United Step Academy
Lyndon B Johnson
Utopia School
Uvalde High School
Morales J H
Valentine School
Valley Mills High School
Valley Mills J H
Valley View Early College Campus
Van Alstyne High School
Van High School
Van J H
Van Vleck High School
Vega High School
Venus High School
Veribest High School
Veribest Daep
North Texas State Hospital - Afp - Vernon
Mitchell Guidance Center
Victoria Regional Juvenile Justice Center
Victoria East High School
Victoria West High School
Vidor High School
Vidor J H
Aim Center High School
G L Wiley Opportunity Center
Bill Logue Detention Center
Brazos High School
Waelder School
Fairview Accelerated Daep
Waller High School
Prairie Harbor Alternative School
Walnut Springs School
Waskom High School
San Angelo State School
Water Valley / Veribest Special Programs
Fairview Aep
Eddie Finley Sr J H
Waxahachie High School
Waxahachie High School of Choice
Waxahachie Global High School
Robbie E Howard J H
Hall Middle School
Tison Middle School
Bruni High School
Weimar High School
Wellman-Union School
Wells Elementary
South Palm Gardens High School
Weslaco High School
Hidalgo County Boot Camp
Weslaco East High School
Horton Disciplinary Alternative Education Program
Weslaco 21st Century Cte Early College High School
West Hardin High School
West Brookhaven Youth Ranch School
West Orange-Stark Middle School
West Orange-Stark High School
West Oso High School
West Oso Isd Jjaep
West Rusk High School
West Sabine High School
Westbrook School
Wharton J H
Wheeler School
White Deer High School
Brewer Middle School
P E P Alternative County-Op
Whiteface High School
Whitehouse High School
Whitehouse a E P
Whitewright High School
Whitharral School
Whitney Alternative Education Center
Harrell Accelerated Learning Center
Hirschi High School
Kirby Middle School
Mcniel J H
Rider High School
Wichita Falls High School
Denver Center
Wichita County Juvenile Justice Aep
Barwise Leadership Academy
Willis High School
Stubblefield Alternative Academy
Wills Point High School
Wills Point J H
Wilson School
Windthorst High School
Wink High School
Winnsboro High School
Woden High School
Wolfe City High School
Woodsboro High School
Woodson School
Wortham High School
Wylie High School
Wylie J H
Grady Burnett J H
Frank Mcmillan J H
Achieve Academy
Raymond B Cooper J H
Wylie East High School
Yantis School
Yoakum High School
G O a L S Program
Cesar Chavez Academy
Eastwood High School
J M Hanks High School
Ysleta High School
Desert View Middle School
Tejas School of Choice
Ranchland Hills Middle School
Plato Academy
Adult/Community Lrn Center
Valle Verde Early College High School
Zapata High School
Zavalla High School
Zephyr School
Benavides Secondary
Judge Memorial Catholic High School
St Joseph Catholic High School
Wasatch Academy
Provo Canyon School-Provo Campus
Rowland Hall
Anchor Christian Academy
Realms of Inquiry
Juan Diego Catholic High School
New Haven School
Uintah Basin Christian Academy
Stansbury Academy
Mountain Springs Preparatory Academy
Provo Canyon School - Springville Campus
American Heritage School
American Heritage of South Jordan
Diamond Ranch Academy
High Top Ranch School
Liahona Prep Academy
Oxford Learning Source
Triumph Academy
Turn About Ranch
Telos Academy
White River Academy
Fernwood Academy
Carmen B Pingree Center
Cascade Mountain High School
Catalyst Preparatory Academy
Cedar Ridge Academy
Northridge Learning Center/Dorius Academy
Fieldstone Academy
Liahona Academy
Maple Lake Academy
Oakgrove School
Uinta Academy
Wasatch Intermountain Academy
Daniels Academy
Kolob Canyon Rtc
Evoke Therapy Programs
Williamsburg Academy
Life Misssion Discovery School
Arches Academy
Ashcreek Ranch Academy
Intermountain Summit School
Ussa Team Academy
Waypoint Academy
Primary Children'S Medical Center School
Daystar Adventist Academy
Discovery Academy
Reid School
Sorenson`s Ranch School
Intermountain Christian School
Benchmark School
Pine Ridge Academy
The Waterford School
American Preparatory Academy--The School for New Americans
American Preparatory Academy - Accelerated School
American Preparatory Academy - Draper #3
Pinnacle Canyon Academy
Tuacahn High School for the Performing Arts
Uintah River High School
Thomas Edison - South
Academy for Math Engineering & Science (ames)
Fast Forward High School
Utah County Academy of Science (ucas)
Beehive Science & Technology Academy (bsta)
American Fork High School
American Fork Jr High School
Dan W. Peterson
Lakeridge Jr High School
Lehi High School
Lehi Jr High School
Orem High School
Orem Jr High School
Pleasant Grove Jr High School
Mountain Ridge Jr High School
Oak Canyon Jr High School
Timpanogos High School
Canyon View Jr High School
Timberline Middle School
Willowcreek Middle School
Vista Heights Middle School
East Shore Electronic High School
American Leadership Academy
Navigator Pointe Academy
East Hollywood High School
Success Suu
Success Dsu
Intech Collegiate High School
Entheos Academy Kearns
Entheos Academy Magna
Spectrum Academy - Nsl
Spectrum Academy - Pleasant Grove
Lakeview Academy
Syracuse Arts Academy - Antelope
Legacy Preparatory Academy
American Preparatory Academy - Salem
Monticello Academy
Salt Lake School for the Performing Arts
Mountainville Academy
Paradigm High School
Karl G Maeser Preparatory Academy
Ogden Preparatory Academy
Minersville School
Walden School of Liberal Arts
No Ut Academy for Math Engineering & Science (nuames)
Davinci Academy
Itineris Early College High School
North Davis Preparatory Academy
North Region Blind
North Region Deaf
Blind Region 2
South Region Deaf
Jean Massieu School for the Deaf
Bear River Middle School
Box Elder Middle School
Dale Young Community High School
Grouse Creek Secondary
Park Valley Secondary
North Cache Center
Sky View High School
South Cache Center
Mountain Crest High School
Salt Lake Center for Science Education
Rockwell Charter High School
Utah Virtual Academy
Merit College Preparatory Academy
Hawthorn Academy West Jordan
Early Light Academy at Daybreak
Jordan Valley School
Alta High School
South Park Academy
Canyons Technical Education Center
Entrada
Canyons Transition Academy
Corner Canyon High School
Diamond Ridge High School
Maria Montessori Academy
Summit Academy High School
Castle Valley Center
Carbon High School
Lighthouse High School
Utah Connections Academy
Utah Electronic High School
Highmark Charter School
Pioneer High School for the Performing Arts
Mana Academy Charter School
Utah International Charter School
Winter Sports School
Utah Career Path High School
American International School of Utah
Kairos Academy
Ascent Academies of Utah Farmington
Ascent Academies of Utah West Jordan
Mountain West Montessori Academy
Utah Military Academy
Roots Charter High School
Terra Academy
Athenian Eacademy
Lumen Scholar Institute
Vanguard Academy
Bountiful High School
Bountiful Jr High School
Centerville Jr High School
Central Davis Jr High School
Clearfield High School
Kaysville Jr High School
Layton High School
Millcreek Jr High School
North Davis Jr High School
North Layton Jr High School
South Davis Jr High School
Sunset Jr High School
Viewmont High School
Woods Cross High School
Fairfield Jr High School
Farmington Jr High School
Mueller Park Jr High School
Star Transition
Syracuse Jr High School
West Point Jr High School
Legacy Jr High School
Centennial Jr High School
Con Amore School
Duchesne High School
Tabiona High School
Emery High School
Green River High School
San Rafael Jr High School
Bryce Valley High School
Escalante High School
Panguitch High School
Panguitch Middle School
Grand County High School
Grand County Middle School
Bonneville Jr High School
Brockbank Jr High School
Cyprus High School
Eisenhower Jr High School
Granger High School
Granite Connection High School
Granite Park Jr High School
Hartvigsen School
John F. Kennedy Jr High School
Kearns High School
Kearns Jr High School
Olympus High School
Olympus Jr High School
Valley Jr High School
Wasatch Jr High School
West Lake Jr High School
Bennion Jr High School
Scott M Matheson Jr High School
Taylorsville High School
Hunter Jr High School
Hunter High School
Granite Technical Institute (gti)
Youth Educational Support School
Cedar City High School
Parowan High School
Canyon View High School
Southwest Educational Academy
Elk Ridge Middle School
Bingham High School
Rivers Edge School
South Valley School
West Jordan Middle School
Copper Hills High School
South Hills Middle School
Oquirrh Hills Middle School
West Jordan High School
Joel P Jensen Middle School
South Jordan Middle School
Fort Herriman Middle School
Sunset Ridge Middle School
Jordan Academy for Technology and Careers - North
Kauri Sue Hamilton
Herriman High School
Southpointe Adult High School
Copper Mountain Middle School
Jordan Academy for Technology & Careers South
Juab High School
Juab Jr High School
Kanab High School
Kanab Middle School
Big Water High School
Lake Powell High School
Millard High School
Eskdale High School
Garrison 7 & 8th
Hillcrest Jr High School
Riverview Jr High School
Murray Adult Transition
Payson Jr High School
Spanish Fork High School
Springville Jr High School
Spanish Fork Jr High School
Oakridge School
Mapleton Junior High School
Diamond Fork Junior High School
Mt. Nebo Junior High School
Maple Mountain High School
Salem Hills High School
Sierra Bonita Elementary
Bridges Nebo Transition Center
Nebo Advanced Learning Center
North Sanpete High School
North Sanpete Middle School
North Sanpete Special Purpose School
North Summit High School
Contracted Special Education
Spec Educ Atc
Ben Lomond High School
Mount Ogden Junior High School
Highland Junior High School
Mound Fort Junior High School
Treasure Mtn Junior High School
Piute High School
Dixon Middle School
Provo High School
Timpview High School
Oak Springs School
Provo Adult Education
East Bay Post High School
Eschool@provo School District
Rich High School
Clayton Middle School
Columbus Community Center
Horizonte Instr & Trn Center
Navajo Mountain High School
Whitehorse High School
North Sevier High School
Richfield High School
South Sevier High School
Sevier Connection Online
Sevier Career and Technical Education Center
Gunnison Valley High School
Manti High School
South Sanpete Education Support Center
South Summit High School
Tintic High School
West Desert High School
Dugway High School
Grantsville High School
Tooele High School
Tooele Jr High School
Wendover High School
Blue Peak High School
Grantsville Jr High School
Stansbury High School
Clarke N Johnsen Jr High School
Tooele Community Learning Center
Uintah High School
Ashley Valley Educ Center
Wasatch High School
Snow Canyon Middle School
Snow Canyon High School
Hurricane High School
Hurricane Middle School
Dixie Middle School
Pine View High School
Pine View Middle School
Millcreek High School
Post Hs Self-Cont
Desert Hills Middle School
Out of State School
Utah Online 7-12
Water Canyon School
Rocky Mountain Jr High School
North Ogden Jr High School
Roy Jr High School
Sand Ridge Jr High School
South Ogden Jr High School
T H Bell Jr High School
Wahlquist Jr High School
Weber High School
Snowcrest Jr High School
Orion Jr High School
Summit View
Weber Innovation High School
Roanoke Catholic School
St Gertrude High School
Benedictine College Preparatory
Bishop Sullivan Catholic High School
Holy Cross Regional Catholic School
Middleburg Academy
Bishop Ireton High School
Virginia Episcopal School
Hampton Roads Academy
Virginia Beach Friends School
Roanoke Valley Christian Schools
Portsmouth Christian School
Isle of Wight Academy
Piedmont Christian School
Chatham Hall
West End Christian School
Norfolk Christian Schools
Cape Henry Collegiate School
Fork Union Military Academy
Randolph-Macon Academy
Accotink Academy
Christchurch School
Timber Ridge School
Grafton-Elm Street Campus
Phillips School-Annandale
Amelia Academy
Timberlake Christian Schools
The Steward School
Broadwater Academy
Eastern Mennonite School
Woodberry Forest School
Fishburne Military School
Foxcroft School
Granite Christian Academy
Blessed Sacrament-Huguenot
Geara Group/Educational Developmental Center
Kenston Forest School
Leesburg Christian School
Massanutten Military Academy
Nansemond-Suffolk Academy
Fuqua School
Richmond Christian School
Southampton Academy
Sweethaven Christian Academy
Miller School of Albemarle
Alliance Christian Schools
Berea Christian School
Hargrave Military Academy
Mountain Mission School
Broadway Christian School
Blue Ridge School
Tabernacle Baptist Academy
Denbigh Baptist Christian School
Dooley School
Little Keswick School
Richmond Academy
Shenandoah Valley Academy
Keystone Christian Academy
Tandem Friends School
Oakland School
Westover Christian Academy
Richlands Christian Academy
St Anne'S-Belfield School
Ridgeview Christian School
St Margarets School
The Madeira School
Fairfax Baptist Temple Academy
Elk Hill School
St Catherines School
Oak Grove Mennonite School
Mt Carmel Christian Academy
Wise County Christian School
Chesapeake Bay Academy
Stone Bridge School
Fredericksburg Christian School
Paul VI Catholic High School
Grove Avenue Christian School
Pathway Christian Academy
Hopetree Academy
Mountain Laurel Montessori School
The Gladys H Oberle School
Trinity School at Meadow View
Virginia Institute of Autism
Afton Christian School
Al-Qalam School of Virginia
Boys Home
3
The Discovery School of Virginia
Flint Hill School
Poplar Springs Hospital Learning Center
Providence Classical School
The New Community School
Tidewater Academy
Valley Baptist Christian School
John G Wood School
Youth for Tomorrow
Accotink Academy Learning Center
Carlbrook School
Guardian Christian Academy
Lafayette School
Love Covenant Christian School
Metropolitan Day School
Peninsula Catholic High School
Rockbridge Christian Academy
Southside Baptist Christian School
Temple Baptist School
Yeshiva Aish Kodosh Talmudical Academy
Oak Hill Christian School
Appomattox Christian Academy
Dominion Academy
New Bridge Academy
Norfolk Collegiate School
Parkway Christian Academy
The Lead Center Ltd
East End Assembly & Christian Academy
Hallmark Youthcare Richmond
Jackson-Feild Bhs-Gwaltney School
The Academy at Leeshall
New Covenant Schools
Smith Mountain Lake Christian Academy
The Gw Community School
The Howard Gardner School
Tabernacle Christian Academy & Revelator Childcare
Renaissance School
Bear Creek Academy
Best Academy
Grafton-Leesburg Private Day School
Hope Haven Day School
Liberty Point Behavioral Healthcare
North Spring Behavioral Healthcare
Pathways Day School
Raw Learning
Shenandoah Academy
The Faison School
The Auburn School
Chelsea Academy
Bina High School
The Founders Center
Kempsville Center for Behavioral Health
Omega Private Academy - Chesterfield
Aurora School
Demi/Good Shepherd School & Day Care
Earthsong Community School
Great Bridge Christian Academy
Matthew'S Center for Visual Learning
Solid Rock Baptist Church
St Stephens St Agnes Dayschool
Church Hill Academy
The Independent School of Winchester Inc
The Barry Robison Center
Bridges Treatment Center
Brook Road Academy
Discovery School of Virginia for Girls
Elk Hill Charlottesville School
Elk Hill Day School-Varina
Girls in Focus Academy
Grafton Integrated Health Network - Berryville
Grafton Integrated Health Network - Richmond
K12 International Academy
Oxford Day School
Oyster Point Academy
Phillips Building Futures ~ Loudoun
Ridgeview Academy
Rivermont School - Tidewater
Roadstead Montesorri High School
The Carmel School
Charterhouse School
The Covenant School
First Apostolic Christian
Hickory Hollow Christian School
Millwood School
Monroe Bay Christian Academy
Morrison School
New Vistas School
Prospect Christian Academy
Rock Church School
Wakefield School
Norfolk Academy
Williamsburg Christian Academy
Rivermont School
The Kellar School of Inova Kellar Center
The New School of Northern Virginia
Brec Academy
Christ Chapel Academy
Cumberland Academy
The Dominion School
Dominion Christian School
Oak Valley Center
Wakefield County Day School
Boys Woods School
Fredericksburg Academy
Ivy League Academy
Icw Baptist Church School
Shenandoah Valley Christian Academy
Belle Meade School
Full Circle Montessori School
Trinity Christian School of Fairfax
Mineral Springs Christian School
Kings Daughters Hosp. Ep.
Richmond Hospital Ep.
Charlottesville Hosp. Ep.
Central St. Hosp. Ed. Pr.
Eastern St. Hosp. Ed. Prg
Southwestern Va Mental Health Institute
Western St. Hosp. Ed. Pr.
Central Va. Training Center
Northern Va. Tr. Center E.p
Southside Va Training Center
Woodrow Wilson Rehab Center
Virginia Treatment Center
Southeastern Va Tr Center Ep
Southwestern Va Tr Center Ep
Virginia School for Deaf
Virginia School for Blind
Chincoteague High School
Tangier Combined
Nandua High School
Yvonne B. Miller High School
Ccca
Western Albemarle High School
Tc Williams High School
Amelia County High School
Amherst County High School
Appomattox County High School
Washington Lee High School
Arlington Mill High School
Buffalo Gap High School
Ft Defiance High School
Riverheads High School
Stuarts Draft High School
Wilson Memorial High School
Staunton River High School
Jefferson Forest High School
Bland County High School
James River High School
Lord Botetourt High School
Virginia High School
Council High School
Grundy High School
Buckingham County High School
Parry Mccluer High School
Altavista High School
Rustburg High School
William Campbell High School
Caroline High School
Charles City County High School
Randolph-Henry High School
Buford Middle School
Charlottesville High School
Oscar F Smith High School
Western Branch High School
Deep Creek High School
Great Bridge High School
Grassfield High School
Clover Hill High School
Lloyd C Bird High School
Matoaca High School
Thomas Dale High School
Carver College and Career Academy
Monacan High School
Colonial Beach High School
Colonial Heights High School
Craig County High School
Culpeper County High School
Eastern View High School
Galileo Magnet High School
Langston Focus
Dinwiddie High School
Chantilly High School
Stone Middle School
Fairfax County Adult High School
Annandale High School
Cooper Middle School
Falls Church High School
Sandburg Middle School
Whitman Middle School
West Potomac High School
Hayfield Secondary
Herndon High School
Herndon Middle School
Bryant Alternative High School
Irving Middle School
Key Center
Key Middle School
Kilmer Center
Kilmer Middle School
Lake Braddock Secondary
Langley High School
Lanier Middle School
Longfellow Middle School
Mclean High School
Oakton High School
Robinson Secondary
South Lakes High School
Thoreau Middle School
Twain Middle School
Woodson High School
Mountain View Alternative High School
Carson Middle School
Rocky Run Middle School
Centreville High School
South County High School
South County Middle School
George Mason High School
Fauquier High School
Kettle Run High School
Floyd County High School
Fluvanna County High School
Gereau Center for Apl Tech&career Expl
Ben. Franklin Middle-West
Sherando High School
James Wood High School
Galax High School
Giles High School
Narrows High School
Goochland High School
William Monroe High School
Greensville County High School
Halifax County High School
Kecoughtan High School
Phoebus High School
Atlee High School
Lee Davis High School
Henrico High School
Highland Springs High School
Varina High School
Godwin High School
Deep Run High School
Glen Allen High School
Bassett High School
Magna Vista High School
Smithfield Middle School
King George High School
King George Middle School
King William High School
Thomas Walker High School
Broad Run High School
Loudoun County High School
Loudoun Valley High School
Park View High School
Potomac Falls High School
Dominion High School
Briar Woods High School
Stone Bridge High School
Woodgrove High School
John Champe High School
Rock Ridge High School
Louisa County High School
E.C. Glass High School
Osbourn High School
Grace E. Metz Middle School
Manassas Park High School
Bluestone High School
Christiansburg High School
Eastern Montgomery High School
New Kent High School
Denbigh High School
Menchville High School
Achievable Dream Middle/High School
Granby High School
Lake Taylor High School
Maury High School
Norview High School
Northampton Middle School
Northumberland High School
J.I. Burton High School
Nottoway High School
Nottoway Middle School
Orange County High School
Luray High School
Page County High School
Patrick County High School
Vernon Johns Junior High School
Dan River High School
Tunstall High School
Poquoson High School
Churchland High School
Cradock Middle School
Churchland Middle School
I.C. Norcom High School
Wm. E. Waters Middle School
Powhatan High School
Powhatan Junior High School
Prince Edward County High School
N.b. Clements Junior High School
Prince George High School
C.D. Hylton High School
Brentsville District High School
Gar-Field High School
Osbourn Park High School
Stonewall Jackson High School
Battlefield High School
Pulaski County Senior High School
Radford High School
John N. Dalton Int.
Rappahannock County High School
Amelia Street Sp. Ed.
Open High School
George Wythe High School
Huguenot High School
Franklin Military Academy
Richmond Alternative
Richmond Career Education & Employment (charter School)
Rappahannock High School
William Fleming High School
Cave Spring High School
Glenvar High School
William Byrd High School
Rockbridge County High School
Turner Ashby High School
East Rockingham High School
Castlewood High School
Honaker High School
Gate City High School
Rye Cove High School
Twin Springs High School
Gate City Middle School
Chilhowie High School
Marion Senior High School
Spotsylvania High School
Courtland High School
Massaponax High School
Chancellor High School
Brooke Point High School
Stafford Senior High School
Colonial Forge High School
North Stafford High School
Nansemond River High School
King`s Fork High School
Surry County High School
Tazewell High School
Princess Anne High School
Tallwood High School
Ocean Lakes High School
First Colonial High School
Floyd Kellam High School
Kempsville High School
Green Run High School
Frank W. Cox High School
Landstown High School
Green Run Collegiate
Abingdon High School
Holston High School
John S. Battle High School
Waynesboro High School
Washington & Lee High School
Warhill High School
John Handley High School
Fort Chiswell High School
Rural Retreat High School
Bruton High School
Tabb High School
York River Academy
Quantico Middle/High School
Dodea Virtual High School
Arthur A. Richards Junior High School
St. Croix Educational Complex Vocational School
Elena L. Christian Junior High Scchool
St. Croix Educational Compex High School
Saint Croix Central High School
John H. Woodson Junior High School
Charlotte Amalie High School
Ivanna Eudora Kean High School
Cancryn Junior High School
St Michael Catholic School
Rock Point School
Burke Mountain Academy
Lyndon Institute
The Putney School
Trinity Baptist School
Stratton Mountain School
Killington Mountain School
The Greenwood School
Green Mountain Valley School
Bennington School
Sheldon Academy of Vermont Achievement Center
Manchester Village School
Jean Garvin School
Okemo Mountain School
Rutland Area Christian School
Compass School
Avalon Triumvirate Academy
Long Trail School
The Arlington School
The North Branch School
East Burke School
The New School of Montpelier
Learn, Inc.
Soar Learning Center
Bellcate School
Kindle Farm School
Inspire for Autism
Burr & Burton Academy
Fay Honey Knopp Memorial School
Lamoille Valley Learning Together
Oak Meadow School
Lake Champlain Waldorf School
Southshire Community School
Mid Vermont Christian School
Maplehill School
Rice Memorial High School
Sharon Academy
Vermont Commons School
Central Vermont Career Center
Spaulding Uhsd #41
Woodside Juvenile Rehabilitation Center
Essex Community Education Center Uhsd #46
The Center for Technology - Essex
Patricia A. Hannaford Career Center
Southwest Vermont Career Development Center
Bellows Free Academy Uhsd #48
Northwest Technical Center
River Valley Technical Center
Mt. Mansfield Usd #17
Arlington Memorial
Whitcomb Junior/Senior High School
Randolph Uhsd #2
Randolph Technical Career Center
Brattleboro Senior Uhsd #6
Windham Regional Career Center
Brattleboro Area Middle School
Burlington Senior High School
Burlington Technical Center
Cabot School
Canaan Schools
Champlain Valley Uhsd #15
Chelsea Elementary High School
Colchester High School
Craftsbury Schools
Danville School
Enosburg Falls Junior/Senior High School
Cold Hollow Career Center
Fair Haven Uhsd #16
Bfa High School - Fairfax
Harwood Uhsd #19
Harwood Union Middle Uhsd #19
Hartford Area Career & Technology Center
Lake Region Uhsd #24
Green Mountain Technology and Career Center
Lamoille Uhsd #18
Lamoille Union Middle School
Leland & Gray Uhsd #34
Middlebury Senior Uhsd #3
Middlebury Union Middle School
Milton Senior High School
Missisquoi Valley Uhsd #7
Peoples Academy
Mt. Anthony Senior Uhsd #14
Northfield Middle/High School
Otter Valley Uhsd #8
Poultney High School
Proctor Junior/Senior High School
Richford Junior/Senior High School
Rochester Elementary/High School
South Royalton Elementary/High School
Stafford Technical Center
Rutland Senior High School
Rutland Middle School
South Burlington High School
Stowe Middle/High School
Blue Mountain Usd #21
Twinfield Usd #33
Mount Abraham Uhsd #28
U-32 High School (uhsd #32)
Black River Usd #39
Hazen Uhsd # 26
Mill River Usd #40
Bellows Falls Uhsd #27
River Bend Career & Technical Center
Oxbow Uhsd #30
Green Mountain Uhsd #35
Vergennes Uhsd #5
West Rutland School
Williamstown Middle/High School
Winooski High School
Woodstock Senior Uhsd #4
Woodstock Union Middle School
North Country Junior Uhsd #22
North Country Career Center
North Country Senior Uhsd #22
Bellarmine Preparatory School
O'Dea High School
Bishop Blanchet High School
Forest Ridge School of the Sacred Heart
Desales Catholic High School
Kingspoint Christian School
Hillside Student Community School
Bellevue Christian School
Charles Wright Academy
Annie Wright Schools
Tacoma Baptist Schools
University Prep
The Overlake School
Christian Life School
Life Christian School
Riverview Baptist Christian Schools
The Bush School
Evergreen Lutheran High School
Palisades Christian Academy
Lewis County Adventist School
Auburn Adventist Academy
Columbia Adventist Academy
Colville Valley Junior Academy
Skagit Adventist Academy
Tri-City Adventist School
Upper Columbia Academy - High School
Walla Walla Valley Academy
Cascade Christian Academy
Eastside Catholic School
Kings Way Christian Schools
Burley Christian School
Johnson Christian School
The Northwest School
Nile Christian School/Hope Academy
Pullman Christian School
Renton Christian School
Seattle Lutheran High School
Upper Valley Christian School
Northwest Yeshiva High School
Holy Innocents School of the Northwest
Shorewood Christian School
Deep Creek Hutterian School
Columbia River Christian Academy
Seattle Preparatory School
The Clearwater School
Gonzaga Preparatory School
Christian Worship Center Academy
Firm Foundation Christian School
King'S Schools
The River Academy
Tri-Cities Prep
West Sound Academy
Rainier Christian Schools
Harbor Christian Schools
Gospel Outreach Christian School
Lynden Christian School
Mount Rainier Lutheran High School
Northwest Christian Schools
Jefferson Community School
Dartmoor School
Puget Sound Community School
Menachem Mendel Seattle Cheder Day School
Cedar Tree Classical Christian School
North Whidbey Christian High School
Pacific Learning Center Nw
Soundview Education
Westpark Christian Academy
Life Academy of Puget Sound
Eagle View Christian School
Academy for Precision Learning
Academy Nw/Family Academy
Brightmont Academy - Sammamish
Highland Christian Schools
Seton Catholic College Preparatory High School
Crosspoint
World Class Academy
Cedar Park Christian - Mountlake Terrace Campus
Greenways Academy of Washington
Pacific Learning Academy
Stella Maris Academy
Sterling West Seattle Campus
The Well-Trained Mind Montessori
Alger Learning Center- Inc.
Enlightium Academy
Gateway Learning Center
North Country Christian School
Salvation Christian Academy
Tacoma Christian Academy
United Seattle & Bellevue Korean School
Archbishop Murphy High School
Mount Vernon Christian School
Seattle Academy
Seattle Waldorf School
Woodinville Montessori School
St George'S School
Sunnyside Christian School
Hosanna Christian School
Life Prep Academy
Seattle Urban Academy
Cascade Christian -Junior High/High School
Children'S Institute for Learning Differences
Stahlville School
Academy Schools
Yellow Wood Academy
New Horizon School
Christian Faith School
Spring Street International School
The Oaks Academy
Cascade Vista Baptist School
Northgate Christian Academy
Dba Leadership Preparatory Academy
Sno-King Academy
Dartmoor Schools
St Paul'S Academy
Enumclaw Sr High School
Special Ed School
Inchelium High School
Kelso High School
Loowit High School
Kelso Virtual Academy
Cowlitz County Youth Services Center
Clark County Juvenile Detention School
Esd 112 Open Doors Reengagement
Clallam County Juvenile Detention
Kitsap County Detention Center
Snohomish Detention Center
Pass Program
Skagit County Detention Center
Whatcom County Detention Center
Martin Hall Detention Center
Structural Alternative Confinement School
Spokane Juvenile Detention School
Gravity High School
Walla Walla County Juvenile Detention
Ugrad Gco Esd123 Re-Engagement Program
Bates Technical High School
Washington State School for the Deaf
Garret Heyns High School
Northwest Career and Technical High School
J M Weatherwax High School
Miller Junior High School
Grays Harbor Juvenile Detention
Twin Harbors - a Branch of New Market Skills Center
Adna Middle/High School
Anacortes High School
Cap Sante High School
Stillaguamish School
Arlington Special Educ School
Asotin Jr Sr High School
West Auburn Senior High School
Cascade Middle School
Auburn Riverside High School
Auburn Mountainview High School
Lake Washington Technical Academy
Gateway to College at Lwit
Everett CC High School Completion
Washington State School for the Blind
Uw Early Entrance Program
Sscc High School Completion
Institute for Extended Learning
Sccc High School Completion
Washington Youth Academy
Renton Tech College High School Completion
Green River Community College
Chief Kitsap Academy
Woodward Middle School
Eagle Harbor High School
Bainbridge Special Education Services
Summit Public School: Olympus
Summit Public School: Sierra
Pride Prep School Technology and Science
Battle Ground High School
Summit View High School
Preschool Infant Other
Cam Academy
Homelink River
Open Doors Battle Ground
Summit View Middle School
Interlake Senior High School
Newport Senior High School
Sammamish Senior High School
International School
Bellevue Big Picture School
Central Educational Services
Grad Alliance Program
Sehome High School
Home Port Learning Center
Squalicum High School
Visions (seamar Youth Center)
Bellingham Family Partnership Program
Bellingham Re-Engagement Program
Spanaway Middle School
Cedarcrest Middle School
Spanaway Lake High School
Challenger High School
Graham Kapowsin High School
Pierce County Skills Center
Bickleton Elementary & High Schl
Blaine Home Connections
Bremerton High School
Morgan Center School
West Sound Technical Skills Center
Renaissance Alternative High School
Career & Academic Re-Engagement Center
Brewster Alternative School
Bridgeport Aurora High School
Burlington Edison High School
Burlington-Edison Alternative School
Camas High School
Hayes Freedom High School
Clallam Bay High & Elementary
Neah Bay Junior/ Senior High School
Cashmere High School
Castle Rock High School
Central Kitsap High School
Central Kitsap Middle School
Fairview Middle School
Olympic High School
Ridgetop Middle School
Klahowya Secondary
Off Campus
New Frontiers Jr High School
East Side Alternative
Ck Online Academy
Mica Peak High School
School to Life
Spokane Valley Learning Academy
I-Tracc
Spokane Valley Tech
Graduation Alliance Central Valley
Centralia Middle School
Futurus High School
Green Hill Academic School
W F West High School
Lewis County Juvenile Detention
Lewis County Jail
Lewis County Alternative School
Holden Village Community School
Chelan High School
Chelan School of Innovation
Three Springs High School
Homeworks
Cheney Open Doors
Jenkins Junior/Senior High School
Chewelah Alternative
Home Link Alternative
Chimacum High School
Pi Program
Open Doors Reengagement Program
Charles Francis Adams High School
Educational Opportunity Center Reengagement
Cle Elum Roslyn High School
Swiftwater Learning Center
Clover Park High School
Lakes High School
Firwood
Alfaretta House
Re-Entry High School
Special Education Services/Relife
Harrison Prep School
Transition Day Students
Oakridge Group Home
Cpsd Open Doors Program
College Place High School
Colton School
Columbia High and Elementary
Columbia Alternative School
Colville Senior High School
Panorama School
Twin Cedars High School
Concrete High School
Skagit River School House
Coupeville High School
Island Juvenile Detention Education Program
Iccf Ed Program
Wolves Online
Homeconnection
Creston Jr-Sr High School
Curlew Elementary & High School
Curlew Parent Partner
Cusick Jr Sr High School
Darrington Sr High School
Davenport Senior High School
Deer Park Home Link Program
Washington Academy of Arts and Technology
Eastmont Senior High School
Eastmont Junior High School
Canyon View Group Home
Eastmont Columbia Virtual Academy
Easton School
Easton Secondary School
Eatonville High School
Alderwood Middle School
Brier Terrace Middle School
College Place Middle School
Scriber Lake High School
Lynnwood High School
Maplewood Center
Meadowdale Middle School
Mountlake Terrace High School
Edmonds Elearning Academy
Unassigned Special Education
Edmonds Woodway High School
Contracted Schools
Edmonds Heights K-12
Edmonds Career Access Program
Ellensburg High School
K-12 Ellensburg Learning Center
Elma High School
East Grays Harbor High School
East Grays Harbor Open Doors
Entiat Middle and High School
Ephrata High School
Grant County Detention Center
Sage Hills High School
Henry M. Jackson High School
Nw Learning Center
Port Gardner
Sno County Jail
Everett Reengagement Academy
Other Schools
49th Street Academy
Clark County Skills Center
Iq Academy Washington
Evergreen Flex Academy
Hela High School
Federal Way High School
Merit School
Internet Academy
Federal Way Public Academy
Support School
Employment Transition Program
Todd Beamer High School
Federal Way Running Start Home School
Technology Access Foundation Academy
Career Academy at Truman High School
Dynamic Family Services
Open Doors Youth Reengagement (1418)
Windward High School
Fife High School
Columbia Junior High School
Franklin Pierce High School
Gates Secondary School
Gates Open Doors Program
Garfield at Palouse High School
Glenwood Secondary
Goldendale High School
Lake Roosevelt Jr/Sr High School
Lake Roosevelt Alternative School
Contract Learning Center
Step Up to College Open Doors High School
Granite Falls High School
Granite Falls Open Doors
Harrington High School
Almira Coulee Hartline High School
Chinook Middle School
Highline High School
Mount Rainier High School
Pacific Middle School
Sylvester Middle School
Puget Sound Skills Center
Choice Academy
New Start
Satellite High School
Raisbeck Aviation High School
Big Picture School
Academy of Citizenship and Empowerment
Global Connections High School
Health Sciences & Human Services
Technology - Engineering & Communications
Arts & Academics Academy
Career Link
Puget Sound High School
Southwest Youth and Family Services
Highline Home School Center
Hockinson High School
Hoquiam High School
Hoquiam Homelink School
Issaquah High School
Liberty Sr High School
Issaquah Special Services
Echo Glen School
Tiger Mountain Community High School
Kahlotus Elementary & High School
Kalama Jr Sr High School
Kamiakin High School
Kennewick High School
Horse Heaven Hills Middle School
Tri-Tech Skills Center
Benton/Franklin Juvenile Justice Center
Mid-Columbia Parent Partnership
Benton County Jail
Kent-Meridian High School
Kentridge High School
Meeker Middle School
Meridian Middle School
Cedar Heights Middle School
Mattson Middle School
Kentwood High School
Northwood Middle School
Kent Mountain View Academy
Kentlake High School
Regional Justice Center
Kent Phoenix Academy
Igrad
Kettle Falls High School
Columbia Virtual Academy - Kettle Falls
Kiona-Benton City High School
Kittitas High School
Parke Creek Treatment Center
Klickitat Elementary & High School
La Conner High School
Lacrosse High School
La Center High School
La Center Home School Academy
Lake Stevens Sr High School
Prove High School
Homelink
Cavelero Mid High School
Juanita High School
Lake Washington High School
Contractual Schools
Emerson K-12
Washington Network for Innovative Careers
Tesla Stem High School
Lakewood Nwesd 189 Open Door Program
Lind-Ritzville High School
Mark Morris High School
R a Long High School
Discovery High School-Achieve
Lopez Middle High School
Cva-Lopez Island
Cedarcrest High School
Clip
Parade
Choice
Lyle High School
Lynden High School
Lynden Academy
Mabton Junior Senior High School
Mansfield Elementary and High School
Manson High School
Mary M Knight High School
Mary Walker High School
Springdale Middle School
Parent Partner Program
Mary Walker Alternative High Schl
Springdale Academy
Digital Electronic Contact Mary Walker Parent Partnership Pr
Summit Olympus Ale School
Summit Sierra Ale School
Marysville Mountain View High School
Heritage School
School Home Partnership Program
Marysville Sd Special
Marysville Arts and Technology High School
Marysville Pilchuck High School
Marysville On-Line Move Up Program
School for the Entrepreneur
Intl School of Communications
Academy of Const and Engineering
Bio Med Academy
Marysville Nwesd 189 Youth Engagement
Mountainside Middle School
Mead Senior High School
Mt Spokane High School
Mead Alternative High School
Mead Education Partnership Prog
Riverpoint Academy
Mead Open Doors
Medical Lake High School
Medical Lake Alternative High School
Mercer Island High School
Liberty Bell Jr Sr High School
Home School Experience
Out of District Special Ed
Sky Valley Education Center
Leaders in Learning
Shoreline-Monroe High School
Youth Re-Engagement
Montesano Jr-Sr High School
Morton Junior-Senior High School
Moses Lake High School
Columbia Basin Technical Skills Center
Skill Source Learning Center
Mossyrock Junior/Senior High School
Mossyrock Academy
White Swan High School
Mount Adams Middle School
Mount Baker Senior High School
Mount Baker Junior High School
Mount Baker Academy
East Valley Central Middle School
Mount Vernon Special Ed
Skagit Family Learning Center Mvsd
Northwest Career & Technical Academy
Harbour Pointe Middle School
Kamiak High School
Aces High School
Sno-Isle Skills Center
Naches Valley High School
Napavine Jr Sr High School
Naselle Youth Camp School
Naselle Jr Sr High Schools
Naselle Homelink
Pend Oreille River School
Re-Engagement School (nine Mile Falls)
Nooksack Valley High School
North Beach Senior High School
North Beach Junior High School
Connell High School
Robert L Olds Junior High School
Palouse Junction High School
North Franklin Virtual Academy
North Kitsap High School
Special Programs
Pal Program
North Mason Senior High School
Pace Academy (options)
North Mason Homelink Program
North River School
Komachin Middle School
North Thurston High School
South Sound High School
Northport High School
Northport Homelink Program
Skyview Jr High School
Bothell High School
Canyon Park Jr High School
Inglemoor High School
Kenmore Junior High School
Leota Jr High School
Northshore Jr High School
Secondary Academy for Success
Woodinville High School
Timbercrest Junior High School
Northshore Networks
Northshore Special Services
Woodinville Community Center
Northshore Online School
Igrad Academy
Oakesdale High School
Oakville High School
Ilwaco High School
Ocosta Junior - Senior High School
Okanogan High School
Okanogan County Juvenile Detention
Okanogan Alternative High School
Okanogan Outreach Alternative School
Avanti High School
Olympia Regional Learning Academy
Touchstone
Omak High School
Washington Virtual Academy Omak High School
Onalaska High School
Cva - Onalaska
Orcas Island High School
Orcas Island Middle School
Oasis K-12
Oroville Middle-High School
Orting High School
Othello High School
Palouse High School
Mcloughlin Middle School
Pasco Senior High School
Stevens Middle School
Chiawana High School
Pateros High School
Pe Ell School
Trojan Alternative School
Gig Harbor High School
Henderson Bay Alternative High School
Pomeroy Jr Sr High School
Port Angeles High School
North Olympic Peninsula Skills Center
Port Townsend High School
Ocean
Prescott Jr Sr High School
Prosser High School
Prosser Falls Education Center
Pullman High School
Aylen Jr High School
Edgemont Jr High School
Ballou Jr High School
Kalles Junior High School
Puyallup High School
Stahl Junior High School
Ferrucci Jr High School
Emerald Ridge High School
Psd Special Services
Glacier View Junior High School
Open Doors Puyallup
Quilcene High and Elementary
Crossroads Community School
Forks Junior-Senior High School
Forks Alternative School
District Run Home School
Insight School of Washington
Lake Quinault High School
Quincy Junior High School
Quincy High Tech High School
Rainier Senior High School
Raymond Jr Sr High School
Raymond Home Link School
Reardan Middle-Senior High School
Reardan Online Academy
Hazen Senior High School
Renton Senior High School
Out of District Facility
Sartori Education Center
Griffin Home
Home Program
Renton Academy
Open Door Youth Reengagement Renton
Republic Senior High School
Republic Parent Partner
Republic Junior High School
Rivers Edge High School
Twin Rivers Group Home
Three Rivers Home Link
View Ridge Middle School
Ritzville High School
Independent Scholar
H.e.a.r.t. High School
Rosalia Elementary & Secondary School
Royal Middle School
Friday Harbor High School
Griffin Bay School
Chief Sealth International High School
Cleveland High School Stem
Ingraham High School
Rainier Beach High School
West Seattle High School
Seattle World School
Interagency Programs
Education Service Centers
Cascade Parent Partnership Program
Residential Consortium
Interagency Detention School
Hutch School
Private School Services
Seattle Skills Center
Interagency Open Doors
Bridges Transition
Sedro Woolley Senior High School
State Street High School
Selah High School
Selah Academy
Selah Academy Reengagement Program
Selkirk High School
Sequim Senior High School
Sequim Community School
Sequim Middle School
Choice Alternative School
Oakland Bay Junior High School
Mason County Detention Center
Kellogg Middle School
Shorecrest High School
Shorewood High School
Handicapped Contractual Services
Home Education Exchange
Fircrest Residential Habilitation
Skykomish High School
Snohomish High School
High School Re Entry
Snohomish Center
Snohomish Online Learning
Parent Partnerhip
Glacier Peak High School
Mount Si High School
Two Rivers School
Snoqualmie Access
Snoqualmie Parent Partnership Program
Svsd Open Doors
Soap Lake Middle & High School
Smokiam Alternative High School
South Bend High School
South Bend Home Link
Pacific County Jail
Foster Senior High School
Youthsource
Cedar Heights Jh
East Port Orchard Elementary
Marcus Whitman Junior High School
Discovery
South Kitsap High School
John Sedgwick Junior High School
Explorer Academy
South Whidbey High School
South Whidbey Academy
Alternative Tamarack School
Glover Middle School
Lewis & Clark High School
Excelsior Youth Center School
Sacajawea Middle School
Shadle Park High School
Shaw Middle School
Garry Middle School
Chase Middle School
Daybreak Alternative School
Spokane Area Professional-Technical Skills Center
A-3 Multiagency Adolescent Prog
Eagle Peak at Pratt
Sccp Images
The Healing Lodge
Bryant Center
Sacred Heart Hospital
On Track Academy
Shrine Hospital
Spokane County Jail
Open Doors Youth Re-Engagement Spokane
St John/Endicott High School
Stanwood High School
Lincoln Hill High School
Saratoga School
Steilacoom High School
Wind River Middle School
Columbia Gorge School
Sultan Senior High School
Columbia Virtual Academy - Sultan
Open Doors Youth Reengagement Sultan
Bonney Lake High School
Shs Graduation Alliance
Foss
Lincoln
Mt Tahoma
Stadium
Wilson
Remann Hall Juvenile Detention Center
Pearl Street Center
Comm Based Trans Program
Tcc Fresh Start
Tacoma School of the Arts
Alternative Spcl Needs DIV Occ
Day Reporting School
Science and Math Institute
Tacoma Business Academy
Tacoma Pierce County Education Center
Fresh Start
Taholah High School
Tahoma Senior High School
Tahoma Jr High School
Tekoa High School
Tenino High School
Thorp Elementary & Jr Sr High School
Toledo High School
Cowlitz Prairie Academy
Tonasket High School
Toppenish High School
Nw Allprep
Touchet Elementary & High School
Toutle Lake High School
Trout Lake School
Tumwater High School
Tumwater Middle School
George Washington Bush Middle School
New Market Skills Center
Thurs County Juv Det/Tumwater West E
A G West Black Hills High School
Secondary Options
New Market High School
Curtis Junior High School
Curtis Senior High School
University Place Special Educ
Chs Drop-Out Reengagement Program
Paideia High School
Columbia River High School
Fort Vancouver High School
Hudson'S Bay High School
Lewis and Clark High School
Fir Grove Childrens Center
Vancouver School of Arts and Academics
Gate Program
Vancouver Home Connection
Vancouver Alternative Programs
Vancouver Virtual Learning Academy
Vancouver Contracted Programs
Vancouver Itech Preparatory
Open Doors Vancouver
Chautauqua Elementary
Vashon Island High School
Family Link
Student Link
Wahkiakum High School
Wahluke High School
Sentinel Tech Alternative School
Waitsburg High School
Garrison Middle School
Walla Walla High School
Se Area Technical Skills Center
Pace Alternative High School
Wapato High School
Warden High School
Washougal High School
Excelsior High School
Washtucna Elementary/High School
Waterville High School
Wellpinit High School
Wellpinit Alliance High School
Wellpinit-Fort Semco High School
Wsd Columbia Basin J.C.
Skill Source
Special Education School
Wenatchee High School
Valley Academy of Learning
Chelan County Juvenile Detention Center
Wenatchee Valley Technical Skills Center
Open Doors Wenatchee
Dishman Hills High School
Spokane Valley High School
Spokane Valley Transition School
Re-Engagement
West Valley Jr High School
West Valley High School Freshman Campus
White Pass Junior Senior High School
White River High School
White River Reengagement Program
White River Homeschool
Wayne M Henkle Middle School
White Salmon Academy
Wilbur Secondary School
Willapa Valley Middle-High School
Wilson Creek High School
Winlock Senior High School
Apolo High School
Wishkah Valley Elementary/High School
Wishram High and Elementary Schl
Team High School
Lewis River Academy
Stanton Academy
Yakima Valley Technical Skills Center
Yakima Online
Yakima Satellite Alternative Programs
Adult Jail
Ridgeview Group Home
Yakima Open Doors
Yelm Extension School
Yelm High School 12
Yelm Middle School
Ridgeline Middle School
Zillah High School
Zillah Middle School
Chief Leschi School
Muckleshoot Tribal School
Yakama Nation Tribal School
Paschal Sherman Indian School
Lummi High School
Quileute Tribal School
Divine Savior Holy Angels High School
Dominican High School
Catholic Memorial High School
St Joan Antida High School
St Catherines High School
St Joseph Catholic Academy
Marquette University High School
Pius XI Catholic High School
St Anthony School of Milwaukee
St Thomas Aquinas Academy-Elementary Campus
St Thomas Aquinas Academy
Pacelli Catholic High School
Newman Catholic Middle / High School
Notre Dame Middle School
Mcdonell Central Catholic High School
Edgewood High School of the Sacred Heart
Lakeside Lutheran High School
Kettle Moraine Lutheran High School
Shoreland Lutheran High School
University School-Milwaukee
Winnebago Lutheran Academy
Central Wisconsin Christian Schools Pk-12
Baldwin Christian School
Sheboygan County Christian High School
Wisconsin Lutheran High School
Luther Preparatory School
Heritage Christian Schools
Visions Junior Senior High School
Milwaukee Lutheran High School
Northwoods Mennonite School
Oakhill Christian School
Prairie Christian Academy
St John'S Northwestern Military Academy
Wayland Academy
Immanuel Lutheran High School
Fox Valley Lutheran High School
Milwaukee Seventh-Day Adventist School
Wisconsin Academy
Twin Ports Baptist School
Waukesha Christian Academy
Northland Lutheran High School
Sheboygan Area Lutheran High School
Wisconsin Institute for Torah Study
Bay City Baptist School
Abbotsford Christian Academy
Dells Christian Academy
Utica Christian School
Hylandale Church School
Chileda
Clara Mohammed School
Tomorrow'S Children
Badger State Baptist School
Maranatha Academy
St Lawrence Seminary High School
University Lake School
Eastbrook Academy
Lake Country Lutheran High School
Mukwonago Baptist Academy
Genesee Lake School
Wings of Eagles Christian Academy
Sunbeam Special School
Columbus Catholic Middle & High School
Conserve School
Hillside School at Lakeview
Living Word Lutheran High School
Natures Classroom Montessori School
Mountain Top Christian Academy
Carters Christian Academy
St Ambrose Academy
Cross Trainers Academy
Destiny High School
Milwaukee Academy
Operation Fresh Start
Hope Christian High School
Agape School for Girls
Right Step
Victory Academy for Boys
Common Threads Family Resource Center
Institute of Kings and Priests Inc
Resurrection Lutheran School
Rock County Christian School
Transcenter for Youth/El Puente High School
Community Christian School of Baraboo
Coulee Connections Llc
Mary Immaculate Academy
New Vision Wilderness Academy
North Cedar Academy
Sainta
Carmelite Home for Boys - School
Kradwell School
Messmer Catholic Schools
Northern Lights Christian Academy
Oaklawn Academy
Queen of the Holy Rosary School
Walbridge School
St Coletta Day School of Milwaukee
Holy Redeemer Christian Academy
Believers in Christ Christian Academy
Eagle Schools
Sparta Mennonite School
Tricenter Alternative School
Augusta Mennonite School
Greendale Baptist Academy
Ntc Christian Academy
Providence Academy
Adventist Junior Academy
Salam School
St Augustine School
Fond Du Lac Christian School
Kettle Moraine Baptist Academy
Tamarack Waldorf School
Torah Academy of Milwaukee
Victory Christian High School
Youth Initiative High School
Aquinas Middle School
Ceria M Travis Academy
Madison Country Day School
Early View Academy of Excellence
Tomah Baptist Academy
Beth Haven Academy
Falls Baptist Academy
Richland Christian Academy
Coulee Region Christian School
Stevens Point Christian Academy
Oasis Christian School
Blair-Taylor Middle/High School
River Ridge Middle/High School
Abbotsford Middle/Senior High School
Green Bay Correctional Institution
Racine Correctional Institution
Racine Youthful Offender Warren Young High School
Jackson Correctional Institution
Columbia Correctional Institution
Fox Lake Correctional Institution
Lincoln Hills School
Kettle Moraine Correctional Institution
Oakhill Correctional Institution
Oshkosh Correctional Institution
Prairie Du Chien Correctional Inst
Copper Lake School
Waupun Correctional Institution
Black River Correctional Center
Taycheedah Correctional Institution
Redgranite Correctional Institute
Milwaukee Secure Detention Facility
Robert Ellsworth Correctional Center
Wisconsin Secure Program Facility
Stanley Correctional Institution
New Lisbon Correctional Institution
Flambeau Correctional Center
John C Burke Correctional Center
Thompson Correctional Center
Gordon Correctional Center
St Croix Correctional Center
Felmers O Chaney Correctional Center
Grow Academy
Oregon Correctional Center
Mcnaughton Correctional Center
Northern Wisconsin Center
Winnebago Mental Health Institution
Wisconsin Resource Center
Central Wisconsin Center
Mendota Mental Health Institution
Sand Ridge Secure Treatment Center
Milwaukee Academy of Science
Chequamegon High School
Class Act Charter
Adams-Friendship High School
Chetek-Weyerhaeuser High School
Link2learn Virtual Charter School
Milwaukee Collegiate Academy
Escuela Verde
Veritas High School
Tenor High School
Algoma High School
Almond High School
Altoona High School
Amery High School
Antigo High School
Einstein Middle School
Appleton Central High School
Tesla Engineering Charter School
Appleton Eschool
Appleton Cooperative Educational Center
Appleton Career Academy
Wisconsin Connections Academy
Appleton Technical Academy
Appleview
Valley New School
Ashland Charter High School
Ashwaubenon High School
Auburndale High School
Wildlands Charter School
Baldwin-Woodville High School
Bangor Middle/High School
Baraboo High School
Barneveld High School
Barron High School
Advanced Learning Academy of Wisconsin
Don Smith Learning Academy
Belleville Middle School
Roy Chapman Andrews Academy
Beloit Virtual School
Beloit Learning Academy
Birchwood High School
Birchwood Blue Hills Charter School
Bobcat Virtual Academy
Wisconsin Heights High School
Black River Falls High School
Bloomer High School
Bonduel High School
Boscobel High School
Boscobel Junior High School
Bowler High School
Boyceville High School
Boyceville Middle School
Brillion High School
Brodhead High School
Fairview South
Brown Deer Middle/High School
Nettie E Karcher School
Butternut High School
Promethean Charter School
Cadott High School
Cadott Junior High School
Cambria Friesland Middle/High School
Cameron Academy of Virtual Education
Campbellsport High School
Cashton High School
Cedar Grove-Belgium High School
Cedarburg High School
Chilton High School
Chippewa Falls High School
Clear Lake Junior High School
Clintonville High School
Cochrane-Fountain City High School
Colby High School
Crandon High School
Crivitz High School
Crivitz Middle School
Cuba City High School
Cudahy High School
Island City Virtual Academy
Island City Academy
De Forest High School
De Pere High School
De Pere Middle School
De Soto Virtual School
Deerfield Middle School
Kettle Moraine High School
School for Arts and Performance
Km Global School
High School of Health Sciences
Delavan-Darien High School
Denmark High School
Denmark Community School
Dodgeville High School
Drummond Junior High School
Durand Middle/High School
Northland Pines High School
School of Options & Applied Research High School
East Troy High School
Mckinley Charter School
Second Avenue School
Oxford Avenue School
Edgar High School
Elcho High School
Eleva-Strum High School
Elk Mound High School
Elkhart Lake High School
Elkhorn Area High School
Walworth County Educ Alternative High School
Elkhorn Options Virtual School
Royall High School
Royall Middle School
Evansville High School
Fall Creek High School
Fall River High School
Fennimore High School
Fond Du Lac High School
Fort Atkinson High School
Forest Park Middle School
Milwaukee County Correctional Facility South
Frederic 6-12 School
Ozaukee High School
Wisconsin Virtual Learning
Galesville-Ettrick-Trempealeau High School
North Crawford High School
Gibraltar High School
Gibraltar Middle School
Gillett High School
Gillett'S Occupation and Leadership Academy
Gilman High School
Gilmanton High School
Nicolet High School
Glenwood City High School
Transitional Skills Center
Goodman High School
Granton High School
Grantsburg High School
Iforward
Black Hawk High School
Bay View
Preble High School
John Dewey Academy of Learning
Dr Rosa Minoka-Hill School
Green Lake High School
Greendale High School
Whitnall High School
Saint Croix Academy of Virtual Education
Arrowhead High School
Northern Waters Environmental School
Hayward Center for Individualized Learning
Southwestern Wisconsin High School
Highland Community High School
Hilbert High School
Holmen High School
Horicon High School
Horicon Junior High School
Hortonville High School
Bay Port High School
Bay View Middle School
Howards Grove High School
Hustisford High School
Iola-Scandinavia High School
Iowa-Grant High School
Rock River Charter School
Tagos Leadership Academy
Rock University High School
Arise Virtual Academy
Johnson Creek Middle and High School
Juda High School
Dodgeland High School
Kaukauna High School
Reuther Central High School
Tremper High School
Indian Trail High School and Academy
Lakeview Technology Academy
Phoenix Project
Harborside Academy
Kenosha Eschool K-12
Kewaskum High School
Kewaunee High School
Lakeshore Alternative School
Kiel High School
Kiel Eschool
Gerritts Middle School
Kohler High School
Lacrossroads Charter
7 Rivers Community High School
La Farge High School
Ladysmith High School
Health Care Academy of Ladysmith-Hawkins School District
Holcombe High School
Lake Mills High School
Laona High School
Lena High School
Little Chute High School
Little Chute Middle School
Little Chute Career Pathways Academy
Lomira High School
Loyal High School
Loyal Junior High School
Luck High School
Luxemburg-Casco Middle School
Luxemburg-Casco High School
Lafollette High School
Shabazz-City High School
Innovative & Alternative High School
Little Wolf Junior/Senior High School
Mckinley Academy
Marinette High School
Markesan High School
Marshall Charter
Marshfield Middle School
Mauston High School
Ilead Charter School
Wisconsin Virtual Academy High (wiva)
Rural Virtual Academy
Mellen Public School
Melrose-Mindoro High School
Menasha High School
Menomonee Falls High School
Menominee Indian High School
Menomonie High School
Mercer School
Merrill Adult Diploma Academy
Bridges Virtual Academy
21st Century Eschool
Clark Street Community School
Milton Middle School
New School for Community Service
Wi Conservatory of Lifelong Learning
Assata
Nova
Shalom High School
Groppi High School
Project Stay
Bay View High School
Meir School
King International
Bradley Technology High School
Morse Marshall
South Division High School
Milwaukee School of Languages
Milwaukee County Youth Education Center
Vincent High School
Milwaukee High School of the Arts
St Charles Behav Reassign Success Academy
Lad Lake Synergy School
Alliance School of Milwaukee
Whs Information Technology
James Madison Academic Campus
Banner Preparatory School of Milwaukee
North Division High 0419
Carmen High School of Science and Technology South Campus
Transition High School
Audubon Technology and Communication High School
Milwaukee Community Cyber High School
Macdowell Montessori School K3-12
Universal Academy for the College Bound
Hapa-Hmong Amer Peace Academy K3-12
Carmen Mid/High Northwest Campus
Obama School of Career and Technical Education
Nova Tech
Reagan College Preparatory High School
Mineral Point High School
Northwood High/Middle School
Northwood Virtual Charter School
Mishicot High School
Mondovi High School
Monona Grove High School
Monona Grove Liberal Arts
Montello Junior/Senior High School
High Marq Environmental Charter School
Montello Virtual Charter School
Mosinee High School
Mount Horeb High School
Mukwonago High School
Muskego High School
Necedah Middle/High School
Neenah High School
Shattuck Middle School
Neillsville Middle/High School
Nekoosa High School
New Auburn Jr-Sr High School
Eisenhower Middle/High School
New Berlin Middle/High School
New Glarus High School
New Holstein High School
New Lisbon Junior High/High School
Juneau County Charter School
Next Generation Academy
Catalyst Academy
Niagara High School
Horace Mann High School
Oak Creek High School
Oakfield High School
Oconomowoc High School
Oconto High School
Oconto Falls High School
Falls Alternative Learning Site (fals)
New Path
Omro High School
Oostburg High School
Oregon Middle School
Parkview Junior High School
Osseo-Fairchild High School
Owen-Withee High School
Owen-Withee Junior High School
Palmyra-Eagle High School
Palmyra-Eagle Middle School
Pardeeville High School
Pembine High School
Pepin High School
Peshtigo High School
Peshtigo Middle School
Pewaukee High School
Asa Clark Middle School
Pittsville High School
Platteville High School
Plum City High School
John Edwards High School
Port Washington High School
South Shore Jr/Sr High School
Portage Academy of Achievement
Poynette High School
Prairie Du Chien High School
Bluff View Junior High School
Mighty River Academy of Virtual Education
Prairie Farm High School
Prentice High School
Princeton School
Horlick High School
Case High School
Walden III High School
The Real School
Random Lake High School
Reedsburg Area High School
Reedsville High School
Rhinelander High School
Northwoods Community Secondary School
Rib Lake High School
Rice Lake High School
Northern Lakes Regional Academy
Richland Center High School
Richland Online Academy
Rio Middle/High School
Lumen Charter High School
River Falls High School
Renaissance Charter Academy
Cirrus Charter High School
Rosholt High School
D C Everest High School
D C Everest Junior High School
D C Everest Idea School
Saint Croix Falls High School
Saint Francis High School
Sauk Prairie High School
Sevastopol High School
Shawano High School
George D Warriner High School for Personalized Learning
Ideas Academy
Sheboygan Falls High School
Shell Lake Jr/Sr High School
Shiocton High School
Shorewood Intermediate
New Horizons for Learning
Shullsburg High School
Siren High School
Slinger High School
Solon Springs School
South Milwaukee High School
Southern Door High School
Sparta Alternative Independent Learning School
Sparta High Point School
Spencer Junior High/High School
Spooner High School
Stanley-Boyd High School
Charles F Fernandez Center Alternative Learning
Benjamin Franklin Junior High School
P J Jacobs Junior High School
Stevens Point Area Senior High School
Care
Sturgeon Bay High School
Sun Prairie High School
Prairie Phoenix Academy
Cardinal Heights Upper Middle School
Suring High School
Thorp High School
Three Lakes Junior High School
Tigerton High School
Tomah High School
Robert Kupper Learning Center
Tomahawk High School
Flambeau High School
Flambeau Middle School
Turtle Lake High School
Laker Online
Valders High School
Verona Area High School
Exploration Academy
Viroqua High School
Vernon County Area Better Futures High School
Wabeno High School
Big Foot High School
Washington Island High School
Fox River Middle School
Waterloo Middle School
Endeavor Charter School
Waukesha East Alternative School
Waukesha Engineering Preparatory Academy
Waukesha Transition Academy
Waukesha Academy of Health Professions
Eachieve Academy - Wisconsin
Waunakee High School
Waunakee Middle School
Waupaca High School
Waupun Area Senior High School
Waupun Area Junior High School
Horace Mann Middle School
John Muir Middle School
Enrich Excel Achieve Learning Academy
Wausau Engineering and Global Leadership Academy
Wausau Area Virtual Education
Wausaukee High School
Wausaukee Junior High School
Wautoma High School
Plank Road Complex
Wauwatosa Virtual Academy
Wauzeka High School
Webster High School
West Allis-West Milwaukee Learning Center
Shared Journeys
Badger Middle School
Washington Street School
West De Pere High School
Phantom Knight School of Opportunity
Westfield Area High School
Westfield Area Middle School
Weyauwega High School
Waupaca County Charter
White Lake High School
Whitefish Bay High School
Whitehall Memorial Junior/Senior High School
Jedi Virtual K-12
Wild Rose High School
Williams Bay High School
Wilmot High School
Winneconne High School
Winter High School
Wisconsin Dells High School
River Cities High School
Wittenberg-Birnamwood High School
Wonewoc-Center High School
Wrightstown High School
Lac Courte Oreilles Ojibwa School
Oneida Nation School
Weirton Madonna High School
Parkersburg Catholic High School
Charleston Catholic High School
Mountain State Christian School
Linsly School
Greater Beckley Christian School
Elk Valley Christian School
Martinsburg Christian Academy
Cross Lanes Christian School
Mercer Christian Academy
Parkersburg Christian School
Boomer Christian Academy
Seneca Trail Christian Academy
Morgantown Christian Academy
Ballard Christian School
Teays Valley Christian School
Pipestem Christian Academy
Believers Mennonite Fellowship Christian School
Slanesville Christian School
Lewisburg Baptist Academy
Elmira Baptist Christian Academy
North Pleasants Christian School
The Highland School
Berean Baptist School
Danese Christian School
Tygart Valley Christian Academy
Greenbrier Academy
Bishop Donahue Memorial High School
Bmf Christian
Chestnut Mountain Ranch
Covenant Promise Christian Academy
H.o.p.e. Christian Academy
Harvest Jubilee Christian Academy
World Changers Christian Academy
Christian Faith Academy
Highland Adventist School
North Fork Christian School
Elkins Christian Academy
Covenant School
Mt Tabor Christian School
New Era Christian Academy
House of Prayer Christian Academy
Philip Barbour High School Complex
Hedgesville High School
Martinsburg High School
Musselman High School
James Rumsey Technical Institute
Spring Mills High School
Boone Career-Technical Center
Van Junior/Senior High School
Sherman Junior High School
Braxton County High School
Brooke High School
Cabell Midland High School
Alternative Education High School
Cabell County Career Technology Center
Calhoun Middle/High School
Calhoun-Gilmer Career Center
Doddridge County High School
Meadow Bridge High School
Midland Trail High School
Fayette Institute of Technology
Gilmer County High School
Union Educational Complex
South Branch Vocational School
Greenbrier East High School
Greenbrier West High School
Hampshire Senior High School
Hampshire County Career Training Center
Weir High School
John D. Rockefeller Career Center
Moorefield High School
East Hardy High School
Robert C. Byrd High School
United Technical Center
Harrison County Alternative Learning Center
Elkins Mountain School
Barboursville School
Anthony Center
Davis Center
Davis-Stuart School
Pressley Ridge at White Oak Village
Sam Perdue Juvenile Center
Northern Regional Juvenile Detention Center
Lorrie Yeager Juvenile Center
Vicki Douglas Juvenile Center
Wv Childrens Home
Beckley Center
Board of Child Care
Donald R. Kuhn Juvenile Center
James H. "tiger" Morton Juvenile Center
J.M. "chick" Buckbee Juvenile Center
Burlington Center
Robert L. Shell Juvenile Center
Fairmont Youth Academy
Pressley Ridge at Grant Gardens
Gene Sparado Regional Juvenile Center
Pressley Ridge at Laurel Park
Ravenswood High School
Roane-Jackson Vo-Tech Center
Ben Franklin Vocational Center
Carver Career Center
Nitro High School
South Charleston High School
Saint Albans High School
Sissonville High School
Kanawha County Schools Academy
Chapmanville Sr High School
Logan Senior High School
Man Senior High School
Ralph R. Willis Vocational Center
East Fairmont High School
Fairmont Senior High School
Barnes Center (alc)
Marion County Technical Center
Gateway Achievement Center
Hannan High School
Mason County Career Center
Point Pleasant High School
Wahama High School
Mason County School for Success
Mount View High School
Bluefield High School
Montcalm High School
Pikeview High School
Mercer County Technical Education Center
Mineral County Alternative School
Keyser High School
Mineral County Technical Center
Tug Valley High School
Mingo Central High School
Mingo County Extended Learning Center
Clay-Battelle High School
Morgantown High School
Technical Education Center
Monroe County Vocational Center
Berkeley Springs High School
Nicholas County Career/Technical Center
Wheeling Park High School
Pendleton County Middle/High School
St. Marys High School
Mid Ohio Valley Technical Institute
Pocahontas County High School
Poca High School
Putnam Career Technical Center
Academy of Careers and Technology
Shady Spring High School
Raleigh-Boone Technical Center
Harman Elementary/High School
Tygarts Valley Middle/High School
Randolph County Alternative Center
Pickens School
Randolph Technical Center
Ritchie County High School
Summers County High School
Taylor County Vocational Center
Tucker County High School
Tyler Consolidated High School
Buckhannon Upshur High School
Fred W Eberle Tech Center
Tolsia High School
Hundred High School
Paden City High School
Wirt County High School
Parkersburg High School
Parkersburg South High School
Wood County Vocational Tech Center
West Virginia School for the Deaf-Elementary
West Virginia School for the Deaf-Second
West Virginia School for the Blind
Wyoming County East High School
Wyoming County Career & Technical Center
Park Christian Schools
Jackson Hole Community School
Red Top Meadows
Wyoming Behavioral Institute
Youth Emergency Services
St Joseph'S Children'S Home
Normative Services
Destiny Christian Academy
Cathedral Home for Children
Saint Joseph'S Children'S Home
Laramie High School
Laramie Junior High School
Rock River High School
Rock River Junior High School
Snowy Range Academy
Uw Laboratory School
Arapahoe Charter High School
Rawlins High School
Little Snake River Valley School
Big Piney High School
Twin Spruce Junior High School
Sage Valley Junior High School
Wright Junior & Senior High School
Hem Junior/Senior High School
Encampment K-12 School
Saratoga Middle/High School
Triumph High School
Carey Junior High School
Johnson Junior High School
Cody High School
Heart Mountain Academy
Glenrock Middle School
Glenrock High School
Sundance Secondary School
Hulett School
Bear Lodge High School
Moorcroft High School
Dubois High School
Evanston High School
Ft. Washakie Middle School
Ft. Washakie High School
Wind River High School
Wind River Learning Center
Pathfinder High School
Lander Valley High School
Lingle-Ft. Laramie High School
Greybull High School
Guernsey-Sunrise High School
Guernsey-Sunrise Junior High School
Hot Springs County High School
Kaycee School
New Frontier High School
Kemmerer Junior Senior High School
Swift Creek High School
Star Valley High School
Star Valley Middle School
Cokeville High School
Burns Jr & Sr High School
Pine Bluffs Jr & Sr High School
Niobrara County High School
Meeteetse School
Wyoming Indian High School
Midwest School
Casper Classical Academy
Kelly Walsh High School
Natrona County High School
C Y Junior High School
Dean Morgan Junior High School
Centennial Junior High School
Pinedale High School
Chugwater High School
Glendo High School
Chugwater Junior High School
Glendo Junior High School
Shoshone Learning Center
Frontier Academy
Farson-Eden High School
Rock Springs High School
Rock Springs Junior High School
Black Butte High School
Desert Middle School
Arvada-Clearmont High School
Arvada-Clearmont Junior High School
Big Horn High School
Tongue River High School
Ft. Mackenzie
Shoshoni High School
Shoshoni Junior High School
Expedition Academy
Ten Sleep K-12
Jackson Hole High School
Upton High School
Worland High School
Powder River Basin Children'S Center
C-Bar-V Ranch
Wyoming Girls School
Wyoming Boys School
Youth Emergency Services Inc.
Saint Stephen'S Indian School
St Stephens Indian School
City
State
Required
×
My bookmarks
Title